PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-12, 09:21   #4711
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Mi nadal z nosa cieknie, ale gardlo trochw puscilo. A jutro ciezki dzien. Mam spotkanie w przedszkolu i potem z mala do lekarza.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Jem jakos mniej bo nie mam apetytu.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:03   #4712
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Dzień dobry

Nie miałam nawet czasu, żeby do Was zajrzeć, bo cały weekend byłam w klubie Wczoraj poszłam spać o 20 i wstałam po 12 h

Mads, słyszałam kiedyś, że po spalaczach zwiększa się potliwość xx razy (nie pamiętam dokładnie ile) Proszę daj mi znać, jak zauważysz pierwsze efekty, bo jestem strasznie ciekawa jak działają na kobiety

Dziś planuje trening siłowy
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:25   #4713
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez aza3994 Pokaż wiadomość
Kurcze, wcięło mi wiadomosc juz po raz kolejny

Butterfly no tak to brawa za poranny rowerek

Wlasnie jechalam na uczelnie i okazalo sie , ze mam dzis dziekanskie i sie wrocilam, dopiero na12 ide
a mogłaś sobie pospać dłużej
I dzisiejsze bieganko, właśnie wróciłam

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja sie zbieram na uczelnie Ledwo rekami ruszam, ale jakos zyje :p Dzis mam sporo spraw do zalatwienia wiec trening przerzucam na jutro
Udanego dnia kobietki
Zdrowiej szybciutko

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Mi nadal z nosa cieknie, ale gardlo trochw puscilo. A jutro ciezki dzien. Mam spotkanie w przedszkolu i potem z mala do lekarza.
Kolejnemu chorowitkowi zdrówka życzę

Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nie miałam nawet czasu, żeby do Was zajrzeć, bo cały weekend byłam w klubie Wczoraj poszłam spać o 20 i wstałam po 12 h

Mads, słyszałam kiedyś, że po spalaczach zwiększa się potliwość xx razy (nie pamiętam dokładnie ile) Proszę daj mi znać, jak zauważysz pierwsze efekty, bo jestem strasznie ciekawa jak działają na kobiety

Dziś planuje trening siłowy
eee ja jak zaczęłam ćwiczenia kiedyś to miałam ten minus, że się prawie wcale nie pociłam, a ćwiczyłąm naprawdę intensywnie. Podobno nie pociłam się to przez to, że wtedy dość dużo soliłam, a wiadomo sól zatrzymuje wodę w organiźmie. Potem jak zaczęłam brać term line wcale nie widziałam rożnice w poceniu się, jedynie działało to na mnie jak narkotyk, dodawało mi energię, takiego niezłego kopa, a po 2-3 godzinach przestawało działać i czułam się znurzona, także nie polecam


Wróciłam z biegania, a tak mi się nie chciało. Pobiłam dzisiaj swój rekor w prędkości, pierwszy i ostatni kilometr przebiegłam z prędkością 13,5/h A tak ogólnie to na początku myślałam, że płuca wypluje, jak ja się od tego odzwyczaiłam Przebiegłam 11,6km w 64min.
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:26   #4714
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hejki

Ja dziś od rana aktywnie, jak wcześnie wstaje tak po 7 to mam więcej energii i chęci a jak po 9, długo leżę później i jestem nie do życia. Lecę kilka spraw na mieście załatwić. Tz mówi ze jest mega zimno ❄
Miłego dnia wszystkim
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:27   #4715
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez mmelisjaa Pokaż wiadomość
Hejki

Ja dziś od rana aktywnie, jak wcześnie wstaje tak po 7 to mam więcej energii i chęci a jak po 9, długo leżę później i jestem nie do życia. Lecę kilka spraw na mieście załatwić. Tz mówi ze jest mega zimno ❄
Miłego dnia wszystkim
Ja mam dokładnie tak samo Jak wstaję o 5tej to mnie rozrywa energia, a jak o 7mej to mam strasznego lenia i jestem nie do życia
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:50   #4716
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Polecicie mi coś na niewielki brzuszek? Jestem ogólnie szczupła, ale brzuch mi odstaje i jeszcze mam na nim niewielki cellulit.
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:50   #4717
ruciaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ruciaaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 3 435
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Buterfly, ale szybko biegasz Jak w chwili chwały robiłam 10 km w 65 min

Melisja, u mnie dziś było 0 stop.
__________________
KWIECIEŃ 2016 610/1000

Grudzień 630/1000
Listopad 300/1000
Październik 300/1000
Wrzesień 402/1000
Sierpień 185/1000
Lipiec 700/1000

Czerwiec: 845/1000

Maj: 1006/1000
Kwiecień: 1273/1000
Marzec : 1090/1000
Luty: 1005/1000
ruciaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 10:51   #4718
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Hejka u mnie ciągły ruch brak czasu
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 10:56   #4719
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Pobiegalam ( po salonie wokol fotela) 2 razy po 15 min. Jestem w szoku ze dalam rade zctym cieknacym nosem.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:14   #4720
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

To ja ostatnio przeszłam 4 km w 35 min, ale zawsze bardzo szybko chodzę
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:25   #4721
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Co tam zimno, w Krakowie snieg nawala od rana z deszczem, nim doszlam na uczelnie przypominalam toczaca sie kule sniezna ;D
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 11:46   #4722
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Pobiegalam ( po salonie wokol fotela) 2 razy po 15 min. Jestem w szoku ze dalam rade zctym cieknacym nosem.
Brawo :-D
Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Co tam zimno, w Krakowie snieg nawala od rana z deszczem, nim doszlam na uczelnie przypominalam toczaca sie kule sniezna ;D
:-o szok
Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Buterfly, ale szybko biegasz Jak w chwili chwały robiłam 10 km w 65 min

Melisja, u mnie dziś było 0 stop.
Teraz jak byłam to tez zimno, ale do wytrzymania wiem tylko od tzta że po 9 rano był 1 stopień :-D no szok ja jestem mega zmarzluch.
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:56   #4723
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

U mnie 1 stopien ale slonecznie.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:56   #4724
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Polecicie mi coś na niewielki brzuszek? Jestem ogólnie szczupła, ale brzuch mi odstaje i jeszcze mam na nim niewielki cellulit.
Też nie jestem gruba a mam oponke na brzuchu ale o cellulicie na brzuchu to nie słyszałam, chyba miałaś na myśli rozstępy? Ja mam cellulit na tyłku, zaraz właśnie idę sobie zrobić peeling kawowy z oliwką

Cytat:
Napisane przez ruciaaa Pokaż wiadomość
Buterfly, ale szybko biegasz Jak w chwili chwały robiłam 10 km w 65 min
To fajnie biegałaś, jak ja zaczynałam kilka lat temu to biegałam po 7-8km/h Teraz jakis czas temu najszybciej udało mi się wyciągnąć 11km/h i biegłam w tym tempie 17km

Melisja, u mnie dziś było 0 stop.
Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Pobiegalam ( po salonie wokol fotela) 2 razy po 15 min. Jestem w szoku ze dalam rade zctym cieknacym nosem.
Eee po salonie? hehe sąsiedzi się nie skarżyli?

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
To ja ostatnio przeszłam 4 km w 35 min, ale zawsze bardzo szybko chodzę
ooo też mam takie tempo , kiedyś chodziłam jak żółw 4km zajmowało mi jakieś 45-50min a teraz tyle samo co tobie

Ja ponieważ dzisiaj do 16tej jestem bez dzieci, to zrobiłam sobie dzień ćwiczeń, teraz będę zabierać się za sprzątanie, potem za niemiecki Obiadu nie muszę robić, bo mam ze wczoraj fasolke, narobiłam tyle, że połowę zamroziłam

Dodatkowo poćwiczyłam Melkę (36min), Tiffany (17min) i do tego 30przysiadów z ciężarkami i 30brzuszków

Ojj czuję, że jutro będą mnie wszystkie mięśnie boleć
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 11:59   #4725
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Też nie jestem gruba a mam oponke na brzuchu ale o cellulicie na brzuchu to nie słyszałam, chyba miałaś na myśli rozstępy? Ja mam cellulit na tyłku, zaraz właśnie idę sobie zrobić peeling kawowy z oliwką




Eee po salonie? hehe sąsiedzi się nie skarżyli?


ooo też mam takie tempo , kiedyś chodziłam jak żółw 4km zajmowało mi jakieś 45-50min a teraz tyle samo co tobie

Ja ponieważ dzisiaj do 16tej jestem bez dzieci, to zrobiłam sobie dzień ćwiczeń, teraz będę zabierać się za sprzątanie, potem za niemiecki Obiadu nie muszę robić, bo mam ze wczoraj fasolke, narobiłam tyle, że połowę zamroziłam

Dodatkowo poćwiczyłam Melkę (36min), Tiffany (17min) i do tego 30przysiadów z ciężarkami i 30brzuszków

Ojj czuję, że jutro będą mnie wszystkie mięśnie boleć
Mam domek wolnostojacy wiec pod spodem tylko piwnica.

Ja nie mam jak wyjsc pobiegac na zewnatrz, bo dzieci nie mam z kim zostawic. Wiec radze sobiecjak moge.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 12:04   #4726
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość

Ja nie mam jak wyjsc pobiegac na zewnatrz, bo dzieci nie mam z kim zostawic. Wiec radze sobiecjak moge.
JAk masz domek to co innego Jak lubisz biegać to może warto w bieżnię zainwestować? Mi się marzy, ale nie miałabym gdzie jej postawić.
Ja tylko dzisiaj wyjątkowo mam dzień wolny bez dzieci, bo są ferie jesienne, córa do dzisiaj zostaje u znajomych córki, wcześniej ona była u nas pare dni, a synek jest w przedszkolu
A tak to zawsze biegałam zanim mój poszedł do pracy, a więc wychodziłam z domu o 5.30, najpóźniej 6.00, a teraz jest ciemno na dworze o tej godzinie to nie mogę biegać


Właśnie podliczyłam sobie wg Endomondo ile mogłam dzisiaj kalorii spalić podczas tych wszystkich ćwiczeń przy mojej wadze, wyszło mi ponad 2000kcal, ooo matko w życiu tyle chyba nie miałam To teraz mogłabym pizzę zjeść

Edytowane przez Butterfly_27
Czas edycji: 2015-10-12 o 12:07
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 12:22   #4727
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Też nie jestem gruba a mam oponke na brzuchu ale o cellulicie na brzuchu to nie słyszałam, chyba miałaś na myśli rozstępy? Ja mam cellulit na tyłku, zaraz właśnie idę sobie zrobić peeling kawowy z oliwką
Mam 21 lat, nie mam dzieci, jestem szczupła i mam problemy z cellulitem. Moja mama też tak miała. Na tyłku i na brzuchu mam cellulit. Troszkę się zmniejszył, bo odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale to chyba za mało. Mam mięśnie brzucha, tylko że mam trochę sadełka na brzuchu i ono je zasłania. Dziwny problem. W takim wieku mieć cellulit i to jeszcze na brzuchu
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 12:27   #4728
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, nie mam dzieci, jestem szczupła i mam problemy z cellulitem. Moja mama też tak miała. Na tyłku i na brzuchu mam cellulit. Troszkę się zmniejszył, bo odstawiłam tabletki antykoncepcyjne, ale to chyba za mało. Mam mięśnie brzucha, tylko że mam trochę sadełka na brzuchu i ono je zasłania. Dziwny problem. W takim wieku mieć cellulit i to jeszcze na brzuchu
TO nie wiem co ci poradzić, może jakieś produkty na cellulit? no z Eveline są dość dobre i nie drogie albo domowe sposoby to peeling kawowy, ładnie wygładza skórę i pozbywa się starego naskórka, chyba każdy kosmetyk na cellulit zawiera kofeinę A wiek nie jest ważny, moja siostra ma 19lat a ma pełno cellulitu na tyłku i jest szczupła W De to ja pełno widzę młodych dziewczyn co mają dużo cellulitu, na basenach to widać.

Edytowane przez Butterfly_27
Czas edycji: 2015-10-12 o 12:28
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 12:33   #4729
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Mam oliwkę antycellulitową do masażu, to zacznę się masować.
Mam w domu też pas, który się nakłada na jakąś część ciała i on takimi prądami masuje ciało. Myślicie, że to pomoże na cellulit?
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-12, 12:44   #4730
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
JAk masz domek to co innego Jak lubisz biegać to może warto w bieżnię zainwestować? Mi się marzy, ale nie miałabym gdzie jej postawić.
Ja tylko dzisiaj wyjątkowo mam dzień wolny bez dzieci, bo są ferie jesienne, córa do dzisiaj zostaje u znajomych córki, wcześniej ona była u nas pare dni, a synek jest w przedszkolu
A tak to zawsze biegałam zanim mój poszedł do pracy, a więc wychodziłam z domu o 5.30, najpóźniej 6.00, a teraz jest ciemno na dworze o tej godzinie to nie mogę biegać


Właśnie podliczyłam sobie wg Endomondo ile mogłam dzisiaj kalorii spalić podczas tych wszystkich ćwiczeń przy mojej wadze, wyszło mi ponad 2000kcal, ooo matko w życiu tyle chyba nie miałam To teraz mogłabym pizzę zjeść
Mysle o tej biezni.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 13:06   #4731
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Mam oliwkę antycellulitową do masażu, to zacznę się masować.
Mam w domu też pas, który się nakłada na jakąś część ciała i on takimi prądami masuje ciało. Myślicie, że to pomoże na cellulit?
Piszesz o tych produktach z telemarketów itp co niby rzeźbią ciało? Hmm znam kilka osób i nie chwaliły sobie tego, mówiły, że pieniądze wywalili w błoto, a mieli z róznych firm. Ja osobiście nie wierzę w takie cuda
Ja już po peelingu kawowym, ale fajna gładka skóra

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Mysle o tej biezni.
Jak już kupisz to mogę do ciebie wpadać? Ja mam tylko rowerek stacjonarny, który już jest tak zajechany, strasznie skrzypi, aaa jeszcze mam stepper który co chwile mi się psuje i przez to już go nie chce mi się ruszać
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 13:19   #4732
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Piszesz o tych produktach z telemarketów itp co niby rzeźbią ciało? Hmm znam kilka osób i nie chwaliły sobie tego, mówiły, że pieniądze wywalili w błoto, a mieli z róznych firm. Ja osobiście nie wierzę w takie cuda
Ja już po peelingu kawowym, ale fajna gładka skóra


Jak już kupisz to mogę do ciebie wpadać? Ja mam tylko rowerek stacjonarny, który już jest tak zajechany, strasznie skrzypi, aaa jeszcze mam stepper który co chwile mi się psuje i przez to już go nie chce mi się ruszać
Mozesz heheheh, tylko to raczej szybko nie nastapi. Nie wiem ile potrwa moj zapal biegowy, moze mi sie znudzic za jakis czas, wiec bieznie kupie tylko jak sie wkrece i nie bede mogla bez biegania zyc.
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 13:25   #4733
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Butterfly_27 Pokaż wiadomość
Piszesz o tych produktach z telemarketów itp co niby rzeźbią ciało? Hmm znam kilka osób i nie chwaliły sobie tego, mówiły, że pieniądze wywalili w błoto, a mieli z róznych firm. Ja osobiście nie wierzę w takie cuda
Ja już po peelingu kawowym, ale fajna gładka skóra
Wątpię, że to rzeźbi ciało, albo spala tłuszcz, może dlatego nikt z tego nie jest zadowolony. Ciekawe, czy ktoś używał tego, aby pozbyć się cellulitu. Nie wiem, czy jest to z tych telemarketów, bo to mama kiedyś kupiła i nie mam pojęcia gdzie. W telemarketach reklamowali wibrujące pasy, nie stymulujące prądem (przynajmniej nie widziałam takich reklam), to może nie ten? Czytałam o tym trochę na forach i sporo osób chwali się, że trochę zbiło im ten cellulit, ale to jest mało powszechne na forach. Każdy raczej, używając tego pasa, liczy na pozbycie się tłuszczu, albo wyrobienie mięśni. Za tydzień, czy 2 tygodnie będę w domu, to go zabiorę, zacznę używać i opiszę Wam efekty. W ten sposób chyba tylko będę mogła się przekonać, czy to działa na cellulit. A tymczasem zabieram się za ćwiczenia.
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 13:39   #4734
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Mozesz heheheh, tylko to raczej szybko nie nastapi. Nie wiem ile potrwa moj zapal biegowy, moze mi sie znudzic za jakis czas, wiec bieznie kupie tylko jak sie wkrece i nie bede mogla bez biegania zyc.
hehe, jak się juz wkręcisz to zobaczysz Ja kiedyś nienawidziłam biegania, a w szkole byłam zawsze najwolniejsza, a teraz proszę, żyć bez tego nie mogę, ile mi to energii daje itp Jednak najgorzej jest jak mam jakąś dłuższą przerwę, to potem przez pierwsze pare dni ciężko mi spiąć dupkę do biegania
Dzisiaj pierwszy raz pobiegłam po dłuższej przerwie, aaa tak mi się nie chciało

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Wątpię, że to rzeźbi ciało, albo spala tłuszcz, może dlatego nikt z tego nie jest zadowolony. Ciekawe, czy ktoś używał tego, aby pozbyć się cellulitu. Nie wiem, czy jest to z tych telemarketów, bo to mama kiedyś kupiła i nie mam pojęcia gdzie. W telemarketach reklamowali wibrujące pasy, nie stymulujące prądem (przynajmniej nie widziałam takich reklam), to może nie ten? Czytałam o tym trochę na forach i sporo osób chwali się, że trochę zbiło im ten cellulit, ale to jest mało powszechne na forach. Każdy raczej, używając tego pasa, liczy na pozbycie się tłuszczu, albo wyrobienie mięśni. Za tydzień, czy 2 tygodnie będę w domu, to go zabiorę, zacznę używać i opiszę Wam efekty. W ten sposób chyba tylko będę mogła się przekonać, czy to działa na cellulit. A tymczasem zabieram się za ćwiczenia.
No właśnie każdy chce tym spalić tłuszcz lub schudnąc a to wcale tak nie działa. Nie wiem na czym to polegało skurczało chyba i rozkurczało mięśnie, pamiętam jedną nazwę tego starego produktu AbGimnic czy jakoś tak A coś na prąd ostatnio kupił mój brat, podobno dla zdrowia, podłączył mnie do tego, mimo że nie chciałam, aaaa jak kopało, wcale to nie było przyjemne. To były elektrody z prądem, brrrr aż mi ciarki przechodzą jak sobie przypomnę.
Koniecznie daj znać o tym twoim produkcie, jakie efekty

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Masz coś takiego na myśli? http://elektrostymulator-tens.pl/co-to-jest-prad-ems/
nie znam tego
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:25   #4735
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez Loluuusia Pokaż wiadomość
Polecicie mi coś na niewielki brzuszek? Jestem ogólnie szczupła, ale brzuch mi odstaje i jeszcze mam na nim niewielki cellulit.
bieganie!!!
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:28   #4736
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Melduje mały spacer i vege Burgera na kolacje z tztem :-D
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 16:59   #4737
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Mi by sie za chiny nie chcialo biegac jesienia i zima
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 17:48   #4738
ewullka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 472
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Dzisiaj mialam " ciekawe" drugie sniadanie. Sorowka z winogron w majonezie😱. Bleeee. A mialam przeczucie zevy zrobic z jogurtem😞
ewullka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 18:13   #4739
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Cytat:
Napisane przez ewullka87 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mialam " ciekawe" drugie sniadanie. Sorowka z winogron w majonezie😱. Bleeee. A mialam przeczucie zevy zrobic z jogurtem😞

och, śniadanie mistrzów Dobre? ;-)

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Melduję zaliczoną godzinę zumby po 10, 5 h w pracy. Chyba jestem mistrzem Mma ostatnio tyle energii, że nie wiem co mam z nią zrobić. Chyba się zakochałam
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-12, 19:31   #4740
mads
Wtajemniczenie
 
Avatar mads
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 2 413
Dot.: PLOTKOWANIE, DIETA, RUCH- TO JĘDRNA PUPA, SMUKŁE UDA I PŁASKI BRZUCH :-) cz.VII

Rucia nie mam żadnych objawów. Na treningach poce się jak swinia, ale to chyba normalne waga mi ruszyła - niecały kg

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Mi w spalaczu chodzilo o dwie rzeczy 1)żeby w końcu drgnela waga 2)nowy kopniak - nowa motywacja. Kto długo w tym siedzi zrozumie

Melduje trx, padam
__________________
"każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny"
mads jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-20 19:26:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:43.