Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-28, 22:03   #241
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hej ja z jednej strony zgadzam sie co do tego, ze jest spore zamieszanie i czasem ciezko nadążyć, ale z drugiej strony chyba po to tez jest ten watek. Wnioskuje ze zadna z nas nie jedzie tylko na cwiczeniach i diecie - kazda ma zainteresowania, prace, studia, chlopaka , przyjaciol. I wlasciwie nie wiem jak mozna to rozrozniac - co jest wazne i co mozna napisac, a co nie. Mnie bardzo cieszy, gdy moge przeczytac, ze Promyk wlasnie zdobyła bezproblemowo nowa prace ( gratuluje ) czy neska byla z milym nieznajomym na kawie ja tez jestem wiecznie zabiegana, ale nadrobienie dzisiejszego dnia zajelo mi z 5 min - mysle, ze chec odzywania się i reagowania na czyjes wpisy jest uzalezniona tylko i wylacznie od osoby piszacej. Jak sie zwraca choc trochę uwage i czyta ze zrozumieniem to łatwo mozna choc kilka slow skrobnac do innych, a nie tylko o sobie. Takie moje skromne zdanie

Kocie sliczne pazurki... I rzeczywoscie bardzo ladny ksztalt i widac, ze zadnane sa a cukierkami się nie przejmuj, jutro będziesz grzeczniejsza

Stokrotka jak dietke trzymAsz to nie jest zle! Pol wieku chyba nie pilam kakao

Bejatka niezle dalas czadu Ty to masz kobieto energii! Chyba jestes rozgrzeszona z tych pierniczkow

Neska Twoje pazurki tez bardzo fajne. I przez ten miesiąc nie odpryskiwala Ci hybryda ? Mnie na naturalnej plytce juz po tygodniu odpryskuje - slaba plytka:/

Butterfly za cwiczenia! A astygmatyzmrem na razie chyba nie musisz się przejmowac, czestl mija

Melisja ojejku ale sobie ranki porobilas! Az mnie boli jak patrze:p ja sims 3 i dodatki sciagnelam z neta, ale ciii...

Agafisia ale super obiadek mialas !!! Powiedz mi ile gotowalas te skrzydla? Normalnie w wodzie ? I potem w tej obtoczce i do piekarnika? I ile tam siedzialy? Nigdy czegos takiego nie robilam. A bataty tez bardzo lubie. Kiedys tez jadlam gotowane, pokrojone w cwiartki i podsmazone z cynamonem - miod malinka dla mnie a simsy bardzo fajna gra, ale przrz to, ze możesz sterować tymi ludzikami, ich kariera, uczuciami to bardzo wciagajaca


Co u mnie... Trzymam sie jako tako z dieta, nie cwicze, mam chandre jesienna. Chodze ostatnio poddenerwowana, przydalaby mi sie jakas odskocznia, relaks, troche spokoju. Jestem zabiegana, bo uczelnia, dom itp i nie mam dla siebie czasu. Szczerze powiedziawszy chce zrobic sobie jakies wyzwanie - plan do świat, rozpisac sie, aby jakos sie mobilizować. Macie pomysły na jAkieś wspolne wyzwanie?

Aaaa ktoras pytala o rosyjski - jestem obecnie na poziomie B1, ucze sie drugi rok, barddzo fajny jezyk
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 22:50   #242
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Zgadzam się ze jest zamieszanie, ale po prostu jest nas dużo więcej.
Ja proponuję żeby wprowadzić kolory tak jak to jest na niektórych forach na wizażu, rzeczy dotyczące codzienności pisać w kolorze szarym, a jeśli chodzi o dietę, jadłospisy, itp normalnie czarnym dzięki temu dziewczyny które nie będą chciały tego czytać mogą ominąć. Taka luźna propozycja z mojej strony zgadzam się z azą ;-)

Aza ja pytałam uuu b1 to super 👌
Właśnie jakie macie plany wagowe na listopad?
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 06:14   #243
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Melduję zaliczony rowerek 96min (38,5km)
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 06:43   #244
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Melisja te kolory byłyby chyba fajnym rozwiązaniem. Wtedy niezainteresowane osoby czytałyby tylko informacje dietetyczno- ćwiczeniowe

Butterfly za poranny rowerek! Ja dopiero z łóżka wstaję jak patrzę na Twój podpis, ile tych minut uzbierałaś to szok!!!
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 06:59   #245
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Kolory bardzo fajny pomysl
Jedynie mozna miec problem z pisaniem wiadomosci przez aplikacje na telefonie. Ale tez by sie dalo.
Aza - dziewczyny pisaly kiedys cos o braniu sie za siebie od listopada do swiat zreszta ja tez. Ale narazie planu brak.
Na utwardzenie pazurkow polecam picie drozdzy

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:03   #246
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Mój plan na listopad do 54 kg
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:17   #247
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

stokrotenka
moj tez 54 kg!! ile masz obecnie kg? ogolnie nie zwracam wiekszej uwagi na kg, lecz na cm w obowdach ale tym razem bede sie wazyc

ciesze sie ze jest juz czwartek. w pracy dostalam mala podwyzke
w niedziele mam przeprwadzke i sie troche stresuje, w koncu.
przyszla juz moja tolaetka ale sobie urzadze pokoj !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 07:20   #248
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Moja obecna waga to 56 kg

Kurcze ja ostatnio też dostałam awans Gratuluję Bardzo dobry pmysł z tym offtopem na szaro
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:21   #249
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

BuryKocie pije 2 miesiace i super dzialaja na wlosy, ale na paznokcie niestety zero reakcji. Kosmetyczka ostatnio mi powiedziala, ze niektore paznokcie takie sa z natury, nie z brakh witamin czy cos i bardzo ciezko jest je zapuscic i cos konkretnego z nimi zrobic...

Stokrotka a ile masz teraz ?

Ja chyba sobie zaplanuje te 1000min... I diete bardziej ogranicze chleb - zawsze wtedy chudne lepiej
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 07:54   #250
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Aza Ty chyba pisalas ze nie cwiczysz, ale z zywieniem idzie okej/ Ruszaj tylek malenka to i kg poleca!
ja mam jakies 59kg chyba, wiec u mnie max 5 do zrzutki. bede budowac ladnego miesnia. az sie nie moge doczekac karnetu na silke.


plan na listopad:

Silka 3-5x w tyg
cardio : po treningu (poza dniem tylka i nog) oraz basen - jak mi sie zachce.
jak mi starczy czasu/kasy gdzies wrzuce pole Dance/pilates/yoga.
bedzie pieknie!
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:07   #251
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hejka!
Plan na listopad? ? Nie tyc! waga pokazuje 67.3 a to już -13 kg
Ostatnio mam mega apetyt czuje że to już przez Zbliżającą się zimę wczoraj pizza i piwo a dziś brzuch mnie bardzo boli lekarz nie wie coś jest daje kolejne skierowania ogólnie masakra z tym moim brzuchem
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 08:11   #252
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez sysa09 Pokaż wiadomość
Jovisse, nie jedz tak ! Ja tak jadlam przez ostatnie 3 miesace i doprowadzilam sie do takiego stanu, ze ojejku. Slodycze zastepowaly mi kazdy inny posilek, troche z zabiegania, troche z lenistwa i wygody. A juz na pewno z lakomstwa, uwielbiam slodycze
Wiem

Ale są takie dni, kiedy jem tylko słodycze, bo na więcej nie mam czasu, a są takie, kiedy na szczęście w ogóle ich nie jem (niestety często też nie jem nic przez długi, długi czas...)

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka!
Plan na listopad? ? Nie tyc! waga pokazuje 67.3 a to już -13 kg
Ostatnio mam mega apetyt czuje że to już przez Zbliżającą się zimę wczoraj pizza i piwo a dziś brzuch mnie bardzo boli lekarz nie wie coś jest daje kolejne skierowania ogólnie masakra z tym moim brzuchem
Super! Fajnie, że waga się trzyma, a nawet odrobinę spada Dasz radę

Co do offtopu się zgodzę z Kotem

Oczywiście na wakacje już się nie zdążę odchudzić, ale po powrocie spróbuję znów
Bo w ogóle to już za 1,5 tygodnia wylatujemy do Tajlandii
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:33   #253
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Jakby ktoś miał problem z aplikacją żeby zrobić szary [COLOR=Gray]
[/...COLOR] bez trzech kropek między tym oczywiście wiadomość

Witam się
Mój plan na listopad 56,6
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"

Edytowane przez mmelisjaa
Czas edycji: 2015-10-29 o 08:34
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:36   #254
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Moja obecna waga to 56 kg

Kurcze ja ostatnio też dostałam awans Gratuluję Bardzo dobry pmysł z tym offtopem na szaro
wow. malutko ! a marudzisz ze tyjesz
Cytat:
Napisane przez aza3994 Pokaż wiadomość
BuryKocie pije 2 miesiace i super dzialaja na wlosy, ale na paznokcie niestety zero reakcji. Kosmetyczka ostatnio mi powiedziala, ze niektore paznokcie takie sa z natury, nie z brakh witamin czy cos i bardzo ciezko jest je zapuscic i cos konkretnego z nimi zrobic...
Ja chyba sobie zaplanuje te 1000min... I diete bardziej ogranicze chleb - zawsze wtedy chudne lepiej
to mnie pierwsze na paznokcie dzialaja, a wlosy pod koniec kuracji. Za to baby hair szaleje - juz mi sie zagescila i podniosla czupryna, a bylo z nia bardzo kiepsko. Dziewczyny pewnie pamietaja moje lamenty z kwietnia
Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka!
Plan na listopad? ? Nie tyc! waga pokazuje 67.3 a to już -13 kg
Ostatnio mam mega apetyt czuje że to już przez Zbliżającą się zimę wczoraj pizza i piwo a dziś brzuch mnie bardzo boli lekarz nie wie coś jest daje kolejne skierowania ogólnie masakra z tym moim brzuchem
13.. piekny wynik.
tez ostatnio zaczelam sie tlumaczyc jesienia, ale pora to zmienic.
Co to za bol ?

zjadlam platki ryzowe z mlekiem i miodem, ide sie uczyc zostal mi jeden rozdzial w ksiazsce przed kursem, pisanie listow i wypowiedzi i sluchanie ze zrozumieniem. Wszystko do 3 listopada.
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 08:56   #255
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
wow. malutko ! a marudzisz ze tyjesz
Bo się nażrem ja czasem mam taki napad że jem dokąd się nie i się dziwić ze u mnie waga skacze o 3 kg
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 09:16   #256
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
w
13.. piekny wynik.
tez ostatnio zaczelam sie tlumaczyc jesienia, ale pora to zmienic.
Co to za bol ?
boli mnie brzuch tuż pod żebrami
lekarz zlecił USG ( bo nie mam pęcherzyka żółciowego miałam kamienie) ale nic nie wykazało często mam problemy z trawieniem itp dostałam masę leków kasa poszła ale muszę zrobić kolejne mniej przyjemnie badania
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 12:05   #257
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

aza-skrzydełka ugotowałam w wodzie do miękkości, wystudziłam, obcięłam niejadalne końcówki,przekroiłam na 2 części, obtoczyłam w jajku z solą,pieprzem i papryką, i obtoczyłam w mocno pogniecionych płatkach kukurydzianych i połozyłam na kratkę i piekłam do zrumienienia panierki do tego bataty z ostrą papryczką upieczone w formie frytek, surówka z kapusty i dip jogurtowo-keczupowo-czosnkowy pycha
ładny post dla mnie bez zensu jest pisać na szaro bo i tak będzie sie czytać to co na szaro...no i nie można nikogo poznać jak sie pisze tylko ilość zjedzonych kalorii i ćwiczeń...jak ktoś przychodzi raz na 4 dni i pisze post w formie-hej-no to pewnie że nie nadąży nie ogarnie i nie będzie wiedział kto jest kim...ale nie moje forum nie moje zasady
robię dziś placki z pieczonej dyni z jogurtem i powidłami-1 szy raz
moje posty będą chyba tak wyglądać teraz wszystkie-jestem załatwiona na szaro
__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 12:11   #258
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Agafisia ale dla mnie też się lepiej wtedy to czyta Na ten wątek nie tylko wchodzą Nasze i inne wizażanki, ale również inne niezalogowane osoby które mogą czerpać od Nas inspiracji. Od razu rzuca się to na szaro i wtedy dla mnie jest czytelniej

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:10 ----------

Zachęciłaś mnie na taką panierkę, ale niecierpię skrzydełek
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 12:36   #259
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
aza-skrzydełka ugotowałam w wodzie do miękkości, wystudziłam, obcięłam niejadalne końcówki,przekroiłam na 2 części, obtoczyłam w jajku z solą,pieprzem i papryką, i obtoczyłam w mocno pogniecionych płatkach kukurydzianych i połozyłam na kratkę i piekłam do zrumienienia panierki do tego bataty z ostrą papryczką upieczone w formie frytek, surówka z kapusty i dip jogurtowo-keczupowo-czosnkowy pycha
ładny post dla mnie bez zensu jest pisać na szaro bo i tak będzie sie czytać to co na szaro...no i nie można nikogo poznać jak sie pisze tylko ilość zjedzonych kalorii i ćwiczeń...jak ktoś przychodzi raz na 4 dni i pisze post w formie-hej-no to pewnie że nie nadąży nie ogarnie i nie będzie wiedział kto jest kim...ale nie moje forum nie moje zasady
robię dziś placki z pieczonej dyni z jogurtem i powidłami-1 szy raz
moje posty będą chyba tak wyglądać teraz wszystkie-jestem załatwiona na szaro
:-D tak jak Stokrotka pisze jest czytelniej i nie każdy chce czytać o codzienności


Ja lecę na jakieś zakupy miłego dnia wszystkim 😄
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-29, 12:40   #260
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
boli mnie brzuch tuż pod żebrami
lekarz zlecił USG ( bo nie mam pęcherzyka żółciowego miałam kamienie) ale nic nie wykazało często mam problemy z trawieniem itp dostałam masę leków kasa poszła ale muszę zrobić kolejne mniej przyjemnie badania
nerwica???
masz stres Jakis `??
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 13:43   #261
aza3994
Zakorzenienie
 
Avatar aza3994
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 353
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Aza Ty chyba pisalas ze nie cwiczysz, ale z zywieniem idzie okej/ Ruszaj tylek malenka to i kg poleca!
ja mam jakies 59kg chyba, wiec u mnie max 5 do zrzutki. bede budowac ladnego miesnia. az sie nie moge doczekac karnetu na silke.


plan na listopad:

Silka 3-5x w tyg
cardio : po treningu (poza dniem tylka i nog) oraz basen - jak mi sie zachce.
jak mi starczy czasu/kasy gdzies wrzuce pole Dance/pilates/yoga.
bedzie pieknie!
staram się trzymać jakiejś sensownej diety, ale niestety czasem ciężko to wprowadzić w życie.


Aguś no pewnie ja też będę pisała sporo na szaro. Ale lepsza taka metoda niż ograniczanie wszystkich wypowiedzi, bo takie forum nie ma sensu Zawsze będziesz mogła napisać "dziś znów nażarłam się jak krowa" chociaż zupełnie Ci tego nie życzę fajny ten Twój obiadek, może zrobię takie coś w przyszłości, choć na razie nie mam czasu. U mnie dziś zupka kalafiorowo warzywna - bardzo smaczna była. Póżniej też jadę na małe zakupy - muszę sobie kupić skórkowe rękawiczki, może jakiś fajny szalik, czapę w house i cropp jest -40%, -30% może skorzystam
__________________
cel 1:
68,0 - 61,5 -....- 60 kg

3/2017
aza3994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 13:59   #262
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
boli mnie brzuch tuż pod żebrami
lekarz zlecił USG ( bo nie mam pęcherzyka żółciowego miałam kamienie) ale nic nie wykazało często mam problemy z trawieniem itp dostałam masę leków kasa poszła ale muszę zrobić kolejne mniej przyjemnie badania
tuz pod zebrami, ale po ktorejs konkretnej stronie ?

Cytat:
Napisane przez agafisia Pokaż wiadomość
aza-skrzydełka ugotowałam w wodzie do miękkości, wystudziłam, obcięłam niejadalne końcówki,przekroiłam na 2 części, obtoczyłam w jajku z solą,pieprzem i papryką, i obtoczyłam w mocno pogniecionych płatkach kukurydzianych i połozyłam na kratkę i piekłam do zrumienienia panierki
fajny pomysl na dietetyczne przygotowania czegos w panierce nie wpadlabym na to

Dzis robie "dyniowy special" na obiad

Wam tez sie chce tak strasznie spac ?

Butterfly - nie wiesz czy w DE endokrynologia zajmuje sie po prostu Internist ? jakos endokrynologow nie moge znalezc
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:14   #263
Butterfly_27
Zakorzenienie
 
Avatar Butterfly_27
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 7 740
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
tuz pod zebrami, ale po ktorejs konkretnej stronie ?


fajny pomysl na dietetyczne przygotowania czegos w panierce nie wpadlabym na to

Dzis robie "dyniowy special" na obiad

Wam tez sie chce tak strasznie spac ?

Butterfly - nie wiesz czy w DE endokrynologia zajmuje sie po prostu Internist ? jakos endokrynologow nie moge znalezc
nie chodzę do lekarzy to nie wiem
Butterfly_27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 15:22   #264
Promyk03
Zakorzenienie
 
Avatar Promyk03
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 25 590
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Motyl po prawej nie umiem na.tel pisac na szaro
__________________
13.09.2008
1.05.2014
06.01.2016


Cieszę się życiem

książki :
2016- 31
2015- - 56


-14 kg
Promyk03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 17:52   #265
agafisia
Zakorzenienie
 
Avatar agafisia
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 517
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

zapraszam moje dziewczyny do naszego klubu
aza-dziś jadłam ładnie:P a na kolacje upiekłam pół kalafiorka

__________________



agafisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:20   #266
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez Promyk03 Pokaż wiadomość
Hejka!
Plan na listopad? ? Nie tyc! waga pokazuje 67.3 a to już -13 kg
Ostatnio mam mega apetyt czuje że to już przez Zbliżającą się zimę wczoraj pizza i piwo a dziś brzuch mnie bardzo boli lekarz nie wie coś jest daje kolejne skierowania ogólnie masakra z tym moim brzuchem
Mam to samo... Jakiś dziwny apetyt mnie dopadł ostatnio. To co pokazuje moja waga już mi się nie podoba :/

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Hej,

mam zły okres. Weszłam na wagę i się przeraziłam. Najgorsze, że ciągle bym tylko ruszała buzią :/ Z ćwiczeniami nie mam najmniejszego problemu ale co z tego jak znowu ożarłam się dzisiaj czekolady Zupełnie nie wiem co się ze mną dzieje, do niedawna potrafiłam jeść zdrowo, nie dawać się pokusom. Teraz przegrywam z każdym możliwym smakołykiem, który jest wokół. Oczywiście już mam postanowienie poprawy i pewnie będzie dobrze do jutra do południa, a potem znowu będzie kusiło. Myślałam,że to wina tego że nie jadłam regularnie ale popracowałam nad tym i jest regularność, a mnie nadal ciągnie... Nie szanuję swojej własnej cięzkiej pracy, którą włożyłam w to by schudnąć
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015



neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:43   #267
BuryKotZPiwnicy
Zakorzenienie
 
Avatar BuryKotZPiwnicy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 12 118
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Neska - moze chwilowo za duzo od siebie wymagasz a organizm potrzebuje wiecej niz chcesz mu dostarczyc ? Moze sprobuj jesc bialkowe sniadanie ?

🎀
__________________
Minimalizm. Rozsądek. Konsekwencja.

64,9 ... 64,0 ...58,0



BuryKotZPiwnicy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:55   #268
neska002
Zakorzenienie
 
Avatar neska002
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 3 159
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Cytat:
Napisane przez BuryKotZPiwnicy Pokaż wiadomość
Neska - moze chwilowo za duzo od siebie wymagasz a organizm potrzebuje wiecej niz chcesz mu dostarczyc ? Moze sprobuj jesc bialkowe sniadanie ?

��
Próbowałam już chyba wszystkiego. Wniosek jest prosty: znowu jem emocjonalnie. Więcej stresu= żre bez opamiętania Jako że nie jestem z tych co się poddają no to chcę to zmienić i walczę ze sobą, jest lepiej niż było, nie objadam się jakoś strasznie, ale i tak widze że moje jedzenie jest uzależnione od emocji. To się robi niebezpieczne
__________________
Znaczenie życia mierzy się nie czasem lecz głębią.

Cel--> 60 kg - 15.12.2015




Edytowane przez neska002
Czas edycji: 2015-10-29 o 20:02
neska002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 05:45   #269
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

dzien dobry w piatek


moja kawa jest juz zimna
Neska bialkowa kolacja ? a jak ataki na slodkie masz to kombinuj z odzywka bialkowa o ulubionym smaku. jak bylam na diecie to mnie szejki bialkowe ratowaly.. i migdaly, bo to to luszcze ktore daja uczucie sytosci.


w niedziele mam przeprowadzke, wiec dzisiaj bedzie jakies Party u eM. a w sobote wielkie pakowanie..
jak sie uda to po pracy bieg spokojny, powolny.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 07:24   #270
mmelisjaa
Rozeznanie
 
Avatar mmelisjaa
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 832
Dot.: Plotkowanie, dieta, ruch- to jędrna pupa, smukłe uda i płaski brzuch cz.VIII

Hej
co tutaj taka cisza?

Neska wytrwałości
__________________
Przeszłości już nie ma, przyszłości jeszcze nie ma, jest tylko teraz. Tu i teraz możesz coś zmienić.
Tylko od Ciebie zależy jakiego wyboru dokonasz

"Bo w życiu nie chodzi o to by przeczekać burzę, lecz by nauczyć się tańczyć w deszczu"
mmelisjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-10 07:35:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.