Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-01, 20:44   #2311
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
https://www.facebook.com/Ciuchy-po-d...c_location=ufi
Kopalnia Januszów
A wy? Macie ciuchy po domu?

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Aaa i właśnie spotkałyście kiedyś Janusza co po domu chodzi w samych majtkach? TŻ był zszokowany tym arcypolskim zwyczajem
A jest ktoś, kto ich nie ma?
Ja pierwsze, co robię po powrocie do domu to przebieram się w luźne haremki i bluzę od dresu, taki początek luzu domowego i relaksującego wieczoru
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:49   #2312
201609140906
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 699
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Mam taki dyżurny dresik (jeden, drugi, czeci) z krótkimi lub długimi nogawkami/rękawami, w zależności od pory roku - do chodzenia po domu.
201609140906 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 20:50   #2313
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
pewnie, ze mam

i szczerze mowiac majtki + koszulka to moj ulubiony stroj po domu xD
Aer a nie zimno ci?
Ja raczej w drugą stronę, uderzam w mechate skarpety, grube gacie i piżamy w misie z polaru - przy chorobie taki dół od piżamy świetnie się sprawdza jako czapka, polecam
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:01   #2314
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Aer a nie zimno ci?
Ja raczej w drugą stronę, uderzam w mechate skarpety, grube gacie i piżamy w misie z polaru - przy chorobie taki dół od piżamy świetnie się sprawdza jako czapka, polecam
nje. mam baze operacyjna zlozona z kocyka poduszki i kaloryfera takze jest ok
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:11   #2315
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

po domu najchętniej chodziłabym całkiem nago, powstrzymuje mnie to, że mam okna ale zdarza mi się chodzić w samych gaciach i koszulce, zdarza mi się też wieczorem lub rano łazić na golasa do łazienki, jak wyłażę z łóżka i po drodze nie leży nic, co można zarzucić na grzbiet. jestem domową karyną :P
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:35   #2316
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Comtesse Pokaż wiadomość
Myślisz, że Send from my mind using the Force - również? ;]

btw świetny podpis, musiałam to podkreślić i cieszę się, że wreszcie trafiła mi się okazja
To ewidentnie zedytowane. Ale początkowo chodziło Ci o te z modelem telefonu, one najczęściej są domyślne.
Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
po domu najchętniej chodziłabym całkiem nago, powstrzymuje mnie to, że mam okna ale zdarza mi się chodzić w samych gaciach i koszulce, zdarza mi się też wieczorem lub rano łazić na golasa do łazienki, jak wyłażę z łóżka i po drodze nie leży nic, co można zarzucić na grzbiet. jestem domową karyną
Zasłon na ona nie masz?
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-01, 21:41   #2317
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
No jasne, że mam! Nawet kilka dni temu kupiłam specjalnie do chodzenia po domu spodnie ze ściągaczem przy nogawkach xD
przybij piątkę, też ostatnio kupowałam domowe gacie - legginsy, uups, spodnie do jogi . kupiłam z paskiem obciskającym talię ale dziadostwo, zaraz się pozwijało :P
Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Aer a nie zimno ci?
Ja raczej w drugą stronę, uderzam w mechate skarpety, grube gacie i piżamy w misie z polaru - przy chorobie taki dół od piżamy świetnie się sprawdza jako czapka, polecam

że jak? nogawka na głowę?
takie coś?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg czlowiek_z_nogawka_na_glowie.jpg (149,9 KB, 170 załadowań)
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-01, 22:17   #2318
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość

Zasłon na ona nie masz?
Niech się wstydzi ten, co widzi. Ona jest u siebie.

"Po domu" uwielbiam łazić w T-shircie oversize ( długości tuniki) i skarpetkach, lub bez skarpetek. Za to śpię saute ale w skarpetkach bo mi marzną stopy
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 00:29   #2319
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

ja moze jestem w tym momencie grazyno-karyna ale zawsze sobie mysle, jak to fajnie maja w hameryce, ze ida sobie w pizamce do sklepu i nikt nie patrzy na nich jak na idiotow.

tez bym tak chciala
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 04:04   #2320
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
ja moze jestem w tym momencie grazyno-karyna ale zawsze sobie mysle, jak to fajnie maja w hameryce, ze ida sobie w pizamce do sklepu i nikt nie patrzy na nich jak na idiotow.

tez bym tak chciala
Bywają też osobniki w kapciuszkach
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 05:40   #2321
Yoostii
Zadomowienie
 
Avatar Yoostii
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 304
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Co komu do tego jak ktoś chodzi ubrany po domu?
__________________

Yoostii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 06:20   #2322
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Mam sasiada janusza. Nie mam w domu firanek tylko rolety takie jak w sklepie. W sypialni sa one zamkniete praktycznie zawsze. Mieszkam na 4. Pietrze. Na wprost mojego bloku jest inny blok, ale w odleglosci ok. 50m. Na ostatnim pietrze mieszka chlopak, ktory caly czas stoi na balkonie i pali. Ktoregos dniaa chcialam dobrze wywietrzyc i otworzylam te zaluzje. Toaletke z lustrem mam na wprost okna i drzwi balkonowych. Maluje sie, maluje patrze w lustro, a koles mi bezczelnie zaglada do mieszkania, tak ze prawie wypadl przez barierke... Najlepsze jest to, ze on mnie tak przestraszyl, ze myslalam, ze zejde na zawal... Nie czaje takiego zagladania komus w okna. Sama tez tego nie robie.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:19   #2323
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Z cmentarnych smaczków:
Był na cmentarzu chyba jakiś pomnik/krzyż (nie widziałam dokładnie, bo już ciemno było) otoczony zewsząd zniczami. I stoję, i patrzę na te znicze, myślę sobie, jak ładnie i klimatycznie wygląda takie morze zniczy.... gdy nagle obraz brutalnie zakłóca latający spongebob kanciastoporty, który zaraz walnie mnie w głowę. Odskakuję z przerażeniem, po czym widzę Grażynę i Janusza zabawiającego swoją pociechę -Klaudię czy innego Nikodema (btw, jakie określenie funkcjonuje na młodego Janusza? Na Grażkę Klaudia, a na chłopca?) powiewającym na wietrze balonikiem- spongebobem. Że robią to na cmentarzu, to nic. Że potrącają przy tym innych- też nic. Nikodemek musi się pobawić! A jak! Przecież nie może poczekać, aż wyjdziemy z cmentarza, zabawmy go najlepiej w tym tłumie ludzi który stoi i się modli. Nie jestem megareligijna, nie jestem z tych oszołomów broniących krzyża, ale radosny spongebob na tle zniczy wyglądał dla mnie groteskowo i nie na miejscu.
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:21   #2324
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Z cmentarnych smaczków:
Był na cmentarzu chyba jakiś pomnik/krzyż (nie widziałam dokładnie, bo już ciemno było) otoczony zewsząd zniczami. I stoję, i patrzę na te znicze, myślę sobie, jak ładnie i klimatycznie wygląda takie morze zniczy.... gdy nagle obraz brutalnie zakłóca latający spongebob kanciastoporty, który zaraz walnie mnie w głowę. Odskakuję z przerażeniem, po czym widzę Grażynę i Janusza zabawiającego swoją pociechę -Klaudię czy innego Nikodema (btw, jakie określenie funkcjonuje na młodego Janusza? Na Grażkę Klaudia, a na chłopca?) powiewającym na wietrze balonikiem- spongebobem. Że robią to na cmentarzu, to nic. Że potrącają przy tym innych- też nic. Nikodemek musi się pobawić! A jak! Przecież nie może poczekać, aż wyjdziemy z cmentarza, zabawmy go najlepiej w tym tłumie ludzi który stoi i się modli. Nie jestem megareligijna, nie jestem z tych oszołomów broniących krzyża, ale radosny spongebob na tle zniczy wyglądał dla mnie groteskowo i nie na miejscu.
Brajanek
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 08:45   #2325
nadalka
Zakorzenienie
 
Avatar nadalka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Hej Mazury, Mazury...
Wiadomości: 15 388
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Pewnie, że mam ciuchy po domu. Co to za pytanie w ogóle.
Gdybym chodziła do domu w ubraniach do wyjścia to nie miałabym już w czym chodzić. Jednak w domu się sprząta, gotuje. Chyba, że ma się od tego ludzi.
__________________
Iga i Ola
nadalka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 09:34   #2326
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez macka Pokaż wiadomość
To ewidentnie zedytowane. Ale początkowo chodziło Ci o te z modelem telefonu, one najczęściej są domyślne.

Zasłon na ona nie masz?
Zasłon nie mam. Mam żaluzje, które albo przepuszczają światło i widoki, albo nie przepuszczają niczego. A ja lubię światło. Dlatego nie mam zasłon

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Yoostii Pokaż wiadomość
Co komu do tego jak ktoś chodzi ubrany po domu?
Jeśli przyjmujesz gości w samych gaciach to trochę lipa albo jak się przechadzając nago pp balkonie. w innych sytuacjach nie widzę nic zdroznego
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 10:39   #2327
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
przybij piątkę, też ostatnio kupowałam domowe gacie - legginsy, uups, spodnie do jogi . kupiłam z paskiem obciskającym talię ale dziadostwo, zaraz się pozwijało :P



że jak? nogawka na głowę?
takie coś?
Tak też może być ale ja raczej owijam też nogawkami głowę, tworząc stylowy turban!
Też mam głównie spodnie do jogi po domu ale ostatnio kupiłam dresy ze ściągaczami na dole - co za raj.
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 13:10   #2328
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Sklep. Otwiera się kolejna kasa i pada hasło "zapraszam KOLEJNĄ osobę z kolejki", nie wiedzieć czemu zawsze leci ostatnia
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 13:16   #2329
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Sklep. Otwiera się kolejna kasa i pada hasło "zapraszam KOLEJNĄ osobę z kolejki", nie wiedzieć czemu zawsze leci ostatnia

Po prostu osoba ta stara sie wypełniać w życiu codziennym Słowo Boże, zgodnie z którym ostatni [w kolejce, przyp: nouvelle90] będą pierwszymi.
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-02, 13:19   #2330
gskjgd
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 19
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Z cmentarnych smaczków:
Był na cmentarzu chyba jakiś pomnik/krzyż (nie widziałam dokładnie, bo już ciemno było) otoczony zewsząd zniczami. I stoję, i patrzę na te znicze, myślę sobie, jak ładnie i klimatycznie wygląda takie morze zniczy.... gdy nagle obraz brutalnie zakłóca latający spongebob kanciastoporty, który zaraz walnie mnie w głowę. Odskakuję z przerażeniem, po czym widzę Grażynę i Janusza zabawiającego swoją pociechę -Klaudię czy innego Nikodema (btw, jakie określenie funkcjonuje na młodego Janusza? Na Grażkę Klaudia, a na chłopca?) powiewającym na wietrze balonikiem- spongebobem. Że robią to na cmentarzu, to nic. Że potrącają przy tym innych- też nic. Nikodemek musi się pobawić! A jak! Przecież nie może poczekać, aż wyjdziemy z cmentarza, zabawmy go najlepiej w tym tłumie ludzi który stoi i się modli. Nie jestem megareligijna, nie jestem z tych oszołomów broniących krzyża, ale radosny spongebob na tle zniczy wyglądał dla mnie groteskowo i nie na miejscu.
o nie wierzę
gskjgd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 15:28   #2331
aKatia
Zadomowienie
 
Avatar aKatia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 541
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;53308169]Wlasnie, dawajcie smaczki z cmentarzy [/QUOTE]

Nie miałam czasu na rozglądanie się za bardzo ale jedną Karynę czy Grażynę (po 30 na pewno) wypatrzyłam, bo szła przede mną chwilę. Na głowie tleniony blond, czarna krótka kurteczka, pod spodem szara tunika (sukienka?) ledwo zakrywająca tyłek, czarne kozaczki na szpilce i rajstopy z tych udających pończochy. Z misiaczkiem za rączkę szła coby nie upaść przez te szpilki wybijające się w glebę. Też mam takie rajstopy ale żeby założyć je na cmentarz to mi przez myśl nie przeszło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c2bf21b5935bf570920740d56301efd6.jpg (66,7 KB, 72 załadowań)
aKatia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 18:43   #2332
olmici
ale szał :P
 
Avatar olmici
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 623
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

ostatnio słyszałam Klaudusie chwalącą się drugiej Klaudunii, Karynce czy jak je zwią, jak to swojemu chłopakowi kupiła prezent na urodziny, nie byle jaki bo to były perfumy, z naciskiem na perfumy nie żadna woda toaletowa! (co by sobie druga Klaudusia nie pomyślała, że chłopu wodę toaletową kupiła, nazywając perfumami), podkreślając że to davidoff i to nie byle jaki, bo 50 ml nie 30 ml ! i zaznaczając, że wydała na niego pół swojej pensji (czyt. 450 zł).

p.s. nie mam nic do tego kto ile zarabia, ale 'uwielbiam" stwierdzenia "wydałam na to czy tamto pół swojej pensji" jak to dumnie brzmi
__________________
Razem: 29.01.2010
Zaręczyny 28.07.2010
Ślub 06.08.2011
olmici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 18:56   #2333
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez olmici Pokaż wiadomość
ostatnio słyszałam Klaudusie chwalącą się drugiej Klaudunii, Karynce czy jak je zwią, jak to swojemu chłopakowi kupiła prezent na urodziny, nie byle jaki bo to były perfumy, z naciskiem na perfumy nie żadna woda toaletowa! (co by sobie druga Klaudusia nie pomyślała, że chłopu wodę toaletową kupiła, nazywając perfumami), podkreślając że to davidoff i to nie byle jaki, bo 50 ml nie 30 ml ! i zaznaczając, że wydała na niego pół swojej pensji (czyt. 450 zł).

p.s. nie mam nic do tego kto ile zarabia, ale 'uwielbiam" stwierdzenia "wydałam na to czy tamto pół swojej pensji" jak to dumnie brzmi
Oby się nie rozeszli, bo inwestycja pójdzie na marne.

Wysłane przy użyciu Tapatalk
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 19:18   #2334
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Tak też może być ale ja raczej owijam też nogawkami głowę, tworząc stylowy turban!
Opowiedzialam dzis corce o Twoim sposobie na przeziebienie, splakalysmy sie ze smiechu. Cudne!
Ale wyobrazilysmy sobie raczej "zajaczka" z nogawek, ale nic to, turban tez jest przedni
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:10   #2335
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Opowiedzialam dzis corce o Twoim sposobie na przeziebienie, splakalysmy sie ze smiechu. Cudne!
Ale wyobrazilysmy sobie raczej "zajaczka" z nogawek, ale nic to, turban tez jest przedni
Hehehe, mnie rowniez ten pomysl szczerze i serdecznie ubawil
Sztojabudu, a dlaczego nie zalozysz po prostu czapki, hmm?
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:36   #2336
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
Hehehe, mnie rowniez ten pomysl szczerze i serdecznie ubawil
Sztojabudu, a dlaczego nie zalozysz po prostu czapki, hmm?
No co Ty, czapkę w domu nosić?!
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 21:51   #2337
201703061049
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 247
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Luba, Damayanti, na zdrowie!!

W domu?? czapkę?? Nie, no przecież głupio bym wyglądała
201703061049 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 22:07   #2338
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

a ja tam sie nie smieje, bo ostatnio bolala mnie glowa i obwiazalam ją paskiem od szlafroka xD i wiecie co? pomoglo!!!
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 22:23   #2339
silesianna
Zakorzenienie
 
Avatar silesianna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 884
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Moja babcia (nie Waleria, Matylda miała na imię ) zawsze mówiła ze jak głową boli, to się "rozeszła" i trzeba ją ciasno obwiazac chustką, żeby się "zeszła". Takie sposoby babki-znachorki, ale u mnie w większości przypadków działa podobno to jest związane z tym ze ból głowy jest najczęściej wynikiem zwiększonego / zmniejszonego ciśnienia (? Nie pamiętam Kto medyk, niech mnie poprawi) i ucisk sprawia że te ciśnienia się wyrównują. Dla mnie w każdym razie w przypadku migreny absolutnym niezbednikiem jest chustką na głowę.
silesianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-02, 22:23   #2340
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Januszowania ciąg dalszy, czyli część druga

Cytat:
Napisane przez sztojabudu Pokaż wiadomość
Luba, Damayanti, na zdrowie!!

W domu?? czapkę?? Nie, no przecież głupio bym wyglądała
a moze torba?


Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
a ja tam sie nie smieje, bo ostatnio bolala mnie glowa i obwiazalam ją paskiem od szlafroka xD i wiecie co? pomoglo!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 218f14cd43a22e25bb316c0dae19d93d.jpg (20,5 KB, 15 załadowań)
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-17 18:41:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.