SGGW- Wątek zbiorczy - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-05, 17:12   #2791
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Jednak się zdecydowałaś
W razie czego służę pomocą
No ostatecznie musiałam w końcu podjąć decyzję i jestem w niej póki co bardzo zadowolona
W razie co chętnie skorzystam. Ty jesteś na 3 roku teraz, tak? A w akademiku czy mieszkaniu? (Przepraszam, ale nie pamiętam)
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 17:58   #2792
tulipan1994
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 13 053
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
No ostatecznie musiałam w końcu podjąć decyzję i jestem w niej póki co bardzo zadowolona
W razie co chętnie skorzystam. Ty jesteś na 3 roku teraz, tak? A w akademiku czy mieszkaniu? (Przepraszam, ale nie pamiętam)
Tak na 3 Mieszkam u siebie w domu i dojeżdżam
tulipan1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 18:39   #2793
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez tulipan1994 Pokaż wiadomość
Tak na 3 Mieszkam u siebie w domu i dojeżdżam
Ok, napisałam wiadomość i w sumie od razu nasunęło mi się jedno pytanie, także -> PW
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 19:57   #2794
moufleur
Przyczajenie
 
Avatar moufleur
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość
Ale sama pralnia jest za darmo? Dlaczego trzeba sie na liste wpisywac, sa jakies kolejki do pralni? A mokre rzeczy gdzie sie suszy? Zastanawiam sie nad kupnem pietrowej suszarki, ale podobno te pokoje sa male.

Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz - czy w kazdej chwili moge wypowiedziec akademik bez zadnych konsekwencji pieniężnych?

Czy w okolicy jest jakis Lidl lub Biedronka? Na piechote ile mniej wiecej jest do metra i jak najlatwiej dostac sie komunikacja miejska do centrum?

I ostatnie pytanie, jako mieszkaniec kampusu przysluguje mi darmowy parking?
Za pranie się płaci, nie wiem dokładnie jak to wygląda szczerze mówiąc bo nigdy nie robiłam prania ani nawet tam nie byłam. Nie znam nikogo kto by miał suszarkę więc lepiej się wstrzymać z zakupem zawsze można rozeznać sytuację i kupić po tygodniu mieszkania w akademiku. Możesz wypowiedzieć akademik, ja tak zrobiłam, wyprowadzasz się po prostu na koniec miesiąca, zabierają ci kartę mieszkańca itd. Jest żabka niedaleko za Limbą z tego co pamiętam, w Dentrycie jest na dole mały sklep spożywczy, do biedronki można iść na pieszo albo pojechać kilka dosłownie przystanków 193 w kierunku metra Służew, jest też biedronka przy Stokłosach to zależy do, której jest ci akurat bliżej. Najłatwiej do centrum parę przystanków 193 na metro Służew i potem już metrem albo do metra Stokłosy - też 193 ale w drugą stronę.Pewnie brzmi to teraz jak masło maślane ale to wszystko zależy w której części kampusu akurat jesteś i gdzie będzie szybciej o te 5 minut :P Polecam warszawa.jakdojade.pl Z tego co pamiętam mieszkańcy akademików chyba parkowali za darmo
__________________
SGGW Bioinżynieria zwierząt
moufleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 20:16   #2795
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez moufleur Pokaż wiadomość
Za pranie się płaci, nie wiem dokładnie jak to wygląda szczerze mówiąc bo nigdy nie robiłam prania ani nawet tam nie byłam. Nie znam nikogo kto by miał suszarkę więc lepiej się wstrzymać z zakupem zawsze można rozeznać sytuację i kupić po tygodniu mieszkania w akademiku. Możesz wypowiedzieć akademik, ja tak zrobiłam, wyprowadzasz się po prostu na koniec miesiąca, zabierają ci kartę mieszkańca itd. Jest żabka niedaleko za Limbą z tego co pamiętam, w Dentrycie jest na dole mały sklep spożywczy, do biedronki można iść na pieszo albo pojechać kilka dosłownie przystanków 193 w kierunku metra Służew, jest też biedronka przy Stokłosach to zależy do, której jest ci akurat bliżej. Najłatwiej do centrum parę przystanków 193 na metro Służew i potem już metrem albo do metra Stokłosy - też 193 ale w drugą stronę.Pewnie brzmi to teraz jak masło maślane ale to wszystko zależy w której części kampusu akurat jesteś i gdzie będzie szybciej o te 5 minut :P Polecam warszawa.jakdojade.pl Z tego co pamiętam mieszkańcy akademików chyba parkowali za darmo
Pralnia płatna? Szkoda. Nie wiesz ile to kosztuje? I czy trzeba mieć własny proszek i płyn.
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 22:08   #2796
moufleur
Przyczajenie
 
Avatar moufleur
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość

Pralnia płatna? Szkoda. Nie wiesz ile to kosztuje? I czy trzeba mieć własny proszek i płyn.
Naprawdę nie mam pojęcia bo nigdy nie prałam, nawet tam nie zaglądałam bo nie miałam takiej potrzeby, to jedyne co zapamiętałam z tego co mówili mi znajomi
__________________
SGGW Bioinżynieria zwierząt
moufleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 06:24   #2797
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość

Pralnia płatna? Szkoda. Nie wiesz ile to kosztuje? I czy trzeba mieć własny proszek i płyn.
Z tego co pamiętam ja: 5 zł i suszarnie masz tam, na miejscu, zbiorową, skąd po paru dniach odbierasz swoje rzeczy
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-06, 07:24   #2798
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam ja: 5 zł i suszarnie masz tam, na miejscu, zbiorową, skąd po paru dniach odbierasz swoje rzeczy
Czyli pranie zostawiasz im, czy sama pierzesz?
Jeżeli miałabym zostawić tam rzeczy to wolałabym juz chyba ręcznie prac lub znaleźć jakąś pralnie na mieście. Za dużo się naslyszalam o tym, że rzeczy są mylone i nie wracają e komplecie do właściciela.
Albo sobie suszarkę kupić i do pokoju.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Cytat:
Napisane przez moufleur Pokaż wiadomość
Naprawdę nie mam pojęcia bo nigdy nie prałam, nawet tam nie zaglądałam bo nie miałam takiej potrzeby, to jedyne co zapamiętałam z tego co mówili mi znajomi
Sorry, że zapytam, ale w takim razie gdzie prałas rzeczy jak mieszkalas w akademiku?
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 07:25   #2799
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość


Czyli pranie zostawiasz im, czy sama pierzesz?
Jeżeli miałabym zostawić tam rzeczy to wolałabym juz chyba ręcznie prac lub znaleźć jakąś pralnie na mieście. Za dużo się naslyszalam o tym, że rzeczy są mylone i nie wracają e komplecie do właściciela.
Albo sobie suszarkę kupić i do pokoju.
Sama pierzesz, a z suszarką w pokoju chyba mógłby być problem (i to nie tylko taki, że po prostu nie ma na nią miejsca).
Więcej szczegółów nie znam, bo też 1-roczniakiem jestem i w akademiku nigdy nie mieszkałam
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 15:05   #2800
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Zgłaszam się jako studentka tejże uczelni, ale II stopień studiów leśnych niestacjonarnych

Edytowane przez 201703271121
Czas edycji: 2015-09-06 o 15:08
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 19:08   #2801
moufleur
Przyczajenie
 
Avatar moufleur
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 26
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Flavis Pokaż wiadomość


Czyli pranie zostawiasz im, czy sama pierzesz?
Jeżeli miałabym zostawić tam rzeczy to wolałabym juz chyba ręcznie prac lub znaleźć jakąś pralnie na mieście. Za dużo się naslyszalam o tym, że rzeczy są mylone i nie wracają e komplecie do właściciela.
Albo sobie suszarkę kupić i do pokoju.

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------


Sorry, że zapytam, ale w takim razie gdzie prałas rzeczy jak mieszkalas w akademiku?
Jeżeli coś musiałam uprać to prałam ręcznie, koleżanki z pokoju obok kupiły miskę i rozwiesiły sznurki w łazience i całkiem sporo prały ręcznie. Ja za wiele prać nie musiałam bo co tydzień jeździłam do domu więc pranie zabierałam najczęściej ze sobą. Jeżeli trafisz na dwójkę to na pewno się tam suszarka na ubrania nie zmieści.
__________________
SGGW Bioinżynieria zwierząt
moufleur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-06, 21:07   #2802
Flavis
Raczkowanie
 
Avatar Flavis
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 396
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

.

Edytowane przez Flavis
Czas edycji: 2015-11-25 o 18:06
Flavis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-15, 14:16   #2803
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 623
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Wydział Nauk o Zwierzętach, rezygnacja se studiów - wystarczy, że pójdę do dziekanatu i powiem o co chodzi, czy muszę mieć podanie? Da się to załatwić od ręki jednego dnia (mam na myśli też odbiór dokumentów - świadectw), czy trzeba czekać?

Ktoś coś może?
okapi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-18, 10:20   #2804
Nieznajomy12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam.
Ukończyłem studia licencjackie na Wydziale Nauk Ekonomicznych i zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów magisterskich na kierunku Informatyka i Ekonometria. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego kierunku. Jak z poziomem nauki? I jak z perspektywami na przyszłą pracę?
Nieznajomy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-22, 18:45   #2805
Angelika2406
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 14
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cześć,
mam takie pytanie do studentów wyższych lat. Chodzi mi o wf teoretyczny. Czy ktoś z Was wie jak te zajęcia wyglądają? Bo nigdy z czymś takim się nie spotkałam. Jak są prowadzone, co na nich jest? I czy będzie problem, jeśli będę musiała z nich wychodzić pół godziny przed czasem? Mam tak ułożony plan, że to tak naprawdę jest jedyna opcja. Czy te zajęcia są traktowane "żeby były, bo coś trzeba zaliczyć"?

A! I będę na Informatyce i Ekonometrii.
Dzięki za odpowiedź.
Angelika2406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-29, 11:49   #2806
blond_ja
Raczkowanie
 
Avatar blond_ja
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Będe studentką pedagogiki początkującą (niest.) a już ominełam 1 trzy zjazdy co teraz ???

i jak jest z tą inauguracją akademicką - można opuścic i iść tylko na wydziałową ??

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

studiował ktoś pedagogikę i może mi trochę poopowiadać jak to jest z zjazdami , inauguracją na ktora sie wybrać i ogólnie czy jest cięzko na 1 roku
__________________
blond_ja



,,Nikt nie odpowiada za to, czym jest, nie może też odmienić własnej natury. To jasne jak słońce, wszyscy to wiedzą. Dlaczego zatem kadzić czy oczerniać?
''Emil Cioran

Edytowane przez blond_ja
Czas edycji: 2015-09-30 o 13:15
blond_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 19:21   #2807
blond_ja
Raczkowanie
 
Avatar blond_ja
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 37
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

czym najlepiej dojechać z wilenskiego na tą uczelnię

autobusem 166 rano na 8 zdąże
?
__________________
blond_ja



,,Nikt nie odpowiada za to, czym jest, nie może też odmienić własnej natury. To jasne jak słońce, wszyscy to wiedzą. Dlaczego zatem kadzić czy oczerniać?
''Emil Cioran
blond_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-02, 19:36   #2808
Bellatriks123
Raczkowanie
 
Avatar Bellatriks123
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 145
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Zależy o której chcesz wsiąść w 166. Do Sggw jedzie ok 40 min
__________________
"...The room is full
but all I see is the way
your eyes just blaze through me
like fire in the dark.
We're like living art."

Włosomaniaczka
Bellatriks123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:48   #2809
NoWayBack
Raczkowanie
 
Avatar NoWayBack
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 121
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Bellatriks123 Pokaż wiadomość
Zależy o której chcesz wsiąść w 166. Do Sggw jedzie ok 40 min
40 minut, ale na pewno nie w godzinach szczytu. Poza tym trzeba wziąć pod uwagę fakt, że na moście Poniatowskiego dochodzą dodatkowe korki. Najlepiej wyjechać ok. półtorej godziny przed zajęciami, ale z mojej strony polecam metro, bo jest o wiele szybciej. Na Metrze Służew 193 jeździ często, przyjeżdża nawet pusty od KEN. Rozważ ten sposób, bo 166 to słaby pomysł w godzinach szczytu.
NoWayBack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-10, 19:35   #2810
201703271121
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 365
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

czy są tutaj studentki leśnictwa niestacjonarnego ??
201703271121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 11:01   #2811
Nieznajomy12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nieznajomy12 Pokaż wiadomość
witam.
Ukończyłem studia licencjackie na wydziale nauk ekonomicznych i zastanawiam się nad rozpoczęciem studiów magisterskich na kierunku informatyka i ekonometria. Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego kierunku. Jak z poziomem nauki? I jak z perspektywami na przyszłą pracę?
up
Nieznajomy12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 18:33   #2812
Rosalie6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

hej mam pytanie odnośnie stypendium socjalnego na sggw, złożyłam wszystkie dokumenty, pani zaakceptowała, tylko problem jest w tym, że u wszystkich moich koleżanek z roku widnieje w ehmsie status o przyznaniu stypendium, a u mnie nie, byłam pytałam w dziekanacie pani powiedziała, że ona ma, że mi przyznano, ale ja jej mówię, że mam taką nietypową sytuację, bo łapie się na nie dopiero od listopada, bo wtedy podwyższają ten dochód na osobę w rodzinie, a za październik jeszcze się nie łapię, czy jest taka opcja że oni dopiero to przyznanie wprowadzą mi z opóźnieniem gdyż za pażdziernik nie mam go przyznanego? Teraz jeszcze przeczytałam że wypłaty za stypendia socjalne za październik i listopad będą wypłacane dzisiaj, weszłam na konto i nic nie mam. Czyli rozumiem, że ja dostanę jakby za listopad i grudzień w grudniu pieniądze? taką samą sytuację ma moja koleżanka, która w terminie nie dostarczyła wszystkich dokumentów i za październik już jej kwota przepadła, i ona tak samo w ehmsie nie ma żadnego powiadomienia, czy my po prostu będziemy z opóźnieniem rozpatrywane? Boje się że ta" ogarnięta " pani z dziekanatu spojrzała że przyznano mi stypendium rektora, ale wyraźnie zapytała czy złożyłam wszystkie dokumenty, czy ktoś ma podobną sytuacje, że nie łapie się za październik, a łapie za listopad na to stypendium? bardzo proszę o odpwiedź
Rosalie6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-28, 09:28   #2813
cezary324
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Witam, w 2016 roku pisze maturę, zdecydowałem się na rozszerzoną geografię i angielski. Mam do was pytanie, czy z takimi przedmiotami mam szanse żeby dostać się na SGGW na budownictwo ? Czy bez rozszerzonej matmy/fizy jest to niemożliwe ?
cezary324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 20:22   #2814
D45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Gastronomia i Hotelarstwo na SGGW

Witam! Niebawem wybieram się na studia na SGGW w Warszawie,kierunek Gastronomia i Hotelarstwo zaocznie,czy ktoś się orientuję czy ciężko jest się dostać na ten kierunek w trybie zaocznym? Może ktoś mi może opowiedzieć o tym kierunku coś więcej? Polecacie?
D45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 15:51   #2815
RPK
Przyczajenie
 
Avatar RPK
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 24
Dot.: Gastronomia i Hotelarstwo na SGGW

Co roku na ten kierunek zaocznie dostają się wszyscy, z resztą jak na większość kierunków zaocznych na SGGW Sama studiuję zaocznie na tej uczelni, tylko, że budownictwo. Przynajmniej u nas jest łatwiej niż na dziennych.
RPK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 23:00   #2816
CrispyLady9
Przyczajenie
 
Avatar CrispyLady9
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 29
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Czy ktoś potrafi mi powiedzieć czym różnią się te dwa kierunki - żywienie czlowieka i ocena żywności oraz technologia żywienia i żywienie czlowieka? oraz na ktory trudniej się dostac?
__________________
Było: 73kg
Jest: 64kg
Będzie: 60kg
CrispyLady9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 16:32   #2817
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CrispyLady9 Pokaż wiadomość
Czy ktoś potrafi mi powiedzieć czym różnią się te dwa kierunki - żywienie czlowieka i ocena żywności oraz technologia żywienia i żywienie czlowieka? oraz na ktory trudniej się dostac?
Zerknij do sylabusów/ programów studiów. TŻ jest bardziej inżynierski i zajmuje się przwtwórstwem, a ocena ma więcej biologii chociażby (nie wiem jakim tytułem się kończy?).

Orientuje się ktoś ile mniej-wiecej wynosi stypendium naukowe?
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 14:14   #2818
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: Żywienie człowieka i ocena żywności SGGW

Podbijam. Wybieram się na ten kierunek. Ktoś coś?
Autorko?
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-24, 14:19   #2819
Ziqu
Raczkowanie
 
Avatar Ziqu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 134
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Czy jest ktoś z Żywienia człowieka i oceny żywności ?
Bardzo interesuje mnie ten kierunek. Zdaję rozszerzoną chemię, obstawiam że napiszę ją na ok. 45 % Mam szansę?
__________________
3.02.15 - Mam prawko
Ziqu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:48   #2820
annambre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 35
Dot.: SGGW- Wątek zbiorczy

Hej Czy jest to ktoś kto studiuje bądź studiował rolnictwo?
annambre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-13 21:27:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.