Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-10-18, 14:44   #3361
love_wizaz
Raczkowanie
 
Avatar love_wizaz
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 282
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Pestka87 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
zamierzam przeprowadziæ samodzielnie na swoich w³osach zabieg keratynowego prostowania za pomoc± Encanto Nanox. Mam jednak kilka obaw i w zwi±zku z nimi pytania do was:
1) mam falowane, lekko krêcone w³osy. Czy po wyp³ukaniu keratyny w³osy wróc± do swojego pierwotnego stanu, czy ju¿ na zawsze pozostan± prostsze? Pytanie skierowane g³ównie do dziewczyn o krêconych w³osach, które robi³y zabieg Encanto, po czym z niego zrezygnowa³y. W jakiej kondycji s± obecnie wasze w³osy?
2) Moje w³osy s± bardzo suche i zniszczone. Czy taki zabieg jest w ogóle dla nich wskazany? Czy tylko dodatkowo pogorszy ich stan zamiast pomóc?
1) u mnie powracaja do pierwotnego stanu, ale nie u ka¿dego tak jest, oczywi¶cie z czasem bêdzie sie wyplukiwac ale zdarza sie tak ze moga nie wrocic do stanu w 1oo proc.
2) moje tez, oczywiscie ze tak. nie powinien pogorszyc jak zrobisz wszystko ok, natomiast zwykle po zabiegu koncowki wymagaja podciecia.
love_wizaz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-18, 14:59   #3362
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _Anusia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,
planujê kupiæ na allegro Kativê i zrobiæ sobie samodzielnie w domu. Jestem ju¿ po inoarze i encanto - Inoar sprawdzi³ siê u mnie baaardzo s³abiutko, po encanto jest OK, ale te¿ po 5 tygodniach zaczynaj± mi siê ju¿ mocno puszyæ i wywijaæ w³osy, a odrosty to ju¿ w ogóle ¿yj± swoim ¿yciem :P

Na allegro najwiêcej jest takiej Kativy (zwyk³e, pomarañczowe opakowanie), tylko ¿e w zestawach s± jakie¶ ma³e saszetki 15 ml


Czyta³am wiele opinii, ¿e najlepiej zdecydowaæ siê na Kativê Kerapro - znalaz³am taki zestaw:


i teraz pytanie, co wed³ug Was lepiej wybraæ, co lepiej dzia³a? zamawia³ kto¶ kativê przez allegro i mo¿e poleciæ jakiego¶ sprawdzonego sprzedawcê?
Nie wypowiem siê co do Kerapro, prostowa³am w³osy mojej mamy kativ± (zamówi³am j± w sklepie Power Look) i... na d³ugie w³osy powinny to byæ 2-3 opakowania. Samego produktu prostuj±cego nie jest tak ma³o, ale szamponów jest malutko. Nie kupowa³am zestawu po prostowaniu, mia³am tylko ten podstawowy, do prostowania. My¶lê, ¿e na swoje w³osy (cienkie, ¶redniej gêsto¶ci, do po³owy pleców) zu¿y³abym dwa opakowania, nie wiêcej. Chocia¿ zawsze lepiej mieæ jeszcze jeden zestaw w pogotowiu
weegirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-20, 09:39   #3363
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny,


podczytuje Wasz watek i przymierzam sie do keratynowego prostowania ale troche jeszcze boje sie o wlosy - Wy sie nie balyscie,ze cos nie wyjdzie^^?


fakt , ze na wizazu raczej malo jest negatywnych opini ale na innych stronach troche ich widzialam i nie wiem czy to kwestia zniszczonych wlosow,zlego przeprowadzania zabiegu czy produktow...czy moze rodzaju wlosow ?


moje wlosy maja ok 80 cm i nie chcialabym ich scinac

Mysle o cocochoco bo to chyba najdelikatniejszy produkt

bede wdzieczna jesli ktoras z Was mi podpowie ile ml powinnam kupic ? 125 ?150? wystarczy ?


I jeszcze jedno pytanie mam :jak kazde pasmo trzeba przeciagnac kilka razy to jak to robicie - jedno pasmo pod rzad te kilka razy czy najpierw raz cala glowe, potem drugi itp ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1090476.jpg (62,3 KB, 50 za³adowañ)

Edytowane przez 201701300929
Czas edycji: 2015-10-20 o 12:04
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-20, 14:54   #3364
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny,


podczytuje Wasz watek i przymierzam sie do keratynowego prostowania ale troche jeszcze boje sie o wlosy - Wy sie nie balyscie,ze cos nie wyjdzie^^?


fakt , ze na wizazu raczej malo jest negatywnych opini ale na innych stronach troche ich widzialam i nie wiem czy to kwestia zniszczonych wlosow,zlego przeprowadzania zabiegu czy produktow...czy moze rodzaju wlosow ?


moje wlosy maja ok 80 cm i nie chcialabym ich scinac

Mysle o cocochoco bo to chyba najdelikatniejszy produkt

bede wdzieczna jesli ktoras z Was mi podpowie ile ml powinnam kupic ? 125 ?150? wystarczy ?


I jeszcze jedno pytanie mam :jak kazde pasmo trzeba przeciagnac kilka razy to jak to robicie - jedno pasmo pod rzad te kilka razy czy najpierw raz cala glowe, potem drugi itp ?

Jakby¶ chcia³a raz ca³a g³owê a potem powtarzaæ to 6x to by Ci zesz³o wiele godzin wiêcej

Wg mnie najwa¿niejsze jest bardzo dok³adne wysuszenie w³osów. Ja by³am pewna ¿e w³osy s± ju¿ suche ale jak skoñczy³y¶my to jednak nie by³y i mam spalone w³osy po lewej stronie.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-20, 15:45   #3365
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Jakby¶ chcia³a raz ca³a g³owê a potem powtarzaæ to 6x to by Ci zesz³o wiele godzin wiêcej

Wg mnie najwa¿niejsze jest bardzo dok³adne wysuszenie w³osów. Ja by³am pewna ¿e w³osy s± ju¿ suche ale jak skoñczy³y¶my to jednak nie by³y i mam spalone w³osy po lewej stronie.

myslisz,ze by wyszlo duzo dluzej? W teorii czasowo nie powinoo byc tak zle - choc nie wiem czy efekty bylby takie same ( w sensie,ze pasemko juz by wystyglo, znowu by sie je rozgrzalo etc-moze i nawet bardziej by to zaszkodzilo niz pomoglo),


dzieki za rade - szkoda,ze spalilas sobie wlosy


ale powiem Ci,ze co do suchosci wlosow to wlasnie sie troche boje, bo po moich wlosoach ciezko stwierdzic czy sa juz suche..ostatnio fryzjerka suszyla mi wlosy jakies 40 min (juz podschniete) a potem jak robila loki to buchala mega para... jakas obok niej sie zmartwila, ze niedosuszone i sie spala ale ta moja powiedziala, ze to niemozliwe po tak dlugim suszeniu i po prostu taki typ wlosa mam , no nie zniszczyly sie wtedy ale chyba jednak zrobie probe z keratynowym...


a czy to ,ze spalilas wlosy to widzialas od razu czy to wyszlo dopiero jak Ci sie keratyna wyplukala?
I jaka temp prostowalas?
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-20, 17:51   #3366
madzia1_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 496
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

mine³y 2 tygodnie od zabiegu prostowania i jest okej poza tym, ze troche sie wlosy zaczely puszyc przy koncach (i po deszcz)
Uwazacie, ze powinnam zainwestowac w jakas maske do wlosów? pomoze na to?
madzia1_s jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-20, 18:22   #3367
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez madzia1_s Poka¿ wiadomo¶æ
mine³y 2 tygodnie od zabiegu prostowania i jest okej poza tym, ze troche sie wlosy zaczely puszyc przy koncach (i po deszcz)
Uwazacie, ze powinnam zainwestowac w jakas maske do wlosów? pomoze na to?
Mi te¿ siê puszy³y po 2 tyg na koñcach. Trochê pomóg³ kallos keratynowy i suszenie od razu (puch wystêpowa³ jak same wysch³y)
Po deszczu siê napusz± na dole ale jak przed wyj¶ciem przelecê koñce prostownic± to nic siê nie puszy.
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 06:55   #3368
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
myslisz,ze by wyszlo duzo dluzej? W teorii czasowo nie powinoo byc tak zle - choc nie wiem czy efekty bylby takie same ( w sensie,ze pasemko juz by wystyglo, znowu by sie je rozgrzalo etc-moze i nawet bardziej by to zaszkodzilo niz pomoglo),


dzieki za rade - szkoda,ze spalilas sobie wlosy


ale powiem Ci,ze co do suchosci wlosow to wlasnie sie troche boje, bo po moich wlosoach ciezko stwierdzic czy sa juz suche..ostatnio fryzjerka suszyla mi wlosy jakies 40 min (juz podschniete) a potem jak robila loki to buchala mega para... jakas obok niej sie zmartwila, ze niedosuszone i sie spala ale ta moja powiedziala, ze to niemozliwe po tak dlugim suszeniu i po prostu taki typ wlosa mam , no nie zniszczyly sie wtedy ale chyba jednak zrobie probe z keratynowym...


a czy to ,ze spalilas wlosy to widzialas od razu czy to wyszlo dopiero jak Ci sie keratyna wyplukala?
I jaka temp prostowalas?

Widzia³am od razu, w sensie po prostowaniu jak umylam w³osy i znowu wysuszylysmy. Prostowalam na 130 i na takiej najlepiej prostowaæ ¿eby efekt trzyma³ sie jak najd³u¿ej. Przy prostowaniu pasemek 6x tez bêdzie widoczna para ale to normalne (wiem bo robi³am siostrze i jej nic sie nie spali³o). Tak naprawdê to ile bêdzie Ci sie keratyna trzymaæ zale¿y w wiêkszo¶ci od w³osów. Ja robi³am w maju a efekt mam do dzi¶. Mo¿e nie s± tak idealne jak na pocz±tku ale nadal nie muszê u¿ywaæ prostownicy i tylko rano suszê za to mojej siostrze efekt utrzyma³ sie miesi±c, a kupowa³a u tego samego sprzedaj±cego tylko ja mia³am stara a ona now± formu³ê.
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:34   #3369
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja swoje w³osy keratynujê ju¿ od 2 lat i polecam Wam TYLKO sprawdzonych solidnych polskich sprzedawców importerów. Lepiej do³o¿yæ kasê, zrobiæ to porz±dnie ni¿ potem ¿a³owaæ swoich w³osów. Nie warto ogl±daæ siê na Encanto które kosztuje 50 z³ na allegro bo to nie ma ¿adnego prze³o¿enia na trwa³o¶æ zabiegu lepiej do³o¿yæ i poszyæ co¶ z chcby cocochoco (¶rednia pó³ka finansowa).
Oczywi¶cie du¿o te¿ zale¿y od tego czy dzia³amy wedle instrukcji ka¿dy ma³y krok ma znaczenie, czyli szampon, podmuch suszarki,prostownica tzn. jej rodzaj temp nagrzania i ilo¶æ poci±gniêæ.Bardzo wa¿na jest tez kondycja zauwazy³am ¿e teraz gdy wykonywa³am zabieg na rozja¶nianych w³osach (z czerni do ¶redniego w kierunku ciemnego blondu) keratyna szybciej siê wyp³ukiwa³a a w³osy choæ by³ proste i tak siê nie puszy³y to jednak siê pl±ta³y.

Moje do¶wiadczenie i spostrze¿enia po tych 2 latach s± takie ¿e im nasze w³osy sa zdrowsze i dbamy o odpowiedni± pielêgnacjê keratynow± to bêdziemy cieszy³y siê piêknymi w³osami d³ugo~ 6 miesi±c

Je¶li w³osy s± natomiast zniszczone rozja¶nianiem,prostowanie m itd to keratyna szybciej siê wyp³uczecie potrzebne s± powtórki zabiegi i oczywi¶cie keratynowa pielêgnacja
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 12:51   #3370
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja swoje w³osy keratynujê ju¿ od 2 lat i polecam Wam TYLKO sprawdzonych solidnych polskich sprzedawców importerów. Lepiej do³o¿yæ kasê, zrobiæ to porz±dnie ni¿ potem ¿a³owaæ swoich w³osów. Nie warto ogl±daæ siê na Encanto które kosztuje 50 z³ na allegro bo to nie ma ¿adnego prze³o¿enia na trwa³o¶æ zabiegu lepiej do³o¿yæ i poszyæ co¶ z chcby cocochoco (¶rednia pó³ka finansowa).

Oczywi¶cie du¿o te¿ zale¿y od tego czy dzia³amy wedle instrukcji ka¿dy ma³y krok ma znaczenie, czyli szampon, podmuch suszarki,prostownica tzn. jej rodzaj temp nagrzania i ilo¶æ poci±gniêæ.Bardzo wa¿na jest tez kondycja zauwazy³am ¿e teraz gdy wykonywa³am zabieg na rozja¶nianych w³osach (z czerni do ¶redniego w kierunku ciemnego blondu) keratyna szybciej siê wyp³ukiwa³a a w³osy choæ by³ proste i tak siê nie puszy³y to jednak siê pl±ta³y.



Moje do¶wiadczenie i spostrze¿enia po tych 2 latach s± takie ¿e im nasze w³osy sa zdrowsze i dbamy o odpowiedni± pielêgnacjê keratynow± to bêdziemy cieszy³y siê piêknymi w³osami d³ugo~ 6 miesi±c



Je¶li w³osy s± natomiast zniszczone rozja¶nianiem,prostowanie m itd to keratyna szybciej siê wyp³uczecie potrzebne s± powtórki zabiegi i oczywi¶cie keratynowa pielêgnacja

A wg w³asnego do¶wiadczenia stwierdzam ¿e to bzdura
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 13:29   #3371
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
A wg w³asnego do¶wiadczenia stwierdzam ¿e to bzdura
Oczywi¶cie mo¿esz siê nie zgadzaæ ze mn± dlatego to s± moje w³asne spostrze¿enia, i wed³ug mnie trochê jest mimo wszystko nie prawd± ¿e im bardziej s± w³osy zniszczone to zabieg bêdzie lepiej na nich wygl±da³, chyba ¿e z punktu widzenia 'natychmiastowego' poprawienia kondycji to tak ale szybciej siê wyp³ukuje, takie s± moje odczucia
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 15:16   #3372
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie mo¿esz siê nie zgadzaæ ze mn± dlatego to s± moje w³asne spostrze¿enia, i wed³ug mnie trochê jest mimo wszystko nie prawd± ¿e im bardziej s± w³osy zniszczone to zabieg bêdzie lepiej na nich wygl±da³, chyba ¿e z punktu widzenia 'natychmiastowego' poprawienia kondycji to tak ale szybciej siê wyp³ukuje, takie s± moje odczucia

Ja mam zniszczone w³osy a efekt trzyma mi sie od maja ju¿
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 15:24   #3373
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1 820
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam zniszczone w³osy a efekt trzyma mi sie od maja ju¿
Jakim preparatem robi³a¶?
BlackCherryLBN jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:47   #3374
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja swoje w³osy keratynujê ju¿ od 2 lat i polecam Wam TYLKO sprawdzonych solidnych polskich sprzedawców importerów. Lepiej do³o¿yæ kasê, zrobiæ to porz±dnie ni¿ potem ¿a³owaæ swoich w³osów. Nie warto ogl±daæ siê na Encanto które kosztuje 50 z³ na allegro bo to nie ma ¿adnego prze³o¿enia na trwa³o¶æ zabiegu lepiej do³o¿yæ i poszyæ co¶ z chcby cocochoco (¶rednia pó³ka finansowa).
Oczywi¶cie du¿o te¿ zale¿y od tego czy dzia³amy wedle instrukcji ka¿dy ma³y krok ma znaczenie, czyli szampon, podmuch suszarki,prostownica tzn. jej rodzaj temp nagrzania i ilo¶æ poci±gniêæ.Bardzo wa¿na jest tez kondycja zauwazy³am ¿e teraz gdy wykonywa³am zabieg na rozja¶nianych w³osach (z czerni do ¶redniego w kierunku ciemnego blondu) keratyna szybciej siê wyp³ukiwa³a a w³osy choæ by³ proste i tak siê nie puszy³y to jednak siê pl±ta³y.

Moje do¶wiadczenie i spostrze¿enia po tych 2 latach s± takie ¿e im nasze w³osy sa zdrowsze i dbamy o odpowiedni± pielêgnacjê keratynow± to bêdziemy cieszy³y siê piêknymi w³osami d³ugo~ 6 miesi±c

Je¶li w³osy s± natomiast zniszczone rozja¶nianiem,prostowanie m itd to keratyna szybciej siê wyp³uczecie potrzebne s± powtórki zabiegi i oczywi¶cie keratynowa pielêgnacja
te¿ siê nie zgodzê - encanto jest mocniejsze ni¿ cocochoco...

Lepiej dzia³a po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje siê super szybko, bez p³aczu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak³adaniu suszeniu i prostowaniu
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:11   #3375
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ponawiam pytanie czy która¶ z Was miesza³a now± i star± keratynê Encanto? Bardzo mi zale¿y na Waszej opinii.
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:51   #3376
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: £ód¼ , Pabianice
Wiadomo¶ci: 109
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê nie zgodzê - encanto jest mocniejsze ni¿ cocochoco...

Lepiej dzia³a po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje siê super szybko, bez p³aczu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak³adaniu suszeniu i prostowaniu
a jakiej encanto u¿ywacie (w sensie nazwa sprzedawcy-mozecie napisac w wiadom pryw. jak cos)bo ja dwa razy próbowa³am odlewanej z allegro i to pora¿ka szkoda pieniêdzy i mojego czasu. Mo¿e jest co¶ lepszego ni¿ cocohcoco. Zastanawia³am siê równie¿ nad olaplexem do samej rekonstrukcji ale troche drogo a efekt nie jest murowany, widaæ go podobno tylko na bardzo zniszczonych w³osach
Gosia8814 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:52   #3377
201701300929
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 2 208
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez echme Poka¿ wiadomo¶æ
Widzia³am od razu, w sensie po prostowaniu jak umylam w³osy i znowu wysuszylysmy. Prostowalam na 130 i na takiej najlepiej prostowaæ ¿eby efekt trzyma³ sie jak najd³u¿ej. Przy prostowaniu pasemek 6x tez bêdzie widoczna para ale to normalne (wiem bo robi³am siostrze i jej nic sie nie spali³o). Tak naprawdê to ile bêdzie Ci sie keratyna trzymaæ zale¿y w wiêkszo¶ci od w³osów. Ja robi³am w maju a efekt mam do dzi¶. Mo¿e nie s± tak idealne jak na pocz±tku ale nadal nie muszê u¿ywaæ prostownicy i tylko rano suszê za to mojej siostrze efekt utrzyma³ sie miesi±c, a kupowa³a u tego samego sprzedaj±cego tylko ja mia³am stara a ona now± formu³ê.
dzieki za pomoc
a jak myslisz ile powinnam mniej wiecej kupic keratyny (wyzej zdjecie zalaczylam)

btw rozumiem,ze temp to 230 a nie 130 ?
201701300929 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:56   #3378
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê nie zgodzê - encanto jest mocniejsze ni¿ cocochoco...

Lepiej dzia³a po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje siê super szybko, bez p³aczu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak³adaniu suszeniu i prostowaniu
Bez przesady z tym p³aczem przy ca³ym zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz±.

Jestem miesi±c po zabiegu i jestem zadowolona.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:58   #3379
20160901857
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 21 098
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Bez przesady z tym p³aczem przy ca³ym zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz±.

Jestem miesi±c po zabiegu i jestem zadowolona.

Widocznie nie masz wra¿liwych oczu.
20160901857 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 10:39   #3380
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Wenaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ponawiam pytanie czy która¶ z Was miesza³a now± i star± keratynê Encanto? Bardzo mi zale¿y na Waszej opinii.
nie wolno
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:27   #3381
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 440
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez BlackCherryLBN Poka¿ wiadomo¶æ
Jakim preparatem robi³a¶?

Encanto
Cytat:
Napisane przez Nocna Nimfa Poka¿ wiadomo¶æ
dzieki za pomoc
a jak myslisz ile powinnam mniej wiecej kupic keratyny (wyzej zdjecie zalaczylam)

btw rozumiem,ze temp to 230 a nie 130 ?

Tak, 230 moja siostra ma w³osy za ramiona lekko, nie za grube i na styk 80 ml zesz³o. Nowe encanto jest gêstsze i wiêcej preparatu potrzeba. Ja bym kupi³a 150 dla ¶wietego spokoju
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 12:46   #3382
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 467
GG do Wenaa
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
nie wolno
dlaczego?
__________________
Wenaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 13:09   #3383
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

bo to 2 zupe³nie ró¿ne preparaty, inna konsystencja, inny sk³ad. rozmawia³am z typkiem, który sprzedaje encanto
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 15:29   #3384
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nastêpny zabieg... Nie wiem czy skusiæ siê na Encanto czy na co¶ innego. Chyba nie potrzebuje mocnego od¿ywienia. Mi z regu³y chodzi o usuniecie puchu i w miarê proste w³osy. Co jest polecane zaraz po Encanto?
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:31   #3385
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
te¿ siê nie zgodzê - encanto jest mocniejsze ni¿ cocochoco...

Lepiej dzia³a po prostu. Tylko gorzej z wykonaniem - cocochoco wykonuje siê super szybko, bez p³aczu.. a Encanto to jedna wielka masakra przy nak³adaniu suszeniu i prostowaniu
Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Bez przesady z tym p³aczem przy ca³ym zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz±.

Jestem miesi±c po zabiegu i jestem zadowolona.
a ja siê zgadzam z Haylee, przeprowadzanie zabiegu to masakra dla oczu, moje nie s± jako¶ strasznie wra¿liwe, a nie daj± rady jasne, ze wszystko jest dla ludzi, dlatego ciagle zabieg powtarzam :P ale nie ma co gadac, ze zabieg jest nieuci±¿liwy i przyjemny.
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:04   #3386
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 650
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Bez przesady z tym p³aczem przy ca³ym zabiegu. Wszystko jest dla ludzi, nie jest tak strasznie jak wszyscy pisz±.

Jestem miesi±c po zabiegu i jestem zadowolona.
Robi³am sama i piszê o swoim do¶wiadczeniu. Je¶li masz inne - okej, podziel siê, ale nie krytykuj.

Nie jestem superwra¿liwem, ale rycza³am jak bóbr mimo przewiewu i w³±czonego wiatraka


kupowa³am u alicja style czy co¶ w tym stylu
__________________
Haylee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 18:52   #3387
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czy która¶ z was u¿ywa³a mo¿e tej keratyny - Alfaparf Lisse Design Keratin Therapy ?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 19:00   #3388
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomo¶ci: 5 555
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Robi³am sama i piszê o swoim do¶wiadczeniu. Je¶li masz inne - okej, podziel siê, ale nie krytykuj.

Nie jestem superwra¿liwem, ale rycza³am jak bóbr mimo przewiewu i w³±czonego wiatraka


kupowa³am u alicja style czy co¶ w tym stylu
Mi siê wydajê, ¿e to zale¿y te¿ od umiejêtno¶ci osoby, która wykonuje zabieg. Bo jak suszy w³osy w ka¿d± stronê ¶wiata, nawiew suszarki leci na twarz to wtedy podra¿nia.
sandrek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 19:30   #3389
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 605
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny, help. Wróci³am w³a¶nie z keratynowego prostowania w³osów u fryzjera. Mia³am robione chyba True Keratin, na pewno produkt bez formaldehydów. Co mnie bardzo zdziwi³o, to to, ¿e fryzjer po wyprostowaniu mi w³osów, od razu mnie zmoczy³, na³o¿y³ maskê i u³o¿y³ na nowo. Wszêdzie czyta³am o zakazie moczenia przez min, 2 dni, a tu co¶ takiego. Powiedzia³, ¿e to nie jest chemiczne prostowanie i mo¿na. Nie widzê za bardzo super efektu i zastanawiam siê czy on czego¶ nie schrzani³ po prostu. Zap³aci³am 440 z³, wiêc nie by³ to jaki¶ zabieg pielêgnacyjny, tylko na pewno keratynowe prostowanie. Czy to tak jest, ze przy tych produktach bez chemicznych sk³adników nie trzeba stosowaæ zasad z niemoczeniem, niewi±zaniem itp. W³osy nie s± a ni jedwabiste ani lej±ce, nie wiem co o tym my¶leæ, czy moje w³osy s± odporne na to czy fryzjer schrzani³ i mam reklamowaæ...? Pomó¿cie pls.
cavagirl jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-10-22, 19:46   #3390
aniabaniaa
Zakorzenienie
 
Avatar aniabaniaa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 4 947
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez sandrek Poka¿ wiadomo¶æ
Mi siê wydajê, ¿e to zale¿y te¿ od umiejêtno¶ci osoby, która wykonuje zabieg. Bo jak suszy w³osy w ka¿d± stronê ¶wiata, nawiew suszarki leci na twarz to wtedy podra¿nia.
yyy.... jakby¶ nie wiedzia³a o czym piszesz w ogóle :P sk³ad encanto jest ewidentnie silnie dra¿ni±cy, opary unosza siê w ca³ym pomieszczeniu, dlatego wazna jest dobra wentylacja, dlatego dziewczyny ustawiaj± sobie wiatraki, prostuj±, susza w³osy na balkonie, a i tak oczy ³zawi±, w gardle zasycha.ja uwazam, ze umiejêtno¶ci nie maj± tu wiêkszego znaczenia
Cytat:
Napisane przez cavagirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, help. Wróci³am w³a¶nie z keratynowego prostowania w³osów u fryzjera. Mia³am robione chyba True Keratin, na pewno produkt bez formaldehydów. Co mnie bardzo zdziwi³o, to to, ¿e fryzjer po wyprostowaniu mi w³osów, od razu mnie zmoczy³, na³o¿y³ maskê i u³o¿y³ na nowo. Wszêdzie czyta³am o zakazie moczenia przez min, 2 dni, a tu co¶ takiego. Powiedzia³, ¿e to nie jest chemiczne prostowanie i mo¿na. Nie widzê za bardzo super efektu i zastanawiam siê czy on czego¶ nie schrzani³ po prostu. Zap³aci³am 440 z³, wiêc nie by³ to jaki¶ zabieg pielêgnacyjny, tylko na pewno keratynowe prostowanie. Czy to tak jest, ze przy tych produktach bez chemicznych sk³adników nie trzeba stosowaæ zasad z niemoczeniem, niewi±zaniem itp. W³osy nie s± a ni jedwabiste ani lej±ce, nie wiem co o tym my¶leæ, czy moje w³osy s± odporne na to czy fryzjer schrzani³ i mam reklamowaæ...? Pomó¿cie pls.
wg mnie preparat móg³ byæ zbyt ³agodny na Twoje wlosy, lub ¼le dogada³a¶ siê z fryzjerem odno¶nie swoich oczekiwañ? mi to pasuje bardziej na jaki¶ zabieg od¿ywczy
__________________

aniabaniaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.