Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-22, 22:33   #4501
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
kompetencja lekarza zależy od wiedzy i doświadczenia, wątpię czy płeć ma na to jakikolwiek wpływ.
Eh, źle to okreslilam. Tu nie chodzi o kompetencje ale o to, że bardziej się przykładają do badań, na więcej rzeczy zwrcaja uwagę, są dokladniejsi?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:33   #4502
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez hajduszoboszlo Pokaż wiadomość
"Tylko noc, noc, noc, płoną światła ramp
nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam,
nigdy nie gaśnie ktoś zawsze obserwuje.
Nie wiem czy wierzę jej czy nie wierzę ,
wierzę jej czy nie wierzę."
Tak mi się skojarzyło

Ciemnooooo już, zgasły wszystkie świaaaatła. Ciemnoooo juuuuż, noc nadchoooodzi głu u u cha a.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:39   #4503
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Ciemnooooo już, zgasły wszystkie świaaaatła. Ciemnoooo juuuuż, noc nadchoooodzi głu u u cha a.
Jest już ciem-nooo, ale wszystko jed-nooo Pytam siebię czym jest piekno (pisownia Madzika)
Piekne usta, jasne dłonie, czyste myśli
O Boże i pisze tak, jak ja
Myślę sobie, jesteś słaby, to patrz, to patrz (ewentualnie: wyjdź, wyjdź)
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:40   #4504
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Eh, źle to okreslilam. Tu nie chodzi o kompetencje ale o to, że bardziej się przykładają do badań, na więcej rzeczy zwrcaja uwagę, są dokladniejsi?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
a od kiedy takie rzeczy zależą od płci lekarza?
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:40   #4505
zdruzgotana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cześć dziewczyny, rzadko się odzywam, mimo, że obserwuję bacznie, ale widziałyście jakie matowe pomadki wprowadza golden rose? Mam nadzieję, że i do nas zawitają
http://www.goldenrose.com.tr/en/prod...tte-lipstick/1
zdruzgotana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:41   #4506
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Dziewczyny polece z offtopem i licze na rady

Postanowilam ze musze sobie sprawdzic hormony. Powody sa 2; pierwszy to ze mam nieregularne miesiaczki (niby okres jest co ok 28 dni, ale czasem jest co 28, czasem co 30 a i zdarza sie ze misiaczka przychodzi po 35 dniach), drugi ze mam cholerny tradzik na lini zuchwy, co przewaznie oznacza ze jest to tradzik od hormonow.

Wybieram sie do lekarza rodzinnego po skierowanie do endokrynologa (w razie czego) i zeby mi przepisal skierowanie na badanie hormonow, bo bez sensu isc do specjalisty tylko po to zeby mi wypisal skierowanie na badania.

Teraz ta "najdelikatniejsza" sprawa Mysle ze najlepszym rozwiazaniem jest wybranie sie do ginekologa ktory jest tez endokrynologiem. Problem w tym ze u mnie w miescie sa tylko 2 tacy lekarze i sa to tylko mezczyzni Czy lekarz wypisze mi tabletki na podstawie tylko wynikow badan hormonalnych czy bedzie mnie badal? Wiem ze to glupie, ale wiem ze nie czulabym sie komfortowo jakby mial mnie badac mezczyzna, kobieta to co innego

A jakby byly dlugie kolejki do tych dwoch lekarzy to gdzie lepiej isc do ginekologa czy endokrynologa? Te badania sa bezplatne? I jakie hormony mam sobie zbadac? Bo moj rodzinny jest troche roztrzepany i moglby cos ominac, a jak go poprosze to wypisze mi skierowanie na wszystko co bede chciala


Mogę wiedzieć ile masz lat?

1: Lekarz który przepisuje pacjentce tabletki anty bez badań musi być idiotą, więc z własnej woli - nie zgadzaj się. Pamiętaj, że twoje zdrowie jest najważniejsza, dwa - lekarz choćby sprawdza to, czy właśnie nie jesteś w ciąży i czy możesz w ogóle zacząć je brać, duh.
2: Chcesz tabletki na problemy z trądzikiem? Ok, pomagają ale rzadko kiedy jest tak, że problem znika. U mnie trądzik też jest hormonalny ale pomimo, że biorę tabletki już od dłuższego czasu i bardzo dobrze u mnie działają, wypryski i tak pozostały. Jest ich mniej, jasne - ale problem dalej jest...
3: Ja też nie chciałam faceta. Po prostu psychicznie mi przeszkadza fakt, że miałaby mnie tam badać mężczyzna. Nie daj sobie wmówić, że kobiety są mniej delikatne itd. bo do bzdura. Byłam u dwóch - jedna nfz, druga prywatnie. Różnica jest ogromna. Pierwsza rzucała jakieś teksty w sprawie tabletek, że po co mi to, że później będę żałować (...). Teraz chodzę tylko prywatnie i bardzo lubię moją pani ginekolog. Jest delikatna, miła - cud kobietka
.
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:45   #4507
heater
gonna heat
 
Avatar heater
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 221
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Ciemnooooo już, zgasły wszystkie świaaaatła. Ciemnoooo juuuuż, noc nadchoooodzi głu u u cha a.
Nie boję się, gdy ciemno jest
Bartek za rękę prowadzi mnie.

Uwaga, uwaga! będzie produkcja o historii z depilacją tak zwanie:
lioness5147 2 godziny temu
+MONIKAMONIKAELA Co do depilacji, to mogę zrobić film, w którym bym opowiedziała o swojej "historii" z depilacją tak zwanie mogę opowiedzieć jakie sposoby depilacji używałam i co według mnie teraz daje najlepsze rezultaty 


O, i skarpetek złuszczających też możemy się spodziewać

heater jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 22:47   #4508
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

RLM ma być w maglu towarzyskim. Tu jedno zdanie na ten temat http://www.grabari.pl/?p=895
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:47   #4509
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez mifik Pokaż wiadomość
Jest już ciem-nooo, ale wszystko jed-nooo Pytam siebię czym jest piekno (pisownia Madzika)
Piekne usta, jasne dłonie, czyste myśli
O Boże i pisze tak, jak ja
Myślę sobie, jesteś słaby, to patrz, to patrz (ewentualnie: wyjdź, wyjdź)

Hello darkness, my old friend,
I've come to talk with you again,
Because a vision softly creeping,
Left its seeds while I was sleeping,
And the vision that was planted in my brain
Still remains
Within the sound of silence.

szach mat
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:47   #4510
wraaakczasu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 739
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
a od kiedy takie rzeczy zależą od płci lekarza?
Wiem, że to może głupie ale takie doświadczenia ma moja mama. Była u wielu ginekologow (kobiet) i nikt nigdy jej tak dokładnie nie zbadał jak mężczyzna. Może to tylko u mnie w mieście tak wygląda, nie mam pojęcia. Natomiast wiem, że to właśnie u mężczyzny dowiedziała się, że ma złośliwego raka i dzięki szybkiemu wykryciu udało jej się z tego wyjść.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
wraaakczasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:50   #4511
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość

Nie boję się, gdy ciemno jest
Bartek za rękę prowadzi mnie.




---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez zdruzgotana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, rzadko się odzywam, mimo, że obserwuję bacznie, ale widziałyście jakie matowe pomadki wprowadza golden rose? Mam nadzieję, że i do nas zawitają
http://www.goldenrose.com.tr/en/prod...tte-lipstick/1


Ja ostatnio pierwszy raz tak się rozczarowałam produktem GR.
Dorzuciłam sobie do zamówienia pomadkę:
http://www.cocolita.pl/szminki/golde...campaign-id=14

i ma tak tanie, badziewne opakowanie, że szok, brzydko pachnie, brzydko wygląda na ustach.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-22, 22:55   #4512
zdruzgotana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 41
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------




Ja ostatnio pierwszy raz tak się rozczarowałam produktem GR.
Dorzuciłam sobie do zamówienia pomadkę:
http://www.cocolita.pl/szminki/golde...campaign-id=14

i ma tak tanie, badziewne opakowanie, że szok, brzydko pachnie, brzydko wygląda na ustach.
Mam pomadki z tej serii i fakt opakowanie jest badziewne i kojarzy mi się z latami 90, ale do konsystencji i zapachu nie mam zastrzeżeń. Długo się trzyma i równomiernie znika. Może Twoja jest przeterminowana, albo się zepsuła?
zdruzgotana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 22:58   #4513
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez zdruzgotana Pokaż wiadomość
Mam pomadki z tej serii i fakt opakowanie jest badziewne i kojarzy mi się z latami 90, ale do konsystencji i zapachu nie mam zastrzeżeń. Długo się trzyma i równomiernie znika. Może Twoja jest przeterminowana, albo się zepsuła?

Nie, nie śmierdzi, po prostu dla mnie nic przyjemnego. Taka... hm. spodziewałam się czegoś ciut lepszego.
Golden Rose ma przecież bardzo tanie kosmetyki, ale niektóre naprawdę super jeśli chodzi o jakość.
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:02   #4514
201607111008
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 079
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Wiem, że to może głupie ale takie doświadczenia ma moja mama. Była u wielu ginekologow (kobiet) i nikt nigdy jej tak dokładnie nie zbadał jak mężczyzna. Może to tylko u mnie w mieście tak wygląda, nie mam pojęcia. Natomiast wiem, że to właśnie u mężczyzny dowiedziała się, że ma złośliwego raka i dzięki szybkiemu wykryciu udało jej się z tego wyjść.

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
Jednak często jest talk, że spotyka się wiecej świetnych specjalistów mężczyzn niż kobiet.To wynika z przyporządkowania kobiecie roli 'kury domowe'. Musi zrobić przerwę w pracy zawodowej na ciąże, urodzenie dziecka, odchowanie. To nie jest kilka miesiecy, a lata, szczególnie jeśli decyduje się na więcej niż jedno dziecko. Przez to często nie jest, aż tak na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi technikami leczenia, jak mężczyźni, którzy mogą poświęcać kupę czasu karierze. Później dochodzi jeszcze zajmowanie się domem, dbanie o rodzinę, mniej kobiet decyduje się w pełni poświecić medycynie. Zwykle to mężczyźni biorą mase dyżurów, często jeżdżą na konferencje naukowe itp Tak przynajmniej wynika z moich obserwacji lekarzy, z którymi mam styczność na co dzień i przykładów znajomych niemęża, którzy są na etapie decydowania się na dzieci
201607111008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:04   #4515
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Wizaż znowu knoci, więc nie mogę zacytować Jamajki, ale fakt, patrzyłam na stoisku na te szminki i bez szału... za to te grube matowe kredki bardzo mnie kuszą pigmentacją
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:18   #4516
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez lovelustfaithdreams Pokaż wiadomość


Mogę wiedzieć ile masz lat?

1: Lekarz który przepisuje pacjentce tabletki anty bez badań musi być idiotą, więc z własnej woli - nie zgadzaj się. Pamiętaj, że twoje zdrowie jest najważniejsza, dwa - lekarz choćby sprawdza to, czy właśnie nie jesteś w ciąży i czy możesz w ogóle zacząć je brać, duh.
2: Chcesz tabletki na problemy z trądzikiem? Ok, pomagają ale rzadko kiedy jest tak, że problem znika. U mnie trądzik też jest hormonalny ale pomimo, że biorę tabletki już od dłuższego czasu i bardzo dobrze u mnie działają, wypryski i tak pozostały. Jest ich mniej, jasne - ale problem dalej jest...
3: Ja też nie chciałam faceta. Po prostu psychicznie mi przeszkadza fakt, że miałaby mnie tam badać mężczyzna. Nie daj sobie wmówić, że kobiety są mniej delikatne itd. bo do bzdura. Byłam u dwóch - jedna nfz, druga prywatnie. Różnica jest ogromna. Pierwsza rzucała jakieś teksty w sprawie tabletek, że po co mi to, że później będę żałować (...). Teraz chodzę tylko prywatnie i bardzo lubię moją pani ginekolog. Jest delikatna, miła - cud kobietka
.
Lat mam 21.

Nie ma opcji zeby przepisal mi tabsy bez badan, bo wiem ze to mogloby mi jeszcze bardziej pochrzanić w organizmie.

Nie traktuje tabletek glownie jako lekarstwa na tradzik. Dlugo w ogole zwlekalam czy w ogole sie na nie decydowac, bo balam sie ze po odstawieniu bedzie jeszcze gorzej. Po prostu chce sprawdzic czy z moimi hormonami jest wszystko ok i czy tradzik nie jest objawem tego ze cos sie tam dzieje. Jezeli okaze sie ze hormony mam w normie, to nie bede brala tabletek. Po prostu wtedy na jakis czas zaostrze diete i sprobuje zaobserwowac co mi szkodzi

Ja sie kobiet gin nie boje Chamski teks moze rzucić zarowno kobieta jak i mezczyzna.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:20   #4517
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-22, 23:46   #4518
_Morticia
.
 
Avatar _Morticia
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: canterbury, uk
Wiadomości: 86
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez wraaakczasu Pokaż wiadomość
Eh, źle to okreslilam. Tu nie chodzi o kompetencje ale o to, że bardziej się przykładają do badań, na więcej rzeczy zwrcaja uwagę, są dokladniejsi?

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

raz jeszcze, nic z powyższych nie zależy od płci. rozumiem, że Twoja mama ma takie a nie inne doświadczenia, ale jest to czysty przypadek. kobiety nie są gorszymi lekarzami, czy czymkolwiek niż mężczyźni. takie stereotypy są bardzo krzywdzące, ale nie będę zaczynać tematu, bo nie skończy się to niczym owocnym
__________________



Normal is an illusion. What is normal for the spider, is chaos for the fly.



_Morticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:00   #4519
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Umawiając się z Martą na wywiad nie wiedziałam kogo się spodziewać. Normalnej dziewczyny, czy może gwiazdy? Do kawiarni, punktualnie, wpadła uśmiechnięta i bardzo spontaniczna. Od amatorki do guru tysięcy subskrybentów. Makijażystka, wizjonerka, inspirująca kobieta i matka.

WIZJONERKA
taki William Blake, tylko level wyżej, bo Blake nie był matką



Cytat:
Napisane przez Zamarzona Pokaż wiadomość
Ja tak mam z Glam Paulą.
ja jej nie mogę, mówi tak flagmatycznie, że męczy mnie zwalnianie słuchania; moją gp jest większość kanałów lifestyle: laura, szusz, anioł, nennka i aggie <-te trzy to hc
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-23, 00:09   #4520
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Rozyczkadzessi Pokaż wiadomość


Cytat:
Napisane przez heater Pokaż wiadomość

Nie boję się, gdy ciemno jest
Bartek za rękę prowadzi mnie.

Uwaga, uwaga! będzie produkcja o historii z depilacją tak zwanie:
lioness5147 2 godziny temu
+MONIKAMONIKAELA Co do depilacji, to mogę zrobić film, w którym bym opowiedziała o swojej "historii" z depilacją tak zwanie mogę opowiedzieć jakie sposoby depilacji używałam i co według mnie teraz daje najlepsze rezultaty 


O, i skarpetek złuszczających też możemy się spodziewać


Roooooozzzzziiiiiaaaaaaa! !! Noł! Łot hew ju dan!

I jeszcze skarpetki na dokładkę. I quit the Interwebz.


Edytowane przez 201607131114
Czas edycji: 2016-02-23 o 00:11
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:09   #4521
kiciakasia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Miasto Ogrodów
Wiadomości: 3 195
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Raz byłam u kobiety i nigdy więcej, zero wyczucia. Faceci, do których chodziłam/chodzę o są o wiele bardziej delikatni. Może miałam pecha, ale mnóstwo podobnych opinii słyszałam, a że problemu żadnego z mężczyznami-ginekologami nie mam... (dla mnie lekarz to lekarz, nic ponadto).
też chodzę do faceta, bo przynajmniej nie wmawia mi, że JESZCZE BĘDĘ CHCIAŁA MIEĆ DZIECI, PRZECIEŻ KAŻDA KOBIETA CHCE
__________________
smocza mama
kiciakasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:12   #4522
werek serek
no witam
 
Avatar werek serek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 492
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez zdruzgotana Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, rzadko się odzywam, mimo, że obserwuję bacznie, ale widziałyście jakie matowe pomadki wprowadza golden rose? Mam nadzieję, że i do nas zawitają
http://www.goldenrose.com.tr/en/prod...tte-lipstick/1
uwielbiam produkty tego typu. golden rose ewidentnie nie chce, żebym została minimalistką. swoją drogą myślałam, że to polska firma.
werek serek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:16   #4523
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Gdzie wy te ginekolożki-sadystki znajdujecie a tak serio to z mojego doświadczenia to wsio ryba, czy babka czy facet, na razie nie trafiłam na złą/złego.

---------- Dopisano o 01:16 ---------- Poprzedni post napisano o 01:15 ----------

Sharon z makijażem:

http://youtu.be/W0KCu0HP-wk
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 00:23   #4524
lovelustfaithdreams
Raczkowanie
 
Avatar lovelustfaithdreams
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 119
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

ooo, poznajecie?

https://www.youtube.com/watch?v=a8aQN_tzv74

Edytowane przez lovelustfaithdreams
Czas edycji: 2016-02-23 o 00:37
lovelustfaithdreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 02:38   #4525
201607111047
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 085
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Odnośnie ginekologów. Byłam badana przez mnóstwo lekarzy, większości byli to mężczyźni. Nie każdy był delikatny, ale zdarzyły się wyjątki, że tego badania prawie nie poczułam.
Ale co ważne dla mnie, od mężczyzny ginekologa nigdy nie usłyszałam, że powinnam zajść w ciążę, żeby wyleczyć się ze swoich problemów, za to od kobiet wiele razy Dlatego zdecydowanie wolę mężczyzn. Nie czuję żadnego skrępowania badaniem ginekologicznym. Dla lekarza to zupełna codzienność, a ja jestem jedną z n-pacjentek, o której nawet przez chwilę nie pomyśli, jak już wyjdę z gabinetu. I polecam przestawić się na takie myślenie, jeśli czujecie skrępowanie.


Wysłane z mojego LG-H525n przy użyciu Tapatalka
201607111047 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 05:08   #4526
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez _Morticia Pokaż wiadomość
kompetencja lekarza zależy od wiedzy i doświadczenia, wątpię czy płeć ma na to jakikolwiek wpływ.


---------- Dopisano o 06:08 ---------- Poprzedni post napisano o 06:07 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

Ciemnooooo już, zgasły wszystkie świaaaatła. Ciemnoooo juuuuż, noc nadchoooodzi głu u u cha a.
[Color="silver"]Noc noc noc niebo peeełne gwiazd <3 #lovezenon[/color!]
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 05:42   #4527
201605301559
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 305
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
Roooooozzzzziiiiiaaaaaaa! !! Noł! Łot hew ju dan!

I jeszcze skarpetki na dokładkę. I quit the Interwebz.


201605301559 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 05:58   #4528
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez kiciakasia Pokaż wiadomość
też chodzę do faceta, bo przynajmniej nie wmawia mi, że JESZCZE BĘDĘ CHCIAŁA MIEĆ DZIECI, PRZECIEŻ KAŻDA KOBIETA CHCE
Mnie ze dwóch już z ciążą poganiało.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 06:22   #4529
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 982
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Iwonka i zakupy
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-23, 07:10   #4530
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVI

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość




Ja ostatnio pierwszy raz tak się rozczarowałam produktem GR.
Dorzuciłam sobie do zamówienia pomadkę:
http://www.cocolita.pl/szminki/golde...campaign-id=14

i ma tak tanie, badziewne opakowanie, że szok, brzydko pachnie, brzydko wygląda na ustach.
Szkoda, że nie pisałaś wcześniej, to bym Ci powiedziała co to za smród Kupiłam już dość dawno, ale leży i nie jestem w stanie jej używać. Kojarzy mi się z przedpotopowymi pomadkami Astora mojej babci (chociaż nawet one miały ładniejsze opakowania) i klimatem bazaru.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-25 12:58:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:44.