Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 75 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-01, 08:54   #2221
branchi
Raczkowanie
 
Avatar branchi
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 79
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
I jesteś zadowolona? Bo tani jest a potrzeba mi na już jakiś do podkładu a ten wydał mi się spoko.

Posiada ktoś samsung galaxy grand prime?
Ja posiadam. Jest duży, większy od telefonów znajomych, ale ogólnie jestem zadowolona. 😊

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
branchi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:27   #2222
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
I jesteś zadowolona? Bo tani jest a potrzeba mi na już jakiś do podkładu a ten wydał mi się spoko.

Posiada ktoś samsung galaxy grand prime?
Nie mam zbyt wielkiego porównania, ale wydaje się być w porządku.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 09:42   #2223
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy w lidlu kupię surowe buraki? Takie na kg?

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:10   #2224
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
Nie wiem czy przez telefon powiedzą ci prawdę . Już dwa razy zdażyło mi się, że na stronie obi było czegoś parę sztuk, w komputerze (tym stojącym na konkretnym dziale), też było parę sztuk, a pracownik po półgodzinnych poszukiwaniach na półkach, magazynie stwierdzał że nie ma ( pracownikiem był kolega, więc nie była to sytuacja, że posiedział na magazynie i powiedział, że nie ma żebyśmy się odczepili). Także polecam wizytę osobiście
No to dzięki za info, chyba się przyjadę w takim razie

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:18   #2225
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Muszę wysłać paczkę - urząd pocztowy mam dość daleko, nie chce mi się tam iść dzisiaj ale obok mam agencję pocztową. Czy dużo ryzykuję wysyłając w takim miejscu? Chodzi mi o czas - nigdy nie korzystałam z agencji, oni długo trzymają te przesyłki czy to właściwie żadna różnica gdzie się wysyła?
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:26   #2226
Madzia9999
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia9999
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Środek Polski.
Wiadomości: 9 976
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy w lidlu kupię surowe buraki? Takie na kg?

Wyciśnięte z jeżynki
U mnie są
__________________
'' Na seksapil składa się w połowie
to, co kobieta ma, a w połowie to,
co myśli, że ma ''.


Sophia Loren
Madzia9999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:38   #2227
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 793
GG do evanaeve
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Czy w lidlu kupię surowe buraki? Takie na kg?

Wyciśnięte z jeżynki
Sa na dziale z warzywami. Sa tez juz ugotowane, tylko do starcia
__________________




Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 10:40   #2228
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 10 734
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Muszę wysłać paczkę - urząd pocztowy mam dość daleko, nie chce mi się tam iść dzisiaj ale obok mam agencję pocztową. Czy dużo ryzykuję wysyłając w takim miejscu? Chodzi mi o czas - nigdy nie korzystałam z agencji, oni długo trzymają te przesyłki czy to właściwie żadna różnica gdzie się wysyła?

Żadna różnica.
Przesyłki z agencji pocztowych są codziennie odbierane.
75ddc484932d6abe74127785cb7415263f83996c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:43   #2229
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=75ddc484932d6abe7412778 5cb7415263f83996c;5490953 1]Żadna różnica.
Przesyłki z agencji pocztowych są codziennie odbierane.[/QUOTE]

Ok, dziękuję
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:50   #2230
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dwie/ trzy strony temu był poruszany temat rozliczania się z odzskodowania z oc sprawcy. Jedna z Was napisała, że z odsetek - jeśli takie były - trzeba się rozliczyć. Znam kogoś () kto dostał odszkodowanie z odsetkami i się nie rozliczył z nich (z niewiedzy, nie z niechęci). Odkręcać to? Co za to grozi? Co z tym teraz zrobić?
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 10:56   #2231
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Tak się zastanawiam, ale spytam, bo sama już nie wiem co robić.
Byłam latem u dentysty i nie wykrył mi żadnego ubytku. Poszłam znowu w ostatnim miesiącu i wykrył mi (inny lekarz, nie ten sam) trzy ubytki. Czy to jest możliwe, żeby powstały w tak krótkim czasie? Dodam, że nigdy nie miałam leczonych zębów, wszystkie zdrowe, żadnej plomby. Zrobiłam jedną plombę od ręki, no i dzisiaj jestem umówiona na kolejne. Ale ciągle się waham, bo to i borowanie i kasa. Czy warto to skonsultować jeszcze z jakimś innym dentystą? Możliwe, że się dentystka pomyliła/chce mnie naciągnąć?
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 11:01   #2232
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, ale spytam, bo sama już nie wiem co robić.
Byłam latem u dentysty i nie wykrył mi żadnego ubytku. Poszłam znowu w ostatnim miesiącu i wykrył mi (inny lekarz, nie ten sam) trzy ubytki. Czy to jest możliwe, żeby powstały w tak krótkim czasie? Dodam, że nigdy nie miałam leczonych zębów, wszystkie zdrowe, żadnej plomby. Zrobiłam jedną plombę od ręki, no i dzisiaj jestem umówiona na kolejne. Ale ciągle się waham, bo to i borowanie i kasa. Czy warto to skonsultować jeszcze z jakimś innym dentystą? Możliwe, że się dentystka pomyliła/chce mnie naciągnąć?
Możliwe, że zrobily Ci się od ostatniej wizyty.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Też miałam podobną sytuację - chodzę co pół roku, na jednej wizycie ok, na następnej ze 4 ubytki i zonk : brzydal: zęby dopiero niedawno nagle zaczęły mi się psuć i niestety, hurtem :/
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:01   #2233
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;54882281]Czy da się jakoś zawiesić konto w banku? Mam w BZ WBK, aktualnie nie mam na tym koncie pieniędzy i z niego nie korzystam, ale ściągają mi opłatę. Nie chcę go zamykać, bo za jakiś czas będę go potrzebować, ale nie chcę też do niego dopłacać.[/QUOTE]

A płacisz za prowadzenie czy tylko za kartę? Jak tylko za kartę to w banku mówisz, że rezygnujesz z karty a konto nadal istnieje (mam tak w ing, mogę z niego robić operacje internetowe)

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, ale spytam, bo sama już nie wiem co robić.
Byłam latem u dentysty i nie wykrył mi żadnego ubytku. Poszłam znowu w ostatnim miesiącu i wykrył mi (inny lekarz, nie ten sam) trzy ubytki. Czy to jest możliwe, żeby powstały w tak krótkim czasie? Dodam, że nigdy nie miałam leczonych zębów, wszystkie zdrowe, żadnej plomby. Zrobiłam jedną plombę od ręki, no i dzisiaj jestem umówiona na kolejne. Ale ciągle się waham, bo to i borowanie i kasa. Czy warto to skonsultować jeszcze z jakimś innym dentystą? Możliwe, że się dentystka pomyliła/chce mnie naciągnąć?
Wszystko jest możliwe, może ten poprzedni nie widział ubytków? Jak nie ufasz lekarzowi to idź do innego
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:12   #2234
201604251028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 726
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dzieki dziewczyny, przejdę sie do rossmana a nie do hebe w takim razie

sent from Tapatalk
201604251028 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:17   #2235
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
Tak się zastanawiam, ale spytam, bo sama już nie wiem co robić.
Byłam latem u dentysty i nie wykrył mi żadnego ubytku. Poszłam znowu w ostatnim miesiącu i wykrył mi (inny lekarz, nie ten sam) trzy ubytki. Czy to jest możliwe, żeby powstały w tak krótkim czasie? Dodam, że nigdy nie miałam leczonych zębów, wszystkie zdrowe, żadnej plomby. Zrobiłam jedną plombę od ręki, no i dzisiaj jestem umówiona na kolejne. Ale ciągle się waham, bo to i borowanie i kasa. Czy warto to skonsultować jeszcze z jakimś innym dentystą? Możliwe, że się dentystka pomyliła/chce mnie naciągnąć?
Jasne, że możliwe.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:18   #2236
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez eibhlin87 Pokaż wiadomość
Wszystko jest możliwe, może ten poprzedni nie widział ubytków? Jak nie ufasz lekarzowi to idź do innego
Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Możliwe, że zrobily Ci się od ostatniej wizyty.

---------- Dopisano o 12:01 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Też miałam podobną sytuację - chodzę co pół roku, na jednej wizycie ok, na następnej ze 4 ubytki i zonk : brzydal: zęby dopiero niedawno nagle zaczęły mi się psuć i niestety, hurtem :/
Dzięki dziewczyny. Jednak odwołam. Zadzwoniłam do innego i ma wolne terminy na przyszły tydzień. Może przez tydzień zęby mi nie wypadną, a będę spokojniejsza. Jak wykryje to samo, to po prostu zrobię i już. Dzięki jeszcze raz.
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:26   #2237
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ma ktoś jakiś fajny przepis na ciasto marchewkowe? Szukam takiego, gdzie by nie trzeba było wlać szklanki oleju, bo chcę, żeby nie było bardzo kaloryczne. Znalazłam taki przepis http://urodowafitmaniaczka.pl/dietetyczne-marchewkowe/ ale te płatki owsiane trzeba zmielić na mąką, więc odpadam...
Ja robilam z moich wypiekow.
Ciasto smakowalo i prosili o przepis.
Oleju dajesz tutaj 1\3 szklanki. Jest mocno wilgotne przez ananansa.
http://www.mojewypieki.com/post/cias...owe,-najlepsze
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:37   #2238
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Madzia9999 Pokaż wiadomość
U mnie są
Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Sa na dziale z warzywami. Sa tez juz ugotowane, tylko do starcia
Dziękuję dziewczyny. Potrzebuję na barszcz. Wysłałam tz i przyniósł mi 2 buraki

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 11:47   #2239
chybaty23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Witam mam problem od paru miesiacy z doborem podkładu. Potrzebuje bardzo bardzo dobrego krycia poniewaz mam co do ukrycia, przebarwienie które wychodzi mi wiosna i latem nad górna warga <ogolnie tragedia> i plamy po tradziku .Próbowałam juz dermacolu 222 ale jasny dla mnie ,kolor 223 ogolnie jak cement ,po zmieszaniu dwóch katastrofa....
, dzisiaj kupiłam podklad firmy GOSH CC kolor golden nic nie kryje ciemny i czerwony jakis pomimo iz dopbierała mi go pani w drogerii vica...co tydzien tylko wyrzucanie pieniedzy w błoto... ...POtrzebuje jak pisałam bardzo bardzo dobre krycie, zółte pigmenty oczywiscie, ciemniejsvy, opalony,i rozswietlający,w macie nie czuje sie dobrze...Wyczytalam ze vichy dermablend dobrze kryje tylko ma te tony wstretne rozowe <chyba> w ktorych wygladam swinkowo;(...czy sie myle?? Estee lauder?? chyba ma zolte?? ide zaraz szukac czekos po drogeriach oby nie bylo nastepne wyrzucenie pieniedzy w bloto;/ A revlon ktory ma odcienie wpadajace w zolte,bo mam dwa ale sa rozowe;/
chybaty23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-01, 12:19   #2240
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez chybaty23 Pokaż wiadomość
Witam mam problem od paru miesiacy z doborem podkładu. Potrzebuje bardzo bardzo dobrego krycia poniewaz mam co do ukrycia, przebarwienie które wychodzi mi wiosna i latem nad górna warga <ogolnie tragedia> i plamy po tradziku .Próbowałam juz dermacolu 222 ale jasny dla mnie ,kolor 223 ogolnie jak cement ,po zmieszaniu dwóch katastrofa....
, dzisiaj kupiłam podklad firmy GOSH CC kolor golden nic nie kryje ciemny i czerwony jakis pomimo iz dopbierała mi go pani w drogerii vica...co tydzien tylko wyrzucanie pieniedzy w błoto... ...POtrzebuje jak pisałam bardzo bardzo dobre krycie, zółte pigmenty oczywiscie, ciemniejsvy, opalony,i rozswietlający,w macie nie czuje sie dobrze...Wyczytalam ze vichy dermablend dobrze kryje tylko ma te tony wstretne rozowe <chyba> w ktorych wygladam swinkowo;(...czy sie myle?? Estee lauder?? chyba ma zolte?? ide zaraz szukac czekos po drogeriach oby nie bylo nastepne wyrzucenie pieniedzy w bloto;/ A revlon ktory ma odcienie wpadajace w zolte,bo mam dwa ale sa rozowe;/
Revlona polecam, używam od kilku lat. W kwestii koloru ni epomoge, bo używam jasnego 150 ale w necie sporo swatchy https://www.google.pl/search?q=revlo...UIBigB&dpr=0.9
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:26   #2241
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

vichy dobrze kryje, to fakt, moj chyba jest jednak zolty, ale ja uzywam jasnych i az tak tego nie widac

daruj sobie od razu bobbi brown, ma cala palete kolorow, ale krycie slabe, teraz uzywam revlonu, ale zeby zakryc cos czerwonego to jeszcze potrzeba korektor
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 12:30   #2242
Whim
...
 
Avatar Whim
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 993
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Powtórzę się: spróbuj podkładów mineralnych.
Odcieni mają mnóstwo do wyboru, a krycie genialnie (Amilie w formule kryjącej czy Annabelle Minerals w formule matującej kryją wszystko ).
__________________
a short walk
in the light of the world
with breaks for coffee and snacks


Whim jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:03   #2243
Keket
Zakorzenienie
 
Avatar Keket
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 878
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

DHL infolinia

Czy połączenie z infolinią DHL jest płatne, czy mając darmowe połączenia ze stacjonarnymi nie trzeba będzie zapłacić dodatkowo za rozmowę?
__________________

Keket jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:36   #2244
monparadis
Raczkowanie
 
Avatar monparadis
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 167
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Szukam podkładu i pudru dla bardzo bladej cery.

Podkład musi kryć niedoskonałości, ale być też lekki. Nie może wysuszać, musi wyrównywać koloryt skóry, ponieważ jestem blada, odcień mojego ciała jest bardzo blady, ale żółty, ale cerę mam naczyniową, więc jest taka różowo-żółta. Podkład musi być żółty, żeby mi się twarz nie odznaczała od ciała, bo jasny invory łatwo znaleźć, ale co mi z różowej jak świnka twarzy, gdy szyję mam żółtą

Puder matujący, najlepiej transparentny, może być sypki. Mam w planach wypróbować artdeco.

Jeżeli chodzi o kosmetyki, które próbowałam, i które były już polecane jako dobre dla bladziochów, są dla mnie za ciemne albo za różowe, albo i jedno, i drugie, dlatego prosze o pomoc

Obecnie w swojej kosmetyczce mam te i każdy jest do bani:

Bourjois krem CC ten najjaśniejszy odcień
Bourjois podkłąd healthy mix najjaśniejszy 51 chyba
Loreal true match N1 bodajże, ten najjaśniejszy oczywiście
maybelline affinitone 3 light saindbeige (najjaśniejszy....)
Bell illumi (pewnie się zdziwicie - ten najjaśniejszy )
Revlon colorstay w odcieniu invory 180 (wiem, że invory to zazwyczaj świnka, ale w świetle drogeryjnym wydawał mi się jaśniejszy niż buff i wcale nie wpadał w róż)

Puder sypki z bourjois peach - dla mnie za pomarańczowy
Puder sypki z wibo taki z czarną zakrętką - różowy na twarzy
Rimmel stay matt - za ciemne, transparentny wcale nie jest transparentny, a świńskoróżowy
Bell 2skin pocket odcień transparentny jest pomarańczowy na mojej twarzy

Najlepsze jest to, że ja wcale nie wyglądam na taką strasznie bladą, panie w drogerii same proponują mi odcienie z pogranicza jasnych i ciemnych, ale może to dlatego, że każdy podkład mi ciemnieje na twarzy i po prostu wydaję się ciemniejsza...

Cena 50-60 zł max.
Ja też jestem mega bladzioch i wszystko miałam zawsze różowe na twarzy dopóki nie zaczęłam używać podkładu Rimmel Stay Matte kolor true ivory 103, który nakładając wygląda na twarzy lekko różowo ale potem się ładnie wpasowuje i "żółcieje", fajnie kryje i matuje.
A jeśli chodzi o puder to polecam ryżowy od Paese, jest na początku bialusieńki ale tak samo jak podkład chwile po nałożeniu wtapia się w kolor skóry i ładnie matuje.
+te połączenie nie ciemnieje na buzi!! przynajmniej mnie. Wiadomo trzeba poprawek co kilka godzin ale dajcie mi takie kosmetyki dla cery mieszanej które tego nie potrzebują
__________________
mieć siebie, resztę spalić, aż zostanie tylko to co pomiędzy nami

Edytowane przez monparadis
Czas edycji: 2016-02-01 o 13:38 Powód: +
monparadis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 13:55   #2245
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
1. Czy jak dodam do crumble delme zamiast masła to będzie czuć dużą różnicę?
2. Będę robić sernik na zimno. Chciałabym, żeby konsystencja była mniej więcej taka jak w tym kupnym serniku z proszku, a nie taka "galaretowata" jak ptasie mleczko. W przepisach jest różnie, wiec ile dodać żelatyny na kg sera, żeby uzyskać taki efekt ?
Podbijam :p
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:06   #2246
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
Ja robilam z moich wypiekow.
Ciasto smakowalo i prosili o przepis.
Oleju dajesz tutaj 1\3 szklanki. Jest mocno wilgotne przez ananansa.
http://www.mojewypieki.com/post/cias...owe,-najlepsze
Dzięki Ci, dobra kobieto
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:11   #2247
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
Podbijam :p
Co do crumble, bo na tym się znam - delma jest paskudna w smaku, to margaryna, nie masło. Nie ma szans, żeby to dobrze wyszło w kruszonce, której smak w dużej mierze od masła zależy, nie ryzykowałabym spaprania pozostałych składników.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 14:16   #2248
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez branchi Pokaż wiadomość
Ja posiadam. Jest duży, większy od telefonów znajomych, ale ogólnie jestem zadowolona. 😊

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
Ok dzięki





Cytat:
Napisane przez metal_fish Pokaż wiadomość
Nie mam zbyt wielkiego porównania, ale wydaje się być w porządku.
Hm to zakupie go
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:28   #2249
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Jaki podklad polecacie do skóry suchej? Nie potrzebuje super krycia, tylko wyrównanie. Healthy mix podkreśla mi skórki na czole

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-01, 15:30   #2250
Moniika95
Zakorzenienie
 
Avatar Moniika95
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 533
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Jestem przed rozmowa kwalifikacyjna do kancelarii komorniczej jako pracownik biurowy. Jakie pytania mogą mi zadać?
__________________
Niech to trwa, nigdy się nie kończy...

18.08.2012 razem
14.02.2015 zaręczeni
Moniika95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:49.