Złowróżbne znaki-Wasze historie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-05, 20:01   #1
magica
Wtajemniczenie
 
Avatar magica
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 2 222
GG do magica

Złowróżbne znaki-Wasze historie


Pełno tu takich historii w stylu: było tak cudownie, on był ideałem i nagle mnie zostawił/zdradził/oszukał itd

Jak tak się zastanawiam, to chyba trudno udawać cały czas idealną osobę. Zazwyczaj w końcu pojawiają się złe znaki, które lekceważymy. JAkie to znaki? Co sprawia, że wiecie już, ze koleś jest do odstrzału?

A może spotkałyście się osobiście z sytuacją, że faktycznie męzczyzna był pod każdym względem idealny i nagle wywinął jakiś numer? Nie ukrywam, że takie sytuacje nie napawają mnie optymizmem, bo wolę wiedzieć, że jestem zdolna wychwycić oznaki nadciągającego złego niż mieć świadomość, że są ludzie, którzy potrafią tak pięknie oszukiwać.

Z własnego doświadczenia: odpadają kolesie z nałogami (papierosy od biedy zdzierżę), nadmiernie przeklinający, tacy, którzy nie szanują ludzi.
__________________
http://pustamiska.pl/

JESTEŚ PIĘKNIEJSZA NIŻ CI SIĘ WYDAJE-klik

to słowo(nie "te słowo")
bynajmniej=wcale, w ogóle
magica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:09   #2
morbidesse
Rozeznanie
 
Avatar morbidesse
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 874
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Brak szacunku do partnerki, obelgi skierowane do niej i jej rodziny, przemoc fizyczna i psychiczna, niewierny, z upodobaniem do kłamstwa, zaborczy, agresywny - taki koleś jest od razu do odstrzału
__________________







„Jeśli przechodzisz przez piekło, nie zatrzymuj się.”
Winston Churchill

morbidesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:44   #3
201605051021
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 115
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Zazwyczaj w końcu pojawiają się złe znaki, które lekceważymy. JAkie to znaki?
Zly uklad planet. Totalnie
201605051021 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 20:52   #4
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

ZBYT idealny. Z perspektywy czasu widzę doskonale, że byliśmy tacy zgodni blablabla, bo mówił mi to, co chciałam usłyszeć. Potem jak rozmawiałam z jego narzeczoną, to faktycznie tak to wyszło - jej mówił, że nie szkodzi, że ma nadwagę, bo za to ma cycki i on lubi, jak jest za co złapać. A mi, że cycki to mu się w sumie znudziły i fajnie, że jestem taka szczupła. Człowiek bez poglądów!
A obecny jest ze mną po prostu szczery i to ani trochę nie przeszkadza nam się dogadywać.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2016-02-05 o 20:53
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:07   #5
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Gdy facet nie chce robić z partnerką planów na dalszy okres. Typu planować wakacji/wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, takich na za pół roku/kilka miesięcy, planować większych wspólnych zobowiązań, np. zakup na spółkę sprzętu RTV, mebla. Gdy na takie dalekosiezne propozycje reaguje alergicznie i wymyśla masę (często durnych) wymówek. Takie oto znaki świadczą o tym, że nie jest pewien związku, myśli o ewakuacji.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:10   #6
Salldin
Raczkowanie
 
Avatar Salldin
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 182
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Facet z pociagiem do alkoholu.
Bez zasad.
Zywiowa ☠☠☠☠☠☠☠a, wiecznie narzekajacy.
Klamczuch.
Nadmierny zazdrosnik.
Zbyt idealny.
Nieszanujacy innych ludzi.
To tak po krotce jesli chodzi o zlowrogie znaki
Salldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 21:51   #7
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Podobnie jak wyżej
Skłonność do -

1.alkoholu/narkotyków/gier/hazardu

2.bez zasad

3. Podrywacz ( nie napisać ☠☠☠☠iak ☠☠☠☠iak
W sumie powinno być na miejscu 1
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-05, 23:12   #8
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;55217771]Gdy facet nie chce robić z partnerką planów na dalszy okres. Typu planować wakacji/wyjazdów z dużym wyprzedzeniem, takich na za pół roku/kilka miesięcy, planować większych wspólnych zobowiązań, np. zakup na spółkę sprzętu RTV, mebla. Gdy na takie dalekosiezne propozycje reaguje alergicznie i wymyśla masę (często durnych) wymówek. Takie oto znaki świadczą o tym, że nie jest pewien związku, myśli o ewakuacji.[/QUOTE]
Mój ex wykrecal się od wspólnych wakacji, ale chciał żebyśmy wspólnie wybrali płytki do łazienki :-D i zrozum tu faceta

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 00:44   #9
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Mój ex wykrecal się od wspólnych wakacji, ale chciał żebyśmy wspólnie wybrali płytki do łazienki :-D i zrozum tu faceta

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
Ale te płytki miały być kupione na spółkę czy nie? ;-)
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 00:47   #10
calidream
Przyczajenie
 
Avatar calidream
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Czerwona lampka powinna zapalić się, kiedy druga strona unika rozmów na temat wspólnych planów, kiedy częściej jest "ja" i "ty", niż "my". Podobnie jest, kiedy zachowanie człowieka jest skrajnie różne pod wpływem alkoholu i bez niego - są ludzie, którzy będą "do rany przyłóż" będąc pijanym i są tacy, którzy zachowują się agresywnie lub obojętnie. W drugim wypadku raczej nie uznałabym, że "alkohol przez niego przemawia", ponieważ nie jest absolutnie żadnym usprawiedliwieniem. Zły znak jest też kiedy chłopak bardzo często wychodzi na imprezy, spotkania towarzyskie, a nie chce zabierać ze sobą partnerki. Dla mnie nie ma nic bardziej naturalnego ponad to, że para ludzi pragnie mieć wspólne towarzystwo i bawić się razem (nie mam tutaj na myśli spotkań z przyjaciółkami/kumplami bez partnera na piwo czy kawe), jeśli tak nie jest, to czułabym, że nie jestem na pierwszym miejscu, może coś ukrywa... a może mnie. Źle też świadczy o facecie, jeśli negatywnie wypowiada się na temat innych kobiet, w tym swoich byłych. W ogóle jak dużo opowiada o swoich ex, to nie jest dobrze. No i oczywiście - nie ma jaśniejszego znaku, niż wymigiwanie się od spotkań brakiem czasu, bo to totalna bujda. Kolejny, to kiedy ma się silne przeczucie, że musi Ci zależeć za Was dwoje. Właśnie - powinnyśmy częściej słuchać naszej kobiecej intuicji!
Ja wzięłabym pod uwagę również mniej dosłowne znaki, takie, które są pomijane na co dzień. Mam tutaj na myśli np. freudowskie pomyłki.
calidream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 00:50   #11
Loisto
Rozeznanie
 
Avatar Loisto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 847
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;55225256]Ale te płytki miały być kupione na spółkę czy nie? ;-)[/QUOTE]
Nie, ale miały mi się podobać :-D

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
__________________
Wanna see father raping her stepdaughter? Visit: https://www.pis.wtf/s/pr06 (Tor Browser only)
Loisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 00:55   #12
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez calidream Pokaż wiadomość
Czerwona lampka powinna zapalić się, kiedy druga strona unika rozmów na temat wspólnych planów, kiedy częściej jest "ja" i "ty", niż "my". Podobnie jest, kiedy zachowanie człowieka jest skrajnie różne pod wpływem alkoholu i bez niego - są ludzie, którzy będą "do rany przyłóż" będąc pijanym i są tacy, którzy zachowują się agresywnie lub obojętnie. W drugim wypadku raczej nie uznałabym, że "alkohol przez niego przemawia", ponieważ nie jest absolutnie żadnym usprawiedliwieniem. Zły znak jest też kiedy chłopak bardzo często wychodzi na imprezy, spotkania towarzyskie, a nie chce zabierać ze sobą partnerki. Dla mnie nie ma nic bardziej naturalnego ponad to, że para ludzi pragnie mieć wspólne towarzystwo i bawić się razem (nie mam tutaj na myśli spotkań z przyjaciółkami/kumplami bez partnera na piwo czy kawe), jeśli tak nie jest, to czułabym, że nie jestem na pierwszym miejscu, może coś ukrywa... a może mnie. Źle też świadczy o facecie, jeśli negatywnie wypowiada się na temat innych kobiet, w tym swoich byłych. W ogóle jak dużo opowiada o swoich ex, to nie jest dobrze. No i oczywiście - nie ma jaśniejszego znaku, niż wymigiwanie się od spotkań brakiem czasu, bo to totalna bujda. Kolejny, to kiedy ma się silne przeczucie, że musi Ci zależeć za Was dwoje. Właśnie - powinnyśmy częściej słuchać naszej kobiecej intuicji!
Ja wzięłabym pod uwagę również mniej dosłowne znaki, takie, które są pomijane na co dzień. Mam tutaj na myśli np. freudowskie pomyłki.
Zgadzam sie. Ja bym jeszcze dodala sytuacje kiedy wtraca sie w to jak masz sie ubierac, jak malowac, w jaki sposob chodzic i kiedy rozlicza Cie z czasu. Znam przypadki, ze facet siedzi w domu z kobieta specjalnie tylko zeby nigdzie nie wychodzic, bo jest zazdrosny.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 10:06   #13
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

- brak deklaracji ze strony faceta
- brak szczerości - unikanie poważnych rozmów
- agresywne zachowanie
- nadmierne picie
- palenie trawy (nie do zaakceptowania dla mnie)
- za dużo komplementów, bo mogą sugerować podrywacza
- brak kultury - szczególnie na pierwszych randkach
- zaborczość i przesadna zazdrość
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 12:04   #14
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez Loisto Pokaż wiadomość
Nie, ale miały mi się podobać :-D

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka
No właśnie, więc tu nie chodziło o tworzenie jakiś wspólnych zobowiązań finansowych i myślenie o przyszłości. Faceci po prostu zazwyczaj nie lubią wybierać np. koloru płytek, wolą żeby kobieta wybrała jakieś ładne i dopasowane
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 13:34   #15
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Aaaaa... Dodałabym jeszcze do tej listy, że zwracam uwagę na to, jak o mnie mówi facet do swoich znajomych :P.

Jeden taki mówił mi o związku, a dla kolegów byłam "koleżanką". Przy czym inny chłopak, raczej poważniej zainteresowany, mówił, że jest "z przyszłą żoną". Oczywiście wiadomo, że mogły to być tylko słodkie słówka, ale chodzi o różnicę w podejściu.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 14:26   #16
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Pełno tu takich historii w stylu: było tak cudownie, on był ideałem i nagle mnie zostawił/zdradził/oszukał itd

Jak tak się zastanawiam, to chyba trudno udawać cały czas idealną osobę. Zazwyczaj w końcu pojawiają się złe znaki, które lekceważymy. JAkie to znaki? Co sprawia, że wiecie już, ze koleś jest do odstrzału?

A może spotkałyście się osobiście z sytuacją, że faktycznie męzczyzna był pod każdym względem idealny i nagle wywinął jakiś numer? Nie ukrywam, że takie sytuacje nie napawają mnie optymizmem, bo wolę wiedzieć, że jestem zdolna wychwycić oznaki nadciągającego złego niż mieć świadomość, że są ludzie, którzy potrafią tak pięknie oszukiwać.

Z własnego doświadczenia: odpadają kolesie z nałogami (papierosy od biedy zdzierżę), nadmiernie przeklinający, tacy, którzy nie szanują ludzi.
może jestem jakaś dziwna, ale nie przypominam sobie, żeby spotkać kogoś i uznać go za ideał, a po jakimś czasie dopiero dostrzec grube trupy w szafie.

dla mnie najważniejszy jest szacunek do innych i samego siebie oraz samoświadomość.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 19:28   #17
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

- nadmiernie pije alkohol
- przeklina
- nie szanuje najbliższych/dalszych również bo to też pokazuje jak ktoś się zachowuje
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:30   #18
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez magica Pokaż wiadomość
Z własnego doświadczenia: odpadają kolesie nadmiernie przeklinający
Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
- przeklina
Ej, ale wy tak serio? W sensie, że jak ktoś przeklina = prędzej czy później wylezie z niego szuja?
Bo ja rozumiem, że komuś może przeklinanie nie odpowiadać, że dla kogoś to jest niekulturalne i nieakceptowalne, ale żeby w tym upatrywać złowróżbnego znaku na przyszłość?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 20:32   #19
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez Hanako Pokaż wiadomość
Ej, ale wy tak serio? W sensie, że jak ktoś przeklina = prędzej czy później wylezie z niego szuja?
Bo ja rozumiem, że komuś może przeklinanie nie odpowiadać, że dla kogoś to jest niekulturalne i nieakceptowalne, ale żeby w tym upatrywać złowróżbnego znaku na przyszłość?
Tzn ja nie mówię, że ktoś, kto przeklina, to jest jakiś straszny człowiek, ale nie chcę mieć takiego partnera życiowego ot, taki mój gust
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-06, 20:39   #20
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Agresywny.
Słuchający się rodziny i bojacy się im przeciwstawić nawet jeśli nie mają racji. Zawsze na pierwszym miejscu będzie rodzinka a partnerka daleko w tyle.
Leniwy, nie znoszę ludzi którzy mało w życiu robią.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 21:06   #21
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez marie_marie22 Pokaż wiadomość
Tzn ja nie mówię, że ktoś, kto przeklina, to jest jakiś straszny człowiek, ale nie chcę mieć takiego partnera życiowego ot, taki mój gust
ja mam odwrotnie - jakby nie przeklinał wcale, to coś dla mnie nie halo. przekleństwa to normalne rozładowanie emocji, po to są w języku, żeby ich używać.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 21:57   #22
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
ja mam odwrotnie - jakby nie przeklinał wcale, to coś dla mnie nie halo. przekleństwa to normalne rozładowanie emocji, po to są w języku, żeby ich używać.
Oczywiscie. W moim otoczeniu mam tylko jedna osobe, ktora nie przeklina wcale i nawet jak sie zdenerwuje to zachowuje sztuczny spokoj..a widac ze e srodku az sie gotuje. Nie chodzi przeciez o bardzo wulgarne bluzgi rodem z rynsztoka.
Dla mnie odpada facet z nałogami typu picie oraz narkotyki, gry, hazard..no generalnie uzależnienia prowadzace do zniszczenia życia nie tylko sobie ale przewaznie tez rodzinie.
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:17   #23
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez MonnieB Pokaż wiadomość
Agresywny.
Słuchający się rodziny i bojacy się im przeciwstawić nawet jeśli nie mają racji. Zawsze na pierwszym miejscu będzie rodzinka a partnerka daleko w tyle.
Leniwy, nie znoszę ludzi którzy mało w życiu robią.
Oj tak, facet, który słucha, co rodzice mówią i robi to bez zastrzeżeń odpada - mówię z własnego niestety doświadczenia.
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 22:40   #24
MonnieB
Zakorzenienie
 
Avatar MonnieB
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 3 960
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Oj tak, facet, który słucha, co rodzice mówią i robi to bez zastrzeżeń odpada - mówię z własnego niestety doświadczenia.
Ja również.
Dopiero po 3 latach związku otworzyłam oczy a powinnam od razu wiedzieć w co się pakuje. Nawet się rodziny pytał czy może jechać na wakacje a jak u mnie spał to kłamał ze idzie na nocke do pracy bo rodzina się nie zgadza. Studia także mu wybrali. Koszmar. Miał 22 lata jak się poznaliśmy. Ja mu znalazłam prace to się musiał zapytać rodziny czy nie ma nic przeciwko żeby tam pracował. I jak mowie rodzina to mam na myśli najpierw ciotka z którą mieszkał a później rodzice którzy mieszkają w innym kraju.
__________________
Cytat:
Some people think they are champagne in a tall glass, when in fact they are lukewarm piss in a plastic cup.
MonnieB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 23:19   #25
Atavish
Zakorzenienie
 
Avatar Atavish
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 418
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

-agresywne zachowania
-zbytnie przywiązanie i zależność od rodziny
-skrajne poglądy
-zapatrzenie w siostrę (niestety miałam taki przypadek i dopiero po kilku miesiącach zobaczyłam, że nie ma możliwości abym w czymkolwiek była lepsza od jego siostry i że ona zawsze będzie na pierwszym miejscu. Od tego czasu źle na zbyt bliskie relacje z siostrą reaguję)
-brak szczerości/otwartości
Atavish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 23:26   #26
Charlena
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 174
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Jeszcze dodam stosunek do zwierzat.
Mozna nie byc kociarzem i nie przepadac za psami, i odwrotnie, ale jesli ktos ogolnie nie lubi zadnych zwierzat to dla mnie to jest sygnal, ze z tym czlowiekiem moze byc nie do konca wszystko okej, zdecydowanie nie partia dla mnie.
Charlena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 23:55   #27
AngielskaPogoda
Zadomowienie
 
Avatar AngielskaPogoda
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: United Kingdom
Wiadomości: 1 180
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez zlotko21wroc Pokaż wiadomość
Oj tak, facet, który słucha, co rodzice mówią i robi to bez zastrzeżeń odpada - mówię z własnego niestety doświadczenia.
Powinien mieć na względzie zdanie rodziny, szczególnie rodziców, ale patrzec na wszystko logicznie i analizowac sytuacje.... Nie slepo popierac kazde ich zdanie,ale tez nie stawiać się jak osioł nieprzemyślając sprawy. Rodziców ma się jednych, lasek mozna miec milion. Badz co badz wiecej chodza po tym swiecie i maja lepsze pojecie na temat wiekszosci spraw.
__________________
If You Wanna Make The World
A Better Place
Take A Look At Yourself And
Then Make A Change

AngielskaPogoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:21   #28
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Powinien mieć na względzie zdanie rodziny, szczególnie rodziców, ale patrzec na wszystko logicznie i analizowac sytuacje.... Nie slepo popierac kazde ich zdanie,ale tez nie stawiać się jak osioł nieprzemyślając sprawy. Rodziców ma się jednych, lasek mozna miec milion. Badz co badz wiecej chodza po tym swiecie i maja lepsze pojecie na temat wiekszosci spraw.
nie.


bardzo nie.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:32   #29
Djuno
Regulator reniferów
 
Avatar Djuno
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 155
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Powinien mieć na względzie zdanie rodziny, szczególnie rodziców, ale patrzec na wszystko logicznie i analizowac sytuacje.... Nie slepo popierac kazde ich zdanie,ale tez nie stawiać się jak osioł nieprzemyślając sprawy. Rodziców ma się jednych, lasek mozna miec milion. Badz co badz wiecej chodza po tym swiecie i maja lepsze pojecie na temat wiekszosci spraw.
Jaki zbiór komunałów i truizmów. Serio? Mało tu na forum historii o histerycznych rodzicach, alkoholikach, dzieciach z nieodciętą pępowiną, rodzicach, którzy sobie nie radzą? Naprawdę?
__________________
Bo wy wszyscy naiwnie myślicie, że istnieje jakaś norma. Że wy ją tworzycie. Że do niej należycie.
A gdzieś tam, za murem są oni - nienormalni.
Djuno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-07, 09:38   #30
201607260936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 383
Dot.: Złowróżbne znaki-Wasze historie

Cytat:
Napisane przez AngielskaPogoda Pokaż wiadomość
Powinien mieć na względzie zdanie rodziny, szczególnie rodziców, ale patrzec na wszystko logicznie i analizowac sytuacje.... Nie slepo popierac kazde ich zdanie,ale tez nie stawiać się jak osioł nieprzemyślając sprawy. Rodziców ma się jednych, lasek mozna miec milion. Badz co badz wiecej chodza po tym swiecie i maja lepsze pojecie na temat wiekszosci spraw.

To zależy od sytuacji, prawdą jest, że rodziców ma się jednych, ale życie ma się swoje i rozum też swój. Można brać pod uwagę czyjeś zdanie, ale nie robić to, co się komuś każe, a o to mi chodziło, że mama/tata mówi- syn robi. Serio chciałabyś faceta, który zanim podejmie decyzję to konsultuje ją z rodzicami? Bo ja bym nie chciała.

To zależy od tego, jakich ma się rodziców, bo są rodzice, którzy nie mają o czymś/kimś pojęcia, a się wypowiadają i to, że są starsi niestety wcale nie musi świadczyć o tym, że wiedzą lepiej..

Edytowane przez 201607260936
Czas edycji: 2016-02-07 o 09:40
201607260936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-07 10:38:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.