Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-12-29, 10:23   #4381
agness81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomo¶ci: 54
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

mi tez teraz w grudniu wypada mniej w³osów. W lecie to by³ istny koszmar tak lecia³y. My¶la³am, ¿e w koñcu zaczê³y dzia³aæ wcierki, ale mo¿e rzeczywi¶cie to kwestia pór roku.
agness81 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:45   #4382
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
A ja nie, rok temu w zimie wlosy lecialy mi setkami, a takiej ciszy jak teraz nie mialam od lat.
Gaya, jak sie czujesz, jak tarczyca?
enn czuje siê doskonale Mam now± endo i zmienion± dawkê leków. Za 2 tyg wizyta kontrolna. Jem i nie tyjê Ogólnie jest tak dobrze, jak ju¿ dawno nie by³o. A na g³owie mnóstwo baby hair. Nie wiem z jakiego powodu - s± chyba ze trzy opcje. Nie wiem która zadzia³a³a, ale co¶ siê dzieje. Do wielkiej rado¶ci sporo brakuje ale wa¿ne ¿e w ogóle co¶ ruszy³o
A co u Ciebie?
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-29, 19:56   #4383
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
enn czuje siê doskonale Mam now± endo i zmienion± dawkê leków. Za 2 tyg wizyta kontrolna. Jem i nie tyjê Ogólnie jest tak dobrze, jak ju¿ dawno nie by³o. A na g³owie mnóstwo baby hair. Nie wiem z jakiego powodu - s± chyba ze trzy opcje. Nie wiem która zadzia³a³a, ale co¶ siê dzieje. Do wielkiej rado¶ci sporo brakuje ale wa¿ne ¿e w ogóle co¶ ruszy³o
A co u Ciebie?
Nawet nie wiesz jak sie ciesze, czytajac, co piszesz! To fantastycznie, ze sie dobrze czujesz
Ja mysle, ze uregulowanie hormonow tarczycy ma spory wplyw na to, ze mi wypadanie przystopowalo, bardzo mozliwe, ze u Ciebie jest podobnie.
W kazdym razie masz tak, jak ja mialam - u mnie tez byla duza poprawa, niby nie do konca wiadomo czemu i czy sie utrzyma, ale jednak. Mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.

U mnie dobrze, wlosy prawie nie leca, mam mase babyhair i od dobrych dwoch miesiecy przestalam juz sie tak martwic. I ogolnie czuje sie bez watpienia lepiej niz przed rozpoczeciem leczenia.
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-30, 10:26   #4384
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nawet nie wiesz jak sie ciesze, czytajac, co piszesz! To fantastycznie, ze sie dobrze czujesz
Ja mysle, ze uregulowanie hormonow tarczycy ma spory wplyw na to, ze mi wypadanie przystopowalo, bardzo mozliwe, ze u Ciebie jest podobnie.
W kazdym razie masz tak, jak ja mialam - u mnie tez byla duza poprawa, niby nie do konca wiadomo czemu i czy sie utrzyma, ale jednak. Mam nadzieje, ze bedzie tylko lepiej.

U mnie dobrze, wlosy prawie nie leca, mam mase babyhair i od dobrych dwoch miesiecy przestalam juz sie tak martwic. I ogolnie czuje sie bez watpienia lepiej niz przed rozpoczeciem leczenia.
No to mamy prawie identycznie I niech ju¿ nie bêdzie gorzej Tylko lepiej jak ju¿
Jaki hormon bierzesz i w jakiej dawce?
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-30, 11:48   #4385
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
enn czuje siê doskonale Mam now± endo i zmienion± dawkê leków. Za 2 tyg wizyta kontrolna. Jem i nie tyjê Ogólnie jest tak dobrze, jak ju¿ dawno nie by³o. A na g³owie mnóstwo baby hair. Nie wiem z jakiego powodu - s± chyba ze trzy opcje. Nie wiem która zadzia³a³a, ale co¶ siê dzieje. Do wielkiej rado¶ci sporo brakuje ale wa¿ne ¿e w ogóle co¶ ruszy³o
A co u Ciebie?
Gaya, zdrad¼ jakie to "trzy opcje"
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-12-30, 15:32   #4386
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, zdrad¼ jakie to "trzy opcje"
Opcja nr 1 - wyrównanie hormonów tarczycy.
Opcja nr 2 - dzia³anie Spironolu.
Opcja nr 3 - wyrównanie niedoborów witaminy B12, D3, za¿ywanie biotyny, cynku, ¿elaza (w kierunku poprawienia wyniku ferrytyny, chocia¿ podobno jej poziom nawet niski nie ma ¿adnego wp³ywu na problemy z w³osami).
No i jeszcze opcja nr 4, ale tutaj brak systematyczno¶ci wiêc raczej wp³ywu nie mia³a, zestaw Pharmaceris, olejek Khadi, maski i od¿ywki wszelakiego kalibru

Najprawdopodobniej wszystko razem wreszcie ruszy³o w³osy. Oczywi¶cie mam nadziejê, ¿e to nie koniec, ¿e ich stan siê jeszcze o wiele bardziej poprawi.
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:03   #4387
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Dziewczyny cieszê siê, ze u Was s± postêpy.

Ja Was podczytujê regularnie i póki co cieszê dobrym stanem na g³owie, bo oczywi¶cie, jak siê spodziewa³am pod koniec 5 miesi±ca ci±zy w³osy przesta³y wypadaæ, mam coraz wiêcej babyhair i generalnie zrobi³o siê super. No ale ju¿ ko³o lipca bêdê p³akaæ jak ruszy to wszystko do wyj¶cia .

Pozdrawiam z brzuszkiem 25-tygodniowym
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 15:25   #4388
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny cieszê siê, ze u Was s± postêpy.

Ja Was podczytujê regularnie i póki co cieszê dobrym stanem na g³owie, bo oczywi¶cie, jak siê spodziewa³am pod koniec 5 miesi±ca ci±zy w³osy przesta³y wypadaæ, mam coraz wiêcej babyhair i generalnie zrobi³o siê super. No ale ju¿ ko³o lipca bêdê p³akaæ jak ruszy to wszystko do wyj¶cia .

Pozdrawiam z brzuszkiem 25-tygodniowym
Kolamara, a jak siê czujesz ? I jak Twoje pociechy przyjmuj± informacjê o rodzeñstwie?
Nie zak³adaj, ¿e bêdzie w³osowo ¼le po porodzie...
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-03, 15:40   #4389
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Anna czujê siê super, badania moje i usg m³odego nam ³adnie wychodz±, wiêc jest naprawdê ok pomimo mojego pocz±tkowego szoku hehe

Dziewczyny s± mega zadowolone, gadaj± do brzucha, przytulaj± - zobaczymy co z entuzjazmem jak m³ody siê bêdzie dar³. No chyba ¿e siê uda taki grzeczny jak one, ale nie liczê na to

No raczej spodziewam sie powtórki z rozrywki, bo tak w 1 ci±¿y te¿ by³o, tyle ¿e wtedy to zaraz wziê³am tabletki i dos³ownie w 1,5 miesi±ca mi pomog³y. Tym razem nie zamierzam ju¿ wracaæ do tabsów, ale nie wiem czy wytrzymam psychicznie taki masowy wypad
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-03, 17:34   #4390
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
Anna czujê siê super, badania moje i usg m³odego nam ³adnie wychodz±, wiêc jest naprawdê ok pomimo mojego pocz±tkowego szoku hehe

Dziewczyny s± mega zadowolone, gadaj± do brzucha, przytulaj± - zobaczymy co z entuzjazmem jak m³ody siê bêdzie dar³. No chyba ¿e siê uda taki grzeczny jak one, ale nie liczê na to

No raczej spodziewam sie powtórki z rozrywki, bo tak w 1 ci±¿y te¿ by³o, tyle ¿e wtedy to zaraz wziê³am tabletki i dos³ownie w 1,5 miesi±ca mi pomog³y. Tym razem nie zamierzam ju¿ wracaæ do tabsów, ale nie wiem czy wytrzymam psychicznie taki masowy wypad
Trzymam kciuki, ¿eby by³o dobrze
A jak± bêdziesz mia³a ró¿nicê wieku miêdzy dzieciaczkami?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-03, 18:15   #4391
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Dziêki

Dok³adnie 5 lat. Zasz³am w ci±¿ê w tym samym miesi±cu co z nimi, tylko 5 lat pó¼niej
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-03, 18:22   #4392
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki

Dok³adnie 5 lat. Zasz³am w ci±¿ê w tym samym miesi±cu co z nimi, tylko 5 lat pó¼niej
Dobrze, bo 5-latki to ju¿ takie "samodzielne"dzieci A jak z przet³uszczaniem w³osów - co ile myjesz?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-03, 18:44   #4393
kolamara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 228
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

To fakt, teraz to my¶lê, ¿e naprawdê du¿o mi pomog± przy m³odym jak bêdzie deko wiêkszy, bo one takie w³a¶nie rezolutne ju¿.

Myjê co 3 dni przewa¿nie. Przet³uszczaj± siê mo¿e troszeczkê mniej, tak o jeden dzieñ d³u¿ej mogê nie myæ, ale gdybym chodzi³a do pracy nadal (jestem na zwolnieniu) to jednak co 2 dni musia³abym myæ, ¿eby wyj¶æ w dobrym stanie do ludzi. Póki co trochê zapuszczam, nawet normalnie czeszê bez zbêdnego cackania, a by³ czas, ¿e nawet nie czesa³am; tyle, ¿e mia³am krótsze.

No i drugi plus taki, ¿e mogê myæ czymkolwiek - nic mi ju¿ w³osów nie skleja. Wcze¶niej to musia³am myæ szamponami przezroczystymi, rzadszymi, bo te bogatsze w konsystencji, per³owe zlepia³y mi w³osy i wygl±da³y jakbym ich nie umy³a.
__________________
wewnêtrznie: Oenobiol revitalisant, cynk, siemiê lniane

zewnêtrznie: szampon Paraderm, Pirolam, kozieradka
kolamara jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-04, 07:33   #4394
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez kolamara Poka¿ wiadomo¶æ
To fakt, teraz to my¶lê, ¿e naprawdê du¿o mi pomog± przy m³odym jak bêdzie deko wiêkszy, bo one takie w³a¶nie rezolutne ju¿.

Myjê co 3 dni przewa¿nie. Przet³uszczaj± siê mo¿e troszeczkê mniej, tak o jeden dzieñ d³u¿ej mogê nie myæ, ale gdybym chodzi³a do pracy nadal (jestem na zwolnieniu) to jednak co 2 dni musia³abym myæ, ¿eby wyj¶æ w dobrym stanie do ludzi. Póki co trochê zapuszczam, nawet normalnie czeszê bez zbêdnego cackania, a by³ czas, ¿e nawet nie czesa³am; tyle, ¿e mia³am krótsze.

No i drugi plus taki, ¿e mogê myæ czymkolwiek - nic mi ju¿ w³osów nie skleja. Wcze¶niej to musia³am myæ szamponami przezroczystymi, rzadszymi, bo te bogatsze w konsystencji, per³owe zlepia³y mi w³osy i wygl±da³y jakbym ich nie umy³a.
Zazdroszczê! Ja jak my³am codziennie, tak myjê Nie zdecydowa³am siê ci±gn±æ wierzbownicy d³u¿ej, jak radzi³a¶. Mnie wysuszy³o, ale na twarzy, nie na g³owie. Mia³am uczucie takiego ¶ci±gniêcia skóry , wiêc odpu¶ci³am. Mo¿e jeszcze spróbujê. Te¿ mogê myæ wszystkim, ale raz w tygodniu profilaktycznie aplikujê szampon przeciw³upie¿owy.

A co do pomocy dziewczynek. Moja kole¿anka tak mia³a - starsza córka i pó¼niej synek (po ponad 5 latach). Ta ma³a by³a przeszczê¶liwa i taka zaanga¿owana w pomoc przy bracie. I to nie by³ s³omiany zapa³
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-06, 01:33   #4395
rutki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Zazdroszczê! Ja jak my³am codziennie, tak myjê Nie zdecydowa³am siê ci±gn±æ wierzbownicy d³u¿ej, jak radzi³a¶. Mnie wysuszy³o, ale na twarzy, nie na g³owie. Mia³am uczucie takiego ¶ci±gniêcia skóry , wiêc odpu¶ci³am. Mo¿e jeszcze spróbujê. Te¿ mogê myæ wszystkim, ale raz w tygodniu profilaktycznie aplikujê szampon przeciw³upie¿owy.

A co do pomocy dziewczynek. Moja kole¿anka tak mia³a - starsza córka i pó¼niej synek (po ponad 5 latach). Ta ma³a by³a przeszczê¶liwa i taka zaanga¿owana w pomoc przy bracie. I to nie by³ s³omiany zapa³
Sorry!,jezeli cos powtorze ,bo nie czytalem calego watku,ale mi pomogl na przetluszczanie,szampon blotny z glinka .....nie pamietam ,z jaka i mam pytanie,czy ta wierzbownica pomogla komus,na lysienie androgenne.Z gory dziekuje!
rutki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-06, 18:22   #4396
malwina2015
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Witam po 3 miesi±cach nieobecno¶ci
Dziewczyny 3 mce temu zakupi³am HAIRMAX LaserBand ( nawet uda³o mi siê wynegocjowaæ zni¿kê) do tego zdecydowa³am sie 2 mce temu na suplementy hairmax.
Jestem pod wra¿eniem, mam mnóstwo odrastaj±cych w³osów! suplementy te¿ s± genialne, poniewa¿ czuje siê przy tym lepiej fizycznie
Od miesi±ca zaczê³am myæ w³osy codziennie, poniewa¿ dowiedzia³am siê ¿e z myciem w³osów jest tak jak z myciem zêbów powinno siê myæ codziennie. Teoria laboratorium w³oskiej marki CRLAB.
Najbardziej ba³am siê, ze przy codziennym myciu bêdê mimo wszystko traciæ wiêcej w³osow, ale dziêki odpowiedniej piêlêgnacji od¿ywek CRLAB z kaszmirem rozczesuj± siê genialnie ( zaznaczam, ze mam bardzo d³ugi w³osy)!!! Na dzieñ dzisiejszy tracê 10-20 w³osów dziennie
Mnie siê uda³o znale¼æ co¶ dla siebie co spowodowa³o, ¿e mogê cieszyæ siê moimi piêknymi.zdrowymi w³osami codziennie bez stosowania ¶rodków farmakologicznych, hormonalnych itp
Wszystkim nieszcze¶liwym, którym utrata w³osów spêdza sen z powiek zycze wszystkiego najlepszego! g³ównie korzystnych wyników leczenia.
Pozdrawiam
malwina2015 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-09, 22:16   #4397
ninka 828
Raczkowanie
 
Avatar ninka 828
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Proszê podzielcie siê, jak to u Was wygl±da z ilo¶ci± wypadania k³aków na dzieñ, tzn. jak± ilo¶æ uwa¿acie za niepokoj±c±. U mnie taka ¶rednia to 70 szt., powy¿ej 120 zaczynam panikowaæ, poni¿ej 50 jestem wniebowziêta Wiem, ¿e to nie jest normalne, ¿e liczê ilo¶æ utraconych w³osów, ale, no có¿, nikt nie jest idealny przynajmniej ja takich nie znam, chociaz znam takich, co to za idea³y siê uwa¿aj±, hihi.
ninka 828 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:59   #4398
Agilla23
Raczkowanie
 
Avatar Agilla23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Dziewczyny, a jak walczyæ z wypadaniem jak siê ma politystyczne jajniki?
Tylko loxon 5% i pigu³y? Ca³y czas walczê, aby unikn±c loxonu, ale jak ma pomóc....
My¶lê teraz o dziecku, jakie ¶rodki s± bezpieczne?
Stresy plus te jajniki, u mnie to chyba ta przyczyna.
__________________
Wewnêtrznie: magnez B6, Vitrum D3, Falvit, pestki s³onecznika i migda³y
Zewnêtrznie: przerwa
Agilla23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-15, 14:24   #4399
Siempretalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 146
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Ja walczê skutecznie dutasterydem, no ale jak chcesz zaj¶æ w ci±¿ê to odpada niestety. Loxonu chyba te¿ w tej sytuacji nie powinna¶ stosowaæ. Mo¿na próbowaæ jakich¶ wcierek naturalnych, witamin itp choæ je¶li cierpisz na FAGA + do tego w pakiecie PCOS, to ciê¿ko bêdzie o jakie¶ sensowne efekty, ja tak siê buja³am kilka lat i dopiero konkretne leki mi pomagaj± niestety.

To walka na ca³e ¿ycie, a decyduj±c siê na dziecko trzeba na d³u¿szy czas po prostu zatrzymaæ leczenie i liczyæ siê z ewentualnym pogorszeniem, choæ wcale tak byæ nie musi

Na pewno masz racjê w kwestii stresu. Ja przez kilka lat ¿y³am z permanentnym lêkiem spowodowanym ³ysieniem i dopiero poprawa na tym polu sprawi³a, ¿e uspokoi³am siê i po prostu odzyska³am ¿ycie, normalnie kamieñ z serca. Mam nadziejê, ¿e podejmiesz najlepsz± decyzjê i wygrasz w³osow± walkê, czego Ci ¿yczê
Siempretalia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-16, 16:33   #4400
201605090958
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomo¶ci: 5 833
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez beauty2 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam, wczoraj znajomy opowiedzia³ mi o fajnym produkcie 3DHair .



Podobno rewelacja, ogl±da³em du¿o filmików na internecie, poczyta³em ulotki i powiem ¿e wygl±da to zachêcaj±co, ale szukam teraz opinii od Was.

On korzysta z kliniki w³osów w Krakowie. Tu znalaz³em opis http://www.beauty-for-you.com.pl/services/3dhair/


Znajomy ma faktycznie fajne w³osy po tym produkcie, ale on ma ciemne. Nie wiem jak to wygl±da na blondach.


Macie jakie¶ zdjêcia, opinie? Chêtnie siê dowiem wiêcej!

Pozdrawiam
Reklamujesz ten produkt w 3 postach na 3 ró¿nych w±tkach wiêc mo¿e Ty nam o czym¶ powiesz?
201605090958 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 20:46   #4401
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Ju¿ kiedy¶ zamieszcza³am tu zdjêcia swojego problemu jednak wrócê do tego i raz jeszcze poka¿ê Wam jak sytuacja siê ma u mnie od jesieni 2012 roku a¿ do dzi¶.

Pa¼dziernik 2012:







Luty 2013:







---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Pa¼dziernik 2013:



Marzec 2014







Styczeñ 2016:











Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 20:58   #4402
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Gaya, na zdjeciach poprawa wydaje sie spora, a co Ty uwazasz?


Ja doszlam do wniosku, ze moje wypadanie wlosow spowodowane bylo tarczyca lub grzybica (w sierpniu bralam na to leki leki z innego powodu). Albo dwa w jednym.
Aktualnie nie leci mi prawie nic, mam wysyp baby hair i tak jakos pd wrzesnia...
__________________
...

Edytowane przez enn_
Czas edycji: 2016-01-16 o 21:05
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:11   #4403
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, na zdjeciach poprawa wydaje sie spora, a co Ty uwazasz?


Ja doszlam do wniosku, ze moje wypadanie wlosow spowodowane bylo tarczyca lub grzybica (w sierpniu bralam na to leki leki z innego powodu). Albo dwa w jednym.
Aktualnie nie leci mi prawie nic, mam wysyp baby hair i tak jakos pd wrzesnia...
Jest lepiej. Po domu ju¿ mogê bez posypki chodziæ. Nie wiem czy to zas³uga hormonów tarczycy czy spironolu, czy biotebala czy skrzypu i pokrzywy czy wszystkiego razem po trosze
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:16   #4404
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Mnie sie wydaje, ze biotyna mi nie pomogla. Z kolei mamie skrzyp i pokrzywa pomagaly na szalone wypadanie po lekach, ale ja nigdy nie bralam, bo bym nie polknela tabletek.
Ze Spironolem nie mam doswiadczenia, wiec nie wiem. Ja mysle, ze u mnie tarczyca byla nie bez znaczenia.

W kazdym razie ciesze sie, ze jest lepiej. a jak poza wlosami? Mnie nie jest tak zimno jak rok temu, jestem zachwycona!
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 21:22   #4405
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie sie wydaje, ze biotyna mi nie pomogla. Z kolei mamie skrzyp i pokrzywa pomagaly na szalone wypadanie po lekach, ale ja nigdy nie bralam, bo bym nie polknela tabletek.
Ze Spironolem nie mam doswiadczenia, wiec nie wiem. Ja mysle, ze u mnie tarczyca byla nie bez znaczenia.

W kazdym razie ciesze sie, ze jest lepiej. a jak poza wlosami? Mnie nie jest tak zimno jak rok temu, jestem zachwycona!
Ja nie po³ykam tabletek pijê skrzyp + pokrzywê.
A ogólnie od czasu leczenia tarczycy jest bardzo dobrze Tylko ¿e ci±gle jestem jeszcze na etapie ustawiania dawki bo ma³a i ma³a ;/
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-16, 22:33   #4406
JULIANNA5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Siempretalia,
jak d³ugo bierzesz Dutasteryd? i w jakiej dawce? no i o ile procent zmniejszy³ wypadanie?Ja leczê siê finasterydem.
JULIANNA5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-17, 12:21   #4407
madzia155
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: W³oc³awek
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

dziewczyny! Czy która¶ z was mia³a przepisane :"cycloprygnova" ?
bojê siê zacz±c tego braæ. Przepisa³a mi to pani gin./endo gdy posz³am do niej z moim problemem lec±cych w³osów, niskiego fsh po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych rok temu
ju¿ nie wiem co robiæ z tymi w³osami, mam przeswity z tylu glowy, nie na czubku, tylko z tylu taki przedzialek, czesze sie inaczej...czy ktoras z was ma takie problmy?
madzia155 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 07:37   #4408
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Jest lepiej. Po domu ju¿ mogê bez posypki chodziæ. Nie wiem czy to zas³uga hormonów tarczycy czy spironolu, czy biotebala czy skrzypu i pokrzywy czy wszystkiego razem po trosze
Gaya, super! Gratki
Cieszê siê razem z Tob± , bo mo¿e dla mnie te¿ jest nadzieja (jeste¶my w podobnym wieku).
A jak z u¿ywaniem wcierek? W dniu, w którym nie myjesz w³osów stosujesz wcierkê na posypkê ?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:44   #4409
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Anna07_07 Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, super! Gratki
Cieszê siê razem z Tob± , bo mo¿e dla mnie te¿ jest nadzieja (jeste¶my w podobnym wieku).
A jak z u¿ywaniem wcierek? W dniu, w którym nie myjesz w³osów stosujesz wcierkê na posypkê ?
Anna, wcierkê Pharmaceris stosujê tylko w dniu kiedy myjê w³osy, spryskujê skórê g³owy na jakie¶ 1-5 godzin w zale¿no¶ci od czasu jakim dysponujê i planów na dzieñ. Natomiast po myciu, zanim wysuszê w³osy, spryskujê g³owê jantarem. Czasem stosujê na godzinê lub dwie przed myciem olejek khadi w po³±czeniu z jak±¶ mask± np. z Biovaxa, wtedy nie u¿ywam wcierki. Obecnie mam trochê czasu wolnego i wychodziæ nie muszê przez kilkana¶cie dni dlatego postanowi³am mocniej zadbaæ o pielêgnacjê skóry g³owy. Z racji poprawy i tego ¿e nie muszê wychodziæ z domu, posypki u¿ywam bardzo niewiele a wcierki dwa razy dziennie. Nie zale¿y mi na idealnym wygl±dzie w³osów przez te dni wiêc postanowi³am zu¿yæ szampon i od¿ywkê z Pharmacerisa, któr± dotychczas stosowa³am sporadycznie. Raz na jaki¶ czas stosujê scrub rokitnikowy. Mam te¿ jeszcze do zu¿ycia resztê szamponu z palm± saba³ow± Biokap i serum te¿ Biokap z palm±. W najbli¿szych dniach wszystko to pójdzie do zu¿ycia, bo potem gdy wrócê do pracy znowu zaistnieje konieczno¶æ sporadycznego stosowania. Ale - ku mojemu zaskoczeniu - w³osy wcale ¼le nie wygl±daj± i jak najbardziej mogê nawet wyj¶æ do sklepu
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2016-01-18, 09:50   #4410
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Walka z lysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego lysienia.cz III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Anna, wcierkê Pharmaceris stosujê tylko w dniu kiedy myjê w³osy, spryskujê skórê g³owy na jakie¶ 1-5 godzin w zale¿no¶ci od czasu jakim dysponujê i planów na dzieñ. Natomiast po myciu, zanim wysuszê w³osy, spryskujê g³owê jantarem. Czasem stosujê na godzinê lub dwie przed myciem olejek khadi w po³±czeniu z jak±¶ mask± np. z Biovaxa, wtedy nie u¿ywam wcierki. Obecnie mam trochê czasu wolnego i wychodziæ nie muszê przez kilkana¶cie dni dlatego postanowi³am mocniej zadbaæ o pielêgnacjê skóry g³owy. Z racji poprawy i tego ¿e nie muszê wychodziæ z domu, posypki u¿ywam bardzo niewiele a wcierki dwa razy dziennie. Nie zale¿y mi na idealnym wygl±dzie w³osów przez te dni wiêc postanowi³am zu¿yæ szampon i od¿ywkê z Pharmacerisa, któr± dotychczas stosowa³am sporadycznie. Raz na jaki¶ czas stosujê scrub rokitnikowy. Mam te¿ jeszcze do zu¿ycia resztê szamponu z palm± saba³ow± Biokap i serum te¿ Biokap z palm±. W najbli¿szych dniach wszystko to pójdzie do zu¿ycia, bo potem gdy wrócê do pracy znowu zaistnieje konieczno¶æ sporadycznego stosowania. Ale - ku mojemu zaskoczeniu - w³osy wcale ¼le nie wygl±daj± i jak najbardziej mogê nawet wyj¶æ do sklepu
W³osy wygl±daj± super!
Poprawa nast±pi³a natychmiast , czy etapami po wprowadzeniu leków?
Jak od¿ywka z Pharmacerisa (mam szampon i wcierkê) i co powiesz o tym serum z Biokapa?
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.