Promocje -49%, 1+1 - Część II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-13, 22:19   #3121
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Cool Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

A co do dostępności tych produktów z wibo to troszke dziwna sytuacja. Rano byłam w rossmanie koło mojego domu i ani jednej sztuki. Także olałam sprawe ale w pracy czytałam ten wątek i napaliłam się na te produkty :p także na stronie internetowej zamówiłam i po pracy odebrałam w innym rossmanie. Specjalnie poszłam sprawdzić i w półkach brak nowości, ale zamówienie zrealizowane i odebrałam moje łupy. Tak sobie pomyślałam że oni może nie wykładają tych produktów bo wiedzą że po promocji w normalnej cenie się i tak sprzedadzą i im się nie opłaca.
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:19   #3122
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Sypki to nie jest ani ten ani ten to są pudry prasowane sypki jest dobry z Manhattanu albo wibo choć jeszcze go nie użyłam, bo dopiero dziś kupiłam.
zgadza się sorki chodziło mi o prasowany

a jaki sypki kupilas?
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:27   #3123
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
zgadza się sorki chodziło mi o prasowany

a jaki sypki kupilas?
Kupiłam z wibo fixer powder czy jakoś tak zachwalany na tym wątku z Manhattanu tez mam i lubie miałam kiedyś ten prasowany stay matte, ale po jakimś czasie robił mi plamy na twarzy jak chciałam zmatowic i brzydko to wyglądało.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
A co do dostępności tych produktów z wibo to troszke dziwna sytuacja. Rano byłam w rossmanie koło mojego domu i ani jednej sztuki. Także olałam sprawe ale w pracy czytałam ten wątek i napaliłam się na te produkty :p także na stronie internetowej zamówiłam i po pracy odebrałam w innym rossmanie. Specjalnie poszłam sprawdzić i w półkach brak nowości, ale zamówienie zrealizowane i odebrałam moje łupy. Tak sobie pomyślałam że oni może nie wykładają tych produktów bo wiedzą że po promocji w normalnej cenie się i tak sprzedadzą i im się nie opłaca.
Słyszałam, że trzeba się pytać pracownic, bo mają w szufladach, ale nie wykladaja. Pewnie dużo ludzi się nabierze, że nie ma produktu i nie spyta pracownic
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:37   #3124
szuu
Raczkowanie
 
Avatar szuu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 233
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
Kupiłam z wibo fixer powder czy jakoś tak zachwalany na tym wątku z Manhattanu tez mam i lubie miałam kiedyś ten prasowany stay matte, ale po jakimś czasie robił mi plamy na twarzy jak chciałam zmatowic i brzydko to wyglądało.

---------- Dopisano o 23:27 ---------- Poprzedni post napisano o 23:26 ----------



Słyszałam, że trzeba się pytać pracownic, bo mają w szufladach, ale nie wykladaja. Pewnie dużo ludzi się nabierze, że nie ma produktu i nie spyta pracownic
Dokładnie , bo w dwóch rossmannach które odwiedziłam na półce nie było nawet miejsca na to trio, a były w szufladzie.
__________________
Live. Love. Laugh. <3

www.pustamiska.pl - pomóż nakarmić psiaki. .
szuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:42   #3125
Aniuulka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 24
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Słyszałam, że trzeba się pytać pracownic, bo mają w szufladach, ale nie wykladaja. Pewnie dużo ludzi się nabierze, że nie ma produktu i nie spyta pracownic [/QUOTE]



Trzeba pytać trzeba bo nie wszystko jest wyłożone. Rano też chwyciłam ostatnie trio z wibo. Różu z Lovely tego Oh Oh nie było wyłożonego, ale się spytałam pracownicy i mówiła,że chyba nie ma jeśli jest nie wyłożone, ale jeszcze sprawdzi bo to akurat nie jej szafa, a koleżanka co się nią zajmuje jest na urlopie. Otwiera szufladę, a tam z 2 stosiki zapakowanych w folię róży!!!! oczywiście jeden przygarnęłam
Aniuulka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:52   #3126
Carolinessa
Raczkowanie
 
Avatar Carolinessa
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 215
GG do Carolinessa
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Co myślicie o Astor Lift Me Up? Oczywiście najjaśniejszy kolor. Jest żółty i jasny?
Carolinessa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 22:57   #3127
iinnkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar iinnkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 717
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Astor skin match czy loreal true match lepszy? Czy moze zaden?:p
iinnkkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 23:01   #3128
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

czyli do utrwalenia makijazu po tym jak naloze podklad wystarczy mi sypki puder np z wibo i nie potrzebny juz prasowany??

Nie ogarniam ktos mi napisze co krok po kroku - bo moze zyje z niewiedza tyle lat
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 23:14   #3129
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
Tak to jest to jak przetestuje to dam znać, póki co maziałam po rece i ta strona rozświetlająca jest złota bez brokatu tylko ładna "tafla" a bronzer ma ładny kolor a po zmieszaniu taki ładny bronzer rozświetlający.
A szminka manhattann soft rouge lipstick odcień 140. Bardzo fajna pomadka takie masełko. Chyba jakaś nowość bo pierwszy raz się z nimi spotkałam.
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 23:16   #3130
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
czyli do utrwalenia makijazu po tym jak naloze podklad wystarczy mi sypki puder np z wibo i nie potrzebny juz prasowany??

Nie ogarniam ktos mi napisze co krok po kroku - bo moze zyje z niewiedza tyle lat
Wystarczy jeden puder
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-13, 23:25   #3131
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Moje dzisiejsze grzeszki to podkład Loreal True Match i róż z limitowanej edycji Lovely Oh Oh, całość po 5 zł rabacie z Tic Tac kosztowała mnie 29,87 zł
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 08:04   #3132
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Redhead__GIRL Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać coś więcej o kryciu tych korektorów? zwłaszcza Bell mnie ciekawi Teraz mam Loreal True Match i jestem bardzo zadowolona z niego pod względem krycia, ale niestety on bardzo wysusza skórę pod oczami
Krycie mają dobre, ale włażą z zmarszczki. Żaden z nich nie jest samoutrwalający, więc trzeba użyć pudru, ale z tym wiadomo można przesadzić i wtedy skorupka.
Z tej trójki chyba Bell najbardziej jedwabisty, nieco mniej kryje, ale też mniej włazi w zmarszczki niż L'Oreal True Match. No i jest sporo tańszy od True Match.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:05   #3133
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Same problemy z tymi korektorami :/
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:15   #3134
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Astor skin match czy loreal true match lepszy? Czy moze zaden?:p
Według mnie Astor Skin Match o niebo lepiej prezentuje się na skórze, nie daje znienawidzonego przeze mnie pudrowego wykończenia tylko ładnie się wtapia i utrwalony dry flo jest trwały tylko kolorystykę ma fatalną jeśli jesteś bladziochem Loreal TM miałam starą wersję i nie lubiłam go, zostawiał silikonowo pudrową warstewkę, na dojrzałej skórze właził w pory, trzeba mieć do niego bardzo nawilżoną skórę bo bezlitośnie podkreśli i wynajdzie każde suche miejsce. Był też mało trwały na mieszanej skórze.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:17   #3135
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Mam nowa paletke z wibo ;-) w moim rossmannie dziś dostawy były, dostałam prosto z zaplecza, Pani powiedziała, że dostali 3 sztuki na cały sklep z czego z siostrą dwie od razu wzielysmy My

I od razu stay matt puder transparentny którego wczoraj nie było koniec promocji dla mnie ;-)
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 08:59   #3136
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
Mam jeszcze podkład w tej starej wersji i na pewno wiem, że na nową się nie skuszę. A do tego ta ilość brokatu w środku, fuuuuj
Nie wiedziałam,że TM ma brokat. Nienawidzę brokatu w podkładach, dobrze że nie miałam zamiaru go kupić. Napiszcie mi jeszcze proszę ,że Astor PS też ma brokat, to nie będzie kusił
Cytat:
Napisane przez Fabryczna23 Pokaż wiadomość
Gdybym miała wybierać między tymi dwoma to zdecydowanie Manhattan.
Też uważam,że Manhattan. W ogóle nie wiem na czym polegają te zachwyty nad tym pudrem z Rimmela, miałam go raz i wiecej nie kupię (no chyba,że moja miłość od kilku lat właśnie Clearface z Manahatttanu zacznie mnie kiedyś zapychać)
Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
Astor skin match czy loreal true match lepszy? Czy moze zaden?:p
Miałam Astor Skin Match w starej wersji i u mnie się nie sprawdził, oksydował i sprawiał,że moja i tak wówczas tłusta cera świeciła się zaraz po nałożeniu jeszcze gorzej niż bez podkładu. Ledwo domęczyłam.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:04   #3137
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

A w czym tkwi szal na te paletki do konturowania z wibo?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:05   #3138
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Ma ktoś może puder wibo diamond skin? Zastanawiam się nad zakupem ale nie wiem czy ma dużo widocznych drobinek. I jak wygląda na skórze?
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 09:09   #3139
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Dziewczyny, jaki pędzle polecacie? Potrzebuję do pudru, do konturowania, do różu, (ewentualnie do rozświetlacza). I takiego żeby porozcierać to później tak, żeby granice nie były widoczne. Z góry bardzo dziękuję
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 09:15   #3140
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaki pędzle polecacie? Potrzebuję do pudru, do konturowania, do różu, (ewentualnie do rozświetlacza). I takiego żeby porozcierać to później tak, żeby granice nie były widoczne. Z góry bardzo dziękuję
Hakuro popatrz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Ja mam skosny i uzywam go do nakladania pudru do rozu i konturowania

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ja na swieta sobie sprawie za to pedzel do podkladu flat top tez z hakuro
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:42   #3141
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że TM ma brokat. Nienawidzę brokatu w podkładach, dobrze że nie miałam zamiaru go kupić. Napiszcie mi jeszcze proszę ,że Astor PS też ma brokat, to nie będzie kusił

Też uważam,że Manhattan. W ogóle nie wiem na czym polegają te zachwyty nad tym pudrem z Rimmela, miałam go raz i wiecej nie kupię (no chyba,że moja miłość od kilku lat właśnie Clearface z Manahatttanu zacznie mnie kiedyś zapychać)

Miałam Astor Skin Match w starej wersji i u mnie się nie sprawdził, oksydował i sprawiał,że moja i tak wówczas tłusta cera świeciła się zaraz po nałożeniu jeszcze gorzej niż bez podkładu. Ledwo domęczyłam.
Nie powiedziałabym że w TM jest brokat to są bardzo zmikronizowane drobinki widoczne na ręce w sztucznym świetle i opalizujące na różowo w butelce na twarzy nie widziałam ani u siebie ani u mamy żadnych drobinek ani rozświetlenia, tylko chwilowy mat który szybko się tłuścił i czasem ciastkował. Nie wiem jak w nowej wersji sprawa się ma.
Astor PS jest bez drobinek ale kolorystyka to dramat, ciemne brudne różowe beże. Co do oksydowania Skin Matcha to niestety prawda, oksyduje Perfect Stay trzeba dobrze zagruntować bo jest tłuściutki ale fajnie sypańce się do niego przyklejają, kolor najjaśniejszy jest kilka tonów za ciemny dla kogoś na poziomie MAC'a 10/13

Fenomenu pudru Stay Matte też nie rozumiem, ani nie matowił jakoś specjalnie, nie zgrywał się z podkładami, nie wygładzał, był trochę widoczny na skórze
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 10:55   #3142
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Uff, wyciągnęłam z szuflady ostatnią paletkę Wibo. Sama sobie wyjęłam - sprzedawczyni spojrzała na mnie jak na potencjalną złodziejkę, dobrze, że ochroniarza nie było w pobliżu wzięłam jeszcze bazę i to juz koniec maratonu promocji
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:01   #3143
myszola21
Zakorzenienie
 
Avatar myszola21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 107
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
A to moje zdobycze troszke poszalałam ale cóż powtarzam sobie nie pale to moge :p
Najtańszy róż miss sporty z cnd za 1,50 i tusz rimmel 3,20
wow zazdro paletki z wibo u mnie nie było

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
ja wybieram się jutro

która baze pod makijaz wybrac
rimmel baza matujaca
rimmel baza przedluzajaca??

a i ktory sypki puder lepszy

max factor creme puff
czy stay matte
creme puff

Cytat:
Napisane przez Zuzanka3 Pokaż wiadomość
Moje dzisiejsze grzeszki to podkład Loreal True Match i róż z limitowanej edycji Lovely Oh Oh, całość po 5 zł rabacie z Tic Tac kosztowała mnie 29,87 zł
kupiłam dziś też true matcha poszłam bez makijażu i Pani mi poświęciła godzine, malowała mnie różnymi testerami aż w końcu wybrałam true matcha, wyszedł z kodem za 25 zeta kupiłam też rozświetlacz krupińskiej i jakieś trio z wibo, niestety nie było u mnie paletki do konturowania nad czym ubolewam, na stronie niedostępna
__________________
konsultuje się
20.05.2015 KONSULTACJA DR A.B.
09.10.2015 KONSULTACJA M.SZ
16.11.2015 KONSULTACJA S.Ł.
23.08.2016 KONSULTACJA G.N.J.

OXY
64->62->58.5->58.3->58.2->57.8->57.3->56.4->56.2->54.9->54.8

56,6->56,3->55,9->55,2

https://www.instagram.com/lukrecjaass/
myszola21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:07   #3144
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez Czekoladowe_Serce Pokaż wiadomość
Hakuro popatrz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Ja mam skosny i uzywam go do nakladania pudru do rozu i konturowania

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Ja na swieta sobie sprawie za to pedzel do podkladu flat top tez z hakuro
A które polecasz na zestaw startowy?
Jak teraz patrzę na ich ofertę to myślę o H55 albo H56 do pudru, H21 lub H24 do bronzera, H22 lub H13 do różu.. Ale kurcze kompletnie się nie znam nie wiem do końca na co zwrócić uwagę..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:09   #3145
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Wytlumaczcie mi na czym polega szal na te paletki?

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A które polecasz na zestaw startowy?
Jak teraz patrzę na ich ofertę to myślę o H55 albo H56 do pudru, H21 lub H24 do bronzera, H22 lub H13 do różu.. Ale kurcze kompletnie się nie znam nie wiem do końca na co zwrócić uwagę..
Moze na blogach opinie popatrz np Aliny rose. Ja ogolnie napisalam tylko. Jeszcze z hakuri nie mialam stycznosci ale jak bede miala kupowac pedzle to wlasnie z tej marki.
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:10   #3146
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A które polecasz na zestaw startowy?
Jak teraz patrzę na ich ofertę to myślę o H55 albo H56 do pudru, H21 lub H24 do bronzera, H22 lub H13 do różu.. Ale kurcze kompletnie się nie znam nie wiem do końca na co zwrócić uwagę..
ja mam H55 do pudru, H24 do różu i bronzera i teraz chcę zamówić jak będzie DDD H50s do podkładu mam jeszcze 3 pędzle do cieni i 1 do eyelinera lub do brwi ja tak używam
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:15   #3147
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
A które polecasz na zestaw startowy?
Jak teraz patrzę na ich ofertę to myślę o H55 albo H56 do pudru, H21 lub H24 do bronzera, H22 lub H13 do różu.. Ale kurcze kompletnie się nie znam nie wiem do końca na co zwrócić uwagę..
Ja mam H55 do pudru, H50s do podkładu i H24 bo różu/bronzera, polecam wszystkie, mam je po kilka lat i wciąż wyglądają jak nowe. Planuję dokupić jeszcze jakieś do cieni

Testuję dziś nową wersję podkładu Astor Skin Match i póki co wygląda obiecująco. Jeśli tylko nie ściemnieje na twarzy, to będę bardzo zadowolona
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015


Edytowane przez natuso
Czas edycji: 2015-11-14 o 11:19
natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:16   #3148
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Kupiłam rozświetlacz Lirene i... słaaaaaaaby. Na swatchu na ręcę wyglądał bezdrobinkowo, ale nałożony pędzlem na twarz już tak nie wygląda. No i nie za ładnie pachnie. Dobrze, że kupiony za pół ceny. Polecam bardziej rozświetlacz Wibo i Bell.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:17   #3149
Czekoladowe_Serce
Zakorzenienie
 
Avatar Czekoladowe_Serce
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 22 625
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Czym sie roznia sie roznia pedzle flat top. Jeden ma krotki trzonek a drugi dlugi no i kolorami pedzla sie roznia i cena. Warto brac bardziej drozszy czy tanszy? Czym one sie oprocz wymienionych cech roznia. Chodzi mi o nakladanie podkladu. Chyba to to samo?
__________________
Włosomaniaczka od listopada


Z moim A
Czekoladowe_Serce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-14, 11:40   #3150
Zuzanka3
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanka3
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 301
Dot.: Promocje -49%, 1+1 - Część II

Cytat:
Napisane przez myszola21 Pokaż wiadomość
wow zazdro paletki z wibo u mnie nie było



creme puff



kupiłam dziś też true matcha poszłam bez makijażu i Pani mi poświęciła godzine, malowała mnie różnymi testerami aż w końcu wybrałam true matcha, wyszedł z kodem za 25 zeta kupiłam też rozświetlacz krupińskiej i jakieś trio z wibo, niestety nie było u mnie paletki do konturowania nad czym ubolewam, na stronie niedostępna
Jaki odcień True Match Ci dobrała?
Zuzanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 12:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:24.