Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-07, 21:36   #1681
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź, nie znałam tego sklepu ani sposobu płatności Marynarek nie nosi, ale swetry jak najbardziej, poszukam



Ubiera się głównie w Peek & Cloppenburg, tam dość drogie rzeczy są, ale przejdę się sama - w weekend chodziliśmy po galerii i patrzyłam co bierze do ręki, większość była baaaardzo droga, ale też zauważyłam kilka swetrów/bluzek ciepłych tak do 200 zł. W Reserved spodobał mu się jeden sweter, niestety nie było jego rozmiaru a w sklepie internetowym tego swetra w ogóle nie ma. Pech to pech.
Pasek to fajny pomysł! Zauważyłam że ma dość zniszczony, jak u mnie będzie to postaram się zmierzyć, a nóż widelec coś się znajdzie

Dziękuję
Jeżeli chodzi o paski, to skórzane, firmowe mieli ostatnio w TK Maxx w świetnych cenach

Powodzenia
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:00   #1682
nelciak
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 989
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Mam problem co kupić tacie, 55 letniemu.
Kosmetyki ma, ubrań bez niego nie kupię (trudne wymiary), wszelkie portfele i inne ma, spinek nie używa, krawatów nie chce, piżamy i szlafrok ma porządne. Kubków, durnostojek - po pachy. Książek też raczej nie chce, bo wypożyczają z biblioteki namiętnie, poza tym czyta głównie kryminały, a do nich się raczej nie wraca.
Płyt ma taką ilość, że nie dojdę, czego nie ma. Kalendarze i inne rzeczy typu długopisy, notesy dostaje za darmo w pracy w ogromnych ilościach.

Interesuje się bardzo muzyką klasyczną, podróżami (ale przewodników ma kilka półek), akwarystyką (z tej dziedziny też ma dużo książek), filmem. Myślałam nad power bankiem, ale - czy przez takie urządzenie można ładować aparat fotograficzny? Bo do telefonu mu się raczej nie przyda. Wszelkie gadżety samochodowe typu zestaw głośnomówiący, gps, kamerka - również posiada. Nic nie kolekcjonuje, nie zbiera.
A ma gramofon?
nelciak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 21:39   #1683
redc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Hej, dziewczęta - wyjaśni mi któraś szał jaki wywołał power ball? Parę razy wymieniałyście to ustrojstwo na forum, ale mimo obejrzanego filmiku na yt mam wątpliwości, czy po pierwszej zabawie nie pójdzie w kąt :P
Nadaje się na prezent dla TŻ, który odpakuje na naszej pierwszej wigilii u moich rodziców?
redc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 06:01   #1684
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez redc Pokaż wiadomość
Hej, dziewczęta - wyjaśni mi któraś szał jaki wywołał power ball? Parę razy wymieniałyście to ustrojstwo na forum, ale mimo obejrzanego filmiku na yt mam wątpliwości, czy po pierwszej zabawie nie pójdzie w kąt
Nadaje się na prezent dla TŻ, który odpakuje na naszej pierwszej wigilii u moich rodziców?
Odpowiednio użyty rozwija mięśnie. Mój muzyk i sportowiec w jednym go uwielbia - fajnie rozgrzewa rękę przed wysiłkiem, odstresowuje, ćwiczy koncentrację i podobno prezycję ruchu. Ale używa go jak mu się przypomni
Co nie zmienia faktu, że cieszył się jak dziecko, gdy go dostał
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 07:03   #1685
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Pytanie: Potrzebuje zrobić ze zwykłego zdjęcia wakacyjnego fotonaklejke o jak najmniejszym rozmiarze i jeszcze zeby kolor tła zmienić. Myślicie że da się np u fotojokera tak od ręki?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:35   #1686
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Mój chłopak i jego brat też uwielbiają tego powerballa. Fakt, używają jak się im przypomni, ale wtedy potrafią tym kręcić przez długi czas. Ja jak to pierwszy raz zobaczyłam to rozkrecilam i przyłożył zm sobie do twarzy nie wiem dlaczego, przytrzasnelo mi skórę mocno osobiście uważam, że bez szału, ale pewnie dlatego, że nie umiem dobrze rozkrecic
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 12:57   #1687
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
Mój chłopak i jego brat też uwielbiają tego powerballa. Fakt, używają jak się im przypomni, ale wtedy potrafią tym kręcić przez długi czas. Ja jak to pierwszy raz zobaczyłam to rozkrecilam i przyłożył zm sobie do twarzy nie wiem dlaczego, przytrzasnelo mi skórę mocno osobiście uważam, że bez szału, ale pewnie dlatego, że nie umiem dobrze rozkrecic
Ja rozkręcić umiem, fajne to, tylko mnie szybko boli ręką
Ale zabawka faktycznie super
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 13:55   #1688
redc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 7
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Skoro takie super, to biere! Dzięki dziewczyny
redc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:25   #1689
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez nelciak Pokaż wiadomość
A ma gramofon?
Tak

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 14:49   #1690
Froozia
Przyczajenie
 
Avatar Froozia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
A próbowałaś poszukać czegoś na dawanda? Ja ostatnio kupiłam bratu bardzo oryginalna marynarkę http://pl.dawanda.com/product/555187...r-jacket-szary i jeszcze skorzystałam ze stronki cash4free i dzięki temu było sporo taniej, bo dostałam zwrot części zakupu
Olka a ta strona to nie fake? Widzę też jakiś cashbag, to to samo? Dostałaś już przez to zwrot kasy? Jestem totalnie bez kasy przed świętami a muszę jeszcze swojemu staremu kupić coś
Froozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 20:00   #1691
OlkaPe
Raczkowanie
 
Avatar OlkaPe
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 215
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Froozia Pokaż wiadomość
Olka a ta strona to nie fake? Widzę też jakiś cashbag, to to samo? Dostałaś już przez to zwrot kasy? Jestem totalnie bez kasy przed świętami a muszę jeszcze swojemu staremu kupić coś
Tak, dostałam kasę kilka dni po zakupie, może z tydzień musiałam czekać. Używałam jej już do kilku zakupów świątecznych i nigdy nie było problemów ze zwrotem.
__________________
"Nie szukaj szczęścia w gwiazdach cudzego nieba, kiedy własne wisi Ci nad głową."
OlkaPe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 21:21   #1692
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

a tego powerballa to z jakiej strony kupujecie? Bo widzę, że są różne i różne ceny...
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-09, 21:30   #1693
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a tego powerballa to z jakiej strony kupujecie? Bo widzę, że są różne i różne ceny...
Ja kupowałam stacjonarnie w Toys4Boys
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 09:43   #1694
lioele
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 592
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

A ja podczytuje Was od jakiegoś czasu, bo zupełnie nie wiem co kupic chłopakowi na święta
Zawsze na święta, urodziny, walentynki itd dostawał najczęściej jakąś koszulkę z nike, raz dostał grę na PlayStation, perfumy, książki,elektryczna szczoteczkę.
A teraz nie mam w ogóle pomysłu. Chciałabym żeby tym razem było to coś nowego, ale pomysłów brak.
Od niedawna gra w piłkę, myślałam nad kupnem jakichś butów do gry, ale juz sobie kupił .
Generalnie student mechaniki. Może jakaś książka( jako dodatek) nawiązujący do kierunku?
lioele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:16   #1695
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Potrzebuje inspiracji- pomysłu na napis- nadruk w portfelu dla chłopaka na Święta, nie byłoby problemu gdyby nie to że muszę się ograniczyć do 16 znaków
Napis ma być w środku portfela
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!

Edytowane przez rebeccaa
Czas edycji: 2015-12-10 o 12:17
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 12:54   #1696
nataleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 38
Dot.: Prezent dla chłopaka na obrone mgr.

Cytat:
Napisane przez lioele Pokaż wiadomość
A ja podczytuje Was od jakiegoś czasu, bo zupełnie nie wiem co kupic chłopakowi na święta
Zawsze na święta, urodziny, walentynki itd dostawał najczęściej jakąś koszulkę z nike, raz dostał grę na PlayStation, perfumy, książki,elektryczna szczoteczkę.
A teraz nie mam w ogóle pomysłu. Chciałabym żeby tym razem było to coś nowego, ale pomysłów brak.
Od niedawna gra w piłkę, myślałam nad kupnem jakichś butów do gry, ale juz sobie kupił .
Generalnie student mechaniki. Może jakaś książka( jako dodatek) nawiązujący do kierunku?

Jeżeli gra w piłkę na dworze, to możesz mu kupić odzież termiczną, na grouponie możesz znaleźć w rozsądnej cenie.
nataleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 13:37   #1697
Froozia
Przyczajenie
 
Avatar Froozia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 20
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez OlkaPe Pokaż wiadomość
Tak, dostałam kasę kilka dni po zakupie, może z tydzień musiałam czekać. Używałam jej już do kilku zakupów świątecznych i nigdy nie było problemów ze zwrotem.
Dzięki za info! Kiedyś w swoim banku miałam zwrot za niektóre zakupy i co miesiąc 50zł wpadało za nic.. brakuje mi tego więc wypróbuję tę stronkę
Z moim facetem problemu nie ma, bo uwielbia buty i perfumy. Wypatrzyłam właśnie dla niego takie cuda http://www.mivo.pl/product-pol-11393...00005-WEA.html jak dostanę za to jeszcze 4% to niach niach niach! Same plusy, bo te buty to masakra cenowa
Froozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 10:35   #1698
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Mój mąż starasznie dba o swoje auto i pomyślałam o kamerce samochodowej. Takim rejestratorze. Niespecjalnie sie na tym znam, ale to chyba nie może być w wyborze trudne. Znalazłam kilka na stronce hobby4men którą jedna z nas polecała w innym temacie, ale nie wiem czy te kamerki poza pojemnością się czymś różnia? Znacie się na tym?
MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 19:22   #1699
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Mój mąż starasznie dba o swoje auto i pomyślałam o kamerce samochodowej. Takim rejestratorze. Niespecjalnie sie na tym znam, ale to chyba nie może być w wyborze trudne. Znalazłam kilka na stronce hobby4men którą jedna z nas polecała w innym temacie, ale nie wiem czy te kamerki poza pojemnością się czymś różnia? Znacie się na tym?
Ja kiedys myslalam o takim prezencie dla taty i zrezygnowalam. Oczywiscie, ze sie roznia. Przede wszystkim jakoscia nagrania. Uznalam, ze musialabym wydac majatek zeby to spelnialo jakiekolwiek funkcje.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 20:25   #1700
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Ja kiedys myslalam o takim prezencie dla taty i zrezygnowalam. Oczywiscie, ze sie roznia. Przede wszystkim jakoscia nagrania. Uznalam, ze musialabym wydac majatek zeby to spelnialo jakiekolwiek funkcje.
Zgadzam się nie warto kupywac do 200 zł za kamerkę.
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-11, 22:48   #1701
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziewczyny, o co chodzi z tym powerball? Oglądam w internecie i nie mogę zrozumieć fenomenu ;> ?
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 10:09   #1702
Vato584
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Jest to mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich, Dla mnie zawsze dobrym prezentem jest strzelnica kiedyś byłem z groupona na jednej z warszawskich strzelnic i nie zawiodłem się xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-13 o 11:20 Powód: Link.
Vato584 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 11:35   #1703
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, o co chodzi z tym powerball? Oglądam w internecie i nie mogę zrozumieć fenomenu ;> ?
Pisalysmy o tym stronę lub dwie wcześniej.
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 22:59   #1704
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez ahmily Pokaż wiadomość
Pisalysmy o tym stronę lub dwie wcześniej.
Dziękuję doczytałam, ale wciąż nie rozumiem o co tyle szumu
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 01:12   #1705
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Mój mąż starasznie dba o swoje auto i pomyślałam o kamerce samochodowej. Takim rejestratorze. Niespecjalnie sie na tym znam, ale to chyba nie może być w wyborze trudne. Znalazłam kilka na stronce hobby4men którą jedna z nas polecała w innym temacie, ale nie wiem czy te kamerki poza pojemnością się czymś różnia? Znacie się na tym?


Rok temu kupowałam też jako prezent. Duzy wybór, 3 miesiące szukalam. Kupilam firmy Mio MiVue. Nie pamiętam numeru, ale cena to okolo 600zl. Minął rok, nadal działa tylko kiepsko w nocy nagrywa.

Ciężko wybrać bo taka kamerka ma dużo opcji typu czujnik parkowania, podczerwień, Full HD, ostrzeżenie przy przekroczeniu prędkości, informacje o radarze, mapy itd. I trzeba patrzeć co która ma a czego nie ma.
Warto zwrócić uwagę jak się zakłada, czy są problemy przy ściąganiu itd. Sporo tego.
Mozna kupić w markecie za stówkę a można kupić za ponad tysiąc.

Ja porównywałam parametry, filmiki oglądałam, nawet na specjalistycznym forum się rejestrowałam i zadawałam pytania.

3 miesiące mi to zajęło. Teraz bym zainwestowała większe pieniądze żeby lepiej w nocy nagrywała.

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2015-12-13 o 01:20
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 20:38   #1706
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Cytat:
Napisane przez megie Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o paski, to skórzane, firmowe mieli ostatnio w TK Maxx w świetnych cenach

Powodzenia
Nie uwierzysz - ma nowy pasek. No udusze, zamarynuję, i nie wiem co

Jakie są jeszcze "modne" gadżety? Powerballa ma, powerbank też, wallet ninja myslalam dokupic mu na urodziny w styczniu....

Jak stracę wszelką nadzieję to kupię pendrive (ma tylko firmowy) i dołożę do tego jego ulubione czekolady (studentska) dość niedostępne w Pl, a w sklepiku w mojej mieścinie mają pełen wybór... Echh

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MyaMK Pokaż wiadomość
Mój mąż starasznie dba o swoje auto i pomyślałam o kamerce samochodowej. Takim rejestratorze. Niespecjalnie sie na tym znam, ale to chyba nie może być w wyborze trudne. Znalazłam kilka na stronce hobby4men którą jedna z nas polecała w innym temacie, ale nie wiem czy te kamerki poza pojemnością się czymś różnia? Znacie się na tym?
Z takich motoryzacyjnych, to dla dbającego o auto mam pomysł Mój mi opowiadał że ma coś takiego co uzupełnia pękniętą oponę powietrzem z jakby nie wiem, klejem? Żeby napompować i odjechać zamiast zmieniać oponę... Wygodne na pewno, ale nie mam pojęcia ani jak to się nazywa, ani ile kosztuje, natomiast myślę że facet z fiziem na punkcie auta by się z tego ucieszył
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 11:47   #1707
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Ratunku

Co wybrać? Nie mogę się zdecydować

scyzoryk victorinox z grawerem (tu inwencja należy do mnie )

czy syzoryk gerber bear grylls?

Co będzie większą... nobilitacją? że tak to określę.



a z grawerem taki, grawer na ostrzu lub obudowie:



dla męża oczywiście
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 12:51   #1708
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;53795591]Ratunku

Co wybrać? Nie mogę się zdecydować

scyzoryk victorinox z grawerem (tu inwencja należy do mnie )

czy syzoryk gerber bear grylls?

Co będzie większą... nobilitacją? że tak to określę.



a z grawerem taki, grawer na ostrzu lub obudowie:



dla męża oczywiście [/QUOTE]


Mój małżon, fan wszelkiego rodziaju multitooli, scyzoryków i dziwnych gadżetów survivalowych jest zdania, że Victorinox wygrywa. Na ostrzu nie poleca się robienia grawerów, zdecydowanie lepiej na obudowie, o ile w ogóle jest konieczny
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:00   #1709
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

Dziękuję
Wcześniej jeszcze do szwagra dzwoniłam, też maniaka, i też V wygrywa zdecydowanie.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 14:04   #1710
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.III

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;53795591]Ratunku

Co wybrać? Nie mogę się zdecydować

scyzoryk victorinox z grawerem (tu inwencja należy do mnie )

czy syzoryk gerber bear grylls?

Co będzie większą... nobilitacją? że tak to określę.



a z grawerem taki, grawer na ostrzu lub obudowie:



dla męża oczywiście [/QUOTE]

Victorinox, mój się rozpływa z zachwytów

Ale - jest ponoć jakiś przesąd odnośnie darowania scyzoryków, noży itp., że to prezent za który trzeba zapłacić choć symboliczną złotówkę
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-05-14 20:34:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.