PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-07, 08:37   #4591
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Ja wasnie zaszalalam i sie zwazylam
Mam 63.2 czyli w poltora/dwa tygodnie chudlam jakies 1.3kg. Aczkolwiek moze to malo wiarygodne bo ostatni pomiar mialam tuz przed @ plus odstawilam ostatnio chipsy calkowicie.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 08:40   #4592
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
kot - jestem już mocno zachęcona do Gackiej, zwłaszcza, że sama widzisz super efekty! Na tyłku i udach też mi nie zależy, ale nie aż w takim stopniu jak na brzuchu... to moja zmora od wielu lat

babeczko - my mamy bardzo kolorowo w domu W przedpokoju mamy soczystą, wiosenną zieleń, w sypialni mocno niebieski, w salonie szaro - fioletowy
Uwielbiam kolorki


Zakatarzyłam się na maksa, masakra
Tez bede miala tak kolorowo w domu rodzinnym mam tak kolorowo

Kocie- zrob placki ziemniaczane :p albo kopytka :p
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 08:47   #4593
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Ja dziś wstałam ze złym humorem, jestem znów zmęczona Może nawet też i psychicznie, wykańczają mnie tajemnice przed TŻ ale tak serio.. naprawdę mam ochotę poświęcić sobie czas, a ostatnio znów weszłam w wir "nicnierobienia", oglądam M jak miłość jak jakaś desperatka na kanapie, a jeszcze niedawno stepperowałam nie mam siły wejść na stepper psychicznie wolę posiedzieć sobie, poleżeć i tyyle..
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:15   #4594
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Tez bede miala tak kolorowo w domu rodzinnym mam tak kolorowo

Kocie- zrob placki ziemniaczane :p albo kopytka :p
chcesz zebym byla gruba ?
mam tez strasznie duzo szynki dobrej jakosci
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:23   #4595
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hej Dziewczyny

Dziękuję za wszystkie rady Dziś jest trochę lepiej, dopiero czuję zakwasy jakie mam na plecach i obręczy barkowej

Jeśli poczuję się lepiej to chyba pójdę, bo nie lubię tak siedzieć bezczynnie - szczególnie teraz kiedy mam motywację do zmian.


Stokrotko
, w końcu mamy jesień - czas depresji i bezczynności Musisz się przemóc, bo potem będzie jeszcze gorzej

Kocie
, mogłabyś być moją żoną W końcu gotujesz tyle pyszności
Kiedy przylatujesz do PL?

Babeczko
, jak na studiach?
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:26   #4596
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Idz ruciaa; czasem trzeba sie zmusic do ruszenia z miejsca, a potem juz z gorki
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 09:31   #4597
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Kocie
, mogłabyś być moją żoną W końcu gotujesz tyle pyszności
Kiedy przylatujesz do PL?
hahaha
jeszcze chce zrobis sernik na murzynku, bo mam duzo twarogu

jedziemy samochodem w sobote, raz w roku trzeba zapasy przetworow na zime zabrac od mamusiek
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 09:38   #4598
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Stokrotko, w końcu mamy jesień - czas depresji i bezczynności Musisz się przemóc, bo potem będzie jeszcze gorzej
no wiem..

chyba na noc nie mogę jeść nic ciężkiego, zjadłam pyzy z cebulką podsmażoną i mam już zaparzoną miętkę
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 11:20   #4599
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

hejka
kocie-ale masz zapasów hehe ja też mam sporo szynki-i słoniny przy okazji w okolicach brzucha;P
ja też nie jadam za dużo ziemniaków ale lubię z nich jakieś kluski a to pierogi a to kopytka a to faszerowane
może zacznij brać magnez na wieczór-wyciszy cię i będziesz mogła spać ładnie...
neska-mało 30 minut? haha na mnie lenia toż to baaardzo dużo
uszki do góry-już środa zaraz znowu weekend będzie wolne od dzieciarni
ja ostatnio chrupię marchewki jako przekąskę na wieczór przed tv-zamiast chipsów czy ciastek czy kanapek przyzwyczaiłam sie do chrupania na zmianę z jabłkami bo mi zimówki z działki już po mału opadają-zbieram spady i wcinam
butterfly-ja uwielbiam grzybki i wszystko z grzybkami ale wolę zbierać
spociłam się bo się zapuściłam...zero kondycji-a staram sie jechać w miarę szybkim tempem
ewulka-to powodzenia w polowaniu na strusie:P
stokrotka-na noc nie je sie smażonego ani sie nie objada bo żołądek, wątroba i trzustka wolno pracują...raz że sie to odkłada dwa że nie mają jak przetrawić...dlatego powinno się jeść lekkie kolacje...no i jak dostarczasz organizmowi tyle kalorii i tłuszczy to on chce hasać a nie spać...jedz lekkie kolacje bo ci w dupke pójdą
rucia-ćwicz ale oszczędzaj plecy

mój dziś ma popołudniówkę. zaraz zrobie obiad i będę siedzieć sama w chacie..mam plan wykąpać i wysuszyć mojego psa, uksić kapustę-kupiłam 2 główki i marchewę, i uszyć spódnicę-zaczęłam jakiś czas temu to trzeba skończyć no i poćwiczyć muszę
kupiłam dziś mojemu w pepco kamizelkę taką materiałową ciepłą fajna jest
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:18   #4600
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hejka
kocie-ale masz zapasów hehe ja też mam sporo szynki-i słoniny przy okazji w okolicach brzucha;P
ja też nie jadam za dużo ziemniaków ale lubię z nich jakieś kluski a to pierogi a to kopytka a to faszerowane
może zacznij brać magnez na wieczór-wyciszy cię i będziesz mogła spać ładnie...
tyle sie oplanowalam gulaszu, a w koncu postanowilam oproznic lodowke przed wyjazdem i ja wylaczyc...
szynke ostatnio przywiozlam z polski 2 kg i jakos sobie zle to obliczylam, tak ze teraz mam za duzo, a nastepna przywieziemy

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:16 ----------

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Ja dziś wstałam ze złym humorem, jestem znów zmęczona Może nawet też i psychicznie, wykańczają mnie tajemnice przed TŻ ale tak serio.. naprawdę mam ochotę poświęcić sobie czas, a ostatnio znów weszłam w wir "nicnierobienia", oglądam M jak miłość jak jakaś desperatka na kanapie, a jeszcze niedawno stepperowałam nie mam siły wejść na stepper psychicznie wolę posiedzieć sobie, poleżeć i tyyle..
tez co jakis czas mam czas takiego lenia ze az wstyd, a na mysl o cwiczeniach robi mi sie nie dobrze ale to przechodzi. Pamietasz, jak do nas dolaczylas tez nie cwiczylas za duzo. Czasami trzeba sie zregenerowac po prostu
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:21   #4601
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
hejka
kocie-ale masz zapasów hehe ja też mam sporo szynki-i słoniny przy okazji w okolicach brzucha;P
ja też nie jadam za dużo ziemniaków ale lubię z nich jakieś kluski a to pierogi a to kopytka a to faszerowane
może zacznij brać magnez na wieczór-wyciszy cię i będziesz mogła spać ładnie...
neska-mało 30 minut? haha na mnie lenia toż to baaardzo dużo
uszki do góry-już środa zaraz znowu weekend będzie wolne od dzieciarni
ja ostatnio chrupię marchewki jako przekąskę na wieczór przed tv-zamiast chipsów czy ciastek czy kanapek przyzwyczaiłam sie do chrupania na zmianę z jabłkami bo mi zimówki z działki już po mału opadają-zbieram spady i wcinam
butterfly-ja uwielbiam grzybki i wszystko z grzybkami ale wolę zbierać
spociłam się bo się zapuściłam...zero kondycji-a staram sie jechać w miarę szybkim tempem
ewulka-to powodzenia w polowaniu na strusie:P
stokrotka-na noc nie je sie smażonego ani sie nie objada bo żołądek, wątroba i trzustka wolno pracują...raz że sie to odkłada dwa że nie mają jak przetrawić...dlatego powinno się jeść lekkie kolacje...no i jak dostarczasz organizmowi tyle kalorii i tłuszczy to on chce hasać a nie spać...jedz lekkie kolacje bo ci w dupke pójdą
rucia-ćwicz ale oszczędzaj plecy

mój dziś ma popołudniówkę. zaraz zrobie obiad i będę siedzieć sama w chacie..mam plan wykąpać i wysuszyć mojego psa, uksić kapustę-kupiłam 2 główki i marchewę, i uszyć spódnicę-zaczęłam jakiś czas temu to trzeba skończyć no i poćwiczyć muszę
kupiłam dziś mojemu w pepco kamizelkę taką materiałową ciepłą fajna jest
To nie bylo w moim jadlospisie, ale jak weszlam w produkty i potrawy na wymiane.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 12:24   #4602
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

hejka
miałam na głowie przeprowadzkę i zawirowania w pracy którą zaraz stracę
waga dziś pokazała 68 km czyli nie jest źle
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:32   #4603
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
hejka
miałam na głowie przeprowadzkę i zawirowania w pracy którą zaraz stracę
waga dziś pokazała 68 km czyli nie jest źle
Czemu Promyk stracisz pracę??

68 waga super Ci się trzyma!
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:36   #4604
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Czemu Promyk stracisz pracę??

68 waga super Ci się trzyma!
zamykają cukiernię
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 12:48   #4605
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

kocie-a masz szynkę surową czy już po obróbce? zawsze możesz zamrozić a potem do bigosu dać albo fasolki po bretońsku...a jak masz surową to na niej zrób gulasz
promyczku-współczuje i podziwiam ze jak na pracę w cukierni to jesteś chuda laska ja bym tam nic nie robiła prócz jedzenia i jeszcze do domu bym kupowała
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 13:35   #4606
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
zamykają cukiernię
Znajdziesz coś nowego, nie bój żaby


Jak ja Ci zazdroszczę tych 12 kg w dół Też chcę Jakbym ważyła 12 kg mniej to bym była taka laska, że szok
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 14:04   #4607
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
kocie-a masz szynkę surową czy już po obróbce? zawsze możesz zamrozić a potem do bigosu dać albo fasolki po bretońsku...a jak masz surową to na niej zrób gulasz
ale ja ja chce zuzyc zeby nie bylo nic w lodowce. Funkcje zamrazalnika znam
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 18:33   #4608
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

zakisiłam jakieś 10 kg kapusty zimą będzie wyżera
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 19:40   #4609
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Możecie mnie bić, wczoraj jadłam w miarę grzecznie jak miałam gości, a dzisiaj żeby się nie zmarnowało to nażarłam się jak dzika świnia, szkoda słów Nie nadaję się do dietowania
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-07, 19:42   #4610
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

A mi wyszedl wysoki cholesterol. I patrzac na moja dietete niestety doskonale wiem skad on sie wzial. Nigdy wiecej powrotu do chipsow.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 20:45   #4611
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Możecie mnie bić, wczoraj jadłam w miarę grzecznie jak miałam gości, a dzisiaj żeby się nie zmarnowało to nażarłam się jak dzika świnia, szkoda słów Nie nadaję się do dietowania
przybijam piątkę...dziś nie dość że się najadłam to jeszcze namixowałam jak debil i teraz boli mnie brzuch no i nie ćwiczyłam...świetnie

theunlike-witaj w klubie...3 lata temu moja lekarka mi powiedziała że zostało mi 3 lata życia przy takim wysokim poziomie cholesterolu i trójglicerydów...3 lata minęły-cholesterol dalej jest sporo za duży, biorę cały czas leki...mimo zmienienia sposobu żywienia...a leki rozwalają wątrobę, trzustkę i nerki...weź sie w garść bo jak ci żyły zapcha tłuszcz to dostaniesz zawału...a cholestrol to głównie tłuszcze zwierzęce, słodycze, alkohol...o chipsach się nie wypowiadam bo sama wiesz...jaki miałaś wynik?
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 21:19   #4612
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
przybijam piątkę...dziś nie dość że się najadłam to jeszcze namixowałam jak debil i teraz boli mnie brzuch no i nie ćwiczyłam...świetnie

theunlike-witaj w klubie...3 lata temu moja lekarka mi powiedziała że zostało mi 3 lata życia przy takim wysokim poziomie cholesterolu i trójglicerydów...3 lata minęły-cholesterol dalej jest sporo za duży, biorę cały czas leki...mimo zmienienia sposobu żywienia...a leki rozwalają wątrobę, trzustkę i nerki...weź sie w garść bo jak ci żyły zapcha tłuszcz to dostaniesz zawału...a cholestrol to głównie tłuszcze zwierzęce, słodycze, alkohol...o chipsach się nie wypowiadam bo sama wiesz...jaki miałaś wynik?
6.5 czyli o 1.5 ponad norme. Nie jem słodyczy, alkohol pije raz w tygodniu. Gubią mnie chipsy i smażenie, większość dań jest u nas smażona na patelni. Plus podejrzewam skłonności genetyczne, bo obydwoje rodziców ma. Póki co nie ide do lekarza, za to zmieniam diete i zwiększam ruch Trójglicerydy mam w porządku, nieco za wysoki mam też "zły" cholesterol, za to w normie mam "dobry".
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 21:25   #4613
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

the unlike-a bo to jakoś dziwnie na punkty masz? ja miałam 312 plus 407 trójglicerydy...geny mają dużą rolę w tym...ale smażenie, margaryny, ciasta, mięso tłuste, to właśnie jest to...więcej ryb i oliwy z oliwek a mniej smażenia
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 21:31   #4614
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
the unlike-a bo to jakoś dziwnie na punkty masz? ja miałam 312 plus 407 trójglicerydy...geny mają dużą rolę w tym...ale smażenie, margaryny, ciasta, mięso tłuste, to właśnie jest to...więcej ryb i oliwy z oliwek a mniej smażenia
U mnie podają w wartości mmol/l
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 21:38   #4615
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Agafisia 10kilo kapuchy gdzie Ty to trzymasz??? Co tam namixowalas?

Madzia wez sie kobito za siebie a nie oproznianie lodowy

TheUnlike nooo to chipsy odstawiamy calkowicie i sprobuj jednak to smazenie wyeliminowac - tluszcze sa najgorsze! U mnie cholersterol w normie, ale blizej górnej granicy,,, trzeba uwazac

Ja dzis jadlam w miare ok, chociaz nie jestsm w pelni zadowolona:
1. 2 jajka na miękko z kromka chleb
2. Miseczka leczo
3. Sushi
4. Kawalek sernika
5. Jogurt activia

Nie jest zle, tylko ten sernik zgubny... Z aktywnosci tylko spAcery z psem, ale tego nie licze jutro bede miala wiecej wolnego czasu, postaram sie lepiej jesc i cwiczyc
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-07, 22:17   #4616
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Tez dzis mialam kiepski dzien

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 04:20   #4617
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
neska-mało 30 minut? haha na mnie lenia toż to baaardzo dużo
uszki do góry-już środa zaraz znowu weekend będzie wolne od dzieciarni
ja ostatnio chrupię marchewki jako przekąskę na wieczór przed tv-zamiast chipsów czy ciastek czy kanapek przyzwyczaiłam sie do chrupania na zmianę z jabłkami bo mi zimówki z działki już po mału opadają-zbieram spady i wcinam
Ktoś tu ostatnio jeździł po 120 minut Już czwartek! Jeszcze tylko 2 dni i weekend ;-) Jabłka jadłam wczoraj wieczorem jak wróciłam. Niezbyt dobry wybór przed snem ale lepsze to niż czekolada albo krówki które mam w szafce

---------- Dopisano o 05:19 ---------- Poprzedni post napisano o 05:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
zamykają cukiernię
Na pewno uda Ci się znaleźć coś innego

---------- Dopisano o 05:20 ---------- Poprzedni post napisano o 05:19 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
zakisiłam jakieś 10 kg kapusty zimą będzie wyżera
Nie ma nic lepszego niż kiszona kapucha mogłabym jeść na kilogramy!
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 04:20   #4618
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hejka zimnooo i zaraz do pracy
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 04:25   #4619
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Możecie mnie bić, wczoraj jadłam w miarę grzecznie jak miałam gości, a dzisiaj żeby się nie zmarnowało to nażarłam się jak dzika świnia, szkoda słów Nie nadaję się do dietowania
Każdy się czasem nażre, to normalne. Głowa do góry, będzie lepiej

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Tez dzis mialam kiepski dzien

🎀
Jakaś czarna środa wczoraj była...

Co się stało?

---------- Dopisano o 05:25 ---------- Poprzedni post napisano o 05:22 ----------

Hejo z rana

Wczoraj miałam intensywny dzień i dlatego się nie odzywałam. Po pracy byłam w kinie z wiadomym osobnikiem ;-) Potem zaprosił mnie do siebie na herbatę ale było już około 24 a wstawałam dzisiaj o 4 więc odmówiłam choć nie ukrywam, że gdyby nie praca to bym skorzystała z oferty

Wczoraj było bez ćwiczeń - brak czasu ale dzisiaj mam zamiar nadrobić Dietowo - okej. Chyba w końcu się ogarnęłam i znowu mogę ładnie dietkować.

Samopoczucie okej, w pracy średnio ale staram się nie przejmować, ogólnie nie jest źle. W głowie sobie układam i myślenie całkiem inne jest więc idzie ku lepszemu

Pięknego dnia Wam życzę i pozytywnych myśli w głowie, buziaki!
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 05:27   #4620
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Ktoś tu ostatnio jeździł po 120 minut Już czwartek! Jeszcze tylko 2 dni i weekend ;-) Jabłka jadłam wczoraj wieczorem jak wróciłam. Niezbyt dobry wybór przed snem ale lepsze to niż czekolada albo krówki które mam w szafce [COLOR="Silver"]
Ja jeździłam ostatnio po 120 min na rowerku

Wstałam dzisiaj i nie mogę się zabrać za żadne ćwiczenia, bo przez to wczorajsze obżeranie boli mnie brzuch
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 19:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:14.