Co dalej? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-14, 19:24   #61
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
co slub koscielny to koscielny ...
A ci z jego rodziny po rozwodzie, to po ślubie kościelnym właśnie?

Cóż, facet tego ślubu nie chce, ty chcesz, kompromisu nie widzę, ale dla niego może byłby nim ślub cywilny, bo to nie takie "ostateczne" dla wielu.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:25   #62
Laurent1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 19
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=kalincia;53801029]A ci z jego rodziny po rozwodzie, to po ślubie kościelnym właśnie?

i tak i tak
Laurent1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:27   #63
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
tak masz racje, nie mam religijnych ciągot. po prostu dla mnie slub cywilny jest jak podpisanie umowy, a nie przysieganie sobie milosci, wiernosci itd. dlatego nie bawi mnie slub "cywilny"
Magia, magia działa , bo w kościele Dziecko, dziecko- Ty pisząc, co piszesz, dajesz wielu osobom receptę: rób tak samo, a w taki sposób właśnie marnuejsz sobie kolejne lata i nie masz szansy na dobry związek. Nawet gdy w białej sukience, weloniku długim, granym "Ave Maria" w wersjach różnych od Schuberta po mojego ulubionego Cacciniego i powiedzeniu słów o miłości i wierności- nie będziesz tego miała, mając takie podejście, jak opisujesz.

No chyba że wieczorem sobie lekko trollujesz
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:32   #64
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
nie jestem religijna, ale wierzaca
A ta wiara to w to, że on się z tobą ożeni.
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:35   #65
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Djuno Pokaż wiadomość
A ta wiara to w to, że on się z tobą ożeni.
No właśnie
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:43   #66
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
nie da sie go szybko i sprawnie zalatwic poniewaz on pracuje za granica i wiecej go tu nie ma niz jest
Wiesz, że istnieją przyspieszone, skondensowane kursy weekendowe?

Ty sobie zwyczajnie jaja robisz z religii. A Twoje myślenie o cudowności ślubowania przed ołtarzem, w świetle tego co napisałaś, jest kosmiczne. Moja koleżanka wzięła "ślub" bez podpisania papierka w USC, bez kościoła, stylizowany na średniowiecze, w otoczeniu najbliższych - i uważam, że jest to 100x bardziej szczere i prawdziwe niż szopka, którą planujesz odwalić.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:43   #67
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Co dalej?

A ja rozumiem Autorkę. Co złego widzicie w tym, że chce piękną imprezę, przystrojony kościół i białą suknię?
Dla mnie ślub cywilny to jest taka umowa jak przy kupnie samochodu. Dla Autorki też. Uszanujcie jej zdanie.
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 19:48   #68
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
A ja rozumiem Autorkę. Co złego widzicie w tym, że chce piękną imprezę, przystrojony kościół i białą suknię?
Dla mnie ślub cywilny to jest taka umowa jak przy kupnie samochodu. Dla Autorki też. Uszanujcie jej zdanie.
Bo to nie jest gwarancja na NIC , a widzi w ślubie kościelnym jakąś magiczną oprawę, która ma dać jej szansę na miłość i wierność, bo "to powie w kościele". A każdy ślub- nieważne w jak magiczną oprawę ten JEDEN dzień opawisz- to tylko jeden dzień, dwa- z poprawinami, a potem jest dalsze życie z osobą, z którą się chciało być.

A z tym, co opisuje, to niech już wliczy sobie koszta rozwodu, bo to, co opisuje, taki będzie miało ciąg dalszy.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:48   #69
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
A ja rozumiem Autorkę. Co złego widzicie w tym, że chce piękną imprezę, przystrojony kościół i białą suknię?
Dla mnie ślub cywilny to jest taka umowa jak przy kupnie samochodu. Dla Autorki też. Uszanujcie jej zdanie.
Ma do niego prawo. Tylko jej partner go nie podziela. A może metodą małych kroczków - najpierw cywilny, potem kiedyś kościelny - osiągnęłaby swój cel.
Jej celem bowiem jest ślub kościelny z nim, ale nikt nie powiedział, że nie można zacząć od cywilnego, skoro on na taki się teraz zgadza.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 19:58   #70
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
A ja rozumiem Autorkę. Co złego widzicie w tym, że chce piękną imprezę, przystrojony kościół i białą suknię?
Dla mnie ślub cywilny to jest taka umowa jak przy kupnie samochodu. Dla Autorki też. Uszanujcie jej zdanie.
Ja przede wszystkim proponowałabym szacunek do religii i nie robienie z niej szopki. Z jakiej okazji osoby nie mające nic wspólnego z zasadami wiary na co dzień uzurpują sobie prawo do "magicznej" chwili w białej sukni w kościele? Osoby o mentalności autorki tego wątku nie powinny mieć żadnej możliwości wzięcia ślubu kościelnego. Albo niech sobie wynajmą atrapę kościoła i aktora przebranego za księdza i w takich okolicznościach ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Będzie przynajmniej szczerze.
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.

Edytowane przez Tutli
Czas edycji: 2015-12-14 o 20:00
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:07   #71
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Co dalej?

Autorko, nie przejmuj się niektórymi komentarzami. Widzę, że zdążyli Cię już rozliczyć z wiary i zarobków.
Przyszło mi do głowy niestety też to, co ktoś napisał o dziecku. Obawiam się, że on się może bać, że nie jesteś plodna i nie chce przez to brać ślubu. To przykre, ale chyba najbardziej prawdopodobne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 20:10   #72
nita20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Kredusia Pokaż wiadomość
Staracie się o dzieci przed ślubem, w sytuacji w której nie wiesz czy on chce z tobą mieć rodzinę?! Jezus. Przedstaw mu systuacje jasno. Wóz albo przewóz. I co to znaczy że ON ma pieniądze? Ty nie masz? Nie dokładałabyś się do wesela/wspólnego życia?
Zgadzam się w 100 %
nita20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:14   #73
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Co dalej?

A ja się w sumie nie dziwię, że on ślubu nie chce. Więcej go nie ma, niż jest (jak to ładnie ujęła autorka) a to może oznaczać, że oni na codzień po prostu mogą się nie znać/ nie znosić. Chłopak wie, że jak już będzie ślub, to prędzej czy później zamieszkają razem na stałe, a nie tak z doskoku, jak teraz i się tego zwyczajnie cyka.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:16   #74
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Ja przede wszystkim proponowałabym szacunek do religii i nie robienie z niej szopki. Z jakiej okazji osoby nie mające nic wspólnego z zasadami wiary na co dzień uzurpują sobie prawo do "magicznej" chwili w białej sukni w kościele? Osoby o mentalności autorki tego wątku nie powinny mieć żadnej możliwości wzięcia ślubu kościelnego. Albo niech sobie wynajmą atrapę kościoła i aktora przebranego za księdza i w takich okolicznościach ślubują sobie miłość, wierność i uczciwość małżeńską. Będzie przynajmniej szczerze.
Żartujesz, prawda?
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:19   #75
maliko972
Raczkowanie
 
Avatar maliko972
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 261
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Ma do niego prawo. Tylko jej partner go nie podziela. A może metodą małych kroczków - najpierw cywilny, potem kiedyś kościelny - osiągnęłaby swój cel.
Jej celem bowiem jest ślub kościelny z nim, ale nikt nie powiedział, że nie można zacząć od cywilnego, skoro on na taki się teraz zgadza.
Mogę się założyć, że jeśli wezmą ślub cywilny to do kościelnego nigdy nie dojdzie. Zawsze będą ważniejsze wydatki, brak czasu itp.
maliko972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:21   #76
Laurent1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 19
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=Salalina;53801754]Autorko, nie przejmuj się niektórymi komentarzami. Widzę, że zdążyli Cię już rozliczyć z wiary i zarobków.
Przyszło mi do głowy niestety też to, co ktoś napisał o dziecku. Obawiam się, że on się może bać, że nie jesteś plodna i nie chce przez to brać ślubu. To przykre, ale chyba najbardziej prawdopodobne.

przestałam juz to wszystko komentowac, bo rece opadaja.. co do plodnosci przeszlo mi to nie raz przez mysl, dlatego bylam sie zbadac i wyszlo na to, ze jestem jak najbardziej zdrowa

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maliko972 Pokaż wiadomość
Mogę się założyć, że jeśli wezmą ślub cywilny to do kościelnego nigdy nie dojdzie. Zawsze będą ważniejsze wydatki, brak czasu itp.


tu sie z Toba zgodze, znam wiele przykladow gdzie wlasnie tak bylo
Laurent1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:25   #77
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co dalej?

A ja mam jeszcze jedno pytanie: skoro widujecie się tak rzadko, że nawet kwestia organizacji ślubu jest nie do przeskoczenia to... po co wam w ogóle ten ślub? Wychodzi na to, że nie żyjecie ze sobą, tylko osobno, więc ja się facetowi nie dziwię, że nie pali mu się do ożenku.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:31   #78
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Żartujesz, prawda?
Co jest żartobliwego w mojej wypowiedzi?
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:39   #79
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=Laurent1;53801972]
Cytat:
Napisane przez Salalina Pokaż wiadomość
Autorko, nie przejmuj się niektórymi komentarzami. Widzę, że zdążyli Cię już rozliczyć z wiary i zarobków.
Przyszło mi do głowy niestety też to, co ktoś napisał o dziecku. Obawiam się, że on się może bać, że nie jesteś plodna i nie chce przez to brać ślubu. To przykre, ale chyba najbardziej prawdopodobne.

przestałam juz to wszystko komentowac, bo rece opadaja.. co do plodnosci przeszlo mi to nie raz przez mysl, dlatego bylam sie zbadac i wyszlo na to, ze jestem jak najbardziej zdrowa

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------





tu sie z Toba zgodze, znam wiele przykladow gdzie wlasnie tak bylo
To super ze jesteś zdrowa Dobrze ze ta opcja odpada.
Tak sobie myślę... są dwa sposoby by sprawić, by ktoś coś zrobił. Pierwszy to przystawic mu pistolet do skroni. A drugi to sprawić, by ktoś chciał to zrobić.
I druga myśl: atrakcyjne jest to, czego nie możemy mieć. Podsumowując, uświadom mu, że wzięcie z Tobą ślubu nie jest oczywiste. Faceci kochają pewne siebie kobiety, które co rusz się im 'wymykaja'. Absolutnie zakoncz temat ślubu. Bądź cierpliwa, trochę mu zajmie, zanim zauważy. Żyj swoim życiem, pokaż, że ślub może by Ci wręcz przeszkadzał...?
Pewnie nie bardzo masz na to siłę, ale pamiętaj, że walczysz przede wszystkim o siebie. O poczucie własnej wartości. Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-14, 20:40   #80
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Tutli Pokaż wiadomość
Co jest żartobliwego w mojej wypowiedzi?
Zakaz ślubu w kościele dla "niedzielnych katolików" . Przecież wtedy nie byłoby od kogo kasy trzepać...
Połowa biorących ślub w kościele, chrzczących dzieci i urządzających katolickie pogrzeby, myśli tak, jak autorka. Albo i więcej. Kler by zbiedniał, a na to nie pójdą.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:41   #81
Tutli
Zadomowienie
 
Avatar Tutli
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=Salalina;53802275]
Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
I druga myśl: atrakcyjne jest to, czego nie możemy mieć. Podsumowując, uświadom mu, że wzięcie z Tobą ślubu nie jest oczywiste. Faceci kochają pewne siebie kobiety, które co rusz się im 'wymykaja'. Absolutnie zakoncz temat ślubu. Bądź cierpliwa, trochę mu zajmie, zanim zauważy. Żyj swoim życiem, pokaż, że ślub może by Ci wręcz przeszkadzał...?
Po 6 latach narzeczeństwa brzmi jak fenomenalny pomysł
__________________
http://oleosa.blogspot.com

Kobiety
-statystyka spojrzenie na makijaż, kuchnię i co-do-głowy-przyjdzie.

Obiecuję, że nie będzie statystyki.
Tutli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:43   #82
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=Salalina;53802275]
Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość

To super ze jesteś zdrowa Dobrze ze ta opcja odpada.
Tak sobie myślę... są dwa sposoby by sprawić, by ktoś coś zrobił. Pierwszy to przystawic mu pistolet do skroni. A drugi to sprawić, by ktoś chciał to zrobić.
I druga myśl: atrakcyjne jest to, czego nie możemy mieć. Podsumowując, uświadom mu, że wzięcie z Tobą ślubu nie jest oczywiste. Faceci kochają pewne siebie kobiety, które co rusz się im 'wymykaja'. Absolutnie zakoncz temat ślubu. Bądź cierpliwa, trochę mu zajmie, zanim zauważy. Żyj swoim życiem, pokaż, że ślub może by Ci wręcz przeszkadzał...?
Pewnie nie bardzo masz na to siłę, ale pamiętaj, że walczysz przede wszystkim o siebie. O poczucie własnej wartości. Trzymam kciuki!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Domowe Przedszkole.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:54   #83
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Co dalej?

Salix - jesteś wredną wizażanką
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 20:56   #84
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Salix - jesteś wredną wizażanką
To przez zatoki.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 21:17   #85
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Para wierzących uprawiających seks przed ślubem?
Dziewczyno - komu chcesz wciskać kity o swojej rzekomej wierze?
Nie jesteśmy twoją babcią, by wierzyć, że sypiacie na osobnych łózkach.
Chcesz kościelny bo wygląda "uroczyściej", "magiczniej", bardziej teatralnie - a nie dlatego, że masz jakieś religijne ciągoty.
Znam takich co na kościelny kasy nie mieli a cywilnego nie wezmą bo do komunii chodzić nie wolno:-D
Jak zaciążyła to kościelny szybko wzieli.

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

A narzeczony zdrowy czy nawet się nie badał?
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 22:33   #86
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Co dalej?

Cytat:
I druga myśl: atrakcyjne jest to, czego nie możemy mieć. Podsumowując, uświadom mu, że wzięcie z Tobą ślubu nie jest oczywiste. Faceci kochają pewne siebie kobiety, które co rusz się im 'wymykaja'. Absolutnie zakoncz temat ślubu. Bądź cierpliwa, trochę mu zajmie, zanim zauważy. Żyj swoim życiem, pokaż, że ślub może by Ci wręcz przeszkadzał...?
niestety ta pani, hm, chyba ma rację...

Autorko
był tu niedawno wątek kolesia który permanentnie olewał swoją dziewczynę. To znaczy żył sobie jak duże dziecko i nie liczył się z jej potrzebami.
Nawet kupił pierścionek ale pół roku zwlekał.
Dotarło do niego, że przegiął swoim tumiwisizmem i wygodnictwem. Dziewczyna ma już innego na oku, wisi wiecznie na swoim lapku i telefonie a kolesiowi zostały tylko domysły. Jak się zabrał do naprawy relacji to się okazało, że pani mega chłodnik i już to jej serdecznie powiewa.
A Pan lekko świruje no bo jak to, miało być tak pięknie. Była dziewczyna a tu zonk, szykuje się wielkie wyjscie.

Za długo trwasz w tym impasie.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-12-14 o 22:34
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-14, 23:22   #87
bluebluesky
Zakorzenienie
 
Avatar bluebluesky
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 573
Dot.: Co dalej?

Ja bym sie bala, ze on mnie zwodzi.

Usiadz z nim i powaznie powiedz, ze teraz juz chcesz ustalic date slubu. Na wizazu, innych forach, blogach kest zatrzesienie porad dla osob szukajacych tanszych opcji weselnych, rowniez koscielnych. MOzesz zaczac sama planowac.

W zadnym wypadku nie baw sie w jakies podchody, czy inne udawania
__________________
Ktoś nie śpi, aby spać mógł ktoś.
bluebluesky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 09:42   #88
Kredusia
Raczkowanie
 
Avatar Kredusia
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 247
Dot.: Co dalej?

[QUOTE=Salalina;53802275]
Cytat:
Napisane przez Laurent1 Pokaż wiadomość
I druga myśl: atrakcyjne jest to, czego nie możemy mieć. Podsumowując, uświadom mu, że wzięcie z Tobą ślubu nie jest oczywiste. Faceci kochają pewne siebie kobiety, które co rusz się im 'wymykaja'. Absolutnie zakoncz temat ślubu. Bądź cierpliwa, trochę mu zajmie, zanim zauważy. Żyj swoim życiem, pokaż, że ślub może by Ci wręcz przeszkadzał...?
Pewnie nie bardzo masz na to siłę, ale pamiętaj, że walczysz przede wszystkim o siebie. O poczucie własnej wartości. Trzymam kciuki
No nie wierze co ja czytam. Nie ma to jak z partnerem, z którym się jest 10 lat bawić się w podchody rodem z podstawówki. Ale próbuj, jestem ciekawa sukcesu .
No i ta walka o poczucie wlasnej wartości udając, że czujesz się inaczej i oszukując partnera. Brawo.
Kredusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 11:03   #89
Flashdance
Zadomowienie
 
Avatar Flashdance
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 778
Dot.: Co dalej?

Ty najpierw się zastanów czego chcesz. Bo z tego co piszesz to sama nie jesteś pewna.

-czy to jest na pewno "ten" facet. Czy na pewno to z nim chcesz zakładać rodzinę

-czy kolejność wspólnych planów (ślub, dziecko) ma dla Ciebie znaczenie, czy może jest Ci kompletnie wszystko jedno w jakiej kolejności to będzie.

-jaki rodzaj ślubu (cywilny, kościelny) byś chciała brać i z jakich powodów (mówię to o poważnych powodach bo argument że kościelny ma ładniejszą oprawę to bzdura. Obecnie cywilny możesz brać gdzie chcesz: w parku, nad jeziorem, nad morzem, w górach, w jakimś pałacu itp. więc możesz zrobić oprawę jaką tylko chcesz).


Jak już to wszystko sobie przemyślisz, będziesz mieć sensowne argumenty to na spokojnie porozmawiaj z chłopakiem. Powiedz mu jak Ty to widzisz i dlaczego, później niech on powie jak by to widział i wypracujcie wspólną wersję.
Flashdance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:40   #90
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Co dalej?

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Ale obraziłaś. Wypada czasami pomyśleć, zanim się coś nastuka na klawiaturze. Co do udanego narzeczeństwa, pozwól, że zacytuję:



P.S. Fajny facet, który dyktuje Ci, co masz na swój ślub ubrać.
oj tam,oj tam przecież układa im się w związku
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-15 18:01:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:03.