Mamusie styczniowe 2016, cz. VII - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-03, 21:17   #2971
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ej w poprzednim wątku wrzucałyście przepisy na obiad na coś chińskiego (?) wiem że na pewno z sosem sojowym kurcze nie mogę sobie przypomnieć może któraś wie i mi podeśle przepis
Chyba o to chodzi KLIK
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:20   #2972
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja kupiłam rosmanowy krem na zimno i wiatr


Ja mam to samo
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:28   #2973
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Chyba o to chodzi KLIK
o dzięki!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:34   #2974
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wiem, że truję, ale robie zamówienie. Co kupiłyście/ zamierzacie kupić na wyjście ze szpitala dla dziecka. Jaki krem do buzi?
Krem z rosmana babydream
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg krem.jpg (33,5 KB, 2 załadowań)
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:51   #2975
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
o dzięki!

Proszę
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 21:56   #2976
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Witam się wieczorkiem, ja dzisiaj rycze ze złości, wyobraźcie sobie że wracamy z hurtowni z wózkiem i paczka od hubiword, ja szczęśliwa że wózek mam rozkładamy go i co i nic jedno tylne kółko jest popsute nie da się go zakładać bo jakby środek przy łożysku wypada, jutro dzwonie do nich no kurcze chce nowe kółko albo wózek, niemożliwe żebyśmy my je popsuli. I poprostu musilałam zjeść pizze z ulubionej pizzerii bo bym chyba z rozpaczy padła i zgrzeszylam wzięłam serową chociaż wiem że pleśniowy nie można i teraz mam doła no się wyżalilam a teraz was nadrabiam.
__________________
odliczanie

Edytowane przez niunia_leyla
Czas edycji: 2015-12-03 o 21:58
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:01   #2977
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Niunia Zadzwoń jutro i powiedz, że wózek jest uszkodzony. A widzieliście go w hurtowni jak był rozłożony?
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 22:02   #2978
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Niepozorna no nie bo wczoraj od producenta przyszedł dostaliśmy wielki karton i już nie był sprawdzany nawet przez nich taki jak dostali taki dali
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:06   #2979
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Aaa no to zadzwoń jutro i powiedz, że po złożeniu okazało się że dostaliście uszkodzony egzemplarz i tyle. Nie powinni robić problemów
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:11   #2980
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wiem, że było pierdylion razy omawiane, pisane i w ogóle, ale co wzięłyście do pępka dla maluszka. Chodzi mi o to czym zamierzacie przecierać pępek, bo nie wiem czy jakieś gaziki takie zwykłe nitkowane czy coś bardziej wymyślnego.
Octenisept i gaziki jałowe
Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
No podobno maluchom trzeba przecierać dziąsełka właśnie gazikiem nasączonym wodą.
tego nie wiedziałam
Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Nebula, Kinga, Viki za wizyty.
Ewusia fajnie że będziesz miała zaufana osobę przy sobie, ja zdaje się na położne na dyżurze. Zresztą podobno u nas w szpitalu jest 3-4 położne na dyżurze i można prosić o zmianę
Miałam dzisiaj mega dużo zalatwien i nie dawno wróciłam do domu, ale Endo dzisiaj odwiedziłam i wyniki mam ok, choć nam jeszcze iść przed porodem raz.
W sobotę idę oglądać mała o 9, a później jeszcze idę na dni otwarte do szpitala.
Byłam też dzisiaj na spotkaniu z położną, mówiła o porodzie, podobne informacje jak u jerzyczki.
Jedno z ciekawszych rzeczy które się dowiedziałam to ze nie nacinaja rutynowo, ale obserwują krocze i gdy skóra bieleje to znak ze jest blisko do pęknięcia i wtedy zalecają nacięcie.
kupiłaś coś w endo?
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Ja do pępka mam octenisept i gaziki jałowe. Tak też nam na SR polecała położna.

A odnośnie masowania krocza i innych takich, to ja się wstrzymam do bezpiecznego terminu. Boję się, że tym jeszcze bardziej rozhulam macicę
Ja już ostatnio pisałam, ze próbowałam to robić, ale nie będę. To nie dla mnie, nie potrafię, dziwnie jakoś
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wiem, że truję, ale robie zamówienie. Co kupiłyście/ zamierzacie kupić na wyjście ze szpitala dla dziecka. Jaki krem do buzi?
Hipp
Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Witam się wieczorkiem, ja dzisiaj rycze ze złości, wyobraźcie sobie że wracamy z hurtowni z wózkiem i paczka od hubiword, ja szczęśliwa że wózek mam rozkładamy go i co i nic jedno tylne kółko jest popsute nie da się go zakładać bo jakby środek przy łożysku wypada, jutro dzwonie do nich no kurcze chce nowe kółko albo wózek, niemożliwe żebyśmy my je popsuli. I poprostu musilałam zjeść pizze z ulubionej pizzerii bo bym chyba z rozpaczy padła i zgrzeszylam wzięłam serową chociaż wiem że pleśniowy nie można i teraz mam doła no się wyżalilam a teraz was nadrabiam.
koniecznie jutro zadzwoń. I nie denerwuj się serem pleśniowym ja pół ciąży jadłam ser koryciński, który kocham, a potem się okazało, że on niby też zabroniony w ciązy miałam wyrzuty przez ser feta. A! I dlatego, że nie mam przeciwciał na toksoplazmozę raz się popłakałam, bo się zapomniałam i zjadłam jedną nieumytą borówkę więc ze spokojem

Przyszedł laktator z hubiworld fajny jest, myślę, że ładnie zasysa spróbowałam tak delikatnie pierś, ale na razie się bałam, więc tylko spojrzałam czy ona chociaż trochę jest zasysana

Pewnie będę siedzieć na kompie do nocy po tej drzemce poobiedniej Już zapowiedziałam tżtowi, ze jutro mi robi dzień spa: goli mi nogi, obcina paznokcie u stóp i mi je maluje będę pewnie miała mega bekę z niego
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:12   #2981
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Witam się wieczorkiem, ja dzisiaj rycze ze złości, wyobraźcie sobie że wracamy z hurtowni z wózkiem i paczka od hubiword, ja szczęśliwa że wózek mam rozkładamy go i co i nic jedno tylne kółko jest popsute nie da się go zakładać bo jakby środek przy łożysku wypada, jutro dzwonie do nich no kurcze chce nowe kółko albo wózek, niemożliwe żebyśmy my je popsuli. I poprostu musilałam zjeść pizze z ulubionej pizzerii bo bym chyba z rozpaczy padła i zgrzeszylam wzięłam serową chociaż wiem że pleśniowy nie można i teraz mam doła no się wyżalilam a teraz was nadrabiam.
Ser pleśniowy raczej mają z mleka pasteryzowanego, z resztą on na pizzy i tak jest podgrzany, nie przejmuj się
A co do wózka to spokojnie na jutro zadzwoń, wydaje mi się że nie powinno być problemu z wymianą.

Dziewczyny z tymi dziąsełkami to głównie chodzi o oswojenie dziecka z tym, że ktoś mu ciś wkłada do buzi, żeby nie miało zbyt mocnego odruchu wymiotnego. No i profilaktykę próchnicy oczywiście też, ale to bardziej jak już perły wychodzą
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 22:16   #2982
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Jerzyczka i jaki laktator wzięłaś w końcu?
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:25   #2983
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Witam się wieczorkiem, ja dzisiaj rycze ze złości, wyobraźcie sobie że wracamy z hurtowni z wózkiem i paczka od hubiword, ja szczęśliwa że wózek mam rozkładamy go i co i nic jedno tylne kółko jest popsute nie da się go zakładać bo jakby środek przy łożysku wypada, jutro dzwonie do nich no kurcze chce nowe kółko albo wózek, niemożliwe żebyśmy my je popsuli. I poprostu musilałam zjeść pizze z ulubionej pizzerii bo bym chyba z rozpaczy padła i zgrzeszylam wzięłam serową chociaż wiem że pleśniowy nie można i teraz mam doła no się wyżalilam a teraz was nadrabiam.


Niunia, spokojnie. Takie rzeczy się zdarzają i na pewno nie będzie problemu z wymianą koła.



Dziewczyny, chciałam Wam podziękować za informacje ze SR. O niektórych wiem, ale inne to nowości. Sama do szkoły nie chodziłam bo jak się zapisaliśmy to juz leżałam plackiem. Więc Wasze dzielenie się wiedzą z mojej perspektywy jest szalenie istotne.
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:27   #2984
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Jerzyczka i jaki laktator wzięłaś w końcu?
Ten co Ty, aventa
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:28   #2985
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Widziałam że o dziąsłach mówiłyscie więc tak na wykładach ze wczesnego wspomagania logopedycznego miałam i tym że Pielęgnacja dziąseł jest ważna bo mając je masujemy je co pomaga w rozwoju narządu mowy I podobno zgryz i zęby lepiej wychodzą można używać tej niby szczoteczki ale są dwa rodzaje lepsza jest ta co ma jakby dwie strony z jednej włoski a z drugiej wypustki są lepsze do masowania. To wszystko oczywiście oprócz przemywania gazikiem bo przecież bakterie się w dziąsłach też mnożą.

Dzięki dziewczyny za wsparcie w sprawie wózka ale jakoś emocjonalnie do tego podeszłam to chyba te słynne hormony
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:28   #2986
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Niunia, spokojnie. Takie rzeczy się zdarzają i na pewno nie będzie problemu z wymianą koła.



Dziewczyny, chciałam Wam podziękować za informacje ze SR. O niektórych wiem, ale inne to nowości. Sama do szkoły nie chodziłam bo jak się zapisaliśmy to juz leżałam plackiem. Więc Wasze dzielenie się wiedzą z mojej perspektywy jest szalenie istotne.
U mnie jutro SR znów jak się czegoś dowiem fajnego, będę pisać
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:28   #2987
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Wiem, że było pierdylion razy omawiane, pisane i w ogóle, ale co wzięłyście do pępka dla maluszka. Chodzi mi o to czym zamierzacie przecierać pępek, bo nie wiem czy jakieś gaziki takie zwykłe nitkowane czy coś bardziej wymyślnego.


Ja kupiłam onisept i gaziki jałowe.



A do dziąseł nie wiedziałam że coś potrzeba...
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:30   #2988
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Octenisept i gaziki jałowe

tego nie wiedziałam

kupiłaś coś w endo?

Ja już ostatnio pisałam, ze próbowałam to robić, ale nie będę. To nie dla mnie, nie potrafię, dziwnie jakoś

Hipp


koniecznie jutro zadzwoń. I nie denerwuj się serem pleśniowym ja pół ciąży jadłam ser koryciński, który kocham, a potem się okazało, że on niby też zabroniony w ciązy miałam wyrzuty przez ser feta. A! I dlatego, że nie mam przeciwciał na toksoplazmozę raz się popłakałam, bo się zapomniałam i zjadłam jedną nieumytą borówkę więc ze spokojem

Przyszedł laktator z hubiworld fajny jest, myślę, że ładnie zasysa spróbowałam tak delikatnie pierś, ale na razie się bałam, więc tylko spojrzałam czy ona chociaż trochę jest zasysana

Pewnie będę siedzieć na kompie do nocy po tej drzemce poobiedniej Już zapowiedziałam tżtowi, ze jutro mi robi dzień spa: goli mi nogi, obcina paznokcie u stóp i mi je maluje będę pewnie miała mega bekę z niego
A gdzie kupilaś lub zamierzasz kupić ten krem z Hipp? Też go chcę ale już patrzyłam w dwóch Rossmannach i nie ma..
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:31   #2989
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
Widziałam że o dziąsłach mówiłyscie więc tak na wykładach ze wczesnego wspomagania logopedycznego miałam i tym że Pielęgnacja dziąseł jest ważna bo mając je masujemy je co pomaga w rozwoju narządu mowy I podobno zgryz i zęby lepiej wychodzą można używać tej niby szczoteczki ale są dwa rodzaje lepsza jest ta co ma jakby dwie strony z jednej włoski a z drugiej wypustki są lepsze do masowania. To wszystko oczywiście oprócz przemywania gazikiem bo przecież bakterie się w dziąsłach też mnożą.

Dzięki dziewczyny za wsparcie w sprawie wózka ale jakoś emocjonalnie do tego podeszłam to chyba te słynne hormony
nawet bym nie wpadła na mycie dziąsełek, więc chwała wam za te informacje

Wcale się nie dziwię, ze się wkurzyłaś mi dziś się przykro zrobiło, że pudełko kartonowe od laktatora jest delikatnie obdarte to to dopiero ogromny problem, co nie?
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 22:32   #2990
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
U mnie jutro SR znów jak się czegoś dowiem fajnego, będę pisać


To czekam na relację. o ile będzie coś fajnego

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Taka refleksja mnie naszła...czy po porodzie przechodzimy na wątek styczniowych mam do odchowalni?...czy zarzucamy dalsze pisanie?
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:34   #2991
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Jerzyczka to czekamy na newsy z SR
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:35   #2992
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
nawet bym nie wpadła na mycie dziąsełek, więc chwała wam za te informacje





Wcale się nie dziwię, ze się wkurzyłaś mi dziś się przykro zrobiło, że pudełko kartonowe od laktatora jest delikatnie obdarte to to dopiero ogromny problem, co nie?


To bardzo ważne! To jak odebranie nowego telefonu z uszkodzoną folijką
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:35   #2993
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

koktajlowa: ja kupiłam zwykły krem do buźki hipp w rossmanie nie ten na niepogodę na wyjscie ze szpitala myślę, że starczy, tym bardziej, że zimą to pewnie przykryję na tę chwilę miedzy szpitalem a autem buźkę kocykiem w sensie tak opatulę fotelik
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:35   #2994
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Nebula odchowalnia bez dwóch zdań Chyba bym się załamała jak z dnia na dzień byśmy miały się rozstać.
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:37   #2995
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
To czekam na relację. o ile będzie coś fajnego

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:31 ----------

Taka refleksja mnie naszła...czy po porodzie przechodzimy na wątek styczniowych mam do odchowalni?...czy zarzucamy dalsze pisanie?
ja z chęcią bym przeszła do odchowalni myślę, że będziemy dla siebie kopalnią wiedzy przy pielęgnacji, karmieniu itd każda coś będzie wiedziała, a poza tym jak to tak nagle urwać kontakt?
Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Jerzyczka to czekamy na newsy z SR
jak coś bedzie fajnego to na bank napiszę
Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
To bardzo ważne! To jak odebranie nowego telefonu z uszkodzoną folijką
właśnie!
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:37   #2996
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
na wyjscie ze szpitala myślę, że starczy, tym bardziej, że zimą to pewnie przykryję na tę chwilę miedzy szpitalem a autem buźkę kocykiem w sensie tak opatulę fotelik

Też mam taki plan No i TŻ podjedzie pod samo wejście autem tak żeby zrobić dwa kroki i już
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:39   #2997
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Też mam taki plan No i TŻ podjedzie pod samo wejście autem tak żeby zrobić dwa kroki i już
dokladnie na wyjscie ze szpitala mysle, ze niepotrzebny krem na wiatr bo temu dzidziusiowi nie damy nawet wiatru poczuć
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:39   #2998
Nebula
Zakorzenienie
 
Avatar Nebula
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 326
GG do Nebula
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez niepozorna Pokaż wiadomość
Nebula odchowalnia bez dwóch zdań Chyba bym się załamała jak z dnia na dzień byśmy miały się rozstać.


Ja mam jeden watek w ktorym udzielam się od ponad 4rech lat. Powstały przyjaźnie, spotkania w knajpach i nawet bawimy się na własnych weselach. Czasem laski z wizażu są świetne więc łatwo się przyzwyczaić do "społeczności" czy grupki w sieci. Też by mi było szkoda tak z dnia na dzień zniknąć. Co prawda niedawno dołączyłam, ale szybko można poczuć sie jak wśród swoich :-*
__________________
Lubisz metal? Poznaj Strain!
Nebula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:41   #2999
Jerzyczka
Wtajemniczenie
 
Avatar Jerzyczka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 570
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

http://smalldesign.pl/obrazki/metryczki/7128-metryczka
patrzcie jakie fajne
kupić, włóżyć do antyramy albo do ramki i powiesić na ścianie albo postawić na półce
w formacie A4 np

w ogóle na tej stronie mają piękne obrazki

Edytowane przez Jerzyczka
Czas edycji: 2015-12-03 o 22:42 Powód: .
Jerzyczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-03, 22:41   #3000
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Nebula Pokaż wiadomość
Ja mam jeden watek w ktorym udzielam się od ponad 4rech lat. Powstały przyjaźnie, spotkania w knajpach i nawet bawimy się na własnych weselach. Czasem laski z wizażu są świetne więc łatwo się przyzwyczaić do "społeczności" czy grupki w sieci. Też by mi było szkoda tak z dnia na dzień zniknąć. Co prawda niedawno dołączyłam, ale szybko można poczuć sie jak wśród swoich :-*

Aż mi łezki podeszły
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 12:06:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:56.