Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-13, 15:24   #3151
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Jeśli Ty kogoś zablokujesz na fb. Ta os nie widzi Twoich postów w danej grupie. Jeśli ta zablokowana os udziela komentarz innej os w grupie Ty Tych odpowiedzi nie widzisz

Wyciśnięte z jeżynki
Ok, dzięki
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Jeśli zablokuję kogoś już po tym jak wypowiedział się pod moim postem w grupie, to co się dzieje z tymi komentarzami? Dla mnie są niewidoczne, ale inni chyba nadal je widzą? I sam autor chyba też?
Niedawno zapytałam o coś na jednej z grup mojego miasta na fb i jakiś śmieszny koleś zaczął trollować, więc zablokowałam, teraz postów jego autorstwa nie widzę, ale on sam chyba ma możliwość otwarcia linka z tematem - w końcu są tam jego posty (jakby np. chciał modyfikować czy usunąć)?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
nie miałam do czynienia z przesyłkami zagranicznymi ale może ktoś coś doradzi jak nie drogo wysłać przesyłkę do Niemiec -generalnie nie musi to być paczka w grę wchodzi możliwość wysłania w kopercie bąbelkowej -chyba jest taka możliwość?
cennik na stronie PP jeśli chodzi o paczki przeraził mnie i dlatego szukam jakiejś alternatywy, może ktoś ma doświadczenie w tym temacie
Możesz wysłać w kopercie bąbelkowej Dopłacasz za różnicę w wadze.

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
moze przekaz przez busy wozace ludzi?
A są jakieś tanie? Ja płaciłam około 25 euro (110zł).
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:37   #3152
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
moze przekaz przez busy wozace ludzi?


dziekuję za pomoc, wolałabym by przesyłka dotarła na miejsce a nie by trzeba było po nią dodatkowo jechać -zresztą nie wiadomo jak daleko- nie znam Niemiec ani odległości od miejsc tam na miejscu, a takie busy to zapewne jeżdżą przez większe miasta
a przesyłka miałaby być do Ahlhorn

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Tzn jakie mniej więcej ceny? Ja za list priorytetowy ale nie polecony płaciłam bardzo mało, może z 5-7zl. Doszedł w 2 dni, wysyłałam z Krakowa na zachód Niemiec i doszedł tam szybciej niż w tym samym czasie wysłany z Krakowa do Rzeszowa
zwykłego listu się obawiam czy nie zaginie

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Ok, dzięki

Możesz wysłać w kopercie bąbelkowej Dopłacasz za różnicę w wadze.


ok, dzięki
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:46   #3153
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
Ok, dzięki
Zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Jeśli zablokuję kogoś już po tym jak wypowiedział się pod moim postem w grupie, to co się dzieje z tymi komentarzami? Dla mnie są niewidoczne, ale inni chyba nadal je widzą? I sam autor chyba też?
Niedawno zapytałam o coś na jednej z grup mojego miasta na fb i jakiś śmieszny koleś zaczął trollować, więc zablokowałam, teraz postów jego autorstwa nie widzę, ale on sam chyba ma możliwość otwarcia linka z tematem - w końcu są tam jego posty (jakby np. chciał modyfikować czy usunąć)?

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:21 ----------


Możesz wysłać w kopercie bąbelkowej Dopłacasz za różnicę w wadze.


A są jakieś tanie? Ja płaciłam około 25 euro (110zł).
Te komentarze znikają i ich nie widzisz. Linków też nie widzisz

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:50   #3154
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Czy któraś z was słyszała o filmie "10 billion" (dokument)?
Nie mogę go nigdzie znaleźć, do obejrzenia online nie ma, do ściągnięcia torrentami - nie ma, na oficjalnej stronie filmu - nie ma ani słowa!! http://www.tenbillionmovie.com/
Chętnie nawet zapłacę, ale nie ma nawet takiej opcji... Co ja mam u diabła zrobić
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 15:51   #3155
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
dziekuję za pomoc, wolałabym by przesyłka dotarła na miejsce a nie by trzeba było po nią dodatkowo jechać -zresztą nie wiadomo jak daleko- nie znam Niemiec ani odległości od miejsc tam na miejscu, a takie busy to zapewne jeżdżą przez większe miasta
a przesyłka miałaby być do Ahlhorn



zwykłego listu się obawiam czy nie zaginie




ok, dzięki
Zależy jakie busy, mi chodzi o takie, które zabierają ludzi spod domu i zawożą pod wskazany adres. Musialabys poszukać w swojej okolicy takich i zadzwonić spytać o cenę, bo zapewne są różne
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:03   #3156
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez patusia22 Pokaż wiadomość
dziekuję za pomoc, wolałabym by przesyłka dotarła na miejsce a nie by trzeba było po nią dodatkowo jechać -zresztą nie wiadomo jak daleko- nie znam Niemiec ani odległości od miejsc tam na miejscu, a takie busy to zapewne jeżdżą przez większe miasta
a przesyłka miałaby być do Ahlhorn



zwykłego listu się obawiam czy nie zaginie




ok, dzięki
Przecież polecony, skoro to ma być zwykły list, będzie kosztował w porywach z 15 zł
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:13   #3157
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Te komentarze znikają i ich nie widzisz. Linków też nie widzisz

Wyciśnięte z jeżynki
A inne postronne osoby je widzą?
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 16:20   #3158
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Robię tak:
Dziękuję, idealny przepis Jutro tak zrobię.
Właśnie chciałam podać z kopytkami i np. buraczkami (zwykle tak jemy), ale jestem na diecie i chyba te kopytka nie bardzo :/ Ale może z okazji niedzieli sobie podaruję..
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:26   #3159
trocka8
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 682
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
O dzięki, dobry pomysł. Bo mam krople, które kiedyś jej dawałam, ale są przeterminowane. A nie wiem czy mogę jej dać krople dla ludzi bez konsultacji z vetem, wolę nie ryzykować, ale świetlik to dobry pomysł.
Te sól fizjologiczna tez możesz spokojnie.

wysłane z telefonu
trocka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:30   #3160
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

A mam jeszcze jedno pytanie. Kupiłam sobie róże w doniczce w Lidlu. Jestem w stanie zmasakrować każdy kwiatek, jaki posiadam, ale bardzo bym chciała mieć coś ładnego. Jakich warunków potrzebują takie róże? Jak często trzeba je podlewać?
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:40   #3161
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
O dzięki, dobry pomysł. Bo mam krople, które kiedyś jej dawałam, ale są przeterminowane. A nie wiem czy mogę jej dać krople dla ludzi bez konsultacji z vetem, wolę nie ryzykować, ale świetlik to dobry pomysł.


"ludzkich" kropli nie polecam psu aplikować ale świetlik w kroplach jak najbardziej, ja akurat po nich widzę najszybszą poprawę u psa, tak więc polecam
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 16:44   #3162
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

A ja, szczerze mówiąc, niczego bym psu nie wkraplała do oczu, jedynie co to przemyć można specjalnym płynem albo tą solą fizjologiczną. Od decydowania czy pakować coś DO oka powinien być wet.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 16:51   #3163
onomatopejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 317
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;55645971]Jogurt grecki.[COLOR="Silver"]

Dziewczyny, dziękuję za wszystkie rady! Będę testować. Póki co spróbowałam jogurtu greckiego i jest pyszny
onomatopejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:21   #3164
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dlaczego w placówkach państwowych (wszędzie tam, gdzie chodzi się po zaświadczenia, świstki, papierki albo załatwić jakąś sprawę) nie przeprowadza się niezapowiedzianych kontroli w formie tzw. tajemniczego klienta? Aby sprawdzać jakość obsługi.

Trochę ciężko mi zrozumieć nietykalność osób, które pracują w państwówce, a kompletnie się do tego nie nadają.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 17:57   #3165
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez efflorescence Pokaż wiadomość
A inne postronne osoby je widzą?
No tak.

Wyciśnięte z jeżynki

---------- Dopisano o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dlaczego w placówkach państwowych (wszędzie tam, gdzie chodzi się po zaświadczenia, świstki, papierki albo załatwić jakąś sprawę) nie przeprowadza się niezapowiedzianych kontroli w formie tzw. tajemniczego klienta? Aby sprawdzać jakość obsługi.

Trochę ciężko mi zrozumieć nietykalność osób, które pracują w państwówce, a kompletnie się do tego nie nadają.
Tam są inne kontrolę. Dana kontrola się zapowiada, ale nie co do dnia tylko w wybranym czasie. Np miesiąca. Poza tym może mam szczescie,ale chodzę do urzędów. Itp i wszędzie jest bardzo ok. Nawet w zusie ;p. A kilka lat temu to ro,ie bywalo

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:01   #3166
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dziewczyny polecicie jakis szampon do wlosow hmmm...'delikatnych'? Chodzi o to,ze wiele szamponow robi mi 'oklap' na wlosach, po wyschnieciu czuje ze sa jakby tluste,oklapniete...
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:05   #3167
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Ja robię polędwiczki z czerwonym winem, z cebulką, jabłkiem i żurawiną. A z białym to z grzybami i śmietaną. Mniam
Tylko jak podsmażysz polędwiczki, to podlej winem i nie przykrywaj od razu, żeby odparowało, a dopiero potem przykryj i podduś.
Dasz przepisy?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Doczytalam przepis
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:06   #3168
efflorescence
Rozeznanie
 
Avatar efflorescence
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
No tak.

Wyciśnięte z jeżynki
No to trochę pokręcone, że inni widzą jego posty, a on sam nie może wejść w temat żeby je zmodyfikować, bo jak mówisz nie działa mu link do tematu (lub zdjęcia) przeze mnie zamieszczonego, które wcześniej skomentował (przed zablokowaniem).
Mam już fb od roku i nadal nie ogarniam wielu rzeczy
__________________
Cytat:
Napisane przez katarzynka1978 Pokaż wiadomość
A rozważania typu "czy mój okaże się wyjątkiem?" mają taką samą wartość jak "czy trafię w lotto?"

Cytat:
Napisane przez misorpresa Pokaż wiadomość
Dlaczego uważasz, że to troll? Bo tobie się to nie przydarzyło i twoim koleżankom również? Naprawdę solidny argument.
efflorescence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:30   #3169
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dasz przepisy?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Doczytalam przepis


A ten drugi to zaczynam tak samo, od podsmażania, potem dodaję trochę cebulki, podlewam winem, duszę w tym winie i na koniec grzyby (pieczarki, albo suszone podgrzybki, wtedy je namaczam noc wcześniej w wodzie), znowu trochę podduszam i śmietana, najlepiej taka do zupy, która się nie zważy. Do tego trochę białego pieprzu. Pasuje też gałka muszkatołowa.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

[1=523c2d977675f8d89e6472e efe6f460b6ab4010a_6580dd2 588396;55662296]"ludzkich" kropli nie polecam psu aplikować ale świetlik w kroplach jak najbardziej, ja akurat po nich widzę najszybszą poprawę u psa, tak więc polecam [/QUOTE]

No właśnie też mam opór, choć moja mam stwierdziła, że oko to oko i np. na zapalenie ucha u psa vet zapisał atecortin, który daje się też ludziom. No ale to vet, a ja się nie znam. Kupię jutro świetlik

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
A ja, szczerze mówiąc, niczego bym psu nie wkraplała do oczu, jedynie co to przemyć można specjalnym płynem albo tą solą fizjologiczną. Od decydowania czy pakować coś DO oka powinien być wet.
A mogę świetlika dać na płatek kosmetyczny i przetrzeć kąciki tam gdzie się zbiera? Czy świetlik się do tego nie nadaje?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.





Edytowane przez Veredise
Czas edycji: 2016-02-13 o 18:26
Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 18:31   #3170
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Dzieki

Ja dawałam psu ludzkie krople (tobrex) i kotu też (floxal) - z zalecenia weta.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:44   #3171
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Zalecenie weta jest kluczowe. Owszem, u psów stosuje się te same krople, co u ludzi, ale na konkretne choroby, zdiagnozowane przez lekarza.
Veredise, jak koniecznie chcesz przemywać, to zostań przy soli fizjologicznej. Może zmieniłaś psu dietę, czasem alergia może się tak objawiać.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:53   #3172
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Właśnie nie zmieniłam. Jak np. trawy pylą, to ma czerwone oczy po spacerze na łące, ale teraz ani nie byliśmy na dłuższym spacerze (bo byłam chora), ani trawy nie pylą. Może dlatego, że powietrze jest suche w mieszkaniu od ogrzewania?
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 18:56   #3173
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Trudno powiedzieć, jeśli tej wydzieliny będzie dużo, to nie ominie was wizyta u lekarza.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:07   #3174
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Wiem Tylko chcemy iść za tydzień dopiero, bo robię jej badania krwi po każdej cieczce, ale dopiero co skończyła, a mam trochę odczekać, żeby poziom hormonów opadł. Więc dlatego chciałam iść dopiero za tydzień. A nie chcę iść dwa razy, bo to nawet nie chodzi o kasę, ale dla niej to podwójny stres, a tak byśmy załatwiły "za jednym zamachem".
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:31   #3175
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Dziewczyny polecicie jakis szampon do wlosow hmmm...'delikatnych'? Chodzi o to,ze wiele szamponow robi mi 'oklap' na wlosach, po wyschnieciu czuje ze sa jakby tluste,oklapniete...
Szampon pharmaceris. Fitomed

Wyciśnięte z jeżynki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:52   #3176
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość


A ten drugi to zaczynam tak samo, od podsmażania, potem dodaję trochę cebulki, podlewam winem, duszę w tym winie i na koniec grzyby (pieczarki, albo suszone podgrzybki, wtedy je namaczam noc wcześniej w wodzie), znowu trochę podduszam i śmietana, najlepiej taka do zupy, która się nie zważy. Do tego trochę białego pieprzu. Pasuje też gałka muszkatołowa.

---------- Dopisano o 19:25 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------



No właśnie też mam opór, choć moja mam stwierdziła, że oko to oko i np. na zapalenie ucha u psa vet zapisał atecortin, który daje się też ludziom. No ale to vet, a ja się nie znam. Kupię jutro świetlik

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------



A mogę świetlika dać na płatek kosmetyczny i przetrzeć kąciki tam gdzie się zbiera? Czy świetlik się do tego nie nadaje?

Wkrapiam bezpośrednio do oczu - jak mam krople a gdy mam świetlika w saszetkach do zaparzania to moczę płatek kosmetyczny i przecieram oczy. Świetlik jest homeopatyczny więc spokojnie - nie zaszkodzi, a ja to jest coś poważniejszego to nie pomoże więc i tak czeka Cię wizyta u weta

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Właśnie nie zmieniłam. Jak np. trawy pylą, to ma czerwone oczy po spacerze na łące, ale teraz ani nie byliśmy na dłuższym spacerze (bo byłam chora), ani trawy nie pylą. Może dlatego, że powietrze jest suche w mieszkaniu od ogrzewania?

Edytowane przez 523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Czas edycji: 2016-02-13 o 19:55
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 19:54   #3177
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Powtórzę, że nie należy wkraplać do oczu NICZEGO bez konsultacji z lekarzem.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 20:01   #3178
wika82
Zakorzenienie
 
Avatar wika82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 16 184
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Dasz przepisy?

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Doczytalam przepis

Tak, Veredise, cudny przepis!!
__________________
najważniejsze w życiu jest być zdrowym, mieć zdrowego małżonka, zdrowe dziecko, zdrowych rodziców, zdrowe rodzeństwo. wszystko inne jest kwestią chęci i siły, niekiedy szczęścia...
wika82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 21:51   #3179
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Cytat:
Napisane przez wika82 Pokaż wiadomość
Tak, Veredise, cudny przepis!!
Super, że się podoba Mam nadzieję, że będzie też smakować
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-13, 22:06   #3180
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.33

Ej, biedaproblem :F Chcę zapakować prezent dla prawie-programisty. Zwykle moim znajomym nie pakuję prezentów w zwykły papier tylko sama drukuję na drukarce, żeby do nich pasował. Ale na informatyce się zupełnie nie znam Macie jakiś zabawny pomysł? Coś co rozśmieszy programistę? Niekoniecznie romantycznego :F nie wiem, jakieś fragmenty kodu, cokolwiek, bo nie umiem nic sensownego wymyślić a nie mam kogo zapytać.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-11 23:40:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.