Vampire Diaries część 7 - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-31, 20:32   #4801
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

Wczoraj obejrzałam. Candice pięknieje w ciąży. W końcu zobaczyłam chemię między Stefanem i Caroline.
Robi się coraz ciekawej ( Alaric i jego córeczki, czyżby bliźniaczki? Bardzo podobała mi się scena, kiedy Damon zjawił się w drzwiach jego domu. Ten uśmiech. Zły Damon wrócił.)
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 10:51   #4802
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Wczoraj obejrzałam. Candice pięknieje w ciąży. W końcu zobaczyłam chemię między Stefanem i Caroline.
Robi się coraz ciekawej ( Alaric i jego córeczki, czyżby bliźniaczki? Bardzo podobała mi się scena, kiedy Damon zjawił się w drzwiach jego domu. Ten uśmiech. Zły Damon wrócił.)
Rick i dzieciaki w zasadzie to Jo była przecież w bliźniaczej ciąży jak umarła - może ten kamień ją przywrócił i to przywrócił ja w ciaży czyli mamy tutaj znowu bliźniaki z sabatu tylko coś nie było nigdzie w tej sielance widać Jo
mam wrażenie, że za te 3 lata to wszystkim drogi się rozszły bo Stefan i Caro nie chcą się znać, Rick z Damonem też nie wyglądają na zadowolonych z tego, że siebie widzą i ten tekst Ricka, że ktoś musiał zginąć skoro on się pojawił, jakoś tak nigdzie też Bonnie się nie przewija
swoją drogą strasznie mnie ciekawiło jak się rozwinie sprawa Jo w kolejnym odcinku i spradzam trailer a tam tylko przynudzanie o Stefanie/Caro i Valerie -nie spodobało mi się to, że w tym odcinku Stefan taki wielce pewny swoich uczuć do Caro zapewniał ją, że do Val nic nie czuje a z trailera wynika, że w kolejnym docinku mu się zdąży odmienić
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2015-11-01 o 10:53
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-01, 23:43   #4803
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

A ja sobie pomyślałam, że skoro Alaric siedział z dwoma dziewczynkami - bliźniaczkami - to może Jo faktycznie urodziła, ale to by oznaczało, że raczej jest normalna..

Bardziej bym obstawiała, że może właśnie ten Oscar świruje? Jako, że jest heretykiem i czaruje, może jakąś specjalną amunicję wyjątkowo szkodzącą wymyślił i dlatego rany się nie goją?

Ale nie.. zaraz.. to nie może być chyba raczej ani Jo ani Oscar? Przecież jeden z heretyków - ten co nie mówi ma już taką bliznę od dziesiątek lat


I ten przeskok w latach.. momentami to irytujące, ale i intrygujące, bo pewne zdarzenia powoli się łączą i zaczynają być logiczne
Teraz już wiemy czemu Stefan obudził Damona z trumny
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 17:53   #4804
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Rick i dzieciaki w zasadzie to Jo była przecież w bliźniaczej ciąży jak umarła - może ten kamień ją przywrócił i to przywrócił ja w ciaży czyli mamy tutaj znowu bliźniaki z sabatu tylko coś nie było nigdzie w tej sielance widać Jo
mam wrażenie, że za te 3 lata to wszystkim drogi się rozszły bo Stefan i Caro nie chcą się znać, Rick z Damonem też nie wyglądają na zadowolonych z tego, że siebie widzą i ten tekst Ricka, że ktoś musiał zginąć skoro on się pojawił, jakoś tak nigdzie też Bonnie się nie przewija
swoją drogą strasznie mnie ciekawiło jak się rozwinie sprawa Jo w kolejnym odcinku i spradzam trailer a tam tylko przynudzanie o Stefanie/Caro i Valerie -nie spodobało mi się to, że w tym odcinku Stefan taki wielce pewny swoich uczuć do Caro zapewniał ją, że do Val nic nie czuje a z trailera wynika, że w kolejnym docinku mu się zdąży oodydmienić
Mam nadzieję, że nie zrobią z tej jednorazowej przygody jego największej miłości.
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja sobie pomyślałam, że skoro Alaric siedział z dwoma dziewczynkami - bliźniaczkami - to może Jo faktycznie urodziła, ale to by oznaczało, że raczej jest normalna..

Bardziej bym obstawiała, że może właśnie ten Oscar świruje? Jako, że jest heretykiem i czaruje, może jakąś specjalną amunicję wyjątkowo szkodzącą wymyślił i dlatego rany się nie goją?

Ale nie.. zaraz.. to nie może być chyba raczej ani Jo ani Oscar? Przecież jeden z heretyków - ten co nie mówi ma już taką bliznę od dziesiątek lat


I ten przeskok w latach.. momentami to irytujące, ale i intrygujące, bo pewne zdarzenia powoli się łączą i zaczynają być logiczne
Teraz już wiemy czemu Stefan obudził Damona z trumny
Wydaje mi się, że na tych urywkach z przyszłości ścigała ich kobieta. Jeszcze się okaże, że to Bonnie Nie wiem co siedzi w głowie scenarzystom, ale wyobraźnię to mają dużą.
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 21:18   #4805
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A ja sobie pomyślałam, że skoro Alaric siedział z dwoma dziewczynkami - bliźniaczkami - to może Jo faktycznie urodziła, ale to by oznaczało, że raczej jest normalna..

Bardziej bym obstawiała, że może właśnie ten Oscar świruje? Jako, że jest heretykiem i czaruje, może jakąś specjalną amunicję wyjątkowo szkodzącą wymyślił i dlatego rany się nie goją?

Ale nie.. zaraz.. to nie może być chyba raczej ani Jo ani Oscar? Przecież jeden z heretyków - ten co nie mówi ma już taką bliznę od dziesiątek lat


I ten przeskok w latach.. momentami to irytujące, ale i intrygujące, bo pewne zdarzenia powoli się łączą i zaczynają być logiczne
Teraz już wiemy czemu Stefan obudził Damona z trumny
mi po ostatnim odcinku też już minęło myślenie, że to Jo - póki tylko przywracanie jej do życia wchodziło w grę to jeszcze miało jakiś tam sens ale jak przywrócili heretyka i pokazali dzieciaki to koncepcja mi legł w gruzach (no bo faktycznie niby jak by zmusili "złą" Jo do rodzenia dzieci)

Cytat:
Napisane przez lotta_983 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że nie zrobią z tej jednorazowej przygody jego największej miłości.

Wydaje mi się, że na tych urywkach z przyszłości ścigała ich kobieta. Jeszcze się okaże, że to Bonnie Nie wiem co siedzi w głowie scenarzystom, ale wyobraźnię to mają dużą.
to ostatnie ma dużo sensu bo Bonnie się kompletnie nie przewija w tych migawkach za 3 lata a musi przecież żyć skoro Elena dalej zaczarowana - Bon w sumie już po samym dotknięciu tego kamienia miała jazdy więc w sumie wiele może się wydarzyć po tym jak zaczęła nim ludzi do życia przywracać
jeszcze mi wpadła myśl, że może to wielkie zło to faktycznie Bon i dla dramatyzmu stała się dzięki temu nieśmiertelna albo coś - i dopiero Damon będzie miał problem
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 07:08   #4806
ania9o
Zakorzenienie
 
Avatar ania9o
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 8 080
Dot.: Vampire Diaries część 7

Obejrzałam odcinek i ciekawi mnie ten wątek "three years from now"
Bonnie na jakiejś terapii, zamknięta za jakimiś kratami i Enzo z Bonnie jako para... Szaleństwo. Ale powoli jakoś wszystko składa mi się do kupy.
Z Jo nie mogło być tak pięknie, a Ric jest głupi, bo skoro w ciele Jo jest jakiś przypadkowy wampir to się robi poważna sprawa.
I tutaj wróciłam myślami do poprzednich odcinków i trochę się wszystko zaczyna składać w całość. Ktoś ścigał Stefana, ten obudził Damona i była to kobieta. Damon zajrzał do Rica a tam był tylko on i dzieci a Jo nie było i wydaje mi się, że tą osobą jest Jo. Odkryła prawdę o sobie (tzn. ta dusza co jest w Jo) i poluje na wampiry. Zauważcie, że ten cały Julian też miał to znamię ale jak przywrócili do życia to mu zniknęło. I jego dusza była w tym kamieniu razem z tą duszą co jest w Jo. Nie wiemy też dlaczego Julian został zabity. Może właśnie to znamię po kuli to jest odpowiedź.
Mówię Wam, Jo będzie vampire hunter

Naprawdę intryguje mnie ten serial teraz i oglądam go z dużo większą ciekawością niż jak wątek kręcił się w okół Damona-Eleny-Stefana
__________________
03.10.2015 żonka
26.04.2017 mamusia
02.08.2018 mamusia
ania9o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-08, 16:45   #4807
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Właśnie miałam pisać już wczoraj, ale nie chciało mi się już włączać komputera..


Początek odcinka? Czyste szaleństwo ale.. podoba mi się to - lubię to!
Wątek z kamieniem feniksa i zamkniętymi w nim duszami jest niesamowity - fajnie to wymyślili
Z zaskoczeniem stwierdzam, że naprawdę fajnie się to ogląda Jak poprzedni sezon zakończyła informacja, że Eleny nie będzie to nie wyobrażałam sobie sensu tego serialu.. a tu proszę - tak się rozwinęli, że obecnie uważam, że to jeden z ciekawszych sezonów

Trochę martwię się Caroline.. bo widać Stefanem baaardzo wstrząsnęła wieść o jego nienarodzonym dziecku.. nie wiem czy przez to nie zbliży się jakoś do Valerie a odsunie od Caroline.. a może będzie działał na dwa fronty i dlatego Car go tak znienawidzi? :P
Żal mi też Rica.. tak bardzo kochał swoją żonę, że nawet mu nie przeszkadza, że w ciele jego żony jest jakaś obca istota.. byleby chodziła i mówiła do niego , a on mógł ją przytulać... i bóg wie co jeszcze

Nie mogę doczekać się następnego odcinka
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-08, 20:42   #4808
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

też mi się bardzo podoba jak to wszystko wymyślili. serial zrobił się ciekawy
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 20:36   #4809
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Dopiero teraz nadrobiłam wątek. Nie czytałam go od września Napisałam jeden post, ale bez czytania wątku

I jestem pod wrażeniem waszych zdolności do łączenia faktów Mnie jakoś trudno było dodać 2 do 2, a odkrycie z narzeczonym Car - mistrzostwo
Choć ten sezon oglądam bardzo nieregularnie. Np. teraz obejrzałam 3 odcinki pod rząd, czyli miałam prawie miesiąc przerwy i nie pamiętałam nic z poprzednich epizodów, przez co trudno mi było cokolwiek połączyć
Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Teraz już wiemy czemu Stefan obudził Damona z trumny
Czemu? Chodzi o Jo?
Cytat:
Napisane przez ania9o Pokaż wiadomość

I tutaj wróciłam myślami do poprzednich odcinków i trochę się wszystko zaczyna składać w całość. Ktoś ścigał Stefana, ten obudził Damona i była to kobieta. Damon zajrzał do Rica a tam był tylko on i dzieci a Jo nie było i wydaje mi się, że tą osobą jest Jo. Odkryła prawdę o sobie (tzn. ta dusza co jest w Jo) i poluje na wampiry. Zauważcie, że ten cały Julian też miał to znamię ale jak przywrócili do życia to mu zniknęło. I jego dusza była w tym kamieniu razem z tą duszą co jest w Jo. Nie wiemy też dlaczego Julian został zabity. Może właśnie to znamię po kuli to jest odpowiedź.
Mówię Wam, Jo będzie vampire hunter

Naprawdę intryguje mnie ten serial teraz i oglądam go z dużo większą ciekawością niż jak wątek kręcił się w okół Damona-Eleny-Stefana
Uff, tu nie mam pytań, też uważam, że ma to sens
Zaintrygowało mnie też, że Stefana "goni" jakaś kobieta (zanim jeszcze nakreśliła się sprawa z Jo), w odcinku, w którym było to pokazane pomyślałam przez ułamek sekundy, że to Elena - a potem walnęłam się porządnie w łeb Kombinowałam też coś z Lily... Ale znając nowe fakty obstawiam Jo

To co mi się szalenie podoba w tym sezonie to wybieganie w przyszłość o 3 lata Daje to tyyyyyyyyyyyle pytań i tak ciekawi, że chce się oglądać następne odcinki Wiedzą skubani jak ratować serial, z którego uciekła główna postać

P.S. Jakiś czas temu wstawiałam tu filmik z wpadkami z poprzedniego sezonu, który po jakimś czasie był niedostępny. Już wszystko działa, filmik jest tu -> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4752
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 22:06   #4810
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Ryknęłam śmiechem
http://www.rmfmaxxx.pl/news/Znamy-ze...cia,27397.html
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 11:36   #4811
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
Ambitnie
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-12, 20:02   #4812
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez viva91 Pokaż wiadomość
ekhem.. to mają być te ambitne plany rozwoju ?
nie żeby TVD było produkcją wysokich lotów no ale skoro się chciała rozwijać to chyba nie byłby najtrafniejszy wybór
inna sprawa, że chociaż Nina śliczna to nijak jej nie widzę w tym temacie ale już np. taka Ashley Benson to wpasuje się w tą stylistę idealnie - co jak co ale z Niny żadna "amerykańska dziewczyna z sąsiedztwa" a chyba raczej taki typ się sprawdzi na plaży
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-12, 21:29   #4813
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
inna sprawa, że chociaż Nina śliczna to nijak jej nie widzę w tym temacie ale już np. taka Ashley Benson to wpasuje się w tą stylistę idealnie - co jak co ale z Niny żadna "amerykańska dziewczyna z sąsiedztwa" a chyba raczej taki typ się sprawdzi na plaży
To też Ashley mi tam bardzo pasuje, lubię ją i choć rola może niezbyt ambitna, to myślę, że ona potrafiłaby wykreować fajną i wiarygodną postać Nina wyglądałaby karykaturalnie jako ratowniczka w czerwonym stroju
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 23:50   #4814
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Vampire Diaries część 7

Hahahaha padlam i nie wstane. Rick narzeczonym Caro?! Julie pogielo. Do tego te blizniaczki :p
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:54   #4815
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Hahahaha padlam i nie wstane. Rick narzeczonym Caro?! Julie pogielo. Do tego te blizniaczki :p
Coooo jak Rick? wtf?
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 11:26   #4816
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Coooo jak Rick? wtf?
Wystarczy obejrzeć 2 pierwsze minuty nowego odcinka.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 11:56   #4817
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
Wystarczy obejrzeć 2 pierwsze minuty nowego odcinka.
Aaa, bo ja jestem zacofana i dopiero co oglądałam ten sprzed tygodnia
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 12:31   #4818
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Vampire Diaries część 7

Dziewczyny, na BIAŁO! Wrażenia z bieżącego odcinka do niedzieli włącznie piszemy na biało

Dla mnie akcja z tymi dziećmi jest MEGA dziwna i naprawdę nie wiem, co o tym myśleć. Ogólnie ten odcinek podobał mi się najmniej z tych wszystkich nowego sezonu, ale i tak bardziej, niż połowa w poprzednim Bardzo wzruszająca scena z Jo/Florence i Rickiem. Podoba mi się zachowanie Bonnie w tym sezonie - nie jest popychadłem, tylko strzela celnymi tekstami Nie cierpię za to Lily
Ale ogólnie te wszystkie sceny z trzech lat naprzód są bardzo intrygujące i przez to, że jest ich tak mało, to mega rozbudzają wyobraźnię No ale w życiu nie połączyłabym Ricka z Caroline

Btw tak mi się skojarzyło, ze może Caroline będzie "w ciąży" bo i Candice w prawdziwym życiu zaciążyła
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 12:52   #4819
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

No właśnie jakby tamten spoiler był na biało to tym miała niespodziankę przy oglądaniu
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-14, 15:55   #4820
lotta_983
Zakorzenienie
 
Avatar lotta_983
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: planeta Ziemia
Wiadomości: 4 884
Dot.: Vampire Diaries część 7

A ja się zastanawiałam jak ukryją ciążę Candice, bo na zdjęciach z insta, ma już całkiem spory brzuch...
__________________
http://www.pmiska.pl/
lotta_983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 16:05   #4821
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Vampire Diaries część 7

ja się dopiero kilka dni temu dowiedziałam, że ona w ciąży jest i się zastanawiałam właśnie czy ją póki co jakoś usuną z serialu czy jak. no ale rozwiązanie przyszło :p niezbyt mi się podoba jak to wymyślili no ale..
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 16:15   #4822
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Vampire Diaries część 7

Pomylilam wątki i myślałam, ze to w tym nie trzeba pisać na biało plus nie wiem jak pisać kolorami na telefonie (ktoś pomoże?).
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 23:33   #4823
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Padłam

Jak Rick powiedział, że narzeczona nie lubi jak się do niej dzwoni przed nagrywaniem czy tam nadawaniem to mi szczęka opadła
I miała zostać zaatakowana by wywabić Stefka..
Hmm.. Może Car wścieknie się, że Stefan jej nie powiedział o Valerie, a ostatecznie Stefan nie będzie mógł zdzierżyć, że Caroline nosi dzieci Ricka, a on sam ubolewa, że mieć ich nie może i rozstaną z jego winy, mimo iż z jednej strony będzie wściekły a z drugiej nadal będzie ją kochał.. To by wyjaśniało czemu po 3 latach ona nie chce z nim gadać, ale on targany dawnymi uczuciami wyjdzie na światło dzienne jak zobaczy że grozi jej niebezpieczeństwo?

Pojechałam
A Bonbon i Enzo? Pewnie będą udawać przed Lili żeby ją podkurzyć i ostatecznie przerodzi się w to uczucie

Nie mogę się doczekać następnego
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 23:43   #4824
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Vampire Diaries część 7

Candice King zmienili juz jej nazwisko w napisach początkowych Fajnie, ze nie będzie musiala ukrywać brzuszka. Niezle wymyślili z tymi dziećmi, ale jednak nadal nie trawię wątku jej i Ricka... I hm... Ciekawe czemu Caro nienawidzi Stefana i kto go ściga?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 18:36   #4825
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

Wszystko pięknie no ale Caro to przecież wampir.. czyżby Damon był na tyle uprzejmy dla Ricka, że w imię jego nienarodzonych przechowywanych w Caro dzieci użyczył jej krwi Eleny (w których płynie lekarstwo) co by z niej człowieka zrobić ?! W ogóle nie do końca ogarniam sytuacje bo nie rozumiem, czy Caro jest w ciąży czy po prostu te dzieci jakoś duchowo w niej siedzą (i np. jak zajdzie w ciąże to je urodzi...). No bo ciężarny wampir - wiem, magia i tak dalej ale to już całą logikę by zgubiło a z drugiej strony przecież ona musi szybko te dzieci rodzić skoro za 3 lata już takie samobieżne są.

Co do Bon i Enzo - hm, podobała mi się scena z ostatniego odcinka, fajnie się ze sobą droczyli i jakaś tam chemia jest (większa niż u Stefana i Caro)

Mamuśka i to jej przyjęcie? Bez sensu dla mnie - z jednej strony wampiry narzekają, że miasto puste i nie ma co zjeść a z drugiej strony mamuśka urządza imprezę ze śmiertelnikami.. nie wiem jak oni ze sobą tyle wytrzymują w tej rodzince heretyków jak tam każdy ma inne postrzeganie sytuacji

Szkoda, mi "Jo" - myślałam, że się ten wątek rozwinie no bo bez sensu tak wprowadzać charakter i w zasadzie nic nie wyjaśnić także dalej nie wiadomo co to za zło Stefana ściga
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥

Edytowane przez eyo
Czas edycji: 2015-11-15 o 18:37
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-15, 20:03   #4826
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Vampire Diaries część 7

A jednak nie wyszło z tym obstawianiem kto jest narzeczonym Car

Caroline-inkubator, padłam i nie wstanę

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Btw tak mi się skojarzyło, ze może Caroline będzie "w ciąży" bo i Candice w prawdziwym życiu zaciążyła
Hmm, już widzę tę sytuację:
Przychodzi Car do Julie i mówi:
- Julie, sprawa jest, słuchaj, w ciąży jestem, może być problem z nagrywaniem TVD...
Tymczasem w głowie Julie:
W ciąży... w ciąży... w ciąży...
- Taaaak, Caroline będzie w ciąży z dziećmi Rica i Jo!

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
A Bonbon i Enzo? Pewnie będą udawać przed Lili żeby ją podkurzyć i ostatecznie przerodzi się w to uczucie
Mnie się ten wątek zaczyna podobać Przydałby jej się trochę taki potargany chłop

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Wszystko pięknie no ale Caro to przecież wampir..
Myślę, że tu sprawa jest prosta, przyjęli rozwiązanie, że wampir nie może zajść w ciążę, ale niewykluczone jest jej utrzymanie

Aczkolwiek co do terminu porodu (jak to brzmi) też mam wątpliwości, zresztą już podczas sceny z bliźniaczkami i Alarickiem nie pasował mi ich wiek. Julie chyba 3-letnich dzieci nie widziała, ja tamtym dziewczynkom bym przynajmniej 5 lat dała.
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 19:54   #4827
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Sama Car powiedziała, że to przeczy wszystkim prawom.. co z tego, że oddycha i bije jej serce.. swoją drogą bije? hmm chyba musi skoro jego wyrwanie powoduje game over, nie mniej to dziwne skoro teoretycznie nie żyje.. nic tylko patrzeć jak urodzi

Trochę zbyt prosto poszło braciom z przekonaniem mamuśki no ale znów jakby mieli to ciągnąć X odcinków to może lepiej.

Coraz bardziej podoba mi się relacja Bonnie z Enzo
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 21:18   #4828
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Sama Car powiedziała, że to przeczy wszystkim prawom.. co z tego, że oddycha i bije jej serce.. swoją drogą bije? hmm chyba musi skoro jego wyrwanie powoduje game over, nie mniej to dziwne skoro teoretycznie nie żyje.. nic tylko patrzeć jak urodzi

Trochę zbyt prosto poszło braciom z przekonaniem mamuśki no ale znów jakby mieli to ciągnąć X odcinków to może lepiej.

Coraz bardziej podoba mi się relacja Bonnie z Enzo :
Między Bonanzą jest chemia jak jasny gwint :-D

Wysłane z mojego ARIES_785 przy użyciu Tapatalka
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 22:32   #4829
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Vampire Diaries część 7

przyłączam się do fanek Bonanzy
świetnie to prowadzą

a z głębszych przemyśleń to czy Damon nie nazwał dzisiaj tego "zła" ganiającego za Stefanem coś w stylu "Crazy Pants" - ekhem to już było kiedyś padło i tyczyło się jednego z wcieleń Eleny... robi się co raz dziwniej

i uff tylko patrzeć jak skończy się ta cała nieistniejąca chemia między Stefanem a Caro, przecież ona i Rick to już dzisiaj praktycznie mogli po ostatniej scenie przed ołtarz iść
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-22, 23:34   #4830
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Vampire Diaries część 7

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
a z głębszych przemyśleń to czy Damon nie nazwał dzisiaj tego "zła" ganiającego za Stefanem coś w stylu "Crazy Pants" - ekhem to już było kiedyś padło i tyczyło się jednego z wcieleń Eleny... robi się co raz dziwniej

Faktycznie coś mi świta..
Tak sobie myślę, bo pamiętam, że jak Katherine umierała to ganiały za nią takie cienie.. może jakimś cudem ona też jest w tym kamieniu?
może teraz kiedy mają i miecz i kamień mogą jakoś sterować tym strumieniem dusz?
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-25 17:21:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:01.