Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-15, 19:40   #211
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
Przeraza mnie te zdjęcie Karoliny, kompletnie nie podoba mi się makijaż
https://scontent.fwaw3-1.fna.fbcdn.n...c9&oe=56CCFE96
Mnie tez i ogolnie pod koniec filmiku ma straszną twarz, taką nienaturalną i jak nie jej : o

dziewczyny tak kusicie tymi butami z CCC, ze juz sobie wypatrzylam botki tylko będę musiała jechać po nie do Opola, bo u mnie w mieście niedostępne
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 19:44   #212
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 298
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja mam z Hanią taki problem, że cenię ją za umiejętność przekazywania wiedzy o produktach (lubię jej testy), podoba mi się bardzo jako kobieta, ale często mam wrażenie, że jej naturalne piękno ratuje niejeden makijaż. Już pomijając plamy z bronzera, nie do końca przekonują mnie jej makijaże oczu - nie ma tam tej precyzji, czystości jak np. u Maxi czy koleżanki po fachu z Avon - Karoliny Zientek, nie ma też zbytniej kreatywności jak np. u Katosu... jakoś tak nijako wypada. Zabijcie mnie, ale dla mnie to tylko jedna półka wyżej niż Bogusia
Oj tam, na Hanię przyjemnie się patrzy ale co do "jedna półka wyżej niż Bogusia" to wg mnie jest jednak trochę wyżej niż jedną półkę

Ale precyzji Maxi jej brak, to fakt. A Karolina Z. niby świetnie i pełna profeska, ale jakoś mnie w ogóle nie porywa, nie wiem dlaczego, i jednak wolę Hanię. Z tych avonowych dziewczyn to Agnieszka (dressedinmint) też jest świetna i wg mnie lepsza niż Hania.
akisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 19:46   #213
chariaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 200
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ja mam z Hanią taki problem, że cenię ją za umiejętność przekazywania wiedzy o produktach (lubię jej testy), podoba mi się bardzo jako kobieta, ale często mam wrażenie, że jej naturalne piękno ratuje niejeden makijaż. Już pomijając plamy z bronzera, nie do końca przekonują mnie jej makijaże oczu - nie ma tam tej precyzji, czystości jak np. u Maxi czy koleżanki po fachu z Avon - Karoliny Zientek, nie ma też zbytniej kreatywności jak np. u Katosu... jakoś tak nijako wypada. Zabijcie mnie, ale dla mnie to tylko jedna półka wyżej niż Bogusia
Zgadzam się z Twoja opinią, z małym zastrzeżeniem czystość makijażu nie zawsze swiadczy o tym czy makijażystka jest dobra.
Najlepszy przykład to Lisa Eldridge, która ma swój własny styl malowania, który często wygląda na niedbały, cienie nie są idealnie rozblendowane, a makijaże jakie tworzy zawsze wyglądają świetnie.
Lisa nie powiela trendów jutubowych, na które już nie mogę patrzeć typu mocne konturowanie, brwi od linijki, sztuczne rzesy sięgające brwi, czy też nieskazitelność makijażu (często nie nakłada podkładu na całą twarz, nie używa pudru, czy bronzera, a nasze gwiazdy jutubowe prędzej by wyzionęły ducha niż np dopasowały makijaż twarzy do okolicznośći)
A potem na ulicach widuje się dziewczyny, które zakrywają twarz makijażem zamiast podkreślać nim swoje piękno.
Cała nadzieja w Tobie SALIX

A lepsza niż Hania jest każda dziewczyna na kanale avonowym, dlatego nie kumam dlaczego ona kogoś tam szkoli, jak mają prawdziwe makijażystki do tej roboty.

Edytowane przez chariaaa
Czas edycji: 2015-10-15 o 19:50
chariaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 19:46   #214
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Ale bzdury o tym, że nie można porównać pracy na yt z etatową, aż oczy bolą. Tylko nie wiem czy to żal czy zazdrość
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 19:51   #215
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Twoja opinią, z małym zastrzeżeniem czystość makijażu nie zawsze swiadczy o tym czy makijażystka jest dobra.
Najlepszy przykład to Lisa Eldridge, która ma swój własny styl malowania, który często wygląda na niedbały, cienie nie są idealnie rozblendowane, a makijaże jakie tworzy zawsze wyglądają świetnie.
Lisa nie powiela trendów jutubowych, na które już nie mogę patrzeć typu mocne konturowanie, brwi od linijki, sztuczne rzesy sięgające brwi, czy też nieskazitelność makijażu (często nie nakłada podkładu na całą twarz, nie używa pudru, czy bronzera, a nasze gwiazdy jutubowe prędzej by wyzionęły ducha niż np dopasowały makijaż twarzy do okolicznośći)
A potem na ulicach widuje się dziewczyny, które zakrywają twarz makijażem zamiast podkreślać nim swoje piękno.
Cała nadzieja w Tobie SALIX
Dlatego napisałam 'nijaka'. Bo jedna youtuberka wyróżnia się precyzją, druga rzeczywistą umiejętnością podkreślenia urody, inna kreatywnością... No no nie wiem. Fajnie, że Hania się realizuje, że ktoś ją docenia, zatrudnia do nowych projektów, ale dla mnie osobiście nie wyróżnia się zbytnio na YT jeśli o sam makijaż chodzi.
Co do ostatniego zdania -> ja się staram rozwijać, ale ostatnio przymusowo zwolniłam obroty, więc nie pokładaj we mnie zbyt wielkich nadziei
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 19:54   #216
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
Niesia o filmach sponsorowanych:
nieesia25 1 minutę temu
:W takim razie nie powinnaś oglądać 90% filmow na YT. Różnica pomiędzy mną, a innymi dziewczynami (szczególnie mieszkającymi w Polsce jest taka, że nie muszę tego oznajmiać, gdzie ja jestem do tego zobowiązana przez prawo). Nie mówię w tym filmie nic co nie jest prawdą i podejmuję współprace/testuje produkty, które sama chętnie używam. Nikt mnie do niczego nie zmusza. Jeżeli poza wartościową treścią filmu nie potrafisz przetrawić tego, że dostałam za to wynagrodzenie to bardzo mi przykro. Przez lata nagrywałam filmy za free i teraz zmieniłam do tego podejście. Poświęcam wiele godzin i serca na wszystko co robię i należy mi się za to wynagrodzenie. W najbliższym czasie pojawi się jeszcze kilka innych filmów sponsorowanych i cieszy mnie to ogromnie, bo mam i niespodzianki dla Was, a rzeczy które pokażę są naprawdę super.

Pamiętajcie - wynagrodzenie się należy
Zle ze ktos zarabia na tym co lubi? Mnie nie razi to ze youtuberka dostala za cos pieniadze, jezeli nie mowi ze jest co super, a tak naprawdę nie jest. Ciesze sie ze zarabia, bo ja mam przyjemnosc je ogladac, ona ma za to wynagrodzenie, a mnie to nic nie kosztuje. Wszyscy zadowoleni.
Wkurzaj mnie np teksty pod HBC czy Polimatami reklama, sprzedaliscie sie, bo odwalaja duzo pracy a material jest super. Jakby nie zarabiali to by nie mogliby tego robic bo musieliby isc do innej pracy zeby zarobic na zycie, a widzowie nie mieliby czego ogladac.

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez bubus900 Pokaż wiadomość
@melevis. Wiesz co, przede wszystkim myślałam, że prowadzenie bloga/vloga to pasja i przyjemność, a kwestie zarobkowe to dodatek.
Poza tym, sorry, ale co to za tekst - należy mi się - ??? To jest tak roszczeniowe i na miejscu, że nie wiem, co powiedzieć. Może to, że to po prostu niekulturalne???
Nigdy w życiu nie napisałabym, że mi się cokolwiek należy. Chyba, że mówilabym o szacunku, czy godnym traktowaniu mnie. Nie o pieniądzach za nagrywanie filmów na yt. Co to jest w ogole za praca? Oczywiście, czasochłonne, bo trzeba usiąść, przygotować się, zmontować, ale nie można tego porównać z normalną, etatową robotą, gdzie ma się nad głową szefa i kupę obowiązków.
YT to powinno być hobby, a nie praca...
I przykro mi, że mówisz to Ty, którą uważałam za tak rozsądną.
Moze sportowcy tez nie powinni zarabiac bo sport to ich pasja?
Nie ma tez nic zlego w tym ze hobby jest praca i prosze nie wyjezdzaj z "normalna praca"...
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:00   #217
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
da się.
Kiedyś zrobiłam to przez przypadek i nie pamiętam jak, ale google podpowiada
-odpal zdjecie na insta
- klikasz na fotke i zaznaczasz "zbadaj element"
- w prawej sekscji odnajdujesz link do zdjecia(zakladka reguły)
- klikasz na link - odpala ci sie fotka w przegladarce
i dalej juz zapisz obraz jako ....

mam nadzieje ze dziala

Edytowane przez Arturo Sadi
Czas edycji: 2015-10-15 o 20:17
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 20:03   #218
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Tu się nie zgodzę - jeśli twoją pasją jest robienie biżuterii to w pewnym momencie przestajesz rozdawać znajomym, a zaczynasz pobierać zapłatę, żeby się zwróciło. Jeśli rysujesz i zdobywasz popularność, nie oddajesz stronom internetowym za darmo obrazków itd. Yt to pasja porównywalna do aktorstwa - nie istnieje bez grona odbiorców, z jednej strony wkładasz pracę żeby cie podziwiano i cie to kręci, z drugiej jesteś w pracy, żeby czyjeś wolne popołudnie było umilone. To nie chodzi o robienie czegoś dla pieniędzy, ale w pewnym momencie nakład pracy, czasu i środków na sprzęt przewyższa uczucie satysfakcji ze stworzenia czegoś. A jeszcze się ma publikę. Acha, i skoro w tej swojej pasji przyjęła zlecenie, to tak, za każdą pracę należy się zapłata.

Tak na marginesie - to, że oznaczają to w tytułach jest świetne, bo makijaż sponsorowany chętnie obejrzę, swatche, lookbook, przepis z użycie produktów jakiejś firmy. Dziesięciominutowe peany nt. produktu wyłączam. Ostatni filmik LGS o gadżetach obejrzałam nieufnie, jak zaczęły się skupiać na depilatorze Brauna, pokazywać go z każdej strony itd. Wolałabym wiedzieć, czy to reklama.

Podam przykład, który jest dla mnie oczywisty: dziewczyny robiące lookbooki dla firm. Mają to robić za ubrania? Dla satysfakcji? Przecież tworzą, filmują i montują coś, co jest kreatywną reklamą dla firmy. Ok, to jest ich pasja, ale na taką skalę (i biorąc pod uwagę zysk firmy) po prostu należy się im zapłata.
Widze ze nie tylko ja wyczulam tutaj reklame, tym bardziej ze dziewczyny byly pare miesiecy temu na spotkaniu z Braun.

Nawet jesli jakas dziewczyna z duza iloscia czytelnikow/subow dostalaby od jakies firmy 5 tys to i tak sa to male koszty dla firmy w porownaniu do telewizji czy gazety, a i zasieg lepszy.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:06   #219
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dla mnie nadal pozostaje zagadką, jak można oglądać Szusz. Aczkolwiek poprzewijałam sobie jej vlog z festiwalu światła, żeby zobaczyć kościół

Q&A u Doncze, sponsorowane przez Maybelline... dopiero kliknęłam, zobaczymy.



Mam pytanie kosmetyczne: szukam jak najtańszego pędzla do brwi - bez różnicy, czy płaski czy skośnie ścięty czy nawet mały pędzelek. Musi być twardy. Włoski na moich brwiach są długie i potrzebują czegoś w miarę precyzynego. Mój ostatni się rozwalił ;/ Polecacie coś?

Na stronie wibo sa zapowiedzi, wiecie kiedy to wejdzie ? Kocham ich lakiery, a te pudry wyglądą ciekawie.

http://www.wibo.pl/pl/strony/1033.zapowiedzi.html
Jeśli chodzi o pędzelek to polecam Catrice http://urodomania.com/3608-large_def...eyes-brush.jpg kosztuje chyba 11,99 i dostaniesz od ręki w Naturze jak i w każdej szafie tej marki. Mam ponad rok, kupiłam taki sam mamie. Obie jesteśmy zadowolone. Idealnie nadaje się do Maybelline Color Tatto - innych nie używałam to się nie wypowiem. Chociaż mam w zanadrzu Aqua Brow jeszcze nie używany bo w sumie nie wiem jak się do niego zabrać. W tym pędzelku włoski są tak świetne same w sobie, że nawet jak dopiero co go umyjesz, wycierasz i jest gotowy do aplikacji.
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:08   #220
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
-odpal zdjecie na insta
- klikasz na fotke i zaznaczasz "zbadaj element"
- w prawej sekscji odnajdujesz link do zdjecia(zakladka reguły)
- klikasz na link - odpala ci sie fotka w przegladarce
i dalej juz zapisz obraz jako ....

mam nadzieje ze dziala
Właśnie miałam pisać, chociaż ja używam opcji "wyświetl źródło strony"
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:10   #221
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Mam w domu 14 wrzosów i wrzośców, o ja przeklęta...
https://instagram.com/p/8yavSxBmhX/
Zabobony krążą pod wrzosem Boogiesilver.
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 20:11   #222
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez chariaaa Pokaż wiadomość
A lepsza niż Hania jest każda dziewczyna na kanale avonowym, dlatego nie kumam dlaczego ona kogoś tam szkoli, jak mają prawdziwe makijażystki do tej roboty.
Zdajesz sobie sprawe, że wcale nie musi ich szkolić stricte makijażu ale jak używać/promować/eksponować produkty avon?

No proszę Was półkę wyżej niż Bogusia?

dobra daje spokój, widzę, że ogólny osąd jest odmienny więc nie mam co
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:13   #223
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Widze ze nie tylko ja wyczulam tutaj reklame, tym bardziej ze dziewczyny byly pare miesiecy temu na spotkaniu z Braun.
idę spać, bo nie przeczytałam cytatu i pomyślałam, że były na spotkaiu z Grzegorzem Braunem i zastanawiałam sie o co chodzi ;-;

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Mam w domu 14 wrzosów i wrzośców, o ja przeklęta...
https://instagram.com/p/8yavSxBmhX/
Zabobony krążą pod wrzosem Boogiesilver.
...
nawet nie wiem jak to skomentowac

poza tym Boogie ma tyle pierdółek, ze pewnie ma cos, co przynosi szczescie, wiec współczynnik zabobonopecha wychodzi na zero
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:14   #224
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Właśnie miałam pisać, chociaż ja używam opcji "wyświetl źródło strony"
tylko mi nie na kazdym zdjeciu działa ;-) hmmm ale na wiekszosci owszem ;-)
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:15   #225
_Summer_
Zadomowienie
 
Avatar _Summer_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 643
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Mnie tez i ogolnie pod koniec filmiku ma straszną twarz, taką nienaturalną i jak nie jej : o

dziewczyny tak kusicie tymi butami z CCC, ze juz sobie wypatrzylam botki tylko będę musiała jechać po nie do Opola, bo u mnie w mieście niedostępne
A ja butow z ccc juz nigdy nie kupie, moze mialam pecha, ale zawsze był marnej jakości, po niecalym miesiacu odkleila sie podeszwa, a reklamacji nie przyjeli Kolezance koturna sie odkleila cala po jednym dniu chodzenia, to dopiero jaja
_Summer_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:16   #226
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Alessandra89 Pokaż wiadomość
Mam w domu 14 wrzosów i wrzośców, o ja przeklęta...
https://instagram.com/p/8yavSxBmhX/
Zabobony krążą pod wrzosem Boogiesilver.
mnika.b "Boogie nie trzymaj wrzosów w domu, one przynoszą pecha. To jest kwiaty złych czarownic, kiedyś z nich robiło się miotły 😒 wrzosy powinno trzymać się na dworzu, np na balkonie"

Jak jak jak jak jak jak jak!?

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
idę spać, bo nie przeczytałam cytatu i pomyślałam, że były na spotkaiu z Grzegorzem Braunem i zastanawiałam sie o co chodzi ;-;
hahaha <3
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:19   #227
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

https://instagram.com/p/83dIb5M0uR/

ojaaaaa, kicha mocno
(Ewa RLM zostawiła swój sprzet do nagrywania na lotnisku)
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:21   #228
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
mnika.b "Boogie nie trzymaj wrzosów w domu, one przynoszą pecha. To jest kwiaty złych czarownic, kiedyś z nich robiło się miotły 😒 wrzosy powinno trzymać się na dworzu, np na balkonie"

Jak jak jak jak jak jak jak!?
Ale że co Mam wrzos w sypialni, czy to oznacza, że moje małżeńskie pożycie będzie naznaczone pechem? XXI wiek, ja pierdziu!

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
idę spać, bo nie przeczytałam cytatu i pomyślałam, że były na spotkaiu z Grzegorzem Braunem i zastanawiałam sie o co chodzi ;-;

Szczęść Boże, Czocher
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:22   #229
201701230959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 272
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Czocher...wyobraz iłam je sobie na spotkaniu z nim. Wy tu nie się nie śmiejcie, przy tylu wrzosach tylko kąpiel w ostrożeniu i przelanie wosku mogą mnie uratować!
201701230959 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-15, 20:22   #230
Hermiona111
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona111
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 518
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie dobry,treściwy krem pod oczy? I pytanie do dziewczyn z cerami mieszanymi- jakich kremów nawilżających używacie? Obecnie używam Bioderma hydrabio legere, jest ok,ale czuję,że potrzebuję czegoś bardziej nawilżającego zwłaszcza na czoło,na którym często czuję efekt ściągnięcia i pieczenia.

Przepraszam, że dopiero teraz i po paru stronach, ale może przeczytasz:

Tak, znam- krem pod oczy Resibo Według mnie świetny, na prawdę treściwy.

A jeśli chodzi o nawilżający to używam LPR Hydraphase Intense Legere- rewelacja oraz Sesderma Azelac Moisturizing cream.

Mam porównanie LPR do Biodermy, używając Biodermy, prawie nie czułam nawilżenia, dla mnie też był niestety za słaby. LPR na mojej mieszanej cerze sprawuje się świetnie.
Hermiona111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:26   #231
Patalus
Zakorzenienie
 
Avatar Patalus
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Okolice Szczecina
Wiadomości: 6 339
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/83dIb5M0uR/

ojaaaaa, kicha mocno
(Ewa RLM zostawiła swój sprzet do nagrywania na lotnisku)
bidulka...na samą myśl, że miałabym zostawić swój jedyny, najukochańszy, już nieco wiekowy aparat, przechodzą mnie ciarki
__________________
Patalus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:35   #232
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez _Summer_ Pokaż wiadomość
A ja butow z ccc juz nigdy nie kupie, moze mialam pecha, ale zawsze był marnej jakości, po niecalym miesiacu odkleila sie podeszwa, a reklamacji nie przyjeli Kolezance koturna sie odkleila cala po jednym dniu chodzenia, to dopiero jaja
od wielu osób wlaśnie slyszalam o jakosci ich butów, mojej siostrze też kilka par się rozwaliło. Raz kupilysmy sobie takie same buty i jej się chyba rozkleily, nie pamietam juz dokladnie, ale w kazdym razie oddala do reklamacji i oczywiscie nie przyjeli. Mi tylko lekko czubki sie zdarly i bylo wszystko ok, takze nie wiem w sumie w Deichmannie znalazlam takie same i o 99 groszy tańsze
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:41   #233
Cytrynellka90
Raczkowanie
 
Avatar Cytrynellka90
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 337
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez ladymln Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie dobry,treściwy krem pod oczy? I pytanie do dziewczyn z cerami mieszanymi- jakich kremów nawilżających używacie? Obecnie używam Bioderma hydrabio legere, jest ok,ale czuję,że potrzebuję czegoś bardziej nawilżającego zwłaszcza na czoło,na którym często czuję efekt ściągnięcia i pieczenia.

Jeśli chodzi o super extra nawilżenie cery mieszanej to z czystym sercem polecam Dermedic Hydrain 3 Krem-żel ultranawilżający. Mi często okolice nosa mega się przesuszają. W jakiejś gazecie dali próbkę tego kosmetyku i przepadłam. Zakochałam się po uszy bo nawet baaaaardzo mocno wygładził mi zmarszczki na czole a już myślałam, że się tak mocno starzeję. Przez przypadek zamówiłam z tej serii Krem nawilżający o dogłębnym działaniu 50ml i to już nie działa jak tamto. Zużyję to co już mam i zamawiam kolejny ale już żel-krem. Polecam szukać w aptekach internetowych bo jest połowę tańszy - ja kupiłam za 22zł a w sklepach 50-60.
Cytrynellka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:42   #234
Donatella_Rosa
Zadomowienie
 
Avatar Donatella_Rosa
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 1 531
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
https://instagram.com/p/83dIb5M0uR/

ojaaaaa, kicha mocno
(Ewa RLM zostawiła swój sprzet do nagrywania na lotnisku)

Już na snapie poinformowała, że sprzęt się znalazł i jutro jadą go odebrać
__________________
Donatella_Rosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:45   #235
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale że co Mam wrzos w sypialni, czy to oznacza, że moje małżeńskie pożycie będzie naznaczone pechem? XXI wiek, ja pierdziu!
No właśnie! Pytam się: jak jak jak jak jak jak ?
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:52   #236
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o pędzelek to polecam Catrice http://urodomania.com/3608-large_def...eyes-brush.jpg kosztuje chyba 11,99 i dostaniesz od ręki w Naturze jak i w każdej szafie tej marki. Mam ponad rok, kupiłam taki sam mamie. Obie jesteśmy zadowolone. Idealnie nadaje się do Maybelline Color Tatto - innych nie używałam to się nie wypowiem. Chociaż mam w zanadrzu Aqua Brow jeszcze nie używany bo w sumie nie wiem jak się do niego zabrać. W tym pędzelku włoski są tak świetne same w sobie, że nawet jak dopiero co go umyjesz, wycierasz i jest gotowy do aplikacji.

Dzięki, na pewno go sprawdzę!


Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Widze ze nie tylko ja wyczulam tutaj reklame, tym bardziej ze dziewczyny byly pare miesiecy temu na spotkaniu z Braun.

Nawet jesli jakas dziewczyna z duza iloscia czytelnikow/subow dostalaby od jakies firmy 5 tys to i tak sa to male koszty dla firmy w porownaniu do telewizji czy gazety, a i zasieg lepszy.
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:53   #237
ilciadzaga
Wtajemniczenie
 
Avatar ilciadzaga
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 710
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Cytrynellka90 Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi o super extra nawilżenie cery mieszanej to z czystym sercem polecam Dermedic Hydrain 3 Krem-żel ultranawilżający. Mi często okolice nosa mega się przesuszają. W jakiejś gazecie dali próbkę tego kosmetyku i przepadłam. Zakochałam się po uszy bo nawet baaaaardzo mocno wygładził mi zmarszczki na czole a już myślałam, że się tak mocno starzeję. Przez przypadek zamówiłam z tej serii Krem nawilżający o dogłębnym działaniu 50ml i to już nie działa jak tamto. Zużyję to co już mam i zamawiam kolejny ale już żel-krem. Polecam szukać w aptekach internetowych bo jest połowę tańszy - ja kupiłam za 22zł a w sklepach 50-60.
Slyszałam, że kremy z Dermedic są bardzo dobre, ale żel do mycia twarzy to ich pielęgnacyjna porażkq. Najgorszy jaki miałam w całym życiu.
ilciadzaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:58   #238
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
-odpal zdjecie na insta
- klikasz na fotke i zaznaczasz "zbadaj element"
- w prawej sekscji odnajdujesz link do zdjecia(zakladka reguły)
- klikasz na link - odpala ci sie fotka w przegladarce
i dalej juz zapisz obraz jako ....

mam nadzieje ze dziala

Kurcze, Arturo, nie wiem o co chodzi z prawą sekcją i zakładką reguły
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 20:58   #239
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Uwaga Offtop
Zabrnełam w jakiś ślepy zaułek inernetu. Powiedzcie mi kto zamawia takie badziewia i to za taka kwote? Czemu to służy ? Po co?? Do zbierania kurzu czy jaki grzyb? Poza tym to ich zdziwienie jak dostaja buble [np na filmiku dziołcha dostała dosłownie sklejoną taśmą gąbke] Nie mówie... uśmialam się oglądajac te badziewie może ktoś też parsknie jak usłyszy to zdziwienie w ich głosie/na twarzy co za shit zamowili ahaha...

nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-15, 21:06   #240
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
Uwaga Offtop
Zabrnełam w jakiś ślepy zaułek inernetu. Powiedzcie mi kto zamawia takie badziewia i to za taka kwote? Czemu to służy ? Po co?? Do zbierania kurzu czy jaki grzyb? Poza tym to ich zdziwienie jak dostaja buble [np na filmiku dziołcha dostała dosłownie sklejoną taśmą gąbke] Nie mówie... uśmialam się oglądajac te badziewie może ktoś też parsknie jak usłyszy to zdziwienie w ich głosie/na twarzy co za shit zamowili ahaha...

do czego te cosie służą?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 17:53:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:25.