Prostytutka na pierwszy raz ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-17, 00:16   #61
Calypse
Przyczajenie
 
Avatar Calypse
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 9
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość

Istnieje jeszcze coś pomiędzy uważaniem, że płacenie za seks jest normalne, a potępienie tego. Potępienie, CHORA uszczypliwość, masz chyba zamiłowanie do mocnych słów i patosu.

A nie potępiają? "Idiotyczny pomysł", " ktoś taki nie zasługuje na szacunek", "osiemnastolatek który musi płacić kobiecie za seks ma jakiś problem ze sobą", "ktoś kto płaci za seks to nieudacznik, życiowa niedojda".
Mało jak na potępienie? Dla mnie nie. A uszczypliwość chora, bo raczej nie zdrowa. Tak od razu komuś sarkazmem w twarz rzucać po jednej wypowiedzi, ot tak nie jest raczej "zdrowe"
Calypse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:18   #62
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Calypse Pokaż wiadomość
A nie potępiają? "Idiotyczny pomysł", " ktoś taki nie zasługuje na szacunek", "osiemnastolatek który musi płacić kobiecie za seks ma jakiś problem ze sobą", "ktoś kto płaci za seks to nieudacznik, życiowa niedojda".
Mało jak na potępienie? Dla mnie nie. A uszczypliwość chora, bo raczej nie zdrowa. Tak od razu komuś sarkazmem w twarz rzucać po jednej wypowiedzi, ot tak nie jest raczej "zdrowe"
No. Tak.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:19   #63
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
00:52
Podforum fioletowego forum o paznokciach. Acz z drugą uwaga się zgadzam. Blondi zachowaj dla koleżanek
Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
01:00
Podforum fioletowego forum o paznokciach. Faktycznie. O męska opinie się tu potykasz na każdym kroku.
Error, wykryto edycje posta Jednak się ze mną nie zgadza ale jednak mniej uszczypliwie i nie wiem co myśleć.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą

Edytowane przez beznadziejny123
Czas edycji: 2016-01-17 o 00:20
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:20   #64
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Error, wykryto edycje posta Jednak się ze mną nie zgadza.
Owszem. Tamten post mi nie brzmiał po napisaniu. Z resztą i tak go zdążyłeś wcześniej zacytować. Nie wypieram się i dalej zgadzam.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:22   #65
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Teraz to ja edytowałem, widzisz, jesteśmy tacy sami. A Ty nie chciałaś być moją koleżanką
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:22   #66
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Twoje niekobiety na fioletowym forum to najczęściej mizogini, którzy nie trzymali za rękę i upatruja problemu w połowie społeczeństwa, zamiast w sobie. Ciężko ich nazwać mężczyznami.

---------- Dopisano o 01:22 ---------- Poprzedni post napisano o 01:22 ----------

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
teraz to ja edytowałem, widzisz, jesteśmy tacy sami. A ty nie chciałaś być moją koleżanką
1:1
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:27   #67
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Twoje niekobiety na fioletowym forum to najczęściej mizogini, którzy nie trzymali za rękę i upatruja problemu w połowie społeczeństwa, zamiast w sobie. Ciężko ich nazwać mężczyznami.

1:1
O to akurat prawda. Za duże wymagania, lecą na kasę, lecą na wygląd, zdradzają 5 razy dziennie bla bla bla

Z tym 1:1 to przesadziłaś troszkę bo ja edytowałem kiedy nie było żadnych odpowiedzi
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 00:35   #68
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Ciężko ich nazwać mężczyznami.
Nazywa się chyba tak wszystkie dojrzałe płciowo, męskie osobniki Homo sapiens sapiens ale co ja tam wiem.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 00:40   #69
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Są interpretacje prawne, biologiczne i kulturowe Nie ma co udawać, że nie wiadomo o co chodzi
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 01:22   #70
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Ja bym nie chciała przeżyć pierwszego razu z prostytutką, następne ewentualnie jeszcze mogę sobie wyobrazić, ale pierwszy jakoś nie, ten się pamięta Jakbym była sama to może kiedyś bym skorzystała- nie wykluczam (mówię o męskiej i damskiej wersji), ale póki co jestem na nie, bo w seksie nawet na jeden raz musi być dla mnie to pożądanie z obu stron, taki jest najlepszy Bo jak się płaci komuś to on równie dobrze może myśleć o Tobie "ale pasztet".
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 08:22   #71
domarka
Raczkowanie
 
Avatar domarka
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 445
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

[QUOTE=harleyka;54163609]Jego problemem nie jest twarz, tylko że niewiadomo, ile ewentualna sekspartnerkaniezroxy miała penisów w ustach hue hue hue

Hahaha, no dokładnie, na pewno pani z roxy miała mniej xd tylko, że jeszcze za taki luksus musisz płacić ;/ sensowne
domarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 15:17   #72
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Uważaj na słowa Harlej, ja jestem mężczyzną z krwi i kości Chociaż znalazloby się tu paru poszukiwaczy żon na wizażu
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:41   #73
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez zibi87 Pokaż wiadomość
Dam Ci kilka rad męskim okiem.

Po pierwsze nie słuchaj kobiet. Największym wrogiem kobiety jest Pani lekkich obyczajów i różnego rodzaju kobiety, które nie trzymają się konwenansów. Dlaczego? To bardzo proste. Takie kobiety "psują" rynek matrymonialny kobietom, które szukają trwałego związku. Kobiety będą robiły wszystko, żeby obrzydzić prostytutki. Zwyczajnie to ignoruj i rób swoje.

A ich hipokryzja przerasta wszystko. Iść do łóżka z nowo poznanym facetem w klubie to ok, a skorzystanie z prostytutki to zbrodnia . Większość będzie jeszcze próbowała pisać jakim jesteś nieudacznikiem, bo przecież masa dostępnych kobiet w klubie. Tylko pamiętaj, że w klubie musisz poskakać w okół napalonych samców, postawić kilka drinków, a później MOŻE jakaś zeche wyjść z tobą z klubu i później wieź przepoconą, nawaloną kobietę do domu... Prostytutka to inna bajka. Płacisz, wymagasz i masz to co chcesz.

Nawet nie wiesz ile facetów chodzi na prostytutki . Czasami na męskich spotkaniach, po wypiciu można posłuchać niezłych historii... To są tematy tabu i pamiętaj, żeby nigdy nie przyznawać się kobiecie! Założe się, że conajmniej jedna kobieta tutaj się wpisująca ma chłopaka "dziwkarza", a o tym nawet nie wie i nigdy się nie dowie.

Teraz do rzeczy. Czy warto iść do prostytutki? Na to pytanie musisz odpowiedzieć sobie sam. Jeżeli nie jesteś zbytnio emocjonalny, nie przywiązujesz wielkiej wagi do seksu i cenisz swój czas to pewnie warto.

A spotkanie przebiega bardzo prosto. Pierw wyszukujesz dziewczyne na roksie. Później idziesz na pewne forum (nie będę podawał nazwy, ale znajdziesz w necie) i czytasz o niej temat. Nie idź w ciemno! Opinie o kobietach są w necie i warto się nimi zainteresować, żeby nie wywalić kasy w błoto. Dzwonisz, podaje ci adres, mówi kiedy przyjśc. Przed przyjściem będzie chciała pewnie jeszcze jeden telefon. Idziesz, wchodzisz, dajesz kasę, idziesz się umyć, a później już wiadomo.



Dobrze to przemyśl!
Wybrałem sobie panią ale nie znalazłem na garsoniera zadnych opini o niej.Jechać w ciemno ? Mam zamiar wybrać się w piątek.

xxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-19 o 11:10 Powód: link
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 21:52   #74
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Wybrałem sobie panią ale nie znalazłem na garsoniera zadnych opini o niej.Jechać w ciemno ? Mam zamiar wybrać się w piątek.

xxx
nowe podejście do reklamy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-19 o 11:11 Powód: link
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:11   #75
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Wybrałem sobie panią ale nie znalazłem na garsoniera zadnych opini o niej.Jechać w ciemno ? Mam zamiar wybrać się w piątek.

link
Łaaaa


ale lepiej nie jedź w ciemno bo to może być podpucha
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-19 o 11:11 Powód: link
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:26   #76
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Łaaaa


ale lepiej nie jedź w ciemno bo to może być podpucha

No petarka jest ale jak mam ją sprawdzić ;<

W ostatni piątek była z 250 na 100 zł ... ale nie mogłem się dodzwonić ;P

Edytowane przez Furth
Czas edycji: 2016-01-18 o 22:29
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:31   #77
201701300916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 98
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez domarka Pokaż wiadomość
Co się porobiło z tymi ludźmi.. 18letni chłopcy wolą iść na prostytutki, niż poczekać na prawdziwą miłość
Oj, na prawdziwą miłość to się chłopak może nie doczekać w dzisiejszych czasach.

Cytat:
Napisane przez niebieskosc4 Pokaż wiadomość
Już chyba rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby skoczyć do jakiegoś klubu wyrwać pierwszą chętną :P
Gdzie tu logika? Zamiast umówić się słownie na wymianę: pieniądz za stosunek, zaliczy podpitą laskę po clubbingu, która może sobie coś pomyśli i zostanie skrzywdzona.
Druga sprawa - uważaj, bo dziewczyny w klubach rozdają na lewo i prawo. Tzn. niektóre tak, ale najczęściej te z 30-kg nadwagą. A czy to taka satysfakcja przelecieć dziewoję, na którą nie mamy najmniejszej ochoty? Do krocza modelek też można sobie zapewnić szybki dostęp, ale to jest dla wymiataczy. Kogoś ze stylówą Clooneya oraz całym jego zapleczem, włącznie z portfelem.
Większość Polek jest jednak porządnicka.
Na tego typu portalu dziewczynę o ciele modelki może sobie po prostu wybrać.
Jeśli nie chce mu się randkować lub jest aspołeczny, a potrzebuje spuścić z krzyża to czemu nie? Tylko się nie zakochaj, kolego
201701300916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-18, 22:33   #78
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
No petarka jest ale jak mam ją sprawdzić ;<

W ostatni piątek była z 250 na 100 zł ... ale nie mogłem się dodzwonić ;P
Nie znam się na tym ale jeśli nie ma żadnych opinii na garso to możliwe, że przywędrowała nie wiadomo skąd i zmieniła wirtualną osobowość Jak czytałem więcej w temacie to dużo było takich wędrowniczek Dla niektórych to styl życia, jeżdżą po świecie i dbają o kondycję psychiczną społeczeństwa, prawdziwe bohaterki
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-19, 23:29   #79
Furth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 32
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Czy to nie ta sama laska ??

xxx

i tu


xxx


Tak se czaiłem ten sam nr tel w sumie podobna ;O
I ceny nieco inne nie ogarniam już tego pany , pomocy

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-20 o 14:00 Powód: linki
Furth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-20, 10:04   #80
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Furth Pokaż wiadomość
Czy to nie ta sama laska ??

xxxx

i tu


xxxx


Tak se czaiłem ten sam nr tel w sumie podobna ;O
I ceny nieco inne nie ogarniam już tego pany , pomocy
My tu nie jesteśmy od pomocy w wyborze dziwki, sorry.
I kto się jara przeszukiwaniem takich portali.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-01-20 o 14:00 Powód: linki cytat
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 12:29   #81
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

jestem prawie pewna, że założyciel tematu to panienka z tego ogłoszenia, która zaczyna stawiać pierwsze kroki w branży i szuka klientów lub ktoś, kto umieścił tam fotki bez jej zgody. Niemniej sprawa zostaje zgłoszona.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 16:12   #82
egotego
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Bllanca Pokaż wiadomość
Ja też jestem zdania, że korzystanie z usług prostytutek to jak napis na czole "życiowa niedojda".

Ale mam pytanie do Pana, który okazał się znawcą tematu. Czy naprawdę na męskich spotkaniach faceci rozmawiają o swoich przygodach z dziwkami? Ja myślałam, że to należy do największych sekretów. Przecież to tak jakby wprost powiedzieć "żadna nie chciała się ze mną przespać, więc musiałem komuś zapłacić, żeby się mną zainteresował".
Nigdy nie zrozumiem tego toku myślenia, pisząc, że "żadna mnie nie chciała i musiałem zapłacić", to sądzisz, że jeśli facet ma ochotę na seks to "przeleci" każdą dziewczynę aby miała pochwę?

Jeśli tak to powiem Ci coś, w pewnym okresie życia, korzystałem kilka razy z usług tych pań, i nie dlatego że żadna mnie nie chciała, ale dlatego, że nie poznałem, albo nie było szans na związek z tymi z którymi ja bym chciał.
Było to na studiach, dziewczyny z grupy a było ich kilka, plus z drugiej grupy, wspólne wykłady, też kilka, latały za mną jak szalone i same mnie zapraszały mnie gdzieś....na pstryknięcie palcem miałbym którąś z nich w swojej sypialni, ale co z tego jak akurat te dziewczyny nie było w moim typie i mi się zwyczajnie nie podobały, nie podniecały mnie, i nie miałem ochotę ani widzieć je nago ani z nimi obcowac seksualnie, szczerze? Wolałbym już "zwalić konia" niż z którąś z nich iść do łóżka.

Były 3 kobiety w moje grupie, które mnie pociągały na maksa, ale co z tego, dwie mężatki czyli nie do zdobycia, a jedna nie była mną zainteresowana.
Tego czasu po clubach dużo nie chodziłem, ale te łatwe, które można było wyrwać to po pierwsze przeważnie były "na☠☠☠ane" po drugie wyglądały jak zdziry, a po trzecie, żadna z nich nie była dość atrakcyjną, od jakąś z braku laku może i można by było wyrwać, ale wieźć coś takiego do domu? Czy płacić za hotel? Bo seks w toalecie gdzie jest kolejka do skorzystania z tej toalety to nic przyjemnego.

A prostytutka? Wybierasz JAKA CI SIĘ PODOBA, TAKĄ Z KTÓRĄ MASZ OCHOTĘ NA SEKS, płacisz i masz full opcje, rodzaj seksu, pozycję seksualne, wszystko wybierasz TY, i co najważniejsze, że uprawiasz seks z kobietą którą POŻĄDASZ SEKSUALNIE.

Są portale, np roksa, są zdjęcia, widać jak wyglądają i wiesz którą pragniesz seksualnie a którą nie i wybierasz adekwatnie pod swój gust. Oczywiście fotki mogą być podstawione, ale na miejscu jak otwiera drzwi inna panna, to nikt nie każę wchodzić, można podziękować i wycofać się, a najlepiej, jeszcze przy umawianiu się przez telefon zastrzec, że jeśli fotki okażą się fikcyjne to się nie skorzysta z usług, wtedy czasem sama się przyzna aby nie tracić czasu.
egotego jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:19   #83
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez egotego Pokaż wiadomość
Nigdy nie zrozumiem tego toku myślenia, pisząc, że "żadna mnie nie chciała i musiałem zapłacić", to sądzisz, że jeśli facet ma ochotę na seks to "przeleci" każdą dziewczynę aby miała pochwę?

Jeśli tak to powiem Ci coś, w pewnym okresie życia, korzystałem kilka razy z usług tych pań, i nie dlatego że żadna mnie nie chciała, ale dlatego, że nie poznałem, albo nie było szans na związek z tymi z którymi ja bym chciał.
Było to na studiach, dziewczyny z grupy a było ich kilka, plus z drugiej grupy, wspólne wykłady, też kilka, latały za mną jak szalone i same mnie zapraszały mnie gdzieś....na pstryknięcie palcem miałbym którąś z nich w swojej sypialni, ale co z tego jak akurat te dziewczyny nie było w moim typie i mi się zwyczajnie nie podobały, nie podniecały mnie, i nie miałem ochotę ani widzieć je nago ani z nimi obcowac seksualnie, szczerze? Wolałbym już "zwalić konia" niż z którąś z nich iść do łóżka.

Były 3 kobiety w moje grupie, które mnie pociągały na maksa, ale co z tego, dwie mężatki czyli nie do zdobycia, a jedna nie była mną zainteresowana.
Tego czasu po clubach dużo nie chodziłem, ale te łatwe, które można było wyrwać to po pierwsze przeważnie były "na☠☠☠ane" po drugie wyglądały jak zdziry, a po trzecie, żadna z nich nie była dość atrakcyjną, od jakąś z braku laku może i można by było wyrwać, ale wieźć coś takiego do domu? Czy płacić za hotel? Bo seks w toalecie gdzie jest kolejka do skorzystania z tej toalety to nic przyjemnego.

A prostytutka? Wybierasz JAKA CI SIĘ PODOBA, TAKĄ Z KTÓRĄ MASZ OCHOTĘ NA SEKS, płacisz i masz full opcje, rodzaj seksu, pozycję seksualne, wszystko wybierasz TY, i co najważniejsze, że uprawiasz seks z kobietą którą POŻĄDASZ SEKSUALNIE.

Są portale, np roksa, są zdjęcia, widać jak wyglądają i wiesz którą pragniesz seksualnie a którą nie i wybierasz adekwatnie pod swój gust. Oczywiście fotki mogą być podstawione, ale na miejscu jak otwiera drzwi inna panna, to nikt nie każę wchodzić, można podziękować i wycofać się, a najlepiej, jeszcze przy umawianiu się przez telefon zastrzec, że jeśli fotki okażą się fikcyjne to się nie skorzysta z usług, wtedy czasem sama się przyzna aby nie tracić czasu.
jesteś laską z ogłoszenia czy kolesiem z marketingu szeptanego ?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:45   #84
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
jesteś laską z ogłoszenia czy kolesiem z marketingu szeptanego ?
Niekoniecznie, to dość popularne poglądy. Sam jakoś nie poszedłbym na panienki ale troszkę racji facet ma. Zależy od tego co dla kogo w seksie jest ważne.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 17:52   #85
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
troszkę racji facet ma
Czemu troszkę, boisz się, że wizażanki skrytykujo? Pisz, że ma rację i tyle
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:02   #86
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Czemu troszkę, boisz się, że wizażanki skrytykujo? Pisz, że ma rację i tyle
Po prostu nie podzielam jego zdania w całości. Dla wszystkich o jego upodobaniach ma pełnię racji.
Też bym chciał by kobieta z którą będę uprawiał seks była dla mnie atrakcyjna, każdy by chciał. Jednak ważne dla mnie jest także to bym ja ją pociągał (miszyn impasybul). Dla niego istotne jest jedynie obcowanie z pięknym ciałem w fajny sposób, sam nie potrzebuje do spełnienia czuć się dla niej seksi.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:39   #87
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Po prostu nie podzielam jego zdania w całości. Dla wszystkich o jego upodobaniach ma pełnię racji.
Też bym chciał by kobieta z którą będę uprawiał seks była dla mnie atrakcyjna, każdy by chciał. Jednak ważne dla mnie jest także to bym ja ją pociągał (miszyn impasybul). Dla niego istotne jest jedynie obcowanie z pięknym ciałem w fajny sposób, sam nie potrzebuje do spełnienia czuć się dla niej seksi.
Znam ten ból. Najbardziej mi się podoba w dziewczynie świadomość, że za mną tęskni, sama pisze, proponuje spotkania itd Prostytutka tego nie zapewni. Ale jak ktoś wymaga tylko kawałka zgrabnego mięsa, bez pojawienia się żadnych uczuć wyższych to nie mam prawa tego krytykować, ludzie są różni.
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:41   #88
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
Znam ten ból. Najbardziej mi się podoba w dziewczynie świadomość, że za mną tęskni, sama pisze, proponuje spotkania itd Prostytutka tego nie zapewni. Ale jak ktoś wymaga tylko kawałka zgrabnego mięsa, bez pojawienia się żadnych uczuć wyższych to nie mam prawa tego krytykować, ludzie są różni.
Ok, tylko jak ktoś taki ma zbudować normalną relację, związek później?
To jak z facetami oglądającymi porno. Jeden sobie popatrzy i fajnie a drugi później bóg wie czego oczekuje od dziewczyny.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 18:51   #89
beznadziejny123
Wtajemniczenie
 
Avatar beznadziejny123
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 625
GG do beznadziejny123
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez pffe Pokaż wiadomość
Ok, tylko jak ktoś taki ma zbudować normalną relację, związek później?
To jak z facetami oglądającymi porno. Jeden sobie popatrzy i fajnie a drugi później bóg wie czego oczekuje od dziewczyny.
A jak ta prostytutka do której pójdzie ma zbudować normalną relację, związek później?

A może jest tak, że nie każdy człowiek będzie miał prawdziwy związek, nie każdy będzie miał żonę, dom, dzieci? Nie da się wszystkich zadowolić. Gdyby mógł i potrafił to by miał na co dzień kochającą partnerkę, widocznie nie potrafi jej zdobyć bo ma braki w charakterze i w świadomości ludzkiej natury, ja gdybym mógł mieć prawdziwy związek to bym się nie zastanawiał nawet. Ale już chyba lepsza ta prostytutka niż nic. Tzn ja się nie wybieram, żeby nie było :P Za to na co mam ochotę to ona powinna płacić
__________________

Oddaj głos w ankiecie:
Męska dominacja... <ziewa>... znowu?

Cytat:
Napisane przez elvegirl
Babskie forum, normalna rzecz że jest dużo jednoczesnych PMSów i się baby raz na jakiś czas pokłócą
beznadziejny123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:11   #90
pffe
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 19 306
Dot.: Prostytutka na pierwszy raz ?

Cytat:
Napisane przez beznadziejny123 Pokaż wiadomość
A jak ta prostytutka do której pójdzie ma zbudować normalną relację, związek później?

A może jest tak, że nie każdy człowiek będzie miał prawdziwy związek, nie każdy będzie miał żonę, dom, dzieci? Nie da się wszystkich zadowolić. Gdyby mógł i potrafił to by miał na co dzień kochającą partnerkę, widocznie nie potrafi jej zdobyć bo ma braki w charakterze i w świadomości ludzkiej natury, ja gdybym mógł mieć prawdziwy związek to bym się nie zastanawiał nawet. Ale już chyba lepsza ta prostytutka niż nic. Tzn ja się nie wybieram, żeby nie było :P Za to na co mam ochotę to ona powinna płacić
Prostytutka to traktuje jak pracę.
pffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-01 19:49:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:06.