Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-25, 15:03   #3811
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ej, ja chadzam do urzędu w sukience w koty a w sądach chyba przeciętny zjadacz chleba tez za często nie gości.

Żeby nie było, garderoba Majowa dla mnie jest estetycznie straszna i mało uniwersalna ale te argumenty o sądach i chrzcinach akurat do mnie nie trafiają.
do mnie też nie (mimo że styl mai leży na przeciwnym biegunie do mojego)
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:08   #3812
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
do mnie też nie (mimo że styl mai leży na przeciwnym biegunie do mojego)
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:08   #3813
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Niby tak, ale jak musi isc do urzędu, sądu, jakiejkolwiek instytucji to chyba nie bardzo w bluzie w banany..
istnieją ludzie którzy nie czują żadnego dyskomfortu w tym by przyjść do w/w miejsc w bluzie w banany na rozmowę o pracę na przykład też. można im nawet powiedzieć wprost ze są niestosownie ubrani, a przy nast. okazji będzie to samo taki stan umysłu i tyle. dla ludzi postronnych to mocno dziwne, dla takich osób - zupełnie normalne.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:10   #3814
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
A głupia jestem, myślałam że dolar aus jest blisko usa - dopiero sprawdziłam i widzę, że trzeba było nabyć wszystko, czego potrzeba. $27 za serum, a akurat to było najdroższe :/ Jak chcesz, mogę przywieźć coś, może uda się jeszcze pomacać (w Polsce będę w marcu).

Jakbyś miała szansę jeszcze być w sklepie to chętnie bym skorzystała z twojej propozycji.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:11   #3815
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV




oleskę ostatnio stać na nowe filmy tylko gdy otrzyma darmową pakę z kosmetykówzduporyki. już nawet nie wymienia nazwy tego sklepu, tylko udaje, że "testuje".
mała kłamczuszka

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:11   #3816
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

oleskę ostatnio stać na nowe filmy tylko gdy otrzyma darmową pakę z kosmetykówzduporyki. już nawet nie wymienia nazwy tego sklepu, tylko udaje, że "testuje".
mała kłamczuszka
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:12   #3817
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
istnieją ludzie którzy nie czują żadnego dyskomfortu w tym by przyjść do w/w miejsc w bluzie w banany na rozmowę o pracę na przykład też. można im nawet powiedzieć wprost ze są niestosownie ubrani, a przy nast. okazji będzie to samo taki stan umysłu i tyle. dla ludzi postronnych to mocno dziwne, dla takich osób - zupełnie normalne.
a w to nie wątpię. Dla mnie to dziecinne i śmieszne. (Chociaż nie uważam tez, że każdy musi być ''wygarsonkowany'' przy takich okazjach)
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:12   #3818
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość


oleskę ostatnio stać na nowe filmy tylko gdy otrzyma darmową pakę z kosmetykówzduporyki. już nawet nie wymienia nazwy tego sklepu, tylko udaje, że "testuje".
mała kłamczuszka
coś kiepsko wygląda.. mówiła coś w filmie? zerknęłam tylko na kilka klatek zwabiona tą miniaturką.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:13   #3819
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
coś kiepsko wygląda.. mówiła coś w filmie? zerknęłam tylko na kilka klatek zwabiona tą miniaturką.
nie, tylko testuje dary wiadomego pochodzenia. ale wygląda faktycznie źle, może jest chora? wygląda trochę jak przy problemach z tarczycą (proszę mnie nie wyzywać! nie feruję wyroków, nie diagnozuję przez neta!)
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:14   #3820
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
a w to nie wątpię. Dla mnie to dziecinne i śmieszne. (Chociaż niekoniecznie uważam, że każdy musi być ''wygarsonkowany'' przy takich okazjach)
ja też uważam, że nie trzeba zaraz w kołnierze i plisy uderzać, ale to do czego niektórzy są zdolni czasem to szok
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:15   #3821
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Ej, ja chadzam do urzędu w sukience w koty a w sądach chyba przeciętny zjadacz chleba tez za często nie gości.

Żeby nie było, garderoba Majowa dla mnie jest estetycznie straszna i mało uniwersalna ale te argumenty o sądach i chrzcinach akurat do mnie nie trafiają.
Do mnie też, zwłaszcza że elegancki strój nie musi oznaczać koszuli i spodni w kant. Dojrzałam u niej czarną sukienkę z białymi paskami na wysokości biustu- przecież taka sukienka powinna się sprawdzić w większości sytuacji wymagających bardziej eleganckiego stroju, nie wszystkich oczywiście. Ja jestem bardziej przerażona stanem tych ubrań, zwyczajnie wstydziłabym się chodzić do pracy w tak spranych, znoszonych koszulkach. Do mnie nie trafia też argument, że pracuje głównie z dziećmi więc nie musi zbytnio się przykładać do tego co nosi.

Cytat:
Napisane przez paczusia Pokaż wiadomość
jezu! przepadłam...

http://www.horkruks.com/search/label/outfits

ta dziewczyna jest tak nieziemsko piękna, aż nierealna.

te rysy, te usta... jopię się w jej zdjęcia jak sroka w gnat
Usta nie do końca naturalne ale fakt że prezentują się pięknie. Laura ogólnie ma cudowny wygląd.
__________________
Tumblr
Instagram

Edytowane przez iamdanifromcalifornia
Czas edycji: 2016-01-25 o 15:17
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:18   #3822
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
Do mnie też, zwłaszcza że elegancki strój nie musi oznaczać koszuli i spodni w kant. Dojrzałam u niej czarną sukienkę z białymi paskami na wysokości biustu- przecież taka sukienka powinna się sprawdzić w większości sytuacji wymagających bardziej eleganckiego stroju, nie wszystkich oczywiście. Ja jestem bardziej przerażona stanem tych ubrań, zwyczajnie wstydziłabym się chodzić do pracy w tak spranych, znoszonych koszulkach i to nie ma znaczenia, że pracuje głównie z dziećmi.

Dokładnie!
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:19   #3823
evvelinek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7 294
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
nie, tylko testuje dary wiadomego pochodzenia. ale wygląda faktycznie źle, może jest chora? wygląda trochę jak przy problemach z tarczycą (proszę mnie nie wyzywać! nie feruję wyroków, nie diagnozuję przez neta!)
no właśnie, dla mnie wygląda jakby właśnie przeszła jakieś hardcorowe przeziębienie czy grypę.. nie oglądam jej i jak teraz włączyłam to od razu zobaczyłam różnicę w porównaniu do filmików sprzed paru tyg.
evvelinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:23   #3824
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
oglądam sobie filmik o tym, jak wstawać wcześniej, a tam komentarz:


Mamusia i Lilusia 11 miesięcy temu
Chcesz wstawać wcześniej? Mija rada: zrób sobie dzidziusia😄

w takich momentach mam ochote przestac byc miła i odpisac "dzięki za radę, parówo" :C
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:23   #3825
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
no właśnie, dla mnie wygląda jakby właśnie przeszła jakieś hardcorowe przeziębienie czy grypę.. nie oglądam jej i jak teraz włączyłam to od razu zobaczyłam różnicę w porównaniu do filmików sprzed paru tyg.
bardzo mocno jej wyszło to takie wole pod brodą, to nie jest dobry objaw...
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:24   #3826
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez PlantsOnMyPlate Pokaż wiadomość
Ona właśnie nie chce być elegancka. Często powtarza, ze ubiera się na sportowo. Tylko te polo było na sytuacje w stylu 'muszę wyglądać bardziej wyjściowo'. I to akurat jest totalnie śmieszne
Minimalizm według jej definicji też jest. Ma ciuchy, które często nosi i nie wiszą w szafie nieużywane.
Dorzuciłabym tam jakąś koszule, spódnice/eleganckie spodnie. Już nawet nie muszą być w kant, jest masa innych opcji.
mam wrażenie ze ona ze "skrajnego konsumpcjonizmu" i bycia "posiadanym przez rzeczy" wpadła i tak w "posiadanie przez rzeczy", ale z drugiej skrajnej strony - bede nosic az mi sie na dupie nie rozpadnie.

miałam taki okres bycia "pod prąd", jak Maja, gdzieś w gimnazjum

Edytowane przez 201605301111
Czas edycji: 2016-01-25 o 15:25
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:24   #3827
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez evvelinek Pokaż wiadomość
istnieją ludzie którzy nie czują żadnego dyskomfortu w tym by przyjść do w/w miejsc w bluzie w banany na rozmowę o pracę na przykład też. można im nawet powiedzieć wprost ze są niestosownie ubrani, a przy nast. okazji będzie to samo taki stan umysłu i tyle. dla ludzi postronnych to mocno dziwne, dla takich osób - zupełnie normalne.
W mojej poprzedniej firmie rekrutowałam pracowników i przyjście na rozmowę w dżinsach, bluzie i adidasach było na porządku dziennym. Cóż, dla mnie to dziwne, no ale może te osoby też lubiły sportowy styl i uznały, że rozmowa o pracę to to samo co pójście na spacer z psem.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:25   #3828
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Usta nie do końca naturalne ale fakt że prezentują się pięknie.
mówisz o tym, że ma naturalnie nienaturalne usta () czy że szopnięte/ostrzykane?
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:26   #3829
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
w takich momentach mam ochote przestac byc miła i odpisac "dzięki za radę, parówo" :C
dziudziuś

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
mówisz o tym, że ma naturalnie nienaturalne usta () czy że szopnięte/ostrzykane?
na jednym ze zdjęć przyuważyłam dość niepokojący blur w okolicy ust
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-25, 15:27   #3830
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość

oleskę ostatnio stać na nowe filmy tylko gdy otrzyma darmową pakę z kosmetykówzduporyki. już nawet nie wymienia nazwy tego sklepu, tylko udaje, że "testuje".
mała kłamczuszka
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:28   #3831
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
mam wrażenie ze ona ze "skrajnego konsumpcjonizmu" i bycia "posiadanym przez rzeczy" wpadła i tak w "posiadanie przez rzeczy", ale z drugiej skrajnej strony - bede nosic az mi sie na dupie nie rozpadnie.

tak ma chyba większość minimalistów - z podjarki pasiadaniem w podjarkę nieposiadaniem
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:29   #3832
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
mówisz o tym, że ma naturalnie nienaturalne usta () czy że szopnięte/ostrzykane?
Miałam na myśli, że ostrzyknięte
Dopóki sama o tym nie napisała to byłam przekonana, ze to 100% natura
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:31   #3833
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dziudziuś

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:25 ----------



na jednym ze zdjęć przyuważyłam dość niepokojący blur w okolicy ust
ja się na tym kompletnie nie znam i w ogóle nigdy tego nie widzę stąd pytanie
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:41   #3834
fableux
Zadomowienie
 
Avatar fableux
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 591
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
oglądam sobie filmik o tym, jak wstawać wcześniej, a tam komentarz:








Mamusia i Lilusia 11 miesięcy temu


Chcesz wstawać wcześniej? Mija rada: zrób sobie dzidziusia😄







Nick wiele tłumaczy
__________________
insta
fableux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:46   #3835
Ace_
Raczkowanie
 
Avatar Ace_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 418
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no ale w sumie czemu nie? taki ma styl, jej odpowiada, a przecież wizyta u pań z urzędu nie jest jakimś podniosłym wydarzeniem, dla którego trzeba się wygarsonkować.
ja ją rozumiem pod tym względem, że sama nie mam w szafie właściwie żadnych tak naprawdę eleganckich rzeczy mam koszule, dużo koszul, swetry, milion swetrów, ale to nie są ciuchy w stylu "na chrzciny", a nie mam takich, bo nie potrzebuję.
nie chodzę do mitycznych urzędów, w pracy nigdy dress code'u nie miałam, na chrzciny czy śluby z założenia nie chodzę....
nie wiem po co mi i mai garosonki, tylko tak dla zasady?
Dokładnie. Skoro jej szafa ogranicza się tylko do takich rzeczy to znaczy, że innych nie potrzebuje i tak lubi się ubierać na co dzień, nie widzę w tym problemu I dla mnie nie ma w tym nic z chadzania 'pod prąd' czy innych dziwnych manifestacji.
Ace_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 15:48   #3836
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54475446]Dla Mai jest minimalistyczna, bo rzeczy jest stosunkowo niewiele- ona ogólnie często zamiast lecieć w jakość, leci w ilość (byle mniej i tyle). To, że jest bardzo uboga i praktycznie ubierzesz się tylko na jedną, dwie okazje (siłownia i zakupy), to już inna para kaloszy. Zgadzam się z Tobą, sama zresztą jestem w trakcie kompletowania bazowych elementów garderoby.[/QUOTE]

Według mnie tych rzeczy jest wystarczająco na taką "normalną" szafę, a ta jest jeszcze dodatkowo nieprzemyślana. Pewnie jak ktoś ma 30 bluzek, sukienek, kilka płaszczy na jeden sezon, jak Doncze, powiedzmy, to szafa Mai faktycznie będzie wydawała się bardzo mała. Ale jeśli zejdziemy do poziomu zwykłego śmiertelnika, to IMO to jest dość przeciętna - no, może trochę poniżej przeciętnej - liczba rzeczy, biorąc pod uwagę fakt, do czego mogą służyć (z drugiej strony może źle osądzam, bo sama ubrania dość rzadko kupuję, nie łażę po sklepach, bo a nuż coś ciekawego wpadnie). Może Maja faktycznie nie ma problemu "nie mam co na siebie włożyć" i bez żenady śmiga z koszulkach z bajkowymi nadrukami, ale ciężko czerpać z tego filmiku (odcinka :P) inspirację dla siebie, bo funkcjonalności w tym jest niewiele.

Cytat:
Napisane przez roseplum Pokaż wiadomość
a w to nie wątpię. Dla mnie to dziecinne i śmieszne. (Chociaż nie uważam tez, że każdy musi być ''wygarsonkowany'' przy takich okazjach)
To też prawda, ja jestem daleka od wsadzania ludzi w sztywne kostiumy, ale... moim zdaniem ta kolorowa sukienka, którą ona uważa za elegancką, elegancka specjalnie nie jest. O koszulce polo nie wspomnę, bo to wiadomo.

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
of kors

I problem niżu demograficznego się rozwiąże Ostatnio na zajęciach miły pan obwieścił prawdę najprawdziwszą, że jest niż, bo kobiety nie rodzą dzieci, a potem będą żałować, bo na starość same zostaną.
Nie same -z kotami !
Widziałam już filmy na których psy wkładały ubrania do pralki i podawały piwo z lodówki - no to po co mi dzieci?

Edytowane przez Cattivo
Czas edycji: 2016-01-25 o 15:53
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:03   #3837
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV



Foodbook u PannyJoanny
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:17   #3838
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

no proszę, jak chce to potrafi wyglądać schludnie, bez tony bronzera

https://i.ytimg.com/vi/YY2DcXR7U-g/maxresdefault.jpg
__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:29   #3839
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
jakiś czas temu któraś z dziewczyn pytała o laika makijażowego i o to, co sądzimy o jej kanale. no więc zwracam się do ciebie kochana! zobacz co wyszperałam na youtubie



tadaaaaaam.
matko bosko kochano

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;54479376]Albo niech zablokują możliwość komentowania i żyją w swojej różowej bańce wierząc, że są najlepsze i i na pewno każdy je kocha.
Wystawiasz się na widok publiczny nagrywając filmiki = liczysz się z tym, że komuś się nie spodoba i ten ktoś może nawet da Ci o tym znać w komentarzu. Proste.[/QUOTE]

No niestety nie.
W komentarzu może być uwaga dotycząca merytoryki, a może być 'fajne cycki', 'jesteś grubą krową'. Agresja językowa jest po stronie nadawcy takiego komunikatu i trzeba to piętnować, a nie zakładać, że lepiej nie nagrywać i dawać wieczne przyzwolenie na ohydne 'komentarze'.

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:26 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no ale w sumie czemu nie? taki ma styl, jej odpowiada, a przecież wizyta u pań z urzędu nie jest jakimś podniosłym wydarzeniem, dla którego trzeba się wygarsonkować.
ja ją rozumiem pod tym względem, że sama nie mam w szafie właściwie żadnych tak naprawdę eleganckich rzeczy mam koszule, dużo koszul, swetry, milion swetrów, ale to nie są ciuchy w stylu "na chrzciny", a nie mam takich, bo nie potrzebuję.
nie chodzę do mitycznych urzędów, w pracy nigdy dress code'u nie miałam, na chrzciny czy śluby z założenia nie chodzę....
nie wiem po co mi i mai garosonki, tylko tak dla zasady?
Mnie dziwi, ze ktoś dalej myśli, że do urzędu to trzeba w białą koszulę i na kant Poza tym - w życiu prawdziwym,a nie w teorii - mało kto to praktykuje i dobrze, bo też bez przesady. Wiadomo - schludnie, ładnie, czysto (co też jest dla wielu zbyt dużym obszarem wymagań ), ale bez napiny, bo i po co. Sądy i rozmowa kwalifikacyjna to już inna kwestia.

---------- Dopisano o 17:29 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
no proszę, jak chce to potrafi wyglądać schludnie, bez tony bronzera

https://i.ytimg.com/vi/YY2DcXR7U-g/maxresdefault.jpg
Ale ładnie!
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-25, 16:41   #3840
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość


Bardzo mi się nie podobają te ubrania. Są jak wyciągnięte z lumpa za 1 zł.
ani to ładne ani minimalisyczne. Nosze dziurawych spodni jest dla mnie niezrozumiałe.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.