I love POLE DANCE. - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-22, 19:15   #1531
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Tinkerbell, nie myślałaś żeby przejść na jakiś czas na okres masowy? Nie pytam złośliwie, ale niewiele Ciebie jest, a w ten sposób łatwiej zbudować masę mięśniową
Cały czas staram się przytyć i zbudować mięśnie, zaczęłam jeść mięso (ryba i kurczak), dużo białka, mój chłopak się śmieje że jem twaróg twaróg twaróg i czasem ser biały zjadam ok. 2,5-3 tys kalorii dziennie ale bardzo wolno tyję.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:40   #1532
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Cały czas staram się przytyć i zbudować mięśnie, zaczęłam jeść mięso (ryba i kurczak), dużo białka, mój chłopak się śmieje że jem twaróg twaróg twaróg i czasem ser biały zjadam ok. 2,5-3 tys kalorii dziennie ale bardzo wolno tyję.
Kurcze, żywy przykład na to, że łatwiej jest kilogramy zrzucić niż przybrać jak się chce! No to powodzenia Twaróg jak najbardziej super sprawa Czytałam też chyba Twój wątek o założeniu studia, kibicuję!
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:41   #1533
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Kurcze, żywy przykład na to, że łatwiej jest kilogramy zrzucić niż przybrać jak się chce! No to powodzenia Twaróg jak najbardziej super sprawa Czytałam też chyba Twój wątek o założeniu studia, kibicuję!
Dzięki, na razie tylko planuje ale jak wypali to wstawiam rurę ;D
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 12:43   #1534
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: I love POLE DANCE.

Rzeczywiście chudzinka no ale gratuluję sukcesów Nic tak nie cieszy jak pokonanie swojej słabości.

Mąż zamontował rurkę. Kurcze, jak na złość mam popękaną skórę rąk, ale i tak nas na święta nie będzie więc dobry steryd powinien mi pomóc do tego czasu.
Niemniej jak zamontował moja pierwsza myśl, że co my najlepszego zrobiliśmy, zagraciliśmy sobie mieszkanie, potem weszłam na rurkę i chociaż muszę przypomnieć sobie niektóre figury, to radość jednak się pojawiła
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 14:00   #1535
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Cały czas staram się przytyć i zbudować mięśnie, zaczęłam jeść mięso (ryba i kurczak), dużo białka, mój chłopak się śmieje że jem twaróg twaróg twaróg i czasem ser biały zjadam ok. 2,5-3 tys kalorii dziennie ale bardzo wolno tyję.
Mam to samo
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 14:42   #1536
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja z chęcią bym oddała trochę masy :P

Tinkerbell tak naprawdę sylwetka fajna i z dużymi możliwościami Ciężary będą Twoim sprzymieżeńcem. Unikaj cardio a ćwicz z ciężarami
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 21:52   #1537
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: I love POLE DANCE.

Przychodzę pochwalić się postępami: dzisiaj zrobiłam Martini Wiadom0, że nie perfekcyjnie, ale zrobiłam.
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-27, 14:06   #1538
kbulatewicz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Question Dot.: I love POLE DANCE.

Czesc dziewczyny!

Pisze po raz pierwszy i chciałabym podpytać o pole dance. Z zamiarem rozpoczęcia treningów nosze sie juz dlugo, jednak zawsze cos nie tak i mnóstwo wątpliwości.

Szukam czegoś co pomorze mi wymodelować sylwetkę i doda pewności siebie. Waszym zdaniem te zajęcia się sprawdza czy moze sprobować czegoś innego?

Z gory dzieki za odpowiedz!
kbulatewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-27, 14:59   #1539
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez kbulatewicz Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Pisze po raz pierwszy i chciałabym podpytać o pole dance. Z zamiarem rozpoczęcia treningów nosze sie juz dlugo, jednak zawsze cos nie tak i mnóstwo wątpliwości.

Szukam czegoś co pomorze mi wymodelować sylwetkę i doda pewności siebie. Waszym zdaniem te zajęcia się sprawdza czy moze sprobować czegoś innego?

Z gory dzieki za odpowiedz!
Tak, ale możesz spróbować także tańca brzucha. Ja chodziłam i jest to dużo bardziej sensualne niż taniec na rurze Mogę stwierdzić, że rurka jest hm... prowokująca? Nie chcę, żeby wyszło, że uważam, że PD jest tańcem dziw***** czy coś takiego, bo kocham to, ale jest dużo bardziej śmiały niż taniec brzucha.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 09:51   #1540
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Pole dance

To chyba zależy od szkoły. Szczerze mówiąc u mnie na pole dance nie ma nic śmiałego. Bliżej temu do jakiejś akrobatyki
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 20:48   #1541
Kaa_sandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Pole dance

Dziewczyny,

Tracę ostatnio motywacje 😿 Jakos zupełnie nic mi nie wychodzi. Od prawie miesiąca nie nauczyłam sie niczego nowego. Nie pomaga tez to, ze chodze do grupy basic(nawet nie basic/1) gdzie dziewczyny na wstępie robia air invert z haka do butterfly'a. Niby grupa basic ale dla mnie po trzech miesiącach wszystko jest nie do zrobienia. Oprócz tego był dzisiaj shoulder mount, dove, cos dziwnego gdzie chwyta sie rurke jak do flagi i noga od tylu łapie sie rurki ( slabo tłumacze ale moze wiecie jak sie nazywa ta figura?)

Do tego wahadlo do open v oraz dziwny, nieznany mi wczesniej spin do banana splita. Instruktorka zapowiedziała tez ze za tydzien zaczniemy handspringi. Czy ze mna jest co nie tak, czy to nie powinny byc zajecia basic?
Kaa_sandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-29, 21:58   #1542
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Pole dance

Rety, no chyba nie powinny... Ja chodze od pazdziernika na rurke, jestem na total basic, ale nie znam kompletnie nazw tych figur.

Nie tak to ze mna jest, nie umiem V zrobic :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-29, 22:02   #1543
Anemone
Mother of Cat
 
Avatar Anemone
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 304
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Kaa_sandra Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Tracę ostatnio motywacje 😿 Jakos zupełnie nic mi nie wychodzi. Od prawie miesiąca nie nauczyłam sie niczego nowego. Nie pomaga tez to, ze chodze do grupy basic(nawet nie basic/1) gdzie dziewczyny na wstępie robia air invert z haka do butterfly'a. Niby grupa basic ale dla mnie po trzech miesiącach wszystko jest nie do zrobienia. Oprócz tego był dzisiaj shoulder mount, dove, cos dziwnego gdzie chwyta sie rurke jak do flagi i noga od tylu łapie sie rurki ( slabo tłumacze ale moze wiecie jak sie nazywa ta figura?)

Do tego wahadlo do open v oraz dziwny, nieznany mi wczesniej spin do banana splita. Instruktorka zapowiedziała tez ze za tydzien zaczniemy handspringi. Czy ze mna jest co nie tak, czy to nie powinny byc zajecia basic?
nie, to nie powinny być zajęcia basic
Handspringi to nawet nie poziom średniozaawansowany, a już zaawansowany
__________________
"Bądź moja na zawsze. Do ostatniego złapanego oddechu. Do ostatniego uderzenia serca..."
❤❤❤
jesteśmy razem od 1 marca 2008
zaręczyliśmy się 15 listopada 2015
ślub 30 grudnia 2017
Anemone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 20:27   #1544
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: I love POLE DANCE.

hej dziewczyny
właśnie minął miesiąc od kiedy pierwszy raz poszłam na pole dance. Póki co bardzo mi się podoba, na każdych zajęciach uczę się czegoś nowego i widzę progres

Dziewięć zajęć już za mną, kolejne dopiero w niedzielę (powinny być jutro, ale sylwester ).

Na zajęciach jest właśnie to czego oczekiwałam - dużo siłówki, gimnastyki. Sensualności nie widzę, tańca przy rurze też nie ma i bardzo dobrze. Przyznam, że od jakiegoś czasu myślałam o pole dance, tylko właśnie ta stereotypowa wizja tańca mnie odstraszała. Potem obejrzałam jeden filmik z Kasią Bigos, która tak mnie oczarowała, gdzie była siła, rozciągnięcie i musiałam się zapisać.

Zajęcia są bardzo wymagające i widzę też, że jeśli dodatkowo nie wprowadzę ćwiczeń siłowych i rozciągania to na wykonanie bardziej skomplikowanych figur nie mam co liczyć.

Edytowane przez xzora
Czas edycji: 2015-12-30 o 20:29
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 11:57   #1545
lamadolamy
Raczkowanie
 
Avatar lamadolamy
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 355
Dot.: Pole dance

Cytat:
Napisane przez Kaa_sandra Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Tracę ostatnio motywacje 😿 Jakos zupełnie nic mi nie wychodzi. Od prawie miesiąca nie nauczyłam sie niczego nowego. Nie pomaga tez to, ze chodze do grupy basic(nawet nie basic/1) gdzie dziewczyny na wstępie robia air invert z haka do butterfly'a. Niby grupa basic ale dla mnie po trzech miesiącach wszystko jest nie do zrobienia. Oprócz tego był dzisiaj shoulder mount, dove, cos dziwnego gdzie chwyta sie rurke jak do flagi i noga od tylu łapie sie rurki ( slabo tłumacze ale moze wiecie jak sie nazywa ta figura?)

Do tego wahadlo do open v oraz dziwny, nieznany mi wczesniej spin do banana splita. Instruktorka zapowiedziała tez ze za tydzien zaczniemy handspringi. Czy ze mna jest co nie tak, czy to nie powinny byc zajecia basic?
Basic - byc moze, ale raczej basic master handspringi, shoulder mounty wymagaja wielkiej sily "korowej" (nie wiem jak to inaczej nazwac). Trudno od osob trenujacych raz/dwa w tygodniu przez kilka miesiecy wymagac takiej sily.
__________________
www.lamadolamy.pl - Co mówi Lamadolamy? | Kosmetyki, skóra, ciało | Blog kosmetyczny, nie do końca na poważnie

Szczegółowe analizy składów, trądzik, a nietolerancje pokarmowe.

Dla leniwszych FANPEJDŻ
lamadolamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 17:01   #1546
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Radymon Pokaż wiadomość
Ja byłam na dwóch zajęciach i doszłam do wniosku, że by dobrze tańczyć, to trzeba mieć najpierw kondycję. Zapisałam się więc na siłownię, jeżdżę na rowerku, biegam, ćwiczę na stepperze, wzmacniam ręce, a na zajęcia rureczki wracam za 2-3 miesiące.
rurka to zupelnie inny rodzaj wysilku. polecam chodzic i na rurke i na silownie jak juz tak bardzo chcesz tym bardziej ze na poczatku chodzi sie raz w tygodniu. powrot za 2-3 miesiace tylko Cie opozni i bedziesz zalowac ja sama zaluje ze sie wczesniej nie zapisalam.
i mimo ze bylam wczesniej aktywna kilka razy w tyg fitness, planki, ciezarki a i tak po pierwszych zajeciach mialam zakwasy przez tydzien, do kolejnych
kondycja na pewno wszystko ulatwia ale mysle ze nie ma co rezygnowac tylko jak juz polaczyc jedno z drugim

co do handspringa to wg mnie to tez juz poziom blizej zaawansowanego niz basic dziwna instruktorka....ale tez taka znam co leciala z figurami echh :P
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 05:04   #1547
zochaaa9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 169
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny jestem początkująca - więc proszę nie śmiejcie się z mojego pytania
- powiedzcie mi jak wyczuć że rurka jest za śliska? kiedy powinnam smarować magnezią i czy smarujemy tylko siebie czy rurkę można też?
zochaaa9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 09:46   #1548
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Jak rurka jest śliska to pomimo tego że chwyt Ci trzyma to z niej zjeżdżasz. Czyli np. próbujesz wejść na rurkę i trzymasz się rurki ale zjeżdżasz na dół, robisz spina i jest to samo- ręka Cię trzyma ale zjeżdża coraz niżej. Magnezja się na rurke raczej nie nadaje. Można smarować taką w płynie ale będzie problem jak będziesz chciała robić spiny (smarowanie rurki nadaje się do figur statycznych). Więc lepiej jednak robic na czystej rurce a smarować ręce i ewentualnie inne części ciała
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 14:29   #1549
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: I love POLE DANCE.

u mnie nagminnie dziewczyny smarują całe rurki magnezją, później przychodzi do zrobienia supermana i AUUUUU
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 19:06   #1550
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez zochaaa9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem początkująca - więc proszę nie śmiejcie się z mojego pytania
- powiedzcie mi jak wyczuć że rurka jest za śliska? kiedy powinnam smarować magnezią i czy smarujemy tylko siebie czy rurkę można też?
Początkująca i magnezja? A po co Ci to
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:06   #1551
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Ja właśnie na początku potrzebowałam a teraz stosuję mniej i rzadziej. Niby mówi się że chwyt się nie wzmocni jak się będzie "oszukiwać" magnezją ale z drugiej strony jak zaczynałam to nic nie byłam w stanie bez magnezji zrobić tak się ślizgałam.

Nie rozumiem więc zdziwienia czy początkująca czy nie magnezji może używać
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 13:20   #1552
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja właśnie na początku potrzebowałam a teraz stosuję mniej i rzadziej. Niby mówi się że chwyt się nie wzmocni jak się będzie "oszukiwać" magnezją ale z drugiej strony jak zaczynałam to nic nie byłam w stanie bez magnezji zrobić tak się ślizgałam.

Nie rozumiem więc zdziwienia czy początkująca czy nie magnezji może używać
Po prostu jak dla mnie podstawy to obroty, przejścia, siedzenie i wspinanie się itd Też jestem na podstawach i wiem jak ciężko mi jest, jak nie powycieram mega dobrze rury po zaawansowanych dziewczynach, praktycznie zatrzymuję się w miejscu
No ale może mam coś ze skórą, bo zawsze jak na złość wszystko dobrze się trzyma, czasami aż "piszczę" Na pewno to docenię przy trudniejszych figurach, przy których dobra przyczepność jest sprzymierzeńcem
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:53   #1553
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Ja właśnie na początku potrzebowałam a teraz stosuję mniej i rzadziej. Niby mówi się że chwyt się nie wzmocni jak się będzie "oszukiwać" magnezją ale z drugiej strony jak zaczynałam to nic nie byłam w stanie bez magnezji zrobić tak się ślizgałam.

Nie rozumiem więc zdziwienia czy początkująca czy nie magnezji może używać
Ja tak samo Na początku nie wyobrażałam sobie treningu bez magnezji/dry hands, a teraz pomału widzę, że dłonie się przyzwyczajają i potrzebuję coraz mniej wspomagaczy
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 08:50   #1554
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez Frutti Pokaż wiadomość
Po prostu jak dla mnie podstawy to obroty, przejścia, siedzenie i wspinanie się itd Też jestem na podstawach i wiem jak ciężko mi jest, jak nie powycieram mega dobrze rury po zaawansowanych dziewczynach, praktycznie zatrzymuję się w miejscu
No ale może mam coś ze skórą, bo zawsze jak na złość wszystko dobrze się trzyma, czasami aż "piszczę" Na pewno to docenię przy trudniejszych figurach, przy których dobra przyczepność jest sprzymierzeńcem
A moze po prostu masz mocny chwyt? rzeczywiscie przydatne to jest na wyzszych poziomach ale przy spinach troche utrudnia :P przy spinach trzeba sie i dobrze trzymac zeby sie nie slizgac a jednoczesnie nie za mocno tylko troche rozluznic zeby sie ladnie obracac

co do magnezji ja zaczelam stosowac dopiero przy invertach motylach itd. gdzie obsuniecie ręki mogloby duzo utrudnic.
ale tez duzo zalezy od dnia. czasem nie potrzebuje w ogole a czasem slizgam sie mimo magnezji. wazne jest rowniez rozgrzanie rury a w zimie o to gorzej

u mnie coraz trudniejsze figury
na zajeciach najbardziej zaawansowanych z ktorych chodze to az sie boje czasem co bedzie ostatnio bylo marion amber, machine gun i inne kombinacje, przejścia itd.,
no jest nad czym pracowac
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 14:38   #1555
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Pole dance

Ja robię Hollywood spin ostatnio.
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 15:08   #1556
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: I love POLE DANCE.

Też wczoraj miałyśmy wprawki do machinegun ale instruktor robi najpierw wersję z ugiętą nogą i miałam problem żeby noga poszła ładnie do prosto do tyłu.

Co do rury to lubię ćwiczyć na jednej z instruktorem bo szybciej ją rozgrzewa :P Ostatnio minimalnie posmarował magnezją bo w takie zimno rzeczywiście mocno ślisko jest bo nasza sala strasznie zimna jest niestety.
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:12   #1557
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziewczyny, czy zajęcia pole dance są drogie? Domyslam się, że kwota zależy od miasta, ale mniej więcej jak to wygląda? Jesteście w stanie powiedzieć? Troche mnie kuszą, ale słyszałam, że są bardzo drogie
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 12:53   #1558
blemish
Raczkowanie
 
Avatar blemish
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 363
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez dagaP Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy zajęcia pole dance są drogie? Domyslam się, że kwota zależy od miasta, ale mniej więcej jak to wygląda? Jesteście w stanie powiedzieć? Troche mnie kuszą, ale słyszałam, że są bardzo drogie
Ja płacę 120zł za cztery zajęcia w miesiącu.
blemish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 13:22   #1559
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: I love POLE DANCE.

Cytat:
Napisane przez blemish Pokaż wiadomość
Ja płacę 120zł za cztery zajęcia w miesiącu.
U mnie tak samo. 120-4, 200-8 i za 12 nie pamiętam
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:50   #1560
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: I love POLE DANCE.

Dziękuję Wam za info, czyli drożej niż płacę aktualnie za siłownię. Muszę to przemyśleć
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-24 11:42:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.