Br±zowow³ose farbowane :) - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-29, 20:59   #1171
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez natkaa Poka¿ wiadomo¶æ
Przy g³owie jakies szaro-buro-¿ó³te refleksy, reszta za¶ to by³ jasny br±zik, ale ch³odny. .
Dokladnie ten sam odcien uzyskalam po Blondzie 700 :/ Chyba te szaro-bure odcienie z zoltymi refleksami to zmora Castingow, przynajmniej w tonacji brazu
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-09-30, 10:08   #1172
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomo¶ci: 895
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Castingiem czasem trzyma kolor d³u¿ej ni¿ po farbie

bardzo polecam Castinga ciemny br±z
nimrodel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 08:49   #1173
nusia2605
Rozeznanie
 
Avatar nusia2605
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 797
Wink Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam moje drogie....Dawno mnie nie by³o.Napiszê co¶ od siebie.Br±zy zawsze wychodz± ciemniejsze ni¿ na opakowaniu.Czasem jest to nawet czarny kolor.Dobrze i¶æ do fryzjera z t± spraw±,choæ nie zawsze jest i tam tak jak by¶my chcia³y Ja postanowi³am nie farbowaæ ju¿ w³osów przez kilka lat a mo¿e i wcale,no chyba ¿e zacznê siwieæ
nusia2605 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 09:11   #1174
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja mam tak nijakie w³osy, ¿e musze co¶ z nimi zrobiæ. naturalne to taki ciemny, mysi blond, a koñce s± prawie blond z rudymi refleksami :/ i nie wiem co z nimi zrobiæ. jakiej farby u¿yæ, ¿eby koor wyszed³ ch³odny i nie czarny. mo¿e henna? u¿ywa³ kto¶?
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:08   #1175
Madlenka007
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 422
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez paulina__89 Poka¿ wiadomo¶æ
a ja mam tak nijakie w³osy, ¿e musze co¶ z nimi zrobiæ. naturalne to taki ciemny, mysi blond, a koñce s± prawie blond z rudymi refleksami :/ i nie wiem co z nimi zrobiæ. jakiej farby u¿yæ, ¿eby koor wyszed³ ch³odny i nie czarny. mo¿e henna? u¿ywa³ kto¶?
Ja mia³am dok³adnie takie same w³osy jak Ty. Troche naturalnych, troche blondu na koñcach i ogólnie rudawa by³am ale wziê³am sie za siebie i na³o¿y³am Londe kolor orzech laskowy. Wyszed³ cudnie, zero rudo¶ci, kolor ch³odny tylko ¿e sporo ciemniejszy niz na opakowaniu. Mam taki ¶redni br±z, ale jestem z neigo bardzo zadowolona bo ba³am sie na tych blondach rudo¶ci a tu mi³a niespodzianka
__________________
A jednak, zakocha³am siê...
Madlenka007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:10   #1176
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

paulina__89- Tez mam dokladnie takie wlosy jak ty. Uzywalam balsamu zmywalnego z henny Venity kolor orzechowy braz i wychodzil mi super chlodny jasny/sredni braz. Jak sie spieral to zaczynal sie ocieplac. Teraz mam zamiar sprobowac jakiegos ciemniejszego odcienia
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 17:46   #1177
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Madlenka007 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am dok³adnie takie same w³osy jak Ty. Troche naturalnych, troche blondu na koñcach i ogólnie rudawa by³am ale wziê³am sie za siebie i na³o¿y³am Londe kolor orzech laskowy. Wyszed³ cudnie, zero rudo¶ci, kolor ch³odny tylko ¿e sporo ciemniejszy niz na opakowaniu. Mam taki ¶redni br±z, ale jestem z neigo bardzo zadowolona bo ba³am sie na tych blondach rudo¶ci a tu mi³a niespodzianka
Cytat:
Napisane przez lea88 Poka¿ wiadomo¶æ
paulina__89- Tez mam dokladnie takie wlosy jak ty. Uzywalam balsamu zmywalnego z henny Venity kolor orzechowy braz i wychodzil mi super chlodny jasny/sredni braz. Jak sie spieral to zaczynal sie ocieplac. Teraz mam zamiar sprobowac jakiegos ciemniejszego odcienia
Wiêc jutro wybieram siê do drogerii. Dziêkuje za pomoc
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-10-01, 21:00   #1178
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Jutro wam wkleje fotki loreal creme gloss 713 mro¼ny be¿. Jak zwykle za ciemne w porównaniu do opakowania. Ale mam nadzieje ze sie zmyje.
joaa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-01, 21:19   #1179
blue_mysecka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 5 333
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez joaa12 Poka¿ wiadomo¶æ
Jutro wam wkleje fotki loreal creme gloss 713 mro¼ny be¿. Jak zwykle za ciemne w porównaniu do opakowania. Ale mam nadzieje ze sie zmyje.
o tak tak wklej fotki chetnie zobacze jaki to daje efekt (i pewnie nie tylko ja ) ech niby do naturalnego koloru wracam ale i tak ciagle sie zastanawiam czy by nie pokolorowac ich jakims castingiem
__________________
blue_mysecka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:38   #1180
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 148
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez centus Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam dosyæ. Wczoraj kupi³am Kaszmirowy Jasny Braz natural easy - by³ taki ³adny na opakowaniu...i co uzyska³am CZARNE w³osy. Nie wiem co jest z tymi farbami na moich w³osach. Nie mog³am zdzier¿yæ tej czerni i zastosowa³am poprostu dekoloryzator Joanny, trzyma³am tylko 10 minut, rozja¶ni³am je i na³o¿y³am jasny br±z mariona. Tym sposobem zniweczy³am efekt miesiecznej regeneracji w³osów - l¶ni³y i by³y g³adkie, bardzo ³adne. Zaczynam regeneracjê od nowa Jestem nienormalna, nie moge wchodziæ do sklepów z farbami, kusz± mnie piêkne kolory na opakowaniach, a i tak uzyskujê zupe³nie co¶ innego. Kiedy mia³am swoje jasne w³osy by³o super - wystarczy³o na³o¿yæ ³agodn± farbê na bardzo króciótko i zawsze wiedzia³am, ¿e bêdzie ³adny efekt roz¶wietlonego, ³adnego blondu. Mimo, ze rozja¶niacze bardziej niszcz± w³osy i tak by³y w lepszym stanie - k³ad³am tylko cienkie smu¿ki na odrosty, nikt nie przypuszcza³ nawet, ¿e rozja¶niam w³osy. Nie mam si³y na br±zy, choæ dobrze mi w jasnym br±zie, nigdy nie wiadomo co wyjdzie, jasny trudno uzyskaæ, w ciemnym nie jest mi dobrze, a jak ju¿ jest ³adny odcieñ to rudzieje jak sp³ywa, ciemne blondy wychodz± na zielono... Koñcze z tym, tylko jak? mam nadzieje, ze nie wy³ysieje po tym dekoloryzatorze, moze zostanie mi jeszcze troche w³osów na stare lata heh...
Witaj,jezeli moge Tobe doradadzic w celu uzyskania ladnego jasnego brazu kup sobie farbe w odcieniu Sredni Blond po Ciemny blond tak wlasnie na blondzie ja uzysikiwalam jasny braz.
Niestety wczoraj podkusil mnie Jasny Braz Schwarzkopf i wyszly mi czarne z przeswitem pasemek jasnego brazu gdyz kladlam farbe na moje rozjasniane blond wlosy.Ale pamietaj nie warto dekoloryzowac wlosow gdyz zawsze na blond wytrawionych wlosach farby sie szybko zmywaja a jeszcze szybciej gdyz pozwolisze je sobie przetluscic.Lub bedziesz nakladac maseczki lub trzymac dluzej dzywke na glowie.Mozesz tez kupic sobie szampon profesjonalny oczyszczajacy on bardzo ladnie sciaga farbe.

Sredni blond robilam rowniez z firmy schwarzkopf palette natural colors w takich zielonkawych pudeleczkach.Farby te jak nam wiadomo nie sa najlepszej jakosci ale generalnie ja bylam zadowolona z tego odcienia.
Teraz i ja moglabym sie przeniesc na forum czarnulek ale zakladam , ze 2-3 mycia i wlosy beda juz mialy inny kolorek.
nathanek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-02, 15:43   #1181
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 880
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez nathanek Poka¿ wiadomo¶æ
Sredni blond robilam rowniez z firmy schwarzkopf palette natural colors w takich zielonkawych pudeleczkach.Farby te jak nam wiadomo nie sa najlepszej jakosci ale generalnie ja bylam zadowolona z tego odcienia.
Teraz i ja moglabym sie przeniesc na forum czarnulek ale zakladam , ze 2-3 mycia i wlosy beda juz mialy inny kolorek.
Ja tez robilam ten odcien na wlosach ciemny blond z blond pasemkami. Kolor wyszedl wlasnie jak naturalny sredni blond- jasniej niz moje naturalne. Zalowalam, ze nie wybralam ciemnego blondu. Niestety oczywiscie zniszczyl mi wlosy- ale to jak kazda farba z amoniakiem.
lea88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-02, 22:47   #1182
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Taki kolorek mi±³am przed farbowaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5359481

A taki po w za³±czniku kolorem Casting creme gloss mro¼ny kasztan 713. Na opakowaniu ca³kiem inny.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (68,9 KB, 168 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 008.JPG (47,5 KB, 125 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 004.JPG (66,0 KB, 169 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 009.JPG (59,9 KB, 151 za³adowañ)
joaa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-03, 15:34   #1183
malami21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: _ Kraków
Wiadomo¶ci: 420
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

super Ci wyszedl ten kolorek
malami21 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 01:01   #1184
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez malami21 Poka¿ wiadomo¶æ
super Ci wyszedl ten kolorek
Dziêkuje w sumie jestem zadowolona. Powróci³am jednak do wcze¶niejszych br±zów. A chcia³am odmiany na jaki¶ czas (pasemka itp).
Ale jest ok.
joaa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 13:44   #1185
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Bardzo mi siê podoba ten kolor Czy on jest taki troszkê fioletowy czy mi siê tylko wydaje? Je¶li tak to biegnê do drogerii po farbê
Pozdrawiam
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 15:05   #1186
herezja
Raczkowanie
 
Avatar herezja
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 288
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

ja tez farbuje mroznym kasztanem iniestety na poczatku ma jakie sprzbe³syki fioletowe, potem mi rudzieje, mialam rozjsniane-dekoloryzowane wlosy z bardzo cmenego brazu(prawie czarny) wiec pewnie dlatego za miesaic znow dekoloryzuje (moje wlosy sa tak zdrowe ze nawet po dekoloryzacji jak zafarbuje farba i naloze odzywke sa zdorwe, no moze z 2 dni mam siano, ale przy wlasciwej-normalnej dla mniepielgnacji bez uzywania masek itp, jest ok)(zdrowe ale niezbyt gêste =/) mama nadzieje ze jak rozjasnie na blond(naturalniejestem blondynka) kolor zacznie wychodzi c jak na opakowaniu bo jest piekny, poozdraiwam, pozniej umieszcze zjdecie jak mi wyszedl kolor
herezja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 16:57   #1187
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ ¦l±sk ♥
Wiadomo¶ci: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez joaa12 Poka¿ wiadomo¶æ
Taki kolorek mi±³am przed farbowaniem.

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=5359481

A taki po w za³±czniku kolorem Casting creme gloss mro¼ny kasztan 713. Na opakowaniu ca³kiem inny.
¦wietny ten kolor!! Naprawdê piêkny wyszed³ I takze przy³±czam siê do pytania - czy dobrze widzê tam fioletowy refleks??

Ostatnio by³am u fryza i dopad³ mnie m³ody fryzjer "szaleniec" z g³ow± pe³n± pomys³ów. W³oski bardzo fajnie mi ¶ci±³ i zaproponowa³ farbowanie. Z braku funduszów odmówi³am ale opowiedzia³am o tym mojemu lubemu i powiedzia³, zebym sobie posz³a na to farbowanie a on zap³aci No wiêc pójdê, pewnie bêde mia³a 2 kolorki na glowie, zobacze co "szaleniec" wymy¶li
__________________

M&M

Sta¶


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 18:39   #1188
izzie
Zakorzenienie
 
Avatar izzie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bielsko - Bia³a
Wiadomo¶ci: 6 856
GG do izzie
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

A to mój mahoñ
Joanna (ta za 5 z³, ciemny mahoñ)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg machoñ.JPG (36,4 KB, 237 za³adowañ)
izzie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-04, 18:53   #1189
joaa12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 767
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Susanna pochwal siê pó¼niej efektem.

Co do fioletowego koloru tez bylam zdziwiona jak zobaczy³am zdjêcie. Zawsze farbowa³am na br±zy i wychodzi³y raz ciemniejsze, raz jasniejsze i spiera³y siê na rudawo.

Teraz pierwszy raz zastosowa³am ten kolor - mro¿ny kasztam i .. wyszed³ ca³kiem inny br±z jakiego nie mia³am.

Pierwsze dwa zdjêcia s± robione w pokoju przy ¶wietle dziennym (niebo zachmurzoe). Dwa kolejne (z fioletow± po¶wiat±) to chwile pó¼niej tylko przybli¿y³am g³owe bli¿ej szyby, jednak s³oñca nie by³o.

Powiem szczerze,¿e nie ocenia³am tych w³osów w ¶wietle s³oñca ... mo¿e rzeczywi¶cie wtedy fioletowa po¶wiata wychodzi (spradze przy okazji ) Normalnie patrzac na w³oski tego nie widaæ. Ciesze siê, ze sie podoba.
joaa12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-04, 21:44   #1190
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez izzie Poka¿ wiadomo¶æ
A to mój mahoñ
Joanna (ta za 5 z³, ciemny mahoñ)
A masz jeszcze inne zdjatka np. w dziennym ¶wietle? czy to rudawy odcien czy ch³odny?
__________________
efka
centus jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-05, 21:34   #1191
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja chcialabym moj casting jasny braz, ale nigdzie go nie ma moze ktoras z was wie, jak uzyskac taki kolorek inna farba? brazu juz nie kupie, bo wyszedl czarny ;/
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 08:20   #1192
paulina__89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 442
GG do paulina__89
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Na³o¿y³am wczoraj farbe londa kolor orzech laskowy. Wyszed³ ³adny ciemny, ch³odny br±z. Z tym, ¿e ... jak dla mnie chyba jednak za ciemny. Mam cimn± oprawê oczu, ciemny brwi, ale wydajê mi siê, ¿e kolor jest jednak za ciemny.
Madlenka007 pisa³a¶, ¿e u¿ywa³a¶ tej farby. Czy po kilku myciach kolor siê wyp³uka³ do ja¶niejszego br±zu? Ogolnie to szybko mi siê wszytsko z w³osów zmywa wiê mam nadziejê, ¿e ten kolor trochê z³agodnieje...
paulina__89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 11:09   #1193
Lulu.
Rozeznanie
 
Avatar Lulu.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: .
Wiadomo¶ci: 914
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Polecam Castingi,rewelacyjne farby.
__________________
Ubrania :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=207295

Dok³adka !

27.09 ! .
Lulu. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 13:41   #1194
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

szkoda tylko, ze nigdzie nie maja jasnego brazu )
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 14:36   #1195
Anheles
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 748
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

KATASTROFA

Nie farbujcie nigdy w³osów farb± Palette Deluxe br±zy!!!
mówiê to z w³asnego do¶wiadczenia
mia³ wyjsc ³adny jasny ciep³y karmel a wysz³o b³otowe prawie czarne có¶ na g³owie
pomocy jak mam teraz przefarbowaæ siê na jasny br±z z tak ciemnego odcienia??
czy kto¶ ma dla mnie jakie¶ rady?
pasemka nie wchodz± w grê...
mo¿e jest do kupienia jaki¶ dekoloryzator?
Anheles jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 15:46   #1196
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Witam
Dorzucam zdjêcia moich w³osów po Recital Prefererence Loreala Mrozny kasztan.Jestem zadowolona z koloru mimo, iz ma czerwone przeb³yski
Pozdrawiam
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.JPG (68,1 KB, 157 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz2.JPG (46,5 KB, 128 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg wizaz3.JPG (97,8 KB, 165 za³adowañ)
__________________
Oba, kot i pies s± bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za du¿o: pozwala siê tresowaæ i o jedn± cnotê za ma³o: nie kryje w sobie ¿adnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-07, 15:52   #1197
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Cytat:
Napisane przez Lulu. Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam Castingi,rewelacyjne farby.
Ktore kolory polecasz? Mozesz cos wiecej o tych farbach powqiedziec? z gory dziekuje
__________________
D
Mysia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:33   #1198
Sylussia
Raczkowanie
 
Avatar Sylussia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomo¶ci: 152
GG do Sylussia
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

a ja mam troszke inne pytanie
ile czasu mija zanim znow kladziecie farbe?
kupilam sobie dzisiaj l'oreal excellence jasny braz zlocisty. pomyslalam, ze jak to inne farby pewnie kolor wyjdzie ciemniejszy. a teraz patrze na fotki praline i ten kolor jest na prawde jasny. ZA jasny i waham sie czy farbowac. z jednej strony szkoda mi zmarnowac kasy, a z drugiej mysle, ze jak wyjdzie za jasny to pofarbuje jeszcze raz. tylko martwi mnie to, ile bede musiala odczekac
wybaczcie, ze tak smece, ale to pierwsze moje farbowanie FARBA. do tej pory uzywalam castingow, wiedzialam, ze kolor sie zmyje...
pomozecie?
__________________
Sylussia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-08, 18:31   #1199
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomo¶ci: 205
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

Ja mysle, ze nie wyjdzie za jasny. A jakie masz w³osy i jaki chcesz kolor?
asica jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2007-10-08, 19:11   #1200
mogru
Raczkowanie
 
Avatar mogru
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: B±belkowo
Wiadomo¶ci: 135
Dot.: Br±zowow³ose farbowane :)

hej
ja polecam Wellaton Orzech laskowy bardzo ³adnie ³apie ciep³y br±z swoje w³osy mia³am taki ciemny blond ala mysi, przetrzyma³am do 35 minut ale wszysko oki nie wypad³y.
Farbowa³am te¿ lond± ¶redni br±z ³adny kolor ale zapach w³osów okropny dopiero po paru myciach przeszed³.
__________________
wait....wait.. ...for....
mogru jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.