O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVIII - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-20, 17:02   #3721
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Lila kasa na urlop to bardzo dobry pomysl😁 ja na takim jarmarku to bym w szał wpadła na bank 💜 a ogólnie jak się czujesz? Natek zdrowy?

Ja jutro mam hybryde a ze kosmetyczka u mnie w domu będzie nam malować to pomylam podłogi, siedzimy z Kostusiem przy choince i oglądamy bajki 😉
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:06   #3722
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ewciulek jedyna prosbe dotrzymal i nie pil bo nie moze. Bral za silne leki ostatnio i bylby idiota jakby wypil.

Lila kochana ja marze o takim jarmarku ale co rok cos i nigdy nie bylam

No to my bylismy rano w Kosciele ja z Ola. Nie chce jej chwalic ale zachowuje sie bardzo ladnie. W razie W mam gorzka czekolade i dostake kawalek :p Pozniej pojechalismy do rodzicow. Tam stroilismy pierniki. Ogolnie gadam z P ale tylko sluzbowo. Do swiat pewnie tak bedzie
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:35   #3723
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Kuruje sie dziewczyny, prawie caly czas leze. Wkurza mnie to uczucie przytkanych uszu. Jakby mnie tak od srodka rozpiera w tych uszach. Standard u mnie przy przeziebieniu.

Kasia, mysle ze ochloniecie, on przemysli ze dal ciala i sie pogodzicie szybko

Lila,jarmark ♥ my tez mielismy dzisiaj jechac. Zapsy zdrowtone zrobione choroby Wam nie straszne. No i wakacje! Swietny plan

Ziajka jeszcze chwila wyjda zabki i wroci Czarodziej. Ja wczoraj juz sprzatnelam do konca.
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 17:48   #3724
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Hej piękne moje

Byliśmy wczoraj na tym Jarmarku Świątecznym,a tam tyle cudów i różności Ruda był nawet cudny kubek z Małą Mi Mnóstwo pyszności,ozdób świątecznych i nawet mini żywa szopka z osiołkiem, 2 barankami i kozami, więc Natuś miał frajdę wielką
Kupiliśmy zapas miodów z tradycyjnej pasieki, oscypki Ozdoby kusiły,ale rozsądek wziął górę, bo w domu masa tego

---------- Dopisano o 17:51 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Dzisiaj miałam chrzestną małego z osobą towarzyszącą na obiedzie Młody w siódmym niebie,bo ktoś się nim cały czas zajmował,bawił

Ruda cieszę się,że imprezka taka udana Wy to macie pomyły

Kasiu rozumiem Cię bardzo dobrze często mam takie gorsze dni i niedawno pisałam posta bardzo podobnego do Twojego
Pewnie też troszkę zazdrosna byłaś co? P na pewno nie chciał Cię urazić, nie kłóćcie się, bo za chwilę Święta

Margot szybko ogarnęłaś porządki choinka ubrana?

Mysiu
kuruj się kochana Na filmiku widać jak K dba o Ciebie Ze świecą takiego szukać

Iza chyba przeznaczę na rodzinne wakacje W zeszłym roku zmieściliśmy się w 3 tys, więc mam nadzieję,że teraz też się uda Bo z wypłaty męża ciężko nam coś odłożyć, a pojechać chcemy bardzo! Wyrwać się z tego zadupia chociaż na chwilę
Jak Domiś?

Ooo wakacje to super pomysł


Domiś juz dobrze dzis juz cały dzień czysto.Jutro juz bedzie miał koniec diety.




Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Ewciulek jedyna prosbe dotrzymal i nie pil bo nie moze. Bral za silne leki ostatnio i bylby idiota jakby wypil.

Lila kochana ja marze o takim jarmarku ale co rok cos i nigdy nie bylam

No to my bylismy rano w Kosciele ja z Ola. Nie chce jej chwalic ale zachowuje sie bardzo ladnie. W razie W mam gorzka czekolade i dostake kawalek :p Pozniej pojechalismy do rodzicow. Tam stroilismy pierniki. Ogolnie gadam z P ale tylko sluzbowo. Do swiat pewnie tak bedzie
Mam nadzieje ze P.niedługo cie przeprosi.

My z Dominisiem bylismy cały dzień w domu.Wyskoczylismy tylko na szybkie zakupy.Uwielbian dni z moim synkiemCzas tak szybko leci,on juz taki duzy i madry.Nie moge uwierzyć ze końcem miesiaca bedzie miał 2 lata
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 18:04   #3725
2016070930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 015
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Od rana męczy mnie jakaś infekcja, chyba po przytulankach wczorajszych, także grzeję się pod kocykiem, piję wodę z cytryną, tż pojechał i kupił mi urofuraginum i już jest trochę lepiej.

Porządki wczoraj skończyłam, bigos ugotowany, już się mrozi. Choinkę ubraliśmy przed chwilą, gotuję obiad na jutro i pranie kończę.

My na wigilię jedziemy do mojej mamy, pierwszy dzień do teściowej a w drugi dzień to już sami sobie u siebie poświętujemy .
No i Tż już dostał prezent na święta bo nie mógł wytrzymać.

89migotka nie dziwię się że nie masz kiedy wejść, siostra z dziećmi u ciebie więc pewnie masz wesoło

iza243 zrobiłaś mi ochoty na grzane wino, muszę się zaopatrzyć na święta. Cieszę się że Dominisiowi już dzisiaj lepiej. A czas niestety albo stety leci strasznie szybko, a po dzieciach to widać najbardziej

Ewcia super że impreza udana

mysia1986 wracaj do zdrowia, żebyś na święta była w dobrej formie

Ziajka oj biedny Kubuś, tyle zębów na raz. Dobrze że dzisiaj udało ci się we własnych łóżku przespać

kasiab91 bardzo mi przykro, mam nadzieję że sobie wszystko wyjaśnicie, tż się ogarnie i przeprosi

Lila_27 pieniądze jak najbardziej odłóżcie na wakacje, świetny pomysł. Też już zaczynam myśleć o wakacjach bo trzebaby coś zacząć odkładać na ten cel
2016070930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:04   #3726
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez MargotVZ Pokaż wiadomość
Hej

Od rana męczy mnie jakaś infekcja, chyba po przytulankach wczorajszych, także grzeję się pod kocykiem, piję wodę z cytryną, tż pojechał i kupił mi urofuraginum i już jest trochę lepiej.

Porządki wczoraj skończyłam, bigos ugotowany, już się mrozi. Choinkę ubraliśmy przed chwilą, gotuję obiad na jutro i pranie kończę.

My na wigilię jedziemy do mojej mamy, pierwszy dzień do teściowej a w drugi dzień to już sami sobie u siebie poświętujemy .
No i Tż już dostał prezent na święta bo nie mógł wytrzymać.

89migotka nie dziwię się że nie masz kiedy wejść, siostra z dziećmi u ciebie więc pewnie masz wesoło

iza243 zrobiłaś mi ochoty na grzane wino, muszę się zaopatrzyć na święta. Cieszę się że Dominisiowi już dzisiaj lepiej. A czas niestety albo stety leci strasznie szybko, a po dzieciach to widać najbardziej

Ewcia super że impreza udana

mysia1986 wracaj do zdrowia, żebyś na święta była w dobrej formie

Ziajka oj biedny Kubuś, tyle zębów na raz. Dobrze że dzisiaj udało ci się we własnych łóżku przespać

kasiab91 bardzo mi przykro, mam nadzieję że sobie wszystko wyjaśnicie, tż się ogarnie i przeprosi

Lila_27 pieniądze jak najbardziej odłóżcie na wakacje, świetny pomysł. Też już zaczynam myśleć o wakacjach bo trzebaby coś zacząć odkładać na ten cel
Co dostał tz?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 19:15   #3727
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Margot to chyba poszlaleliscie 😁 ale Wam fajnie 😉
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 19:51   #3728
zophiee
Zakorzenienie
 
Avatar zophiee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 134
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dobry wieczór Czy ktoś mnie tu jeszcze pamięta
Gonitwa fest. dziś Tż kożystajac z pogody pojechał na moto, a my z młodym do teściowej- w czasie jego drzemki odbębniłam 2 diagnozy, jeden instruktaż. potem zupa i obiad. No exstra, że nie musiałam gotować i potem sprzątać kuchni
Wczoraj była mama i siostra, przywiozły Borysowi prezenty na święta, ale grzecznie lażą pod choinką
parter już sprzątnięty, w tygodniu po pracy wezmę się za piętro, bo tam tylko cosobotnie porządki, przydałoby się okna umyć, ogarnać kurze no jak zwykle zbierze się.
Mam w planach upiec jeszcze tort makowy, ale to już chyba dopiero w Wigilię.
Zamówiłam węgliny, kiełbasy i pasztet z mojego eko sklepu, pierogi i uszka. Sama będę robić barszcz i rybę po grecku.
Lubię pichcić, i mam nadzieję, że Borysek będzie współpracował

Mysia- przypomniałaś mi, że worzę 3 świąteczne znicze w bagażniku, i jescze 3 paczki do domu samotnej mamy
Lila- och, kocham jarmarki, targi świąteczne ogólnie jakoś jak się dom udekorował- to nawet poczułam zbliżające się Święta
Kasiua- mam nadzieję≤ że do świat dojdziecie do porozumienia, zaraz nastanie magiczny czas, nie warto się gniewać.

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:48 ----------

Margot, Mysia- zdrówka kochane

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Iza- mam nadzieję≤ że już jutro będzie wszystko w porządku z Dominikiem zdrówka dla Was

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Lecę jeszcze ogarnać pranie, bo jutro będzie ciężko, w pracy od 7.30 do 17.00 biegiem po Borysa, i do domu.
Trzymajcie się kochane, oby wszystkie przygotowania przedświąteczne poszły sprawnie, zwłaszcza porządki Ściskam mocno
zophiee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 22:25   #3729
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ja dopiero siadam . Ide nadrabiać ale pewnie jutro dopiero po cytuje

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 22:35   #3730
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Natuś niedawno zasnął, niestety katar wrócił ze zdwojoną siłą
Marudził, nie chciał jeść ..biedny mój

Zophie jasne,że pamiętamy o Tobie Na razie Bobri za mały,żeby rozkminić,że to paczki dla niegoW przyszłym roku to nie przejdzie
Super masz z tym eko sklepem i wędlinki pewnie przepyszne

Kasia
pogódźcie się,pogadajcie Święta i czas przed to piękny okres, a teraz dodatkowo jesteście przez tę kontuzję razem, więc cieszcie się sobą

Iza cieszę się,że mały już lepiej

Margot to musiało się dziać w nocy:P

---------- Dopisano o 23:35 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Kurde małż woła na małe co nieco, więc spadam
Dobrej nocki
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN

Edytowane przez Lila_27
Czas edycji: 2015-12-20 o 22:32
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-20, 22:56   #3731
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Nadrobiłam ale ciężko będzie mi pisać wiec tak na szybko


Mysia zdrówka

Lila mam nadzieje ze to od ząbków i ze katar niedługi przejdzie

Kasiu nie dobrze ze się pokluciliscie ale mam nadzieje ze a raz się pogodzicie

Więcej nie pamiętam . Wybaczcie padnieta jestem .
Lecę spać milej nocy

Wysłane z mojego SM-T110 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-20, 23:54   #3732
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Idę spać w końcu, dobranoc i dzień dobry 😁
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 07:24   #3733
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Witam

Mały juz całkiem ok
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 07:54   #3734
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Lila kasa odłożona na wakacje to bardzo dobry pomysł Biedny Natuś, oby szybko przeszło

Mysia, a Ty jak się czujesz?

Kasia nie ma co się kłócić, święta idą i na pewno chcecie aby było miło

Margot o proszę jak szybko wszystko ogarnęłaś

Ja jutro mam w planach pójść zrobić krzywą cukrową, a po świętach do L. na wizytę.
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 08:13   #3735
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej. W pracy jestem. Chociaż ledwo wstałam. Tz ma wolne i coś tam z mamą w urzędach do pozałatwiania ma plus zakupy.


Migotko, a czuje się nijak.. dalej czuje się słabo, leżenie wczoraj niewiele pomogło, a myślałam ze dzisiaj siłke zaliczę No ale chociaż głowa mnie tak jak wczoraj nie boli. Badanie koniecznie!!!


Iza, ciesze się ze Dominik już zdrowy.


Zophie, no jak zapomnieć Ciebie Smacznie u Was będzie w święta na pewno!


Margot, mam nadzieję, że dzisiaj już lepiej. Furagina potrafi zdziałać cuda na takie dolegliwości Ja też już skończyłam porządki! Teraz pewnie tylko w środę wieczorem odkurzę i ewentualnie podłogę na mokro przelecę.


Gianka jak u Was kochana? Zdrowi?


Kluska, Ty w pracy czy już wolne?
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 08:18   #3736
2016070930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1 015
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Dzień dobry

iza mój tż jest e-palaczem, dostał prezent który sam sobie wybrał czyli MODa WISMEC Reuleaux RX200 (to taka odmiana e-papierosa)

Ewcia no racja, trochę poszaleliśmy

Lila_27 zdrówka dla Natanka, mam nadzieję że szybko przejdzie

89migotka mieszkanko mamy nieduże więc porządki poszły sprawnie, na święta też nie gotuję jakoś specjalnie bo właściwie jesteśmy cały czas u rodziców moich albo tżta więc poszło szybko

mysia1986 ja już dzisiaj całkiem dobrze ale jeszcze wezmę na wszelki wypadek leki dzisiaj. Tylko głowa mnie boli, zawsze mam taki skutek uboczny po furaginie. Siłkę może sobie odpuść jeszcze jeśli kiepsko się czujesz. Poczekaj aż wrócisz do formy

Zbieram się do pracy
Miłego dnia

Edytowane przez 2016070930
Czas edycji: 2015-12-21 o 08:20
2016070930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:43   #3737
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

hej

Alez sie nie wyspalam poszlismy spac po polnocy, a zaraz potem i bardzo czesto Lenka si ebudzila, wstalam o 8 ale jak zombie

zophie no jak moglybysmy cie zapomniec?! ty ciagle na wyslokich obrotach? o jak tez lubie pichcic w kuchni. W tym roku i zreszta jak co rok robie rybe po grecku i kluski z makiem, no a na swieta standardowo salatki i ciasta, na niedziele zaprosilismy sis wiec cos tam bede musiala wiecej przygotowac. Wedlinki super sprawa, u mnie sie juz szyneczka marynuje do pieczenia, kielbaski i pasztety dostalam od tesciowej i mamy.

lila kurde, biedny Natus, zeby tylko sie nie rozlozyl na swieta.

mysia bierz jakies witaminki koniecznie

My od rana na kawce u tesciowej, ugotowalam zupke i bylysmy na spacerze bo wiosna normalnie to chyba nie te swietaTeraz male kima, tz w pracy, a ja zaraz ide na klatce posprzatac. Moze jeszcze z sis na zakupy ale czekam na tel od niej, no a po poludniu spacer, fitnes.
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 10:49   #3738
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Ja wlasnie czekan bo Dominis jest u taty na kolanach i obcina włoski u fryzjera.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 11:50   #3739
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Bry Kochane

Zophiee Ciebie sie nie da zapomniec :p predzej mnie Bo rzadko pisze

Ja w pracy jutro mam wolne w czwartek od rana bierzemy sie za gotowanie
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-21, 12:07   #3740
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

He dziewczyny ja właśnie po pazurach, teraz siostry mają malowanie. Ja oczywiście chora, zakitowany nos, zatoki masakra jakas 😠

Mysia oj tak, furagina najlapsza na wszystko 😉

Margot czasem trzeba poszaleć, wiem coś o tym 😁 a furagine w domu zawsze mam 😉

Arletko u nas deszcz pada 😢

Idę umierać 😢
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 12:13   #3741
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

hej,


no ja zaczynam mieć nerwa na Święta bez kitu, kurde w sobotę to się 3 razy poryczałam, jak dziecko. Wstaję rano z planem działania a tu wody nie ma, no myślałam że dom rozniosę z wściekłości. Miałam ciasto upiec, posprzątać, a tu dupa. Poleciałam do biedry po mineralną niegazowaną, bo czymś trzeba podłogi umyć. Na szczęście się wyrobiłam, ale kurde wściekła byłam jak osa. Tż mi jeszcze w kółko dogryzał. Ech, ale już w sumie mam ogarniete, tylko kuchnia została. Teściowa mnie wkurzyła, bo zaprosiliśmy ich na 1 dzień świąt, a jej się nie chce tyłka ruszyć, i chce żebyśmy przyszli do niej, ale zaznaczyła że nic nie szykuje. Nie kumam, to co mam zabrać wałówkę ze sobą?! u nas jedzenia będzie full, więcej miejsca i Jaśka u siebie, a tam klitka. Tż się na nią też obraził, tzn. bardziej mu się przykro zrobilo. Dzisiaj teściówka do mnie dzowni i pyta, czy tż na nią zły. Powiedziałam, że jest mu przykro że nie chcą co nas przyjść, może mogłam nie mówić.


idę doczytać, bo mi jeszcze 5 stron zostało.


lofka
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 13:53   #3742
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hejo,

Ewunia, Mysia zdrowka kochane moje Kurujcie sie na swieta. Polecan czosnek w skarpety

Margot wspolczuje Ci tych zmian

Agabi no tesciowa dowalila... U nas tez spiny w domu o swieta... oszalec idzie :s Ale ogolnie nie wyobrazam sobie swiat bez rodziny. Nie moglabym gdzies wyjechac jak to nieraz sie slyszy ze ludzie jada w gory czy cos.

Arleta ja tez dzis ruszam dupsko na zumbe

No i u nas. W sumie gadamy ze soba ale sluzbowo. Dzis zawiozl mnie na zakupy, widze ze go cos gryzie ale nie powie nic. Ja poczekam
Golabki dzis jeszcze mam zaplanowane i kotlety rozbic i pomrozic. No to spadam bo czas goni.
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 14:29   #3743
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej

Kasiu na pewno mu głupio i mam nadzieję,że się zreflektuje

Ruda biedactwo Kuruj się Za chwilkę małż już będzie i nie ma czasu na chorowanieSwoją drogą niedawno smutałaś się,że pojechał i że dopiero przed Wigilią przyjedzie,a to już za 2dni

Iza cieszę się,że mały zdrowy Pokaż fryz

Agabi teściowa niepoważna, może faktycznie każe zabrać wałówę ze sobą

Natulek nadal zakatarzony biedak i co chwilę przychodzi i pokazuje,że nosek trzeba oczyścić
Byliśmy na bazarze po zapasy, kupiłam od razu jemiołę Może dzisiaj ubierzemy choinkę,bo trochę Wam pozazdrościłam
Wigilia w domu sami, a w 1 Dzień Świąt jedziemy na chrzciny
Jutro może skoczymy kupić sobie prezenty nie lubimy niespodzianek za bardzo Poza tym mały właśnie zasnął, a ja jem ciacho i piję kawkę
Miłego popołudnia
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 14:29   #3744
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Kasia, mój to się dopiero po numerku i ogólnym rozluźnieniu otworzył. No gryzie go córka, była żona która obwinia go za problem z dzieckiem, rodzice którzy są mało rodzinni i czuje się przez nich olewany. Suma sumarum, frustracja. Masz kobieto cierpliwość do swojego, może ktoś mu coś na spotkaniu powiedział i dlatego taki sobie dziwny.


Rudi, cholera jasna, że teraz Cię musiało strzelić. Jaki koloroek zrobiłaś? Miałam Ci powiedzieć, że Koti to jest mega chłopak, ona zawsze tak łądnie mówi o szcześciu, no cudowny jest.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 14:44   #3745
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
He dziewczyny ja właśnie po pazurach, teraz siostry mają malowanie. Ja oczywiście chora, zakitowany nos, zatoki masakra jakas 😠

Mysia oj tak, furagina najlapsza na wszystko 😉

Margot czasem trzeba poszaleć, wiem coś o tym 😁 a furagine w domu zawsze mam 😉

Arletko u nas deszcz pada 😢

Idę umierać 😢
Pokaz pazurki





Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
hej,


no ja zaczynam mieć nerwa na Święta bez kitu, kurde w sobotę to się 3 razy poryczałam, jak dziecko. Wstaję rano z planem działania a tu wody nie ma, no myślałam że dom rozniosę z wściekłości. Miałam ciasto upiec, posprzątać, a tu dupa. Poleciałam do biedry po mineralną niegazowaną, bo czymś trzeba podłogi umyć. Na szczęście się wyrobiłam, ale kurde wściekła byłam jak osa. Tż mi jeszcze w kółko dogryzał. Ech, ale już w sumie mam ogarniete, tylko kuchnia została. Teściowa mnie wkurzyła, bo zaprosiliśmy ich na 1 dzień świąt, a jej się nie chce tyłka ruszyć, i chce żebyśmy przyszli do niej, ale zaznaczyła że nic nie szykuje. Nie kumam, to co mam zabrać wałówkę ze sobą?! u nas jedzenia będzie full, więcej miejsca i Jaśka u siebie, a tam klitka. Tż się na nią też obraził, tzn. bardziej mu się przykro zrobilo. Dzisiaj teściówka do mnie dzowni i pyta, czy tż na nią zły. Powiedziałam, że jest mu przykro że nie chcą co nas przyjść, może mogłam nie mówić.


idę doczytać, bo mi jeszcze 5 stron zostało.


lofka

Mega dziwne zachowanieNic nie szykuje to moze wy macie przyjsc i przyniesc zeby ona sie najadła?!Masakra:-/ Dobrze ze jej powiedziałas ze jest wam przykro nie ma co udawac ze jest ok jak nie jest.Moze cos do niej dotrze i przyjdzie do was.

Twojemu tz duzo sie ostatnio zwaliło na głowe.On dalej chodzi do psychiatry i bierze leki?




Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Hej

Kasiu na pewno mu głupio i mam nadzieję,że się zreflektuje

Ruda biedactwo Kuruj się Za chwilkę małż już będzie i nie ma czasu na chorowanieSwoją drogą niedawno smutałaś się,że pojechał i że dopiero przed Wigilią przyjedzie,a to już za 2dni

Iza cieszę się,że mały zdrowy Pokaż fryz

Agabi teściowa niepoważna, może faktycznie każe zabrać wałówę ze sobą

Natulek nadal zakatarzony biedak i co chwilę przychodzi i pokazuje,że nosek trzeba oczyścić
Byliśmy na bazarze po zapasy, kupiłam od razu jemiołę Może dzisiaj ubierzemy choinkę,bo trochę Wam pozazdrościłam
Wigilia w domu sami, a w 1 Dzień Świąt jedziemy na chrzciny
Jutro może skoczymy kupić sobie prezenty nie lubimy niespodzianek za bardzo Poza tym mały właśnie zasnął, a ja jem ciacho i piję kawkę
Miłego popołudnia
Zaraz wrzuce na fb fotke.

My rano gonilismy po miescie,potem obiad i padłam z małym na drzemke.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 15:31   #3746
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Lila, ubieraj, ubieraj. Jaśmina aż tupała z radochy jak się lampki zapaliły. Fajny widok, i klimat od razu zrobi się świateczny U nas też prezenty bez niespodzianek, takie nasze potrzeby. Jaki Natek mądry z noskiem, Jaśka jak ma dobry jumor to sama nos opróżnia katarkiem, ale dużo juz sama wysmarkuje.


Iza, już nie chodzi i tabsów nie bierze. Już jest po kuracji. Zoabczymy czy mu się znowu coś nie probi od tych problemów.
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 18:04   #3747
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Agabi teściowa ma pomysły widzę, olalabym babę i nawet do niej nie zajrzała. Kostek gada o szczęściu bo ja mu często mowie ze jestem szczęśliwa ze mam jego i tatusia 😉

Lila kurde Wy ciągle chorzy jesteście, jak nie Ty to Natek, nie podoba mi się to 😢

Kasiu wyrobiłas się z robota?ja zamawiam kawałek ciasta a na wigilię tylko rybę smaże.

Kosmetyczka pojechała przed 16ta i za chwilę teściowa z szwagierka i szwagrem zajrzała, dopiero pojechali. Młody się wyszlal z wujkiem, teraz czeka na K☠☠☠☠☠☠☠ Mnie zaczyna rozkładać 😡 Żon pisał że może jutro po pracy wyjadą, ale by było super 💜
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:17   #3748
agabiwro
Wtajemniczenie
 
Avatar agabiwro
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 582
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Wiecie, ja to myślę że ja ją jakąś depresyjna dupa jestem. Jak mnie nie ma wizażu dłużej, to tylko i wyłącznie dlatego ze sobie nie radzę z obowiązkami. I. Głupio mi z tym, bo wszystkie dajecie rade, a ja się ogarnąć nie mogę. Zacznę chyba brać vit. D położona mi mówiła ze wszyscy powinni ją łykać na poprawę nastroju
Mój znowu poklocil się z eks. Pasierbicy grozi pala z historii i znowu zaczęło się o odpowiedzialności. Kiedyś był taki program "starszy brat, starsza siostra'n gdzie starsi pomagali młodszym w nauce. Myślę że to byłby dobry pomysł dla pasierbicy. Jeśli rodzice nie mają czasu żeby z nią pracować, albo jakaś świetlica środowiskowa. No trzeba coś wykombinować cholera.
Rudi, no fajnie jakby Żon mógłby jutro przyjechać. Kiedy potem jedzie, po Nowym Roku?
__________________
25.12.2012 - zaręczyny

18.06.13 II kreski - rośnij zdrowo Jaśminko

07.03.2014 wreszcie jesteś

http://fajnamama.pl/suwaczki/w0e0032.png
agabiwro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:19   #3749
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Cytat:
Napisane przez agabiwro Pokaż wiadomość
Lila, ubieraj, ubieraj. Jaśmina aż tupała z radochy jak się lampki zapaliły. Fajny widok, i klimat od razu zrobi się świateczny U nas też prezenty bez niespodzianek, takie nasze potrzeby. Jaki Natek mądry z noskiem, Jaśka jak ma dobry jumor to sama nos opróżnia katarkiem, ale dużo juz sama wysmarkuje.


Iza, już nie chodzi i tabsów nie bierze. Już jest po kuracji. Zoabczymy czy mu się znowu coś nie probi od tych problemów.
Oby poradził sobie tylko z twoim wsparciem.





Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Agabi teściowa ma pomysły widzę, olalabym babę i nawet do niej nie zajrzała. Kostek gada o szczęściu bo ja mu często mowie ze jestem szczęśliwa ze mam jego i tatusia 😉

Lila kurde Wy ciągle chorzy jesteście, jak nie Ty to Natek, nie podoba mi się to 😢

Kasiu wyrobiłas się z robota?ja zamawiam kawałek ciasta a na wigilię tylko rybę smaże.

Kosmetyczka pojechała przed 16ta i za chwilę teściowa z szwagierka i szwagrem zajrzała, dopiero pojechali. Młody się wyszlal z wujkiem, teraz czeka na K☠☠☠☠☠☠☠ Mnie zaczyna rozkładać 😡 Żon pisał że może jutro po pracy wyjadą, ale by było super 💜
Ale by było super

Młodzież śpi a ja odpoczywam.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-21, 19:53   #3750
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XVII

Hej kochane
2 razy dziś zaczynałam pisać i ciągle coś. zaraz święta a my w lesie.

Agabi widzę ze i Twoja teściowa przebojowa. moja wczoraj zadzwoniła do Tz i poważnym głosem powiedziała, żebyśmy pamiętali ze wigilia jest w JEJ DOMU (a ojciec to pies?) i będzie wg jej zasad a my się MUSIMY dostosować.
nie wiem o co chodzi ale brzmi poważnie a na serio to dostałam wscieklizny jak to słyszałam, rok temu wigilia była u nas a ona mi się w kuchni rządziła - kolejność potraw, jak smażony karp etc.
przeraża mnie ta wigilia i cholernie się boje. do tego Hani idzie piątka i z podgoraczkowym często. ehh

Ewciu mam nadzieje ze się tztowi uda tak przyjechać

Lila musisz dobrego lekarza znaleźć bo to nie jest zabawne
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-30 11:05:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.