Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-29, 23:54   #541
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Hmmm no BBG jest rozpisane na konkretne dni, co sie kiedy robic, to tutaj nie ma za duzej filozofii do ogarnięcia Otwierasz ksiazke, ubierasz stroj do cwiczen, buty, rozkladasz matę i JAZDA.
A to jest na spalenie tłuszczu? Bo muszę zrzucić z 4 kg :P
Jest to gdzieś w internetach? Bo coś nie mogę znaleźć...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 07:51   #542
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A to jest na spalenie tłuszczu? Bo muszę zrzucić z 4 kg :P

Jest to gdzieś w internetach? Bo coś nie mogę znaleźć...

No schudniesz ale musisz tez trzymac diete.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:24   #543
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
A to jest na spalenie tłuszczu? Bo muszę zrzucić z 4 kg :P
Jest to gdzieś w internetach? Bo coś nie mogę znaleźć...
Na spalanie tłuszczu jest cardio...
Dlatego według książki masz robić ćwiczenia kayli według rozpiski, a w pozostałe dni cardio. Mam nadzieję, że jednak nie jesteście początkujące tak jak mówicie, bo już Nie raz pisałyśmy tutaj, że to nie są treningi dla początkujących nie zróbcie sobie krzywdy
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 10:52   #544
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Na spalanie tłuszczu jest cardio...
Dlatego według książki masz robić ćwiczenia kayli według rozpiski, a w pozostałe dni cardio. Mam nadzieję, że jednak nie jesteście początkujące tak jak mówicie, bo już Nie raz pisałyśmy tutaj, że to nie są treningi dla początkujących nie zróbcie sobie krzywdy
jak zaczną od tego Pre-Workout (czy jak ten miesiąc tam się nazywa) to powinno być ok.

ja już powoli kończę, jestem na 10 tygodniu. i cieszę sie, że to już koniec, przynajmniej póki co bo mi się nudzić to zaczyna. kiedyś może zrobię jeszcze BBG 2.0 ale to odległe plany raczej
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 13:40   #545
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Na spalanie tłuszczu jest cardio...
Dlatego według książki masz robić ćwiczenia kayli według rozpiski, a w pozostałe dni cardio. Mam nadzieję, że jednak nie jesteście początkujące tak jak mówicie, bo już Nie raz pisałyśmy tutaj, że to nie są treningi dla początkujących nie zróbcie sobie krzywdy

Żadne tam cardio. Nawet Kayla pisze, zeby sie nie bawic w cardio, gdzies to bylo u niej na instagramie.
Jak sie ma duza nadwage to schudnie sie i na cardio ale normalny trening silowy dopiero czyni cuda.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:09   #546
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Żadne tam cardio. Nawet Kayla pisze, zeby sie nie bawic w cardio, gdzies to bylo u niej na instagramie.
Jak sie ma duza nadwage to schudnie sie i na cardio ale normalny trening silowy dopiero czyni cuda.
A bieganie to niby co to jest? dla mnie to cardio, a to np jest zalecane jako trening między tymi silowymi to co robisz jako trening liss? Też siłowy i codziennie wtedy wychodzi Ci trening siłowy?
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 16:51   #547
iixi
Zakorzenienie
 
Avatar iixi
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12 293
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ja osobiście we wtorki, czwartki i soboty robię cardio (najczęściej z Insanity). Dla mnie to najlepsze połączenie akurat. Kayla chyba zaleca bieganie czy rower, ale ja osobiście nie przepadam.
__________________
„Kiedy masz jeden z tych dni, w czasie których czujesz się, jakbyś miał jakiś ciężar na barkach….
zacznij robić przysiady!”

BLOG

iixi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-30, 17:29   #548
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
A bieganie to niby co to jest? dla mnie to cardio, a to np jest zalecane jako trening między tymi silowymi to co robisz jako trening liss? Też siłowy i codziennie wtedy wychodzi Ci trening siłowy?

U Kayli LISS z tego co pamietam to szybki marsz ;D
Nic nie robie, praktycznie codziennie cwicze rozne rzeczy i tak
Chodzi mi nie o to zeby zakazac cardio :P tylko o to ze akurat to ze cardio jest na spalanie to o kant dupy, bo najlepsze efekty rowniez w spalamiu daje trening silowy. Znam osoby ktore od lat chodza regularnie na fitness (atc, abt i te klimaty) i efekty sa znikome w porownaniu do tego co mozna osiagnac na silowni.
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 19:14   #549
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Dziewczyny !!!!!
Potrzebna mi WASZA pomoc!
Mianowicie, trochę poczytałam, poogladałam na internecie o KAYLI i jej ćwiczeniach i myślę, że to tych ćwiczeń mi potrzeba !
Ściągnęłam z CHomikuj jakieś te książki... i tam jest wszystko rozrysowane tygodniami..
Czy to co tam pokolei jest rozrysowane to TO? [dodam, że obecnie ćwiczę skalpel] ale wydaje mi się, że z Kayla będą lepsze efekty.
Pomóżcie mi bo zwariuje :P Wybaczcie te głupie pytanie, no ale, jestem początkująca... :P

Edytowane przez Baas
Czas edycji: 2015-07-30 o 20:42
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-30, 22:34   #550
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Na spalanie tłuszczu jest cardio...
Dlatego według książki masz robić ćwiczenia kayli według rozpiski, a w pozostałe dni cardio. Mam nadzieję, że jednak nie jesteście początkujące tak jak mówicie, bo już Nie raz pisałyśmy tutaj, że to nie są treningi dla początkujących nie zróbcie sobie krzywdy
Nie cardio, tylko LISS, czyli aktywnosc, ktora utrzymuje caly czas puls na jednym, dosc niskim (ale wyzszym nic normalnie), poziomie. Przeciwienstwo HIIT.
Ja w te dni robie po prostu jakies spokojniejsze cwiczenia.

Ja akurat zaczelam od pre-treningu, ale prawda jest taka, ze jak ktoś się zaprze to i z harkorem od razu poleci
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 07:54   #551
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Dziewczyny !!!!!
Potrzebna mi WASZA pomoc!
Mianowicie, trochę poczytałam, poogladałam na internecie o KAYLI i jej ćwiczeniach i myślę, że to tych ćwiczeń mi potrzeba !
Ściągnęłam z CHomikuj jakieś te książki... i tam jest wszystko rozrysowane tygodniami..
Czy to co tam pokolei jest rozrysowane to TO? [dodam, że obecnie ćwiczę skalpel] ale wydaje mi się, że z Kayla będą lepsze efekty.
Pomóżcie mi bo zwariuje :P Wybaczcie te głupie pytanie, no ale, jestem początkująca... :P

Boze ja na skalpelu umierałam z nudów, podziwiam ludzi cwiczacych z Chodakowska wiecej niz raz

Tak, to co masz tam rozrysowane to wlasnie te treningi
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-31, 12:27   #552
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Boze ja na skalpelu umierałam z nudów, podziwiam ludzi cwiczacych z Chodakowska wiecej niz raz

Tak, to co masz tam rozrysowane to wlasnie te treningi
Powiem Ci, że robiłam dzisiaj 3 raz w tym tygodniu i sama jakoś tak już bym coś pozmieniała.. Dlatego sięgnę po Kayle
Dzięki, od jutra zaczę to ćwiczyć co rozrysowane hehe Mam tylko nadzieję, że dobrze będę je wykonywać Bo z rysunkow to nie wiem czy tak łatwo ogarnąć ćwiczenia, nigdy nie próbowałam - zawsze z filmikami
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-31, 22:38   #553
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Nie cardio, tylko LISS, czyli aktywnosc, ktora utrzymuje caly czas puls na jednym, dosc niskim (ale wyzszym nic normalnie), poziomie. Przeciwienstwo HIIT.
Ja w te dni robie po prostu jakies spokojniejsze cwiczenia.

Ja akurat zaczelam od pre-treningu, ale prawda jest taka, ze jak ktoś się zaprze to i z harkorem od razu poleci
HIIT też się robi przy bbg a przy bieganiu też podobno powinno się biegać właśnie w wyższym ale nie za wysokim tetnie, by spalac jak najwięcej tłuszczu
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 08:43   #554
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Ale po:
1) ja napisalam jedynie, ze LISS to nie HIIT
2) i nie napisalam, ze HIIT sie nie robi - bo się robi, ale nie wtedy, gdy LISS
... wiec czytanie ze zrozumieniem

Baas, jak nie bedziesz pewna jak robic jakies cwiczenie to wpisz je w wyszukiwarce na youtube i na pewno znajdziesz filmik, gdzie ktos pokazuje jak je wykonac.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 09:55   #555
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ale po:
1) ja napisalam jedynie, ze LISS to nie HIIT
2) i nie napisalam, ze HIIT sie nie robi - bo się robi, ale nie wtedy, gdy LISS
... wiec czytanie ze zrozumieniem

Baas, jak nie bedziesz pewna jak robic jakies cwiczenie to wpisz je w wyszukiwarce na youtube i na pewno znajdziesz filmik, gdzie ktos pokazuje jak je wykonac.
Rozmawialiśmy o tym, jakie robić treningi w dzień bez Kayli
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-01, 12:31   #556
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Ale po:
1) ja napisalam jedynie, ze LISS to nie HIIT
2) i nie napisalam, ze HIIT sie nie robi - bo się robi, ale nie wtedy, gdy LISS
... wiec czytanie ze zrozumieniem

Baas, jak nie bedziesz pewna jak robic jakies cwiczenie to wpisz je w wyszukiwarce na youtube i na pewno znajdziesz filmik, gdzie ktos pokazuje jak je wykonac.
Bardzo dziękuję
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-03, 09:37   #557
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Rozmawialiśmy o tym, jakie robić treningi w dzień bez Kayli
Racja, zalozylam, ze omawiamy tylko LISS - wiec zwracam honor
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 10:58   #558
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Hej, dziewczyny, przeczytalam watek, ale pomimo to w mojej glowie jest troche pytan
wczoraj zrobilam dzien 1 / tydzien 1 , oczywiscie nie bede wspominac, ze pot sie lal, ale to dobrze
dzisiaj planuje zrobic hiit https://www.youtube.com/watch?v=VhdXXqcoco0 trwa on 20 minut czy to nie jest za malo ?
nie chce maszerowac, lubie sie spocic i lubie cardio,
dodam tez, ze nie chce chudnac, z wagi na pewno nie mam co, ale miniamlnie odkryc brzuszek bo cos taam sie juz jakis zcas temu zaczelo dziac i niby miesnie sa

te 20 minut w dni bez kyli bedzie okej ? bede zamieniac na skakanke albo 30 minut biegu, bedzie okej ? czy trzeba wiecej ?
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 11:04   #559
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Hej, dziewczyny, przeczytalam watek, ale pomimo to w mojej glowie jest troche pytan
wczoraj zrobilam dzien 1 / tydzien 1 , oczywiscie nie bede wspominac, ze pot sie lal, ale to dobrze
dzisiaj planuje zrobic hiit https://www.youtube.com/watch?v=VhdXXqcoco0 trwa on 20 minut czy to nie jest za malo ?
nie chce maszerowac, lubie sie spocic i lubie cardio,
dodam tez, ze nie chce chudnac, z wagi na pewno nie mam co, ale miniamlnie odkryc brzuszek bo cos taam sie juz jakis zcas temu zaczelo dziac i niby miesnie sa

te 20 minut w dni bez kyli bedzie okej ? bede zamieniac na skakanke albo 30 minut biegu, bedzie okej ? czy trzeba wiecej ?
Skoro to HIIT to na pewno 20 minut wystarczy w końcu to ma być duża aktywność w krótkim czasie. Rozgrzewka plus streching też wydłużają trochę czas np. 4 ćwiczenia po 8 powtórzeń (20s ćwiczenia 10s przerwa) dadzą już 16 minut, a z rozgrzewka i rozciąganiem już prawie pół godzinny trening a skakanka i bieganie to też super w dni bez Kayli
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-26, 11:58   #560
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez anieleczka92 Pokaż wiadomość
Skoro to HIIT to na pewno 20 minut wystarczy w końcu to ma być duża aktywność w krótkim czasie. Rozgrzewka plus streching też wydłużają trochę czas np. 4 ćwiczenia po 8 powtórzeń (20s ćwiczenia 10s przerwa) dadzą już 16 minut, a z rozgrzewka i rozciąganiem już prawie pół godzinny trening a skakanka i bieganie to też super w dni bez Kayli
Dziekuje za odpowiedz a tabata by dala rade ?
I jeszcze jedno, nie dysponuje ciezarkami wiekszymi niz 2 x 2 kg, skakanke mam, zamiast pilki mam baniak moze tak byc czy jednak zainwestowac w wieksze ciezarki ? Chyba mam starsza wersje bbg bo nie ma nic o obciazeniu
wszystkie cwiczenia sie robi z obciazeniem czy tylko tam gdzie na zdjeciu jest ciezarek ? bo juz zglupialam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

I jeszcze jedno Na instagramie Kyli pokazane sa metamorfozy i np na zdjeci przed jest 1 week a na drugim zdjeciu po 18 week ( i tu juz mega efekty ! )a ten program ma tylko 12 tygodni, wiec o co chodzi ? pozniej sie robi cos innego ? dolicza sie wtedy do bbg ?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

zrobilam ten hiit z fitness blender, wyszly 23 minuty z rozgzrewka i rozciaganiem, ale i tak padam
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-26, 12:46   #561
anieleczka92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 452
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedz a tabata by dala rade ?
I jeszcze jedno, nie dysponuje ciezarkami wiekszymi niz 2 x 2 kg, skakanke mam, zamiast pilki mam baniak moze tak byc czy jednak zainwestowac w wieksze ciezarki ? Chyba mam starsza wersje bbg bo nie ma nic o obciazeniu
wszystkie cwiczenia sie robi z obciazeniem czy tylko tam gdzie na zdjeciu jest ciezarek ? bo juz zglupialam

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

I jeszcze jedno Na instagramie Kyli pokazane sa metamorfozy i np na zdjeci przed jest 1 week a na drugim zdjeciu po 18 week ( i tu juz mega efekty ! )a ten program ma tylko 12 tygodni, wiec o co chodzi ? pozniej sie robi cos innego ? dolicza sie wtedy do bbg ?

---------- Dopisano o 12:58 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------

zrobilam ten hiit z fitness blender, wyszly 23 minuty z rozgzrewka i rozciaganiem, ale i tak padam
Wyślij mi na priv maila 😄
Te 18 tygodni wynika z tego, że ktoś albo dalej powtarza ten sam bbg albo zaczyna bbg2 ja robiłam z 2x3 kg ale np. W bbg2 jeszcze cięższe powinny być, chociaż nawet nie wiem czy z takimi dam radę w każdym razie czaję się na kupienie cięższych, bo jak już robić siłowy to chyba najlepiej z takimi maksem kilogramów z jakimi dasz radę swoje kupowałam na empik.com najtańsze które znalazłam
anieleczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-29, 21:21   #562
Domi0701
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć dziewczyny. Przepraszam, że tak się wcinam w rozmowę ale chciałam spytać skąd macie te pre-treningi Kayli ? Nigdzie nie mogę znaleźć nowej wersji jej eBooka Kupowałyście, czy może znalazłyście online ? Z góry dzięki za odpowiedz i jeszcze raz przepraszam !
Domi0701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 07:50   #563
Ivettka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cytat:
Napisane przez AsiaRzaska Pokaż wiadomość
Wyślę (o ile nie zapomnę ) jak wrócę z pracy.

Dziewczyny za chwile zaczynam tydzień 5 i chciałam zapytać co ze stepami?
Macie? Czy zastąpiłyście je czymś? nie mam pomysłu a nie wiem czy jest sens kupić?

Czy ja również mogłabym prosić o najnowszą wersje? iwet82@wp.pl Pozdrawiam
Ivettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 08:40   #564
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Leci drugi tydzien Dziewczyny, a jak z dieta ? Ja sie nie nastawiam na utrate wagi a raczej na rzezbe, w sumie minimalnie widze, ze ide w dobrym kierunku
jem 5 posilkow dziennie, zdrowo, po prostu. owsianka, jajka, omlety, kurczak, indyk, losos, warzywa, owoce, orzechy, serki wiejski, jogurty naturalne, kasze,ryze, razowy makaron, shake warzywne, kolacja zawsze bialkowa
Wy macie jakas diete ? Albo moze diete od Kayli ? czy przewiduje ona jakis cheat day ?
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-02, 13:30   #565
Kasiik_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Jestem i ja

Ćwiczę od wakacji 2014 roku ale dopiero od stycznia 2015 zaczęłam ćwiczyć regularnie z Chodakowską, Mel B aż natknęłam się na Instagram Kayli... postanowiłam, że będę ćwiczyła z w/w trenerkami a od września zacznę wyzwanie BBG1. Metamorfozy jakie zamieszcza na swoim Insta są właśnie tym, co chciałabym osiągnąć.W poniedziałek zaczęłam treningiem leg&cardio... i mam mega zakwasy nawet dzisiaj Świetne uczucie, bo do tej pory czułam tylko czasami, że coś się "działo" z moim ciałem ale nie ukrywam, że efekty osiągnęłam z Ewką i Mel B całkiem niezłe.

Odżywiam się zdrowo, oczywiście czasami zdarzają mi się jakieś grzeszki czy cheat meal ... ale nie zniechęcam się gdyż suma sumarum robię więcej dobrego niż złego ze swoim ciałem.

Mam nadzieję, że przejdę cały program. Motywacja jest Przeczytałam cały wątek i dziewczyny, które zamieszczały zdjęcia po metamorfozach miały świetne efekty. Mam nadzieję, że podobne wypracuję i ja! Życzę powodzenia wszystkim zaczynającym BBG oraz wyrwałości dla już ćwiczących )

Pozdrawiam
Kasiik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 23:57   #566
monisiabe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

hej. ja zaczelam dzisiaj. pierwszy dzien i juz bola mnie nogi a zaliczylabym siebie raczej do srednio zaawansowanych. prosze przeslijcie 2 czesc bbg od 13 tygodnia monisiabe@w.pl
monisiabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 08:58   #567
Ivettka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Jeżeli ktoś ma pierwszą ale tą najnowszą wersję to prosiłabym o przesłanie iwet82@wp.pl

Edytowane przez Ivettka
Czas edycji: 2015-09-25 o 18:38
Ivettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-25, 22:19   #568
patkaaaaaa55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć dziewczyny ostatnio zobaczyłam na IG profil Kayli i nie mogłam w to uwierzyć jak program tej cudownej kobiety może zmienić ludzi
Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć a z chęcią i ogromną ciekawością bym go przetestowała
Jeśli któraś z Was byłaby tak mila (p_ati@onet.pl) i mogła przesłać mi jej program na maila będę ogromnie wdzięczna
Pozdrawiam Was, Pati
patkaaaaaa55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-08, 21:58   #569
rakoczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Cześć Dziewczyny, czy możecie wkleić link skąd można pobrać program? Albo wysłać mi na maila kikaroof999@wp.pl
rakoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 22:21   #570
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: Kayla Itsines 12 tygodniowy program treningowy

Zaczynam od nowa
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-15 11:01:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.