PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-08, 08:11   #4621
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez neska002 Pokaż wiadomość
Każdy się czasem nażre, to normalne. Głowa do góry, będzie lepiej

---------- Dopisano o 05:22 ---------- Poprzedni post napisano o 05:21 ----------



Jakaś czarna środa wczoraj była...

Co się stało?

---------- Dopisano o 05:25 ---------- Poprzedni post napisano o 05:22 ----------

Hejo z rana

Wczoraj miałam intensywny dzień i dlatego się nie odzywałam. Po pracy byłam w kinie z wiadomym osobnikiem ;-) Potem zaprosił mnie do siebie na herbatę ale było już około 24 a wstawałam dzisiaj o 4 więc odmówiłam choć nie ukrywam, że gdyby nie praca to bym skorzystała z oferty

Wczoraj było bez ćwiczeń - brak czasu ale dzisiaj mam zamiar nadrobić Dietowo - okej. Chyba w końcu się ogarnęłam i znowu mogę ładnie dietkować.

Samopoczucie okej, w pracy średnio ale staram się nie przejmować, ogólnie nie jest źle. W głowie sobie układam i myślenie całkiem inne jest więc idzie ku lepszemu

Pięknego dnia Wam życzę i pozytywnych myśli w głowie, buziaki!
nic, po prostu gorzej sie ostatnio czuje. Taka opuchla, nogi mnie strasznie bola i czuje sie jak slon mam nadzieje ze jak mina mi te plamienia to jakos to wroci do normy. Bo raz budze sie szczupla, a raz spuchnieta

widze ze Twoja znajomosc sie rozwija
Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Ja jeździłam ostatnio po 120 min na rowerku

Wstałam dzisiaj i nie mogę się zabrać za żadne ćwiczenia, bo przez to wczorajsze obżeranie boli mnie brzuch
faktycznie czarna sroda.

Rucia, Babeczki - co u Was ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 08:12   #4622
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hej my wczoraj w nocy imprezowalismy ze znajomymi a dzis na kacu o 8 rano poszlismy do lidla bo upatrzylam sobie plaszczyk fartem udalo mi sie zgarnac 36 rozmiar i kupilam ale co tam sie dzialo ludzie biegli, przepychali sie i lapali wszystko co bylo my sie nie pchalismy jak dzicz a i tak sie udalo
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:43   #4623
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Hej my wczoraj w nocy imprezowalismy ze znajomymi a dzis na kacu o 8 rano poszlismy do lidla bo upatrzylam sobie plaszczyk fartem udalo mi sie zgarnac 36 rozmiar i kupilam ale co tam sie dzialo ludzie biegli, przepychali sie i lapali wszystko co bylo my sie nie pchalismy jak dzicz a i tak sie udalo
Bez komentarza pozostawię te dantejskie sceny, które się dzieją w lidlach, jak wrzucą coś fajnego...

Ja robię muffiny z dyni. Dzień się zapowiada mało dietowo Ale chorej się coś od życia należy, a co!
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 09:59   #4624
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Bez komentarza pozostawię te dantejskie sceny, które się dzieją w lidlach, jak wrzucą coś fajnego...

Ja robię muffiny z dyni. Dzień się zapowiada mało dietowo Ale chorej się coś od życia należy, a co!
Pewnie ! zdrowiej i wcinaj
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:16   #4625
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hej :róża:

Melduje ze żyje i Was podczytuje
Jakieś chorobsko mnie powoli rozkłada, tz tez juz zaczyna kaszlec...
Natomiast dieta ostatnie dni nie bardzo, nawet się nie ważyłam.

Dopada mnie jakiś depresyjny jesienny nastrój. Odwlekam większość spraw na później

Babeczki brawo za płaszczyk że się udało, nigdy nie widziałam tych kolejek w lidlu, ale słyszałam od wielu osób.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:28   #4626
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Hej :róża:

Melduje ze żyje i Was podczytuje
Jakieś chorobsko mnie powoli rozkłada, tz tez juz zaczyna kaszlec...
Natomiast dieta ostatnie dni nie bardzo, nawet się nie ważyłam.

Dopada mnie jakiś depresyjny jesienny nastrój. Odwlekam większość spraw na później

Babeczki brawo za płaszczyk że się udało, nigdy nie widziałam tych kolejek w lidlu, ale słyszałam od wielu osób.
Mi siostra opowiadala jak byla chyba w poprzednia sobote i byly takie kurtki pikowane jej TZ chcial sobie kupic pojechali o 8:20 juz nic nie bylo w koszach tylko kazdy mial w rekach po 5 sztuk i krzyczal 'mam fioletowa damska M, kto sie wymieni na czarna damska L??"
Dzis nie bylo az tak moze dlatego ze czwartek :p jedyna S zlapalam i zadnej innej nie widzialam :p
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 12:46   #4627
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hej

Kocie, u mnie lepiej Zaliczyłam jeszcze wczoraj sztangi Wpieprzyłam dziś drożdżówkę, bo @ zbliża się

Babeczko, a ciepłe te płaszcze? Czy takie na teraz?

Agafisia, 10 kg? Jakby nie patrzeć, to nie jest zbyt dużo Ja kiedyś jadłam po 25 dag dziennie
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 14:05   #4628
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Mi siostra opowiadala jak byla chyba w poprzednia sobote i byly takie kurtki pikowane jej TZ chcial sobie kupic pojechali o 8:20 juz nic nie bylo w koszach tylko kazdy mial w rekach po 5 sztuk i krzyczal 'mam fioletowa damska M, kto sie wymieni na czarna damska L??"
Dzis nie bylo az tak moze dlatego ze czwartek jedyna S zlapalam i zadnej innej nie widzialam
Szok 😲

Miałam dziś załatwić kilka spraw ale no...bez komentarza w każdym razie wzięłam się za porządki w szafie, wyjmuje ciuchy na jesień, a do organizacji szafy wykorzystam aplikacje w tel żeby nie robić bałaganu w szafie :-D ale ze mnie geniusz :-D
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez mmelisjaa
Czas edycji: 2015-10-08 o 14:06
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 14:44   #4629
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

hejo
aza-aaa szkoda gadać co tam mixowałam:P wstyd się przyznawać-w każdym razie bolał mnie po tym brzuch...
mam garnek taki stary gliniany -stoi sobie w kuchni na blacie, a kapuche dociska 5 litrowa butla z winem z winogrona blat zagracony coraz bardziej
butterfly-no nikt inny tyle nie szaleje na rowerku co ty mnie też bolał brzuch...karę za obżarstwo miałyśmy-ale ja już dziś wracm na dobre tory
neska-no w końcu główka wesoła sie robi ja też już mam za soba smęty
faaajnie że z tym kolegą się tak rozwija wszystko ładnie oby tak dalej
kapusta kiszona ponoć wbrew pozorom może być niezdrowa-a to z powodu soli jaką sie daje do kwaszenia...także trzeba z nią też uważac...ale też uwielbiam
jabłuszka niezdrowe na noc? ja wcinam czasami parę sztuk...
kocie-do lekarza marsz!
rucia-na nas dwoje 10 kg to sporo oddam trochę mamie- resztę zszamie hehe nawet się rymuje
jak tam ćwiczenia? wyzwanie leży? ja się nie dam...muszę zrobić tysiaka w październiku:P

kiedyś pracowałam w lumpku takim gdzie były świetne firmowe ciuchy na wagę-co tydzień zmiana na wieszakach...w każdy poniedziałek mieliśmy kolejkę z 20-50 babek przed sklepem a potem co się działo to głowa mała...wyrywały sobie, brały w ciemno wszystko z wieszaków, kradły z przymierzalni ogólnie czad

ja dziś robiłam przepis z gazetki z biedry-żeberka w pieczarkach i kluski śląskie (1 szy raz) i miałam buraczki do tego swoje zasmażane obiad czad rano zjadłam tylko kromkę razowca z serkiem białym jeszcze planuję grejfruta a na kolacje może brokula pieczonego...zobaczymy...
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:07   #4630
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
nic, po prostu gorzej sie ostatnio czuje. Taka opuchla, nogi mnie strasznie bola i czuje sie jak slon mam nadzieje ze jak mina mi te plamienia to jakos to wroci do normy. Bo raz budze sie szczupla, a raz spuchnieta

widze ze Twoja znajomosc sie rozwija

faktycznie czarna sroda.
Do słonia to Ci brakuje duuużo ale wiem co przechodzisz. Oby to minęło i było już tylko lepiej ;-)

Rozwija, w szybkim tempie, oby nie za szybko


Weekend coraz bliżej, niedługo o tej srodzie nie bedziemy pamietac :-]

---------- Dopisano o 16:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Hej my wczoraj w nocy imprezowalismy ze znajomymi a dzis na kacu o 8 rano poszlismy do lidla bo upatrzylam sobie plaszczyk fartem udalo mi sie zgarnac 36 rozmiar i kupilam ale co tam sie dzialo ludzie biegli, przepychali sie i lapali wszystko co bylo my sie nie pchalismy jak dzicz a i tak sie udalo
Poszaleliście :P A w lidlu to norma, słynna walka o karpia była na yt. Dobrze, że Wy zrobiliście to kulturalnie, jak widać kultura popłaca ;-)

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:02 ----------

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Hej :róża:

Melduje ze żyje i Was podczytuje
Jakieś chorobsko mnie powoli rozkłada, tz tez juz zaczyna kaszlec...
Natomiast dieta ostatnie dni nie bardzo, nawet się nie ważyłam.

Dopada mnie jakiś depresyjny jesienny nastrój. Odwlekam większość spraw na później

Babeczki brawo za płaszczyk że się udało, nigdy nie widziałam tych kolejek w lidlu, ale słyszałam od wielu osób.
Kuruj się i wracaj do zdrówka Dieta nie bardzo jak u wszystkich, teraz chyba taki okres jest.

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
neska-no w końcu główka wesoła sie robi ja też już mam za soba smęty
faaajnie że z tym kolegą się tak rozwija wszystko ładnie oby tak dalej
kapusta kiszona ponoć wbrew pozorom może być niezdrowa-a to z powodu soli jaką sie daje do kwaszenia...także trzeba z nią też uważac...ale też uwielbiam
jabłuszka niezdrowe na noc? ja wcinam czasami parę sztuk...
Niedobre ze względu na cukry, których nie powinno się spożywać na noc ale generalnie staram się tego nie robić, wczoraj to taka wpadka była, wpadłam i zjadłam co miałam pod ręką.

A tam, mnie zawsze uczyli że kapusta zdrowa

---------- Dopisano o 16:07 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość

ja dziś robiłam przepis z gazetki z biedry-żeberka w pieczarkach i kluski śląskie (1 szy raz) i miałam buraczki do tego swoje zasmażane obiad czad rano zjadłam tylko kromkę razowca z serkiem białym jeszcze planuję grejfruta a na kolacje może brokula pieczonego...zobaczymy...

Co Ty tak mało jesz? : P
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:13   #4631
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Agafisia - mam 180 min
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 15:25   #4632
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Hej my wczoraj w nocy imprezowalismy ze znajomymi a dzis na kacu o 8 rano poszlismy do lidla bo upatrzylam sobie plaszczyk fartem udalo mi sie zgarnac 36 rozmiar i kupilam ale co tam sie dzialo ludzie biegli, przepychali sie i lapali wszystko co bylo my sie nie pchalismy jak dzicz a i tak sie udalo
jak ja nie cierpię takich ludzi, ja ich nazywam hieny cmentarne, bo tak żerują i żerują

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Mi siostra opowiadala jak byla chyba w poprzednia sobote i byly takie kurtki pikowane jej TZ chcial sobie kupic pojechali o 8:20 juz nic nie bylo w koszach tylko kazdy mial w rekach po 5 sztuk i krzyczal 'mam fioletowa damska M, kto sie wymieni na czarna damska L??"
Dzis nie bylo az tak moze dlatego ze czwartek :p jedyna S zlapalam i zadnej innej nie widzialam :p
Ja kiedyś chciałam taką zwykłą komórkę w Media markt kupić, pojechałam z ciekawości zobaczyć jak to jest z tymi promocjami, jak ludzie od rana stoją. Sklep otwierali o 8mej a ludzie już od 5tej lub 6tej stali, ja byłam dopiero o 7.50 Była telewizja, a jak otworzyli sklep to jeszcze włączyli taką muzę, żeby tych ludzi jeszcze bardziej nakręcić, no co za debile. Ja oczywiście przez to, że się nie rzuciłam na towar to już nic z tego co chciałam nie kupiłam, bo komórki były po 1 lub 2 z tych promocyjnych i to jeszcze w gablotce

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
butterfly-no nikt inny tyle nie szaleje na rowerku co ty mnie też bolał brzuch...karę za obżarstwo miałyśmy-ale ja już dziś wracm na dobre tory

kiedyś pracowałam w lumpku takim gdzie były świetne firmowe ciuchy na wagę-co tydzień zmiana na wieszakach...w każdy poniedziałek mieliśmy kolejkę z 20-50 babek przed sklepem a potem co się działo to głowa mała...wyrywały sobie, brały w ciemno wszystko z wieszaków, kradły z przymierzalni ogólnie czad

ja dziś robiłam przepis z gazetki z biedry-żeberka w pieczarkach i kluski śląskie (1 szy raz) i miałam buraczki do tego swoje zasmażane obiad czad rano zjadłam tylko kromkę razowca z serkiem białym jeszcze planuję grejfruta a na kolacje może brokula pieczonego...zobaczymy...
mniam mniam zjadłabym żeberka Ja ostatnio jak byłam w Lidlu w De, normalnie wzięłam sobie zwykłą bluzkę w promocji, a że była ostatnia to myślałam że jedna baba mnie zaraz zabije, wyrwała mi ją z ręki i poszła, hahaha no śmiać mi się chciało, a ja i tak jej nie chciałam akurat kupić tylko oglądałam
CO do rowerka to od 2 dni w ogóle nie ćwiczę za to żrę nieźle
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:25   #4633
babeczki
Zakorzenienie
 
Avatar babeczki
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 5 168
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Hej

Kocie, u mnie lepiej Zaliczyłam jeszcze wczoraj sztangi Wpieprzyłam dziś drożdżówkę, bo @ zbliża się

Babeczko, a ciepłe te płaszcze? Czy takie na teraz?

Agafisia, 10 kg? Jakby nie patrzeć, to nie jest zbyt dużo Ja kiedyś jadłam po 25 dag dziennie
Takie na teraz

Neska - siostra z TZ jak byli po jego kurtke i zobaczyli co sie dzieje jak ludzie sie przepychaja i prawie bija to jej TZ powiedzial ze nie bedzie chodzil w tych ciuchach co ta cala hołota i wyszli :p
__________________
Życie jest w kolorze, który ma Twoja wyobraźnia

babeczki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 15:55   #4634
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Helloł
Znów Was nadrobiłam Żyję, waga pokazuje 65, czyli już -13kg na liczniku

Nastroje mam chyba bardziej zmienne niż kobieta w ciąży, jednego dnia od rana płaczę a popołudniu się śmieję, drugiego znów na odwrót a trzeciego jest mi wszystko obojętna
Od dwóch miesięcy trzymałam się ładnie, bez słodyczy (pomijając 2-3 lody) i w ogóle a dziś nie wiem co mnie napadło... Zjadłam batona milka oreo, małą paczkę sunbites'ów i bułkę z serem takim stopionym na wierzchu i przegryzłam to jeszcze wieśniakiem :O pęknę za moment.
Czasu mało, staram się ćwiczyć i ruszać ogólnie, normalnie życie jak w matrixie jakimś
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 16:06   #4635
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

U mnie dzisiaj 71,9 na wadze wiec prawie kilogram przez tydzien zszedl,
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:18   #4636
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

aga - chcialam isc do lekarza to do 16.10 ma urlop pojde po 25 jak wroce z pl.

u mnie nie najgorzej dzis (przynajmniej w porownaniu do wczoraj)

-platki z mlekiem i miodem
- jajo, pol plastra sera wedzonego
- zupa buraczana z 1 jajem, dwa ziarniste ciasteczka domowej roboty
- garsc sliwek suszonych
3kawy w mlekiem

bedzie jeszcze dane z ziemniakow, szynki, marchewki i cukinii. Takie ala pieczone z patelni
biore sie za cwiczenia z gacka


slyszalyscie o kolorowankach dla doroslych ?
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:24   #4637
Kalioope
Raczkowanie
 
Avatar Kalioope
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Czerwona Torebka
Wiadomości: 487
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
slyszalyscie o kolorowankach dla doroslych ?
Nie ale sama nazwa juz mi się podoba
__________________
Muszę być silna!

78kg... 70kg... 64kg...--->cel 58/60kg
Kalioope jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 17:53   #4638
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość

slyszalyscie o kolorowankach dla doroslych ?
Tak. Uważam że można się odstresowac nie tylko na kolorowqnkach. To może spełnić każdy nasz czyn.. ale to też chodzi by się skupić na jednej czynności. Nie wiem czy wy też tak macie ale ja mam się ciężko skupić.

Kalioope mój tż ma tak ze mną codziennie. Ale już przywykl ze mam zmienne humory.

Dostałam awans
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 18:19   #4639
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Neska dzięki
Butterfly babka wyrwala Ci bułkę? :-o szok
Kaliope brawo pięknie! :róża:
Kocie mam taką kolorowanke antystresowa polecam :-D wkleje foto nawet
Stokrotenka gratuluję awansu brawo brawo


---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------



Przykładowo do kolorowania jest coś takiego, mi się bardzo to podoba
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-08, 18:38   #4640
mads
Wtajemniczenie
 
Avatar mads
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 413
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Swietna kolorowanka, gdzie można zakupić?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Ok juz doczytałam. Jadę na trening. 2h :P
__________________
"każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny"
mads jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 18:43   #4641
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez mads Pokaż wiadomość
Swietna kolorowanka, gdzie można zakupić?

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Ok juz doczytałam. Jadę na trening. 2h
Ja kupiłam w empiku w internetowych księgarniach też jest jak nie masz empika blisko to opłaca się zamówić w dyskoncie Aros ;-)
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 20:36   #4642
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

neska-mało jem bo się odchudzam:P haha wieczorem jest najgorzej...po obiedzie wpadł grejfrut, potem ogórek zielony i parę rzodkiewek a na kolacje brokuł na parze polany lekko oliwą staram sie choć i tak za dużo wieczorem jem...a i 3 małe marchewki...więcej nie pamiętam
a ja wcinałam ostatnio jabłka wieczorem...dobrze wiedzieć będę jadła wcześniej zimówki mi opadają -szkoda mi ich bo są smaczne...zbieram i obieram i wcinam
rucia-ooo nieee-przegoniłaś mnie małpo:P ech jutro ci nie daruje;P
butterfly-NIE ŻRYJ!!!!!!!
kocie-długo trochę... ale chyba do ogólnego nie warto iść bo co on może...może przemęczona jesteś, albo hormony ci wariują...po tabsach też się tak nieraz dzieje...mam nadzieje ze wszystko tam jest u ciebie ok
kaliope-a dzis o tobie myślałam a te nastroje to nie przez tego twojego byłego niedoszłego?? bido

uch najadłam się warzyw na wieczór...oczywiście nie ćwiczyłam...wrrr...łeb mnie boli...oglądam kuchenne rewolucje-pizze pokazują...chyba zrobię na weekend jakąś domową pizzuszkę
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:31   #4643
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

A ja juz wyczekuje na srode, bo w srode mam badanie ktore mi wykluczy albo potwierdzi bardzo powazna chorobe. Odchodze juz od zmyslow, a jeszcze caly tydzien
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:44   #4644
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Agus Ty nie mysl o pizzy warzywkami mozesz sie opychac, lepsze niz czekolada

Stokrotka gratulacje awansu! Super

TheUnlike nie stresuj sie tak! Wiem, ze ciezko, ale zamartwianie sie na zapas tylko zaszkodzi - bedziesz sie gorzej czula. Trzymam kciuki za pozytywny wynik badan!

Ja widziałam takie kolorowanki w Tesco. Cena od 24zl za spora ksiazke. Dosc mocno zastanawialam sie nad zakupem, ale jeszcze sie nie skusilam ale kusza, wydaje sie to bardzo relaksujące

Ewulka gratulacje spadkow
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-08, 21:55   #4645
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

co do kolorowanek to bez problemu znajdziecie w necie dziesiatki przykladow Ja sobie wydrukowalam dwie
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 05:57   #4646
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

BuryKocie i pokolorowalas? Dobra jakosc wyszla? To sa dosc male elementy i w tej ksiazce to super widac , a wydruk domowy zawsze troche gorzej.

Uciekam na uczelnie Milego dnia! Buziaki dla wszystkich!
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:11   #4647
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Wydrukowalo sie calkiem ladnie nie mam jeszcze kredek

Znowu kicham. Nie mam pojecia od czego ta alergia co drugi dzien :/

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:21   #4648
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Wydrukowalo sie calkiem ladnie nie mam jeszcze kredek

Znowu kicham. Nie mam pojecia od czego ta alergia co drugi dzien :/

🎀
może liście? Pyłki.. ?

Dzień dobry
Ale mam energii, jutro niespodzianka dla TŻ
Dobrze że to już bo dłużej nie umiem już trzymać języka za zębami
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:45   #4649
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Stokrotenka - co to za niespodzianka ?

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-09, 07:49   #4650
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Neska dzięki
Butterfly babka wyrwala Ci bułkę? :-o szok
Jaką bułkę?? Pisałam BLUZKĘ
Kolorowanki ładne, lubię kolorować, ale od takiego czegoś bym chyba padła, to już chyba wolałabym powrócić do dawnego haftowania obrazów krzyżykiem

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
[B]
butterfly-NIE ŻRYJ!!!!!!!

uch najadłam się warzyw na wieczór...oczywiście nie ćwiczyłam...wrrr...łeb mnie boli...oglądam kuchenne rewolucje-pizze pokazują...chyba zrobię na weekend jakąś domową pizzuszkę
Ja jak miałam gości zrobiłam 2 duże pizze i bułeczki faszerowane, wszystko prawie poszło w mig
A tamto już zeżarłam, za późno, mój wczoraj kupił chipsy i czekoladę no i żeżarłam chyba o 21godzinie Na pocieszenie to te chipsy jedliśmy w 5 osób, czekoladę też, więc za dużo dla mnie nie było


Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
A ja juz wyczekuje na srode, bo w srode mam badanie ktore mi wykluczy albo potwierdzi bardzo powazna chorobe. Odchodze juz od zmyslow, a jeszcze caly tydzien
Trzymamy kciuki za dobre wyniki i nie stresuj się tak bo to tylko pogarsza i osłabia organizm, wiem że łatwo się mówi czy pisze, ale postaraj się nie przejmować

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
może liście? Pyłki.. ?

Dzień dobry
Ale mam energii, jutro niespodzianka dla TŻ
Dobrze że to już bo dłużej nie umiem już trzymać języka za zębami
Co tam wykombinowałaś?
Haha ja pamiętam jak niedawno mojemu na 30te urodziny sprawiłam niespodzianke, lot paralotnią. Musiałam przez 1,5 miesiąca trzymać język za zębami, ciężko było ale jednak się udało i najlepsze, że dopiero dowiedział się jak już był na miejscu

Ja melduję zaliczony rowerek 150min (67,3km)
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 19:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.