Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-28, 13:26   #3031
TimeLady
1
 
Avatar TimeLady
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
bo to chyba fajna dziewczyna jest, ale nie wyobrażam sobie, jak można chcieć pracować w tej branży i nie czytać niczego, evereverever, z fabułą. czy to znaczy, ze czyta tylko poradniki?

#sorrynotsorry
juz nie chcialam nic mowic ale jak to uslyszalam mialam dokladnie takie samo przemyslenie.
__________________
Geekowo-nerdowy
blog przemyśleniowy

TimeLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:28   #3032
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Myślicie, że to, co powiedziała Megi o lakierach to prawda? W sensie, że jest w nich tyle chemii, że się nie psują (odnośnie lakieru z Inglota, który ma 5 lat). Moje około 2-letnie lakiery z Avonu nie dość, że są rozwarstwione, to po otwarciu po prostu śmierdzą.
eee ingloty dobre po 5 latach? hahahahahahaha. maks rok. GR te z serii paris faktycznie są nieśmiertelne ale nie zauważyłam żeby jakoś bardziej niszczyły mi paznokcie niż inne więc nie wiem czy to kwestia chemii.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:29   #3033
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Streszczam Szusz

Jadą do Berlina, Lew nie chciał tego zaanonsować, bo to będzie w tytule filmu przecież. W Berlinie widzimy drogę do celu, DM, Ka De coś tam, zabytkowe BMW, Ferrari, które by im nie pasowało, bo jak by się w nim pomieścili. Zakupy w DMie po które Szusz poszła sama, Tomek nie chciał iść. Wykład Tomka na temat tego, że DM to taki Rossman i specjalnie do niego trzeba jechać po korektor, którego nie ma w Pl. Dodaje, żeby Szusz zwróciła uwagę na to, że używa korektora, którego w Pl nie można dostać oraz, że równie dobrze można jechać do Rossmana na Ukrainę i zachwywać się kosmetykami, których nie ma w Pl. Albo przed tym, albo po tym było o tym, że ludzie są przerważliwieni i że Tomka teksty odbierają jako dogryzanie jej i wbijanie szpil. Auto za milion ojro za nimi, Szusz nie ma jak nam pokazać bo nie wpadała na to, że widać by je było w bocznym lusterku i wystarczyło tak skierować kamerę zamiast gibać się do tyłu i dojść do wniosku, że trochę chamsko kierowcę tamtego auta filmować, a i tak nie widać a szkoda, bo auto za 4 miliony złotych. Pizza, dłuuuuższa chwila co kto będzie chciał. Barbarzyńskie maczanie pizzy w oliwie i czymś occie balsamicznym? Zabierają resztki pizzy ze sobą. Gdzieś tam była dyskusja, że Tomek kupuje same bejziki szare, czarne i granatowe, Tomek zauważył iż sama mu na urodziny kupiła łachy w tych kolorach. Kupiła sobie biustonosze, które zawsze kupuje, Karo Stylizacje w komciach jej napisała, że to holenderska marka. Szusz poszła do Dunkin'Donuts. 4 albo 5 razy opowiadała jak to myślała, że to będzie cukiernia/kawiarenka/ różowa i taka "kjut" a to taki pączkowy McD (Serio Szusz? I Ty twierdzisz, że dniami/tygodniami filmy montujesz, serio nie zauważyłaś jak się powtarzasz?) . Dyskusja o to czy ona wzięła złe pączki, bo Tomek jej źle powiedział, czy wzięła dobre a on z niej siermięgę robi. Miała być posypka, a jest cukier puder. Za to smakują identycznie jak te, które Tomek jak 10 lat w NY. Wracają, przez objazd zgubili autostradę i to koniec.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:30   #3034
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
ojej, a co ją tak strasznie obrzydziło? Minę ma taką jakby znalazła odchody pod stołem.

A z tego co pamiętam to używała perfum

Edytowane przez 201607221504
Czas edycji: 2015-09-28 o 13:32
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:32   #3035
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

A i niech ludzie nie liczą, że kiedyś będzie vlog jak zwiedzają najważniejsze miejsca Berlina, bo to nie dla nich zwiedzanie i odhaczanie. Oni jeżdżą tylko na zakupy i jedzą tak jak to ludzie zauważyli. Podczas 7 wizyty w Berlinie wybrali się pod mur
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:35   #3036
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
eee ingloty dobre po 5 latach? hahahahahahaha. maks rok. GR te z serii paris faktycznie są nieśmiertelne ale nie zauważyłam żeby jakoś bardziej niszczyły mi paznokcie niż inne więc nie wiem czy to kwestia chemii.
no u mnie też rok to już maks, no o tych dwuletnich śmierdzielach nie wspomnę, ale trzymam je w celach badawczych
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:35   #3037
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość


Szusz też macza pizzę w oliwie. Dla Tomka to barbarzyństwo.
nieee, dla niego to było barbarzyństwo, ze dolała do tej oliwy jeszcze octu balsamicznego. Ja szczerze mówiąc też nie wyobrażam sobie takiego połączenia, tym bardziej, że tego octu trochę sobie tam chlupnęła
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 13:37   #3038
201607221504
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 98
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Ilona lulu test gąbeczki Beauty Blender
201607221504 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:37   #3039
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Streszczam Szusz

Jadą do Berlina, Lew nie chciał tego zaanonsować, bo to będzie w tytule filmu przecież. W Berlinie widzimy drogę do celu, DM, Ka De coś tam, zabytkowe BMW, Ferrari, które by im nie pasowało, bo jak by się w nim pomieścili. Zakupy w DMie po które Szusz poszła sama, Tomek nie chciał iść. Wykład Tomka na temat tego, że DM to taki Rossman i specjalnie do niego trzeba jechać po korektor, którego nie ma w Pl. Dodaje, żeby Szusz zwróciła uwagę na to, że używa korektora, którego w Pl nie można dostać oraz, że równie dobrze można jechać do Rossmana na Ukrainę i zachwywać się kosmetykami, których nie ma w Pl. Albo przed tym, albo po tym było o tym, że ludzie są przerważliwieni i że Tomka teksty odbierają jako dogryzanie jej i wbijanie szpil. Auto za milion ojro za nimi, Szusz nie ma jak nam pokazać bo nie wpadała na to, że widać by je było w bocznym lusterku i wystarczyło tak skierować kamerę zamiast gibać się do tyłu i dojść do wniosku, że trochę chamsko kierowcę tamtego auta filmować, a i tak nie widać a szkoda, bo auto za 4 miliony złotych. Pizza, dłuuuuższa chwila co kto będzie chciał. Barbarzyńskie maczanie pizzy w oliwie i czymś occie balsamicznym? Zabierają resztki pizzy ze sobą. Gdzieś tam była dyskusja, że Tomek kupuje same bejziki szare, czarne i granatowe, Tomek zauważył iż sama mu na urodziny kupiła łachy w tych kolorach. Kupiła sobie biustonosze, które zawsze kupuje, Karo Stylizacje w komciach jej napisała, że to holenderska marka. Szusz poszła do Dunkin'Donuts. 4 albo 5 razy opowiadała jak to myślała, że to będzie cukiernia/kawiarenka/ różowa i taka "kjut" a to taki pączkowy McD (Serio Szusz? I Ty twierdzisz, że dniami/tygodniami filmy montujesz, serio nie zauważyłaś jak się powtarzasz?) . Dyskusja o to czy ona wzięła złe pączki, bo Tomek jej źle powiedział, czy wzięła dobre a on z niej siermięgę robi. Miała być posypka, a jest cukier puder. Za to smakują identycznie jak te, które Tomek jak 10 lat w NY. Wracają, przez objazd zgubili autostradę i to koniec.
szacun
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:45   #3040
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
lubię Doncze, ale trochę mi się smutno zrobiło jak powiedziała, że nie czyta niczego z fabułą czy ona studiowała czegoś związanego z zarządzaniem mediami?
lol, dlaczego? Nie każdy lubi książki. Gdyby studiowała filologię, to może byłoby to dziwne, ale tak to nie kumam.
Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Myślicie, że to, co powiedziała Megi o lakierach to prawda? W sensie, że jest w nich tyle chemii, że się nie psują (odnośnie lakieru z Inglota, który ma 5 lat). Moje około 2-letnie lakiery z Avonu nie dość, że są rozwarstwione, to po otwarciu po prostu śmierdzą.

bardzo możliwe - moja mama ma chyba z 5 czy 6 takich wieloletnich lakierów Inglota. Spisują się bez zarzutu, ostatnio jednym pomalowałam przez przypadek paznokcie (był prawie pełny, to myślałam, że jakiś nowy). I skubany jeszcez się trzymał ładnie 5 dni Nie wiem czy to kwestia chemii i nie wiem jak nowe Ingloty teraz, ale te mojej mamy mają normalną konsystencję, zapach, no wszystko, w życiu bym się nie domyśliła, że to takie starocia
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 13:45   #3041
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
bo to chyba fajna dziewczyna jest, ale nie wyobrażam sobie, jak można chcieć pracować w tej branży i nie czytać niczego, evereverever, z fabułą. czy to znaczy, ze czyta tylko poradniki?
Z tego co Doncze mówiła to właśnie nie planuje pracować w tej branży.
Nie każdy lubi czytać książki z fabułą czy jakiekolwiek książki , dla mnie nie ma w tym nic dziwnego/smutnego.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 14:02   #3042
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Szkoda, że z profili LGS zniknęły zdjęcia paznokci. Zastanawiam się jak wyglądały, że tak się nie spodobały...
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:09   #3043
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
A i niech ludzie nie liczą, że kiedyś będzie vlog jak zwiedzają najważniejsze miejsca Berlina, bo to nie dla nich zwiedzanie i odhaczanie. Oni jeżdżą tylko na zakupy i jedzą tak jak to ludzie zauważyli. Podczas 7 wizyty w Berlinie wybrali się pod mur
No bo wiesz, dla nich wypad na zakupy do Berlina, to tak jak dla większości ludzi wypad do większego miasta do galerii, nic wielkiego jak się bywa często, wyższe sfery tak majo

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Z tego co Doncze mówiła to właśnie nie planuje pracować w tej branży.
Nie każdy lubi czytać książki z fabułą czy jakiekolwiek książki , dla mnie nie ma w tym nic dziwnego/smutnego.
Dla mnie to jest smutne i oczywiście rozumiem, że nie każdy lubi, nikogo nie krytykuję ale uważam za przykre, że dorośli ludzie nie czytają i się tym chwalą.

Też kocham pizze z oliwą, nie wyobrażam sobie jeść jej z jakimś sosem, który zabija cały smak. Czy to prawda, że tylko Polacy jedzą ją z keczupem?

Edytowane przez SandyClaws
Czas edycji: 2015-09-28 o 14:14
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:15   #3044
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość


Dla mnie to jest smutne i oczywiście rozumiem, że nie każdy lubi, nikogo nie krytykuję ale uważam za przykre, że dorośli ludzie nie czytają i się tym chwalą.
Mnie tam w równym stopniu śmieszy podniecanie się, jak to się dużo czyta - jak by to stanowiło o mądrości i przynależności do elity intelektualnej. Znam masę oczytanych idiotów.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:17   #3045
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Zawsze gdy pojawia się dyskusja nt. czytania książek fabularnych (btw. rozumiem, że jak ktoś przeczytał "50 twarzy" to zmądrzał, a jak oglądał zamiast tego np. Discovery to zgłupiał?) przypomina mi się ten wpis, z którym się zgadzam. Choć sama uwielbiam czytać.
http://kiciputek.blogspot.com/2014/0...etyszysci.html
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:20   #3046
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 173
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Dla mnie to jest smutne i oczywiście rozumiem, że nie każdy lubi, nikogo nie krytykuję ale uważam za przykre, że dorośli ludzie nie czytają i się tym chwalą.
af6a7928a10f2efb7030debf852af0b1c87659cc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:26   #3047
RosaPuff
Raczkowanie
 
Avatar RosaPuff
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 49
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Tylko, że ona czyta książki o czym wiele razy mówiła. Dlaczego odmóżdżająca nienajwyższych lotów fabuła miałaby być bardziej wartościowa od książki np. popularnonaukowej z branży, którą się dziewczyna pasjonuje? Bo to fabuła? Nie ogarniam jak gatunek może świadczyć więcej o wartości literatury, niż konkretny tytuł. A o osobie? Tego już kompletnie nie rozumiem, w dodatku smucić postronne osoby...
RosaPuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:27   #3048
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Znacie? Ma ponad 40 lat, a wygląda młodziej od Szusz Odkryłam ją w komentarzach u p. Bogusławy
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:29   #3049
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
bo to chyba fajna dziewczyna jest, ale nie wyobrażam sobie, jak można chcieć pracować w tej branży i nie czytać niczego, evereverever, z fabułą. czy to znaczy, ze czyta tylko poradniki?

#sorrynotsorry
Książki popularno-naukowe czy naukowe też nie mają fabuły Ja miałam na studiach taki czas gdy praktycznie nie czytałam beletrystyki bo fascynowały mnie bardziej książki zahaczające o antropologię kulturową czy ogólnie bardziej w tematyce moich studiów.
Nie czytać niczego neverever to może i smutne ale odejście od prozy fabularnej to moim zdaniem nie jest jakoś szczególnie zubażające.
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-28, 14:30   #3050
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Tylko, że ona czyta książki o czym wiele razy mówiła. Dlaczego odmóżdżająca nienajwyższych lotów fabuła miałaby być bardziej wartościowa od książki np. popularnonaukowej z branży, którą się dziewczyna pasjonuje? Bo to fabuła? Nie ogarniam jak gatunek może świadczyć więcej o wartości literatury, niż konkretny tytuł. A o osobie? Tego już kompletnie nie rozumiem, w dodatku smucić postronne osoby...


tez nie rozumiem w czym osoby czytające "fabułę" sa gorsze od kogos kto czyta poradnik czy cos na temat żywienia/fitnessu/jakiejkolwiekinnejdziedzi ny jak doncze.

ciekawe czy kogos smuci, ze ja np. zazwyczaj nie oglądam filmów, bo nie lubie, poza dokumentalnymi od czasu do czasu. Czy to tyczy sie tylko słowa pisanego?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:41   #3051
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie tam w równym stopniu śmieszy podniecanie się, jak to się dużo czyta - jak by to stanowiło o mądrości i przynależności do elity intelektualnej. Znam masę oczytanych idiotów.
Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Tylko, że ona czyta książki o czym wiele razy mówiła. Dlaczego odmóżdżająca nienajwyższych lotów fabuła miałaby być bardziej wartościowa od książki np. popularnonaukowej z branży, którą się dziewczyna pasjonuje? Bo to fabuła? Nie ogarniam jak gatunek może świadczyć więcej o wartości literatury, niż konkretny tytuł. A o osobie? Tego już kompletnie nie rozumiem, w dodatku smucić postronne osoby...
^^^^ TO TO TO

Nie czyta fabuł, i co z tego? Może ogląda dużo filmów fabularnych? Może woli czytać książki popularnonaukowe albo branżowe? Czy "50 twarzy Greya" w wersji książkowej jest bardziej wartościowe niż "Pulp Fiction", tylko dlatego, że jest książką?
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:44   #3052
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Myślicie, że to, co powiedziała Megi o lakierach to prawda? W sensie, że jest w nich tyle chemii, że się nie psują (odnośnie lakieru z Inglota, który ma 5 lat). Moje około 2-letnie lakiery z Avonu nie dość, że są rozwarstwione, to po otwarciu po prostu śmierdzą.
Na chemii sie nie znam, ale moje lakiery inglotowe sa juz prehistoryczne ale malują normalnie
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:45   #3053
thebierdonka
Raczkowanie
 
Avatar thebierdonka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 444
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość
Ilcia, jak kochasz Angel, to kup sobie Tesori i szalej do woli
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...atico-edp.html

wlasnie testuje tesori... wow naprawde podobne, ciekawe jak z trwaloscia. dzieki rózia
thebierdonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 14:50   #3054
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez thebierdonka Pokaż wiadomość

wlasnie testuje tesori... wow naprawde podobne, ciekawe jak z trwaloscia. dzieki rózia
Trwałe są oj trwałe
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:00   #3055
KlatkaNaPtaszka
Zakorzenienie
 
Avatar KlatkaNaPtaszka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 184
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

odpalam youtuba klikam zaloguj sie i pojawia się komunikat:
Nie masz dostępu do tej usługi. Aby uzyskać dostęp, skontaktuj się z administratorem domeny.

Czy ktoś wie o co chodzi?
__________________
START 1.05.2013

91....................... .......................91
65....................... .......................60
86....................... .......................90
KlatkaNaPtaszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:11   #3056
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SandyClaws Pokaż wiadomość
Też kocham pizze z oliwą, nie wyobrażam sobie jeść jej z jakimś sosem, który zabija cały smak. Czy to prawda, że tylko Polacy jedzą ją z keczupem?

nie, pizza na grubym cieście z ciężkimi sosami przywędrowała z USA.


Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie tam w równym stopniu śmieszy podniecanie się, jak to się dużo czyta - jak by to stanowiło o mądrości i przynależności do elity intelektualnej. Znam masę oczytanych idiotów.
Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Zawsze gdy pojawia się dyskusja nt. czytania książek fabularnych (btw. rozumiem, że jak ktoś przeczytał "50 twarzy" to zmądrzał, a jak oglądał zamiast tego np. Discovery to zgłupiał?) przypomina mi się ten wpis, z którym się zgadzam. Choć sama uwielbiam czytać.
http://kiciputek.blogspot.com/2014/0...etyszysci.html
Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Tylko, że ona czyta książki o czym wiele razy mówiła. Dlaczego odmóżdżająca nienajwyższych lotów fabuła miałaby być bardziej wartościowa od książki np. popularnonaukowej z branży, którą się dziewczyna pasjonuje? Bo to fabuła? Nie ogarniam jak gatunek może świadczyć więcej o wartości literatury, niż konkretny tytuł. A o osobie? Tego już kompletnie nie rozumiem, w dodatku smucić postronne osoby...
W punkt dziewczyny!

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:04 ----------

vlog u Mad Brunette
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:15   #3057
SandyClaws
Raczkowanie
 
Avatar SandyClaws
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 281
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Mnie tam w równym stopniu śmieszy podniecanie się, jak to się dużo czyta - jak by to stanowiło o mądrości i przynależności do elity intelektualnej. Znam masę oczytanych idiotów.
Mnie też

Cytat:
Napisane przez RosaPuff Pokaż wiadomość
Tylko, że ona czyta książki o czym wiele razy mówiła. Dlaczego odmóżdżająca nienajwyższych lotów fabuła miałaby być bardziej wartościowa od książki np. popularnonaukowej z branży, którą się dziewczyna pasjonuje? Bo to fabuła? Nie ogarniam jak gatunek może świadczyć więcej o wartości literatury, niż konkretny tytuł. A o osobie? Tego już kompletnie nie rozumiem, w dodatku smucić postronne osoby...
No smuci i tyle, bo nie wiedzą ile tracą, nie muszę tłumaczyć dlaczego coś mnie smuci, innych smucą biedne dzieci, a mnie nie i tyle. Nie mówię, że uważam ją za gorszą czy głupszą

Nie klasyfikuję ludzi na gorszych/ lepszych wg tego czy czytają czy nie. Ja nie lubię filmów, ale wiem że są tu osoby które je kochają i naprawdę nie czułabym się urażona, gdyby powiedzieli że smuci ich to ze ktoś może nie lubić.
SandyClaws jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:36   #3058
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Ciemna163 Pokaż wiadomość

vlog u Mad Brunette
Mnie ona nie pociąga kompletnie, taka panna uważna i rozważna, nie moja bajka.

Już mnie obrzydza, ludzie mają p*dolca z tym internetem w telefonach:
http://www.pudelek.pl/artykul/84034/...niebezpieczne/

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-09-28 o 16:00
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:57   #3059
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Trwałe są oj trwałe
potwierdzam - Tesori są bardzo trwałe

własnie oglądam Twój filmik ze stotkiem w tle

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Mnie ona nie pociąga kompletnie, taka panna uważna i rozważna,nie moja bajka.
No właśnie z tego powodu ją odsubowałam. Zamęczała mnie tymi rozważnymi spojrzeniami.
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-28, 15:57   #3060
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://youtu.be/xAZRQT1ANzE
Szminki MAC u Karoliny Baszak

Piękne są te odcienie
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:36.