EPIDUO- jak na was działa? - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 07:47   #4021
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: EPIDUO - żel na trądzik!

Ponawiam pytanie: czy u Was Epi zadziałał na zaskórniki?
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 08:21   #4022
kaskaa11_11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 922
Dot.: EPIDUO - żel na trądzik!

Cytat:
Napisane przez Selavie Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie: czy u Was Epi zadziałał na zaskórniki?
Zmniejszal ich ilość,ale na nadal były
kaskaa11_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 12:20   #4023
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Moje Drogie,
Czy któraś z was ma może do sprzedania żel Epiduo?
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 15:48   #4024
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
Moje Drogie,
Czy któraś z was ma może do sprzedania żel Epiduo?
Handel lekami na receptę jest zabroniony. Proponuję wycieczkę do dermatologa.
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 17:01   #4025
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja nie zaczynam swojej przygody z Epiduo, tylko kończy mi się już opakowanie a szkoda mi wydać 150 zł na dermatologa tylko po to, żeby mi przepisał kolejną tubkę. Tak czy inaczej skoro jest to zabronione to przejdę się do lekarza po receptę. Dziękuje za odpowiedź
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 15:18   #4026
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
ja nie zaczynam swojej przygody z Epiduo, tylko kończy mi się już opakowanie a szkoda mi wydać 150 zł na dermatologa tylko po to, żeby mi przepisał kolejną tubkę. Tak czy inaczej skoro jest to zabronione to przejdę się do lekarza po receptę. Dziękuje za odpowiedź
proponuje iść do lekarza pierwszego kontaktu, bez problemów przepisze ci Epiduo bo jesteś w trancie leczenia. Teraz nawet po skierowanie do dermatologa trzeba się tam zgłosić wiec tymbardziej powinien ci lekarz przepisać. Wiec 150 zł zostanie ci w kieszeni.

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Ja jestem w trakcie kuracji Epiduo, już od 1,5 miesiąca. Początkowo żel spalił mi skórę , ale myślę że żle założyłam i za dużo na miejsca problemowe. Z czasem nauczyłam się zakładać żel i jest coraz lepiej. Trądzik powoli ustępuje, jestem zadowolona z działania, jest duża poprawa w stanie cery. Żel nakładam na nawilżona skórę, nigdy nie stosowałam bezpośrednio na skórę.
Jeśli chodzi o zaskórniki to mam nadal lekki wysyp, ale myślę że to przez działanie leku. Potrzeba czasu żeby trądzik wyleczyć.

__________________
Liwia 3.10.2013

Edytowane przez 89Beatka
Czas edycji: 2015-11-01 o 15:19
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 07:53   #4027
Selavie
Rozeznanie
 
Avatar Selavie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 762
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

U mnie po 3 miesiącach bez zmian... Zaskórniki ciągle atakują moją twarz.
__________________
Acnenormin -> 19.07.2013
Acnenormin II -> 17.12.2016
Selavie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 20:30   #4028
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

A Wy to epiduo smarujecie na całą twarz czy tylko punktowo?
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:11   #4029
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez DzikiLesnyKot Pokaż wiadomość
A Wy to epiduo smarujecie na całą twarz czy tylko punktowo?
Punktowo
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:35   #4030
DzikiLesnyKot
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 163
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

hmm ja punktowo najpierw smarowałam, niewiele to dawało teraz smaruję obszar gdzie mam syfy i wydaje mi się albo zaczerwienienia i stany zapalne się zmniejszyły. Wysyp mam przy linii żuchwy aż do brody i na szyję mi wędrują. Odstawiłam na tydzień antybiotyk, bo byłam bardzo chora i smaruję się tylko epiduo i muszę powiedzieć, że daje radę Polecam Wam też bardzo maseczkę z glinki marokańskiej, super oczyszcza
__________________

"Szukamy siebie zawsze nie tam, gdzie trzeba:
przeszłość, przyszłość
a ucieka nam piękno.. Czego? Teraz.
Trzeba to zmienić szybko"
DzikiLesnyKot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 09:48   #4031
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Bardzo szokują mnie wpisy tutaj o epiduo.
Preparat, który ja mam wygląda tak :


Wcześniej stosowałam tylko acnederm (który nie spowodował u mnie przesuszu czy wylinki, ale przestał jakkolwiek mrowić po kilku dniach), no i lata wcześniej jakieś daverciny i differiny(ale to lata wcześniej....).

I Epi nie powoduje u mnie nawet najmniejszego mrowienia, przesuszenia czy podrażnienia. Nawet smarowanie 2-3 dziennie po dwie "pompki" nie powoduje żadnych objawów. stosuję dopiero od 5 dni, więc może za krótko, ale powinnien chyba działać jakkolwiek...
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 14:54   #4032
withi_as
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów->Warszawa->Białystok
Wiadomości: 3 812
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

O, jakieś nowe opakowanie?
withi_as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 13:07   #4033
Artur94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 22
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Witam od 8 dni stosuje epiduo codziennie na noc, a na dzień klindacin t punktowo, oczywiście twarz nawilżam rano zaraz po przebudzeniu. Moje pytanie to po jakim czasie skóra przestaje schodzić z twarzy? Po pierwszych 2 dniach było okej nie było podrażnień, skóra lekko się łuszczyła za to po 3 dniu twarz bardzo piekła skóra zaczęła się niesamowicie luszczyc, od tego czasu używam epiduo w mniejszej ilości bo wtedy pewnie przesadziłem, skóra już nie piecze ale twarz dalej cała w skórze.. po jakim czasie to minie?
Artur94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 13:11   #4034
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Artur94 Pokaż wiadomość
Witam od 8 dni stosuje epiduo codziennie na noc, a na dzień klindacin t punktowo, oczywiście twarz nawilżam rano zaraz po przebudzeniu. Moje pytanie to po jakim czasie skóra przestaje schodzić z twarzy? Po pierwszych 2 dniach było okej nie było podrażnień, skóra lekko się łuszczyła za to po 3 dniu twarz bardzo piekła skóra zaczęła się niesamowicie luszczyc, od tego czasu używam epiduo w mniejszej ilości bo wtedy pewnie przesadziłem, skóra już nie piecze ale twarz dalej cała w skórze.. po jakim czasie to minie?
Ok tygodnia,z tym ze na1 dzien odpuscilam maści bo miałam brzydkie czerwone luszczace plamy. I kiedy tylko moglam nawilżałam buzię. Trzeba uzbroic sie w cierpliwość.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-02, 07:34   #4035
Honcia1995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 35
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Mam dziwne pytanie . Stosuje epiduo czasami na dekolt tak z 2 razy w tygodniu i w poniedziałek idę na usg piersi. Nigdy nie byłam na takim badaniu , stad moje pytanie czy nie ma jakiś przeciwwskazań do badania ?
Honcia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:05   #4036
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Honcia1995 Pokaż wiadomość
Mam dziwne pytanie . Stosuje epiduo czasami na dekolt tak z 2 razy w tygodniu i w poniedziałek idę na usg piersi. Nigdy nie byłam na takim badaniu , stad moje pytanie czy nie ma jakiś przeciwwskazań do badania ?
Nie ma.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:24   #4037
izka08
Przyczajenie
 
Avatar izka08
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1
Exclamation Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

nie polecam strasznie podrażnia skórę
izka08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-07, 12:56   #4038
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja kuracje tych lekiem wspominam jak najorszą torturę-skóra przesuszona, podrażniona, wyglądałam jak jakiś apacz. być może byłam uczulona na jakiś składnik. po takiej reakcji dermatolog zmienił mi na inny lek i było dużo lepiej.
__________________
pachnę
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 09:19   #4039
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

cześć!

bardzo Was proszę o radę. Stosuje epiduo od 1,5 miesiąca i do tej pory miałam lekkie podrażnienia i wrażenie, że cera się poprawiła, ale od jakiegoś tygodnia dostałam wysypu na twarzy w miejscach które przed stosowaniem epiduo było problematyczne. Czoło które było zawsze gładkie, pozostało nadal gładkie, więc jestem prawe pewna, że zaczęło się prawdziwe oczyszczanie. Czy powinnam zacisnąć zeby i dalej kontynuować kurację? wspomnę, że jest to już moje 3 podejście do epiduo. przez pierwszy miesiąc nic specjalnego się nie dzieje a później zaczyna się wysyp i zawsze na tym etapie przerywałam stosowanie leku bo mam dość. Czy tym razem również się poddać?
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-08, 09:44   #4040
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez Nata2108 Pokaż wiadomość
cześć!

bardzo Was proszę o radę. Stosuje epiduo od 1,5 miesiąca i do tej pory miałam lekkie podrażnienia i wrażenie, że cera się poprawiła, ale od jakiegoś tygodnia dostałam wysypu na twarzy w miejscach które przed stosowaniem epiduo było problematyczne. Czoło które było zawsze gładkie, pozostało nadal gładkie, więc jestem prawe pewna, że zaczęło się prawdziwe oczyszczanie. Czy powinnam zacisnąć zeby i dalej kontynuować kurację? wspomnę, że jest to już moje 3 podejście do epiduo. przez pierwszy miesiąc nic specjalnego się nie dzieje a później zaczyna się wysyp i zawsze na tym etapie przerywałam stosowanie leku bo mam dość. Czy tym razem również się poddać?
Stosuj dalej. Mnie dopiero po 3.5 miesiaca stosowania cera sie poprawiła. Idealnie nie jest ale wystarczy mi tylko korektor do zatuszowania. Nawilzaj cere i peelinguj. I cierpliwosci.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-08, 10:47   #4041
Nata2108
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 140
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

dziękuje tak też zrobię!
Nata2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 08:31   #4042
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja dzis wrocilam od dermy z epiduo i zobacze, chociaz cena wcale mi sie nie podoba, ale dam mu szanse, jak nie pomoze to bede cisnac derme o atrederm, bo u mnie same zaskorniki zamkniete na linii zuchwy po odstawieniu anty. ;/
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 13:49   #4043
gibonek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej, używam epiduo na twarz od środy, nie zauważyłam żadnych podrażnień, jedynie skóra troszeczkę bardziej łuszczy się niż przed rozpoczęciem terapii, ale zbyt dużej różnicy nie ma. Przepisała mi go pani dermatolog, mam stosować na noc na twarz, z kolei na plecy dostałam Normaclin, ponieważ tam mam dużo więcej zmian zapalnych, generalnie są w dużo gorszym stanie niż twarz. Piszę tutaj, by poradzić się Was w sprawie codziennego mycia twarzy, bo sama nie wiem już czym ją oczyszczać. Potrzebuję czegoś delikatnego i niewysuszającego. Kiedyś myłam twarz mydłem siarkowym, na początku było ok, ale później twarz zaczęła się przesuszać i zaczęły wyskakiwać nowe pryszcze, później było zwykłe, szare mydło, oczyszczało dobrze, ale również po pewnym czasie przesuszyło skórę. Teraz twarz myję żelem ziaji z serii liście manuka, a także stosuję peeling z tej serii. O ile peeling się sprawdza dobrze, tak żel za bardzo przesusza i już sama nie wiem co zastosować, wszystkie produkty stworzone do cery trądzikowej mają działanie wysuszające, a ja potrzebuję czegoś delikatnego, by oczyścić twarz rano i wieczorem. Znacie coś dobrego?
gibonek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 16:44   #4044
89Beatka
Wtajemniczenie
 
Avatar 89Beatka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 2 505
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez gibonek85 Pokaż wiadomość
Hej, używam epiduo na twarz od środy, nie zauważyłam żadnych podrażnień, jedynie skóra troszeczkę bardziej łuszczy się niż przed rozpoczęciem terapii, ale zbyt dużej różnicy nie ma. Przepisała mi go pani dermatolog, mam stosować na noc na twarz, z kolei na plecy dostałam Normaclin, ponieważ tam mam dużo więcej zmian zapalnych, generalnie są w dużo gorszym stanie niż twarz. Piszę tutaj, by poradzić się Was w sprawie codziennego mycia twarzy, bo sama nie wiem już czym ją oczyszczać. Potrzebuję czegoś delikatnego i niewysuszającego. Kiedyś myłam twarz mydłem siarkowym, na początku było ok, ale później twarz zaczęła się przesuszać i zaczęły wyskakiwać nowe pryszcze, później było zwykłe, szare mydło, oczyszczało dobrze, ale również po pewnym czasie przesuszyło skórę. Teraz twarz myję żelem ziaji z serii liście manuka, a także stosuję peeling z tej serii. O ile peeling się sprawdza dobrze, tak żel za bardzo przesusza i już sama nie wiem co zastosować, wszystkie produkty stworzone do cery trądzikowej mają działanie wysuszające, a ja potrzebuję czegoś delikatnego, by oczyścić twarz rano i wieczorem. Znacie coś dobrego?
Ja do mycia polecam żel effaclar do cery tradzikowej. Bardzo przyjemny i nie wysusza. Koszt na poczatek spory ale wydajny jest bardzo. Krem z tej serii też jest dobry.
__________________
Liwia 3.10.2013
89Beatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-27, 18:13   #4045
ikaxd16
Raczkowanie
 
Avatar ikaxd16
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 301
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez gibonek85 Pokaż wiadomość
Hej, używam epiduo na twarz od środy, nie zauważyłam żadnych podrażnień, jedynie skóra troszeczkę bardziej łuszczy się niż przed rozpoczęciem terapii, ale zbyt dużej różnicy nie ma. Przepisała mi go pani dermatolog, mam stosować na noc na twarz, z kolei na plecy dostałam Normaclin, ponieważ tam mam dużo więcej zmian zapalnych, generalnie są w dużo gorszym stanie niż twarz. Piszę tutaj, by poradzić się Was w sprawie codziennego mycia twarzy, bo sama nie wiem już czym ją oczyszczać. Potrzebuję czegoś delikatnego i niewysuszającego. Kiedyś myłam twarz mydłem siarkowym, na początku było ok, ale później twarz zaczęła się przesuszać i zaczęły wyskakiwać nowe pryszcze, później było zwykłe, szare mydło, oczyszczało dobrze, ale również po pewnym czasie przesuszyło skórę. Teraz twarz myję żelem ziaji z serii liście manuka, a także stosuję peeling z tej serii. O ile peeling się sprawdza dobrze, tak żel za bardzo przesusza i już sama nie wiem co zastosować, wszystkie produkty stworzone do cery trądzikowej mają działanie wysuszające, a ja potrzebuję czegoś delikatnego, by oczyścić twarz rano i wieczorem. Znacie coś dobrego?
Cethapil Emulsja Micelarna
ikaxd16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-28, 21:28   #4046
gibonek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Dziękuję, postaram się wypróbować, mam nadzieję, że się sprawdzi
gibonek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 17:35   #4047
gibonek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Zastosowałam płyn micelarny z Biodermy Sensibio oraz krem nawilżający z Synchroline Hydratime i jak na razie ten zestaw sprawdza się super! Skóra jest odpowiednio nawilżona, znika zaczerwienienie i łuszczące się miejsca, powoli zaczynają być widoczne efekty działania Epiduo. Pory są zdecydowanie zmniejszone, a zaskórniki stały się mniej widoczne, wysyp pryszczy na czole powoli zmniejsza się, nie są one tak zaczerwienione jak zwykle, generalnie idzie to ku dobremu. Mam nadzieję, że będzie tak dalej
gibonek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-31, 18:14   #4048
brzoskwiniowy_sorbet
Rozeznanie
 
Avatar brzoskwiniowy_sorbet
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 547
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Czy przy epiduo mogę nawilżać skórę serum nawilżającym z bielandy, który zawiera w sobie kwas mlekowy?
brzoskwiniowy_sorbet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 17:06   #4049
krrala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej! Mam problem z lekiem epiduo, może któraś z Was zna rozwiązanie Po rozpoczeciu kuracji jakoś 3 tyg temu smaruje epi 2 lub 3 razy w tygodniu jest ogromny przesusz, skóra schodzi, wysyp, twarz jak po solarium, ziemistość :/ Nie wiem co robić czym nawilżać, nadal używać? Do tej pory nawilżałam dermoprotektorem cetaphila. Dodam, że skóra w strefie T jest bardzo bardzo tłusta. Po jakim czasie zaobserwowałyście poprawę?
krrala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-03, 21:07   #4050
marikss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Mi Epiduo w ogole nie pomaga Zaczełam go stosować 2 lutego, na początku maja mam przyjść na kontrolę, miesiąc przed tą kontrolą, czyli praktycznie za kilka dni mialam przestac stosowac lek. Moja cera w ogole sie nie poprawila a wręcz jest jeszcze gorzej. Na lewym policzku trądzik się nasilił a do tego krosty zaczeły mi wyskakiwać w nowych miescach np na brodzie,nosie, przy lini włosów (nawet w miejsach na ktore nie nakladam Epido). Jestem załamana, myslalam ze taki silny lek mi pomoże.
marikss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:56.