Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-26, 21:41   #4141
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;54550901]Z tą szczerbą autorce komentarza chodziło o to, że Nissiax ma szczerbę :P A nie, że nie pasuje jej usmiech z zębami. Ma taką przerwę, że rzeczywiście wygląda jakby był to ubytek (Kretka też tak ma). Też wolę Nissiax z uśmiechem bez zębów. "Z" kojarzy mi się trochę z Boogie, taki wymuszony [/QUOTE]
Ale narobiłam zmieszania z tą nieszczęsną szczerbą Mam fioła na punkcie zębów, sama nosiłam aparat i może za bardzo przywiązuję uwagę do tego Źle się wyraziłam i wyszło żem heater No trudno, uważam, że Nissiax jest piękną kobietą, ale z tym uśmiechem pan american (plus ten defekt ) wygląda dość niekorzystnie Amen
__________________
Wymieniam się

2017: 34
2018: 4
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:48   #4142
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Ech, chyba muszę zaprzestać celowego wyolbrzymiania w swoich wypowiedziach, bo jest to rozumiane trochę zbyt dosłownie.

Pogrzeb babci - nie, nie myślę, że Maya coś takiego by zrobiła, zauważyłam, że ma też czarną sukienkę. Było to nawiązanie do dyskusji o dress code na różne życiowe okazje i konkluzji, że każdy niech się ubiera, jak mu się podoba.

Cropp - nie, nie uważam, że jest to sklep z odzieżą dziecięcą. Chodziło mi o to, że raczej w tym sklepie ubiera się młodsza grupa wiekowa (nie mówię o kupieniu jakichś pojedynczych rzeczy, tylko posiadaniu prawie całej garderoby z tego sklepu).

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ktoś kto ma legginsy w arbuzy raczej nie myśli o tym czy lepiej skomponują się z kotkiem czy z bananami Ona ma po prostu bardziej kolorowy styl. A Cropp nie jest tylko dla dzieci no bez przesady Nie każdy ubiera się na czarno-biało-szaro bo więcej niż pięć kolorów to brak możliwości zestawienia ubrań Mówiła też o ubraniach które ma od kilku lat.
"kupuję tylko czarne i białe bluzki, szare swetry, moja szafa wygląda tak że mogę się ubierać po ciemku bo i tak wszystko jest prawie identyczne i na jedno wychodzi co wylosuję".


Postrzegasz to na zasadzie zero-jedynkowej: albo ktoś ma garderobę we wszystkich kolorach tęczy, albo jest nudziarzem, który ubiera się tylko na czarno-biało. A pomiędzy tymi dwiema skrajnościami jest całkiem sporo innych rozwiązań.
Np. ja mam dużo ubrań w przeróżnych kolorach plus do tego neutralna baza, która spaja to wszystko w jedną całość. Dla mnie to jest rozwiązanie optymalne.
I nie uważam, że ubieram się nudno, bo posiadam w szafie m.in. biały podkoszulek i proste czarne spodnie.

Ale tak, jestem sztywniarą jeśli chodzi o ubiór, bo dla mnie istotne jest coś takiego jak "ubranie adekwatne do okazji"
Aczkolwiek eleganckie czy formalne ubranie nie musi oznaczać wciskania się w staromodną garsonkę lub tylko i wyłącznie białą koszulę i czarne spodnie w kantkę. Obejrzyjcie sobie ubrania "biurowe" od Simple CP, albo chociażby koszule od Wólczanki w kolorowe wzory (swego czasu była taka piękna w rajskie ptaki). Uwaga! Jest też koszula w arbuzy.

Szusz nowej nie oglądałam, bo muszę sobie zrobić przerwę od niej.
Kretkę i Życie w USA zaczęłam, ale przerwałam, bo faktycznie za bardzo zapętla się w mówienie w kółko tego samego.
Muszę nadrobić Tati, ciekawią mnie tę podkłady cushion, mam taki jeden, ale jeszcze nie używałam
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:52   #4143
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez lisiczka788 Pokaż wiadomość
Witajcie Do tej pory należałam do grupy" podczytywaczek", ale postanowiłam przyjść z niusem Ktoś tu ostatnio wspominał, że Aggie z Irlandii ma bazarowy styl, a tymczasem :

https://www.facebook.com/Aggie81irl/...type=3&theater


Gabi, masz już ten numer?
To ja pisałam! Chyba muszę jej zwrócić honor - prasa nie może się przecież mylić!
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:53   #4144
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Nibbles i makijaż w złocie:

http://youtu.be/CHXi3T0jMfY
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:55   #4145
barbarybcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 97
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Yes Niestety, ale nie nadążam za trendami panującymi w Zagłębiu :d


Właśnie się dowiedziałam, że będę miała oglądanego zęba pod mikroskopem - orientuje się ktoś jak to może wyglądać?? Dzisiaj kawałek zęba mi się ułamał jak jadłam obiad
Moja dentystka mi tak oglądała w zeszłym tygodniu - po prostu dzięki temu lepiej widziała i łatwiej jej się plombowało Normalnie i tak ma takie specjalne okulary z powiększeniem.
barbarybcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 21:58   #4146
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Ech, chyba muszę zaprzestać celowego wyolbrzymiania w swoich wypowiedziach, bo jest to rozumiane trochę zbyt dosłownie.
Uroki komunikacji w internecie niestety. Jak nie powiesz czegoś prosto i wyraźnie to ludzie zrozumieją to jak chcą.
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:03   #4147
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

mangosteen fajnego masz bloga
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 22:15   #4148
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Do usług




To jej sposób wyrażania siebie - nie pasuje ? Nie oglądaj
Jezu na serio myślałem ze ona jest niewidoma albo ma problemy ze wzrokiem bardzo podobna reakcja
__________________
insta
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:25   #4149
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Jeśli chodzi o jakość i estetykę filmów makijażowych to jest wszystko, czego oczekuję (Kitulec).
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:26   #4150
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
To ja pisałam! Chyba muszę jej zwrócić honor - prasa nie może się przecież mylić!
no teraz to juz tylko Vogue, Harper's Bazaar, Vanity Fair, i 25 Anji Rubik
__________________
insta
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:27   #4151
Adrianna94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 215
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Dziewczyny ze Szczecina, zgadzacie się?

Zdania, których nie mówią mieszkańcy Szczecina:


Edytowane przez Adrianna94
Czas edycji: 2016-01-26 o 22:28
Adrianna94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 22:29   #4152
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez micropig Pokaż wiadomość


Uroki komunikacji w internecie niestety. Jak nie powiesz czegoś prosto i wyraźnie to ludzie zrozumieją to jak chcą.
No niestety zapominam o tym. W realu często jadę taką wyolbrzymioną ironią i wtedy wszyscy się śmieją, ale w internecie bez tonu głosu, wyrazu twarzy itp. ciężko jakoś zaznaczyć, że NIE, nie mówię tego całkiem na poważnie

Cytat:
Napisane przez iamdanifromcalifornia Pokaż wiadomość
mangosteen fajnego masz bloga
Bardzo Ci dziękuję!
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:29   #4153
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o jakość i estetykę filmów makijażowych to jest wszystko, czego oczekuję (Kitulec).
Do dziewczyny nic nie mam , makijaże bardzo ładne ale brwi - kompletnie na NIE. Co te dziewczyny maja z takim obrysowywaniem tych brwi jak u drag queen ?
__________________
insta
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:35   #4154
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Arturo Sadi Pokaż wiadomość
Do dziewczyny nic nie mam , makijaże bardzo ładne ale brwi - kompletnie na NIE. Co te dziewczyny maja z takim obrysowywaniem tych brwi jak u drag queen ?

Moim zdaniem też brwi na nie. Makijaże ma bardzo staranne, estetyczne, chociaż żaden mnie jeszcze nie zainspirował. Samą osobę na zmianę lubię i nie znoszę. :P

Chodziło mi o światło, tło, muzykę, kadry. Bardzo fajnie wyszło. Tutorial dla mnie zupełnie bezużyteczny.

Chyba mi trochę buczy momentami w słuchawkach.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:37   #4155
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV



Ajjj co ja robię ze swoim życiem? Z nudów szukałam czegoś na odmóżdżenie. Na początku pomyślałam o Sz ale stwierdziłam, że nie będę jej nabijać wyświetleń więc przypomniała mi się nasza "gwiazdeczka". I tym oto sposobem trafiłam na taki oto filmik.
Zastanawia mnie jak można przez miesiąc zbierać włosy na TT, przecież to obrzydliwe. Sama po każdym użyciu wyciągam włosy z TT a gdzieś tak raz w tygodniu myję go więc dla mnie to jest TRADŻA. Jak na początku robi zbliżenie na nią to aż chce mi się zwrócić obiad więc błagam dziewczyny nie oglądajcie przy jedzeniu
Swoją drogą zadziwiła mnie-nie użyła do mycia szamponu dla psa xD
Ale mimo wszystko zastanawia mnie cel tej produkcji. Przecież chyba każdy, kto posiada TT wie jak się go myje, logiczne też jest to, że najlepiej użyć do tego celu jakiejś szczoteczki.

Ale już odchodząc od tematu "gwizdeczki" to chciałabym się Was zapytać o jakąś fajną pomadkę na początek przygody z makijażem. Coś z tych nudów natchnęło mnie żeby troszkę poszperać w "internetach". Natknęłam się na jeden filmik (Och! Przepraszam! ODCINEK) Szavki w którym mówi o pomadce z MAC Brave, że podobno pasuje dla każdego itp. Owszem, podoba mi się ale jakoś szkoda mi wydać 90 zł na pierwszą pomadkę. Mam ciemne blond włosy i niebieskie oczy więc wszelkie czerwone odpadają, miałam kiedyś próbkę z Isadora ale wyglądałam jak pani spod... :P Dużo fajnych opinii mają pomadki z GR więc chciałabym się zapytać Was czy jest jakiś fajny "nudziak" z GR, który może byłby zbliżony do tego MAC-a i czy są tutaj dziewczyny, które też są zadowolone z tych pomadek. Swoją drogą jeżeli możecie to oświećcie mnie proszę czy w Rossmannie jest w ogóle GR? Jestem mocno przekonana, że tak ale na stronie jakoś nie mogłam ich znaleźć..
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:39   #4156
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też brwi na nie. Makijaże ma bardzo staranne, estetyczne, chociaż żaden mnie jeszcze nie zainspirował. Samą osobę na zmianę lubię i nie znoszę. :P

Chodziło mi o światło, tło, muzykę, kadry. Bardzo fajnie wyszło. Tutorial dla mnie zupełnie bezużyteczny.

Chyba mi trochę buczy momentami w słuchawkach.
Co do brwi, czy jeśli chodzi o stopień wyrysowania, różnią się wiele od np. Maxi? w ogóle ten trend "brwi od ekierki" jest trochę creepy ;p
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:40   #4157
Arturo Sadi
Zdegustowanie
 
Avatar Arturo Sadi
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 357
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem też brwi na nie. Makijaże ma bardzo staranne, estetyczne, chociaż żaden mnie jeszcze nie zainspirował. Samą osobę na zmianę lubię i nie znoszę. :P

Chodziło mi o światło, tło, muzykę, kadry. Bardzo fajnie wyszło. Tutorial dla mnie zupełnie bezużyteczny.

Chyba mi trochę buczy momentami w słuchawkach.
absolutnie pełna zgoda ;-)
__________________
insta
Arturo Sadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:43   #4158
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez barbarybcia Pokaż wiadomość
Moja dentystka mi tak oglądała w zeszłym tygodniu - po prostu dzięki temu lepiej widziała i łatwiej jej się plombowało Normalnie i tak ma takie specjalne okulary z powiększeniem.
Dziękuję Zapowiada się ciekawie
Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Chyba mi trochę buczy momentami w słuchawkach.
Był odnośnik, że mikrofon szumi


Nikola, lat (12- daję max15?),
Cytat:
nie lubię Cie i nie będę lubieć,według mnie takie zachowanie jak Ty jest żałosne wstyd mi było nagrywać wyjść na miasto i ludzie patrzą jak na debila żałosne .. wstyd wstyd i jeszcze raz wstyd !!!!
kajam się, zamykam kanał.
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:47   #4159
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o jakość i estetykę filmów makijażowych to jest wszystko, czego oczekuję (Kitulec).
ładna cholera!
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-26, 22:50   #4160
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
Ech, chyba muszę zaprzestać celowego wyolbrzymiania w swoich wypowiedziach, bo jest to rozumiane trochę zbyt dosłownie.

Pogrzeb babci - nie, nie myślę, że Maya coś takiego by zrobiła, zauważyłam, że ma też czarną sukienkę. Było to nawiązanie do dyskusji o dress code na różne życiowe okazje i konkluzji, że każdy niech się ubiera, jak mu się podoba.

Cropp - nie, nie uważam, że jest to sklep z odzieżą dziecięcą. Chodziło mi o to, że raczej w tym sklepie ubiera się młodsza grupa wiekowa (nie mówię o kupieniu jakichś pojedynczych rzeczy, tylko posiadaniu prawie całej garderoby z tego sklepu).



"kupuję tylko czarne i białe bluzki, szare swetry, moja szafa wygląda tak że mogę się ubierać po ciemku bo i tak wszystko jest prawie identyczne i na jedno wychodzi co wylosuję".


Postrzegasz to na zasadzie zero-jedynkowej: albo ktoś ma garderobę we wszystkich kolorach tęczy, albo jest nudziarzem, który ubiera się tylko na czarno-biało. A pomiędzy tymi dwiema skrajnościami jest całkiem sporo innych rozwiązań.
Np. ja mam dużo ubrań w przeróżnych kolorach plus do tego neutralna baza, która spaja to wszystko w jedną całość. Dla mnie to jest rozwiązanie optymalne.
I nie uważam, że ubieram się nudno, bo posiadam w szafie m.in. biały podkoszulek i proste czarne spodnie.

Ale tak, jestem sztywniarą jeśli chodzi o ubiór, bo dla mnie istotne jest coś takiego jak "ubranie adekwatne do okazji"
Aczkolwiek eleganckie czy formalne ubranie nie musi oznaczać wciskania się w staromodną garsonkę lub tylko i wyłącznie białą koszulę i czarne spodnie w kantkę. Obejrzyjcie sobie ubrania "biurowe" od Simple CP, albo chociażby koszule od Wólczanki w kolorowe wzory (swego czasu była taka piękna w rajskie ptaki). Uwaga! Jest też koszula w arbuzy.

Szusz nowej nie oglądałam, bo muszę sobie zrobić przerwę od niej.
Kretkę i Życie w USA zaczęłam, ale przerwałam, bo faktycznie za bardzo zapętla się w mówienie w kółko tego samego.
Muszę nadrobić Tati, ciekawią mnie tę podkłady cushion, mam taki jeden, ale jeszcze nie używałam
no i to "dla mnie" to jest słowo klucz. Ty uważasz, że to nie jest nudne, Twoim zdaniem jest fajnie i super, Twoja garderoba, więc ma być optymalnym rozwiązaniem dla Ciebie.

Dla kogoś innego koszule w rajskie ptaki i to co prezentujesz wygląda wciąż nieładnie i wcale nie "gustownie"
Przy czym mnie nie razi, kiedy ktoś nie chce być gustowny czy elegancki, w pewnych okolicznościach budzi co najwyżej uśmieszek zażenowania. I nieszczególnie inaczej odbiorę laskę która przyjdzie do pracy w koszuli z rajskim ptakami od tej która rajskie ptaki ma na leginsach. Gdybym zauważyła na ulicy (bo raczej nie zauważam) kogoś w znoszonych ubraniach a'la Maja byłby to dla mnie neutralny widok (ludzie mają różne problemy), na koleżance z pracy właściwie też, nie mam nic do ludzi nie przywiązujących wagi do tego co wciągają na grzbiet, ale jak ktoś dorabia do tego ideologię i rozwleka to w internecie, to tak, mam z tego bekę. Także ten... ile ludzi tyle opinii, więc trochę nietrafione jest tłumaczenie innym jak to biurowo nie musi oznaczać sztywno, bo to o czym mówisz dla wielu ludzi nadal jest sztywne/nieładne/wcale nie bardziej eleganckie od tego co przyodziewa Maja

ja należę raczej do drużyny "niech każdy wygląda jak chce", ale jaskrawe "nieprzestrzeganie konwenansów" jest dla mnie dziecinne i tyle
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2016-01-26 o 22:52
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:50   #4161
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość

Ale już odchodząc od tematu "gwizdeczki" to chciałabym się Was zapytać o jakąś fajną pomadkę na początek przygody z makijażem. Coś z tych nudów natchnęło mnie żeby troszkę poszperać w "internetach". Natknęłam się na jeden filmik (Och! Przepraszam! ODCINEK) Szavki w którym mówi o pomadce z MAC Brave, że podobno pasuje dla każdego itp. Owszem, podoba mi się ale jakoś szkoda mi wydać 90 zł na pierwszą pomadkę. Mam ciemne blond włosy i niebieskie oczy więc wszelkie czerwone odpadają, miałam kiedyś próbkę z Isadora ale wyglądałam jak pani spod... :P Dużo fajnych opinii mają pomadki z GR więc chciałabym się zapytać Was czy jest jakiś fajny "nudziak" z GR, który może byłby zbliżony do tego MAC-a i czy są tutaj dziewczyny, które też są zadowolone z tych pomadek. Swoją drogą jeżeli możecie to oświećcie mnie proszę czy w Rossmannie jest w ogóle GR? Jestem mocno przekonana, że tak ale na stronie jakoś nie mogłam ich znaleźć..
mam dwie szminki więc nie pomogę bo obydwie są bordowe. Ale GR jest tylko na ich stoiskach w centrach handlowych i na necie
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:50   #4162
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość


Nikola, lat (12- daję max15?),

kajam się, zamykam kanał.
Nie ma dla Ciebie przyszłości na yt. Chyba że skasowałaś już komentarz, to się nie liczy, tak jakby się nic nie wydarzyło, całkiem jak u innych youtuberek
A w ogóle to może jej kiedyś podebrałaś łopatkę w piaskownicy i się mści biedne dziecko
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.

Edytowane przez RudeOne
Czas edycji: 2016-01-26 o 22:53
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:51   #4163
201606201142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 100
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość


Ajjj co ja robię ze swoim życiem? Z nudów szukałam czegoś na odmóżdżenie. Na początku pomyślałam o Sz ale stwierdziłam, że nie będę jej nabijać wyświetleń więc przypomniała mi się nasza "gwiazdeczka". I tym oto sposobem trafiłam na taki oto filmik.
Zastanawia mnie jak można przez miesiąc zbierać włosy na TT, przecież to obrzydliwe. Sama po każdym użyciu wyciągam włosy z TT a gdzieś tak raz w tygodniu myję go więc dla mnie to jest TRADŻA. Jak na początku robi zbliżenie na nią to aż chce mi się zwrócić obiad więc błagam dziewczyny nie oglądajcie przy jedzeniu
Swoją drogą zadziwiła mnie-nie użyła do mycia szamponu dla psa xD
Ale mimo wszystko zastanawia mnie cel tej produkcji. Przecież chyba każdy, kto posiada TT wie jak się go myje, logiczne też jest to, że najlepiej użyć do tego celu jakiejś szczoteczki.
Doszukiwanie się celu w jej "produkcjach" chyba nie ma sensu :P

Jak wyciągnęła te włosy ze szczotki i zaczęła pokazywać do kamery.... facepalm to za mało
201606201142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:51   #4164
iamdanifromcalifornia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 310
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Ale już odchodząc od tematu "gwizdeczki" to chciałabym się Was zapytać o jakąś fajną pomadkę na początek przygody z makijażem. Coś z tych nudów natchnęło mnie żeby troszkę poszperać w "internetach". Natknęłam się na jeden filmik (Och! Przepraszam! ODCINEK) Szavki w którym mówi o pomadce z MAC Brave, że podobno pasuje dla każdego itp. Owszem, podoba mi się ale jakoś szkoda mi wydać 90 zł na pierwszą pomadkę. Mam ciemne blond włosy i niebieskie oczy więc wszelkie czerwone odpadają, miałam kiedyś próbkę z Isadora ale wyglądałam jak pani spod... :P Dużo fajnych opinii mają pomadki z GR więc chciałabym się zapytać Was czy jest jakiś fajny "nudziak" z GR, który może byłby zbliżony do tego MAC-a i czy są tutaj dziewczyny, które też są zadowolone z tych pomadek. Swoją drogą jeżeli możecie to oświećcie mnie proszę czy w Rossmannie jest w ogóle GR? Jestem mocno przekonana, że tak ale na stronie jakoś nie mogłam ich znaleźć..
GR nie ma w rossmannie. Jak na moje oko to do Mac Brave podobna jest właśnie GR matte crayon nr 10. Ja jestem bardzo zadowolona z pomadek GR i polecam, zwłaszcza te w kredce, koszt jest niewielki więc na początek możesz spróbować z 2 lub 3 odcieniami i sprawdzić w jakim kolorze będziesz się czuć i wyglądać najlepiej. Ja osobiście jestem zakochana w kolorze 10 i 07.
__________________
Tumblr
Instagram
iamdanifromcalifornia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:54   #4165
201607250928
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 498
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez RudeOne Pokaż wiadomość
Nie ma dla Ciebie przyszłości na yt. Chyba że skasowałaś już komentarz, to się nie liczy, tak jakby się nic nie wydarzyło, całkiem jak u innych youtuberek
A w ogóle to może jej kiedyś podebrałaś łopatkę w piaskownicy i się mści biedne dziecko
Dostałam maila zwrotnego, bo gdzie napisałam komentarz, to odpisywała "?", i chciałam się dowiedzieć, o co chodzi. Nawet myślałam, że to moja własna siostra mnie trolluje, ale jednak nie
201607250928 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:55   #4166
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Dostałam maila zwrotnego, bo gdzie napisałam komentarz, to odpisywała "?", i chciałam się dowiedzieć, o co chodzi. Nawet myślałam, że to moja własna siostra mnie trolluje, ale jednak nie
CO XDDD
ahahahahahaha, genialne <3
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:58   #4167
jajunio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 22
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość

Ale już odchodząc od tematu "gwizdeczki" to chciałabym się Was zapytać o jakąś fajną pomadkę na początek przygody z makijażem. Coś z tych nudów natchnęło mnie żeby troszkę poszperać w "internetach". Natknęłam się na jeden filmik (Och! Przepraszam! ODCINEK) Szavki w którym mówi o pomadce z MAC Brave, że podobno pasuje dla każdego itp. Owszem, podoba mi się ale jakoś szkoda mi wydać 90 zł na pierwszą pomadkę. Mam ciemne blond włosy i niebieskie oczy więc wszelkie czerwone odpadają, miałam kiedyś próbkę z Isadora ale wyglądałam jak pani spod... :P Dużo fajnych opinii mają pomadki z GR więc chciałabym się zapytać Was czy jest jakiś fajny "nudziak" z GR, który może byłby zbliżony do tego MAC-a i czy są tutaj dziewczyny, które też są zadowolone z tych pomadek. Swoją drogą jeżeli możecie to oświećcie mnie proszę czy w Rossmannie jest w ogóle GR? Jestem mocno przekonana, że tak ale na stronie jakoś nie mogłam ich znaleźć..
Nie ma golden rose w rossmanie. Ja mam te velvet matte i w kredce, sa bardzo fajne i tanie jak barszcz, ale trzeba nawilzyc usta przed uzyciem, bo sa dosyc tępe w nakladaniu. Wedlug mnie kolory 02, 12, 14, 16 to takie rozowo-nudowe kolory. Te w kredce lepiej sie nakladaja, ale trzeba kupic temperówkę do nich. Podobne sa kolory 08 i 11. Golden rose kupisz albo przez internet albo na ich wysepkach w centrach handlowych. Co do podobienstwa z mac brave sie nie wypowiem, bo nie mam tej z maca, ja kupilam z golden rose ta w kredce w kolorze 08 i mam velvet matte w kolorach 14, 18 i 23, oprocz tego jakies dwie dlugotrwale z maybelline superstay24 i wiecej pomadek mi do szczescia nie potrzeba.

Edytowane przez jajunio
Czas edycji: 2016-01-26 o 23:04
jajunio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 22:58   #4168
RudeOne
Użyszkodniczka
 
Avatar RudeOne
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 1 382
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez Gabrielka92 Pokaż wiadomość
Dostałam maila zwrotnego, bo gdzie napisałam komentarz, to odpisywała "?", i chciałam się dowiedzieć, o co chodzi. Nawet myślałam, że to moja własna siostra mnie trolluje, ale jednak nie
Zobaczcie ją, jaka dowcipnisia
__________________
Najlepszym przyjacielem kobiety jest kot. Żaden kot nie zapyta ''czego żresz po nocy?'' Będzie żarł razem z nią.
RudeOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:08   #4169
roseplum
niepolubiecie
 
Avatar roseplum
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 664
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Ale już odchodząc od tematu "gwizdeczki" to chciałabym się Was zapytać o jakąś fajną pomadkę na początek przygody z makijażem. Coś z tych nudów natchnęło mnie żeby troszkę poszperać w "internetach". Natknęłam się na jeden filmik (Och! Przepraszam! ODCINEK) Szavki w którym mówi o pomadce z MAC Brave, że podobno pasuje dla każdego itp. Owszem, podoba mi się ale jakoś szkoda mi wydać 90 zł na pierwszą pomadkę. Mam ciemne blond włosy i niebieskie oczy więc wszelkie czerwone odpadają, miałam kiedyś próbkę z Isadora ale wyglądałam jak pani spod... :P Dużo fajnych opinii mają pomadki z GR więc chciałabym się zapytać Was czy jest jakiś fajny "nudziak" z GR, który może byłby zbliżony do tego MAC-a i czy są tutaj dziewczyny, które też są zadowolone z tych pomadek. Swoją drogą jeżeli możecie to oświećcie mnie proszę czy w Rossmannie jest w ogóle GR? Jestem mocno przekonana, że tak ale na stronie jakoś nie mogłam ich znaleźć..
nie wierz w istnienie pomadek dla każdego. Są raczej typy urody które tolerują wiele pomadek, ale to bardzo indywidualna sprawa. Są też typy urody "wymagające" w tej kwestii i wtedy niewiele zmienia, że pomadka jest ok dla "wielu typów".

Moim zdaniem pomadki GR są bardzo dobre jakościowo, więc jeśli dobierzesz kolor raczej będziesz zadowolona. Pod względem konsystencji, trwałości relacja ceny do jakości wypada bardzo korzystnie. Wiele kolorów jest bardzo podobne do MACa, ale moim zdaniem sztucznych. Słoczując czy patrząc na sztyft kolory bywają prawie takie same, a na usta dając niby podobny efekt GR wypada sztucznie (mimo naprawdę fajnej konsystencji).


---------- Dopisano o 00:08 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jajunio Pokaż wiadomość
Nie ma golden rose w rossmanie. Ja mam te velvet matte i w kredce, sa bardzo fajne i tanie jak barszcz, ale trzeba nawilzyc usta przed uzyciem, bo sa dosyc tępe w nakladaniu. Wedlug mnie kolory 02, 12, 14, 16 to takie rozowo-nudowe kolory. Te w kredce lepiej sie nakladaja, ale trzeba kupic temperówkę do nich. Podobne sa kolory 08 i 11. Golden rose kupisz albo przez internet albo na ich wysepkach w centrach handlowych. Co do podobienstwa z mac brave sie nie wypowiem, bo nie mam tej z maca, ja kupilam z golden rose ta w kredce w kolorze 08 i mam velvet matte w kolorach 14, 18 i 23, oprocz tego jakies dwie dlugotrwale z maybelline superstay24 i wiecej pomadek mi do szczescia nie potrzeba.
nie jest to regułą, ale przy niektórych matowych MACach GR VM rozprowadzają się jak masełko przynajmniej te sztuki, które ja testowałam
__________________
dzień dobry
wszyscy umrzemy

Edytowane przez roseplum
Czas edycji: 2016-01-26 o 23:09
roseplum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-26, 23:09   #4170
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLV

Cytat:
Napisane przez jajunio Pokaż wiadomość
Nie ma golden rose w rossmanie. Ja mam te velvet matte i w kredce, sa bardzo fajne i tanie jak barszcz, ale trzeba nawilzyc usta przed uzyciem, bo sa dosyc tępe w nakladaniu. Wedlug mnie kolory 02, 12, 14, 16 to takie rozowo-nudowe kolory. Te w kredce lepiej sie nakladaja, ale trzeba kupic temperówkę do nich. Podobne sa kolory 08 i 11. Golden rose kupisz albo przez internet albo na ich wysepkach w centrach handlowych. Co do podobienstwa z mac brave sie nie wypowiem, bo nie mam tej z maca, ja kupilam z golden rose ta w kredce w kolorze 08 i mam velvet matte w kolorach 14, 18 i 23, oprocz tego jakies dwie dlugotrwale z maybelline superstay24 i wiecej pomadek mi do szczescia nie potrzeba.
Właśnie trafiłam na ich stronę i mają sklep online więc być może tam zamówię. Co do tego czy są tanie to się mocno zdziwiłam bo kosztują tylko 11,90 (te kredki) więc z pewnością się na jakieś kolory skuszę. Zastanawiało mnie właśnie jak te kredki działają tzn. czy się je ostry czy wykręca. Gdzieś na IG znalazłam dyskusję, że niby się je wypycha o.O ale dzięki za info, że się je po prostu ostrzy
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-31 12:05:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.