Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24 - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-04, 14:13   #331
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
nie mam złości na konkretną osobę tylko ogólnie... myślę, ze te 2 tyg. to takie minimum jakie trzeba sobie dać...nie wyobrażam sobie operacji z rocznym dzieckiem bez pomocy...
a z jednej strony sie ciesze, ze mnie mięśnie hamują bo inaczej miałabym juz wszystkie okna umyte, a wierzcie mi, że mam co myć
Aischa...bałam sie to powiedziec, ale nie cierpie Francji a raczej Francuzów, szczególnie w Paryżu są takie bufony...to co mnie najbardziej przeraża to ten tłok i masa wszelkich narodowości, w metrze to sie bardziej boje niż w naszym warszawskim

za tydzień jade z moimi cyckami prawie do Wiednia (służbowo)...matko oby dały rade będę jechać przez Ostrawę...może kogos odwiedzić
Weź mi nawet nie mów, Jeszcze trochę i strach będzie z domu wyjść, ja z Paryża zwialam nienawidzę tłoku bloków i ogólnie takiego scisku jaki tam jest, Mieszkamy 30 km od Paryża ale nawet tu nie czuje się dobrze, jestem typowa wsiowa dziewucha że tak napisze i chciałabym mieszkać w domu nie bloku, mieć kawałek podwórka dla Dzieci, Trzeba zbierać kasę i uciekać stąd za jakiś czas, bo jeszcze chwila a będzie tutaj państwo muzułmańskie i Afryka dzika
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:17   #332
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Hej Mi sie strasznie pogorszyła cera odkąd sie przeprowadziłam do UK, a w Dubaju miałam gładka cerę wychodzenie bez make up nie wchodzi w ogóle w grę w domu sie nie maluje, ale jest tragedia nie wiem czy to od tej chlorowanej wody czy w ogóle od klimatu
hejj! to od tej STRASZNEJ wody ! jeny pamiętam ją myłam się a czułam sie jakbym własnie wyszla z basenu a włosy miałam siano ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić jak tam w nowym miejscu???


dziewczyny z nudy ogladam rozmowy w toku coś o operacjach nie chce być jedza ale ta dziewczyna co jest teraz lepiej by w zeby zainwestowała! jejjjjj
moim zdaniem zęby to wizytówka każdego człowieka

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Weź mi nawet nie mów, Jeszcze trochę i strach będzie z domu wyjść, ja z Paryża zwialam nienawidzę tłoku bloków i ogólnie takiego scisku jaki tam jest, Mieszkamy 30 km od Paryża ale nawet tu nie czuje się dobrze, jestem typowa wsiowa dziewucha że tak napisze i chciałabym mieszkać w domu nie bloku, mieć kawałek podwórka dla Dzieci, Trzeba zbierać kasę i uciekać stąd za jakiś czas, bo jeszcze chwila a będzie tutaj państwo muzułmańskie i Afryka dzika
to tak jak tutaj! straszne do czego to zmierza
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:17   #333
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hejj! to od tej STRASZNEJ wody ! jeny pamiętam ją myłam się a czułam sie jakbym własnie wyszla z basenu a włosy miałam siano ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić jak tam w nowym miejscu
dziewczyny z nudy ogladam rozmowy w toku coś o operacjach nie chce być jedza ale ta dziewczyna co jest teraz lepiej by w zeby zainwestowała! jejjjjj
moim zdaniem zęby to wizytówka każdego człowieka
Haha też oglądam i to samo pomyślałam, mówić jej ciężko
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:20   #334
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez szann Pokaż wiadomość
Olivka, ja to sie czuje bez podkładu brzydka. Serio, brzydka normalnie, nieaktrakcyjna wystarczy podkład i brwi, i mogę wychodzić rzęsy mam zrobione wiec wyglądam jako tako
To możemy sobie pione przybić własnie te brwi dość mam malowania ich i chce sobie permanentny zrobić wypatrzyłam juz jedną babeczkę i chyba w wakacje wybiore sie w długaaaa podróż pociągniem tylko jak pomysle ze mam jechac jeszcze na poprawke to sie odechciewa


a może Wy dziewczyny macie kogoś sprawodzonego do brwi???? kiedyś pamiętam było coś o babce z Gdyni(?) pomocy
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:22   #335
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hejj! to od tej STRASZNEJ wody ! jeny pamiętam ją myłam się a czułam sie jakbym własnie wyszla z basenu a włosy miałam siano ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić jak tam w nowym miejscu???


dziewczyny z nudy ogladam rozmowy w toku coś o operacjach nie chce być jedza ale ta dziewczyna co jest teraz lepiej by w zeby zainwestowała! jejjjjj
moim zdaniem zęby to wizytówka każdego człowieka

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



to tak jak tutaj! straszne do czego to zmierza
Ja jak idę pod szkole po córkę to zaczynam się bać że mnie zlinczuja za to ze nie mam chusty na głowie

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
To możemy sobie pione przybić własnie te brwi dość mam malowania ich i chce sobie permanentny zrobić wypatrzyłam juz jedną babeczkę i chyba w wakacje wybiore sie w długaaaa podróż pociągniem tylko jak pomysle ze mam jechac jeszcze na poprawke to sie odechciewa


a może Wy dziewczyny macie kogoś sprawodzonego do brwi???? kiedyś pamiętam było coś o babce z Gdyni(?) pomocy
Też chcę zrobić ale ja będę szukała kogoś na Podkarpaciu, mam nadzieję że znajdę
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:22   #336
1Paupao
:)
 
Avatar 1Paupao
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 24
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

dziewczyny ! dzięki Wam bardzo za komplementy faktycznie, praca nad ciałem to ciężka praca, nie tyle sam trening, ile trzymanie diety... ale uwielbiam to i żyje tak od kilku lat, da się ! jeśli chodzi o wasze pytania to niestety ćwiczenia to nie wszystko, brzusio zrobicie wyłącznie "w kuchni" trzymając dobrą dietkę i nie chodzi mi tutaj o głodzenie się !! co jest podstawowym błędem, ja jem więcej niż niejeden facet hehe a mięśnie brzucha ćwicze od niechcenia raz w tygodniu. na uda jest dużo ćwiczeń... niestety kochane przysiady o ile są dobre na pośladki, to tutaj mogą raczej rozbudować Wam uda, aniżeli je wysmuklić, więc polecam np. wykroki z hantlami, lub przysiad z hantlami po bokach uda ale z wąskim ustawieniem stóp, wejścia na ławkę... oczywiście wszystko z ciężarem fotkami podzielę się później bo teraz nie mam za bardzo czasu a nie mam ich pod ręką.. co najważniejsze- JUTRO MAM ZABIEG !!!! trzymajcie kciuki ! potem się podzielę wrażeniami "
__________________
5 listopad 2015, Arion wysoki Profil 240cc, Katowice M.S.
1Paupao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:29   #337
Olivkaa200
Zakorzenienie
 
Avatar Olivkaa200
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 362
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Ja jak idę pod szkole po córkę to zaczynam się bać że mnie zlinczuja za to ze nie mam chusty na głowie [COLOR="Silver"]
Ja na całe szczęscie mieszkam w małej mieścinie to tutaj ich aż tylu nie ma, bo oni wolą wieksze miasta gdzie tworza normalnie gangi...strzelaniny tam to codzienność ten kraj upadnie jako pierwszy za 10 lat biali ludzie to będzie coś rzadkiego... i mówcie co chcecie ale ja sie ich boje !

temat rzeka
__________________
Czego natura nie dała tego chirurg nie poskąpi

12.07.2012r.
485cc Nagor XM3 - dr A.B. Warszawa

27.07.2016r.
Usta - 5ty ml
Olivkaa200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 14:29   #338
ladybarque
Raczkowanie
 
Avatar ladybarque
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 342
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Oj to prawda moja ciotka z Paryża niestety mówi ze islamizacja postępuje
ladybarque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 14:36   #339
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Jak ktoś chce obejrzeć to wrzuciłam moje 3, 5 tyg
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:04   #340
Aicha1985
Rozeznanie
 
Avatar Aicha1985
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Francja
Wiadomości: 751
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Ja na całe szczęscie mieszkam w małej mieścinie to tutaj ich aż tylu nie ma, bo oni wolą wieksze miasta gdzie tworza normalnie gangi...strzelaniny tam to codzienność ten kraj upadnie jako pierwszy za 10 lat biali ludzie to będzie coś rzadkiego... i mówcie co chcecie ale ja sie ich boje !

temat rzeka
Też się ich boję, i cieszę się że PiS wygrał z jednego powodu oni ich do Polski nie wpuszcza więc jest nadzieja ze nas nie zaleja, no i mamy za mały socjal jak dla nich
__________________
Poznan P.S. Mentor 350Hp (P 4,9cm, SZ 11,7cm) okrągłe 06.07.2015
Wymiary przed A 75/86/ po E 73/92 wzrost155cm waga 47
Aicha1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 15:10   #341
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hejj! to od tej STRASZNEJ wody ! jeny pamiętam ją myłam się a czułam sie jakbym własnie wyszla z basenu a włosy miałam siano ale do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić jak tam w nowym miejscu???


dziewczyny z nudy ogladam rozmowy w toku coś o operacjach nie chce być jedza ale ta dziewczyna co jest teraz lepiej by w zeby zainwestowała! jejjjjj
moim zdaniem zęby to wizytówka każdego człowieka

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------



to tak jak tutaj! straszne do czego to zmierza
Hej Olivko
W nowym mieście duzo starych ludzi mamy przepiękny dom wynajęty na rok okolica bardzo spokojna, nic tylko dzieciaka robić z nudów
Z ta woda to katastrofa, nakładam na twarz maseczki z glinki, zamówiłam sobie glinki i robię z woda różana moze cos pomoże bo wyglądam ochydnie

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
MON87 dzieki za odp
Proszę bardzo
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 15:44   #342
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Hej dziewczyny muszę do was dołączyć! Dwa miesiące temu zakończyłam karmienie i to co zostało z moich cycków to śmiech na sali 😱😂 tragedii nie ma ale wcześniej były fajne okrągłe a teraz takie miękkie flaki, na pewno takich nie zaakceptuję 😒 myślałam o podniesieniu ale nie wiem czy to mnie zadowoli bo mam mniej gruczołu niż przed ciążą. Wątek czytam od poprzedniego także sporo już kumam i gdybym się zdecydowała na implanty to na pewno piłeczki pod mięsień 😂 ale nie jakieś duże. Nie zależy mi na dużych cyckach tylko okrągłych i jędrnych. Ale w pierwszej kolejności muszę zgubić 8 kg które mi zostało po ciąży a potem umówię się na konsultację. Jedyne co mnie zniechęca to dochodzenie do siebie i boję się że może mi przeszkadzać w jakiś sposób ciało obce 😂 może to głupie ale nawet tamponów z tego powodu nie lubię nosić 😂 a co do bólu to jestem po cc i zdychałam z bólu przez pierwsze dni. Potem założę album, chętnie pooglądam cycuchy od A.K. ze Szczecina i te cięte przez otoczkę. Popiszę tu trochę i chętnie się pozaprzyjaźniam :-D
__________________
63 - 62 - 61- 60 - 59 - 58 - 57 - 56
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:02   #343
vanesska1994
Raczkowanie
 
Avatar vanesska1994
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hej laseczki ! ja jestem za zbiorowm ćwiczeniem wszystkiego w sumie dzięki Wam schudłam bo dawałyście mi taką motywacje a teraz jej brak i tyłek rośnie( a i tak już wielki ) to od kiedy zaczynamy ???

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------



mnie też ehhh


kochana ile placilas za te 4 ml ? i jakim kwasem robisz usta?
ja zrobilam 1 ml i w ogole nie bylo nic widac ....hmm moze dlatego ze mam swoje wieksze usta...
??
__________________
Okragle Mentor 450cc DF Czechy
vanesska1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:15   #344
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Uaktualnilam albumy z ponad rocznymi cyckami i wymiana staników na 70f i tak wszystkie wyglądają jak od młodszej siostry ��
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:16   #345
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dianka masz piękne piersi!!
Ja wlasnie tez wrzucilam do galerii swoje dwutygodniowe. Kurcze, wiem ze to chyba normalne ale mam prawą wiekszą, a prawa przed zabiegiem zawsze byla mniejsza i z prawej mi mniej krwi cieklo do drenu, wiec mam nadzieje naprawde ze lewa uksztaltuje sie tak jak prawa, a nie ze ta prawa zmaleje :P zalozylam dzis na chwile bluzke bez stanika aby zobaczyc i kurcze nie ma takiego efektu jakbym chciala heh.
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 16:23   #346
Roxi69
Raczkowanie
 
Avatar Roxi69
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 241
Smile Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Dziewczyny alllez wy zapierrrrda**cie! Nie bylo mnie zaledwie dnia a tu tyyyyyle.




W piatek mam operacje, mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok. Jutro strasznie bussy dzien no I nie wiem jak ten piatek bedzie wygladal wiec juz teraz chce powiedziec ''Do zobaczyska dziewczyny'' trzymajcie za mnie kciuki. Postaram sie odezwac jak tylko bedze miala taka okazje


Tak w ogole to kurde walcze by nie dostac tego okresu a mnie coraz bardziej dziwnie pobolewa brzuch, jeszcze wyjdzie, ze z tego stresu dostane okres na stole operacyjnym


Zainteresowana 4000 wit.C kazdego dnia?? Jestem zwolenniczka tejze witaminki, bo slyszalam nawet, ze probowano nia wyleczyc raka w mega dawkach, ale ogolnie mowia, ze 1000 na dzien wystarczy.


Szann ja potrafie zrobic poprawnie przysiad
Chetnie podnnioslabym rzucona rekawice, ale pewnie jeszcze dlugo nie pocwicze


1Poulo czy jakos tak, trzymam kciukasy za Twoj jutrzejszy dzien!


No I witam nowe kolezanki na forum


Buziaki **
__________________
Już są! 6.11.2015
Mentor UHP 430cc/11.1/5.8
Dr A.K. Sz-cin
Było: B-C/74/168/57
Jest: czas pokaże.

Edytowane przez Roxi69
Czas edycji: 2015-11-04 o 16:26
Roxi69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:16   #347
Loquilla
Zadomowienie
 
Avatar Loquilla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 479
Send a message via Skype™ to Loquilla
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Uaktualnilam albumy z ponad rocznymi cyckami i wymiana staników na 70f i tak wszystkie wyglądają jak od młodszej siostry ��
Czesc laska! Byłam w albumie i ... skąd Ci się taki rowek robił? Wcześniej tak nie miałaś! Zazdraszczam!! Wiem, że jestem monotematyczna (jak Szann), ale... i co Ci tak włoski pociemniały? Oj rzadko tu ostatnio zaglądam, sporadycznie bym powiedziała. Wybieram się na kontrole, ale ciągle coś i albo mi nie pasuje albo doktorka na urlopie.
Buziaki dziewczyny
__________________
10.12.2014r. Nagor 365cc EHR dr I.G.
19.12.2014 usta 0,5ml Juvederm Smile
13.01.2015 usta 0,5ml Juvederm Smile
Loquilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:30   #348
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez blondiii91 Pokaż wiadomość
Dianka masz piękne piersi!!
Ja wlasnie tez wrzucilam do galerii swoje dwutygodniowe. Kurcze, wiem ze to chyba normalne ale mam prawą wiekszą, a prawa przed zabiegiem zawsze byla mniejsza i z prawej mi mniej krwi cieklo do drenu, wiec mam nadzieje naprawde ze lewa uksztaltuje sie tak jak prawa, a nie ze ta prawa zmaleje :P zalozylam dzis na chwile bluzke bez stanika aby zobaczyc i kurcze nie ma takiego efektu jakbym chciala heh.
Dziękuję, zmieniają się teraz twoje mi się podobają bardzo, zobaczysz jak pięknie ułożą się po miesiącu i są duże, a co do wizualnego rozmiaru w ubraniu to ja tez mam niedosyt, są takie jak miałam przed operacje w push upach, jedynie w bieliźnie i nago wygląd na spore. Nikt u mnie nawet nie zauważy zmiany zapewne w ubraniu.
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 17:44   #349
blondiii91
Raczkowanie
 
Avatar blondiii91
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 148
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Dziękuję, zmieniają się teraz twoje mi się podobają bardzo, zobaczysz jak pięknie ułożą się po miesiącu i są duże, a co do wizualnego rozmiaru w ubraniu to ja tez mam niedosyt, są takie jak miałam przed operacje w push upach, jedynie w bieliźnie i nago wygląd na spore. Nikt u mnie nawet nie zauważy zmiany zapewne w ubraniu.
Ja dokladnie tak samo, zawsze nosilam push upy i wydaje mi sie ze zadnej roznicy nie ma heh
Licze na to ze ladnie sie zmienią
__________________
21.10.2015 Trzyniec D.F
Mentor 375 wysoki profil
blondiii91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-04, 18:41   #350
cygaro13
Raczkowanie
 
Avatar cygaro13
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 225
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

wrzuciłam dwie fotki świeżo po kąpieli...mój mąż nie umie aparatu utrzymac dosłownie

Roxi trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! okres Cie nie dyskwalifikuje u AK

dziewczyny tylko nie marudzic ze macie za małe cycki!!! co tam ze w puszapie takie same...ale wstyd się przed chłopem rozebrać nie będzie
__________________
A.K. Katowice- 26 X 015 158/50kg 72cm pod/92 w biuście: 350 cc okrągłe (10,6x5,8) sebbin
cygaro13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 18:46   #351
dianka133
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 231
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
wrzuciłam dwie fotki świeżo po kąpieli...mój mąż nie umie aparatu utrzymac dosłownie

Roxi trzymam kciuki!!!!!!!!!!!! okres Cie nie dyskwalifikuje u AK

dziewczyny tylko nie marudzic ze macie za małe cycki!!! co tam ze w puszapie takie same...ale wstyd się przed chłopem rozebrać nie będzie
Ja tam nie marudzę, tak tylko napisałam Moja propozycja na trening pośladków z Sylwią Szostak http://youtu.be/m-_DYz9CFYA
__________________
D/65/155/42

12.10.2015 - Allergan anatomy 255 g, (11, 10.1, 5.3) / Wwa K.S.
dianka133 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:01   #352
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez ismenka Pokaż wiadomość
dzień dobry dziewczyny
Aicha świetna pasja, piękne ryby. Mój mąż mnie często namawiał na akwarium z jakimiś egzotycznymi rybami hehe a ja nie chciałam. No ale to ja musiałabym się tym zajmować [COLOR="Silver"]

Kurcze, martwi mnie brak czucia w brodawkach
Jak pozostałe cycoliny w tej kwestii?
odzyskałyście czucie w brodawkach?
Moj maz ma bzika na punkcie rybek, Wczesniej w rodzinnym domu hodowal jakie okazy, teraz ciagle mnie namawia na akwarium ale ja jestem na nie, wiem ze ciagle by siedzial przy akwarium jak przy kochance

Ja nadal nie mam czucia w brodawce, ale mialam tam ciecie.



Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
Jestem przeciwniczka zaniżania obwodów na sile, zreszta teraz jest większy wybor i jakość sie poprawiła, ale polskie marki czasem maja naprawde zbyt duze obwody i bardzo szybko sie rozciągają. A taki Triumph jest np strasznie nierówny, niektóre modele 75 naprawde takie sa, w inne spokojnie wejdzie ktos z 85 pod biustem.
Kazda firma ma "swoj" rozmiar. Ciezko trafic, chyba ze ma sie sprawdzona marke.

Cytat:
Napisane przez Mortycja72 Pokaż wiadomość
No mowię, ze ten kalkulator zawyża miskę i zaniża obwód, jest dość ekstremalny.
Oczywiscie, ze trzeba mierzyć, mierzyć i mierzyć.
Chyba, ze sie ma ulubiony model - ten czarny na zdjęciu to panache cleo, mam takich cztery w rożnych kolorach, a miałam siedem poza tym, ze robi ładny kształt, jest niesamowicie wygodny.
Dokladnie !!!! Ja tez poluje na Panache. jestem ciekawa jaki bede miala w rzeczywistosci a nie na kalkulatorze


Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
a ja nie wiem czy to nie jest tak, ze ja za duzo piszę a inne nic
bardzo chciałam zeby ktos pisał o codziennych odczuciach...i teraz piszę dla tych, co sie ukrywają jak ja dłuuugo
pisałam wlasnie do Nabery, ze to takie uczucie ze jakby ktos podszedł i chwycił mnie za cycki to nic nie poczuje zero czucia!!!
górę poczuje, bo boli, jest obrzek...ale dół-nic!

a co do brafiterek to mam złe doświadczenia... jedna to mi powiedziała, ze mam sobie wybrac fajny stanik a jak nie bedzie mojego obwodu to ona mi go zwęży z szerszego! czyli mogłabym moje ponaciągane staniki po prostu zwęzyc...

jak sie robi poprawnie przysiad? bo to chyba mogę juz robic?
Ja pisalam sporo, nawet cale relacje z wizyt kontrolnych
Ja dolu cycka (pod cieciem w brodawce) tez nie czuje. Samej brodawki tez. Mysle ze to przejsciowe. Narazie nie zrwacam na to uwagi. Dopiero 3 tygodnie minely wiec luzik.


Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
Czešc dziewczyny

CYGARO, SIWA, DIANKA, PANNA ZET, BIANECZKA bylam w Waszych galeriach. Cudowne sa te Wasze nowe cyce.

SIWA dzieki za pomoc

Za 2 tyg mam konsultacje i jestem przerazona. Jak czytam ze tak długo dochodzicie do siebie to martwie sie jak sobie poradze sama z dziecmi,boje sie tego

A powiedzcie mi prosze cos na temat wkładania silikonu przez otoczke sutkowa. Zastanawiamw sie czy u mnie by sie tak dało, bo po 2 ciazach nie mam czucia w sutkach wiec mniej by mnie bolało po op,dobrze mysle?

Co do starzenia sie po 30 r.ż. to jestem tego swietnym przykladem,mam 31 lat a moja skora ma juz tyle zmarszczek źe płakac mi sie chce zbieram kase na kwas hialuro wokol oczu i na powiekszenie ust.
Dajcie cos na zmarszczki zanim kwasem je potraktuje.
Wiec tak, na zmarszczki swietny jest botos, na glebokie zmarszczki - wypelnienie dodatkowo kwasem. Plus codzienna pielegnacja

Ja mialam przez otoczke, super sprawa. Co do tego ze nie masz czucia teraz, po operacji tze nie bedziesz miec
Moje otoczki byly malutkie, a doktorek wepchnal przez nie 450, ufff, nie wiem jak to zrobil, nie wnikam, ale wiem ze mialam cycka poklutego od dolu jakby czym dobijal aby sie implant ulozyc. No coz, dla mnie to czarodziej, jak to niektore dziewczyny o nim pisaly
Dodam ze nie przecial mi kanalow mlekowych ! A skad wiem, mleko z cycka nadal mi leci jak nacisne
Chciaz dla mnie to akurat nie potrzebne bo 3 dzicka nie planuje, chyba ze wpade zalicze

Dochodzenie do siebie po operacji jest kwestia indywidualna



Cytat:
Napisane przez ladybarque Pokaż wiadomość
Oj oj ja przecież nie narzekam ! pisze ze dobrze i krótko dochodzę do siebie tylko czucia nie mam cały czas. Dobra poczekam miesiąc i wtedy bede jęczeć Strasznie mi się dłuży ten czas po operacji... Dzis byłam na 2 zmianie opatrunków od teraz mam juz to robic sama
Jezusie, mi to czas zapi.erdziela ze szok. jak pomysle ze to juz 4 tydzien leci to sie zastanawiam "jak to ?????? "
Jakie opatrunki musisz zmieniac ??


Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
Ja na całe szczęscie mieszkam w małej mieścinie to tutaj ich aż tylu nie ma, bo oni wolą wieksze miasta gdzie tworza normalnie gangi...strzelaniny tam to codzienność ten kraj upadnie jako pierwszy za 10 lat biali ludzie to będzie coś rzadkiego... i mówcie co chcecie ale ja sie ich boje !

temat rzeka
Mieszkalam w Walii przez jakis czas. Co chwile w mojej dzielnicy lataly helikeptorey bo kogos scigali, moja siostra nadal tam mieszka, w wakacje zabili chlopaka, ostatnio okradli mieszkanie obok, kilka miesiecy temu wylowili cialo noworodka z rzeki, i wiele wiele innych sytuacji.


Cytat:
Napisane przez dianka133 Pokaż wiadomość
Jak ktoś chce obejrzeć to wrzuciłam moje 3, 5 tyg
Zaraz zerkne

Cytat:
Napisane przez mon87 Pokaż wiadomość
Uaktualnilam albumy z ponad rocznymi cyckami i wymiana staników na 70f i tak wszystkie wyglądają jak od młodszej siostry ��
Jestem ciekawa jak teraz wygladaja


Cytat:
Napisane przez blondiii91 Pokaż wiadomość
Dianka masz piękne piersi!!
Ja wlasnie tez wrzucilam do galerii swoje dwutygodniowe. Kurcze, wiem ze to chyba normalne ale mam prawą wiekszą, a prawa przed zabiegiem zawsze byla mniejsza i z prawej mi mniej krwi cieklo do drenu, wiec mam nadzieje naprawde ze lewa uksztaltuje sie tak jak prawa, a nie ze ta prawa zmaleje :P zalozylam dzis na chwile bluzke bez stanika aby zobaczyc i kurcze nie ma takiego efektu jakbym chciala heh.
Ja mam nadal lewa wieksza, ale nadal tez mam lekka opuchlizne. Czekam az wszystko zejdzie. Po 3 miesiacach zaczne sie martwic





Sorrrrrrrry za taki dluuuuuugi post
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:12   #353
call me baby
Rozeznanie
 
Avatar call me baby
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 688
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez 1Paupao Pokaż wiadomość
tak ! dziękuje

Czytalam ze duzo cwiczysz - a co na to doktor? Tzn jak sie maja implanty to cwiczen ktore obciazaja klatke?
Ja jednak boje sie takie cwiczenia robic i nie podejmuje ryzyka robie cardio, pupe, brzuch ale normalnie sie boje o te cycki - tym bardziej jak pare razy pomachalam hantelkami to bolaly mnie potem piersi.
Z drugiej strony co druga fit laska ze stanow ma implanty i daja ostro na siłce - dziewczyny a jak u Was?
__________________
07.2012 piersze usta 0,5 ml
12.2012 drugie usta 1 ml
05.2013 brewki
16.05.2013 Doktor A.B ,implanty nagor 520 ml, anatomiczne, wawa
18.09 trzecie usta , prawie 1 ml
call me baby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:15   #354
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Aicha1985 Pokaż wiadomość
Weź mi nawet nie mów, Jeszcze trochę i strach będzie z domu wyjść, ja z Paryża zwialam nienawidzę tłoku bloków i ogólnie takiego scisku jaki tam jest, Mieszkamy 30 km od Paryża ale nawet tu nie czuje się dobrze, jestem typowa wsiowa dziewucha że tak napisze i chciałabym mieszkać w domu nie bloku, mieć kawałek podwórka dla Dzieci, Trzeba zbierać kasę i uciekać stąd za jakiś czas, bo jeszcze chwila a będzie tutaj państwo muzułmańskie i Afryka dzika

Wiem co czujesz...w UK to samo, strach juz chodzic po ulicach normalnie. Mieszkam w malenkiej miejscowosci ale max za 2 lata kupuje dom na wsi-takiej prawdziwej gdzie jest tylko 1 sklepik, szkola i kilku sasiadow
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:30   #355
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

dziewczyny wracam z galerii ZAZDRO, Mon a Twoje piersi jak sie zmieniły są boskie
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 19:59   #356
kasia4201
Raczkowanie
 
Avatar kasia4201
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 262
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

BIANECZKA pisz dziewczyno bo fajnie píszesz,lubie Twoje posty.
Dziekuje za pomoc
Ja sie odkuje po cyckach albo poprostu znajde prace to zaczne sie botoxowac

Koleżanka wyczytała gdzies w necie ze na zmarszczki wokół oczu dobry jest olej kokosowy.
__________________
B/73/168/55
op 14.01.2016 A.K. Katowice sebbin 435/11,7/6,0

Edytowane przez kasia4201
Czas edycji: 2015-11-04 o 20:01
kasia4201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:33   #357
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
BIANECZKA pisz dziewczyno bo fajnie píszesz,lubie Twoje posty.
Dziekuje za pomoc
Ja sie odkuje po cyckach albo poprostu znajde prace to zaczne sie botoxowac

Koleżanka wyczytała gdzies w necie ze na zmarszczki wokół oczu dobry jest olej kokosowy.
Ja lubie czasami zamiast kremu na noc, posmarowac twarz olejkiem arganowym. Mam cere mieszana a dzieki olejkowi nie przetluszcza mi sie cera.
Olej kokosowy to moj nr jeden jesli chodzi o tluszcze w domu.
A z kosmetyki uzywam go w peelingu, z cukrem. Pieknie wygladza skore, nawilza, idealne po depilacji (a do depilacji sam olej, maszynka sunie jak po lodzie ). Na cycki tez uzywalam na zmiane z kremem Palmersa.
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 20:43   #358
vanesska1994
Raczkowanie
 
Avatar vanesska1994
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 77
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez cygaro13 Pokaż wiadomość
nie mam złości na konkretną osobę tylko ogólnie... myślę, ze te 2 tyg. to takie minimum jakie trzeba sobie dać...nie wyobrażam sobie operacji z rocznym dzieckiem bez pomocy...
a z jednej strony sie ciesze, ze mnie mięśnie hamują bo inaczej miałabym juz wszystkie okna umyte, a wierzcie mi, że mam co myć
Aischa...bałam sie to powiedziec, ale nie cierpie Francji a raczej Francuzów, szczególnie w Paryżu są takie bufony...to co mnie najbardziej przeraża to ten tłok i masa wszelkich narodowości, w metrze to sie bardziej boje niż w naszym warszawskim

za tydzień jade z moimi cyckami prawie do Wiednia (służbowo)...matko oby dały rade będę jechać przez Ostrawę...może kogos odwiedzić




Trzymaj za mnie kciuki w nastepnym tygodniu bede w Czechach

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia4201 Pokaż wiadomość
BIANECZKA pisz dziewczyno bo fajnie píszesz,lubie Twoje posty.
Dziekuje za pomoc
Ja sie odkuje po cyckach albo poprostu znajde prace to zaczne sie botoxowac

Koleżanka wyczytała gdzies w necie ze na zmarszczki wokół oczu dobry jest olej kokosowy.


Ja bym sobie zrobila fajny brzuszek...bo moj jest straszny (brak taliiiiiiii) i tluszczykkkkk....
znacie jakies cwiczenia ktore daja efekt na talie???
__________________
Okragle Mentor 450cc DF Czechy
vanesska1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:09   #359
mon87
Rozeznanie
 
Avatar mon87
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 999
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Cytat:
Napisane przez Loquilla Pokaż wiadomość
Czesc laska! Byłam w albumie i ... skąd Ci się taki rowek robił? Wcześniej tak nie miałaś! Zazdraszczam!! Wiem, że jestem monotematyczna (jak Szann), ale... i co Ci tak włoski pociemniały? Oj rzadko tu ostatnio zaglądam, sporadycznie bym powiedziała. Wybieram się na kontrole, ale ciągle coś i albo mi nie pasuje albo doktorka na urlopie.
Buziaki dziewczyny
Czesc Kotek
Rowek mi sie zrobił piękny i w ogóle one sa bardzo ruchome, nawet w sportowcu mam rowek tylko prawa piers mi sie nie podoba troche taka kanciasta jest, moze to kwestia mięśnia albo zle wyciętej kieszeni, no nie wiem...okaże sie na konsultacji w grudniu.
Włoski mi pociemniały bo od chyba pięciu miesięcy nie farbowałam, w weekend maz mi pofarbuje mam swoje farby i wodę, wole nie ryzykować u fryzjerek. A Ty zadowolona ze swoich piersi?

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
dziewczyny wracam z galerii ZAZDRO, Mon a Twoje piersi jak sie zmieniły są boskie
Dziękuje co do ich zmieniania to aja juz dawno podejrzewałam ze u mnie bedzie podobnie jak u naszej kochanej Olivki, czyli długo bede czekać na efekt końcowy, moim zdaniem jeszcze cos tam sie zmienia, mam nadzieje ze ta prawa piers wypięknieje. Ale juz mam dosyć tego wybijania bo juz trzeci raz zmieniam rozmiar staników
__________________
25.08.2014 Eurosilicone 400cc 12,2x4,9
05.11 Juvederm 3 1ml usta
04.05 Janovia kiss usta i bruzdy, botox czoło :róża:
20.08 makijaz permanentny brwi i oczy, Janovia usta i bruzdy, botox
mon87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-04, 21:16   #360
_Bianeczka_
Rozeznanie
 
Avatar _Bianeczka_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 660
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 24

Leżące armaty w albumie.
Kocham je
_Bianeczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-25 09:09:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.