Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-09-16, 18:59   #2281
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Karla Electra Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, potrzebujê pomocy! Od maja mam na ca³ej d³ugo¶ci Matrix SOCOLOR 5C, ju¿ pomijam fakt ¿e dó³ wyszed³ ciemniejszy ale go obciê³am i kolor siê nieco wyp³uka³, prze¿y³am a¿ do wrze¶nia. Chcê jednak nieco ja¶niejszy odcieñ ni¿ obecnie, odrost mam na poziomie 5 czyli obecnego koloru tylko jest ch³odny. Pani w sklepie doradzi³a mi na³o¿enie 8Mm (jasny blond mokka mokka) je¶li chcê rozja¶niæ w³osy i zachowaæ ciep³o. Dzisiaj robi³am próbê na pasemku z 6% i klapa, rozja¶nia mi tylko odrost a w³osów na d³ugo¶ci praktycznie nie ruszy³, jedynie do³o¿y³ cieplejszy refleks. Próbowaæ z wy¿szym oksydantem czy pozostaje mi wizyta u fryzjera?
6% nadaje siê do farbowania na tym samym poziomie. A je¶li chcesz rozja¶niæ, to musisz u¿yæ 9%. A efekt i tak nie bêdzie powalaj±cy, bo 8 nie jest farb± rozja¶niaj±c±.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-16, 19:08   #2282
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 993
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
6% nadaje siê do farbowania na tym samym poziomie. A je¶li chcesz rozja¶niæ, to musisz u¿yæ 9%. A efekt i tak nie bêdzie powalaj±cy, bo 8 nie jest farb± rozja¶niaj±c±.
Zale¿y mi na rozja¶nieniu w³a¶nie o 1-2 tony, nic szalonego.
Karla Electra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 15:04   #2283
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

ROzjasnienie o 1-2 tony to nadal rozjasnienie Z poziomu 5 na 7 powinna¶ u¿yæ 9% albo farby du¿o jasniejszej.


A ja... jednak nie wytrzymam d³u¿ej z burymi w³osami. Umówi³am siê na jutro do fryzjerki. Sama nie bêdê kombinowaæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 17:06   #2284
Karla Electra
Rozeznanie
 
Avatar Karla Electra
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomo¶ci: 993
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
ROzjasnienie o 1-2 tony to nadal rozjasnienie Z poziomu 5 na 7 powinna¶ u¿yæ 9% albo farby du¿o jasniejszej.


A ja... jednak nie wytrzymam d³u¿ej z burymi w³osami. Umówi³am siê na jutro do fryzjerki. Sama nie bêdê kombinowaæ.
Dziêkujê za poradê ale nawet 9% nie rusza koloru chyba muszê siê wybraæ do fryzjera
Karla Electra jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 18:43   #2285
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

No có¿. .. w takim razie bez rozja¶niacza siê nie obejdzie. K±piel rozja¶niajaca by pewnie wystarczy³a. Ale jak nie czujesz siê na si³ach, to lepiej sama nie próbuj. Dobrze, ¿e idziesz do fryzjera. Miejmy nadziejê, ¿e dobrze trafisz
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-17, 18:55   #2286
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisiu koniecznie daj znaæ jak efekty po fryzjerze !
A nie my¶lala¶ o blondzie na calo¶æ ?
Wtedy mog³abys tylko odrosty robiæ .
Moje wlosy rozjasnily sie na wodzie 4,5 % a i tak ucierpia³y. By³y mocno wysuszone . Teraz juz jest lepiej, ale rozdajaj± mi sie koncówki. Co mnie zaskoczylo, bo nie mialam tego typy problemów przy ciemnych wlosach w przyszlym tygodniu idê do fryzjer
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 07:08   #2287
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ

A ja... jednak nie wytrzymam d³u¿ej z burymi w³osami. Umówi³am siê na jutro do fryzjerki. Sama nie bêdê kombinowaæ.
I bardzo dobrze, czekam na foty po. Ja w ze swoimi skoñczy³am na jasno zielono burym glonie. Posz³am ostatnio do fryzjerki aby mi co¶ z tym zrobi³a i trochê podratowa³a. Zrobili¶my baleja¿ na koronie aby ukryæ odrosty a reszta w³osów zosta³a stonowana czerwieni± z fioletem. Efekt? Szare (modne w sezonie ) w³osy i ukryty glon. W ¶wietle dziennym mam normalnie ekstra popielat± platynkê. Niestety tonery lubi± siê wymywaæ i ju¿ mi niebieskie wy³azi na ciemniejszych w³osach od spodu. Reszta wyp³ukuje siê do stalowego blondu. Oczywi¶cie fryzjerka powiedzia³a, ¿e to nie koniec, bo kolor po zakichanej piance w¿ar³ siê w moje w³osy i bêdziemy jeszcze tonowaæ i upiêkszaæ mój blond tym bardziej, ¿e schodzê na farbê z rozja¶niacza. Ogólnie nigdy wiêcej nie kombinujê w domu z niczym
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 07:17   #2288
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Tak bylo po fryzjerze, mo¿e byæ kiepska jako¶æ, bo z telefonu przesy³am przeciête zdjêcie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20150918_081154.jpg (90,3 KB, 36 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 09:56   #2289
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny z ciemnymi siwiej±cymi w³osami, znalaz³am sposób ¿eby ich tak czêsto nie farbowaæ. W lecie przyciemni³am w³osy z poziomu 6 na 5. W tych ciemniejszych wygl±dam ³adniej, m³odziej tak ¶wie¿o i promiennie Tylko, ¿e przy tym odcieniu siwe s± du¿o bardziej widoczne ni¿ przy tym ja¶niejszym, w³a¶ciwie to nadaj± siê do ponownego farbowania ju¿ po 10 dniach Farbowaæ 3 razy w miesi±cu nie bêdê, z widocznymi siwymi odrostami czujê siê niechlujnie. Teraz jak te siwe zaczynaj± byæ widoczne to u¿ywam sztyftu do maskowania siwych w³osów i jak ich nie widaæ to mi nie przeszkadzaj± i nie ci±gnie mnie do farbowania
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 11:08   #2290
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja myje w³osy codziennie, to jakbym sie codziennie mia³a mazaæ sztyftem to chyba ju¿ wolê pofarbowaæ No i siwych jednak mam du¿o a który to sztyft ? bo wiem ze golden rose chyba ma cos takigo.

U mnie niestety siwe widaæ tez na poziomie 6 co dwa tygodnie jednak muszê farbowaæ, bo ¼le sie czujê z siwkami
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 12:23   #2291
pomidorek1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mi te¿ na poziomie 6 widaæ siwe, ale nie wygl±da to tak niechlujnie jak przy tych ciemniejszych. Te siwe mam takie grube i s± bardzo widoczne pomiêdzy tymi ciemnymi.
Ten sztyft to w³a¶nie ten Golden Rose. W³osy czeszê tak, ¿e siwe widaæ tylko na przedzia³ku i go malujê. Najlepiej by by³o u¿ywaæ go rano, a wieczorem umyæ w³osy. Ja myjê co 2 dni, ale w sumie raczej nie brudzi mi siê od tego sztyftu poduszka. Ogólnie jestem z niego zadowolona, wolê nim maskowaæ siwe ni¿ tak czêsto farbowaæ. Mnie od farb nie uczula skóra g³owy, ale za to przez jaki¶ czas po farbowaniu mam wysypkê na twarzy. Teraz mam taki postanowienie, ¿e jeszcze raz zafarbujê w³osy, a potem spróbujê wytrzymaæ a¿ do grudniowych ¶wi±t
A jest jeszcze takie co¶ do ukrywania odrostów, nie pamiêtam jakiej firmy, do kupienia chyba w Sephora albo Douglas, to siê nak³ada na 2 minuty, a potem czesze w³osy, tylko ¿e to kosztuje chyba 130z³, a ten sztyft tylko 9,90z³.
pomidorek1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-18, 13:30   #2292
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Joanna herbaciany br±z - kto¶ próbowa³? Zalega mi na pó³ce i nie wiem czy siê nie skuszê dla od¶wie¿enia, zanim bêdê siê zaznajamiac z Igora.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 17:13   #2293
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny! Mam blond! Jasniutki, be¿owy! Jestem uratowana! W³osy nie odpad³y
Jak wrócê do domu, to postaram siê jeszcze cyknac fotke.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 18:24   #2294
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Pomidorku az podjecha³am dzi¶ do sklepu zeby kupic ten sztyft , ale akurat wisia³a kartka Zaraz wracam nie chcia³o mi siê czekaæ , innym razem kupiê
Weronisiu super ! Czekam na fotki
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 18:24   #2295
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ju¿ jestem w domku.
A wiêc wszystko trwa³o 4 godziny!
Fryzjerka wydziubywa³a cieniuteñkie pasemeczka, omijaj±c te ju¿ ja¶niejsze. Tylko ciemne. Tak cienkich nikt nigdy mi jeszcze nie wydziubywa³.
Stwierdzi³a, ¿e woda 9% nie chwyci moich w³osów, wiêc szkoda ich tym mêczyæ, bo to i tak nic nie da. Zrobi³a wiêc na 12% Pilnowa³a ich strasznie. Zmywa³a mi co chwilê jakie¶ partie w³osów.
Rezultat zaskoczy³ nas obie. Ona te¿ siê nie spodziewa³a, ¿e wyjdzie a¿ tak dobrze.

Rudego tak szybko siê nie pozbêdê, ale teraz ju¿ mi nie przeszkadza przy takiej ilo¶ci blondu.

Zdjêcia zrobi³am w przedpokoju bez okna, przy w³±czonym ¶wietle. W dzieñ bêdzie chyba platynowo.
Chyba pierwszy raz w ¿yciu jestem tak zadowolona z farbowania u prawdziwej fryzjerki
No i przeszczê¶liwa, ¿e nie kombinowa³am dalej sama.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 06a.jpg (117,4 KB, 47 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg c.JPG (511,3 KB, 35 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg d.JPG (484,2 KB, 17 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg a.JPG (524,4 KB, 28 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 21:29   #2296
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny! Mam blond! Jasniutki, be¿owy! Jestem uratowana! W³osy nie odpad³y
Jak wrócê do domu, to postaram siê jeszcze cyknac fotke.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ju¿ jestem w domku.
A wiêc wszystko trwa³o 4 godziny!
Fryzjerka wydziubywa³a cieniuteñkie pasemeczka, omijaj±c te ju¿ ja¶niejsze. Tylko ciemne. Tak cienkich nikt nigdy mi jeszcze nie wydziubywa³.
Stwierdzi³a, ¿e woda 9% nie chwyci moich w³osów, wiêc szkoda ich tym mêczyæ, bo to i tak nic nie da. Zrobi³a wiêc na 12% Pilnowa³a ich strasznie. Zmywa³a mi co chwilê jakie¶ partie w³osów.
Rezultat zaskoczy³ nas obie. Ona te¿ siê nie spodziewa³a, ¿e wyjdzie a¿ tak dobrze.

Rudego tak szybko siê nie pozbêdê, ale teraz ju¿ mi nie przeszkadza przy takiej ilo¶ci blondu.

Zdjêcia zrobi³am w przedpokoju bez okna, przy w³±czonym ¶wietle. W dzieñ bêdzie chyba platynowo.
Chyba pierwszy raz w ¿yciu jestem tak zadowolona z farbowania u prawdziwej fryzjerki
No i przeszczê¶liwa, ¿e nie kombinowa³am dalej sama.
Ale Ci to ¶wietnie zrobi³a! Super kolorek! Zrób fotki w s³oñcu, bo a¿ mnie ciekawi A jak z cen±? Fryzjer te¿ poszala³ czy zno¶nie wziê³a?
Ja u swojej zawsze siedzê minimum 3h no i wtedy wiem, ¿e ma ona czas aby wszystko idealnie dopilnowaæ a nie obs³u¿yæ z 15 klientek w miêdzyczasie (jak robi³a to moja poprzednia fryzjerka).
Moje w s³oñcu po tonowaniu tak wygl±da³y, pierwsze przy oknie, drugie jak s³oñce za¶wieci³o na nie:

1.jpg

2.jpg

i zakocha³am siê w tym kolorku, bêdê prosiæ o tonowanie chyba ju¿ zawsze t± mieszank±
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 21:52   #2297
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Kachula masz cudowny kolor! !!!!!!!

Ja jutro zrobiê fotki na dworze, ale czy pogoda dopisze to nie wiem :p
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-18, 23:26   #2298
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula masz cudowny kolor! !!!!!!!

Ja jutro zrobiê fotki na dworze, ale czy pogoda dopisze to nie wiem :p
Dziêki, zobaczymy czy bêdzie tak ³adny jak ju¿ przejdê na farby.

A ja czekam na zdjêcie w s³oneczku, oby jutro ¶wieci³o
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-19, 07:29   #2299
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

ale macie sliczne blondy
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-19, 13:15   #2300
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dzieki Goldika

Kachula , nie mam dzis slonca. Jak na chwilke wyszlo, to akurat jechalam autem i popatrzalam w lusterku, to widac zolty kolor. Ale i tak lepsze to od tego glona, ktorego mialam
Jak bedzie slonce, to oczywiscie postaram sie o fotke.

A! I jeszcze pytalas o cene. Mieszkam w Niemczech, wiec kwota Ci nic nie da akurat. Moge jedynie napisac, ze to bylo po znajomosci, bo to moja znajoma, ktora ma urzadzony salonik w swoim domu. Cenowo wyszlo mnie super, jakas polowa ceny tego co normalnie u fryca bym zaplacila. Albo i lepiej. Bo folii mialam na glowie ze 100, a tu od folii licza. A jeszcze inne kosmetyki i ulozenie..., wyszlabym z torbami Jedyny moj koszt, to dojazd, bo ona dosc daleko mieszka. Ale w koncu nie jezdze robic wlosow codziennie

A Ty Kachula jak schodzisz z rozjasniacza? Prosze o szczegoly


Zrobilo sie ³adnie na dworze, wiêc cyknê³am fotkê. Nie ma s³oñca, ale jest bardzo jasno. Na s³oñce siê dzi¶ raczej nie doczekam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_1080.JPG (404,4 KB, 41 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2015-09-19 o 14:28
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-19, 19:12   #2301
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldika dziêki!


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki Goldika

Kachula , nie mam dzis slonca. Jak na chwilke wyszlo, to akurat jechalam autem i popatrzalam w lusterku, to widac zolty kolor. Ale i tak lepsze to od tego glona, ktorego mialam
Jak bedzie slonce, to oczywiscie postaram sie o fotke.

A! I jeszcze pytalas o cene. Mieszkam w Niemczech, wiec kwota Ci nic nie da akurat. Moge jedynie napisac, ze to bylo po znajomosci, bo to moja znajoma, ktora ma urzadzony salonik w swoim domu. Cenowo wyszlo mnie super, jakas polowa ceny tego co normalnie u fryca bym zaplacila. Albo i lepiej. Bo folii mialam na glowie ze 100, a tu od folii licza. A jeszcze inne kosmetyki i ulozenie..., wyszlabym z torbami Jedyny moj koszt, to dojazd, bo ona dosc daleko mieszka. Ale w koncu nie jezdze robic wlosow codziennie

A Ty Kachula jak schodzisz z rozjasniacza? Prosze o szczegoly


Zrobilo sie ³adnie na dworze, wiêc cyknê³am fotkê. Nie ma s³oñca, ale jest bardzo jasno. Na s³oñce siê dzi¶ raczej nie doczekam
Mi nie chodzi³o o konkretn± cenê a raczej o to czy du¿o zap³aci³a¶ . Bior±c pod uwagê, ¿e fryzjerka wybiera³a drobniutkie pasemka i musia³a kombinowaæ po twoim kombinowaniu, to kwota mog³aby na pewno zawróciæ w g³owie
U nas ca³y dzieñ s³onko ¶wieci³o A kolorek fajny w ¶wietle dziennym, nie widzê nic gloniastego tylko naprawdê super zrobione w³oski

Co do schodzenia z rozja¶niacza to jeszcze sama nie wiem Po ostatnim baleja¿u i tonowaniu we wrze¶niu , mam przyj¶æ teraz w pa¼dzierniku jak odrost bêdzie ma³y. Cel to jaki¶ ch³odny be¿ albo co¶ innego ale ch³odnego. Ogólnie chcê bardziej naturalniej wygl±daj±ce w³oski a nie typowy rozja¶niacz. Poza tym naprawdê w³osy dostaj± bardziej w ko¶æ i znowu musia³am po wakacjach mocno skróciæ.

Mam takie foty w komórce jakie obrazuj± kolor, który bym chcia³a uzyskiwaæ farb±:
20141026-101049.jpg

1.jpg

2012-04-18 15.16.42.jpg

CSC_0553.JPG
Liczê na co¶ ze zdjêcia drugiego ale zobaczymy, bo co¶ ciemny mi sie wydaje... Chce jasno, ch³odno i naturalnie, mo¿e siê da Zdjêcia to ró¿ne kolory ale pokaza³am fryzjerce wszystkie i ona ma teraz my¶leæ nie ja :P Ogólnie po ostatnim baleja¿u znowu zakocha³am siê w tak jasnych kude³kach i mocno my¶lê o przej¶ciu na co¶ naturalniejszego, bo znowu nie chcê zepsuæ koloru który mam. Babie nie dogodzisz.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2015-09-19 o 19:20
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 11:54   #2302
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Wysz³o s³oñce

Nie jest ¼le. Taki kolor mi odpowiada My¶la³am, ¿e bêdzie ¿ó³ciej i rudziej. Na szczê¶cie nie jest. Mogê siê pokazywaæ ludziom na oczy


Kachula kolor jaki sobie wymarzy³a¶ jest piêkny. Ale czy uzyskasz go farb± na swoich ciemnych w³osach? Ja w to bardzo w±tpiê, bo pamiêtam ¿e masz ciemne w³osy. A farba ci rozja¶ni, ale na pewno nie uzyskasz ch³odnego odcienia. Bêdziesz musia³a mocno kombinowaæ. W ka¿dym b±d¼ razie powodzenia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg g.JPG (520,1 KB, 13 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg h.JPG (455,9 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg i.JPG (404,0 KB, 11 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2015-09-20 o 11:56
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 14:28   #2303
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej Dziewczyny chwilê mnie nie by³o a tu tyyyyle nowych fotek
Weronisia super kolorek, a bêd± jeszcze ja¶niejsze ?? a poza tym strasznie mi siê podoba Twoja fryzura, dobrze ¿e nie mam takiej dobrej fryzjerki w okolicy bo jeszcze by mnie podkusi³o ¶ci±æ
Kachula piêkny blondzik chyba do idea³u ju¿ bardzo blisko??
Ten be¿owy blond widzia³am ju¿ kiedy¶ na tym blogu i te¿ mi wpad³ w oko
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 14:33   #2304
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Morgan dziêki. Ja te¿ lubiê moj± fryzurê, ale ju¿ mnie kusi, ¿eby zapu¶ciæ tak do ramion. Ale nie wiem czy wytrzymam w tym postanowieniu.

Ja¶niej raczej nie planujê. Je¶li ju¿ to tylko pasemka ja¶niejsze, czyt. wrêcz bia³e, a do tego pasemka ciemniejsze, czyli chyba baleja¿.
W samym jasnym nie jest mi dobrze niestety. To co mam teraz jest ju¿ bardzo jasne, a ja czujê siê strasznie blado i muszê nie¼le kombinowaæ z kolorystyk± ciuchów, ¿eby siê kolorystycznie o¿ywiæ
A wiêc tak jak mam teraz ju¿ raczej zostawiê i tylko bêdê chcia³a to och³odziæ.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2015-09-20 o 14:35
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-20, 20:26   #2305
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan dziêki. Ja te¿ lubiê moj± fryzurê, ale ju¿ mnie kusi, ¿eby zapu¶ciæ tak do ramion. Ale nie wiem czy wytrzymam w tym postanowieniu.

Ja¶niej raczej nie planujê. Je¶li ju¿ to tylko pasemka ja¶niejsze, czyt. wrêcz bia³e, a do tego pasemka ciemniejsze, czyli chyba baleja¿.
W samym jasnym nie jest mi dobrze niestety. To co mam teraz jest ju¿ bardzo jasne, a ja czujê siê strasznie blado i muszê nie¼le kombinowaæ z kolorystyk± ciuchów, ¿eby siê kolorystycznie o¿ywiæ
A wiêc tak jak mam teraz ju¿ raczej zostawiê i tylko bêdê chcia³a to och³odziæ.
Baleja¿ daje taki fajny "trójwymiarowy" efekt A tym bardziej do takiej fryzury jak Twoja bardzo dobrze to wygl±da, bo stwarza wra¿enie jeszcze wiêkszej objêto¶ci. No i raczej bym nie powiedzia³a ¿e wygl±dasz blado, wrêcz przeciwnie, dziêki baleja¿owi co¶ siê dzieje i wygl±da to w³a¶nie ciekawie.
U mnie kolor jest taki "p³aski" i do tego oklapniête w³osy i w³a¶nie objêto¶æ (a raczej jej brak) to jest jedyne co bym chcia³a poprawiæ w moich w³osach... Kiedy¶ mia³am ¶wietn± fryzjerkê która mi potrafi³a tak pocieniowaæ d³ugie w³osy ¿e wygl±da³o to dobrze a teraz niestety tylko koñcówki podcinam bo nie mam do kogo i¶æ.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 17:04   #2306
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cze¶æ Dziewczyny!


Morgan - blond, Weronisia - blond, Kachula - blond.
To nam siê w±tek rozja¶ni³
Ale ³adne w³osy macie Kobiety, to najwa¿niejsze I chyba ka¿da (na razie ) zadowolona.

A ja twardo trzymam siê br±zu. Teraz mam co¶ takiego na g³owie.W s³oñcu wygl±da ja¶niej, ale jak robiê fotkê na tle jasnej ¶ciany, to mi aparat kontrast podkrêca.

EDYCJA
Ale jednak monitory oszukuj±!
W laptopie mój kolor jest fioletowawy (ch³odny) a na tablecie jaki¶ taki rdzawo-czerwony (nieprawdziwy). Ale przynajmniej dobrze widaæ "ciemno¶æ" koloru = ¿e ja nadal br±zowa
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2015_09_22_natural_mix.jpg (443,1 KB, 61 za³adowañ)
__________________

Edytowane przez rumpleteazer
Czas edycji: 2015-09-22 o 17:09
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 17:29   #2307
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!


Morgan - blond, Weronisia - blond, Kachula - blond.
To nam siê w±tek rozja¶ni³
Ale ³adne w³osy macie Kobiety, to najwa¿niejsze I chyba ka¿da (na razie ) zadowolona.

A ja twardo trzymam siê br±zu. Teraz mam co¶ takiego na g³owie.W s³oñcu wygl±da ja¶niej, ale jak robiê fotkê na tle jasnej ¶ciany, to mi aparat kontrast podkrêca.

EDYCJA
Ale jednak monitory oszukuj±!
W laptopie mój kolor jest fioletowawy (ch³odny) a na tablecie jaki¶ taki rdzawo-czerwony (nieprawdziwy). Ale przynajmniej dobrze widaæ "ciemno¶æ" koloru = ¿e ja nadal br±zowa
Ja zawsze cudowny kolor
Czym robilas ?
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-22, 20:48   #2308
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Wysz³o s³oñce

Nie jest ¼le. Taki kolor mi odpowiada My¶la³am, ¿e bêdzie ¿ó³ciej i rudziej. Na szczê¶cie nie jest. Mogê siê pokazywaæ ludziom na oczy


Kachula kolor jaki sobie wymarzy³a¶ jest piêkny. Ale czy uzyskasz go farb± na swoich ciemnych w³osach? Ja w to bardzo w±tpiê, bo pamiêtam ¿e masz ciemne w³osy. A farba ci rozja¶ni, ale na pewno nie uzyskasz ch³odnego odcienia. Bêdziesz musia³a mocno kombinowaæ. W ka¿dym b±d¼ razie powodzenia
Fryzjerka powiedzia³a, ¿e ten kolor z drugiej foty damy radê. Zobaczymy... A co do twojego kolorku to fajnie wygl±da, tak idealnie "zbaleja¿owany"

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Hej Dziewczyny chwilê mnie nie by³o a tu tyyyyle nowych fotek
Weronisia super kolorek, a bêd± jeszcze ja¶niejsze ?? a poza tym strasznie mi siê podoba Twoja fryzura, dobrze ¿e nie mam takiej dobrej fryzjerki w okolicy bo jeszcze by mnie podkusi³o ¶ci±æ
Kachula piêkny blondzik chyba do idea³u ju¿ bardzo blisko??
Ten be¿owy blond widzia³am ju¿ kiedy¶ na tym blogu i te¿ mi wpad³ w oko
Dziêki
Idea³ to mam ale nie do koñca. Ogólnie baleja¿ zawsze bêdzie widoczny a ja bym chcia³a aby kolor po ca³o¶ci nie ró¿ni³ siê za bardzo. Nie by³o ³at, prze¶witów po odrostach itp. Przejdê na farbê, zobaczymy co bêdzie i albo wracam na rozja¶niacz albo zostanê przy farbie.

Cytat:
Napisane przez rumpleteazer Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ Dziewczyny!


Morgan - blond, Weronisia - blond, Kachula - blond.
To nam siê w±tek rozja¶ni³
Ale ³adne w³osy macie Kobiety, to najwa¿niejsze I chyba ka¿da (na razie ) zadowolona.

A ja twardo trzymam siê br±zu. Teraz mam co¶ takiego na g³owie.W s³oñcu wygl±da ja¶niej, ale jak robiê fotkê na tle jasnej ¶ciany, to mi aparat kontrast podkrêca.

EDYCJA
Ale jednak monitory oszukuj±!
W laptopie mój kolor jest fioletowawy (ch³odny) a na tablecie jaki¶ taki rdzawo-czerwony (nieprawdziwy). Ale przynajmniej dobrze widaæ "ciemno¶æ" koloru = ¿e ja nadal br±zowa
Twój kolor jak zwykle idealny
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2015-09-22 o 20:51
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-09-23, 16:25   #2309
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêkujê Dziewczyny

W³osy ostatni raz farbowa³am na pocz±tku lipca WCT 6/0 + 0/68, wiêc z grubsza to moja natura Uknu³am jednak na szatañski plan, nie ¶miejcie siê, i kupi³am sobie szampon odsiwiaj±cy dla mê¿czyzn Joanny U¿ywam go czasem bezustannie, czasem co 3 mycie. "Receptura zosta³a wzbogacona o delikatny barwnik bezpo¶redni (stosowany w szamponach koloryzuj±cych dla pañ)"- tak mówi producent. Szampon jest czarny jak wêgiel = delikatnie sch³adza i przyciemnia. Plus: butla stoi sobie pod prysznicem, nie trzeba nic mieszaæ. Mam ochotê - myjê w³osy, trzymam szampon do koñca k±pieli, zmywam. Minus: barwi lekko d³onie i skórki, ale wystarczy umyæ porz±dnie rêce (bez szorowania szczotk± ) i wracaj± do naturalnej barwy.
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-10-27, 17:23   #2310
rumpleteazer
Zadomowienie
 
Avatar rumpleteazer
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 1 622
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Co tam s³ychaæ, a raczej widaæ na g³owach?
Weronisiu, ciekawa jestem czy trwale poradzi³a¶ sobie z kolorem?
__________________
rumpleteazer jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.