Mamusie styczniowe 2016, cz. VII - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 07:07   #3691
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Ja kwitne od 3 w nocy bo maz na mnie chuchal i tym wybudzil :P ale pojechal ze mna do biedro po cottony i wzielam bialo niebieskie bylam druga

Baby, wreszcie sie odzywasz wazne, ze jest ok i za usg i kolejne zwolnienie

Kinga, wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, pomyslnosci, zeby spelnilo sie wszystko o czym marzysz no i to co na czasie czyli bezbolesnego, szybkiego porodu i zdrowego, wspanialego Szymka A tak w ogole to pieniedzy, pieniedzy, pieniedzy bo tego nigdy za wiele

Ide spac, bo teraz znowu mi sie chce :P

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:08   #3692
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Najlepszego Kinga! W sumie najwieksze marzenie juz sie wam spełnia ;-)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:13   #3693
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Baby, tego filmiku z tatuazem nie dalam rady obejrzec :-/ ale manaty sa wypasne

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:13   #3694
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Baby kciuki za wizytę.
Kinga sto lat, mój kalkulator zyciowy pokazuje podobno liczbe dni
Casaa a ja mialam meza wyslac rano do biedry i oczywiscie zapomnialam, nastepna okazja dopiero o 16 ciekawe czy cos zostanie.
Ja dzisiaj musze jechac do pracy oddac komputer, zawiezc L4 a to dluzsza wyprawa bo jade autobusem. Jak sie czlowiek do samochodu przyzwyczai to ciezko sie pozniej przesiasc do autobusu
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:17   #3695
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Baby kciuki za wizytę.
Kinga sto lat, mój kalkulator zyciowy pokazuje podobno liczbe dni
Casaa a ja mialam meza wyslac rano do biedry i oczywiscie zapomnialam, nastepna okazja dopiero o 16 ciekawe czy cos zostanie.
Ja dzisiaj musze jechac do pracy oddac komputer, zawiezc L4 a to dluzsza wyprawa bo jade autobusem. Jak sie czlowiek do samochodu przyzwyczai to ciezko sie pozniej przesiasc do autobusu


Ja po 5latach mieszkania w centrali znam bardzo dobrze miasto ale nie mam pojecia o autobusach i tramwajach :P w nich bym sie zagubila dla mnie teraz podroz autobusem to jakas abstrakcja i zarowno atrakcja by byla hehe.

U mnie w biedrze wystawionych bylo z 10 kartonikow cotton ballsow najwiecej bialych wrzucili.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:17   #3696
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Kinga sto lat i bezbolesnego rozwiązania w terminie. 🌹.
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:20   #3697
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Ja po 5latach mieszkania w centrali znam bardzo dobrze miasto ale nie mam pojecia o autobusach i tramwajach :P w nich bym sie zagubila dla mnie teraz podroz autobusem to jakas abstrakcja i zarowno atrakcja by byla hehe.

U mnie w biedrze wystawionych bylo z 10 kartonikow cotton ballsow najwiecej bialych wrzucili.
no to piatka, bo ja tez wszedzie autem ostatnio a dzisiaj maz pojechal do pracy, wiec chcac nie chcąc musze sie odnalezc.
Mowisz ze tylko 10 bylo ? :/ no to pewnie sie nie zalape, bo na nogach nie dotre do biedronki niestety
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 07:21   #3698
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

kinga wszystkiego najlepszego

Dzisiaj mogę się ładnie ubrać, umalować. Normalnie czad Chyba aż pazurki nowe zrobię z wrażenia Mamy wigilię pracowniczą. Ciekawe ile wysiedzę
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:26   #3699
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

U mnie 10 bo to jest male miasteczko, ktore laczy sie z Lodzia, a w naszeje biedrze tez nie zawsze wszystkie artykuly sa. Tak samo w aldi mamy, czesto brakuje produktow z gazetki :-/

Wyslane z Lumia920.

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Aaaa no i zapomnialabym dzis zaczynam 34 tydzien (33+0) zostalo 49 dni do tp, a do cc 35 dni

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:29   #3700
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

A dziewczyny miałam wam pisać strasznie zawiodłam się na 2 rzeczach z hubiwordu pierwsza to pieluszki muslinowe z canpolu (19,9 za trzy sztuki cena podobnie wychodzi jak w ikei ale te z ikei są bardziej miesiste te z canpolu prawie tetra struktura przypominają) a druga to ochraniacze na materac są mniejsze od materacy a wymiary niby na nie. Za to mogę pochwalić pieluchy tetrowe jedno kolorowe delux wzięłam zieloną i niebieską są z tych grubszych i właśnie bardziej miesiste niż te muslinowe
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:32   #3701
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Ja tego ochraniacza nie przymierzalam bo lozeczko jeszcze w kartonie.... Nie pocieszylas mnie :-/ co do tetry delux to jest bardzo fajna muslinowej nie bralam od niego.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 07:41   #3702
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ja tez, nie wyobrażam sobie położyć się tak wcześnie i usunąć i tak spać do rana. Zazdroszczę
Ja czekam do momentu az mnie zetnie z nog. Aaa w ogole dziewczyny dzieki za rade z ta poduszka/kocem, przespalam w koncu cala noc i nie boli mnie kregoslup. Noo bajka




Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Dzisiaj, ale ciiiii bo już stara się robię
Kinga spelnienia marzen, spokojnego rozwiazania, samego szczescia, zdrowia

---------- Dopisano o 08:41 ---------- Poprzedni post napisano o 08:40 ----------

Dzien dobry dziewczynki

Wyspalam sie, jak mi dobrze
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:49   #3703
hariett
Zadomowienie
 
Avatar hariett
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 654
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Kinga wszystkiego najlepszego i przede wszystkim duuużo radości z Szymka

Ten dzień jest jakiś dziwny. Wg aplikacji już 38 tc, ja od rana miałam kopa energii, zamiast śniadania zrobiłam sobie domowy budyń bo miałam mega chcicę i teraz powoli energia mi spada o.o aż się położyłam. A chciałam do miasta do lumpka się przejechać, ale to chyba zrobię jutro w ramach wyprawy na badania. Ni chyba że jeszcze dziś będę miała kopa znowu

Dobrego dnia
__________________

hariett jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 07:51   #3704
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Hariett, gratki tygodnia

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:00   #3705
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Casaa gratki nowego tygodnia
Hariett gratki, przeciez Ty mozesz rodzic na dniach
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:06   #3706
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez pietrusiowata Pokaż wiadomość
Oooo właśnie.
Dziewczyny a dajecie jakieś lampki na noc? Ja mam taką led do gniazdka ale myślałam o takiej z projektorem. Co o tym myślicie?
ja mam cotton balls i taką lampkę nocną, która postawię na komodzie, żeby zapalać podczas nocnego przewijania
Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość


dziewczyny bardzo dziękuję za troskę próbowałam od 2.12 was nadrobić, ale po prostu nie dawałam rady, dopiero teraz udało mi się wszystko przeczytać. mama i siostrzeniec wysysają ze mnie energię, ale z drugiej strony przynajmniej odpoczywam od remontu...już za jakieś 2 tygodnie możemy zacząć się przenosić tam nie wyobrażacie sobie jak tęsknie za spaniem obok TŻa...zamieszkaliśmy razem po 6tyg bycia razem i tak strasznie brakuje mi go obok mnie. No i niestety jak nadrobiłam przeczytałam że na belly tyle się wypakowało już styczniówek...stresik jest że nie zdążymy
jutro mam o 9 lekarza rodzinnego (kolejne zwolnienie, taką mam nadzieję), później USG i wizytę u położnego - będzie oceniał moje mięśnie kegla i da zalecenia na poród
powodzenia na wizycie
Cytat:
Napisane przez Jerzyczka Pokaż wiadomość
Niepozorna, wczoraj przed snem mialam pierwszy raz w ciazy zgage.. Okropne uczucie.. Mam nadzieje,ze to jednorazowa przypadlosc:p
ja bym chciała mieć kiedyś pierwszy dzień w ciąży bez zgagi ale to chyba nierealne
Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Dzisiaj mogę się ładnie ubrać, umalować. Normalnie czad Chyba aż pazurki nowe zrobię z wrażenia Mamy wigilię pracowniczą. Ciekawe ile wysiedzę
super baw się dobrze


Kinga wszystkiego najlepszego Kochana lekkiego porodu i super Syneczka

Ja już po badaniach i zaraz jadę na konsultację anestezjologiczną do szpitala


Gratuluje nowych tygodni
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:16   #3707
iola14
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 980
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Dzień dobry Mi się dzisiaj spało tak dobrze, że miałam ochotę budzik zjeść Eh chyba się zdrzemnę z synkiem

Kinga Wszystkiego co najlepsze, szybkiego, łatwego porodu. Cudownego synka i spełnienia wszystkich innych marzeń

Baby Powodzenia na wizycie

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Aaaa no i zapomnialabym dzis zaczynam 34 tydzien (33+0) zostalo 49 dni do tp, a do cc 35 dni

Wyslane z Lumia920.


Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Ja czekam do momentu az mnie zetnie z nog. Aaa w ogole dziewczyny dzieki za rade z ta poduszka/kocem, przespalam w koncu cala noc i nie boli mnie kregoslup. Noo bajka
Ja zamówiłam poduszkę

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Kinga wszystkiego najlepszego i przede wszystkim duuużo radości z Szymka

Ten dzień jest jakiś dziwny. Wg aplikacji już 38 tc, ja od rana miałam kopa energii, zamiast śniadania zrobiłam sobie domowy budyń bo miałam mega chcicę i teraz powoli energia mi spada o.o aż się położyłam. A chciałam do miasta do lumpka się przejechać, ale to chyba zrobię jutro w ramach wyprawy na badania. Ni chyba że jeszcze dziś będę miała kopa znowu

Dobrego dnia
38 tydzień dopiero gratulowałyśmy sobie przekroczenia magicznej 30 a tu już porody lada chwila


Wszystko mi z rąk od rana leci potrzaskałam plastikową miskę nawet nie wiedziałam, że to możliwe

Wczoraj pisałyście o mikołajkowych prezentach. Ja się niczego nie spodziewałam bo zawsze tylko dzieciom coś dajemy, a wieczorem mąż poszedł do piwnicy, do pieca dołożyć i przyniósł mi ptasie mleczko, że niby Mikołaj zostawił No rozczulił mnie
__________________
❤❤❤ Maja ❤❤❤
❤❤❤ Grześ ❤❤❤
❤❤❤ Madzia ❤❤❤
iola14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:21   #3708
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Czeeeeeść Się wyspałam dzisiaj o dziwo. Tak mnie zaraziłyście tymi cotton ballsami, więc jestem w poszukiwaniu ich w biedrach. Już wczoraj wieczorem byłam u mnie, bo zawsze nowy towar wystawiają dzień wcześniej i duuuuuuuuuupa. Byłam dzisiaj też nie ma. Później pojadę do dalszej biedronki, tylko boję się, że będzie za późno i wykupią.
Ja zamiast śniadanka jem gwiazdki MilkyWay.



Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Czeeeesc, gdzie sie podziewalas?
a tu i tam :P
Jestem od wczoraj w domu i znóóów trzeba sprzątać. Boję się, że urodzę a nie będę miała nic zrobione, choć się nie zapowiada abym szybciej urodziła.


kinga1701, wszytskiego najlepszego kochana!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:22   #3709
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Co do prezentów - mój kuzyn miał w tym roku komunie i dostał od nas zegarek za około 200 zł - jest to jego najulubienszy przedmiot ze wszystkich, mija pare ładnych miesiecy, a on ciągle i zawsze z tym zegarkiem chodzi, to jest strasznie miłe

Na chrzciny dajemy po 200 zł i to max, jak w przyszłym roku siostra weźmie mnie na chrzestną to może kupię małej złoty łańcuszek na pamiatkę własnie

Też uwazam, że takie imprezy trzeba rozgraniczać, jeżeli na ślub daję 500zł to czemu na chrzciny czy komunię mam dać tyle samo? dla mnie to absurd.

Moi dziadkowie mi i siostrom założyli takie konta jak się urodziłyśmy i potem na 18 kupiłyśmy sobie laptopy, zawsze coś

My Jaśkowi też od nowego roku zakładamy konto, moja mama też zapowiedziała, że będzie dla wnuka odkładała na specjalne konto

kinga dużo zdrowia i szczęśliwej końcówki ciąży

Jerzyczka ten podział na cywilny i koscielny gdzie młodzi i tu i tu spodziewają się Bóg wie jakich prezentów jest kiepski. Rozumiem najpierw jeden ślub po pewnym czasie drugi, no ale wtedy już nie oczekuję, że mnie goście zasypią podwójnymi prezentami to takie wyrachowane...

czarnula super prezent od Meża no i fajnie, że porodówka wybrana
Ja jadę na moją w sobotę

pietrusiowata super wyglądasz! a jak domowa sesja, jesteś zadowolona? bo my też planujemy na następny weekend

Magdusiaaa
nam położna mówiła, że najlepiej własnie pazurki obcinać na śpiocha

hariett Ty się nie dziw tylko ciesz z energii, ale też nie forsuj się, jaaaa już 38 tc


Ja się własnie dowiedzialam, że koleżanka, która ma tp na jutro własnie zameldowała się na porodówce, skurcze co 5 minut, ale mam emocje
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-07, 08:36   #3710
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Gratuluję nowych tygodni
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:43   #3711
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Nowe fotki w albumie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:45   #3712
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Mnie mama kolczyki zrobila jak bylam w 4 klasie podstawowki i to byla moja decyzja. Reszte kolczykow tez zrobilam z jakiegos powodu i z kazdym mam jakies wspomnienia (w jednym uchu mam 4 kolczyki) jakos tylko w uszach uznaje kolczyki.
Mnie chrzestna zrobiła jak miałam z 5 lat? Zabrała mnie ukradkiem z piaskownicy i poszła mi zrobić ale miałam takie kuleczki czerwone nie jakieś wielkie ale nie mogę kolczyków niestety bo mi ropieją strasznie uszy

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Kinga, przeciez Wy bogacze jestescie bo w De mieszkacie.... Nie kryj sie :P:P:P ehhhh smutne to.
Taa... wkurza mnie ta mentalność, bo tam się żyje czasem od wypłaty do wypłaty, ale ty nie masz prawa narzekać, bo przecież nie zarabiasz w złotówkach! no i niestety wydaję też nie w złotówkach, ale o tym to już nikt nie mówi.
Dlatego też jak kuzynka chciała lecieć do anglii to jej mówię, że kokosów tam nie będzie miała i o zapitala się syto na swoje 200Ł. Nie chciała mi wierzyć

Baby super, ze się odezwałaś! Powodzenia na wizycie

Kinga wszystkiego najlepszego, sto lat, krótkiego porodu bez pęknięcia, troskliwego męża i piniendzy jak lodu

Harriet 38 tydzień?! wow! No to czekamy na pierwszy porodzik w grudniu

Wstałam o 6, zawiozłam Tż do pracy i przyjechałam i kimałam do tej pory Śniadanko zjedzone, mogę zbierać dupkę do bibliotek
Śniło mi się, że jeździłam rowerem z brzuchem teraz w ciąży i koło mi poszło z tego wszystkiego
Zastanawiam się nad tymi cottonsami ale chyba nie kupię jednak mam tą lampkę do kontaktu wystarczy mi. No chyba, że sama sobie zrobię w końcu
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 08:53   #3713
pietrusiowata
Rozeznanie
 
Avatar pietrusiowata
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 682
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Mojakaren dziękuję my zaczęliśmy sesję jak była ładna słoneczna pogoda i tż zaczął się denerwować, bo cały czas się śmiałam (no rozśmieszał mnie swoimi pozami przy robieniu zdjęć) i pokazał mi zdjęcia. No kto robi zdjęcia od dołu i jak zobaczyłam siebie, to na serio wyglądałam jak gruba foka wyrzucona na brzeg morza i się poryczałam (płakałam 15min w łazience i nie chciałam wyjść). Drugie podejście było jak już było ciemniej na zewnątrz i dlatego mamy cień na ścianach.

Sesję polecam, bo to fajna pamiątka będzie no ale od razu powiedz tż żeby nie robił zdjęć od dołu i najlepiej jak jest jasno na zewnątrz.
__________________
Nasz ślub 07.09.2013
pietrusiowata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:01   #3714
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Pietrusiowata - mój też ma problem ze zdjęciami od dołu I wtedy wiecznie mi się robi drugi podbródek ale tego to już nie widzi
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:34   #3715
niepozorna
Zakorzenienie
 
Avatar niepozorna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 016
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Dzisiaj mogę się ładnie ubrać, umalować. Normalnie czad Chyba aż pazurki nowe zrobię z wrażenia Mamy wigilię pracowniczą. Ciekawe ile wysiedzę

Baw się dobrze

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Aaaa no i zapomnialabym dzis zaczynam 34 tydzien (33+0)



Hariett już 38?! To już tak bliskooo

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Pietrusiowata nie martw się, faceci tak mają Mój też zdjęć nie umie robić...
__________________
Instagram
♥♥♥

Prostujemy zą
bki
niepozorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:37   #3716
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
kinga wszystkiego najlepszego

Dzisiaj mogę się ładnie ubrać, umalować. Normalnie czad Chyba aż pazurki nowe zrobię z wrażenia Mamy wigilię pracowniczą. Ciekawe ile wysiedzę
Dziękuje
Udanej wigilii, dostajecie jakieś prezenty na takiej wigilii w pracy ?

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Aaaa no i zapomnialabym dzis zaczynam 34 tydzien (33+0) zostalo 49 dni do tp, a do cc 35 dni
Gratulacje

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Kinga spelnienia marzen, spokojnego rozwiazania, samego szczescia, zdrowia
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez hariett Pokaż wiadomość
Kinga wszystkiego najlepszego i przede wszystkim duuużo radości z Szymka
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Kinga wszystkiego najlepszego Kochana lekkiego porodu i super Syneczka
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez iola14 Pokaż wiadomość
Kinga Wszystkiego co najlepsze, szybkiego, łatwego porodu. Cudownego synka i spełnienia wszystkich innych marzeń

Wczoraj pisałyście o mikołajkowych prezentach. Ja się niczego nie spodziewałam bo zawsze tylko dzieciom coś dajemy, a wieczorem mąż poszedł do piwnicy, do pieca dołożyć i przyniósł mi ptasie mleczko, że niby Mikołaj zostawił No rozczulił mnie
Dziękuję
Super gest od męża

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
kinga1701, wszytskiego najlepszego kochana!
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
kinga dużo zdrowia i szczęśliwej końcówki ciąży
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Nowe fotki w albumie
Martynka taka śliczna, i już powolutku się zmienia Chłopcy też jacy fajny, młodszy taki słodziak

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Kinga wszystkiego najlepszego, sto lat, krótkiego porodu bez pęknięcia, troskliwego męża i piniendzy jak lodu
Dziękuję

Jeszcze raz wszystkim dziękuję, za życzenia do końca życia już będę zdrowa, a poród to teraz pestka
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:40   #3717
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

kamilka kochana kruszynka

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Dziękuje
Udanej wigilii, dostajecie jakieś prezenty na takiej wigilii w pracy ?
no co Ty chociaż jak jedziemy na tą w DE, to dostajemy płytę z niemieckimi kolędami
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:41   #3718
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Pietrusiowa dokładnie, powiem wam, że kat z jakiego teraz robi się zdjęcia jest bardzo ważny, ja np na kanapie z każdej strony wyglądałam jak gruba baba, a nie jak w ciąży więc żadnego takiego nie mamy, od dołu to też masakra. Cienie też na ścianie mamy, było tak ciemno w dzień, że inaczej się nie dało, ale to jeszcze przeżyje.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:42   #3719
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Hejka witam się w 36 tc jutro wizyta

Nadrabiam was na bierząco ale od tej męczącej soboty nie dałam rady usiedzieć długo na kompie. Już nie moge sie doczekac az dostane nowy telefon na gwiazdkę
A mąż się zorientował że chce mu kupić szczoteczkę elekrtyczną
Ja mam jako oświetlenie cotton balls z biedronki wisi nad łóżeczkiem i mam małą lampkę nocną.
Wczoraj miałam mega dół, ryczałam, nie dało się mnie pocieszyć w żaden sposób. Tak miałam od soboty. Nawet wczoraj pojechaliśmy do CCC żebym sobie buty jakieś wybrała i NIC nie kupiłam choć wiele było ładnych. To do mnie nie podobne.
Stwierdziłam że i tak będe źle wyglądać.
Strasznie mnie to frustruje że troche pochodzę i musze sie zatrzymywać bo twardnieje brzuch, jest taki ogromny.
I czuje jak ludzie sie na mnie gapią, że jestem taka szczupła a tu taka bania na brzuchu, widze jak sie gapia i komentują
Mąż mówi że się gapią bo jestem piękna i mi zazdroszczą hehe
Za to byłam w aptece, kupiłam wiesiołek i herbate z liści malin

Czarna zazdroszcze Wigili w pracy, możesz wyjść sie rozerwać, moze bedzie cos dobrego do jedzonka
Kinga sto lat, spełnienia marzeń i ekspresowego porodu
Kamilka słodka Twoja malutka
Pietrusiowa piękny brzuszek
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-07, 09:45   #3720
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Mamusie styczniowe 2016, cz. VII

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
no co Ty chociaż jak jedziemy na tą w DE, to dostajemy płytę z niemieckimi kolędami
Pytam bo czasami dają jakieś prezenciki choćby symboliczne, u rodziców w pracy, co na pracę narzekają i męczą ich tam strasznie i fizycznie i psychiczne, ale na święta zawsze na wigilii prezenty dostają i talony na święta, akurat w tej kwestii im nie można nic zarzucić.

U mojego męża za to szef stawia kawę i na tym koniec

---------- Dopisano o 10:45 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Cytat:
Napisane przez lune1992 Pokaż wiadomość
Kinga sto lat, spełnienia marzeń i ekspresowego porodu
Dziękuję
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-10 12:06:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:20.