Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 22:05   #2821
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie

Zostaje na oddziale, skurcze się wyciszyły, jutro zrobią mi morfologie i ktg, jeśli będzie wszystko ok to raczej mnie wypuszcza.
Na usg w szpitalu wyszło, że Julka waży ponad 2500g, mieści się w dolnej granicy normy, podobno jak na ten tydzień to nie jest źle
I widzicie jak to jest, co sprzęt to inny pomiar i tylko człowieka stresują...
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:09   #2822
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I widzicie jak to jest, co sprzęt to inny pomiar i tylko człowieka stresują...
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
Ja u swojej gin miałam od 30 tygodnia, a w poradni diabetologicznej od 29 tygodnia (cukrzyca ciążowa).
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:11   #2823
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Karoseria ja też mam taką nadzieję bo to takie błędne koło u mnie. Z jednej strony chciałabym ją bardziej uczyć piersi z drugiej dokarmiam z butli i odciągam żeby anemia sie nie pogłębiała.
Teraz śpi jak kamień od ponad 2,5h a zjadła troszkę z piersi i tylko 20ml z butli. Zaraz muszę ją wybudzić...

Poznanianko i w ogóle dziewczyny z tymi wymiarami z ust to nie ma sie co sugerować.
U nas mala wg usg wychodziła około 2500 a urodziła się 2300.
Tak samo kość udowa wychodziła ciągle strasznie krótka a mala jak na swoją wagę urodziła sie dluga moim zdaniem.
Ile ja się tymi wymiarami z usg stresowałam a wyszlo i tak inaczej.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:31   #2824
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wsparcie

Zostaje na oddziale, skurcze się wyciszyły, jutro zrobią mi morfologie i ktg, jeśli będzie wszystko ok to raczej mnie wypuszcza.
Na usg w szpitalu wyszło, że Julka waży ponad 2500g, mieści się w dolnej granicy normy, podobno jak na ten tydzień to nie jest źle
To fajnie że jednak wymiary okazały się większe szkoda tylko że się musiałas tyle nastresowac. A podają Ci te sterydy na plucka? Obyś jutro już wyszła

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Karoseria ja też mam taką nadzieję bo to takie błędne koło u mnie. Z jednej strony chciałabym ją bardziej uczyć piersi z drugiej dokarmiam z butli i odciągam żeby anemia sie nie pogłębiała.
Teraz śpi jak kamień od ponad 2,5h a zjadła troszkę z piersi i tylko 20ml z butli. Zaraz muszę ją wybudzić...
Mam nadzieję, że Lilka nabierze apetytu i pozegnacie się z anemia dobrze, że trafiła Ci się taka życzliwa położna.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:41   #2825
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
To fajnie że jednak wymiary okazały się większe szkoda tylko że się musiałas tyle nastresowac. A podają Ci te sterydy na plucka? Obyś jutro już wyszła



Mam nadzieję, że Lilka nabierze apetytu i pozegnacie się z anemia dobrze, że trafiła Ci się taka życzliwa położna.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Nie, nic mi nie podali, bo raczej rodzić nie będę. Tylko aspargin dostałam.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 22:57   #2826
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
My już jesteśmy od wtorku w domu.
Infekcja wyleczona za to anemia się przyplątała...

Pierwsza noc to byl dla mnie koszmar, byłam przerażona, że teraz to ja jestem w 100% odpowiedzialna za mala.
Wróciłam tak wykończona po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu, że oczy mi same leciały. Dobrze że byl mąż i jakoś ogarniał wszystko.

Co do kp to próbujemy cały czas, mala ładnie zasysa i nawet ssie po kilka minut, ale i tak dokarmiam ją moim mlekiem z butelki bo boję się że nie dojada.
Jest malutka, apatyczna, nie wybudza się sama na karmienia, przysypia i przy cycku i przy butli. Ten temat mnie strasznie frustruje, zwłaszcza, że ma ta anemię.

Mamy już za sobą pierwszą wizytę położnej. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, była u nas około 3h i widać było że chce pomóc a nie odbębnić wizytę. Patrzyła jak karmie i piersią i z butli i mówi że dawno takiego przypadku nie widziała, dziecka które niechętnie je w ogóle.

Pozdrawiamy Was z Lilcia, gratulujemy wszystkim rozpakowanym mamom i trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe porody
Dacie rade ! A ze tak spytam.. Karmienie piersia boli? ja mam wrazliwe i np nivdy nie mogl sie tz dluzej "pobawic" bo mnie bolaly, boje sie jak bedzie z kp.. A chce kp.





Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I widzicie jak to jest, co sprzęt to inny pomiar i tylko człowieka stresują...
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
Ja tez nie mialam jeszcze ani razu.
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-28, 23:41   #2827
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

olilina dobrze że już w domku trzymam kciuki za malutką żeby apetytu nabrała

beautifuldream na spokojnie,jutro mam pierwsze ktg,zaczynam 39tydzień
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 03:02   #2828
lexie42
Zakorzenienie
 
Avatar lexie42
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 3 852
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Aa rozumiem. A to mialas zzo? Mocne kciuki za was w takim razie!
Nie, nie miałam zzo. Korzystałam jedynie z gazu rozweselajacego, najbardziej działał na nieszczęsne skurcze z krzyża.
lexie42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 03:43   #2829
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Jeny, tyle stresu o maluszka w brzuszku a jak się urodzi to ja już sobie wyobrazić nie mogę. Zaczynam się denerwować czy dam radę.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 04:05   #2830
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Spać nie mogłam, znów pojawiły się skurcze i to częste, cholernie bolesne Leżę pod ktg...
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 04:11   #2831
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Poznanianka nie dziwie Ci się wcale. A wiadomo coś nowego wogole? Jakieś decyzcje podjęli?
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 04:30   #2832
poznanianka1990
Zakorzenienie
 
Avatar poznanianka1990
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 493
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez wonderka Pokaż wiadomość
Poznanianka nie dziwie Ci się wcale. A wiadomo coś nowego wogole? Jakieś decyzcje podjęli?
Na razie położna obserwuje zapis, tzn raz była i spojrzała... Czekam na jakieś informacje, mąż nie śpi, czuwa.
__________________


Nasz ślub 16.08.2014

Julcia 4.11.2015 g. 0:09
2740g 52 cm

poznanianka1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 04:33   #2833
wonderka
Zadomowienie
 
Avatar wonderka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 219
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Myślę, że dobrze ze jesteś pod obserwacja.
wonderka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 06:25   #2834
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ojj dziewczyny z końca miesiąca będą przed tymi z początku chyba tulić swoje maleństwa. Poznanianka w szpitalu w którym jesteś mają dobry oddział neonatologiczny w razie czego? Pamiętam że położna nam mówiła, że najlepiej gdyby miał ten 3stopień opieki nad noworodkiem...
Może to ze stresu? Wcześniej nie wspominałaś o takich bolesnych skurczach... twoja Julka jest drobniutka ale to chyba już 37tydzień u Ciebie,tak?da sobie radę!
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 06:44   #2835
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny z końca miesiąca będą przed tymi z początku chyba tulić swoje maleństwa.!
No też mi przeszło to przez myśl 😐 skoro takie rzeczy się dzieją.. Poznanianko, nie martw się, nerwy też robią swoje więc pewnie stąd te "straszaki" wszystko będzie dobrze


Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 07:03   #2836
Czerwiec2014
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 17
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV  to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I widzicie jak to jest, co sprzęt to inny pomiar i tylko człowieka stresują...
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
Hej, ja zaczęłam chodzić od 37 tygodnia I ran na tydzien mam
Czerwiec2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 07:41   #2837
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ojj dziewczyny z końca miesiąca będą przed tymi z początku chyba tulić swoje maleństwa. Poznanianka w szpitalu w którym jesteś mają dobry oddział neonatologiczny w razie czego? Pamiętam że położna nam mówiła, że najlepiej gdyby miał ten 3stopień opieki nad noworodkiem...
Może to ze stresu? Wcześniej nie wspominałaś o takich bolesnych skurczach... twoja Julka jest drobniutka ale to chyba już 37tydzień u Ciebie,tak?da sobie radę!
Ja trafiłam na oddział w 34 tygodniu, a usg pokazywało, że mały jest w 33. Co chwilę słyszałam, że fajnie byłoby jeszcze tydzień, a najlepiej 2 ponosić tą ciążę. W 36 usłyszałam, że w razie czego, mogę już rodzić, bo maluch jest gotowy. W 37 wypisali mnie do domu, bo jest to już ciąża donoszona. Tak więc myślę, że poznanianka może być naprawdę spokojna. Leżała ze mną laska, która od 33 tygodnia miała skurcze. Faszerowali ją różnymi kroplówkami i po skończonym 36 tygodniu puścili do domu właśnie ze słowami, że teraz już może rodzić jakby coś. Poznanianka ma tą samą datę porodu, co ja, więc nie ma się czym stresować. Dzidziuś może będzie ciut mniejszy, ale na pewno gotowy. W tym tygodniu nawet nie podaje się już sterydów na płuca. Mój gin mówił mi nawet, że dziecko może się urodzić 3 tygodnie przed terminem i 2 tygodnie po. I ten margines 5 tygodni jest odpowiednim czasem.

Edytowane przez limonka1983
Czas edycji: 2015-10-29 o 07:43
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 07:49   #2838
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny limonka dobrze ze się odzywasz

Poznanianka jak tam po ktg?


U mnie dzisiaj równy miesiąc do terminu, więc jeszcze trochę wypadałoby ponosić brzuszek na szczęście u męża w pracy sytuacja się pozmieniala na lepsze (zmienił dział i nie jest już na wypowiedzeniu) więc jakbyśmy mieli powitać córeczkę wcześniej to nie będzie problemu z jego wolnym

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:11   #2839
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja dziś zaczynam 39tydzień, zostało 2tygodnie a od rana już miałam 2telefony czy rodze
Tz dziś ma wolne, na 11 jedziemy na ktg,potem do USC uznać ojcostwo i tz sam zaproponował że pomoże mi dziś w domu posprzątać skoro jest w domu. Jestem trochę w szoku

dzikasliwka chyba dziś urodzi, myślę najpóźniej jutro trzymamy kciuki żeby poszło jej szybciutko

iclosemyeyes to super wieści, wszystko się dobrze ułożyło ostatecznie
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 08:43   #2840
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam dziewczyny moja koleżanka rano zadzwonila do mnie i powiedziala ze ma przeczucie odnośnie Klaudii ze wykluje się dzisiaj, hihi zobaczymy
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:45   #2841
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Aaa dzieje sie tu u nas dzieje ale fajnie

Poznanianka nie pisze to moze i Ona na porodowke trafiła

Ja jutro mam wizyte i okropnie sie doczekac nie moge, czy malutki nasz sie przekrecil (w co watpie bo ciagle czuje go tak samo) i jak tam moje rozwarcie

aaaa no i czwartkowo sie witam w 37 tyg
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-29 o 08:51
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:51   #2842
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

I ja się witam w skończonym 36 tygodniu, zaczynamy 37

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Hej. Odzywam się po dłuższej przerwie. Widzę, że zaczął się mój temat Wróciłam dzisiaj ze szpitala. Po drodze zaliczyłam jeszcze kardiologa, który miałby się wypowiedzieć w sprawie ewentualnej cesarki. Na ginekologii wszyscy lekarze chcą mnie ciąć, a ja nie jestem za bardzo do tego przekonana. Kardio miał się wypowiedzieć. Jeśli ciśnienie zacznie szaleć, mam się pojawić 16 listopada na cięcie (chyba jest to poniedziałek). Jeśli będzie stabilne, dopiero na poród. Sama nie wiem jak chciałabym rodzić. Mam nadzieję, że los za mnie zadecyduje Wybaczcie, że nie odzywam się za często, ale w szpitalu za dużo się działo, a dziś jak weszłam do mieszkania po 3 tygodniach, po prostu z sił opadłam. Będę odzywać się w miarę możliwości Gratuluję wszystkim mamom zdrowych maluszków
Byleby jak najbezpieczniej dla Ciebie i maluszka, dużo zdrówka Kochana, dobrze, że już jesteście w domu
Olilina brawo za powrót do domku! Świetnie sobie dajesz radę, jesteś super zaangażowaną Mamą, Malutka ma prawo być jeszcze wyciszona

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Zostaje na oddziale, skurcze się wyciszyły, jutro zrobią mi morfologie i ktg, jeśli będzie wszystko ok to raczej mnie wypuszcza.
Na usg w szpitalu wyszło, że Julka waży ponad 2500g, mieści się w dolnej granicy normy, podobno jak na ten tydzień to nie jest źle
Ufff, uff, sprzęt sprzętowi nierówny, dobrze, że chociaż tą sprawę rozwiali lekarze, 2500 to odpowiednia waga i tak jak Limonka pisała, już możesz bezpiecznie rodzić, także staraj się nie denerwować, jakby się nie skończyło czy porodem czy powrotem do domu to będzie już dobrze dużo sił!!!

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
Ja tylko raz miałam robione ktg, 2 tygodnie temu jak wylądowałam prywatnie ze skurczami, tak to w żadnej ciąży mi nie robili (chociaż powinni...) dopiero w szpitalu jak jechałam do porodu

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 39tydzień, zostało 2tygodnie a od rana już miałam 2telefony czy rodze
Tz dziś ma wolne, na 11 jedziemy na ktg,potem do USC uznać ojcostwo i tz sam zaproponował że pomoże mi dziś w domu posprzątać skoro jest w domu. Jestem trochę w szoku
O matko a to dopiero się zaczyna ...

Przegapiłam coś, u Dzikiej Śliwki coś się dzieje??? Kurczę, powodzenia!

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny moja koleżanka rano zadzwonila do mnie i powiedziala ze ma przeczucie odnośnie Klaudii ze wykluje się dzisiaj, hihi zobaczymy
Uuu, ciekawie, czy Ci wywróży poród !

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Ja jutro mam wizyte i okropnie sie doczekac nie moge, czy malutki nasz sie przekrecil (w co watpie bo ciagle czuje go tak samo) i jak tam moje rozwarcie
Te ostatnie wizyty są strasznie fajne, przynieś jutro same dobre nowiny ja byłam przekonana, że Mała się odwróciła pośladkowo znów, bo strasznie mnie obtłukuje po lewym biodrze a okazało się, że takie ma wszędobylskie łapki
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:52   #2843
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzisiaj koleżanka z pracy do mnie pisała że urodziła, już jakieś 2-3tyg temu ale teraz znalazła chwile i... Normalnie szalona, na porodówce spędziła 10 minut i miała małego skurcze miała od 3 w nocy takie silniejsze, na porodówke poszła (tak,poszła,sama,pieszo) po 9 jak doprowadziła synka do przedszkola. Silna babka,skorpion, nasze córki też tak będą rodzic
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:56   #2844
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj koleżanka z pracy do mnie pisała że urodziła, już jakieś 2-3tyg temu ale teraz znalazła chwile i... Normalnie szalona, na porodówce spędziła 10 minut i miała małego skurcze miała od 3 w nocy takie silniejsze, na porodówke poszła (tak,poszła,sama,pieszo) po 9 jak doprowadziła synka do przedszkola. Silna babka,skorpion, nasze córki też tak będą rodzic
Hardcorowa dziewczyna ...
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 08:59   #2845
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tez słyszałam takie historie, że laska urodziła i po porodzie sama na nogach na sale poszła i mało tego, powiedziała że musi kości rozprostowac i troche pochodzic haha To akurat od położnej ze SR slyszałam

Nie wiem czy widziałyście reklamę ale pampersiorki w całkiem fajnej cenie
https://www.mall.pl/pieluchy-pampers...esiac?v=705110
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]

Edytowane przez maartucha
Czas edycji: 2015-10-29 o 09:02
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:01   #2846
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Dzikasliwka rodzi ?? Przegapiłam coś?
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:01   #2847
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja dziś zaczynam 39tydzień, zostało 2tygodnie a od rana już miałam 2telefony czy rodze
Jak ja teraz trafiłam do szpitala, dostawałam smsy z gratulacjami

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
limonka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:04   #2848
Amelia16
Zadomowienie
 
Avatar Amelia16
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 390
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Dzikasliwka rodzi ?? Przegapiłam coś?
Podbijam pytanie bo i ja żyję chyba w niewiedzy

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Jak ja teraz trafiłam do szpitala, dostawałam smsy z gratulacjami
Haha, falstart
__________________
1 , 2 , 3
Amelia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:05   #2849
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Na usg w szpitalu wyszło, że Julka waży ponad 2500g, mieści się w dolnej granicy normy, podobno jak na ten tydzień to nie jest źle
Trzymam mocno kciuki Normą się nie martw, ciąża wg niektorych norm donoszona. Julka może też być drobniejsza - geny.

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
My już jesteśmy od wtorku w domu.
Infekcja wyleczona za to anemia się przyplątała...
Pewnie na anemię zapiszą Ci suplementy z żelazem. Pij pokrzywę, ona też działa dobroczynnie na laktację.

Cytat:
Napisane przez laszczmagdalena Pokaż wiadomość
przy okazji meldujemy się po wizycie i po brzuszkowej sesji
dziś mamy równo 37+0 tc, także ciąża donoszona i możemy sobie grzecznie rodzić. Mała waży 3380g, więc nawet jak donoszę do terminu to do 4000g nie powinna dobić.
Jaką mieliście sesję ?
Gratuluję terminu i tak dorodnej Malutkiej

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I widzicie jak to jest, co sprzęt to inny pomiar i tylko człowieka stresują...
Dziewczyny a w którym tygodniu wy zaczęłyscie chodzić na ktg? Ja jeszcze nie byłam ani razu i trochę mnie to martwi
Ja od 36 tc, ale tylko i wyłącznie ze względu na zagrożenie porodem przedwczesnym.

Cytat:
Napisane przez Amelia16 Pokaż wiadomość
Halo, halo melduję się po dzisiejszej wizycie, bardzo optymistycznie nastawiona! Malutka już 2700-2800g, główkowo, nisko w kanale, szykuje się na poród chociaż rozwarcia brak
Ładnie, ładnie Będziecie coś przyspieszać?

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
ja miałam mieć dziś tylko samo USG, ale zadzwonili wczoraj że im się sprzęt zepsuł i idę w sobotę dopiero...
U, niedobrze - jakaś inwazja psujących się aparatów do usg

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Hej. Odzywam się po dłuższej przerwie. Widzę, że zaczął się mój temat Wróciłam dzisiaj ze szpitala.
Super, że już wyszłaś ze szpitala. Jak samopoczucie?
Ciężki orzech do zgryzienia masz z porodem.

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
na szczęście u męża w pracy sytuacja się pozmieniala na lepsze (zmienił dział i nie jest już na wypowiedzeniu) więc jakbyśmy mieli powitać córeczkę wcześniej to nie będzie problemu z jego wolnym
Bardzo fajnie się złożyło Jest zadowolony z pracy?
U mnie pan mąż nie może się doczekać urlopu rodzicielskiego - śmieję sie z niego, ze powinien napisać podanie do dziecka o to, żeby urodziło się między nocnym terminem niedziela/poniedziałek do środy/ czwartku - 2 dni wolnego są nie do przecenienia

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Dzisiaj koleżanka z pracy do mnie pisała że urodziła, już jakieś 2-3tyg temu ale teraz znalazła chwile i... Normalnie szalona, na porodówce spędziła 10 minut i miała małego skurcze miała od 3 w nocy takie silniejsze, na porodówke poszła (tak,poszła,sama,pieszo) po 9 jak doprowadziła synka do przedszkola.
Ekstremalna historia. Chyba też skurcze nie były aż tak bolesne.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia

Edytowane przez cornflower_girl
Czas edycji: 2015-10-29 o 09:06
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-29, 09:07   #2850
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Maartucha, haha niezła

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
Hej. Odzywam się po dłuższej przerwie. Widzę, że zaczął się mój temat Wróciłam dzisiaj ze szpitala. Po drodze zaliczyłam jeszcze kardiologa, który miałby się wypowiedzieć w sprawie ewentualnej cesarki. Na ginekologii wszyscy lekarze chcą mnie ciąć, a ja nie jestem za bardzo do tego przekonana. Kardio miał się wypowiedzieć. Jeśli ciśnienie zacznie szaleć, mam się pojawić 16 listopada na cięcie (chyba jest to poniedziałek). Jeśli będzie stabilne, dopiero na poród. Sama nie wiem jak chciałabym rodzić. Mam nadzieję, że los za mnie zadecyduje Wybaczcie, że nie odzywam się za często, ale w szpitalu za dużo się działo, a dziś jak weszłam do mieszkania po 3 tygodniach, po prostu z sił opadłam. Będę odzywać się w miarę możliwości Gratuluję wszystkim mamom zdrowych maluszków
Dobrze Kochana ze juz w domku jesteście ile Ty musisz przejść masakra, ale teraz juz z górki będzie, napewno
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:50.