SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-27, 22:00   #3781
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cześć
Szukam książki, która mnie zainspiruje do wymyślenia tematu mojej pracy licencjackiej. Jak na razie moja promotorka odrzuca wszystkie moje pomysły, potrzebuję czegoś świeżego. Może czytała któraś z Was ostatnio coś interesującego, poruszającego jakiś kontrowersyjny temat, albo gdzie użyto ciekawej kompozycji/ innego języka?
Aaaa, najważniejsze- autor z Ameryki Łacińskiej lub Hiszpanii Będę bardzo wdzięczna
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-27, 22:28   #3782
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam książki, która mnie zainspiruje do wymyślenia tematu mojej pracy licencjackiej. Jak na razie moja promotorka odrzuca wszystkie moje pomysły, potrzebuję czegoś świeżego. Może czytała któraś z Was ostatnio coś interesującego, poruszającego jakiś kontrowersyjny temat, albo gdzie użyto ciekawej kompozycji/ innego języka?
Aaaa, najważniejsze- autor z Ameryki Łacińskiej lub Hiszpanii Będę bardzo wdzięczna
Z tych rejonów duże wrażenie zrobiła na mnie książka "Adam w Edenie" Carlosa Fuentesa, proza Isabel Allende, "Opowieści z miasta wdów i kroniki z ziemi mężczyzn" Jamesa CaĂąóna i "Dziewczyna, która pływała z delfinami" Sabiny Berman, ale nie wiem, czy cokolwiek coś Ci to da

A. Doskonałe są też "Błękitne dni" Fernando Vallejo, ale to tylko pierwsza część jego biograficznego cyklu. Reszta się w Polsce nie ukazała.
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 15:41   #3783
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Czyja piosenka jest w reklamie Itaki z Orleańską, Zawadzką i Błachem? Brzmi jak Lenny K. ...
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:44   #3784
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
Czyja piosenka jest w reklamie Itaki z Orleańską, Zawadzką i Błachem? Brzmi jak Lenny K. ...
To nie Lenny

https://youtu.be/9iIydcnwz5o
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 18:46   #3785
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
WIELKIE dzięki!
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-29, 19:54   #3786
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Ponawiam pytanie o film. Ameryka wiek 18. Grupa przestępców ucieka przed policją (?)po drodze z pola kukurydzy wybiega postać trochę jak człowiek troche kosmita a trochę ptak. Zabijaja go i ukrywaja się na noc w opuszczonym domu. Panuje atmosfera strachu jak w horrorE fina jeden po drugim. Przeżywa kobieta i wybiega z domu wtedy ja zabijaja i okazuje się że zmieniła się ona w taką samą dziwna postać jak zabito na początku.
Film amerykański z lat 80 moze 90 dziesiątych.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 06:55   #3787
KosmetyczkaPielegniarki
Raczkowanie
 
Avatar KosmetyczkaPielegniarki
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 126
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez dacn Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie o film. Ameryka wiek 18. Grupa przestępców ucieka przed policją (?)po drodze z pola kukurydzy wybiega postać trochę jak człowiek troche kosmita a trochę ptak. Zabijaja go i ukrywaja się na noc w opuszczonym domu. Panuje atmosfera strachu jak w horrorE fina jeden po drugim. Przeżywa kobieta i wybiega z domu wtedy ja zabijaja i okazuje się że zmieniła się ona w taką samą dziwna postać jak zabito na początku.
Film amerykański z lat 80 moze 90 dziesiątych.
Wow Niestety nie potrafię Ci pomóc, ale mam nadzieję, że ktoś rozwikła tę zagadkę, bo z chęcią bym obejrzała coś tak dziwacznego.
KosmetyczkaPielegniarki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-30, 19:47   #3788
springrain
Raczkowanie
 
Avatar springrain
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 45
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Cześć
Szukam książki, która mnie zainspiruje do wymyślenia tematu mojej pracy licencjackiej. Jak na razie moja promotorka odrzuca wszystkie moje pomysły, potrzebuję czegoś świeżego. Może czytała któraś z Was ostatnio coś interesującego, poruszającego jakiś kontrowersyjny temat, albo gdzie użyto ciekawej kompozycji/ innego języka?
Aaaa, najważniejsze- autor z Ameryki Łacińskiej lub Hiszpanii Będę bardzo wdzięczna
Ja jakiś czas temu czytałam książki Cuci Canals "Ałtorka", "Długa Berta" i "Płacz, Radosna". Książki były dość krótkie, lekkie i zabawne, ale ich styl i forma pisania były wyjątkowo oryginalne.
springrain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 22:30   #3789
planetka_
Raczkowanie
 
Avatar planetka_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Celbridge
Wiadomości: 222
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Hej dziewczyny
Jesteście moja ostatnia deska ratunku.
Poszukuję książki / dziennika w którym uzupełniamy za co kochamy partnera, co nam się w nim podoba itd. Coś podobnego do:
http://www.amazon.com/Why-Love-You-J.../dp/1441307435

Tylko w języku polskim. Jestem pewna, że książka istnieje bo gdzieś widziałam reklamę. W google wpisywalam juz wszystkie możliwe frazy i kombinacje.
Proszę pomóżcie!
planetka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 14:39   #3790
Francesc_a
Zakorzenienie
 
Avatar Francesc_a
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 3 798
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cześć dziewczyny
Szukam książki o tematyce podobnej do :
-"Seria z kokardką.Sklepik z Niespodzianką"-Katarzyna Michalak
-"Szczęście pachnące wanilią:- Magdalena Witkiewicz
-"Sklep na Bloosom Street"-Debbie MaComber
Chodzi mi o motyw, gdzie różni bohaterowie mają swoje takie miejsce gdzie mogą się spotykać, które ich łączy, jest dla nich ważne itd
Francesc_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 06:07   #3791
minka-80
...po prostu być.
 
Avatar minka-80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: z kanapy ;)
Wiadomości: 4 161
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Francesc_a Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Szukam książki o tematyce podobnej do :
-"Seria z kokardką.Sklepik z Niespodzianką"-Katarzyna Michalak
-"Szczęście pachnące wanilią:- Magdalena Witkiewicz
-"Sklep na Bloosom Street"-Debbie MaComber
Chodzi mi o motyw, gdzie różni bohaterowie mają swoje takie miejsce gdzie mogą się spotykać, które ich łączy, jest dla nich ważne itd
Kate Jacobs "Piątkowy klub robótek ręcznych"
Darien Gee "Herbaciarnia Madeline"
minka-80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-12, 12:32   #3792
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam piosenki w której śpiewa typu(hip hop polski) coś w stylu, że panna ćpa,sukienki spodniczki,typów podrywa itp kojarzy ktoś?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 12:44   #3793
emilkazaberek
Przyczajenie
 
Avatar emilkazaberek
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 4
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Jeśli chodzi o niesamowity język, to polecam ci do twojej pracy licencjackiej Niebezpieczne związki - majstersztyk językowy!!!Miłość, zdrada, urażona ambicja. Piękna markiza de Merteuil chce zemścić się na mężczyźnie, który odtrącił jej wdzięki. W sieć przewrotnej intrygi wciąga coraz więcej osób. Siłą powieści epistolarnej Pierre’a Choderlos de Laclos jest odmalowanie rozmaitości ludzkich emocji w połączeniu ze wspaniale oddaną obyczajowością epoki. Dzięki temu „Niebezpieczne związki” czyta się z zapartym tchem.
emilkazaberek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 15:26   #3794
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez emilkazaberek Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o niesamowity język, to polecam ci do twojej pracy licencjackiej Niebezpieczne związki - majstersztyk językowy!!!Miłość, zdrada, urażona ambicja. Piękna markiza de Merteuil chce zemścić się na mężczyźnie, który odtrącił jej wdzięki. W sieć przewrotnej intrygi wciąga coraz więcej osób. Siłą powieści epistolarnej Pierre’a Choderlos de Laclos jest odmalowanie rozmaitości ludzkich emocji w połączeniu ze wspaniale oddaną obyczajowością epoki. Dzięki temu „Niebezpieczne związki” czyta się z zapartym tchem.
Warto żebyś dopisała źródło swojej wypowiedzi, bo Twoje słowa to nie są.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 21:24   #3795
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Widziałam dzisiaj na C+ reklamę filmu z Dakotą Fanning. Jakiś nowy, bo jest już dorosła [poza tym na C+ z reguły nowości lecą]. Miała w tym filmie stylówkę na jakieś lata '40 - długie spódnice, szerokie bluzki. W tle dobra muzyka. Nie mogę skojarzyć tytułu, w programie TV nic nie widzę.

Kojarzycie, o jaki film może chodzić?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:08   #3796
kotopies
Raczkowanie
 
Avatar kotopies
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 84
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Futbolowa Pokaż wiadomość
Widziałam dzisiaj na C+ reklamę filmu z Dakotą Fanning. Jakiś nowy, bo jest już dorosła [poza tym na C+ z reguły nowości lecą]. Miała w tym filmie stylówkę na jakieś lata '40 - długie spódnice, szerokie bluzki. W tle dobra muzyka. Nie mogę skojarzyć tytułu, w programie TV nic nie widzę.

Kojarzycie, o jaki film może chodzić?

The Last of Robin Hood
kotopies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 22:24   #3797
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez kotopies Pokaż wiadomość
The Last of Robin Hood
Dzięki! Przejrzałam całą jej filmografię na FilmWebie, ale tego jednego nie sprawdziłam, bo mnie tytuł zmylił
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 10:21   #3798
YvonneW
Raczkowanie
 
Avatar YvonneW
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 82
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Dziewczyny, szukam takiego filmu o dziewczynce z Niemiec (chyba), która w wieku 10 lat albo coś koło tego została porwana i przetrzymywana przez takiego psychopatę w piwnicy przez kilka lat. Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.
__________________
Panna Młoda 2016
Dbam o włosy i zapuszczam
YvonneW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:15   #3799
Natalinka93
Raczkowanie
 
Avatar Natalinka93
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 232
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez YvonneW Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam takiego filmu o dziewczynce z Niemiec (chyba), która w wieku 10 lat albo coś koło tego została porwana i przetrzymywana przez takiego psychopatę w piwnicy przez kilka lat. Za nic nie mogę sobie przypomnieć tytułu.

http://www.filmweb.pl/film/3096+dni-2013-654013 ??
Natalinka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-15, 07:38   #3800
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Ostatnio słyszałam piosenkę
Były tam słowa poranek ha ha
Coś o walce w związku i o poskromieniu

Kto to śpiewa?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 08:04   #3801
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Ostatnio słyszałam piosenkę
Były tam słowa poranek ha ha
Coś o walce w związku i o poskromieniu

Kto to śpiewa?

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
O walce w zwiazku kojarzy mi sie Antek Smykiewicz- Pomimo burz, ale nie znam tekstu piosenki, wiec bie wiem czy bylo cos o poranku
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 08:17   #3802
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Śpiewa kobieta

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
O walce w zwiazku kojarzy mi sie Antek Smykiewicz- Pomimo burz, ale nie znam tekstu piosenki, wiec bie wiem czy bylo cos o poranku
Dziękuje to nie to

Wysyłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 20:32   #3803
unbridled
Zadomowienie
 
Avatar unbridled
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cześć może pomożecie mi znaleźć piękną piosenkę hiszpańską, której maniakalnie szukam
Jest to bardzo powolna, balladowa piosnka, pan na samym początku mówi: Carlos mios preciosa (przynajmniej tak mi się wydaje ). Później wyłapałam tylko w refrenie "la luna" TYLE nie za wiele, ale może ktoś pomoże. Dodam że piosenka jest piękna, usłyszałam ją na fitnesie i nie wierzę że jest nieznana.
__________________
Ze szczęściem czasami bywa tak jak z okularami,
szuka się ich, a one siedzą na nosie.


Phil Bosmans
unbridled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 21:25   #3804
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam piosenki, która była popularna w radio jakieś 3-4 lata temu, była śpiewana po angielsku, szybka piosenka pop- rock, wokalista miał bardzo piskliwy głos, prawie jak kobiecy i chyba był to zespół ze Skandynawii
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 00:23   #3805
n0waPanna
Raczkowanie
 
Avatar n0waPanna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 389
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Szukam piosenki:
świąteczna, jest albo nowa albo nie zbyt znana - usłyszałam ją w markecie. W tekście było "I can't wait for christmas", dalej cos jakby 'see it everybody", google nie pomaga. Piosenka dośc wesoła, nie jest to ta nowa piosenka z rapem - rapu tam nie było. Kojarzy ktos?
n0waPanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 17:50   #3806
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Szukam piosenki w której śpiewa typu(hip hop polski) coś w stylu, że panna ćpa,sukienki spodniczki,typów podrywa itp kojarzy ktoś?
Wiele jest takich piosenek w polskim hh
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 21:32   #3807
Nika90210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 19
Film/serial- potrzebna pomoc

Witam Wizażanki!
Jako że jest to forum gdzie przewagę użytkowników stanowią kobiety a jako że to właśnie one są fankami romansów, komedii, seriali itp potrzebuję pomocy.
Chodzi o odnalezienie mini serialu ( a dokładnie jego tytułu). Może któraś z Was jest w stanie mi pomóc. A więc tak odnośnie fabuły: film / bądź krótki serial składał się z kilku bądź kilkunastu odcinków. Był produkcji Włoskiej bądź Francuskiej. W Polsce oglądałam go jakieś 10 lat temu. Na początku są dwie przyjaciółeczki, jedna z nich jest chyba dziennikarką bo włamują się lub wkradają do ogrodu jakiegoś bogatego faceta i robią mu zdjęcia. Wszystko rozgrywa się latem w pięknej scenerii nad wodą ( coś w stylu Lazurowego wybrzeża). Głównym wątkiem jest właśnie miłość tego kolesia bogatego z tą niezbyt bogatą laską, która mieszka z ojcem z którym potem jest pokłócona a na koniec się godzą. W międzyczasie ona ma chyba problemy bo wszyscy piszą że ona takiego bogatego wyrwała czy coś Tyle pamiętam z tego filmu Może ktoś coś pomoże. Rzucajcie tytuły które przychodzą wam do głowy
Pozdrawiam
Nika90210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 23:33   #3808
ankua90
Raczkowanie
 
Avatar ankua90
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 286
Dot.: Film/serial- potrzebna pomoc

Cytat:
Napisane przez Nika90210 Pokaż wiadomość
Witam Wizażanki!
Jako że jest to forum gdzie przewagę użytkowników stanowią kobiety a jako że to właśnie one są fankami romansów, komedii, seriali itp potrzebuję pomocy.
Chodzi o odnalezienie mini serialu ( a dokładnie jego tytułu). Może któraś z Was jest w stanie mi pomóc. A więc tak odnośnie fabuły: film / bądź krótki serial składał się z kilku bądź kilkunastu odcinków. Był produkcji Włoskiej bądź Francuskiej. W Polsce oglądałam go jakieś 10 lat temu. Na początku są dwie przyjaciółeczki, jedna z nich jest chyba dziennikarką bo włamują się lub wkradają do ogrodu jakiegoś bogatego faceta i robią mu zdjęcia. Wszystko rozgrywa się latem w pięknej scenerii nad wodą ( coś w stylu Lazurowego wybrzeża). Głównym wątkiem jest właśnie miłość tego kolesia bogatego z tą niezbyt bogatą laską, która mieszka z ojcem z którym potem jest pokłócona a na koniec się godzą. W międzyczasie ona ma chyba problemy bo wszyscy piszą że ona takiego bogatego wyrwała czy coś Tyle pamiętam z tego filmu Może ktoś coś pomoże. Rzucajcie tytuły które przychodzą wam do głowy
Pozdrawiam
A nie Niemieckiej produkcji przypadkiem...
Nie wiem czy nie chodzi o Antonię - opis by pasował
http://www.filmweb.pl/serial/Antonia-2001-242030 też mi zapadł w pamięci ten film. Drugi odcinek wymiata

Edytowane przez ankua90
Czas edycji: 2015-12-20 o 23:46
ankua90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 21:58   #3809
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 554
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

szukam piosenki, ktora czesto ostatnio leci w komercyjnych rozglosniach - spiewa facet, zwrotki wolniej, refren ciut szybciej i slowa: "I just can't cos tam cos tam (resist it?) anymore, 'cause I love you/her"
cos w tym stylu
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 22:36   #3810
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorc

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
szukam piosenki, ktora czesto ostatnio leci w komercyjnych rozglosniach - spiewa facet, zwrotki wolniej, refren ciut szybciej i slowa: "I just can't cos tam cos tam (resist it?) anymore, 'cause I love you/her"
cos w tym stylu
Crookers - "I Just Can't (feat. Jeremih) o to chodzi?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.