Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-03, 12:51   #3751
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
No i zaje****, chora jestem A tak się wzbraniałam, tak uważałam na kichających ludzi, myłam ręce i unikałam wszystkich zakatarzonych AAaaa Narazie się zaczyna powoli, może jakoś uda mi się nie dopuścić do rozwoju. Alee... nie o tym, tylko o grzance Karoliny Sobanskiej https://youtu.be/CCs06viVIOg
Zawsze przemycałam czosnek na kanapce z pomidorem, a dziś zarumieniłam bułke, na to awokado, sól, pieprz, czosnek i koperek i w życiu nie jadłam tak dobrej kanapki Gdyby człowiek nie capił czosnkiem przez 2 kolejne dni chyba jadłabym to codziennie
piąteczka też jestem przeziębiona ale u mnie to standard w październiku. dlatego nie pojechałam w Bieszczady ale ponoć wciąż zielono i dużo turystow więc chyba niewiele straciłam.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 12:53   #3752
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
No i zaje****, chora jestem A tak się wzbraniałam, tak uważałam na kichających ludzi, myłam ręce i unikałam wszystkich zakatarzonych AAaaa Narazie się zaczyna powoli, może jakoś uda mi się nie dopuścić do rozwoju. Alee... nie o tym, tylko o grzance Karoliny Sobanskiej https://youtu.be/CCs06viVIOg
Zawsze przemycałam czosnek na kanapce z pomidorem, a dziś zarumieniłam bułke, na to awokado, sól, pieprz, czosnek i koperek i w życiu nie jadłam tak dobrej kanapki Gdyby człowiek nie capił czosnkiem przez 2 kolejne dni chyba jadłabym to codziennie
Ja sobie właśnie zdałam sprawę, że jem około główki czosnku tygodniowo od wielu lat. Uwielbiam!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 12:59   #3753
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
piąteczka też jestem przeziębiona ale u mnie to standard w październiku. dlatego nie pojechałam w Bieszczady ale ponoć wciąż zielono i dużo turystow więc chyba niewiele straciłam.
Turystow jak duzo to męka, ale ja chyba bym szału dostała gdybym musiała wyjazd odkładac przez chorobę, ja ogólnie spokojna kobieta jestem, ale choroba, tj grypa bądź przeziębienie to są te sprawy przez które szybko tracę cierpliwość i delikatnie mówiąc łapie mnie mega wku*w
Także życzę Ci szybkiego a nawet ekspresowego powrotu do zdrowia


---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja sobie właśnie zdałam sprawę, że jem około główki czosnku tygodniowo od wielu lat. Uwielbiam!
Ja to jeszcze ze względu na wątrobę za często nie mogę, ale też uwielbiam, jednak ta kanapka pobiła wszystko
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:22   #3754
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Moja koleżanka kupiła roombę. Po pierwszym użyciu jej i pozostawieniu odkurzającej na czas wyjścia z domu dostała niezły ochrzan od sąsiadów. To ustrojstwo jest naprawdę głośne... Nie wyobrażam sobie, żeby mi to jeździło nad głową ponad godzinę więc współczuję sąsiadom Szusz. Pewnie nie wpadła na to, że hałas nie przeszkadza wyłącznie komuś kto nagrywa film. Po co odkurzyć w 15minut. Niech burczy sąsiadom i odkurza się samo. Co do jej zmęczenia, ona wie, że tak naprawdę nic nie robi, wie jak ludzie to odbierają więc jojczy i wmawia sobie i innym jaka to jest zmęczona i ile niby zrobiła. Wyobraźcie sobie prostą sytuację, jest ze znajomymi, rozmawiają o pracy jak to ludzie, a ona co? Rozejrzy się żeby zawołać i pokazać Kicię i Suszi? Wypali ile to godzin jej zajęło nakręcenie filmu, o zmontowaniu już nie wspomnę. Kilka razy już podkreślała jak to Tomek powiedział, że "wow kręcenie filmu rzeczywiście tyle czasu zajmuje". Aż oczy jej się błyszczały.
Siedzenie w domu odmóżdża i rozleniwia. Mi było ciężko tak wytrwać między zmianą pracy. Chata błyszczała, zakupy porobione, obiad też, a byłam świadoma, że to samo robiłam po pracy więc tak naprawdę to żaden wyczyn. Ona zakłada, że ciężko pracuje, bo sobie życzy żeby tak to było odbierane. Znajomi wiedzą co robi a ktoś nowy? Zapyta czym się zajmuje i usłyszy, że nagrywa na ytb. Nie dziwię się, że słyszy wymowne "aha" jak to często opowiadają youtuberzy. Pewnie potem pada, a czymś jeszcze się zajmujesz? Pracujesz gdzieś? Szczerze mówiąc to jest mi jej trochę żal.
"Że nie podbijam karty na zakładzie o 7 rano, to już w Waszym robolskim mniemaniu muszę być nierobem?"


Trochę rozumiem Twoje stanowisko, ale serio gadasz o pracy z nowo poznanymi ludźmi? :P Mnie tam nie rusza samo pracowanie Szusz w domu, a wywnioskowałam, że dla Ciebie to właśnie jest jakimś tam problemem.

[1=af6a7928a10f2efb7030deb f852af0b1c87659cc;5298416 6]Zawsze mnie bawi ból tyłka ludzi o to, że ktoś nie musi codziennie na 8 rano do pracy chodzić
No cóż, musisz zrozumieć, że niektórzy są zdolni i potrafią tak sobie zorganizować życie i znaleźć taką pracę, która nie jest mocno czasochłonna ani nie wymaga codziennych wizyt w biurze. Niektórzy nie potrafią, więc potem na tamtych jąjczą, że powinni sobie znaleźć prawdziwą pracę Klasyka [/QUOTE]

Dlaczego to piszesz z taką wyższością? Nie wiem, może źle odebrałam Twoją wiadomość, ale odniosłam wrażenie, że sama masz wolny zawód i gardzisz wszystkimi innymi mniej zdolnymi głupkami.


A odnosząc się do obu wypowiedzi, mnie tam wisi, czy Szusz pracuje w biurze, w domu czy w Tesco. Śmieszy mnie jedynie i odrobinę żenuje, w jaki sposób to przedstawia. Wielce Umęczona Szusza Bolejąca musi włączyć roombę, namoczyć pranie w misce i wyjść z psem, chyba od tego kiedyś padnie. Tak samo bawią mnie etaty Bogu, jej wielkie sukcesy i bycie aktorką, redaktorką, korektorką. Rozumiem - może dla niej każda praca może być osiągnięciem wartym chwalenia się ze względu na stan zdrowia. Z drugiej strony, przecież nie chce oceniania przez pryzmat niepełnosprawności.


A tak w temacie:

GRWM dla Szusz, Bogu i innych zapracowanych - Stylizacje


Karo, Twoje dziewięcioletnie widzki nie są zapracowane! Wracaj do filmów "Wycinam kolorowe karteczki - back to school", "Co pakuję do mojego szkolnego plecaka?" i "Jak rozwiązać zadanie z przyrki?".

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-10-03 o 13:23
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:24   #3755
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ja sobie właśnie zdałam sprawę, że jem około główki czosnku tygodniowo od wielu lat. Uwielbiam!
Ja tak samo. Uwielbiam czosnek.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:41   #3756
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Boguśka? Serio? Jak ktoś pisze Bogu też nie? Może tylko ANIOŁEK? Sory - musiałam Jak jestem w stanie zrozumieć, że dla kogoś słabym jest naśmiewanie się z wady wymowy (za dużo chyba tego typu szydery widziałam na kafeterii i teraz mi się źle kojarzy), tak już w pisaniu Boguśka poważnie nie widzę niczego złego.

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:49 ----------



Znowu z tą pracą? Matulu...
To znaczy tak - mnie też irytuje, jak ona wiecznie marudzi, jaka to jest zajęta, jak nie ma czasu - bo umówmy się - to jest po prostu jej rozwlekanie, międlenie się w tym mieszkaniu (taaak wiem, że widzę 20 minut z jej dnia, ale no umówmy się harówy to tam nie ma). Ale z drugiej strony - no tak kobita zarabia, skrzynek z piwem na zapleczu sklepu nie przenosi, fakt, ale wykonuje pracę zarobkową, więc naprawdę możnaby już dać spokój.
Po jej stronie leży, żeby nie robić z siebie męczennicy, bo też mnie to autentycznie denerwuje, kiedy mam dni, że nie wiem w co ręce włożyć, śpię po 5godzin,a i tak nie uważam mojej pracy za bardzo ciężką - potem sobie posłucham, jak to mimoza Szusz nie ogarnia, jaka przemęczona, Wystarczyłoby, żeby nie truła tyłka tym tematem i już trochę inaczej by się o tej jej pracy słuchało.

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------



Ładnie

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



Nie Róziu, baaardzo nie, ale miło przeczytać, bo całkiem ładna dziołszka

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------



Dla mnie ona jest jakaś taka anemiczna, za chuda, zaniedbana. Nie podoba mi się taki typ, kojarzy mi się z Kristen Steward - czyli czitos stajl.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------



To chyba najbardziej kreatywna sklejka, jaką moje oczy wizażowe tu widziały - rozwaliłaś
Nie lubię nazywania kogoś tego tupu zdrobnieniem (Boguśka, Baśka), nie chciałabym, żeby ktoś się tak do mnie zwracał. Co więcej, znam osoby, które gdy ktoś się tak do nich zwróci reagują i mówią, że sobie tego nie życzą (Małgośka, Anka). Nie zwracam tutaj nikomu uwagi, bo to nie jest ani obraźliwe (ale moim zdaniem niemiłe) ani niepoprawne, po prostu, napisałam że tego nie lubię i nie mam zamiaru dać się wyśmiać, więc tą szyderę z Aniołkiem zostawmy na inną okazję
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:46   #3757
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość

Co za głupota. A czemu nie większość kobiet?
Nie wiem dlaczego moim zdaniem to trochę stereotyp ale podejrzewam ze yo Szusz mogła mieć na myśli
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 13:48   #3758
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Smerffie, czepiałam się kiedyś Twojego avatara (nie pamiętam już dlaczego ), wtedy jeszcze miałaś tam swój brzuch. Nadal mam mieszane uczucia, ale... bardzo ładne plecy, dobra robota!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 13:55   #3759
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Nie lubię nazywania kogoś tego tupu zdrobnieniem (Boguśka, Baśka), nie chciałabym, żeby ktoś się tak do mnie zwracał. Co więcej, znam osoby, które gdy ktoś się tak do nich zwróci reagują i mówią, że sobie tego nie życzą (Małgośka, Anka). Nie zwracam tutaj nikomu uwagi, bo to nie jest ani obraźliwe (ale moim zdaniem niemiłe) ani niepoprawne, po prostu, napisałam że tego nie lubię i nie mam zamiaru dać się wyśmiać, więc tą szyderę z Aniołkiem zostawmy na inną okazję
Ja często jak poznaję kogoś nowego, to pytam jak mam się zwracać, bo zdaję sobie sprawę, że jakieś Annie może się nie podobać Anka czy Anula. Mam koleżanki o tych samych imionach i do jednej tylko Anka, a do drugiej Ania.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:04   #3760
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

A tak w temacie:

GRWM dla Szusz, Bogu i innych zapracowanych - Stylizacje


Karo, Twoje dziewięcioletnie widzki nie są zapracowane! Wracaj do filmów "Wycinam kolorowe karteczki - back to school", "Co pakuję do mojego szkolnego plecaka?" i "Jak rozwiązać zadanie z przyrki?".

czy Królowa Batiste umyła włosy akurat przy filmie dla zapracowanych?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:26   #3761
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez ilciadzaga Pokaż wiadomość
Ja często jak poznaję kogoś nowego, to pytam jak mam się zwracać, bo zdaję sobie sprawę, że jakieś Annie może się nie podobać Anka czy Anula. Mam koleżanki o tych samych imionach i do jednej tylko Anka, a do drugiej Ania.


Ja rozumiem, że nie każdego to musi ruszać, ale że nielubienie takich zdrobnień to powód do beki . A cała dyskusja przez 'Bałtka i Boguśkę', których nie oglądam . Na szczęście mojego imienia nie da się w ten sposób zdrobnić :P.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 14:37   #3762
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
więc tą szyderę z Aniołkiem zostawmy na inną okazję
Szyderę? nawiązałam do glupotki, z której wszystkie się tu śmiałyśmy, to był żart

Edytowane przez Munkaa
Czas edycji: 2015-10-03 o 14:39
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:43   #3763
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Szyderę? nawiązałam do glupotki, z której wszystkie się tu śmiałyśmy, to był żart
Munka, po prostu inaczej odebrałam twoją odpowiedź. No już, już, skończmy z tym, bo serio nie ma o czym dyskutować, peace out
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:55   #3764
DOTOLKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 47
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
PYTANIE obiektywne nie związane z osoba Bogumiły a właściwie "a propos", czy tylko ja uważam iż przedrzeźnianie i naśmiewanie się z defektu jakim jest wadliwa wymowa głoski "r" jest słabe , żenujące, i poniżej kultury? czy w ogóle naśmiewanie się z defektów podobnych do tego trzyma jakiś poziom?
Nie, nie tylko Ty tak uważasz. Myślę dokładnie tak samo.
Ale cóż...
DOTOLKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 14:57   #3765
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez DOTOLKA Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko Ty tak uważasz. Myślę dokładnie tak samo.
Ale cóż...
...no właśnie: "Cóż?"
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:11   #3766
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez DOTOLKA Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko Ty tak uważasz. Myślę dokładnie tak samo.
Ale cóż...
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:13   #3767
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość

Maniorek!!!!!!!!!!!!!!!!!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:16   #3768
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Idealnie wstrzelone w sytuację
Ten kot wymiata!!! No cóż...
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:19   #3769
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
Kot idealny do memów Byłam dziś na szybkich zakupach; u mnie w M1 w weekendy przy zoologicznym stoją panie z kotkami do oddania (jakaś fundacja). Dzisiaj miały też pieska... prześlicznego! Gdyby nie to, że mąż alergik, brałabym z miejsca, serce mi krwawi Zazdroszczę Wam tych sierściuchów bardzo!

Obejrzałam właśnie test Too Faced u Szusz. Dla mnie ten podkład po 7 h wygląda źle, nie wiem czym się tu zachwycać
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 15:32   #3770
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Kot idealny do memów Byłam dziś na szybkich zakupach; u mnie w M1 w weekendy przy zoologicznym stoją panie z kotkami do oddania (jakaś fundacja). Dzisiaj miały też pieska... prześlicznego! Gdyby nie to, że mąż alergik, brałabym z miejsca, serce mi krwawi Zazdroszczę Wam tych sierściuchów bardzo!

Obejrzałam właśnie test Too Faced u Szusz. Dla mnie ten podkład po 7 h wygląda źle, nie wiem czym się tu zachwycać
Pewnie tym, że Too Faced
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 15:51   #3771
Agata2205
Zadomowienie
 
Avatar Agata2205
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 1 488
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

https://youtu.be/hFWYKFsn780
Autoportret u Doriski
Agata2205 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:01   #3772
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Agata2205 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/hFWYKFsn780
Autoportret u Doriski

O, nie tylko ma płaczliwy ton, ale wręcz prawie ryczy.
"Właśnie miłość do huskych połączyła mnie i mojego męża" + MOKRE OCZY
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:03   #3773
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez Agata2205 Pokaż wiadomość
https://youtu.be/hFWYKFsn780
Autoportret u Doriski
Ale shit
Tym pozytywnym akcentem żegnam się z Wami dziewczyny na dwa miechy, jutro biore ślub i wybywam, trzymajta się.

Edytowane przez rickybobby
Czas edycji: 2015-10-03 o 16:17
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:07   #3774
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
O, nie tylko ma płaczliwy ton, ale wręcz prawie ryczy.
"Właśnie miłość do huskych połączyła mnie i mojego męża" + MOKRE OCZY
ona ma tak ogromnego bzika na punkcie tego psa, że przestałam to ogarniać -.-
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:20   #3775
kustraczek
-ist
 
Avatar kustraczek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 329
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez anjia Pokaż wiadomość
ona ma tak ogromnego bzika na punkcie tego psa, że przestałam to ogarniać -.-
Prychnęłam; napisała to osoba, która pisała tu elaboraty o stanie zdrowia swojego gekona - nie zrozum mnie źle, trzymałam i nadal trzymam kciuki za Tadeusza, uwielbiam zwierzęta i nie mam nic przeciwko Tobie ani Dorisce, bawi mnie tylko to, że nie rozumiesz czyjegoś bzika na punkcie zwierzęcia.

Doriska ma łzy w oczach, bo jest jej przykro, że pies umiera - ja tak to zrozumiałam, nie że płacze bo ma pieska i ta rasa połączyła ją z mężem. Ja też płakałam po moich zwierzętach i nie uważam tego za nic złego (a że ten autoportretowy tag jest głupi, to osobna kwestia).
kustraczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:25   #3776
anjia
Zadomowienie
 
Avatar anjia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 343
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Prychnęłam; napisała to osoba, która pisała tu elaboraty o stanie zdrowia swojego gekona - nie zrozum mnie źle, trzymałam i nadal trzymam kciuki za Tadeusza, uwielbiam zwierzęta i nie mam nic przeciwko Tobie ani Dorisce, bawi mnie tylko to, że nie rozumiesz czyjegoś bzika na punkcie zwierzęcia.

Doriska ma łzy w oczach, bo jest jej przykro, że pies umiera - ja tak to zrozumiałam, nie że płacze bo ma pieska i ta rasa połączyła ją z mężem. Ja też płakałam po moich zwierzętach i nie uważam tego za nic złego (a że ten autoportretowy tag jest głupi, to osobna kwestia).
No wiem ze szaleje na punkcie Tadeusza ale ona jest o level wyżej w swojej miłości do psa i tego stopnia ja już nie ogarniam. Nigdy żadnego zwierzęcia nie nazwałbym swoim dzieckiem i tyle.
__________________
INSTAGRAMKI
anjia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:26   #3777
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez kustraczek Pokaż wiadomość
Doriska ma łzy w oczach, bo jest jej przykro, że pies umiera - ja tak to zrozumiałam, nie że płacze bo ma pieska i ta rasa połączyła ją z mężem. Ja też płakałam po moich zwierzętach i nie uważam tego za nic złego (a że ten autoportretowy tag jest głupi, to osobna kwestia).
Ups, nie wysłuchałam całego. Włączyłam, zobaczyłam mokre oczy, przewinęłam kawałek, mówiła o mężu, potem znowu przewinęłam, o dzieciach i znowu przewinęłam. Miała przecież tą łzawą minę cały film, myślałam, że to taka gra pasująca do tej durnej konwencji.

Edytowane przez 201607131106
Czas edycji: 2015-10-03 o 16:28
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:26   #3778
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale shit
Tym pozytywnym akcentem żegnam się z Wami dziewczyny na dwa miechy, jutro biore ślub i wybywam, trzymajta się.
No to pięknego dnia i wspaniałego wybywania! Szczęścia!

Manior

Fayoncey - wiesz, że w Przemyślu można kupić stacjonarnie kosmetyki Hean?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:27   #3779
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Cytat:
Napisane przez rickybobby Pokaż wiadomość
Ale shit
Tym pozytywnym akcentem żegnam się z Wami dziewczyny na dwa miechy, jutro biore ślub i wybywam, trzymajta się.

Powodzenia!
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-03, 16:34   #3780
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLI

Zrobiłam polecane tutaj curry z batatów i groszkiem. Pychotka Wyszła mi taka duża porcja, że musiałam część zapesteryzować Polecam solo jak i do ryżu
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-14 20:24:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:38.