I love POLE DANCE. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-30, 09:22   #1441
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Ja też zdecydowanie bardziej wolę inverty niż jakiś obroty czy mizianie sie o rurkę chociaż wiem że i to i to jest przydatne i obie rzeczy trzeba ćwiczyć jednocześnie

3 miesiące to jeszcze początki...daj sobie czas


co do samego tańca to jeszcze wrodzony talent i predyspozycje się liczą i tego się w 100% nie przeskoczy nawet czestymi treningami.
mało tego, jeśli chodzi o rurkę, gigantyczne znaczenie ma to, co robiłaś całe życie. Jeśli leżałaś na kanapie jak ziemniak, to nie ma zmiłuj, dużo czasu upłynie, a jeśli ćwiczyłaś coś regularnie to będzie Ci łatwiej. Ok, mięśnie na rurze pracują inaczej, ale jeśli masz dobre głębokie - no to cóż. Efekty przyjdą szybciej.
Mam przykład koleżanki. Ćwiczyła kiedyś balet przez rok chyba. Rzuciła to, ale dalej była ruchliwa. I co? i wymiata
A ja? hmm, no mi jest trochę ciężej, ale nie poddaję się, bo czemu miałabym nie spełniać marzeń? tylko dlatego, że zajmuje mi to trochę więcej czasu?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 09:51   #1442
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
mało tego, jeśli chodzi o rurkę, gigantyczne znaczenie ma to, co robiłaś całe życie. Jeśli leżałaś na kanapie jak ziemniak, to nie ma zmiłuj, dużo czasu upłynie, a jeśli ćwiczyłaś coś regularnie to będzie Ci łatwiej. Ok, mięśnie na rurze pracują inaczej, ale jeśli masz dobre głębokie - no to cóż. Efekty przyjdą szybciej.
Mam przykład koleżanki. Ćwiczyła kiedyś balet przez rok chyba. Rzuciła to, ale dalej była ruchliwa. I co? i wymiata
A ja? hmm, no mi jest trochę ciężej, ale nie poddaję się, bo czemu miałabym nie spełniać marzeń? tylko dlatego, że zajmuje mi to trochę więcej czasu?

Mi chodziło akurat o taniec ( bo Tinkerbell wspominała o tancu brzucha) , niekoniecznie tylko ten na rurze


ale zgadzam sie z Tobą w 100%


ja uprawiam sporty regularnie od kilku ładnych lat wiec i na rurce jakos zawsze spoko mi szło i szybko widziałam progress mimo tego, że nie jestem kruszynką, a dosyć zbita i kilka kilogramow trzeba ze sobą na tą rurkę wciągnąć :jezyk:


chociaż ostatnio czuje, ze stoje w miejscu bo mi niestety rozciągnięcia brakuje


do szpagatu pół metra hehe wiec np allegra wygląda jak pokraka , a nie figura że o innych nie wspomne
ale zaczełam teraz nad tym intensywnie pracować, może i to jakoś pójdzie
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:08   #1443
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: I love POLE DANCE.

no właśnie mam nadzieję, że ten rok regularnego tańca brzucha mi jakoś pomoże..
Ja się skupiam na poprawnym wykonaniu figury (tu obciągnięta stopa, tu proste plecy, tu napięty brzuch), i nie ma w tym nic z lekkości, gracji, no jestem wielkim klockiem
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:17   #1444
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja to się ciągle zniechęcam, na każdym treningu, nasza instruktorka tańczy rok i 3 miesiące, a wymiata na tej rurze, a ja 3 miesiące i wyglądam jak... wielkie, czerwone, spocone, niezgrabne jajko. Ale u mnie tak było za każdym razem, chodziłam przez rok na taniec brzucha i było to samo, moja instruktorka tańczyła świetnie, a ja jak kloc. W ogóle, my wszystkie, jak kloce. A najgorsze jest to, że właśnie moja instruktorka tańczy TYLKO rok dłużej niż ja i jest taka UOOOO! a ja.. pod ziemię się czasem chcę zapaść
Po co sugerujesz się tym ile instruktorka cwiczy? Przeciez ona moze miec za sobą 8 lat gimnastyki artystycznej, wtedy wchodzi się na rurę i robi od razu poziom zaawansowany.

3 miechy to naprawdę krotko, uwierz mi. Nie widzialam jeszcze zeby ktoś po 3 miesiacach był "zgrabny", a cwiczylam z dziesiątkami osob. Zawsze jest element ziemniaka w tym.

Dziewczyny, trzymcie kciuki, po wlasciwie 5 miesiacach WRACAM. Nie mam w ogole juz miesni, cofnelam sie pewnie z 1,5 roku przez ten czas i musze sie rozruszac. Na poczatek ide do Duende na "odkryj swoj styl", bede orac pole fitness i pole strech przez miesiac i zobaczymy ile Lamy zostalo w Lamie.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:19   #1445
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Po co sugerujesz się tym ile instruktorka cwiczy? Przeciez ona moze miec za sobą 8 lat gimnastyki artystycznej, wtedy wchodzi się na rurę i robi od razu poziom zaawansowany.

3 miechy to naprawdę krotko, uwierz mi. Nie widzialam jeszcze zeby ktoś po 3 miesiacach był "zgrabny", a cwiczylam z dziesiątkami osob. Zawsze jest element ziemniaka w tym.

Dziewczyny, trzymcie kciuki, po wlasciwie 5 miesiacach WRACAM. Nie mam w ogole juz miesni, cofnelam sie pewnie z 1,5 roku przez ten czas i musze sie rozruszac. Na poczatek ide do Duende na "odkryj swoj styl", bede orac pole fitness i pole strech przez miesiac i zobaczymy ile Lamy zostalo w Lamie.

wiem co to znaczy wrócić po przerwie
Byłam wyjęta z życia na 2 miesiące przez przepuklinę na plecach
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 10:44   #1446
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Nie patrz na to w ten sposób. To, że jest instruktorką po tak krótkim czasie oznacza że ma wyjątkowe umiejętności. Są takie osoby które bardzo szybko łapią. Wpływ na to może mieć również to co robiła wcześniej (w sensie sportowym, za pole dance często biorą się akrobatki, tancerki czy inne fitnesski)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-30, 12:06   #1447
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Po co sugerujesz się tym ile instruktorka cwiczy? Przeciez ona moze miec za sobą 8 lat gimnastyki artystycznej, wtedy wchodzi się na rurę i robi od razu poziom zaawansowany.

3 miechy to naprawdę krotko, uwierz mi. Nie widzialam jeszcze zeby ktoś po 3 miesiacach był "zgrabny", a cwiczylam z dziesiątkami osob. Zawsze jest element ziemniaka w tym.

Dziewczyny, trzymcie kciuki, po wlasciwie 5 miesiacach WRACAM. Nie mam w ogole juz miesni, cofnelam sie pewnie z 1,5 roku przez ten czas i musze sie rozruszac. Na poczatek ide do Duende na "odkryj swoj styl", bede orac pole fitness i pole strech przez miesiac i zobaczymy ile Lamy zostalo w Lamie.

Oj to współczuje i powodzenia życze


ja przez wakacje chodziłam tak w kratkę , bo miałam małe zawirowania w życiu, przeprowadzka, remont itd pogoda też srednio dopisywałam potem wrzesien urlop , po urlopie jakoś tak sie rozleniwiłam i nie mogłam się zebrać w sobie i dopiero w październiku zaczełam znowu chodzić regularnie i czułam jakbym się cofneła dobre kilka miesiecy
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:12   #1448
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Oj to współczuje i powodzenia życze


ja przez wakacje chodziłam tak w kratkę , bo miałam małe zawirowania w życiu, przeprowadzka, remont itd pogoda też srednio dopisywałam potem wrzesien urlop , po urlopie jakoś tak sie rozleniwiłam i nie mogłam się zebrać w sobie i dopiero w październiku zaczełam znowu chodzić regularnie i czułam jakbym się cofneła dobre kilka miesiecy
Dobra, zaczelam grzecznie -strechingiem. Powiem Wam, ze o ile wygiecie kregoslupa zostalo mocne (jestem w szoku) o tyle z nogami nie mam pojecia co sie wydarzylo, jestem do tylu ze dwa lata! Az mi bylo glupio, jestem klocem! I co ciekawe nie mialam zadnej asymetrii, a teraz mam i to ogromna miedzy lewa i prawa noga.

Dzis leze na pole fitness wiec bedzie chyba w tym wiecej rurki, jestem siebie ogromnie ciekawa.

W duende jest rewelacyjna atmosfera i narazie widze jeden minus - brak malowanych proszkowo rur. Dla mnie to moze byc bardzo powazny problem.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:16   #1449
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Nie patrz na to w ten sposób. To, że jest instruktorką po tak krótkim czasie oznacza że ma wyjątkowe umiejętności. Są takie osoby które bardzo szybko łapią. Wpływ na to może mieć również to co robiła wcześniej (w sensie sportowym, za pole dance często biorą się akrobatki, tancerki czy inne fitnesski)
Zrobić papier instruktorski to nie jest problem Ja zrobiłam, a nie uważam, żebym była najlepsza
Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Dobra, zaczelam grzecznie -strechingiem. Powiem Wam, ze o ile wygiecie kregoslupa zostalo mocne (jestem w szoku) o tyle z nogami nie mam pojecia co sie wydarzylo, jestem do tylu ze dwa lata! Az mi bylo glupio, jestem klocem! I co ciekawe nie mialam zadnej asymetrii, a teraz mam i to ogromna miedzy lewa i prawa noga.

Dzis leze na pole fitness wiec bedzie chyba w tym wiecej rurki, jestem siebie ogromnie ciekawa.

W duende jest rewelacyjna atmosfera i narazie widze jeden minus - brak malowanych proszkowo rur. Dla mnie to moze byc bardzo powazny problem.
to mi się nogi zazwyczaj utrzymują na podobnym poziomie. Nie rozciągałam się już ze 3 miesiące, a do szpagatu brakuje mi 5 cm
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:21   #1450
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Zrobić papier instruktorski to nie jest problem Ja zrobiłam, a nie uważam, żebym była najlepsza

to mi się nogi zazwyczaj utrzymują na podobnym poziomie. Nie rozciągałam się już ze 3 miesiące, a do szpagatu brakuje mi 5 cm
A trenujesz przez ten czas czy nic?

Ej, wlasnie obejrzalam losowy filmik z pole fitnessu, zgine marnie.

A pisalam Wam, ze planuje ambitnie cwiczyc codziennie sroda-sobota? 😀 jesli nie odezwe sie w sobote to znaczy, ze nie zyje.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:23   #1451
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
A trenujesz przez ten czas czy nic?

Ej, wlasnie obejrzalam losowy filmik z pole fitnessu, zgine marnie.

A pisalam Wam, ze planuje ambitnie cwiczyc codziennie sroda-sobota? 😀 jesli nie odezwe sie w sobote to znaczy, ze nie zyje.
no trenuję, teraz to już się i rozciągam

trening siłowy 4 dni pod rząd ZGINIESZ MARNIE

U mnie się sprawdza opcja 3 treningów w tygodniu. W poniedziałek na stabilizację, w środę i piątek rurka. Reszta czasu odpoczynek.
I nie jestem przemęczona, przepuklina mi nie wychodzi Siła rośnie. No nic, tylko się cieszyć
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 09:30   #1452
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Pole dance

Nieee, nie silowy 4 dni pod rzad: najpierw streching, potem silowka, streching, a w sobote i streching i silowka.

Zgine i tak.

3 dni w tygodniu to super, tylko cholernie droga opcja w warszawie niestety. Jak wszystko sie unormuje u mnie (oby jak najszybciej) to rozwaze jeszcze wtloczenie jeszcze exotic pole raz w tygodniu do tego wszystkiego. Ale niestety wszystlo kosztuje.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:34   #1453
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Nieee, nie silowy 4 dni pod rzad: najpierw streching, potem silowka, streching, a w sobote i streching i silowka.

Zgine i tak.

3 dni w tygodniu to super, tylko cholernie droga opcja w warszawie niestety. Jak wszystko sie unormuje u mnie (oby jak najszybciej) to rozwaze jeszcze wtloczenie jeszcze exotic pole raz w tygodniu do tego wszystkiego. Ale niestety wszystlo kosztuje.
Eee, to strechingu nie traktuję jako treningu streching to streching

mam o tyle dobrze, że na treningi nie wydaję ani złotówki
Pracowałam w tym klubie fitness i załatwiłam sobie karnet 'friends&family' od jednego z kolegów z pracy (czyli wchodzę za darmo na co chcę i jak długo chcę )
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:38   #1454
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
Eee, to strechingu nie traktuję jako treningu streching to streching

mam o tyle dobrze, że na treningi nie wydaję ani złotówki
Pracowałam w tym klubie fitness i załatwiłam sobie karnet 'friends&family' od jednego z kolegów z pracy (czyli wchodzę za darmo na co chcę i jak długo chcę )
Ty szczesciaro!

No ja wlasnie rozkminilam, ze baaaardzo by mi sie oplacalo miec multisporta. Tylko pytanie skad go wziac.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:44   #1455
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: I love POLE DANCE.

a czym się te wszystkie rodzaje "pole" od siebie roznią ? rzeczywiscie zajecia wygladają inaczej ?
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:51   #1456
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Ty szczesciaro!

No ja wlasnie rozkminilam, ze baaaardzo by mi sie oplacalo miec multisporta. Tylko pytanie skad go wziac.
no umiem się ustawić Ale i tak w najgorszym wypadku płaciłabym 100 zł/mies.

Multisport. Hmm, święty graal
Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
a czym się te wszystkie rodzaje "pole" od siebie roznią ? rzeczywiscie zajecia wygladają inaczej ?
exotic to masz głównie floorwalk
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 09:53   #1457
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
a czym się te wszystkie rodzaje "pole" od siebie roznią ? rzeczywiscie zajecia wygladają inaczej ?
Pole dance - klasyk, najpierw rozgrzewka, potem nauka nowych figur i szlifowanie starych, kombosy, na koniec szybki streching.

Na pole fitness masz zajecia silowo-aerobowe z wykorzystaniem rury, typowe wzmocnienie .

Pole stretch - rozciaganie pod figury wykonywane na rurze (szpagaty, odcinek ledzwiowy, otwarcie bioder).

Exotic pole - pole dance na szpilkach, wiecej floorworku

Sexy pole - nie bralam udzialu, ale mysle, ze nazwa mowi za siebie.

Cos jeszcze jest, bo nie pamietam?
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:05   #1458
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Pole dance - klasyk, najpierw rozgrzewka, potem nauka nowych figur i szlifowanie starych, kombosy, na koniec szybki streching.

Na pole fitness masz zajecia silowo-aerobowe z wykorzystaniem rury, typowe wzmocnienie .

Pole stretch - rozciaganie pod figury wykonywane na rurze (szpagaty, odcinek ledzwiowy, otwarcie bioder).

Exotic pole - pole dance na szpilkach, wiecej floorworku

Sexy pole - nie bralam udzialu, ale mysle, ze nazwa mowi za siebie.

Cos jeszcze jest, bo nie pamietam?
generalnie jakie są nazwy zajęć, to zależy od studia
u nas np. nie ma pole stretch, ale jest bendy body
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:18   #1459
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pole dance

Ja zaczynam chodzić 2 razy w tygodniu od dzisiaj
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-03, 10:47   #1460
sylwka9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 30
Dot.: Pole dance

Ja mam zamiar też zacząc ciwcyzc poledance ale kurcze nie moge narazie znalezc czasu, a szkoda bo bardzo mnie to kręci
sylwka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:12   #1461
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Jeszcze się spotkałam z pole strenght czy jakoś tak

Ja od tego tygodnia zrezygnowałam z jednych zajęć (chodziłam 3 razy w tygodniu na pole dance i 3 razy na siłownię) i ciekawa jestem czy będzie mi lepiej szło

Ale się wątek rozhulał
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 15:53   #1462
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Jeszcze się spotkałam z pole strenght czy jakoś tak

Ja od tego tygodnia zrezygnowałam z jednych zajęć (chodziłam 3 razy w tygodniu na pole dance i 3 razy na siłownię) i ciekawa jestem czy będzie mi lepiej szło

Ale się wątek rozhulał
jak dasz mięśniom więcej czasu na regenerację, to na pewno ja widzę efekty po sobie
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:35   #1463
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Anemone Pokaż wiadomość
jak dasz mięśniom więcej czasu na regenerację, to na pewno ja widzę efekty po sobie
Wlasnie wrocilam z fitnessu.

Dostalam wp****ol.

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic, ze w przyszlsci bede umiala przejsc przez to co dzisiaj i nie czuc torsji.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:41   #1464
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z fitnessu.

Dostalam wp****ol.

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic, ze w przyszlsci bede umiala przejsc przez to co dzisiaj i nie czuc torsji.
głowa do góry! Miałaś długą przerwę w treningach!
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:44   #1465
moniczek1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 15
Dot.: I love POLE DANCE.

Obserwuję dziewczynę, która ćwiczy polo dane. Jest świetna. Sama chciałabym zacząć, ale nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać.
moniczek1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 17:54   #1466
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez moniczek1 Pokaż wiadomość
Obserwuję dziewczynę, która ćwiczy polo dane. Jest świetna. Sama chciałabym zacząć, ale nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać.
polo dance zawsze spoko, tylko nie bardzo wiem na czym polega?
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 19:06   #1467
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez lamadolamy Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z fitnessu.

Dostalam wp****ol.

Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic, ze w przyszlsci bede umiala przejsc przez to co dzisiaj i nie czuc torsji.
Kiedyś dawałaś radę to teraz też dasz radę

Cytat:
Napisane przez moniczek1 Pokaż wiadomość
Obserwuję dziewczynę, która ćwiczy polo dane. Jest świetna. Sama chciałabym zacząć, ale nie bardzo wiem, jak się do tego zabrać.
Gdzie ją obserwujesz, przyznaj się
Jeśli chodzi o pole dance to najłatwiej zabrac się do tego zapisując się na zajęcia :P
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 20:00   #1468
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Ja to się ciągle zniechęcam, na każdym treningu, nasza instruktorka tańczy rok i 3 miesiące, a wymiata na tej rurze, a ja 3 miesiące i wyglądam jak... wielkie, czerwone, spocone, niezgrabne jajko. Ale u mnie tak było za każdym razem, chodziłam przez rok na taniec brzucha i było to samo, moja instruktorka tańczyła świetnie, a ja jak kloc. W ogóle, my wszystkie, jak kloce. A najgorsze jest to, że właśnie moja instruktorka tańczy TYLKO rok dłużej niż ja i jest taka UOOOO! a ja.. pod ziemię się czasem chcę zapaść
A pytalas czy przypadkiem nie cwiczyla czegos zanim weszla na rure? Gimnastyki czy tanca?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 20:54   #1469
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: I love POLE DANCE.

Macie może do polecenia jakąś szkołę we Wrocławiu? Najchętniej z multisportem.
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 09:42   #1470
Jasmine89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 36
Dot.: I love POLE DANCE.

Hej, dawno się nie tu udzielałam, ale wątek śledzę na bieżąco Zgadzam się z tym, co dziewczyny wyżej pisały, że wcześniejsze doświadczenie z ruchem ma duży wpływ na postępy w pole dance. Ja sama przez wiele lat tańczyłam taniec współczesny, zanim zaczęłam chodzić na PD miałam co prawda 3 lata przerwy, ale jednak wiele umiejętności zostaje. Dzięki temu takie figury jak allegra, jade, jogini udało mi się zrobić już za pierwszym razem, bo elastyczność ciała znacznie ułatwia sprawę. Większy problem mam z figurami typowo siłowymi na ręce, jak przesadzę to potem bolą mnie przedramiona z przetrenowania Ćwiczę już prawie od roku, przez pierwsze pół tylko raz w tygodniu, ale od lipca bardziej intensywnie, bo sprawiłam sobie własną rurę Także postępy widzę szybsze, zwłaszcza jak udaje mi się ćwiczyć regularnie, bo wiadomo, że czasem różnie z tym bywa Generalnie pole dance bardzo mnie uszczęśliwia, znowu czuję się silna i wysportowana jak kiedyś Nie mówiąc już o tym, że ciało też jest znacznie smuklejsze
Jasmine89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:11.