Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 10:58   #3091
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
wydaję mi się, że największą różnicą między Jackiem a DG jest to, że Jacek ma normalną pracę

pomijając fakt, ze przeciez DG pracuje na yt to co to ma w ogóle do rzeczy?
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 10:58   #3092
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
dla mnie Jacek na zawsze pozostanie Waniliowym Księciem
Dlaczego?
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:00   #3093
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

https://youtu.be/NggkDHTAmMo o.m.g szczerze, z ręką na sercu wyznaje: Laura cudownie wygląda w tej czarnej koszulce+lekkich falach, od razu inaczej, bardziej wyraziscie, o wiele lepiej niż w tych wszystkich sweterkach i prostych włosach. W najnowszym vlogu znów szary swetr i jakoś nie wiem, jej twarz zlewa się z nim. Czy tylko ja mam takie odczucia?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:04   #3094
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez azalyn Pokaż wiadomość
wydaję mi się, że największą różnicą między Jackiem a DG jest to, że Jacek ma normalną pracę
To ze ktos zarabia w internecie nie znaczy ze ma nienormalna prace
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:07   #3095
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o Jacku Ogrodowczyku, to ja chciałam się podzielić tylko moimi przemyśleniami, że w sumie jeśli chodzi o mężczyzn z jutubów, to Jacek i DG od Karoliny są niby mega do siebie podobni charakterologicznie, obaj lubią świeczki, ładne rzeczy do domu, ciuszki, ponadprzeciętnie dbają o siebie... A jednak Jacek ma bubyliard (tak, sama sobie wymyśliłam tę liczbę ) więcej męskości niż Darek.
A na jakiej podstawie okreslamy teraz meskosc? Chyba mamy troche inne kryteria. DG zdecydowanie nie jest w moim guscie (on chyba jest moim rowiesnikiem, dla mnie to dzieciak jednak- moglabym byc z rowiesnikiem, jakbym byla w okolicach 30), ale meskosci bym mu nie odmowila.

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
A co Sądzicie O Pawle Marzenki glam?
Fajny, normalny facet.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-02-15 o 11:08
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:07   #3096
Silene1310
Raczkowanie
 
Avatar Silene1310
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 112
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość

o.m.g szczerze, z ręką na sercu wyznaje: Laura cudownie wygląda w tej czarnej koszulce+lekkich falach, od razu inaczej, bardziej wyraziscie, o wiele lepiej niż w tych wszystkich sweterkach i prostych włosach. W najnowszym vlogu znów szary swetr i jakoś nie wiem, jej twarz zlewa się z nim. Czy tylko ja mam takie odczucia?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Nie tylko, też zwróciłam na to uwagę! I do tego zeszczuplała trochę, ale ja zawsze byłam fanką jej urody, nawet kiedy postarzała się fryzurą czy tymi wielkimi bezkształtnymi sweterkami.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;55739696]A na jakiej podstawie okreslamy teraz meskosc?[/QUOTE]

Pewnie każdy ma swoje kryteria, ale mi akurat chyba w Darku najbardziej przeszkadza jego infantylność wybitnie rażąca nawet jak na jego wiek (jest moim rówieśnikiem, a nie mam wśród kolegów wielu zachowujących się czy mówiących w ten sposób) i to, że chociażby dla Jacka te wszystkie sprawy typu świeczki, dekoracje, ciuszki, fryzury, bla bla bla, wydają się być tylko dodatkami, to DG czasami zachowuje się, jakby były sensem jego życia i ekscytuje się pierdołami jak GlamPaula marakują :P.

A odnosząc się do tematu Pawła od Marzenki, wydaje się być bardzo sympatyczny, ale najważniejsze jest to, że oni oboje bardzo do siebie pasują przez co miło się ogląda tę parę .

Pozostając w klimacie walentynek wrzucam filmik Simply Nailogical, chyba pierwszy tego typu na YT, a już na pewno pierwszy z takim poczuciem humoru


Edytowane przez Silene1310
Czas edycji: 2016-02-15 o 11:13
Silene1310 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:11   #3097
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dlaczego?
chciałam podesłac, ale widze, ze post Jacka "Jak nie stracić partnera" juz nie istnieje :C

ale wyszukałam stary wątek (ja sie wtedy mało udzielałam/tylko podczytywalam, ale nie zapomne tego :"D)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41667034
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 11:15   #3098
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego, ze wstawiając tu kanał (usuwam link z cytatu, skoro tylko na godzine) dałaś mi bron do ręki i juz cie przestalkowałam w internecie i powiem ci, że jestes sliczna i w ogóle czapka z głowy i mocno cie podziwiam
(i zazdroszcze, bo zawsze chciałam na czyms grac tak super :C )
wszyscy widzieli loczka, tylko nie ja

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
no co :C

ale ja tylko tak jak ktos sam podaje :C ostatnio na fejsbukach trafiłam przypadkowo (w komciach na jednym fanpejdżu, który obserwuje) na jedną z wątkowych dziewczyn i przysięgam ze nie stalkowałam, bo nie podała tego sama! mam zasady!
teczki Czochera też masz
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:17   #3099
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
chciałam podesłac, ale widze, ze post Jacka "Jak nie stracić partnera" juz nie istnieje :C

ale wyszukałam stary wątek (ja sie wtedy mało udzielałam/tylko podczytywalam, ale nie zapomne tego :"D)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41667034

Juz przeczytalam pierwszy post i mi sie podoba
A ja sie na autobus spiesze
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:20   #3100
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
chciałam podesłac, ale widze, ze post Jacka "Jak nie stracić partnera" juz nie istnieje :C

ale wyszukałam stary wątek (ja sie wtedy mało udzielałam/tylko podczytywalam, ale nie zapomne tego :"D)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41667034
"Przecież w Kamasutrze jest setka rożnych pozycji. Więc czemu większość par poprzestaje na dwóch? Tak samo ciągle waniliowy seks."

"Jacek Ogrodowczyk6 lipca 2013 09:16
Myślę, że czasy się zmieniły i ciężko znaleźć kobiety które by ciągle trzymały swój wianek dla męża. Godne podziwu."

Czocher, niszczysz mi życie. Jacek wszystkie pozycje z kamasutry chce przetestować, a jednocześnie podziwia zachowanie wianka dla męża. Borze szumiący.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:28   #3101
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Dobra pojade nastepnym. Lektura taaaaka wciagajaca
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 11:30   #3102
kratarzyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Nad morzem
Wiadomości: 25
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Hejo Przez weekend mnie nie było i tyyyle nadrabiania.

Loczek, jestem pod wrażeniem i zazdroszczę (tak pozytywnie) ogromnego talentu

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Anioł Na Resorach

1 godz. ·


Czy w śród moich widzek są mamuśki? Dziewczyny potrzebuje porady! Szukam skarpetek najlepiej stopek w rozmiarze 25... ważne by nie miały kwiatków, serduszek itp... skarpetki dla trochę wyrośniętej dziewczynki (27 letniej) Emotikon grin szukam gdzie się da i jest strasznie trudno o takie poważniejsze skarpetki w mikro rozmiarze Emotikon smile Dajcie znać jak wiecie gdzie mogę kupić. Kiss kiss

Anna Kobiela jesteś w ciąży ?


ludzie nie przestają mnie zadziwiać swoją głupotą
Dobre Czasem czytając te komentarze przestaje wierzyć w ludzi...

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
Dalej mnie ciekawi co się stało z kotem.
No własnie tak zauważyłam, że kota jakby nie było. Ani w filmach nie widać, ani na insta.

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Gdyby faktycznie tak było to nie wiem co o niej myśleć..Tymbardziej, że jest ona osoba z "wyższym" stanowiskiem w Mediakrafcie a co za tym idzie gdyby wszystko się wydało to by pokazało jak bardzo utknela w gimbazie :-D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Mi się to od początku jakieś takie dziecinne wydawało. Cała akcja jak u dzieciaków. Jak szybko się pojawił, tak szybko zniknął...

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o Jacku Ogrodowczyku, to ja chciałam się podzielić tylko moimi przemyśleniami, że w sumie jeśli chodzi o mężczyzn z jutubów, to Jacek i DG od Karoliny są niby mega do siebie podobni charakterologicznie, obaj lubią świeczki, ładne rzeczy do domu, ciuszki, ponadprzeciętnie dbają o siebie... A jednak Jacek ma bubyliard (tak, sama sobie wymyśliłam tę liczbę ) więcej męskości niż Darek.
Nie ma co porównywać jak dla mnie. Darek zachowuje się jak dzieciak i tak też wygląda.
Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja osobiscie uważam, że jak sie mówi "a" i zakłada facetowi fejsa, fanpejdża i insta to sie powinno powiedzieć "b" i umiec powiedziec "rozstalismy sie", a nie udawac ze sytuacji nie było i "Wiktor? jaki Wiktor?"
Tak samo z kotem
Dokładnie

Youtuby muszę nadrobić, bo w temacie nie jestem

A tak poza tematem - zamówiłam sobie zachwalana pastę chyawanprash i nie jestem w stanie tego przełknąć
kratarzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:35   #3103
Cattivo
Wtajemniczenie
 
Avatar Cattivo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 908
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
ja osobiscie uważam, że jak sie mówi "a" i zakłada facetowi fejsa, fanpejdża i insta to sie powinno powiedzieć "b" i umiec powiedziec "rozstalismy sie", a nie udawac ze sytuacji nie było i "Wiktor? jaki Wiktor?"
Tak samo z kotem
Bardzo dziecinne. Jak mówisz, skoro już podzieliła się z widzami prywatnością w taki sposób, to nagłe odcinanie się od tego jest śmieszne. Przecież wszyscy pamiętają, że ktoś taki był (wymyślony czy prawdziwy), mogłaby powiedzieć przynajmniej "nie chcę o tym rozmawiać", ale nie, mentalna gimbaza jej podpowiada że lepiej usunąć wszelkie ślady jego bytności i udawać, że nigdy nic się nie wydarzyło. Bardzo dojrzałe podejście do związków, swoją drogą

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Offtop okołoksiążkowy:

Skąd bierzecie fajne zakładki? Czytam zazwyczaj kilka książek na raz, czasem brak mi zakładek, niektóre zostają w przeczytanych książkach, a zwykłe karteluszki mnie denerwują, macie jakieś magiczne miejsca od tego rodzaju gadżecików?
Matras. Mam kilka zakładek, ale często dużo łatwiej jest mi użyć czegoś, co pod ręką, a więc różnych wydruków albo biletów.
Cattivo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:36   #3104
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

3 Date Night Otfits u Mimi Ikonn



Lubię jej styl, jedynie do czerwonej sukienki chyba ubrałabym inne buty.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:48   #3105
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Czocher zniszczylas mi obraz Jacka
Do tej pory dla mnie byl zakochanym Jackiem z tego filmiku Laury o kobietach pragnacych bardziej A tu taki zonk
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 11:58   #3106
koainka_
Czekoladożerca
 
Avatar koainka_
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 790
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Wymyśliłam sobie, że razem z pocztówkami z podróży przywożę zakładki. Tylko jakoś zawsze lądują gdzieś indziej niż książki i albo zaginam rogi!?! albo wrzucam do środka co mam pod ręką. Czasami są też okładki z zakładkami po bokach to z nich korzystam.


PS. Połamałam Ovalbrusha z Glamshopu. Mam za dużo siły jak na takie delikatne pędzle.
__________________
Wróciłam na bloga
ciekawe tylko na jak długo.
koainka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:06   #3107
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
chciałam podesłac, ale widze, ze post Jacka "Jak nie stracić partnera" juz nie istnieje :C

ale wyszukałam stary wątek (ja sie wtedy mało udzielałam/tylko podczytywalam, ale nie zapomne tego :"D)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41667034
jeju, dziękuję. znalazłam posty z starego konta, w sumie śmiesznie bo wątek niby taki sam, a jednak całkiem inny. przejrzałam parę stron i już w 2013 Szusz nas nudziła, ale jeszcze nie usuwała hejtow
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:10   #3108
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Nie było mnie tyle czasu teraz odpaliłam filmik Szusz i ale ładnie stuka przed kamerą pustymi opakowaniami od Johna Frieda. XDDDDDD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:13   #3109
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez koainka_ Pokaż wiadomość
Wymyśliłam sobie, że razem z pocztówkami z podróży przywożę zakładki. Tylko jakoś zawsze lądują gdzieś indziej niż książki i albo zaginam rogi!?! albo wrzucam do środka co mam pod ręką. Czasami są też okładki z zakładkami po bokach to z nich korzystam.


PS. Połamałam Ovalbrusha z Glamshopu. Mam za dużo siły jak na takie delikatne pędzle.
ja ostatnio jako zakładki użyłam opakowania po rajstopach, jak je wyciągnęłam w pociąu to sama sie zastanawiałam WTF
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-15, 12:14   #3110
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

[1=d357993fb563d96255a580a 524765665475ea94f_5ff3ac0 237767;55722301]Nigdy nie pamiętam co jest co, ale chyba nadczynność objawia się skłonnością do tycia a niedoczynność właśnie niemożnością przytycia (lub odwrotnie). Mam też znajomą z problemami tarczycowymi i ona chciałaby przytyć, ale właśnie nie może, mimo tego, że je naprawdę sporo i raczej niezdrowo, poza tym w ogóle nie ćwiczy.

A Szusz może i mogłaby wyglądać jeszcze lepiej (zawsze można) ale ja i tak podziwiam ją za to, że przy tak dużym biuście ma taką świetną talię i jej sylwetka ogólnie wygląda na smukłą i lekką, zazwyczaj wysokie dziewczyny z dużym biustem mają taką bardziej "potężną" budowę a ona co jak co ale proporcje ma świetne i do pozazdroszczenia.[/QUOTE]
Odwrotnie, tak jak już dziewczyny potwierdziły - nadczynność=chudnięcie, niedoczynność=tycie.

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;55728566]https://www.youtube.com/watch?v=R7R-I-AAo7g

O jednak w tym filmiku cos wspominala "lekarze sie dziwili, ze przy niedoczynnosci ja powinnam tyc, a chudne". Wspominala cos tam, ze przed wyjazdem do Marka gwaltownie utyla, wiec potwierdza sie co napisalas, ze byly wahania wagi, ale sama kretka podkresla, ze jest szczupla z natury i raczej nie ma tendencji do tycia.[/QUOTE]
Dlatego wydaje mi się, że jej waga nie ma kompletnie nic do rzeczy z tarczycą. Dużo ludzi chorujących na niedoczynność nie ma problemów z wagą, tak jak dużo ludzi chorujących na niedoczynność nie ma problemów z trądzikiem (a taki Kretka np już ma), Kretka zaszła też w ciążę bez problemu, a teoretycznie powinna mieć problemy. No nie każdy ma każdy objaw niedoczynności.
Po niej widać, że jest bardzo żywa, dużo się rusza, ćwiczy, i oczywiście nie można zaprzeczyć - nie ma tendencji do tycia.
A jeszcze skoro faktycznie miała ten przyrost wagi to tym bardziej świetnie wygląda, bo i to zrzuciła i była w ciąży, a naprawdę ma ciało takie "zbite" i jędrne.
W sumie nie wiem ile ona ma lat dokładnie? Ale chyba przed 30 będzie, bo skończyła studia i urodziła Wikę, to tak 27 min.
A Szusz generalnie wydaje mi się takim typem leniuszka, który najchętniej przeleżałby cały dzień i oglądał seriale, przegryzając pizzę Nie oglądam jej zbyt często, ale pisałyście nie raz, że czystość jej mieszkania jest dyskusyjna, do filmów też się jakoś specjalnie nie ogarnia, same filmy nie są jakieś kreatywne, generalnie najmniejsza linia oporu
__________________
Miłego dnia

Edytowane przez xDOMINIKAx
Czas edycji: 2016-02-15 o 12:16
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:14   #3111
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Yuri Pokaż wiadomość
Nie jestem fanką ani jednego, ani drugiego, ale jednak DG ciągle sprawia wrażenie takiego gimnazjalisty-cwaniaka a Jacek zachowuje się trochę poważniej i może przez to wydaje się bardziej męski.
Z tym się zgodzę. No ale jakby nie było Jacek też jest te 3 czy 4 lata starszy, moze DG też dojrzeje. Ale przebywa z Oleską, więc nie jestem pewna czy w takim towarzystwie sie dojrzewa

Cytat:
Napisane przez Sesja Pokaż wiadomość
A co Sądzicie O Pawle Marzenki glam?
Bardzo sympatyczny, normalny, fajny facet. Pasują do siebie, widac, ze jest bardzo zakochany I podoba mi się to, jak swobodnie się czuje z rodziną Marzenki, z Danką. Jest totalnie jak u siebie, wyłoży się na kanapie itp. W znajomych widzę jednak zawsze to spięcie, dystans


Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
chciałam podesłac, ale widze, ze post Jacka "Jak nie stracić partnera" juz nie istnieje :C

ale wyszukałam stary wątek (ja sie wtedy mało udzielałam/tylko podczytywalam, ale nie zapomne tego :"D)
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41667034
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:19   #3112
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie było mnie tyle czasu teraz odpaliłam filmik Szusz i ale ładnie stuka przed kamerą pustymi opakowaniami od Johna Frieda. XDDDDDD
Mnie zdziwiło to co powiedziała, że niby nie używa prostownicy, lokówki itp. Hmm w takim razie jak nakrecila sobie tego pudla na sylwestra? O.o czy to za sprawą wałków?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:24   #3113
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
Według mnie to Wiktor w ogóle nie istnieje już była taka jedna blogera Lejdi z Podkarpacia, która wymyśliła sobie faceta i to nie jednego widzieliście profil tego Wiktora na insta? Który facet wrzuca zdjęcia kolorowanek i herbatek? Myślę, że Oleska sama generuje tego faceta albo ma przyjaciela geja i to działa na zasadzie he he ustawy sobie związek na fejsbuku dla beki
przypomniała mi się Paninorge i jej mąż czy też narzeczony...
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:26   #3114
natuso
Wtajemniczenie
 
Avatar natuso
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 296
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Mnie zdziwiło to co powiedziała, że niby nie używa prostownicy, lokówki itp. Hmm w takim razie jak nakrecila sobie tego pudla na sylwestra? O.o czy to za sprawą wałków?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Na filmiku sylwestrowym wyglądała jakby włożyła palec do kontaktu, także ten no...
Prostownicy nie używa, ale parę odcinków temu mówiła, że stara jej się zepsuła i musiała kupić nową.
__________________
68/2018
36/2017
29/2016
25/2015

natuso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:27   #3115
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Mnie zdziwiło to co powiedziała, że niby nie używa prostownicy, lokówki itp. Hmm w takim razie jak nakrecila sobie tego pudla na sylwestra? O.o czy to za sprawą wałków?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wątpie żeby brała całą torbę wałków :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:28   #3116
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Silene1310 Pokaż wiadomość
Ktoś tu wspomniał o Jacku Ogrodowczyku, to ja chciałam się podzielić tylko moimi przemyśleniami, że w sumie jeśli chodzi o mężczyzn z jutubów, to Jacek i DG od Karoliny są niby mega do siebie podobni charakterologicznie, obaj lubią świeczki, ładne rzeczy do domu, ciuszki, ponadprzeciętnie dbają o siebie... A jednak Jacek ma bubyliard (tak, sama sobie wymyśliłam tę liczbę ) więcej męskości niż Darek.
Silene, a co jest dla Ciebie wyznacznikiem męskości?
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:28   #3117
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez natuso Pokaż wiadomość
Na filmiku sylwestrowym wyglądała jakby włożyła palec do kontaktu, także ten no...
Prostownicy nie używa, ale parę odcinków temu mówiła, że stara jej się zepsuła i musiała kupić nową.
czyli odpowiedziała sobie sama na pytanie i tym sposobem pokazała jak ściemnia :P
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:29   #3118
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Czocherovsky Pokaż wiadomość
dla mnie Jacek na zawsze pozostanie Waniliowym Księciem


tak BTW to filmik pt "Ulubiencem jest bluza mojeo faceta i perfumy mojego faceta" tez chyba zniknął z Olgi kanału
no właśnie - tak ostatnio myślalam - Czocheru, paczemu Jacek ma taką ksywę?

edit: już wiem
trochę mi to zgrzyta z moim obrazem Jacka

widziałam też pięknego i mega uzdolnionego loczka

Edytowane przez 201605301559
Czas edycji: 2016-02-15 o 12:37
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:31   #3119
mangosteen
Raczkowanie
 
Avatar mangosteen
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 470
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Odwrotnie, tak jak już dziewczyny potwierdziły - nadczynność=chudnięcie, niedoczynność=tycie.


Dlatego wydaje mi się, że jej waga nie ma kompletnie nic do rzeczy z tarczycą. Dużo ludzi chorujących na niedoczynność nie ma problemów z wagą, tak jak dużo ludzi chorujących na niedoczynność nie ma problemów z trądzikiem (a taki Kretka np już ma), Kretka zaszła też w ciążę bez problemu, a teoretycznie powinna mieć problemy. No nie każdy ma każdy objaw niedoczynności.
Po niej widać, że jest bardzo żywa, dużo się rusza, ćwiczy, i oczywiście nie można zaprzeczyć - nie ma tendencji do tycia.
A jeszcze skoro faktycznie miała ten przyrost wagi to tym bardziej świetnie wygląda, bo i to zrzuciła i była w ciąży, a naprawdę ma ciało takie "zbite" i jędrne.
W sumie nie wiem ile ona ma lat dokładnie? Ale chyba przed 30 będzie, bo skończyła studia i urodziła Wikę, to tak 27 min.
A Szusz generalnie wydaje mi się takim typem leniuszka, który najchętniej przeleżałby cały dzień i oglądał seriale, przegryzając pizzę Nie oglądam jej zbyt często, ale pisałyście nie raz, że czystość jej mieszkania jest dyskusyjna, do filmów też się jakoś specjalnie nie ogarnia, same filmy nie są jakieś kreatywne, generalnie najmniejsza linia oporu
No właśnie... Nasuwa mi się pytanie - czy my naprawdę wierzymy, że szusz ćwiczy, jest aktywna fizycznie?
Jak dla mnie to jej wielkie ćwiczenie to jest taka sama pokazówka jak zdrowe odżywianie. Na zasadzie: wyciągnę raz na miesiąc matę, pomacham pół godziny rękami i ojeju jakim to ja jestem sportowcem. A tak poza tym, to dla niej wyjście z psem koło bloku to jest wielkie wyzwanie i najpierw musi pół godziny ponarzekać na pogodę, a potem oczywiście jest taaaka zmęczona.
mangosteen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 12:31   #3120
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
https://youtu.be/NggkDHTAmMo o.m.g szczerze, z ręką na sercu wyznaje: Laura cudownie wygląda w tej czarnej koszulce+lekkich falach, od razu inaczej, bardziej wyraziscie, o wiele lepiej niż w tych wszystkich sweterkach i prostych włosach. W najnowszym vlogu znów szary swetr i jakoś nie wiem, jej twarz zlewa się z nim. Czy tylko ja mam takie odczucia?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Też to właśnie zauważyłam - wygląda tu chyba najpiękniej ze wszystkich swoich stylizacji - ofkors według mnie
201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.