Program Nowości Rossmann - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-19, 12:32   #1591
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Mnie się najbardziej marzy żeby były do testów nowe kolory bourjois Rouge edition Velvet bo za granicą juz dziewczyny mają albo nowe pomadki rimmel z serii Kate Moss... A będąc większą realistka to chętnie przygarne tusz do rzęs...:d
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 12:38   #1592
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej marzy żeby były do testów nowe kolory bourjois Rouge edition Velvet bo za granicą juz dziewczyny mają albo nowe pomadki rimmel z serii Kate Moss... A będąc większą realistka to chętnie przygarne tusz do rzęs...:d
Oj tak, te pomadki brzmią bardzo kusząco, szczególnie chętnie przygarnęłabym jakiś typowo jesienny odcień - burgundowy, wiśniowy, taki przygaszony...
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:31   #1593
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Potrzebuję: toniku, peelingu do twarzy, maseczki. Zawsze łasa jestem też na perfumy, tego nigdy dość
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 13:49   #1594
mz1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej marzy żeby były do testów nowe kolory bourjois Rouge edition Velvet bo za granicą juz dziewczyny mają albo nowe pomadki rimmel z serii Kate Moss... A będąc większą realistka to chętnie przygarne tusz do rzęs...:d
To spam. Są tu linki, które nabijają ci punkty. NIE ŁADNIE! :n ono::at yaty:
mz1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:09   #1595
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 730
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez mz1906 Pokaż wiadomość
To spam. Są tu linki, które nabijają ci punkty. NIE ŁADNIE! :n ono::at yaty:
wystarczy wciśniecie Zgłoś - w wątku nie trzeba o tym napisać

Wizażanka jest niewinna

zobacz tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=649

mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 730 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:26   #1596
Inspire
Kuźnia inspiracji
 
Avatar Inspire
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 30 455
Dot.: Program Nowości Rossmann

A mnie się wszystko kończy z pielęgnacji, więc w sumie przyjmuję wszystko :P oprócz kolorówki, bo ta mi się rozrosła za bardzo.
__________________
Recenzuję w KWC
i na rossnecie


WYMIANA
Inspire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 14:55   #1597
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez mz1906 Pokaż wiadomość
To spam. Są tu linki, które nabijają ci punkty. NIE ŁADNIE! :n ono::at yaty:
Że co proszę??!
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 18:32   #1598
mz1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej marzy żeby były do testów nowe kolory bourjois Rouge edition Velvet bo za granicą juz dziewczyny mają albo nowe pomadki rimmel z serii Kate Moss... A będąc większą realistka to chętnie przygarne tusz do rzęs...:d
Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
Że co proszę??!
To twój link - "https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz/Bourjois-Rouge-Edition-Velvet-pomadka-do-ust?utm_source=convertise r&utm_medium=convertiser& utm_campaign=Convertiser" a powinien być taki spamerko "https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz/Bourjois-Rouge-Edition-Velvet-pomadka-do-ust" Nie ładnie tak oszukiwać! Jesteś w jakimś programie lojalnościowym to ok ale nie oszukuj.

Edytowane przez mz1906
Czas edycji: 2015-10-19 o 18:35
mz1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:15   #1599
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Hahahahahahahahaha, dobrze, niech Ci będzie, że jestem spamerką nie będę się kłócić z kimś kto ma za ciasną gumę w majtkach lub się nudzi i szuka zaczepki czyste sumienie mam, więc mnie to lata
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 19:18   #1600
Haniula
Zakorzenienie
 
Avatar Haniula
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 818
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Ale świństwo, powinni złodziejom łapy obcinać:/ Zgłosiłaś braki mam nadzieję?
Nie bo uznałam, że skoro ostatecznie ktoś tą paczkę odnalazł to widział ze jest odplombowana i niekompletna, i poprostu resztę produktów dostałam gratisowo bez konieczności recenzowania... sama już nie wiem ;/
Haniula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-19, 23:21   #1601
STP
Raczkowanie
 
Avatar STP
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 157
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez mz1906 Pokaż wiadomość
To twój link - "https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz/Bourjois-Rouge-Edition-Velvet-pomadka-do-ust?utm_source=convertise r&utm_medium=convertiser& utm_campaign=Convertiser" a powinien być taki spamerko "https://www.perfumeria.pl/Ona/Makijaz/Bourjois-Rouge-Edition-Velvet-pomadka-do-ust" Nie ładnie tak oszukiwać! Jesteś w jakimś programie lojalnościowym to ok ale nie oszukuj.
Polecam poczytać co znaczą te "dodatki" na końcu: https://support.google.com/analytics.../1033863?hl=pl


@Haniula, może lepiej i tak zgłosić? Chyba nie zaszkodzi. Zawsze możesz po prostu niewinnie zapytać, czy tak miało być i się od razu wyjaśni
__________________
Damn, you!
STP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-20, 11:48   #1602
Ala_73
Wtajemniczenie
 
Avatar Ala_73
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 2 222
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Haniula Pokaż wiadomość
Nie bo uznałam, że skoro ostatecznie ktoś tą paczkę odnalazł to widział ze jest odplombowana i niekompletna, i poprostu resztę produktów dostałam gratisowo bez konieczności recenzowania... sama już nie wiem ;/
Moim zdaniem powinnas to zgłosić. Być może "tam na górze" nie maja o tym pojęcia, i moze nie wiedzą nawet czemu ta paczka zaginęła. A zaginęła bo ktoś brudne paluchy tam pchał, a jak zrobiło się gorąco to oddał co zostało. Pewnie tylko zgłoszone, że paczka się znalazła i to wszystko. Myślę, że takie zgłoszenie pozwoli wyeliminować lub zminimalizowac przynajmniej takie sytuacje na przyszłość.
Ala_73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:24   #1603
Evelinn88
Raczkowanie
 
Avatar Evelinn88
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Ala_73 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem powinnas to zgłosić. Być może "tam na górze" nie maja o tym pojęcia, i moze nie wiedzą nawet czemu ta paczka zaginęła. A zaginęła bo ktoś brudne paluchy tam pchał, a jak zrobiło się gorąco to oddał co zostało. Pewnie tylko zgłoszone, że paczka się znalazła i to wszystko. Myślę, że takie zgłoszenie pozwoli wyeliminować lub zminimalizowac przynajmniej takie sytuacje na przyszłość.
Też tak uważam, powinnyśmy zgłaszać im wszystko, co jest nie tak. Nie wszystko da się przewidzieć, a nie dowiedzą się, jak im nie zgłosimy. Jak dostałam pokruszony rozświetlacz, to napisałam i zasugerowałam, żeby takie delikatne rzeczy lepiej pakowali i ostatnio kolorówkę dostałam porządnie zawiniętą w folię bąbelkową, a na paczce była naklejka "Ostrożnie - nie rzucać", więc efekt sugestii jakiś jest

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

A co do pobożnych życzeń na ten miesiąc, to w sumie nie wiem, może jakieś perfumy Kolorówkę też zawsze chętnie przygarnę, z pielęgnacji wszystko mam, ale coś ciekawego zawsze chętnie przetestuję Nie chciałabym jedzenia, bo to wszystko niby fit, a niedobre i napakowane syfem i potem muszę słabe oceny wystawiać
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://evelyns50shadesofred.blogspot.com
Evelinn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 12:52   #1604
pleasechangemyname
Raczkowanie
 
Avatar pleasechangemyname
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ja bym chciała lakier do paznokci albo peeling do ciała . Ciekawe kiedy spodziewać się zestawów, pewnie w tym tygodniu
pleasechangemyname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 14:58   #1605
robaszekk
Zadomowienie
 
Avatar robaszekk
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez Evelinn88 Pokaż wiadomość
Też tak uważam, powinnyśmy zgłaszać
A co do pobożnych życzeń na ten miesiąc, to w sumie nie wiem, może jakieś perfumy Kolorówkę też zawsze chętnie przygarnę, z pielęgnacji wszystko mam, ale coś ciekawego zawsze chętnie przetestuję Nie chciałabym jedzenia, bo to wszystko niby fit, a niedobre i napakowane syfem i potem muszę słabe oceny wystawiać
Też nie chciałabym już żadnych smart-foodów, ale jakieś makarony, płatki różne itd. zawsze chętnie. Byle nie te wszystkie rzeczy na ''dietę'', bo ich bardzo, ale to bardzo nie lubię
__________________
Extraordinary things are always hiding in places people never think to look.
robaszekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:25   #1606
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez pleasechangemyname Pokaż wiadomość
Ja bym chciała lakier do paznokci albo peeling do ciała . Ciekawe kiedy spodziewać się zestawów, pewnie w tym tygodniu
na stronie wibo w zapowiedziach jest zestaw do robienia a la żelowych paznokci (coś jak u Sally Hansen) wiec o ile już nie było w paczkach, to może w tym miesiącu się pojawić w zestawach wiec będziesz miała szansę upolować lakier
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 14:20   #1607
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cześć dziewczyny, dawno nie gościłam na forum przez ciągły brak czasu, a tutaj piszę pierwszy raz, choć lubiłam od czasu do czasu Was podglądać. Z uśmiechem na twarzy przeczytałam maila, że zostałam przyjęta do Programu Nowości. Mam parę pytań odnośnie ogólnych zasad i byłabym wdzięczna za odpowiedzi, porady lub uwagi. Czy od razu po publikacji zestawów przychodzi informacja na maila, czy może wcześniej wrzucają na stronę, a dopiero potem informują? Wiem, że mamy określony czas na napisanie wszystkich recenzji i zastanawiam się, czy wysłanie kilku recenzji w 1 dzień spowoduje, że zostanę upomniana? Pewnie będę pisać w różne dni po odpowiednim przetestowaniu, ale łatwiej byłoby mi nanosić poprawki w jeden luźniejszy dzień, gdy mam wszystko razem i potem wysłać, ale nie chcę, by myśleli, że robię to od niechcenia i masowo wrzucam recenzje. O, i czy jest jakaś konkretna pora, o której zestawy są wrzucane, czy jest to losowe?
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 17:53   #1608
en0
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 195
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
Czy od razu po publikacji zestawów przychodzi informacja na maila, czy może wcześniej wrzucają na stronę, a dopiero potem informują?
Różnie to bywa ale najczęściej mail przychodzi później więc trzeba być czujnym

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
Wiem, że mamy określony czas na napisanie wszystkich recenzji i zastanawiam się, czy wysłanie kilku recenzji w 1 dzień spowoduje, że zostanę upomniana? Pewnie będę pisać w różne dni po odpowiednim przetestowaniu, ale łatwiej byłoby mi nanosić poprawki w jeden luźniejszy dzień, gdy mam wszystko razem i potem wysłać, ale nie chcę, by myśleli, że robię to od niechcenia i masowo wrzucam recenzje.
Spokojnie możesz opublikować kilka recenzji w tym samym dniu. Ostatnio zostałyśmy jednak pouczone, by nie zostawiać pisania recenzji na ostatni dzień. Wiadomo jednak, że w praktyce różnie to wychodzi bo niektóre produkty wymagają dłuższego testowania.

Cytat:
Napisane przez pastdaylight Pokaż wiadomość
O, i czy jest jakaś konkretna pora, o której zestawy są wrzucane, czy jest to losowe?
Niestety nie. Zestawy były już wrzucane nad ranem, po północy ale i też w ciągu dnia. Osobiście ubolewam nad tym, że zestawy nie są nam przydzielane automatycznie. To ułatwiłoby życie
en0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 19:02   #1609
pastdaylight
Raczkowanie
 
Avatar pastdaylight
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 300
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez en0 Pokaż wiadomość
Różnie to bywa ale najczęściej mail przychodzi później więc trzeba być czujnym



Spokojnie możesz opublikować kilka recenzji w tym samym dniu. Ostatnio zostałyśmy jednak pouczone, by nie zostawiać pisania recenzji na ostatni dzień. Wiadomo jednak, że w praktyce różnie to wychodzi bo niektóre produkty wymagają dłuższego testowania.



Niestety nie. Zestawy były już wrzucane nad ranem, po północy ale i też w ciągu dnia. Osobiście ubolewam nad tym, że zestawy nie są nam przydzielane automatycznie. To ułatwiłoby życie
Rzeczywiście, gdyby zestawy zostały automatycznie przydzielane byłoby łatwiej. Dziękuję bardzo.
pastdaylight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 22:15   #1610
pleasechangemyname
Raczkowanie
 
Avatar pleasechangemyname
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
na stronie wibo w zapowiedziach jest zestaw do robienia a la żelowych paznokci (coś jak u Sally Hansen) wiec o ile już nie było w paczkach, to może w tym miesiącu się pojawić w zestawach wiec będziesz miała szansę upolować lakier
Oooo, bardzo dobra wiadomość ^_^
pleasechangemyname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 22:22   #1611
pleasechangemyname
Raczkowanie
 
Avatar pleasechangemyname
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez tangledheart Pokaż wiadomość
na stronie wibo w zapowiedziach jest zestaw do robienia a la żelowych paznokci (coś jak u Sally Hansen) wiec o ile już nie było w paczkach, to może w tym miesiącu się pojawić w zestawach wiec będziesz miała szansę upolować lakier
Oooo, bardzo dobra wiadomość ^_^
pleasechangemyname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:10   #1612
babyrose
Rozeznanie
 
Avatar babyrose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 503
Dot.: Program Nowości Rossmann

Zestawy!!
babyrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:11   #1613
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Cytat:
Napisane przez babyrose Pokaż wiadomość
Zestawy!!
Miałam właśnie pisać... Jak dla mnie mega, mega, mega słabo. Wzięłam niestety nie ze swojej kategorii wiekowej. Mam cóż chyba z batiste, shaume, krem evree i inne pierdoły. Jestem zawiedziona po całości
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:13   #1614
cookie_beast
Raczkowanie
 
Avatar cookie_beast
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 60
Dot.: Program Nowości Rossmann

Są zestawy!
cookie_beast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:15   #1615
kogellmogell
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 37
Dot.: Program Nowości Rossmann

Sa zestawy
kogellmogell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:21   #1616
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Program Nowości Rossmann

Wzięłam z kominkiem zapachowym, ciekawa jestem tych płatków zapachowych
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:45   #1617
pleasechangemyname
Raczkowanie
 
Avatar pleasechangemyname
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 214
Dot.: Program Nowości Rossmann

Ja długo się zastanawiałam, bo dużo rzeczy mi przypasowało w różnych zestawach Wybrałam UNI 24/01 1) krem do twarzy liftingujący 2) olejek do twarzy, szyi, dekoltu 3) baton z jagodami Goji 4) silikonowa myjka do twarzy 5) płatki zapachowe Balance Mix 6) kominek ceramiczny 7) balsam do ust 8) antyperspirant w sprayu Zawsze myślałam, ze uni są jako koło zapasowe, ale tym razem zdecydowałam się własnie na jeden z nich
pleasechangemyname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:46   #1618
Evelinn88
Raczkowanie
 
Avatar Evelinn88
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Program Nowości Rossmann

Właśnie przed chwilą spostrzegłam, że zestawy są, ale nie dostałam maila z powiadomieniem i po zamówieniu na razie nie otrzymałam potwierdzenia, co zawsze miało miejsce od razu. Ciekawe, czy to znów efekt problemów z nową stroną
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://evelyns50shadesofred.blogspot.com
Evelinn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:49   #1619
tangledheart
Raczkowanie
 
Avatar tangledheart
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 382
Dot.: Program Nowości Rossmann

Też nad tym zestawem myślałam ale moja cera nie lubi się z olejkami. A zrobił ktoś może screeny? Albo ktoś ma również zestaw 30+/1 i mógłby mi powiedzieć co tam konkretnie jest bo tylko krancowe produkty zapamiętałam :glupek:
__________________
Najważniejszą rzeczą jest, aby cieszyć się swoim życiem - być szczęśliwym - tylko to się liczy.
tangledheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 11:49   #1620
Evelinn88
Raczkowanie
 
Avatar Evelinn88
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 57
Dot.: Program Nowości Rossmann

A nie, sorry, trafiły do spamu, pewnie dlatego że zmienili domenę
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://evelyns50shadesofred.blogspot.com
Evelinn88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-28 14:12:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:40.