Mamusie październikowe 2015 :D - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-29, 19:24   #2311
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Witamy Cię Diablica80
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:32   #2312
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Witaj diablica


U nas straszny dzien. Apetyt mial ale nie chcial jesc.. zassal pare razy butle i tyle.. strasznie malo zjadl. Ryk i spanie na okraglo... aleeee byl moment w xiagu dnia.. zrobil kupke i jakos nie poczulam smrodku a ten zaczal sie cieszyc, obserwowac swoja reke, gadal do niej lol i tak pomyslalam:kurde no inne dziecko! Po chwili zmienilam mu pampersa a ten znow w ryk.. ehhhhh
Ciekawe jaka noc bedzie. Dzis tz zmevzony chce sie polozyc spac o 22 wiex musze karmic dzis mlodego. Ja dzis od 4 w nocy nie spalam do rana.. no masakra

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:32   #2313
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Diablica80 u mnie synek ma podobnie suche łokcie, ramiona i kolanka. W tygodniu idę do lekarza albo AZS albo nietolerancja laktozy.liczę na to drugie tym bardziej że ja jestem alergiczka. Poproszę lekarke niech mi przepisze to mleko na ta nietolerancje.



Powiedz po ilu dniach lub tygodniach zaczęły się te zmiany skórne od momentu karmienia mm ?
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:41   #2314
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Diablica80 u mnie synek ma podobnie suche łokcie, ramiona i kolanka. W tygodniu idę do lekarza albo AZS albo nietolerancja laktozy.liczę na to drugie tym bardziej że ja jestem alergiczka. Poproszę lekarke niech mi przepisze to mleko na ta nietolerancje.



Powiedz po ilu dniach lub tygodniach zaczęły się te zmiany skórne od momentu karmienia mm ?
My jesteśmy na mm prawie od urodzenia...długa historia jeśli chodzi o walkę o kp.
Za tydzień kończymy 4 miesiące a plamki pojawiły się jak Młody skończył 3... ze strony mojego tż jest ryzyko alergii...problem w tym, że znalazłam info, że nietolerancja laktozy nie objawia się zmianami na skórze tylko od strony układu pokarmowego - a tego u nas nie ma.. poza ulewaniem ale to sporadycznie... mam milion myśli w głowie. A nie o wszystko dopytalam dermatologa

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Diablica80 u mnie synek ma podobnie suche łokcie, ramiona i kolanka. W tygodniu idę do lekarza albo AZS albo nietolerancja laktozy.liczę na to drugie tym bardziej że ja jestem alergiczka. Poproszę lekarke niech mi przepisze to mleko na ta nietolerancje.



Powiedz po ilu dniach lub tygodniach zaczęły się te zmiany skórne od momentu karmienia mm ?
Aaa jeśli chodzi o smarowanie ciała to używamy LIPIKAR BAUME AP +.... powiem tak - nie mam porównania do innych emolientów, ale sucha skóra zniknęła całkowicie... poprawa rewelacyjna...tylko te plamy wrrr

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:48   #2315
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Vikicullen biedny ten Twój synek.Mój aż tak nie ma. Ale martwi mnie ta sucha skóra w zgieciach i trochę na twarzy. Ma trochę tego mniej od kiedy kapie go w krochmalu I zamówiłam juz specjalny krem do suchej skóry.

Tez będę walczyć o to mleko u lekarza. Z tego co kiedyś z nią rozmawiałam może mi dać receptę 100% płatna i jak będzie usynka poprawa stanu skóry to refundacja.

Czy to prawda że testy alergologiczne można zrobić dziecku dopiero jak skoncxy 4 mce?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Diablica ja zobaczę co lekarz powie ale jestem za zmianą tego mleka tym bardziej ze jest duża szansa alergii.

No ja też karmię prawie od początku mm i od 2 tygodni ma ta sucha skórę. Mi na wysypke na policzkach pomógł krochmal
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 19:50   #2316
Daisy 85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 2 893
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Wariatki nie nadążam...

Witam Diablica
Daisy 85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:03   #2317
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Wariatki nie nadążam...

Witam Diablica
To chyba ja się tak rozgadałam tak na dzień dobry ... ale syn taki kochany, ze mama ma czas
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 20:05   #2318
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Biedne te Wasze dzieciaczki U mojej na razie nie wylazła żadna alergia, ale że ja jestem uczuleniowcem, to na każde suche miejsce na skórze małej patrzę prawie przez lupę
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:05   #2319
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Vikicullen biedny ten Twój synek.Mój aż tak nie ma. Ale martwi mnie ta sucha skóra w zgieciach i trochę na twarzy. Ma trochę tego mniej od kiedy kapie go w krochmalu I zamówiłam juz specjalny krem do suchej skóry.

Tez będę walczyć o to mleko u lekarza. Z tego co kiedyś z nią rozmawiałam może mi dać receptę 100% płatna i jak będzie usynka poprawa stanu skóry to refundacja.

Czy to prawda że testy alergologiczne można zrobić dziecku dopiero jak skoncxy 4 mce?

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:42 ----------

Diablica ja zobaczę co lekarz powie ale jestem za zmianą tego mleka tym bardziej ze jest duża szansa alergii.

No ja też karmię prawie od początku mm i od 2 tygodni ma ta sucha skórę. Mi na wysypke na policzkach pomógł krochmal
Myśmy też trochę eksperymentowali z krochmalem, na początku pomagał..potem już nie. Chcieliśmy jak najbardziej naturalnie, wiec potem był olej kokososowy - też chwilowo pomógł.
Nie chcę już testować na synku... chce by to czerwone "cóś" zniknęło - a kysz!
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 20:11   #2320
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Zapytałam koleżankę, której syn ma AZS, a córka jest alergiczką - poleca maść cholesterolową - trochę mnie zdziwił skład, ale ona twierdzi, że ta maść ratuje jej dzidziolom skórę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany

Edytowane przez elvegirl
Czas edycji: 2016-01-29 o 20:12
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:08   #2321
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Elve przesrane mamy my alergicy :/ ja jestem ciekawa jak mój lekarz podejdzie do tego tematu. Idę we wtorek bo przyjmuje dzieci zdrowe mam nadzieje ze mnie przyjdzie bo tylko są w tym dniu szczepienia..:/



Diablica80 cholera nie strasz ze ten krochmal chwilowo pomaga :/ juz się boje ze może być gorzej biedne te moje dziecko.mam.nadzieje ze zostanie dobrze ta choroba zdiagnozowana i szybko u niego minie





Dziewczyny ale mamy piękna pogodę. Takie dni jak dzisiaj to aż z przyjemnością wychodzę na spacerek. 8 stopni na plusie i słoneczko. No i dzień coraz dłuższy tez robi swoje nie mogę się doczekać wiosny.
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 22:13   #2322
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Elve przesrane mamy my alergicy :/ ja jestem ciekawa jak mój lekarz podejdzie do tego tematu. Idę we wtorek bo przyjmuje dzieci zdrowe mam nadzieje ze mnie przyjdzie bo tylko są w tym dniu szczepienia..:/
No fakt, czasem jest hardkorowo...jak mi położna środowiskowa powiedziała, że skoro jestem alergikiem, w dodatku żywiącym się głównie nabiałem, to dziecko z bardzo dużym prawdopodobieństwem będzie miało skazę i nie wiadomo co jeszcze, to mi się słabo zrobiło. Na szczęście młoda jest podobna do tatusia nie tylko z wyglądu
Przynajmniej na razie, bo wiadomo, wiele alergii wychodzi później.
Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale mamy piękna pogodę. Takie dni jak dzisiaj to aż z przyjemnością wychodzę na spacerek. 8 stopni na plusie i słoneczko. No i dzień coraz dłuższy tez robi swoje nie mogę się doczekać wiosny.
Mnie ostatnio sąsiadka nastraszyła, że jeszcze będzie -20 :/ No ale w sumie jeszcze cały luty przed nami, a to zawsze dość zimny miesiąc...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:18   #2323
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Elve oby po tatusiu miała. Mój mąż nie alergik ale w dzieciństwie miał i mu przeszło, wiec u Nas prawdopodienstwo bardzo duże :/ :/



Co do pogody to nawet w maju przecież może spaść śnieg tak było kilka lat temu jak jeszcze z rodzicami mieszkałam. Wstaję, a za oknem biało



A niech będzie jeszcze zimno, niech te wszystkie zarazki a głównie kleszcze niech zdychaja bo ich i tak co roku coraz więcej. Niech tydzień będzie cieplej i może znów być zimno
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 22:44   #2324
blindness_94
Zadomowienie
 
Avatar blindness_94
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 141
GG do blindness_94
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

U nas też była sucha skóra i podejrzenie alergii pokarmowej. Minęło po zmianie mleka z Bebilonu (mieliśmy też Pepti) na Hipp. Od tamtej pory nie mamy problemów. Teraz nawet trochę zaskoczona jestem, bo używamy Bebilon Nutriton do zagęszczania mleka i nic nowego się nie pojawia. A skłonność do alergii też mamy sporą, bo TŻ jest alergikiem.
Też ostatnio słyszałam, że jeszcze ma być chłodno. Pocieszam się, że to, prawdopodobnie, ostatni zimny miesiąc, a od marca będzie już tylko cieplej .
Byliśmy dzisiaj u pediatry i szczepienie mamy odroczone o tydzień ze względu na katar. Cała rodzina chce mnie przez to zjeść, bo przecież nie wychodzi się z dzieckiem przy -2 stopniach . I moja wina, bo dziecko się męczy... Ponadto młoda przybrała 150g przez tydzień, a od 4 miesiąca mamy rozszerzać dietę (głównie ze względu na słabe przyrosty ostatnio). I młodej idą zęby, także muszę się zaopatrzyć w jakieś gryzaki, bo tak pcha łapki do buzi, że mam wrażenie, że kiedyś je zje . Kładę się już spać, bo mała się już raz obudziła, nakarmiłam ją, więc następna pobudka za jakieś 3h. Ech, gdzie te czasy, kiedy budziła się raz w nocy?
Jeszcze pytanie, w jakim sklepie, w ostatnią sobotę miesiąca są wyprzedaże chust drugiego gatunku? Mamy elastyczną na razie, ale młoda sypia tylko w chuście i kategorycznie odmawia drzemek w łóżeczku, więc niedługo tą co mamy będę sobie mogła w nos wsadzić.
__________________
12.10.2015

Edytowane przez blindness_94
Czas edycji: 2016-01-29 o 22:49
blindness_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 23:23   #2325
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Blindness, ten sklep to littlefrog.pl
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 23:45   #2326
vikicullen
Zadomowienie
 
Avatar vikicullen
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 936
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Testy dzieciom się robi od 3, 4 roku życia a nie od 4 miesiąca
__________________
MICHAŁEK ur. 15.11.2010 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/atdc2n0askflsw50.png

PAULINKA ur. 01.10.2015 r.

http://www.suwaczki.com/tickers/ug37tv739lp63vo5.png
vikicullen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 01:16   #2327
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Elve przesrane mamy my alergicy :/ ja jestem ciekawa jak mój lekarz podejdzie do tego tematu. Idę we wtorek bo przyjmuje dzieci zdrowe mam nadzieje ze mnie przyjdzie bo tylko są w tym dniu szczepienia..:/



Diablica80 cholera nie strasz ze ten krochmal chwilowo pomaga :/ juz się boje ze może być gorzej biedne te moje dziecko.mam.nadzieje ze zostanie dobrze ta choroba zdiagnozowana i szybko u niego minie





Dziewczyny ale mamy piękna pogodę. Takie dni jak dzisiaj to aż z przyjemnością wychodzę na spacerek. 8 stopni na plusie i słoneczko. No i dzień coraz dłuższy tez robi swoje nie mogę się doczekać wiosny.
88maggie88 nie starsze...przepraszam. Tym bardziej, sama poszukuję złotego środka. To, że u nas nie pomoglo nie znaczy, że u Was nie zadziała. Trzymam kciuki za szybka i trafna diagnozę .

Nocne karmienie zaliczone .. nic tylko czekać na poranna pobudke

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 07:56   #2328
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Eh mam nadzieje, ze to kwestia szczepionki bo inaczej zwariuje. Nie dość że do.23 prawie robilam e nowej chałupie to pierwszy cyc przed 24 a mała spala dopiero od 21...potem o 1,3,6 tylko ze w miedzy czasie ciągle pobudki a i od 4:30 do 6 nie spala:-/ od 7 nie spi..nawet na mnie tylko godzinę pospala. A dziś i jutro jesteśmy same...buty skąd ja mam brać na to siły?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 08:05   #2329
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Biedna...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 09:32   #2330
krolewna1986
Wtajemniczenie
 
Avatar krolewna1986
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 638
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez ewlina Pokaż wiadomość
Eh mam nadzieje, ze to kwestia szczepionki bo inaczej zwariuje. Nie dość że do.23 prawie robilam e nowej chałupie to pierwszy cyc przed 24 a mała spala dopiero od 21...potem o 1,3,6 tylko ze w miedzy czasie ciągle pobudki a i od 4:30 do 6 nie spala:-/ od 7 nie spi..nawet na mnie tylko godzinę pospala. A dziś i jutro jesteśmy same...buty skąd ja mam brać na to siły?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Ja jeszcze szczepionek nie miałam zadnych a noc powiedziałabym gorsza od Twojej..pobudki co godzinę i cześciej...zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej nawet nie chce myslec co bedzie po szczepieniach albo jak zęby beda szły :/

Tak w ogole dzien dobry, pociesza mnie to ze jest piekny dzien i wybiorę sie na dluuuuugi spacer
__________________
Mężuś

Juliś 

Aniołek[*]30tc
krolewna1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 09:42   #2331
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Dzień dobry 😁
U nas tez słońce... zaraz idę na spacer bobas strasznie marudny dziś. Jedzenie tragedia: o 2 w nocy 100ml, rano o 6 tylko 30ml - bardziej zabawa z butla niż jedzenie, o 8 wrzask o butle i zjadł może 70ml i teraz tez 70ml. Nie wiem o co mu chodzi bo zazwyczaj w dzień co 3h po 130ml zjadł spokojnie.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 09:55   #2332
niud
Wtajemniczenie
 
Avatar niud
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2 135
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez krolewna1986 Pokaż wiadomość
Ja jeszcze szczepionek nie miałam zadnych a noc powiedziałabym gorsza od Twojej..pobudki co godzinę i cześciej...zamiast coraz lepiej to jest coraz gorzej nawet nie chce myslec co bedzie po szczepieniach albo jak zęby beda szły :/

Tak w ogole dzien dobry, pociesza mnie to ze jest piekny dzien i wybiorę sie na dluuuuugi spacer
Niektóre dzieci po szczepieniach śpią znacznie lepiej, więc jest nadzieja
U mnie nie ma żadnych efektów. W poniedziałek idziemy na ważenie i drugie pneumokoki.
niud jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 10:44   #2333
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
[/COLOR]MALA spr te siniaki. No ja zmieniam 2 razy dziennie sliniak :p te
[/COLOR]Mala a nie karmilas nigdy Gabi z butelki?
Ja mam śliniaki bawełniane z Tesco ale nie dają rady

Jadła z butli 3 razy moje mleczko

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
Kuzwa okazalo sie ze sprzedawca z ali express to oszust. Podal mi nieistniejacy numer trackingowy. Zapytalam na forum china post i powiedzieli ze to scam. Musze czekac 53 dni na zwrot kasy. Co za ku*estwo.

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
uuuu dobrze, że choć odzyskasz tą kasę

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Witam mamuśki październikowe....szukała m, szukałam i znalazłam to forum ( a tak naprawdę przypomniałam sobie bo wieki temu się tu logowałam). Musze co prawda ogarnąć temat wysyłania wiadomości ale chyba dam rade
Czy przyjmiecie jeszcze jedną do swojego grona?
Nie uda mi się nadgonić Waszych wszystkich postów więc będę Was poznawać na bieżąco - jeśli tylko Synuś mi pozwoli

Po prawie 4 miesiącach jestem już troszkę ogarnięta z dzidziolem i chętnie porozmawiam z kimś kogo doświadczenie i rady mogą być pomocne!
Witaj

Cytat:
Napisane przez vikicullen Pokaż wiadomość
Wieki tu nie bylam:P wiecie ze tu na wizazu nie wszystkich kojarze kto jest kto:P na naszym fb to juz wiem, znam wszystkie a tutaj tak nie bardzo
Pewnie mnie nie kojarzysz?

Cytat:
Napisane przez Daisy 85 Pokaż wiadomość
Wariatki nie nadążam...

Witam Diablica
he he mało napisane źle, dużo źle

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
To chyba ja się tak rozgadałam tak na dzień dobry ... ale syn taki kochany, ze mama ma czas
Ty nie widziałaś ile było postów jak w ciąży byłyśmy hehhe

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość


Dziewczyny ale mamy piękna pogodę. Takie dni jak dzisiaj to aż z przyjemnością wychodzę na spacerek. 8 stopni na plusie i słoneczko. No i dzień coraz dłuższy tez robi swoje nie mogę się doczekać wiosny.
U CIebie 8 a u mnie 12?

My zaraz idziemy na spacer a później do moich rodziców na obiadek hihihi nie chciało mi się gotować. Krzyż mnie boli i brzuch a @ dalej nie ma kurde mać! Niech juz przyjdzie bo się umęczę i jeszcze mam doły
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 10:53   #2334
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
Ja mam śliniaki bawełniane z Tesco ale nie dają rady

Jadła z butli 3 razy moje mleczko



uuuu dobrze, że choć odzyskasz tą kasę



Witaj



Pewnie mnie nie kojarzysz?



he he mało napisane źle, dużo źle



Ty nie widziałaś ile było postów jak w ciąży byłyśmy hehhe



U CIebie 8 a u mnie 12?

My zaraz idziemy na spacer a później do moich rodziców na obiadek hihihi nie chciało mi się gotować. Krzyż mnie boli i brzuch a @ dalej nie ma kurde mać! Niech juz przyjdzie bo się umęczę i jeszcze mam doły
Oj to Wy się jeszcze za czasów ciąży zgadalyscie 😨 za chiny nie nadrobie 😉

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 11:08   #2335
ewlina
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 107
GG do ewlina
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

No większość od poczatku;-)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
__________________
Najszczęśliwszy rok w moim życiu
12.10.2015 nasz największy Skarb Lena
ewlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 13:54   #2336
olibar
Raczkowanie
 
Avatar olibar
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: green island
Wiadomości: 416
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Mala ja tez na okres czekan. Powinnam dostac ponad tydzien temu :/ od tamtrgo czasu dzien w dzien mnie boli brzuch jakbym miala okres masakra.
Chyba i drugi porod nie dal rady naprawic cyklu..

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
olibar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 15:53   #2337
mala29lll
Zakorzenienie
 
Avatar mala29lll
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 8 228
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez diablica80 Pokaż wiadomość
Oj to Wy się jeszcze za czasów ciąży zgadalyscie 😨 za chiny nie nadrobie 😉

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
No jak Ewlina napisała większość z nas już ponad rok się zna ale są takie co na sam koniec ciąży doszły i się wgryzły w nas więc spokojnie

Cytat:
Napisane przez olibar Pokaż wiadomość
Mala ja tez na okres czekan. Powinnam dostac ponad tydzien temu :/ od tamtrgo czasu dzien w dzien mnie boli brzuch jakbym miala okres masakra.
Chyba i drugi porod nie dal rady naprawic cyklu..

Sent from my Samsung Galaxy Note 4 using Tapatalk
a ja mam jutro dostać niby czyli 28 d.c. a też od tygodnia boli
__________________
Gabrysia 9. 10. 2015r.
mala29lll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 16:24   #2338
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez mala29lll Pokaż wiadomość
No jak Ewlina napisała większość z nas już ponad rok się zna ale są takie co na sam koniec ciąży doszły i się wgryzły w nas więc spokojnie



a ja mam jutro dostać niby czyli 28 d.c. a też od tygodnia boli
To Wasze dzidziole znają się odkąd miały mniej więcej 5 cm w Waszych brzuszkach... a tu nagle mój wielkolud 66 cm się do nich dołącza :P
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 19:13   #2339
88maggie88
Wtajemniczenie
 
Avatar 88maggie88
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 055
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Vikicullen to nie wiem co mi pediatra nagrała. Zresztą chyba co kraj to inaczej. Syn mojej siostry miał kilka mcy i miał robione testy w anglii. Na pewno przez tyle lat nie będę czekać i musze szukać przyczyny tego problemu. .

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Diablica80 trzymam również kciuki,aby Twój synek długo się nie męczyl..

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Diablica80 może skok..

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

MALA byłam dzisisj w tym sklepie. Jest ogromny ceny tex dosyć dibre. Kupiłam 4 sliniaki z ceratka i nowy smoczek



Co do temperatury ja to pisałam Wczoraj a nie dzisiaj
__________________
Przez jedną cudowną chwilę, czujesz że żyjesz ...
88maggie88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 19:40   #2340
diablica80
Zakorzenienie
 
Avatar diablica80
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 664
Dot.: Mamusie październikowe 2015 :D

Cytat:
Napisane przez 88maggie88 Pokaż wiadomość
Vikicullen to nie wiem co mi pediatra nagrała. Zresztą chyba co kraj to inaczej. Syn mojej siostry miał kilka mcy i miał robione testy w anglii. Na pewno przez tyle lat nie będę czekać i musze szukać przyczyny tego problemu. .

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Diablica80 trzymam również kciuki,aby Twój synek długo się nie męczyl..

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Diablica80 może skok..

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:05 ----------

MALA byłam dzisisj w tym sklepie. Jest ogromny ceny tex dosyć dibre. Kupiłam 4 sliniaki z ceratka i nowy smoczek



Co do temperatury ja to pisałam Wczoraj a nie dzisiaj
Może to i skok...chociaż popołudniu juz je ładnie... poranki trochę słabsze... nasze skoki to zazwyczaj mega marudzenie i na rączkach ciągłe noszenie 😂 i wielki ryk jak się Go odkłada gdziekolwiek 😄

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
__________________
Grześ 5.10.2015
Igor 31.07.2017
Maja [*] 18tc 10.02.2014
diablica80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-19 13:41:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:05.