Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II - Strona 105 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 12:32   #3121
geosmina
Wtajemniczenie
 
Avatar geosmina
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 041
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
MalaMi, to kwitniemy razem twz marzę o tym,zeby zadziałało na mnie prawo serii z tego wątku..
Nie martw się ,zaraz nowy cykl starań, trzeba byc dobrej myśli

Dziewczyny,wydaje mi się że nonpic to troll:/ no naprawdę świetny wątek o pisaniu o aborcji.. chyba,że tulko ona chciała tego dziecka,a Tż nie wiedział że się starają, to zwracam honor...
To samo zaczynam myśleć. W lipcu zaczynała się spotykać z ginekologiem, teraz z chłopakiem studiują prawo, to ile oni są razem? Po pół roku znajomości dziecko? I na dwóch wątkach staraczkowych pierwsze posty z od razu z wyraźnie pozytywnym testem... Albo się staram, albo jestem w ciąży no nie?

Piszę z telefonu-pozdro szejset
__________________
"Jakiś" to nie to samo co "jakichś"!!!

"Zenek, co ty jakiś nie w sosie jesteś? Może zjadłbyś jakichś pierożków babcinych?"
geosmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 12:37   #3122
pater86
Zadomowienie
 
Avatar pater86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 756
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

nonpic opętało Cię? Albo raczej Was? Staraliście się o to dziecko w ogóle? Rozumie jakbyście mieli po 15 lat, to można panikować, ale w Waszej sytuacji to nie wiem o co chodzi... Dziecko to najwspanialsze co mogło się zdarzyć i później życia sobie bez niego nie będziesz mogła wyobrazić!

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
To samo zaczynam myśleć. W lipcu zaczynała się spotykać z ginekologiem, teraz z chłopakiem studiują prawo, to ile oni są razem? Po pół roku znajomości dziecko? I na dwóch wątkach staraczkowych pierwsze posty z od razu z wyraźnie pozytywnym testem... Albo się staram, albo jestem w ciąży no nie?

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Podejrzana sprawa, faktycznie coś tu nie gra. Jakbym miała pozytywny test to bym napisała na wątku mamusiowym, a nie u nas...
__________________
Nasze maleństwo
http://www.suwaczki.com/tickers/relgsg180mmhnuyr.png
pater86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 12:43   #3123
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
To samo zaczynam myśleć. W lipcu zaczynała się spotykać z ginekologiem, teraz z chłopakiem studiują prawo, to ile oni są razem? Po pół roku znajomości dziecko? I na dwóch wątkach staraczkowych pierwsze posty z od razu z wyraźnie pozytywnym testem... Albo się staram, albo jestem w ciąży no nie?

Piszę z telefonu-pozdro szejset

tez przeczytałam jej posty, bo szczęka mi opadła po tym tekscie.

Nerwa można dostać, dziewczyna wchodzi na wątek zaraz ciąża, a potem nagle jakies watpliwosci, no wszystko rozumiem hormony itp., ale aborcja? na watku na, którym część z nas szaleje z niepokoju kiedy zajdą

no i tak jak piszesz, pół roku znajomości i dziecko, no spoko to decyzja ekspresowa.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
MalaMi, to kwitniemy razem twz marzę o tym,zeby zadziałało na mnie prawo serii z tego wątku..
Nie martw się ,zaraz nowy cykl starań, trzeba byc dobrej myśli
no niestety, uważam, ze zdecydowanie teraz kolej na te kwitnace staraczki w końcu jak pojawiają się nowe osoby to jak odczekają pare miesiecy nic się nie stanie :brzyda l:

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość



Trzymam kciuki za wyniki Męża i Twoje wyniki
dzięki



wiecie co mnie wkurza? Że nic nie moge zaplanować, nie wiem czy planowac wakacje, no bo nie wiem czy zajdę czy nie. Nie biore pod uwagę jechania na zagraniczne wycieczki w ciazy więc no chyba do ostatniej chwili bedę czekać. i drażni mnie ta niepewność.

Tak skupiłabym się na planowaniu, no ale nie wykpie przecież, bo potem bedzie cyrk jakiś z odwoływaniem i traceniem kasy
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:03   #3124
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój tż zaczał mówić przed chwila o aborcji. Jestem w szoku, ja sobie nie poradzę... Jak to? Ja w ciaży??Taka dolina, że cały dzień leżę i płaczę
O aborcji???? To wy wpadliście? Nie rozumiem?

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Ja o tym nie myślę, nie ma mowy. On teraz przeprasza, ja płaczę. Dziewczyny, to koszmar
No dobra, faktycznie panika Was ogarnęła. Facet widzi Cię przerażoną i próbuje zaradzić więc walnął coś bezmyślnie. A więc weź się w garść Kochana bo to nie tylko Ciebie dotyczy a Was dwoje. Kochacie się? To teraz miłości bedzię jeszcze więcej bo rozszerzycie swoje uczucia na Dzidziusia wszystko będzie dobrze Nie Ty pierwsza, nie Ty jedna i nie ostatnia zaszłaś w ciąże
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:05   #3125
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
wiecie co mnie wkurza? Że nic nie moge zaplanować, nie wiem czy planowac wakacje, no bo nie wiem czy zajdę czy nie. Nie biore pod uwagę jechania na zagraniczne wycieczki w ciazy więc no chyba do ostatniej chwili bedę czekać. i drażni mnie ta niepewność.

Tak skupiłabym się na planowaniu, no ale nie wykpie przecież, bo potem bedzie cyrk jakiś z odwoływaniem i traceniem kasy
To moze zaplanuj cos w kraju?przeciez tez mozna gdzies fajnie wypoczaca jkby co nie bedzie stresu ze trzeba odwolac
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:14   #3126
konefka_
Przyczajenie
 
Avatar konefka_
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 25
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój tż zaczał mówić przed chwila o aborcji. Jestem w szoku, ja sobie nie poradzę... Jak to? Ja w ciaży??Taka dolina, że cały dzień leżę i płaczę
Dziewczyny czytam Was na bieżąco. Póki co przyjęłam pozycję "przyczajonego tygrysa", postanowiłam się nie udzielać, ale jak czytam coś takiego to krew mnie zalewa. Nawet jeśli jest to troll, to pytam dlaczego, po co? Żeby było Nam jeszcze trudniej...
A jeżeli nie, to dziewczyno ogarnij się i swojego faceta też. To nie jest decyzja, z której można zrezygnować kiedy Mi się podoba, zwłaszcza jeśli się Wam udało. Chce albo nie, jestem gotowa/-wy albo nie. PROSTE

Poniosło mnie. Przepraszam. Ale nawet samo wspomnienie o takim pomyśle działa na mnie jak płachta na byka.
__________________
13.06.2015 r.
31.12.2013 r.

31.12.2011 r.


"Nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny, każde zdarzenie ma jakiś ukryty cel..."

Edytowane przez konefka_
Czas edycji: 2016-03-11 o 13:17
konefka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:14   #3127
__malaMi__
Zadomowienie
 
Avatar __malaMi__
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 497
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To moze zaplanuj cos w kraju?przeciez tez mozna gdzies fajnie wypoczaca jkby co nie bedzie stresu ze trzeba odwolac

nie chce u nas, potrzebuje pewnej pogody i ciepła, szkoda mi wydawac kasę na wakacje w polsce, gdzie pogoda nie pewna

takze po prostu muszę czekac do ostatniej chwili i tyle.

a tak w ogole to sie smieję, ze zamiast na wakacje to na in vitro powinnam zbierac
__malaMi__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 13:28   #3128
MowMiAna
Raczkowanie
 
Avatar MowMiAna
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 209
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Dziękuję dziewczyny za miłe przyjęcie Cieszę się, że pierwsza część przyniosła tak dużo pozytywnych testów i mam nadzieję, że w tym będzie jeszcze więcej Uciekam nadrabiać i niedługo dołączam do Was
__________________

20.08.2016

Moje małe LOVE 13.11.2013
MowMiAna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:45   #3129
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wydaje mi się że nonpic to troll:/ no naprawdę świetny wątek o pisaniu o aborcji.. chyba,że tulko ona chciała tego dziecka,a Tż nie wiedział że się starają, to zwracam honor...
Też mam takie wrażenie.

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
To samo zaczynam myśleć. W lipcu zaczynała się spotykać z ginekologiem, teraz z chłopakiem studiują prawo, to ile oni są razem? Po pół roku znajomości dziecko? I na dwóch wątkach staraczkowych pierwsze posty z od razu z wyraźnie pozytywnym testem... Albo się staram, albo jestem w ciąży no nie?

Piszę z telefonu-pozdro szejset

Nie rozumiem po co bawić się kosztem innych

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
a tak w ogole to sie smieję, ze zamiast na wakacje to na in vitro powinnam zbierac
Hehe my chyba też
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:56   #3130
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Pod pachą mierzenie nie jest miarodajne, nic nie znaczy Zresztą ja mierzyłam w bożenie, i nawet jak już byłam w ciąży nie miałam nigdy więcej niż 36,7

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Tak mam napisane w mojej aplikacji tzn, że jest po prostu sucho i śluzu nie ma, ale na apke wchodzę codziennie i czasem gadam tamtymi nazwami



My za pierwszym razem powiedzieliśmy wcześnie. Byłam chyba w 7 tc, może w 8... Ale teraz też bardzo czekać nie chcemy. Jakbym poroniła to i tak byśmy pewnie mówili rodzinie, toż to żaden wstyd. Teraz czekamy aż zrobię usg i wtedy będziemy mówić naszym rodzicom. Ja nie wierzę w żadne zapeszania itp, zawsze mówiłam, że jak ma się coś wydarzyć to się wydarzy, u nas się wydarzyło na koniec 7 miesiąca a wtedy i tak bym ciąży nie ukryła, i tak mnie wiele osób pytało po porodzie jak znoszę upały w ciąży i mówiłam, że dziecko straciłam. Dla mnie to żaden problem czy trauma

Chyba zawsze w ciąży tak jest. My mamy zawsze wszystko obliczone, a potem panikuję, że nas nie stać itd. A potem znów powtarzamy to, co mówiliśmy przed ciążą i się uspokajam. Przejdzie Ci, zwłaszcza, że już nie masz wyjścia



Noo pod pachą to możesz mierzyć, ale nie do zachodzenia w ciążę Poza tym wszystko zależy od temp w owu, jak Ci potem rośnie, to jest szansa na ciąże. Ja w pierwszej ciąży miałam 37 najczęściej, ale w tej jeszcze przed miałam jakieś osłabienie i niskie temp, teraz mi nawet do 36,9 nie dochodzi, jak robiłam test miałam 36,68 chyba

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Temp nie mierzy się pod pachą Termometr musi mieć kontakt ze śluzówką, a więc w buzi, w pochwie
Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------


Ja nie mówię że wstyd
Ja po prostu nie chcę tak szybko mówić. Wiadomo, pewnie rodzina się raz dwa zorientuje, ale nie chce mówić sama. Teściowa zaraz całej rodzinie się pochwali pierwszym wnukiem, a jak coś się stanie to nie chce żeby na mnie ktoś patrzył ze współczuciem

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Co takiego?
Dziewczyno, najpierw się staracie o dziecko a teraz ABORCJA?

Wiesz ile dziewczyn tu na wątku ma problem z zajściem w ciąże? Ile lat się staramy? A Ty mówisz o aborcji, i to na wątku STARACZKOWYM.

Ile WY macie lat? Najpierw się staracie a teraz 'idź usuń'?
No to wychodzi na to, że niepotrzebnie mierzyłam bo nic mi ta informacja nie dała. Jest niewiarygodna
Dzięki dziewczyny za info
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:57   #3131
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez MajWija Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

monika0185
ja też dzisiaj jestem w domu, ale za to weekend zawalony na uczelni
nonpic, czy Wy tylko studiujecie i nie pracujecie? Jeżeli tylko studia zaoczne i praca to dacie radę

A ja dziewczyny straciłam kompletnie nadzieję na ciąże w tym cyklu... Zmierzyłam sobie dzisiaj po przebudzeniu temperaturę, nigdy wcześniej nie mierzyłam, ale tak jakoś coś mi się zachciało i wyszła pod pachą - 36,6 więc wydaję mi się, że przy takiej temperaturze to ciąży nie ma na pewno. Mam rację?
Jezeli nie mierzysz regularnie caly cykl to jednorazowo Ci nic nie da i pod pacha to tez kiepski pomysl. U mnie 36,6 to mocno podwyzszona temp bo wyjsciowa mam 36,2/36,3
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 13:57   #3132
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
nie chce u nas, potrzebuje pewnej pogody i ciepła, szkoda mi wydawac kasę na wakacje w polsce, gdzie pogoda nie pewna

takze po prostu muszę czekac do ostatniej chwili i tyle.

a tak w ogole to sie smieję, ze zamiast na wakacje to na in vitro powinnam zbierac
Moze akurat trafi sie jakieś super last minutechoc z drugiej strony zycze ci zebys siedziala grzecznie w kraju juz zafasolkowana
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:57   #3133
iwona335
Zakorzenienie
 
Avatar iwona335
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 4 859
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Co do trola bez komentarza
iwona335 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 13:58   #3134
Lidka99
Zadomowienie
 
Avatar Lidka99
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 623
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

U mnie dziś 45dc i w końcu przyszła @ w 5dc zaczynam brać clo, nowy cykl nowe nadzieje


Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój tż zaczał mówić przed chwila o aborcji. Jestem w szoku, ja sobie nie poradzę... Jak to? Ja w ciaży??Taka dolina, że cały dzień leżę i płaczę
Chyba nie będę komentować...

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
tez przeczytałam jej posty, bo szczęka mi opadła po tym tekscie.

Nerwa można dostać, dziewczyna wchodzi na wątek zaraz ciąża, a potem nagle jakies watpliwosci, no wszystko rozumiem hormony itp., ale aborcja? na watku na, którym część z nas szaleje z niepokoju kiedy zajdą

no i tak jak piszesz, pół roku znajomości i dziecko, no spoko to decyzja ekspresowa.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



no niestety, uważam, ze zdecydowanie teraz kolej na te kwitnace staraczki w końcu jak pojawiają się nowe osoby to jak odczekają pare miesiecy nic się nie stanie :brzyda l:



dzięki



wiecie co mnie wkurza? Że nic nie moge zaplanować, nie wiem czy planowac wakacje, no bo nie wiem czy zajdę czy nie. Nie biore pod uwagę jechania na zagraniczne wycieczki w ciazy więc no chyba do ostatniej chwili bedę czekać. i drażni mnie ta niepewność.

Tak skupiłabym się na planowaniu, no ale nie wykpie przecież, bo potem bedzie cyrk jakiś z odwoływaniem i traceniem kasy
Mnie też to wkurza.. Dlatego wakacje planujemy w kraju a na weekend majowy do Krakowa
Lidka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:10   #3135
zawiechaczarny
Wtajemniczenie
 
Avatar zawiechaczarny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 743
GG do zawiechaczarny
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
To moze zaplanuj cos w kraju?przeciez tez mozna gdzies fajnie wypoczaca jkby co nie bedzie stresu ze trzeba odwolac
My właśnie dlatego planujemy wakacje w Polsce. Ja nie chcę stać życiowo w miejscu z powodu starań. Nawet będę teraz składać i siebie w firmie cv do innego działu bo taka praca byłaby zgodna z moim wykształceniem. Nie chcę stać w miejscu i wszystkiego podporzadkowywac staraniom, bo zwariuje, zwłaszcza że nie wiadomo ile to jeszcze potrwa.
__________________
10.05.2011
26.11.2014
18.09.2015
21.06.2018 - nasza córeczka już z nami


2.05.2017 - 5tc[*]
26.04.2019 - 9tc[*]
zawiechaczarny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:13   #3136
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Bylam na naukach przedmalz w tym tygodniu i wiecie, ze kobieta w calym cyklu jest plodna tylko 12 godzin? Facet z poradni mowil ze rzadko sie zdarza w tej szerokosci geograficznej zeby plemniki orzetrwaly 3 dni.
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:22   #3137
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Bylam na naukach przedmalz w tym tygodniu i wiecie, ze kobieta w calym cyklu jest plodna tylko 12 godzin? Facet z poradni mowil ze rzadko sie zdarza w tej szerokosci geograficznej zeby plemniki orzetrwaly 3 dni.
Ktoras z dziewczyn pisala ze jej gin mowil ze komorka jest zdolna do zaplodnienia tylko 6 godz! Czyli wychodzi na to ze kazde poczecie przy pierwszym cs trzeba chyba traktowac jak swego rodzaju cud,bo wez to traf na te 6 godz
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:24   #3138
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
Dziewczyny,wydaje mi się że nonpic to troll:/ no naprawdę świetny wątek o pisaniu o aborcji.. chyba,że tulko ona chciała tego dziecka,a Tż nie wiedział że się starają, to zwracam honor...
Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
To samo zaczynam myśleć. W lipcu zaczynała się spotykać z ginekologiem, teraz z chłopakiem studiują prawo, to ile oni są razem? Po pół roku znajomości dziecko? I na dwóch wątkach staraczkowych pierwsze posty z od razu z wyraźnie pozytywnym testem... Albo się staram, albo jestem w ciąży no nie?

Piszę z telefonu-pozdro szejset
Zgadzam się z wami, po mojemu troll jak nic. Bardzo podejrzane.
Brawo, świetny wątek wybrała, żeby uderzyć w dziewczyny
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:28   #3139
aska8999
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 562
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Ogolnie tez mowil ze kobiety sa glupie bo truja sie tabletkami caly cykl zeby te 12 h nie byc plodne a moglyby poznac swoj cykl i po prostu wiedziec kiedy nastepuje owulacja. A faceci cwaniacy nie dosc ze sa caly cykl zdolni do zapladniania to w ogole im nis w glowje zeby sami brali jakies tabletki tylko narazaja swoje kobiety na skutki hboczne. Dobrze ze ja nie bralam nigdy tabletek antykoncepcyknych
aska8999 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 14:35   #3140
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Ogolnie tez mowil ze kobiety sa glupie bo truja sie tabletkami caly cykl zeby te 12 h nie byc plodne a moglyby poznac swoj cykl i po prostu wiedziec kiedy nastepuje owulacja. A faceci cwaniacy nie dosc ze sa caly cykl zdolni do zapladniania to w ogole im nis w glowje zeby sami brali jakies tabletki tylko narazaja swoje kobiety na skutki hboczne. Dobrze ze ja nie bralam nigdy tabletek antykoncepcyknych
Troche chyba zbyt to uogolnil,bo nigdy nie wiesz kiedy wypadnie te 12 godz i ile zyja plemniki partnera wiec moze sie zdarzyc ze stosunek bedzie dwa dni przed owu i zajdziesz,tabletki to wolny wybor,chcesz to bierzesz a nie to nie,no i nie jest to tez chyba jakas masakryczna trucizna ktora niszczy caly organizm,choc nie chce sie w tej kwestii wypowiadac bo nigdy nie bralama kto te nauki prowadzi?zwykly facet czy ksiadz?bo dziwne to podejscie do facetow ma,bo kobieta ma nie brac anty ale jak facet by sie faszerowal to ok?
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:39   #3141
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Ogolnie tez mowil ze kobiety sa glupie bo truja sie tabletkami caly cykl zeby te 12 h nie byc plodne a moglyby poznac swoj cykl i po prostu wiedziec kiedy nastepuje owulacja. A faceci cwaniacy nie dosc ze sa caly cykl zdolni do zapladniania to w ogole im nis w glowje zeby sami brali jakies tabletki tylko narazaja swoje kobiety na skutki hboczne. Dobrze ze ja nie bralam nigdy tabletek antykoncepcyknych
Oj nie zgodzę się nawet jak ktoś dokładnie obserwuje cykl, to rzadko kto ma na tyle idealne cykle żeby ta metoda była skuteczna Za duże ryzyko wpadki Zwłaszcza jak ktoś pracuje na zmiany, dużo podróżuje... ta metoda jest ok ale przy planowaniu ciąży ale na pewno nie jako antykoncepcja
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 14:47   #3142
jelonekhihi
Zakorzenienie
 
Avatar jelonekhihi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Bylam na naukach przedmalz w tym tygodniu i wiecie, ze kobieta w calym cyklu jest plodna tylko 12 godzin? Facet z poradni mowil ze rzadko sie zdarza w tej szerokosci geograficznej zeby plemniki orzetrwaly 3 dni.
Jak kobieta chce zajść w ciążę, to jest małe okienko, w które trudno się wstrzelić. Jak chce uniknąć ciąży, to raptem kilka dni jest bezpiecznych. Magia
jelonekhihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 15:02   #3143
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Jezeli nie mierzysz regularnie caly cykl to jednorazowo Ci nic nie da i pod pacha to tez kiepski pomysl. U mnie 36,6 to mocno podwyzszona temp bo wyjsciowa mam 36,2/36,3
U mnie to samo

Cytat:
Napisane przez zawiechaczarny Pokaż wiadomość
My właśnie dlatego planujemy wakacje w Polsce.
My też

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Bylam na naukach przedmalz w tym tygodniu i wiecie, ze kobieta w calym cyklu jest plodna tylko 12 godzin? Facet z poradni mowil ze rzadko sie zdarza w tej szerokosci geograficznej zeby plemniki orzetrwaly 3 dni.
Wiem, a nawet mniej godzin może żyć.

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Zgadzam się z wami, po mojemu troll jak nic. Bardzo podejrzane.
Brawo, świetny wątek wybrała, żeby uderzyć w dziewczyny
Szczególnie że całkiem niedawno zastanawiała się czy być z ginekologiem, a teraz prawo studiują. Dobra jest

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Ogolnie tez mowil ze kobiety sa glupie bo truja sie tabletkami caly cykl zeby te 12 h nie byc plodne a moglyby poznac swoj cykl i po prostu wiedziec kiedy nastepuje owulacja.
Ale trafiliście kompletny idiota, nie znający się na niczym.

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
Oj nie zgodzę się nawet jak ktoś dokładnie obserwuje cykl, to rzadko kto ma na tyle idealne cykle żeby ta metoda była skuteczna Za duże ryzyko wpadki Zwłaszcza jak ktoś pracuje na zmiany, dużo podróżuje... ta metoda jest ok ale przy planowaniu ciąży ale na pewno nie jako antykoncepcja
No dokładnie.

Szczególnie że plemniki mogą długo sobie czekać na tą komórkę.
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 15:47   #3144
Qazsew
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 027
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój tż zaczał mówić przed chwila o aborcji. Jestem w szoku, ja sobie nie poradzę... Jak to? Ja w ciaży??Taka dolina, że cały dzień leżę i płaczę
Wczoraj powiedział o ciąży rodzinie,kupiliście pierwszy ciuch dla dziecka a dzis cos takiego? dziwne to wszysto bardzo...
Qazsew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:46   #3145
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez nonpic Pokaż wiadomość
Mój tż zaczał mówić przed chwila o aborcji. Jestem w szoku, ja sobie nie poradzę... Jak to? Ja w ciaży??Taka dolina, że cały dzień leżę i płaczę
Najlepsze, co możesz zrobić, to przestać się tu udzielać.

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Temp nie mierzy się pod pachą Termometr musi mieć kontakt ze śluzówką, a więc w buzi, w pochwie

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------


Ja nie mówię że wstyd
Ja po prostu nie chcę tak szybko mówić. Wiadomo, pewnie rodzina się raz dwa zorientuje, ale nie chce mówić sama. Teściowa zaraz całej rodzinie się pochwali pierwszym wnukiem, a jak coś się stanie to nie chce żeby na mnie ktoś patrzył ze współczuciem

---------- Dopisano o 12:09 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------


Co takiego?
Dziewczyno, najpierw się staracie o dziecko a teraz ABORCJA?

Wiesz ile dziewczyn tu na wątku ma problem z zajściem w ciąże? Ile lat się staramy? A Ty mówisz o aborcji, i to na wątku STARACZKOWYM.

Ile WY macie lat? Najpierw się staracie a teraz 'idź usuń'?
Rozumiem. Na mnie długo nikt nie patrzył ze współczuciem, bardziej czułam się po prostu głupio, rozpamiętując. Jakbym wszystkich męczyła samą obecnością i tym, że nie machnęłam na to ręką. Ale wiadomo, każdy mówi wtedy, kiedy czuje, że chce powiedzieć

Cytat:
Napisane przez Fantasmagori Pokaż wiadomość
a ja myślę że to nie było na zasadzie "idź zrób aborcję" tylko jak zobaczył że Nonpic się zamartwia i stresuje to palnął coś w stylu "może jednak będzie lepiej bez dziecka". Myślę że oboje musicie ochłonąć, ludzie w nerwowych sytuacjach różnie reagują
No ale żeby tak zareagować to trzeba być idiotą

Cytat:
Napisane przez __malaMi__ Pokaż wiadomość
tez przeczytałam jej posty, bo szczęka mi opadła po tym tekscie.

Nerwa można dostać, dziewczyna wchodzi na wątek zaraz ciąża, a potem nagle jakies watpliwosci, no wszystko rozumiem hormony itp., ale aborcja? na watku na, którym część z nas szaleje z niepokoju kiedy zajdą

no i tak jak piszesz, pół roku znajomości i dziecko, no spoko to decyzja ekspresowa.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------



no niestety, uważam, ze zdecydowanie teraz kolej na te kwitnace staraczki w końcu jak pojawiają się nowe osoby to jak odczekają pare miesiecy nic się nie stanie :brzyda l:



dzięki



wiecie co mnie wkurza? Że nic nie moge zaplanować, nie wiem czy planowac wakacje, no bo nie wiem czy zajdę czy nie. Nie biore pod uwagę jechania na zagraniczne wycieczki w ciazy więc no chyba do ostatniej chwili bedę czekać. i drażni mnie ta niepewność.

Tak skupiłabym się na planowaniu, no ale nie wykpie przecież, bo potem bedzie cyrk jakiś z odwoływaniem i traceniem kasy
Ej ej, ja nie zaszłam od razu!! Najpierw czekaliśmy, aż w ogóle będziemy mogli się starać, myślałam że zaczniemy wrzesień - październik a mogliśmy dopiero w grudniu. A mamy marzec, więc trochę się naczekałam

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Ogolnie tez mowil ze kobiety sa glupie bo truja sie tabletkami caly cykl zeby te 12 h nie byc plodne a moglyby poznac swoj cykl i po prostu wiedziec kiedy nastepuje owulacja. A faceci cwaniacy nie dosc ze sa caly cykl zdolni do zapladniania to w ogole im nis w glowje zeby sami brali jakies tabletki tylko narazaja swoje kobiety na skutki hboczne. Dobrze ze ja nie bralam nigdy tabletek antykoncepcyknych
Ja bym tak do końca nie wierzyła. Po pierwsze, ja zaszłam w niepłodny dzień, a znam swój cykl. To nie jest tak, że tylko w owu się zajdzie, wtedy po prostu szanse są największe. Każdy cykl musiałby być jak w zegarku, żeby aż tak znać swoje cykle, to druga sprawa. Więc facet troszkę się chyba zagalopował z tym stwierdzeniem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 17:00   #3146
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

dziewczyny bardzo Wam gratuluję, mam nadzieję, ze ja też wkrótce
w tym cyklu bardzo sie postaram
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 17:01   #3147
justkonev
Zakorzenienie
 
Avatar justkonev
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 5 953
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
dziewczyny bardzo Wam gratuluję, mam nadzieję, ze ja też wkrótce
w tym cyklu bardzo sie postaram
Trzymam kciuki
justkonev jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 18:48   #3148
MajWija
Wtajemniczenie
 
Avatar MajWija
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 2 425
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez aska8999 Pokaż wiadomość
Bylam na naukach przedmalz w tym tygodniu i wiecie, ze kobieta w calym cyklu jest plodna tylko 12 godzin? Facet z poradni mowil ze rzadko sie zdarza w tej szerokosci geograficznej zeby plemniki orzetrwaly 3 dni.
Hm no z tą komórką jajową to jest coś na rzeczy bo gin mi też powiedział, ze ona żyje od 8h do max 12h, ale zdolna do zapłodnienia jest tylko max 6h.
Co do plemników, to się nie zgodzę. Dużo kobiet zachodzi w ciąże poprzez seks nawet 3 dni przed owulacją. Popatrz sobie na wykresy dziewczyn na ovufriend.
Poza tym przecież lekarze zalecają stosunek co 2 dni żeby cały czas była sperma w Bożenie to co niby źle zalecają bo plemniki nie przeżyją?
Co ten facet pitoli za przeproszeniem?

---------- Dopisano o 19:47 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Qazsew Pokaż wiadomość
Ktoras z dziewczyn pisala ze jej gin mowil ze komorka jest zdolna do zaplodnienia tylko 6 godz! Czyli wychodzi na to ze kazde poczecie przy pierwszym cs trzeba chyba traktowac jak swego rodzaju cud,bo wez to traf na te 6 godz
No ja

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Panna Izabela Pokaż wiadomość
Najlepsze, co możesz zrobić, to przestać się tu udzielać.



Rozumiem. Na mnie długo nikt nie patrzył ze współczuciem, bardziej czułam się po prostu głupio, rozpamiętując. Jakbym wszystkich męczyła samą obecnością i tym, że nie machnęłam na to ręką. Ale wiadomo, każdy mówi wtedy, kiedy czuje, że chce powiedzieć



No ale żeby tak zareagować to trzeba być idiotą



Ej ej, ja nie zaszłam od razu!! Najpierw czekaliśmy, aż w ogóle będziemy mogli się starać, myślałam że zaczniemy wrzesień - październik a mogliśmy dopiero w grudniu. A mamy marzec, więc trochę się naczekałam



Ja bym tak do końca nie wierzyła. Po pierwsze, ja zaszłam w niepłodny dzień, a znam swój cykl. To nie jest tak, że tylko w owu się zajdzie, wtedy po prostu szanse są największe. Każdy cykl musiałby być jak w zegarku, żeby aż tak znać swoje cykle, to druga sprawa. Więc facet troszkę się chyba zagalopował z tym stwierdzeniem.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
No dokładnie. Przecież ludzie sobie planują dziewczynkę i sypiają tylko 4-3 dni no max 2 dni przed owulacją i zachodzą i dziewczynkę mają więc to nie jest tak, że plemnik nie przeżyje tych 48-72h. Musi mieć oczywiście też do tego warunki
Panna Izabela orientowałaś się już czy będziesz mamusią listopadową, czy grudniową? Jest już w ogóle rozpoczęty wątek? Strasznie chciałabym do Ciebie dołączyć

Ja od 6dc do 18dc współżyłam codziennie, a od 20dc co dwa dni i mąż był lekko zdziwiony, czemu dalej nie codziennie
Chciałam dzisiaj kupić testy ciążowe, ale się powstrzymałam bo jakbym dzisiaj kupiła to na bank jutro już bym zrobiła
To w końcu polecacie ten test Pink?

Edytowane przez MajWija
Czas edycji: 2016-03-11 o 18:50
MajWija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 19:00   #3149
cavagirl
Rozeznanie
 
Avatar cavagirl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 605
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez MowMiAna Pokaż wiadomość
Witajcie, czy można się przyłączyć?
Jestem założycielką pierwszej części wątku jednak szybko zniknęłam bez słowa, bo życie spłatało mi ogromnego figla i załamana musiałam przełożyć staranka na późniejszy czas. Od lipca/sierpnia chcemy rozpocząć staranka. Pewnie ciężko mi się będzie wbić, bo Wy się już tu wszystkie znacie.. Muszę przewertować z grubsza obydwa wątki i wtedy będę już się udzielać na bieżąco jeśli oczywiście mnie przygarniecie
Przepraszam, że tak chaotycznie piszę

Fajnie, że dołączyłaś

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
Nie chcemy też przedawkować tego
I jak sie mąż czuje? Nie ma mowy o przedawkowaniu, trzeba tylko zgodnie z ulotką

Cytat:
Napisane przez geosmina Pokaż wiadomość
Witamy z powrotem Milagr0s!

I MowMiAna też, często zastanawiałam się co się z Tobą dzieje, że założyłaś wątek i zniknęłaś witaj ponownie



Heh, rośnij gdziekolwiek, byle zdrowie było ok

Gratuluję nonpic i Anna, jakie szybkie akcje


U mnie koszmarny dzień, a miało być super, pojechałam na kawę do jednej przyjaciółki (w ciąży), fajnie było, ale w drodze powrotnej do domu tel od drugiej przyjaciółki, że jest w ciąży w 5 tyg. Bardzo się z nimi cieszę i fajnie, ale teraz już WSZYSTKIE dziewczyny z mojego otoczenia z wyjątkiem pracy są w ciąży. Załamałam się kompletnie, wyryczałam, nie mówiłam nawet nic mężowi bo on tego nie rozumie, jestem kompletnie wyprana psychicznie. Mieliśmy niedługo iść wszyscy na sushi to do dupy pójdziemy bo wszystkie 3 dziewczyny z wyjątkiem mnie są w ciąży. Idę sobie strzelić w łeb. Miałam nie narzekać ale nie mogłam inaczej.

Piszę z telefonu-pozdro szejset

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

A, i dodam, że mimo że od prawie miesiąca biorę Bromergon, to wczoraj znowu miałam mleko w piersiach i ciągle je czuję więc pewnie prolaktyna dalej kosmiczna i okres dostanę może w następnym wcieleniu

Piszę z telefonu-pozdro szejset

cavagirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 19:22   #3150
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Wspólny cel mamy - o dziecko się staramy! Cz. II

Cytat:
Napisane przez justkonev Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki


Jeśli w tym cyklu się nie uda, to idziemy do lekarza. Muszę zacząć działać, z kilku powodów zależy mi bardzo na czasie. Nie tylko z powodu wieku, a mam 33 lata. Także (głównie) dlatego ze chcę moją córkę wysłać w koncu do przedzkola (ma 3,5 roku) a przez okres ciąży nie chcę tego zrobić, za bardzo boję się chorób. Nie mogę w ciaży być narażona na wszystkie choroby, wirusy łącznie z jakimiś ospami (na to akurat jest zaszczepiona ) i nie wiadomo czym.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-11 21:12:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:08.