Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 07:29   #2611
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
Przed karmieniem weszlam z malym na wagę i wyszlo ze ma 6200
Super waga
Ja chyba też z moim wejdę w końcu na wagę bo mega mnie ciekawi ile już waży
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 07:41   #2612
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casaa i jak u Was? My trochę domeczylismy na brzuszku i juz po spaniu ale dzis to akurat musze się brać za życie bo duzo zalatwien.

Czarna oklaski dla Polusi!

MallaMi ale zacna waga!

Dotka Mlody ewidentne za tatusiem steskniony mam nadzieje ze nocka poza częstymi karmieniami byla spokojna!

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 07:53   #2613
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
Przed karmieniem weszlam z malym na wagę i wyszlo ze ma 6200
Gratulacje wagi
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:12   #2614
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

My po usg lekarz nie jest pewny jednego bioderka tznbniewielkie odstępstwo jest niby małe ale kontrola za 6 tyg i pielucha na pampersa
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:16   #2615
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
My po usg lekarz nie jest pewny jednego bioderka tznbniewielkie odstępstwo jest niby małe ale kontrola za 6 tyg i pielucha na pampersa
Na pewno za 6 tygodni będzie już ok
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:37   #2616
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ta pogoda mnie dobija. Mam lenia do potęgi. Chce się wziąść za czyszczenie rolet ale nie mogę zatrybic

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 08:41   #2617
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
My po usg lekarz nie jest pewny jednego bioderka tznbniewielkie odstępstwo jest niby małe ale kontrola za 6 tyg i pielucha na pampersa
Kurcze. Na pewno będzie już ok.

U nas nocka ok. Mały zasnął o 20 ale jadł koło 19. Później 22:40/0:40/3/5:15/6:55 i tu jak zwykle pobudka . Teraz dopiero próbuje go uśpić ale taki marudny dziś i placzliwy .. :/

Mój przestał się przesikiwać jak nosi pieluchy pampersa. Wcześniej na Belli non stop były akcje.
Za to teraz non stop ulewa. Już go dziś dwa razy przebierałam :/ i kończą mi się ciuchy bo wszystko schnie na suszarce.

Jeden cycek mi sflaczał i nie napełnia się mlekiem już od 4 rano. zaraz wezmę laktator i zacznę działać. :/
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 09:03   #2618
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Karen, Franek 1,5h pospal na mnie, a pozniej zaczal sie wiercic i zloscic wiec dokarmilam go i poszedl z mezaem do salonu zebym troche odespala. I tak slyszalam jego kwekanie wiec w koncu wstalam 😊 nie powiem zebym wyspana byla bo w nocy budzilam sie i mierzylam temp malemu ale nie wzrosla 😊 generalnie po szczepieniu ok tylko troche marudny jest.

Niunia na kolejnym usg bedzie dobrze 😊

Ewula moj ma wlasnie pampersa i ale wiem dlaczego idzie po plecach 😉

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:05   #2619
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Pola najlepszego!

Kasia nocka spoko

Ja tez sobie Pampersa chwale, bo cala noc wyyrzymuje i nie przemaka. Mlody ma sucho a nasikane zdrowo takze naprawde spoko. No i kupilam te trojki w tesco na promocji.

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Casaa a nie za male masz pampki ze po plecach idzie?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:08   #2620
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dzien dobry
u nas pogoda kiepska, nie wiem czy wyjdziemy na spacer.
Nocka super zasnal po kapieli o 21,potem na cyca o 22 bo mial przerwe 2h,potem sie obudzil o 2,4,6,8 i teraz spi

Widziałam ze sie boicie zostawac same w domu.
Ja tez czasem tak mam, w torebce nosze gaz a w domu mam paralizator

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Mój przestał się przesikiwać jak nosi pieluchy pampersa. Wcześniej na Belli non stop były akcje.
Za to teraz non stop ulewa. Już go dziś dwa razy przebierałam :/ i kończą mi się ciuchy bo wszystko schnie na suszarce.

Jeden cycek mi sflaczał i nie napełnia się mlekiem już od 4 rano. zaraz wezmę laktator i zacznę działać. :/
moj od wczoraj wcale nie ulewa nie wiem o co tu kaman

czarna Najlepszego dla Poli
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:11   #2621
ahnessy
Rozeznanie
 
Avatar ahnessy
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 817
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kogielmogiel Pokaż wiadomość
Czy Wasze dzieci wyginaja tak glowe do tyłu? Bo pytalam dzisiaj lekarza i mowi ze to normalne a polozna twierdziła ze rehabilitant powinien zobaczyc i juz sama nie wiem :/
moja tak czasem wygina, najczesciej jak ją odkładam do kołyski na spiocha po odbijaniu - to ona sie tak jakby przeciaga i ta główke do tyłu odgina, czasem jak leży na boczku to tez odgina
Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Jeeeejku tez tego nienawidze. Dlatego gdzies mi sie w glowie juz kotluje, zeby zainstalowac rolety antywlamaniowe, chociaz moi dziadkowie czesto zapominali zamykac chate na noc, albo jak gdzies wyjezdzali, to klucz pod poslanie psa wrzucali. Hitem bylo jak robili cos na ogrodzie, a klucz w zamku zostawiony
dawniej były inne czasy wiec to pewnie tak dziadkom zostało
zwłaszacza na wsi gdzie wszyscy sie znali, u mojej rodziny też tak było, ja byłam w szoku bo u nas w mieszkaniu zawsze sie zamykało dom, nieraz po klatce chodzili złodzieje i pare mieszkań okradli, masakra w biały dzien potrafili wejsc komus do mieszkania i ukrasc z przedpokoju torebkę
Cytat:
Napisane przez MallaMi Pokaż wiadomość
Spalby pewnie dluzej bo o 20 juz byl po kapieli i cycu ale maz go usypial i zawsze mu to zajmuje dwie godz albo i dluzej po czym i tak ja go usypiam. Wkur... mnie z tym bo za cholere nie moze zrozumiec ze trzeba malego zawinac w rozek by lapkami nie rzucal na boki a potem go chwile polulac i potrzymac na kolanach zanim nie usnie...
u nas jest odwrotnie - ja usypiam dłużej bo młoda testuje moja konsekwencje - czy dam jeszcze cycka a moze wezme na raczki a jak sie zmeczona zmieniam z TZ to 2 minuty i spi, on jej nigdy nie usypiał na rekach wiec wie ze nie ma zmiłuj
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Ja wczoraj przed spaniem odciagnelam mleko bo moje cycki po 7 godzinach prawie eksploduja, a tak to było spoko Akurat się może przyda mleczko bo dziś idę na nauki przed chrztem (nie wiem czy u Was są takie wynalazki czy tylko u mnie) wprawdzie my chrzcimy za 2 miesiące ale te nauki są raz w miesiącu a mojej siostrze w kwietniu i w maju nie pasuje więc idę z nią dziś. A TŻ pójdzie w kolejnym miesiącu
u nas też to jest i musze sie wybrac w koncu do parafii bo nie wiem jak tutaj to wygląda, bede miec problem z siostrą która ma byc chrzestną bo ona studiuje 600 km od domu i tak słabo żeby specjalnie na nauki przyjeżdzała, ewentualnie jak nie moze zrobic gdzie indziej to ja teraz na swieta bym wygoniła na to (tylko w swieta to pewnie nie bedzie)

U nas dziś skończony 7 tydzień (aż mi sie łęzka w oku o 5 rano zakreciła jak pomyslałam ze 7 tygodni temu o tej porze mnie z porodówki na sale przywiezli)

I też chyba przezywamy skok, od dwóch dni dziecko jakieś nieodkładalskie, marudne, co chwila ryk, duzo spi (podobno niektóre dzieci mogą przeżywać skok na spiocha?) znów sie zaczeły wariacje na cycku ehhh oby to nie trwało 2 tygodnie

ale mamy nowy rekord jedzenie nocne było o 19.45 i nastepne o 4.40
taka była głodna ze jak zmieniałam pampka to sie darła w niebogłosy a jak na cyca sie rzuciła - jakby go nie widziała pół roku

ale zjadła tylko z 1 piersi z drugiej chwile pociumkała wiec musiałam z niej odciagnąć i zeszło tylko 40 ml a czułam ze jest pełny, o co chodzi
ahnessy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 09:12   #2622
lune1992
Zadomowienie
 
Avatar lune1992
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 211
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość

Ja tez sobie Pampersa chwale, bo cala noc wyyrzymuje i nie przemaka. Mlody ma sucho a nasikane zdrowo takze naprawde spoko. No i kupilam te trojki w tesco na promocji.


Casaa a nie za male masz pampki ze po plecach idzie?
Ja własnie zakładam na noc pampersa bo nie zmieniam z sikow w nocy a on kup nie robi. Robi rano jedna na caly dzien.Dlatego tak od tej 4 tak niespokojnie spi.
A w dzien mecze jeszcze 2 Dady na siku
__________________
Maleństwo 02.01.2016
lune1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:15   #2623
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dotka, przeszlam na 2 😊 wydaje mi sie ze jak przy przebieraniu maly stoi (&#128523 i jego nie da sie dobrze ulozyc to gdzies sie wygina i leci bokiem/po plecach.

Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 09:38   #2624
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
moja tak czasem wygina, najczesciej jak ją odkładam do kołyski na spiocha po odbijaniu - to ona sie tak jakby przeciaga i ta główke do tyłu odgina, czasem jak leży na boczku to tez odgina

dawniej były inne czasy wiec to pewnie tak dziadkom zostało
zwłaszacza na wsi gdzie wszyscy sie znali, u mojej rodziny też tak było, ja byłam w szoku bo u nas w mieszkaniu zawsze sie zamykało dom, nieraz po klatce chodzili złodzieje i pare mieszkań okradli, masakra w biały dzien potrafili wejsc komus do mieszkania i ukrasc z przedpokoju torebkę

u nas jest odwrotnie - ja usypiam dłużej bo młoda testuje moja konsekwencje - czy dam jeszcze cycka a moze wezme na raczki a jak sie zmeczona zmieniam z TZ to 2 minuty i spi, on jej nigdy nie usypiał na rekach wiec wie ze nie ma zmiłuj

u nas też to jest i musze sie wybrac w koncu do parafii bo nie wiem jak tutaj to wygląda, bede miec problem z siostrą która ma byc chrzestną bo ona studiuje 600 km od domu i tak słabo żeby specjalnie na nauki przyjeżdzała, ewentualnie jak nie moze zrobic gdzie indziej to ja teraz na swieta bym wygoniła na to (tylko w swieta to pewnie nie bedzie)

U nas dziś skończony 7 tydzień (aż mi sie łęzka w oku o 5 rano zakreciła jak pomyslałam ze 7 tygodni temu o tej porze mnie z porodówki na sale przywiezli)

I też chyba przezywamy skok, od dwóch dni dziecko jakieś nieodkładalskie, marudne, co chwila ryk, duzo spi (podobno niektóre dzieci mogą przeżywać skok na spiocha?) znów sie zaczeły wariacje na cycku ehhh oby to nie trwało 2 tygodnie

ale mamy nowy rekord jedzenie nocne było o 19.45 i nastepne o 4.40
taka była głodna ze jak zmieniałam pampka to sie darła w niebogłosy a jak na cyca sie rzuciła - jakby go nie widziała pół roku

ale zjadła tylko z 1 piersi z drugiej chwile pociumkała wiec musiałam z niej odciagnąć i zeszło tylko 40 ml a czułam ze jest pełny, o co chodzi
Leci nam ten czas najlepszego)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:11   #2625
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
Tak kochanie odebrałam my 7 h snu^^

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
No najlepszego^^*

A Dorian juz prawie miesiąc pięknie śpi jeden dzień miał tylko kiepski) oby tak było. Po chrzcie to w ogóle będzie anioł;d

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Kasia dajesz nadzieje na to ze będzie lepiej chociaz moja dziś też poszalała - wytrzymała 6,5 h bez karmienia z czego 5,5 h snu az odciągnęłam w nocy jednego cyca bo już mnie bolało, a z drugiego zalałam sobie koszulkę i kołdrę a i ogólnie zasnęła ok 22.00 o 22.30 już tak na serio więc jakoś do życia
Cytat:
Napisane przez ahnessy Pokaż wiadomość
moja tak czasem wygina, najczesciej jak ją odkładam do kołyski na spiocha po odbijaniu - to ona sie tak jakby przeciaga i ta główke do tyłu odgina, czasem jak leży na boczku to tez odgina
Moja tak samo robi, chociaż teraz już rzadziej na początku prawie przy każdym spaniu tak robiła

A ja byłam wczoraj u gin wszystko ok, stwierdziła że się tak ładnie wszystko zagoiło ze mogę udawać że nie rodziłam nigdy ale kuśwa już się jakiś pęcherzyk pokazał w jednym jajniku i teraz albo sobie tam będzie albo będzie owulacja i bede mieć okres za 2-3 tyg ... przewalone
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:17   #2626
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Kasia dajesz nadzieje na to ze będzie lepiej chociaz moja dziś też poszalała - wytrzymała 6,5 h bez karmienia z czego 5,5 h snu az odciągnęłam w nocy jednego cyca bo już mnie bolało, a z drugiego zalałam sobie koszulkę i kołdrę a i ogólnie zasnęła ok 22.00 o 22.30 już tak na serio więc jakoś do życia


Moja tak samo robi, chociaż teraz już rzadziej na początku prawie przy każdym spaniu tak robiła

A ja byłam wczoraj u gin wszystko ok, stwierdziła że się tak ładnie wszystko zagoiło ze mogę udawać że nie rodziłam nigdy ale kuśwa już się jakiś pęcherzyk pokazał w jednym jajniku i teraz albo sobie tam będzie albo będzie owulacja i bede mieć okres za 2-3 tyg ... przewalone
To nie nadzieja to jest realne ha ha juz prawie południe a ja jakbym dziecka dziś nie miała

Oczywiście robie wszystko byleby nie tknac rolety...ale to mnie chyba nie ominie
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:18   #2627
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Czarnula najlepszego dla Poli

MallaMi Wojtek to już duży chłopak, ciekawe ile teraz mierzy.

Cytat:
Napisane przez niunia_leyla Pokaż wiadomość
My po usg lekarz nie jest pewny jednego bioderka tznbniewielkie odstępstwo jest niby małe ale kontrola za 6 tyg i pielucha na pampersa
Na pewno pomoże, u nas pielucha zdała egzamin (+chusta) i juz z bioderkiem wszystko ok.

U nas nocka bardzo dobra, rutyna i wcześniejsza godzina zaczynania nocki bardzo dobrze na niego działa i długo śpi.

Zaczęłam odciągać mleko i kurcze kiepsko jakoś. Szymek je o 20 jedną cała i drugą zaczyna. O 22:30 odciągam z jednej piersi (z tej której zjadł mniej) ledwo 100 ml. a jak próbuję z tej prawej to ledwo dwie kropelki poleca. Później je o 3-4 z jednej. I nie wiem czy czasem wtedy nie odciągnąć może z tej drugiej. Z tego co piszecie to tak 120-140 ml zjadają. To ja nawet na jeden posiłek nie odciągnę.
I jeszcze mam pytanie po odciągnięciu od razu wkładacie do zamrażalki czy czekacie aż się ochłodzi?
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:20   #2628
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Czarnula najlepszego dla Poli

MallaMi Wojtek to już duży chłopak, ciekawe ile teraz mierzy.



Na pewno pomoże, u nas pielucha zdała egzamin (+chusta) i juz z bioderkiem wszystko ok.

U nas nocka bardzo dobra, rutyna i wcześniejsza godzina zaczynania nocki bardzo dobrze na niego działa i długo śpi.

Zaczęłam odciągać mleko i kurcze kiepsko jakoś. Szymek je o 20 jedną cała i drugą zaczyna. O 22:30 odciągam z jednej piersi (z tej której zjadł mniej) ledwo 100 ml. a jak próbuję z tej prawej to ledwo dwie kropelki poleca. Później je o 3-4 z jednej. I nie wiem czy czasem wtedy nie odciągnąć może z tej drugiej. Z tego co piszecie to tak 120-140 ml zjadają. To ja nawet na jeden posiłek nie odciągnę.
I jeszcze mam pytanie po odciągnięciu od razu wkładacie do zamrażalki czy czekacie aż się ochłodzi?
Ja daje do lodówki bo u mnie teraz z 200 dziennie jak jestem na firmie zostawiam. Mam tam z pół litra w zamrażarce ale to zawsze po jakimś dniu w lodówce mroze
Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Czarnula najlepszego dla Poli

MallaMi Wojtek to już duży chłopak, ciekawe ile teraz mierzy.



Na pewno pomoże, u nas pielucha zdała egzamin (+chusta) i juz z bioderkiem wszystko ok.

U nas nocka bardzo dobra, rutyna i wcześniejsza godzina zaczynania nocki bardzo dobrze na niego działa i długo śpi.

Zaczęłam odciągać mleko i kurcze kiepsko jakoś. Szymek je o 20 jedną cała i drugą zaczyna. O 22:30 odciągam z jednej piersi (z tej której zjadł mniej) ledwo 100 ml. a jak próbuję z tej prawej to ledwo dwie kropelki poleca. Później je o 3-4 z jednej. I nie wiem czy czasem wtedy nie odciągnąć może z tej drugiej. Z tego co piszecie to tak 120-140 ml zjadają. To ja nawet na jeden posiłek nie odciągnę.
I jeszcze mam pytanie po odciągnięciu od razu wkładacie do zamrażalki czy czekacie aż się ochłodzi?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:25   #2629
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
To nie nadzieja to jest realne ha ha juz prawie południe a ja jakbym dziecka dziś nie miała

Oczywiście robie wszystko byleby nie tknac rolety...ale to mnie chyba nie ominie
Moja też coś kima znów, niech jej będzie byle znów zasnęła ok tej 22 i przerwa do 4 przynajmniej matka zjadła sobie śniadanie na spokojnie

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Zaczęłam odciągać mleko i kurcze kiepsko jakoś. Szymek je o 20 jedną cała i drugą zaczyna. O 22:30 odciągam z jednej piersi (z tej której zjadł mniej) ledwo 100 ml. a jak próbuję z tej prawej to ledwo dwie kropelki poleca. Później je o 3-4 z jednej. I nie wiem czy czasem wtedy nie odciągnąć może z tej drugiej. Z tego co piszecie to tak 120-140 ml zjadają. To ja nawet na jeden posiłek nie odciągnę.
I jeszcze mam pytanie po odciągnięciu od razu wkładacie do zamrażalki czy czekacie aż się ochłodzi?
Ja wkładam od razu, chociaż teoretycznie powinno się chyba poczekać aż się ochłodzi i nie przejmuj się że nie ściągasz pełnej "porcji" ja tez mam pomrożone np.po 50 ml i w razie co zawsze można rozmrozić dwie po prostu
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 10:33   #2630
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Casa, kasia na razie niestety bez zmian

Pola dziękuje
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:35   #2631
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez czarnulax Pokaż wiadomość
Casa, kasia na razie niestety bez zmian

Pola dziękuje
Dobrze ze będzie week to mąż odciąży chociaż w noszeniu Polusi

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:38   #2632
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Ahnessy najlepszego
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 10:54   #2633
MietaZCytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 424
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Dziewczyny, jak czytam ile Wasze dzieci śpią! Musicie być mega wyspane :p u nas dziś jedzenie o 24, 3 i 7 i uważam to za dobrą noc

Kinga mnie się wydaje ze 100ml z jednej piersi to dużo odciągnięte ja na hafiji czytałam że lepiej mrozić małe porcje po 20, 30 ml ale to pewnie każdemu inaczej wygodnie. Tam są też informacje o przechowywaniu mleka etc.,to może zajrzyj

Dzięki za informacje o praniu chust, moja właśnie się suszy
MietaZCytryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:11   #2634
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak czytam ile Wasze dzieci śpią! Musicie być mega wyspane :p u nas dziś jedzenie o 24, 3 i 7 i uważam to za dobrą noc

Kinga mnie się wydaje ze 100ml z jednej piersi to dużo odciągnięte ja na hafiji czytałam że lepiej mrozić małe porcje po 20, 30 ml ale to pewnie każdemu inaczej wygodnie. Tam są też informacje o przechowywaniu mleka etc.,to może zajrzyj

Dzięki za informacje o praniu chust, moja właśnie się suszy
Ja się wysypiam
Takie małe porcje nie wiedziałam, na razie mam dwie zamrożona po 100ml. Muszę kupić woreczki.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:14   #2635
niunia_leyla
Rozeznanie
 
Avatar niunia_leyla
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 819
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Czarnula najlepszego dla Poli

MallaMi Wojtek to już duży chłopak, ciekawe ile teraz mierzy.



Na pewno pomoże, u nas pielucha zdała egzamin (+chusta) i juz z bioderkiem wszystko ok.

U nas nocka bardzo dobra, rutyna i wcześniejsza godzina zaczynania nocki bardzo dobrze na niego działa i długo śpi.

Zaczęłam odciągać mleko i kurcze kiepsko jakoś. Szymek je o 20 jedną cała i drugą zaczyna. O 22:30 odciągam z jednej piersi (z tej której zjadł mniej) ledwo 100 ml. a jak próbuję z tej prawej to ledwo dwie kropelki poleca. Później je o 3-4 z jednej. I nie wiem czy czasem wtedy nie odciągnąć może z tej drugiej. Z tego co piszecie to tak 120-140 ml zjadają. To ja nawet na jeden posiłek nie odciągnę.
I jeszcze mam pytanie po odciągnięciu od razu wkładacie do zamrażalki czy czekacie aż się ochłodzi?
A ja mam problem wogóle coś odciągnąć nie wiem czy mały tyle zjada czy co? czy powoli tracę pokarm w niedziele do szkoły idę a zapasów zbytnio nie mam
__________________
odliczanie
niunia_leyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:17   #2636
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kinga1701 Pokaż wiadomość
Ja się wysypiam
Takie małe porcje nie wiedziałam, na razie mam dwie zamrożona po 100ml. Muszę kupić woreczki.
Kinia ja kupowałam po 60 ml pojemniki są na necie z Tommy tippe po 4 zety woreczki mają dużą pojemność i szkoda nie zapelniac. Mniejsze porcję są wygodniejsze bo wiem po sobie mój np we wtorek zjadł 160 po 3 h a wczoraj np 60
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:18   #2637
kamilka
Zadomowienie
 
Avatar kamilka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 900
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Koktajlowa ja bym nie czekała. Wymalować cie moze i bedzie ulga od razu a nie bedziesz chodzic połamana...

My wyszłyśmy wczoraj ze szpitala wieczorem. W poniedziałek wyniki... I juz w domku jestesmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
kamilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:25   #2638
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez kamilka Pokaż wiadomość
Koktajlowa ja bym nie czekała. Wymalować cie moze i bedzie ulga od razu a nie bedziesz chodzic połamana...

My wyszłyśmy wczoraj ze szpitala wieczorem. W poniedziałek wyniki... I juz w domku jestesmy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymamy kciuki za wynik!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 12:21 ----------

Ciekawe jak pępek Olivii

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:47   #2639
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Witaam się
My wczoraj zaliczyliśmy pierwsze zakupy w chuście, jak zwykle mała spała. Już mi super idzie dociąganie, często jednak luzuje się przy szyi. Byłam dzisiaj rozliczenie zawieść, no ciekawe ile tam wyjdzie. Kupiłabym coś sobie z ciuszków, ale kuźwa nie mogę na siebie patrzeć taka grubaska ze mnie .
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 11:51   #2640
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Brzuszki rozpakowane, czas terroryzować mamę - Mamusie styczniowe 2016 cz. 1

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Witaam się
My wczoraj zaliczyliśmy pierwsze zakupy w chuście, jak zwykle mała spała. Już mi super idzie dociąganie, często jednak luzuje się przy szyi. Byłam dzisiaj rozliczenie zawieść, no ciekawe ile tam wyjdzie. Kupiłabym coś sobie z ciuszków, ale kuźwa nie mogę na siebie patrzeć taka grubaska ze mnie .
Super ze coraz lepiej u nas taka pogoda ze szkoda wychodzić

Napewno dobrze wyglądasz nie wmawiaj sobie

Umylam żaluzje!!! Jedna ale czarna w połysku a to wersja hard^^
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-02 14:19:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:14.