Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II) - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-15, 12:33   #4141
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

No bo one mają taaaaki dystans do siebie
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:14   #4142
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Taaa, a Marta wcale nie była podstawiona, a skąd. Z tego co widziałam, to zna sporo "znanych" że tak powiem osób. Ogólnie ta szopka z miłością Stiflera to chyba największa żenada ze wszystkich sezonów

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


Obejrzę pierwszy odcinek nowego seoznu bo jestem ciekawa Eweliny, jak znowu będzie taka reżyserka z wejściem uczestników, to raczej kończę z oglądaniem ws bo szkoda czasu
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.

Edytowane przez Lenka_1993
Czas edycji: 2016-02-15 o 14:17
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 14:15   #4143
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Taaa, a Marta wcale nie była podstawiona, a skąd. Z tego co widziałam, to zna sporo "znanych" że tak powiem osób. Ogólnie ta szopka z miłością Stiflera to chyba największa żenada ze wszystkich sezonów
Marta ma niezłe parcie na szkło.
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-15, 20:08   #4144
fifi_xd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 194
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Taaa, a Marta wcale nie była podstawiona, a skąd. Z tego co widziałam, to zna sporo "znanych" że tak powiem osób. Ogólnie ta szopka z miłością Stiflera to chyba największa żenada ze wszystkich sezonów

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:13 ----------


Obejrzę pierwszy odcinek nowego seoznu bo jestem ciekawa Eweliny, jak znowu będzie taka reżyserka z wejściem uczestników, to raczej kończę z oglądaniem ws bo szkoda czasu
Marta zna sporo znanych osób? Kogo np? Tak z ciekawości pytam
fifi_xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 14:22   #4145
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Mam wrażenie, że Stifi ma tak bardzo wy☠☠☠ane na ekipę... Tylko fejm
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-17, 23:17   #4146
serialomaniaczka
Rozeznanie
 
Avatar serialomaniaczka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 899
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Stifi ma tak bardzo wy☠☠☠ane na ekipę... Tylko fejm
to fakt ale w sumie na dobre to wychodzi, bo przez to nie wchodzi w żadne konflikty, np. wtedy kiedy ekipa była na walce Trybsona, to Stifler był w swoim świecie. co tam, że reszta się spina bo Paweł i Ewelina nie chcą kibicować Trybsonowi.
__________________
28.11.2014 kierowca
serialomaniaczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 13:50   #4147
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 276
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Nitro_benzen Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że Stifi ma tak bardzo wy☠☠☠ane na ekipę... Tylko fejm
to jest chyba najlepsze podejscie do tych falszywych sprzedawczykow
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-18, 22:29   #4148
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Witajcie, jestem tutaj nowy.
Dołączyłem, bo zainteresował mnie powyższy wątek - z wypiekami na twarzy czytałem ostatnie posty, można się trochę "pozaplanowych" rzeczy dowiedzieć xd
Interesuje mnie szczególnie jeden wątek - chodzi o rolę Małej w "naganianiu zleceń" pozostałym Ekipowiczom.
Czy ma ktoś może jakieś dowody/poszlaki na potwierdzenie tej tezy?

Kiedyś usłyszałem pogłoski sugerujące "bossostwo" Małej początkowo nie wierzyłem, ale zmieniło to nieco mój sposób odbiór WS.
Zwróciłem uwagę na to, że większość relacji po I sezonie koncentruje się wokół Małej (klakier Magda jest najbardziej jaskrawym przykładem, ale reszta też sprawia wrażenie "przydupasów Małej", a nie równorzędnych Ekipowiczów.
Sposób bycia Małej również sugeruje, że ma jakąś władzę/przewagę nad pozostałym uczestnikami - wyznaczanie "zasad", grożenie wyrzuceniem z Ekipy etc. jakby była jakimś guru ekipowym.
Obstawiam też, że mogła stać za tymi wszystkimi desperackimi próbami powrotów Trybsonów - sprawiają wrażenie, jakby autentycznie się lubili i wydaje mi się, że Mała mogła im tam nagonić jakieś odcinki pilotażowe różnych niespecjalnie udanych projektów, które padały błyskawicznie pod falą negatywnej publiczności xd

Co o tym myślicie?
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:43   #4149
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-18, 23:47   #4150
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
wtf
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 00:07   #4151
gulczano
Raczkowanie
 
Avatar gulczano
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)


Myślałem, że nie będzie nic gorszego od rapu Wojtka, a tu proszę.
gulczano jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 13:39   #4152
Nitro_benzen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 63
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Dowodów na "bossostwo" Małej jako takich nie posiadam, ale jakby się zastanowić...
Managerem większości jest Dawid Ślęzak, jest to "przyjaciel" Małej, nie wiem od jak długiego czasu, ale skoro krzyczała na Dużą, że ma go zostawić bo on jest JEJ to znaczy, że coś jest na rzeczy. Niestety nie wiem czy jest dobrym managerem, ale myślę, że najlepsze zlecenia dostaje Mała, a nie daj boże jakiś konflikt z nią skutkuje słabym klubami albo brakiem zleceń. A zlecenia muszą być, bo z czego usta poźniej fundować sobie?
Wydaje mi się, że owy Dawid zapuścił bolca w gniazdo Magdy, jak jeszcze był prowadzony ten sławetny blog eMenteM pisała ona, że jest zakochana itp, po czym na ich prywatnych profilach jak i tych OFFICIAL można było pewne rzeczy z komentarzy wywnioskować.
Jeżeli chodzi o to całe przywództwo, Mała jest największą gwiazdą tej całej szopki, najwięcej lajków, obserwujących, komentarzy. Dlatego też zapewne ma w MTV chody większe niż jakiś tam Ptysiu i reszta członków, po prostu nabija im hajsy, a przy okazji zapewne wykonuje "polecenia" szefostwa z wielkim oddaniem.

Natomiast w przypadku Trybsonów wydaje mi się, że Mała nie ma w tym udziału, oni sami w sobie są "gwiazdami", pierwsza edycja, pierwsza para, pierwsze dziecko, hejty lecą, ale ludzie i tak będą ciekawi jak naturalna piękność radzi sobie z dzieckiem, jak ono wygląda i jak im tam się żyje. W sumie po tych wszystkich latach Trybson i Eliza są najbardziej pozytywnymi ludźmi z ekipy. Nie widać fałszu, Eliza nie lubi Eweliny i koniec, nie ma sztucznych przyjaźni, bo MTV każe.

Haha, miłego czytania xD
Nitro_benzen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 18:50   #4153
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez gulczano Pokaż wiadomość
Witajcie, jestem tutaj nowy.
Dołączyłem, bo zainteresował mnie powyższy wątek - z wypiekami na twarzy czytałem ostatnie posty, można się trochę "pozaplanowych" rzeczy dowiedzieć xd
Interesuje mnie szczególnie jeden wątek - chodzi o rolę Małej w "naganianiu zleceń" pozostałym Ekipowiczom.
Czy ma ktoś może jakieś dowody/poszlaki na potwierdzenie tej tezy?

Kiedyś usłyszałem pogłoski sugerujące "bossostwo" Małej początkowo nie wierzyłem, ale zmieniło to nieco mój sposób odbiór WS.
Zwróciłem uwagę na to, że większość relacji po I sezonie koncentruje się wokół Małej (klakier Magda jest najbardziej jaskrawym przykładem, ale reszta też sprawia wrażenie "przydupasów Małej", a nie równorzędnych Ekipowiczów.
Sposób bycia Małej również sugeruje, że ma jakąś władzę/przewagę nad pozostałym uczestnikami - wyznaczanie "zasad", grożenie wyrzuceniem z Ekipy etc. jakby była jakimś guru ekipowym.
Obstawiam też, że mogła stać za tymi wszystkimi desperackimi próbami powrotów Trybsonów - sprawiają wrażenie, jakby autentycznie się lubili i wydaje mi się, że Mała mogła im tam nagonić jakieś odcinki pilotażowe różnych niespecjalnie udanych projektów, które padały błyskawicznie pod falą negatywnej publiczności xd

Co o tym myślicie?
Mała załatwiała reszcie ekipy zlecenia. Wyszło to podczas konfliktu z Eweliną. I jeśli ma przewagę nad innymi to tylko w tej kwestii. Nie ma co z niej robić jakiegoś mega bossa, który rządzi całym mtv i dyktuje kto ma jaki program dostać. Pamiętaj, że bez tej stacji Mała byłaby dalej szarą myszką.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 19:46   #4154
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

BTW lubię Dużą Ankę ale śmieszą mnie te teksty że ona ma "klasę"... Ma dużego plusa że nie komentuje zachowania tych patoli co ciągle reklamują te szmaty z sis ,ale ona i klasa nie mają nic ze sobą wspólnego... I jak ktoś jej skomentował na insta zdjęcie na którym pokazuje się w bieliznie że jest dobrze ale jeszcze musi pocisnąć z brzuchem to była od razu chamska odzewka typu tłuszczyk w udach,zakompleksiona osoba , zazdrośnice (tak ,bo każdy jej wszystkiego zazdrości)Czasem jak tak sobie przeglądam jej insta to ona potrzebuje żeby jej ludzie mówili "jesteś piękna,za☠☠☠ista,mas boskie ciało" ..
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 19:57   #4155
justynkag10
Zadomowienie
 
Avatar justynkag10
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 1 320
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
BTW lubię Dużą Ankę ale śmieszą mnie te teksty że ona ma "klasę"... Ma dużego plusa że nie komentuje zachowania tych patoli co ciągle reklamują te szmaty z sis ,ale ona i klasa nie mają nic ze sobą wspólnego... I jak ktoś jej skomentował na insta zdjęcie na którym pokazuje się w bieliznie że jest dobrze ale jeszcze musi pocisnąć z brzuchem to była od razu chamska odzewka typu tłuszczyk w udach,zakompleksiona osoba , zazdrośnice (tak ,bo każdy jej wszystkiego zazdrości)Czasem jak tak sobie przeglądam jej insta to ona potrzebuje żeby jej ludzie mówili "jesteś piękna,za☠☠☠ista,mas boskie ciało" ..
Bo im wszystkim się trochę w poprzewracało.
__________________
Nikt nie zasługuje na Twoje łzy,
a ten kto na nie zasługuje na pewno nie doprowadzi Cię do płaczu.

Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości.
Książki 31/2016r.
Filmy 462/2016r.

2017r.:
Filmy - 305

justynkag10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:11   #4156
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ona ma strasznie wysoka samoocene, ciagle powtarza jaka to bedzie kiedys idealna zona i jaki to szczesciarz z jej przyszlego wybranka. Szkoda tylko, ze jakos z zadnym na dlugiej nie zagrzala miejsca, pewnie przez to, ze jest taka swietna
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:20   #4157
nikita343
Zakorzenienie
 
Avatar nikita343
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 538
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Ona ma strasznie wysoka samoocene, ciagle powtarza jaka to bedzie kiedys idealna zona i jaki to szczesciarz z jej przyszlego wybranka. Szkoda tylko, ze jakos z zadnym na dlugiej nie zagrzala miejsca, pewnie przez to, ze jest taka swietna
Albo teksty,że jej dziurka jest święta czy cos w tym stylu
__________________

nikita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:45   #4158
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Wszystkie chcą uchodzić za księżniczki czy damy... Ale przyznajmy szczerze że żadna z nich nią nie jest . Zresztą wiedziały na co się pisały będąc w WS . Mogą sobie doczepiać włosy ,dostawać ciuchy , zmieniać wygląd ,wstrzykiwać co gdzie tam chcą ale natura każdej z nich zostaje taka sama. Nie oszukujmy się ,metamorfozę przeszły ogromną np tu : Ale wg mnie tylko ze wszystkich uczestniczek ciało czy niezłą twarz ma Klaudia. Szkoda że się oszpeca tymi ustami
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:48   #4159
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Teledysk Stiflera i Ptasia
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 21:49   #4160
funk_you
Wtajemniczenie
 
Avatar funk_you
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 549
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

A moim zdaniem Klaudia jest brudasem. Wygląda na niedomytą i chyba jest (akcja z tamponem). Jakoś w stroju w którym ciągle chodzi, może biedaczce butiki fejsbukowe jeszcze nie przesyłają ubrań, nie wygląda wcale specjalnie dobrze. Co mnie przeraża w Ance. Jest tak ostrzyknięta, że nie ma w ogóle tej hmmm rynienki pod nosem? Łuk kupidyna to się chyba nazywa. Wygląda jak żaba.
__________________
funk_you jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:18   #4161
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
A moim zdaniem Klaudia jest brudasem. Wygląda na niedomytą i chyba jest (akcja z tamponem). Jakoś w stroju w którym ciągle chodzi, może biedaczce butiki fejsbukowe jeszcze nie przesyłają ubrań, nie wygląda wcale specjalnie dobrze. Co mnie przeraża w Ance. Jest tak ostrzyknięta, że nie ma w ogóle tej hmmm rynienki pod nosem? Łuk kupidyna to się chyba nazywa. Wygląda jak żaba.
co do Klaudii zgadzam sie, w sumie co do Anki tez, ale Anka ma na tyle dużą przewagę, że wygląda na czystą i dbającą o swoje otoczenie.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 22:53   #4162
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez funk_you Pokaż wiadomość
A moim zdaniem Klaudia jest brudasem. Wygląda na niedomytą i chyba jest (akcja z tamponem). Jakoś w stroju w którym ciągle chodzi, może biedaczce butiki fejsbukowe jeszcze nie przesyłają ubrań, nie wygląda wcale specjalnie dobrze. Co mnie przeraża w Ance. Jest tak ostrzyknięta, że nie ma w ogóle tej hmmm rynienki pod nosem? Łuk kupidyna to się chyba nazywa. Wygląda jak żaba.
Jest brudasem to fakt . Ale jako jedyna z ws według mnie i ma fajną figurę , i nie potrzebuje żadnych zabiegów na twarz żeby wyglądać dobrze bo jest naturalnie niezłą dziewczyną z wyglądu ( jak się umyje i nie pije ) Chodziło mi tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny którego jej nie mogę odmówić . Dla mnie tylko ona z dziewczyn jest całkiem niezła ,reszta z wyglądu mi się nie podoba ,nie powiedziałabym o którejś z nich że są "ładne"
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!



Edytowane przez Aneczka91
Czas edycji: 2016-02-19 o 23:07
Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:08   #4163
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
Jest brudasem to fakt . Ale jako jedyna z ws według mnie i ma fajną figurę , i nie potrzebuje żadnych zabiegów na twarz żeby wyglądać dobrze bo jest naturalnie niezłą dziewczyną z wyglądu ( jak się umyje i nie pije ) Chodziło mi tylko i wyłącznie o wygląd zewnętrzny którego jej nie mogę odmówić . Dla mnie tylko ona z dziewczyn jest całkiem niezła ,reszta z wyglądu mi się nie podoba ,nie powiedziałabym o którejś z nich że są "ładne"
Mi się Klaudia podoba i pomyśleć, że jest starsza tylko o rok a ma większe cycki niż ja -_- zazdraszczam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:43   #4164
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

http://m.mtv.pl/newsy/87204-warsaw-s...-nowego-sezonu
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:14   #4165
malootka
Zakorzenienie
 
Avatar malootka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 4 567
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Mi się Klaudia podoba i pomyśleć, że jest starsza tylko o rok a ma większe cycki niż ja -_- zazdraszczam
One tam wszystkie są młodsze ode mnie a mają wiekszy biust lol xd zawsze moglo byc gorzej :d
malootka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:19   #4166
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Te blizniaki to jakis zart... "Uwiedz, przelec, porzuc"...
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:20   #4167
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Ja nie potrafię się pogodzić z tym że jestem od nich starsza... oni mi wyglądają na starszych ode mnie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Te blizniaki to jakis zart... "Uwiedz, przelec, porzuc"...
I gdzie Ewelina? Nie zauważyłam czy jej nie ma?
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:21   #4168
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Heh, ja jestem po 30tce, a mlodziej wygladam od kazdej z dziewczyn inny styl zycia po prostu.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 10:34   #4169
Lenka_1993
Zadomowienie
 
Avatar Lenka_1993
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: In my paradise. ♥
Wiadomości: 1 583
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię się pogodzić z tym że jestem od nich starsza... oni mi wyglądają na starszych ode mnie

---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------





I gdzie Ewelina? Nie zauważyłam czy jej nie ma?

Moze na miejsce Duzej potem? Swoja droga jak Duza znowu odejdzie na jeden odcinek to juz zwatpie w ten program
__________________
Powrót do gry!

Ćwiczę od 27.10.2014

Mel B - Full Body.
Insanity - Zakończone.
Lenka_1993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 11:12   #4170
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy (część II)

Cytat:
Napisane przez Lenka_1993 Pokaż wiadomość
Moze na miejsce Duzej potem? Swoja droga jak Duza znowu odejdzie na jeden odcinek to juz zwatpie w ten program
Albo ją dorzucą bo jest nieparzyście... tylko bez sensu nie uwzględnić tego od razu w czołówce jak jest w zwiastunach. Może zrobią jakąś głupią ustawkę że mieli głosować którego bliźniaka wyrzucić a domownicy uprą się zostawić obu i wtedy dadzą Ewelinę

Ptyś, Wojtek, Stifler, Bliźniak1, Bliźniak2
Magda, Ania Mała, Ania Duża, Klaudia
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-11 12:01:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.