Rozstanie z facetem XXXIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-19, 12:37   #4711
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Ej może powinnyśmy sie cieszyć, że takie pajace sie sami eliminuja z naszego zycia odchodzac czy olewajac, zeby zrobic miejsce dla ksiecia na bialym koniu? Po co nam tacy niepoukladani emocjanalnie i rozwojowo kolesie lub z problemami tutaj to przedewszystkim kieruje do pechowianki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 12:40   #4712
Jasniepanna
Raczkowanie
 
Avatar Jasniepanna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 124
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Tak, ten nieszczesny FB, nie wykasowalam ze znajomych bo zauważy i utwierdzi sie w przekonaniu ze mnie to boli, a tego nie chce. Ale patrzenie jak jest zalogowany i co.lajkuje jest meczarnia dla mnie
To żaden wstyd, że Cie to boli. Wykasuj, zobaczysz poczujesz ulgę.
__________________
Najpiękniejszą muzyką przed snem,
jest mruczenie szczęśliwego kota.

Jasniepanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:04   #4713
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Jasniepanna Pokaż wiadomość
To żaden wstyd, że Cie to boli. Wykasuj, zobaczysz poczujesz ulgę.
Popieram, ja tak zrobiłam i nie żałuję, mało tego wykasowałam również naszą wspólna znajomą bo dodawałam zdjęcia z nim i z jej mężem (oni sie przyjaźnią).

Co mnie obchodzi co on pomyśli o tym, mam to głęboko gdzieś ....
To mnie ma być lepiej.
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:08   #4714
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Napisał do mnie, żeby się spotkać i pogadać, bo nie chce mieć we mnie wroga. Odpisałam, żeby wy*ierdalał i że nie chcę go znać.

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Popieram, ja tak zrobiłam i nie żałuję, mało tego wykasowałam również naszą wspólna znajomą bo dodawałam zdjęcia z nim i z jej mężem (oni sie przyjaźnią).

Co mnie obchodzi co on pomyśli o tym, mam to głęboko gdzieś ....
To mnie ma być lepiej.
Dokładnie! Teraz czas pomyśleć o swoich uczuciach, a nie wiecznie o innych. Ciągle myślałaś o nim, a teraz czas pomyśleć o sobie. Nie zwracaj uwagi na to, co on pomyśli. Teraz tylko Ty się liczysz
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:17   #4715
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

No niby tak, powinnam myśleć o sobie i go wywalić bez zajakniecia natomiast mamy wspolnych znajomych zapewne sie kiedys spotkamy i nie chce miec swiadomosxi ze on wie jak cierpialam bo go nawet z fejsa usunelam. Musze poprostu zobojetniec na Niego, choć swiecaca sie zielona.kropka przy jego nazwisku pewniw mi nie pomaga..

Staram sie jednak myslec o tym ze wyeliminowanie go z zycia nie jest rozwiazaniem, jak ktos np sie odchudza nie bedzie unikal wyjsc bo moze natrafic na cukiernie albo budke z fast foodem musi nauczyc sie poprostu omijac te miejsca. I ja tak zamierzam, nie bede sie pchać tak gdzie on będzie ma.sto procent ale tez nie zamierzam usuwac jegi i wspólnych znajomych bo moze przypadkiem opublikuja cos co mnie zaboli.
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:26   #4716
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
No niby tak, powinnam myśleć o sobie i go wywalić bez zajakniecia natomiast mamy wspolnych znajomych zapewne sie kiedys spotkamy i nie chce miec swiadomosxi ze on wie jak cierpialam bo go nawet z fejsa usunelam. Musze poprostu zobojetniec na Niego, choć swiecaca sie zielona.kropka przy jego nazwisku pewniw mi nie pomaga..

Staram sie jednak myslec o tym ze wyeliminowanie go z zycia nie jest rozwiazaniem, jak ktos np sie odchudza nie bedzie unikal wyjsc bo moze natrafic na cukiernie albo budke z fast foodem musi nauczyc sie poprostu omijac te miejsca. I ja tak zamierzam, nie bede sie pchać tak gdzie on będzie ma.sto procent ale tez nie zamierzam usuwac jegi i wspólnych znajomych bo moze przypadkiem opublikuja cos co mnie zaboli.
Może wyłącz czat dla niego? Jest taka opcja, żeby wyłączyć go dla poszczególnych osób. Nie widziałabyś wtedy, kiedy jest dostępny i on o tym nawet się nie dowie. Nie wiem, co Ci jeszcze poradzić. Może ograniczaj facebooka? Im mniej będziesz tam zaglądała, tym mniej zobaczysz.
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:36   #4717
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Boje sie ruszyć haah kiedys chciałam zablokowac kolegw bo mnie tak meczyl ze juz nie moglam czytac jego wypocin i cos zle zrobilam i go usunelam, czego nawet nie zauwazylam, poinformowal mnie o tym smsem. To byla dopiero zenada
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 13:37   #4718
Halls1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 73
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez jagerbull Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że mi również różne dziwne myśli chodziły po głowie. Tyle, że mi w tym samym czasie zaczęlo się walić kilka aspektów mojego życia... Ale co by Ci to dalo? Sam zrobilbys sobie na zlosc i odebral szanse na szczescie z inna kobietą, ktora by docenila Twoja milosc. Bo szczesliwy rowniez mozesz byc z inna nie tylko z ta jedna konkretna, chociaz teraz taka mysl wypierasz z czasem sie przekonasz i bedziesz cieszyl ze jednak dobrze sie stalo. Zobaczysz. Glowa do gory

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze raz dziękuję, należy Ci się taka wieeeeelkaaaaa bombonierka
Doszedłem do wniosku, że powinienem tutaj rzadziej przebywać, bo wtedy zaczynam znowu o tym myśleć, może to jest metoda.
Halls1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:39   #4719
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Ja wyrzucilam exa z FB i to najlepsze co moglam zrobic. Nic nie widzę , czy jest online, czy kogos dodal, co udostepnil = nie mysle o nim = szybciej sie ogarne.

Jestem dzis po wizycie u psych i doszlam do wniosku ze mam juz gdzies to co on mysli, czuje itp. Wazne w tym jest to ze ja nie chce tego przezywac, tak sie czuc i dawac soba tak pomiatac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez jagerbull
Czas edycji: 2015-10-19 o 13:41
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:44   #4720
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

I to w rozstaniach jest najgorsze., ze w wiekszosci nie myślimy o sobie tylko o exach, co, gdzie,kiedy,dlaczego, analizujemy przeszłość, zastanawiamy sie czy ex cierpi tak jak my. Masakra

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:46   #4721
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Halls1 Pokaż wiadomość
Jeszcze raz dziękuję, należy Ci się taka wieeeeelkaaaaa bombonierka
Doszedłem do wniosku, że powinienem tutaj rzadziej przebywać, bo wtedy zaczynam znowu o tym myśleć, może to jest metoda.
Jeśli ma Ci to pomoc to pewnie wyjdz ze znajomymi oderwij mysli od tego co sie stalo, ale odwiedz nas czasami i pochwal sie jak coraz lepiej sobie radzisz

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 13:52   #4722
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Ja sobie lapy utne zaraz, on wrzuca na fejsa ja patrze na lajki wchodzę na profil dziewczyny ktora zlajkowala i wieze ze on zlajkowal jej zdjecie i juz historia w glowoe ulozona. Pociesza mne tylko fakt ze taka szurnieta nie jestem jak z kimś jestem :-P Stara dupa jestem trzy dychy na karku a takie głupoty wymyslam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 13:58   #4723
E_nigmatic
Raczkowanie
 
Avatar E_nigmatic
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 492
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez jagerbull Pokaż wiadomość
Ja wyrzucilam exa z FB i to najlepsze co moglam zrobic. Nic nie widzę , czy jest online, czy kogos dodal, co udostepnil = nie mysle o nim = szybciej sie ogarne.

Jestem dzis po wizycie u psych i doszlam do wniosku ze mam juz gdzies to co on mysli, czuje itp. Wazne w tym jest to ze ja nie chce tego przezywac, tak sie czuc i dawac soba tak pomiatac

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
Ja bym ci to powiedziała i bez wizyty u psychologa
Wogóle to forum działa lepiej niż niejeden psycholog.

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
I to w rozstaniach jest najgorsze., ze w wiekszosci nie myślimy o sobie tylko o exach, co, gdzie,kiedy,dlaczego, analizujemy przeszłość, zastanawiamy sie czy ex cierpi tak jak my. Masakra

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ale tylko na tyle ile na to pozwolimy, wypłakać i poanalizować trzeba ale wszystko do czasu, trzeba powiedzieć sobie dość.
To jest niestety jak rozgrzebywanie rany, im bardziej dłubiesz tym wolniej się goi.

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Ja sobie lapy utne zaraz, on wrzuca na fejsa ja patrze na lajki wchodzę na profil dziewczyny ktora zlajkowala i wieze ze on zlajkowal jej zdjecie i juz historia w glowoe ulozona. Pociesza mne tylko fakt ze taka szurnieta nie jestem jak z kimś jestem :-P Stara dupa jestem trzy dychy na karku a takie głupoty wymyslam

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Boże co Wy macie z tym Facebookiem !!
Usuńcie swoje konto jeżeli to jedynie ma być skuteczna metoda....
__________________
07.07.2017 Nasz Wielki Dzień ♥ ♥ ♥
E_nigmatic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:05   #4724
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Ja bym ci to powiedziała i bez wizyty u psychologa
Wogóle to forum działa lepiej niż niejeden psycholog.


Ale tylko na tyle ile na to pozwolimy, wypłakać i poanalizować trzeba ale wszystko do czasu, trzeba powiedzieć sobie dość.
To jest niestety jak rozgrzebywanie rany, im bardziej dłubiesz tym wolniej się goi.



Boże co Wy macie z tym Facebookiem !!
Usuńcie swoje konto jeżeli to jedynie ma być skuteczna metoda....
Powiedziec to ja sobie też mówiłam i niewiele dawało Najgorzej jest to zrozumieć i wcielić w życie Nadszedl przelomowy moment u mnie, gdzie to wkoncu zrozumialam i ciesze sie jak dziecko

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:05   #4725
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Fb to zlo, naprawdę, nie pomaga zupełnie w niczym a wrecz pogarsza sytuacje bo czkowiek bezsensownie węszy. Co gorsze, szpieguje exa zeby sobie chyba tylko dokopac bo jakie ma znaczenie teraz co on robi?? Jest nasza przeszłością i tyle

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:08   #4726
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez Jasniepanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, usunęłam byłego ze znajomych z fejsa. Może to dziecinne ale ten stres kogo dodał do znajomych i kto to jest, jakie zdjęcie dodał i dlaczego akurat to, co polajkował itd. był nie do zniesienia. Jest mi źle i cierpię, ale przynajmniej nie będę zadręczała się tym głupim fejsem.
No i gratuluję.
Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Tak, ten nieszczesny FB, nie wykasowalam ze znajomych bo zauważy i utwierdzi sie w przekonaniu ze mnie to boli, a tego nie chce. Ale patrzenie jak jest zalogowany i co.lajkuje jest meczarnia dla mnie
Lepiej się męczyć? Przecież to tylko durny portal internetowy...
Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Boże co Wy macie z tym Facebookiem !!
Usuńcie swoje konto jeżeli to jedynie ma być skuteczna metoda....
Dokładnie. Twarzoksiążka staje się drugim życiem wielu młodych osób.
Mam cały czas włączony i sporą aktywność, ale jak pojechałam na urlop na 2 tygodnie, to nie łapałam się fejsika rozpaczliwie przy każdym wifi.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.

Edytowane przez Malla
Czas edycji: 2015-10-19 o 14:14
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:09   #4727
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nie, najlepiej to zwalczyć i sie nie.przejmowac

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 14:13   #4728
Loluuusia
Raczkowanie
 
Avatar Loluuusia
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 244
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Mi facebook się przydaje, szczególnie, że jestem na studiach. Tu mam kontakt z całą grupą, wstawiamy na nasze forum notatki, testy, różne informacje, itd. Mam koleżankę, która ciągle mnie o coś wypytuje, bo nie ma Facebooka. Pyta, czy wstawili test, czy pisali coś o nowych wykładowcach, czy są jakieś dobre notatki, czy na to na język trzeba się zapisywać, czy wf jest w tym roku, itd. Nie jest to takie zło. Tylko gorzej jest, jak były ma facebooka
Loluuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 15:58   #4729
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Tak Facebook to zło ale humor Wam sie poprawi jak zobaczycie , ze coraz rzadziej wchodzicie na profil byłego, bo najzwyczajniej w świecie przestaje Was on interesować . Dajcie czasowi czas . Ja mam relaks - książka + czekolada . Trzeba sobie jakos umilić ta szara pogodę, ktora wprowadza człowieka w zły stan trzymajcie sie cieplutko
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 16:15   #4730
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Nie no ja popieram zeby nie grzebac w tych profilach, nie szpiclowac bo przyniesie to wiecej nieszczescia niz pozytku.

Mniej wiesz, krocej zeznajesz

Nie mowie ze mnie nie korci, ale sobie mysle na cholere mi to?? Co moglam to juz zrobilam aby ratowac swoje malzenstwo. Prosby, placz i inne cuda wianki nie pomogly, maz sie ode mnie calkowicie odcial. Dlaczego mam sie jeszcze ponizac? Wystarczajaco mnie upokorzyl. Naprawde juz wystarczy tej maniany.

Na FB tez go wywalilam ze znajomych, bo moim przyjacielem juz nigdy nie zostanie. Jedyne co niestety musze zatrzymac to numer telefonu aby miec kontakt w sprawie platnosci za dom itd. Gdybym mogla usunela bym i numer, no ale same wiecie.

Ja mam teraz swoje zycie i musze sie na nim skupic i tak bede robic, bo wierze ze jeszcze bedzie pieknie
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 16:59   #4731
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Na FB tez go wywalilam ze znajomych, bo moim przyjacielem juz nigdy nie zostanie.
Otóż to. W końcu taka jest idea tego portalu - życie życiem znajomych, osób lubianych.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 17:11   #4732
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

No dokladnie choc tez z doświadczenia wiem że wsrod moich znajomych na fb jest kilku hmmm byłych i jakos ich aktywności nie przeżywam z czescia mam fajny kontakt wiec twardo ostatniego nie usuwam bo wiem na 100 procent ze mi.poprostu przejdzie tylko.troche czasu musi uplynac

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 20:17   #4733
201609270956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 277
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez E_nigmatic Pokaż wiadomość
Boże co Wy macie z tym Facebookiem !!
Usuńcie swoje konto jeżeli to jedynie ma być skuteczna metoda....
Ja też tego nie rozumiem. Po rozstaniu FB był ostatnią rzeczą, która mnie interesowała. A już w szczególności profil eksa.

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Nie no ja popieram zeby nie grzebac w tych profilach, nie szpiclowac bo przyniesie to wiecej nieszczescia niz pozytku.

Mniej wiesz, krocej zeznajesz

Nie mowie ze mnie nie korci, ale sobie mysle na cholere mi to?? Co moglam to juz zrobilam aby ratowac swoje malzenstwo. Prosby, placz i inne cuda wianki nie pomogly, maz sie ode mnie calkowicie odcial. Dlaczego mam sie jeszcze ponizac? Wystarczajaco mnie upokorzyl. Naprawde juz wystarczy tej maniany.

Na FB tez go wywalilam ze znajomych, bo moim przyjacielem juz nigdy nie zostanie. Jedyne co niestety musze zatrzymac to numer telefonu aby miec kontakt w sprawie platnosci za dom itd. Gdybym mogla usunela bym i numer, no ale same wiecie.

Ja mam teraz swoje zycie i musze sie na nim skupic i tak bede robic, bo wierze ze jeszcze bedzie pieknie
lucaa_rules, długo walczyłaś o męża? Ile czasu zajęło Ci pogodzenie się z rozpadem małżeństwa i przyjęcie do wiadomości, że jego decyzja jest ostateczna?

Edytowane przez 201609270956
Czas edycji: 2015-10-19 o 20:19
201609270956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 20:24   #4734
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

a ze dobre dwa tygodnie probowalam dotrzec do niego, rozmawiac, prosic o szanse, generalnie upokorzalam sie na maska. a on w kolko ze nie bedzie rozmawiac, ze on podjal decyzje i nie mamy o czym gadac, nie kocha mnie itd. no ile mozna sie od sciany odbijac.

a pogodzic to tak do konca sie nie pogodzilam. ale jego zachowanie mi w sumie pomaga mi powoli zapominac.

poza tym jak juz wczesniej wspominalam na watku przezylam w życiu trochę wiecej kaszany i mialam trochę w zyciu wyzwan. moze to zabrzmi dziwnie ale to ze maz mnie nie kocha to nie jest najgorsze co uslyszalam w zyciu. ale nie o tym ta historia bo sie zaraz rozbecze .

jestem silna osoba i moze przez to jest mi latwiej.
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 20:33   #4735
201609270956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 277
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
a ze dobre dwa tygodnie probowalam dotrzec do niego, rozmawiac, prosic o szanse, generalnie upokorzalam sie na maska. a on w kolko ze nie bedzie rozmawiac, ze on podjal decyzje i nie mamy o czym gadac, nie kocha mnie itd. no ile mozna sie od sciany odbijac.

a pogodzic to tak do konca sie nie pogodzilam. ale jego zachowanie mi w sumie pomaga mi powoli zapominac.

poza tym jak juz wczesniej wspominalam na watku przezylam w życiu trochę wiecej kaszany i mialam trochę w zyciu wyzwan. moze to zabrzmi dziwnie ale to ze maz mnie nie kocha to nie jest najgorsze co uslyszalam w zyciu. ale nie o tym ta historia bo sie zaraz rozbecze .

jestem silna osoba i moze przez to jest mi latwiej.

Czytając Twoje posty takie właśnie odniosłam wrażenie, że jesteś silną kobietą.
201609270956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 21:17   #4736
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

dziękuję Flavius. wyslalam ci PW odnosnie twoich studiow
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 22:18   #4737
kokillka
Raczkowanie
 
Avatar kokillka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 402
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

jestem silna osoba i moze przez to jest mi latwiej.

Tak, jestes . Nie znam Cie ale najlepiej z nas wszystkich sie tu trzymasz i masz najbardziej optymistyczne podejście do życia . Lubię czytać Twoje posty, podnoszą mnie na duchu . Zazdroszczę tej siły . Ja tez miałam w zyciu dużo kaszany i uważam sie za silna osobę . Mam duże problemy zdrowotne i rodzinne . Zmagam sie z tym praktycznie sama ale to mnie nie załamuje , bo nie moze , nie pozwalam sobie na to i wiem , ze przetrwam i dam rade . Wiec dlaczego sprawa dość błaha ( zerwanie) w porównaniu do innych moich problemów mnie tak załamuje ? Wszyscy mi powtarzają , ze gorsze rzeczy w zyciu przeżyłam z uśmiechem na twarzy i jestem silna, a z takim czymś nie moge sobie poradzić . :///

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Mam starsza ochotę do niego napisac , zadzwonić . No przecież to jest chore !!! Jak moge tęsknić za kimś kto mnie wiecznie okłamywał ? I kto chlał do upadłego i miał swoją druga osobowość po alkoholu . Więcej mnie ostatnio denerwował niż sprawiał uczucie miłości a ja TĘSKNIE i ROZPACZAM . Ściana , ściana i jeszcze raz ściana .
kokillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 23:19   #4738
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Kokilka chcesz do Niego napisać napisz do mnie na PW napisz i rano przeczytaj to co mi wyslalas, wierz mi pisanie do byłego to najgorsza rzecz jaka moze byc. Ja do ost exa nie pisalam ale do poprzedniego mi sie zdarzylo, nic to nie zmienilo a ja po jakims czasie czulam sie jak największa idiotka na swiecie wiec tym razem nie popełniłam tego bledu i widze ze dobrze zrobiłam bo on sie zachowuje jak dzieciuch a jest starym koniem

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 07:57   #4739
jagerbull
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 280
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Dziewczyny... ale ja jestem głupia... spotkałam się wczoraj spontanicznie z kolegą poznanym ok miesiac wczesniej na necie i po kilku dobrych godzinach rozmowy "po koleżeńsku" (nie była to randka i nigdy żadnego spotkania z nim tak nie traktowała m ) przy piwie, zaczęliśmy sie całować. Nie, nie skończyło sie w łóżku ale poczułam tą całą czułość, której nie dawał mi ex ... i sie rozplynelam a dzisiaj mam kaca moralnego. Btw. Bedac z nim w sklepie natknelismy sie na mojego byłego zeby bylo ciekawiej

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jagerbull jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-20, 08:29   #4740
CorkaCzarownic
Zadomowienie
 
Avatar CorkaCzarownic
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 421
Dot.: Rozstanie z facetem XXXIII

Wczoraj widziałam się z eksem i juz wiem dlaczego się w nim zakochałam
__________________
And then she'd say: It's OK, I got lost on the way
But I'm a Supergirl and Supergirls don't cry.
CorkaCzarownic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-27 19:56:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:05.