Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 17:49   #3571
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niby są, ale większość to bardzo wysokie szpile, w których zabiłabym się po dwóch krokach. Nie mówiąc już o tym, że stopa w rozmiarze 34 o wiele bardziej odczuwa taką wysokość niż np 37, bo ciężar rozłożony jest na mniejszą powierzchnię.
Oddam Ci trochę z mojej 40 i będę mogła kupić sobie butki, które chodzą za mną od dawna. Musiałabym kupić podróbki, bo oryginałów takich dużych nie robią
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 17:51   #3572
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


I to był jeden z Twoich argumentów na to, że baleriny są obrzydliwe - co jest totalnie bez sensu, bo w szpilce, czółenku, kozaku, botku byłoby tak samo, i to zostało Ci "wytknięte".
Zwłaszcza, że mało kto chyba wkłada baleriny na gołą stopę...
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:02   #3573
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
. W zamkniętych butach stopa bez skarpetki się poci.

A co do Anglii nikt nie robi wielkich gałów na widok podartych spodni i butach na grubej podeszwie bo taki jest najnowszy trend i ludzie, którzy znają się na modzie tak się ubierają. Nikt nie krytykuje ubioru innych bezpodstawnie. Nie istnieje postawa : tylko ja się tu znam najlepiej i narzucę ci moje myślenie i masz się ze mną zgodzić. Nie! Ludzie mówią: I see. It's ok! I żyją dalej! Nawet jeśli uważają inaczej to mówią I don't like it i wszyscy to szanują, nikt nie stara się tego zmienić. Tylko w Polsce jest głupi konkurs na bycie najlepszym. Przyjechałam dopiero miesiąc temu a już bym stąd uciekła, brakuje mi uśmiechniętych ludzi na ulicy, uprzejmości, poczucia wolności w tym ci robię i że nikt mnie nie obgada ani nie zwyzywa jak coś mu się we mnie nie spodoba.
Nie wiem jak tobie, ale mi higiena nakazuje do wszelkich zamkniętych butów w tym balerin, skarpetki założyć np. w postaci stopek.

No i widzisz i to nas różni. Ty za modę uznajesz to co wciska ci akurat H&M. Ja za modę uznaje to co jest dobre jakościowo, dobrze wygląda, jest dobrze skrojone i po prostu ładne. I te wszelkie podarte pseudo rockowe ciuszki krzyczące z wszelkich wystaw, są hen daleko za modą w znaczeniu sztuki odzieżowej. No to czego tu siedzisz, jak są takie tanie loty do Londynu ? Nigdy nie zrozumiem ludzi, który przyjeżdżają i tak siedzą tu na tyłku, marudząc jak to wszędzie było by im lepiej. No to co, kajdanami ich tu przykuwamy ?

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-10-07 o 18:03
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:17   #3574
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Finlora, zazdroszczę małych stópek. Wszystkie szpilki i ogólnie buty wyglądają milion razy ładniej w małej odsłonie.
Nie ma czego zazdrościć - całe życie albo w za dużych butach albo w paskudnych dziecinnych. Nawet nie wiesz co bym dała za rozmiar 36, żebym mogła wejść do pierwszego lepszego sklepu i kupić jakieś buty. A wysokie szpilki przy takim rozmiarze to prawdziwa katorga dla stopy.

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Oddam Ci trochę z mojej 40 i będę mogła kupić sobie butki, które chodzą za mną od dawna. Musiałabym kupić podróbki, bo oryginałów takich dużych nie robią
Gdyby tylko było to możliwe to bardzo chętnie bym przyjęła
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:34   #3575
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
A co do Anglii nikt nie robi wielkich gałów na widok podartych spodni i butach na grubej podeszwie bo taki jest najnowszy trend i ludzie, którzy znają się na modzie tak się ubierają.
Nie mylisz przypadkiem znania się na modzie z podążaniem za modą?
Cytat:
Nikt nie krytykuje ubioru innych bezpodstawnie.
to w takim razie na jakiej podstawie można krytykować czyjś ubiór?
Cytat:
Nie istnieje postawa : tylko ja się tu znam najlepiej i narzucę ci moje myślenie i masz się ze mną zgodzić. Nie! Ludzie mówią: I see. It's ok! I żyją dalej! Nawet jeśli uważają inaczej to mówią I don't like it i wszyscy to szanują, nikt nie stara się tego zmienić.
Kiedyś widziałam w TV w taki programy: w jednym stali jacyś ludzie (w domyśle znawcy mody) i łapali na ulicy przechodniów, żeby powiedzieć im jak fatalnie się ubierają. W drugim ludzie zgłaszali swoich znajomych do programu zmieniającego "imidż". W UK rzecz jasna. Trinny i Susannah, specjalistki od mówienia innym jak mają wyglądać, też są z Wielkiej Brytanii Tyle na temat tego brytyjeskiego poszanowania cudzego ubioru.
Cytat:
Tylko w Polsce jest głupi konkurs na bycie najlepszym. Przyjechałam dopiero miesiąc temu a już bym stąd uciekła, brakuje mi uśmiechniętych ludzi na ulicy, uprzejmości, poczucia wolności w tym ci robię i że nikt mnie nie obgada ani nie zwyzywa jak coś mu się we mnie nie spodoba.
Wydaje mi się, że przyjeżdżając do Polski bierzesz udział w tym konkursie dobrowolnie. Dlaczego właściwie boisz się, że ktoś cię obgada? Co z tego, że komuś się nie podobasz?
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:50   #3576
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Niby są, ale większość to bardzo wysokie szpile, w których zabiłabym się po dwóch krokach. Nie mówiąc już o tym, że stopa w rozmiarze 34 o wiele bardziej odczuwa taką wysokość niż np 37, bo ciężar rozłożony jest na mniejszą powierzchnię.

Mam nadzieję, że kiedyś specjalnie dla Ciebie zrobią małe glany


Dziewczyny, co sądzicie o płaszczach z rękawem 3/4? Dla mnie to totalnie niepraktyczne rozwiązanie, ok, można założyć rękawiczki ale mimo tego, to jakieś takie... Głupie?
https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_12.jpg

O, albo tutaj:
http://pics.e-tradeservices.com/cata...IvTQn2DzqB.jpg

Niby spoko to wygląda ale nie zawsze jest tak zimno, że trzeba założyć rękawiczki ale znowu nie zawsze jest tak ciepło, żeby odsłonić ręce aż po łokcie
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 18:59   #3577
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że kiedyś specjalnie dla Ciebie zrobią małe glany


Dziewczyny, co sądzicie o płaszczach z rękawem 3/4? Dla mnie to totalnie niepraktyczne rozwiązanie, ok, można założyć rękawiczki ale mimo tego, to jakieś takie... Głupie?
https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_12.jpg

O, albo tutaj:
http://pics.e-tradeservices.com/cata...IvTQn2DzqB.jpg

Niby spoko to wygląda ale nie zawsze jest tak zimno, że trzeba założyć rękawiczki ale znowu nie zawsze jest tak ciepło, żeby odsłonić ręce aż po łokcie
Ja w ogóle nie lubię niepraktycznych ubrań, więc te płaszcze odpadają.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 19:06   #3578
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że kiedyś specjalnie dla Ciebie zrobią małe glany
To zabrzmiało mega pociesznie hahah
Też trzymam kciuki za glany dla Finlora!
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:10   #3579
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość

Mam nadzieję, że kiedyś specjalnie dla Ciebie zrobią małe glany
Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
To zabrzmiało mega pociesznie hahah
Też trzymam kciuki za glany dla Finlora!
Dzięki
Może kiedyś poszukam kogoś, kto zrobiłby mi na zamówienie, chociaż to pewnie chodzi o to, że nie robią takich małych spodów.
Marzę też o wysokich sznurowanych kozakach do kolan, muszę zapytać w tym sklepie w Krakowie czy by mi takie zrobili Mam od nich sznurowane buty do połowy łydki i może zrobią mi identyczne, tylko dłuższe

A co do tego płaszcza to jestem na nie - bez sensu rękawy takiej długości, jestem pewna, że będzie hulał w nich wiatr i będzie zimno nawet mimo długich rękawiczek.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:18   #3580
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Oj powiem Ci, że mnie po całodniowym chodzeniu w balerinach często pięty bolały... Także nie powiem by były dla mnie super komfortowe. ;D Choć przyznam się, że nie miałam ich nigdy dobrych jakościowo i podeszwa była cieniutka..
Ja mam wszystkie baleriny z grubszymi podeszwami. I pięty mnie raczej nigdy nie bolały. Za to mnie ogólnie wszystkie buty potrafią obetrzeć, łącznie z kozakami i sportowymi, do których zakładam grube skarpetki (co powinno stanowić pewną ochronę stopy).

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
pani_smith, a czy istnieje coś pomiędzy nogą chudą a grubą?
Średnia .

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że mało kto chyba wkłada baleriny na gołą stopę...
Ja czasem latem zakładam. Baleriny w środku nie śmierdzą, bo zawsze mam wkładkę w nich.

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o płaszczach z rękawem 3/4? Dla mnie to totalnie niepraktyczne rozwiązanie, ok, można założyć rękawiczki ale mimo tego, to jakieś takie... Głupie?
https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_12.jpg

O, albo tutaj:
http://pics.e-tradeservices.com/cata...IvTQn2DzqB.jpg

Niby spoko to wygląda ale nie zawsze jest tak zimno, że trzeba założyć rękawiczki ale znowu nie zawsze jest tak ciepło, żeby odsłonić ręce aż po łokcie
Wiesz, jeśli nie jest szczególnie zimno i do tego przemieszczasz się autem, to myślę, że większego problemu nie ma. Mnie się całkiem podobają takie płaszcze, ale dotąd takiego nie nabyłam.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:36   #3581
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Całkiem ładny jest płaszczyk z drugiego zdjęcia, ale jako osoba, która nie przepada za rękawiczki jestem na nie. Dla mnie niepraktyczne. Aczlolwiek nie czuję się rozwalona
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 19:45   #3582
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dla mnie takie plaszcze sa bardzo ladne, ale nie na nasz klimat gdy temperatury przejsciowe utrzymuja sie dosc krotko

Ja mam mega problem z kozakami, bo jak znajde jakies na 35r. to sa tak mega waskie w lydce, ze za chiny nie zapne :/
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 19:49   #3583
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja mam mega problem z kozakami, bo jak znajde jakies na 35r. to sa tak mega waskie w lydce, ze za chiny nie zapne :/
Ja też, nigdy nie miałam butów wyższych niż do łydki, bo nawet nie do połowy. Dlatego rozważam zrobienie na zamówienie.
Piszę już na szaro bo chyba off top robię
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 20:14   #3584
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalinolistek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o płaszczach z rękawem 3/4? Dla mnie to totalnie niepraktyczne rozwiązanie, ok, można założyć rękawiczki ale mimo tego, to jakieś takie... Głupie?

https://polki.pl/we-dwoje/files/Imag...e_dwoje_12.jpg



O, albo tutaj:

http://pics.e-tradeservices.com/cata...IvTQn2DzqB.jpg
Ten pierwszy wygląda jak szlafrok ale drugi mi sie podoba.
Kiedyś miałam płaszcz z rękawem 3/4 i konieczność noszenia rękawiczek mi w ogóle nie przeszkadzała. Ale wtedy jeszcze nie było smartfonów
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:04   #3585
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Ten pierwszy wygląda jak szlafrok ale drugi mi sie podoba.
Kiedyś miałam płaszcz z rękawem 3/4 i konieczność noszenia rękawiczek mi w ogóle nie przeszkadzała. Ale wtedy jeszcze nie było smartfonów
Mi się kojarzą te płaszcze z paniami w wieku 50 lat z filmów z lat 90
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:36   #3586
cassie91910
Zadomowienie
 
Avatar cassie91910
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 476
GG do cassie91910
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie wiem jak tobie, ale mi higiena nakazuje do wszelkich zamkniętych butów w tym balerin, skarpetki założyć np. w postaci stopek.

No i widzisz i to nas różni. Ty za modę uznajesz to co wciska ci akurat H&M. Ja za modę uznaje to co jest dobre jakościowo, dobrze wygląda, jest dobrze skrojone i po prostu ładne. I te wszelkie podarte pseudo rockowe ciuszki krzyczące z wszelkich wystaw, są hen daleko za modą w znaczeniu sztuki odzieżowej. No to czego tu siedzisz, jak są takie tanie loty do Londynu ? Nigdy nie zrozumiem ludzi, który przyjeżdżają i tak siedzą tu na tyłku, marudząc jak to wszędzie było by im lepiej. No to co, kajdanami ich tu przykuwamy ?

Szpilki + stopki, no okej skoro tak lubisz Niemalże niczym skarpetki i sandały

Nie uznaję sklepu H&M za wyznacznika trendów. Ubieram się w River Island, Top Shop, Miss Selfridge, ogólnie lubię zakupy online i większość rzeczy mam z Asos. Inspiracji szukam na lookbook lub u blogerek.

Oczywiście nic nie można zarzucić bo jak jest źle to się siedzi i udaje, że jest super Dlatego mentalność ludzi w naszym kraju siedzi na etapie lat 80' i komuny.

Zareagowałaś jak stereotypowy Polak, czyli "jak się nie podoba to wyp******". Tego w ludziach nie toleruję.
__________________
You are not alone dear loneliness.
cassie91910 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:44   #3587
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dziewczyny a co myślicie o modzie na noszenie futrzanych kamizelek na ramoneski i kurtki "ramoneskowopodobne"?
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 21:48   #3588
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dziewczyny ? A ja już się wypowiedzieć nie mogę ?
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:00   #3589
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez DopplegangerEddarda Pokaż wiadomość
Dziewczyny ? A ja już się wypowiedzieć nie mogę ?
i chłopaki
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 22:20   #3590
kalinolistek
Zakorzenienie
 
Avatar kalinolistek
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 9 141
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myślicie o modzie na noszenie futrzanych kamizelek na ramoneski i kurtki "ramoneskowopodobne"?
Ujdzie o ile kamizelka nie wyglada jak wyleniale kocisko Nie czulabym sie w takim stroju.
__________________
"Nie ma na świecie rzeczy, której należy się bać, za to jest wiele takich, dla których warto dać z siebie wszystko."
Hanni Münzer


kalinolistek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-07, 22:48   #3591
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Szpilki + stopki, no okej skoro tak lubisz Niemalże niczym skarpetki i sandały
Porównanie z głębin dupy.

Dobrze wycięte stopki tego typu nie będą wystawały ani spod balerin ani spod szpilek, przy czym jest to na pewno bardziej higieniczne (i wygodne) niż noszenie ich na gołą stopę.

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
Oczywiście nic nie można zarzucić bo jak jest źle to się siedzi i udaje, że jest super Dlatego mentalność ludzi w naszym kraju siedzi na etapie lat 80' i komuny.
A mnie rozwala mentalność Angoli, którzy są w mojej opinii (i nie tylko mojej) mega fałszywymi i słodkopierdzącymi istotami (uprzedzając - tak, spędziłam trochę czasu w UK). Generalizujemy ludzi dalej?
Ponadto uważam, że Polki w większości to dobrze ubrane kobiety, czego nie mogę powiedzieć o Brytyjkach - oczywiście na oko "statystycznie".

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

A poza tym przykre jest widzieć jak Polka jedzie po swoich rodakach i pieje peany na temat Anglików. Rzeczywiście powinnaś wrócić do UK, skoro tak Ci tutaj źle.
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 06:30   #3592
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mentalność kogoś, kto w taki sposób pisze o modzie (dość luźny temat) z pewnością jest baaaardzo nowoczesna Dziewczyno, ton Twojej wypowiedzi nie jest lepszy od tego, który tak hejtujesz. Wypowiadasz się jak zgorzkniala baba.

A RI to taki oryginalny sklep
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 07:39   #3593
DopplegangerEddarda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 762
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cherry pie Pokaż wiadomość
i chłopaki
Upiekło Ci się

http://2.bp. blogspot.com/-P7vWme6Zs-c/UI_VhCQkR7I/AAAAAAAABks/k0kqOXAF17c/s1600/DSC00702.JPG

Nawet fajnie

Skasować spacje za kropką.

---------- Dopisano o 08:39 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Porównanie z głębin dupy.

Dobrze wycięte stopki tego typu nie będą wystawały ani spod balerin ani spod szpilek, przy czym jest to na pewno bardziej higieniczne (i wygodne) niż noszenie ich na gołą stopę.



A mnie rozwala mentalność Angoli, którzy są w mojej opinii (i nie tylko mojej) mega fałszywymi i słodkopierdzącymi istotami (uprzedzając - tak, spędziłam trochę czasu w UK). Generalizujemy ludzi dalej?
Ponadto uważam, że Polki w większości to dobrze ubrane kobiety, czego nie mogę powiedzieć o Brytyjkach - oczywiście na oko "statystycznie".

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:46 ----------

A poza tym przykre jest widzieć jak Polka jedzie po swoich rodakach i pieje peany na temat Anglików. Rzeczywiście powinnaś wrócić do UK, skoro tak Ci tutaj źle.
Ja od kilku osób słyszałem, że angole to najbardziej obrzydliwy naród.

Edytowane przez DopplegangerEddarda
Czas edycji: 2015-10-08 o 07:37
DopplegangerEddarda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 07:53   #3594
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja to w ogóle nie wiem o czym rozmowa, bo najpierw autorka pisze, że in ingland to people takcy światowi, jak sie komuś nie podoba, to mowi, jak sie podoba to mowi. I wszyscy szczęśliwi.
No toż przecież my tu in the zaścianek to samo robimy, nie piszemy 'jesteś głupia i nie masz mózgu, bo podobają ci się takie buty' tylko piszemy, ze naszym zdaniem sa brzydkie i stopa w czyms takim wygląda źle.
Większość z nas tu się doskonale bawi wymieniając się poglądami, ja np jestem obśmiewanym przez wiele klonem, mam czarne rurki, ogromny szal i zaraz wstapie do starbunia po pumpkin spice latte ;D i nie czuje sie osobiście urażona faktem, ze komuś się nie podobają moje buty, litości
Btw. Też mieszkałam zagranico, też mi się podobało, chciałabym wrócić. Ale nie sapię, że Polska to zaścianek i wiocha, zeby poczuc sie bardziej internaszynal i niech polaczki wiedzą gdzie szlachta bywała

A Anglia akurat z gustu modowego nie słynie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.

Edytowane przez Mitsukki
Czas edycji: 2015-10-08 o 09:59 Powód: literówka
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 08:15   #3595
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja ostatnio stale nosze wysmiewane tu czesto gesto buty na mega grubej podeszwie i tez mnie w zaden sposob nie uraza ze innym sie one nie podobaja, skoro mi leza ;D Jakbym sie tak wszystkim w necie przejmowala to musialabym pol szafy wyrzucic.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:30   #3596
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
pani_smith, a czy istnieje coś pomiędzy nogą chudą a grubą?
Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
Średnia .
nie za gruba i nie za chuda noga w takich butach wygląda jak okrągły słup do podpierania d.... też niekorzystnie

Cytat:
Napisane przez WildThing Pokaż wiadomość
Zwłaszcza, że mało kto chyba wkłada baleriny na gołą stopę...
tylko i wyłącznie na bosą stopę. podobnie szpilki, no chyba, że okazja wymusza pończochy.
mam wyłącznie skórzane buty (z pcv tylko havaianasy) i nie poci mi się w nich stopa, buty nie łapią brzydkiego zapachu, komfort noszenia - bez zarzutu, a nawet wyższy, bo nie mam uczucia, że but mi się zsuwa.
te rzekomo "wycięte" skarpetki zawsze wystają. konia z rzędem temu kto znajdzie takie, które spod moich butów nie będą wychodzić, a wystająca skarpetka to wg mnie pełna wiocha i przejaw złego gustu.

co do płaszczy z rękawem 3/4 - mam fajny dziewczęcy płaszczyk tego typu i go uwielbiam. na teraz - idealny. ale rzeczywiście nie wystaję na przystankach i przemieszczam się samochodem, nie ma kiedy zmarznąć.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:51   #3597
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

A ja noszę, jak to ktoś nazwał "buty ani z zielonego wzgórza" i "platformersy" - I jestem z tego powodu dumna I szczęśliwa!

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
nie za gruba i nie za chuda noga w takich butach wygląda jak okrągły słup do podpierania d.... też niekorzystnie
Skoro tak uważasz.

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
te rzekomo "wycięte" skarpetki zawsze wystają. konia z rzędem temu kto znajdzie takie, które spod moich butów nie będą wychodzić, a wystająca skarpetka to wg mnie pełna wiocha i przejaw złego gustu.
Już bym Ci napisała, żebyś szykowała ładnego ogiera, ale niestety jedyne idealne stopki jakie udało mi się znaleźć były w Rossmannie - które zaraz po tym wycofano (próbowałam nawet zamówić je online to były niedostępne, po czym produkt kompletnie zniknął z asortymentu). Prawidłowo wycięte, nie przesuwały się po stopie - jak dla mnie super. Były.
Wystające skarpetki to i dla mnie wiocha, także szukam zamiennika...
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:53   #3598
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomości: 1 651
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość

A co do Anglii nikt nie robi wielkich gałów na widok podartych spodni i butach na grubej podeszwie bo taki jest najnowszy trend i ludzie, którzy znają się na modzie tak się ubierają. Nikt nie krytykuje ubioru innych bezpodstawnie. Nie istnieje postawa : tylko ja się tu znam najlepiej i narzucę ci moje myślenie i masz się ze mną zgodzić. Nie! Ludzie mówią: I see. It's ok! I żyją dalej! Nawet jeśli uważają inaczej to mówią I don't like it i wszyscy to szanują, nikt nie stara się tego zmienić. Tylko w Polsce jest głupi konkurs na bycie najlepszym. Przyjechałam dopiero miesiąc temu a już bym stąd uciekła, brakuje mi uśmiechniętych ludzi na ulicy, uprzejmości, poczucia wolności w tym ci robię i że nikt mnie nie obgada ani nie zwyzywa jak coś mu się we mnie nie spodoba.

Z podobnych względów mi tez brakuje tego kraju tęsknię za ta pozytywna energia na ulicach, miłych spojrzeń ludzkich i uśmiechów a przecież to obcy ludzie. Babki na ulicy zatrzymywały mnie i pytały gdzie kupiłam np kozaki bo takie ładne zgrabne albo kurtkę i wogole skąd ja jestem bo mam taka inna urodę czy przypadkiem nie z Rosji


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 09:55   #3599
WildThing
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 377
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Nie no zaczynam się zastanawiać czy byłyśmy w tym samym kraju. -.-
WildThing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 10:02   #3600
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
(...) a wystająca skarpetka to wg mnie pełna wiocha i przejaw złego gustu.
Ale odnośnie każdego rodzaju butów czy mówimy tylko o czółenkach, szpilkach, baletkach itp.? To s-v?
Obecnie chyba nie mam butów, z których wystają mi skarpetki ale zdarzało się to przy wojskowych i różnej maści krótszych buciorach. Zwłaszcza na wakacjach lubię mieć szorty, gołe nogi, ciężki bucior i zrolowaną zakolanówkę. Wiocha?
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.