O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-11, 12:30   #1351
Ziajka
Wtajemniczenie
 
Avatar Ziajka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 318
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej!

Lenko wszystkiego co najlepsze! Rośnij zdrowa, mądra, piękna i szczęśliwa buziaki od cioci i Kubulka :-*
Ziajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 12:36   #1352
PannaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar PannaMagda
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7 186
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lena wszystkiego najlepszego rosnij duza I rezolutna
__________________
H.23.06.2013
M.22.09.2013
PannaMagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 15:33   #1353
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez kasiab91 Pokaż wiadomość
Hej

Na poczatku chcialabym bardzo Wam podziekowqc za zyczenia Kocham Was mocno

Lenusiu sto lat kolejna dwulatko

Lila uwazam swoim skromnym zdaniem ze powinniscie wybrac sie do neurologa. Zrobiliby badania eeg czy z krwi. A karmisz jeszcze? Jak wezmiesz go do siebie to spi spokojnie czy z cycem w buzi? U nas czeste wybudzanie bylo spowodowane kp. Jak tylko skonczylam to spi cala noc. Przychodzi czasem do nas ale xaraz zasypia i my ja znow do niej odnosimy. A no i tez bawi sie moimi sutami i caluje cycki i mowi moje cycuchy nie oddam tacie

Mysia acch te mdlosci... oby minely bo moznaa ochujac Ktory masz tc?

Ysss super z kursem tez sie za czyms rozgladam powoli I ciesze sie ze macie juz zaplanowane wszystko

Iza milego sprzataniaa.

Ja z grubsza ogarnelam zaraz zjem zupe i pakuje sie do klientek, dzis dwie. Olcia z tesciowka oby daly rade

U mnie wczoraj tescie i rodzice na ciacho wpadli robilam tarte jablkowo grusxkowa z kruszonka pyszota wyszla. Dostalam torebke i zele pod prysznic. Maz tradycyjnie sie nie popisal Ale nawet tego nie komentuje
Pokaz jaka torebke dostałaś
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 15:42   #1354
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Lenulka wszystkiego NAJ NAJ! Zdrówka,uśmiechu,radości !
Arletko ja też często wspominam poród i pierwsze chwile po Mój Natulek też lada moment 2 latka,kiedy ten czas zleciał


Ruda super domek
Jak kiedyś wpadniemy to chłopaki będą w nim szaleć
Jak zatoki?

Kasiu
myślę właśnie o neurologu.Czekam na bilans 2 latka i poproszę o skierowanie Wkręciłaś się w pazurki? Fajnie

Mysiu
próbowałaś tych migdałów na mdłości? podobno pomagają

Yss
jutro wolne,to zrelaksujesz się i odpoczniesz od wkurzających ludziFajny pomysł z tym kursem fotografii noworodkowej! Jeszcze Ty taka zdolniacha sama porobisz te wszystkie cuda do sesji na szydełku

Migotka oby ten dr coś wymyślił sensownego!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Ja chcę wiosnę! Znów jest taka beznadziejna pogoda,że nawet z domu nie chce się wychodzić
Ale jednak musiałam się zmobilizować i dziecię na spacer wziąć,żeby się dotlenił Potem obiad zjedliśmy,ciasto 3 bit zrobiłam na weekend,bo mamusia przyjeżdża i coś do kawy musi być
Teraz młody ma drzemę,a ja na all patrzam za prezentem dla chłopa na urodziny
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN

Edytowane przez Lila_27
Czas edycji: 2016-03-11 o 15:39
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 16:16   #1355
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lila może ten neurolog to nie taki zły pomysł, zawsze lepiej sprawdź 😉 zatoki juz lepiej ale dzisiaj jeszcze je solą potraktuje ☺

Arletko tez czesto wpominam pierwsze chwile z Kostkiem, w sumie to chyba chciałabym być znowu w ciąży. Przeżyć to jeszcze raz 😊

Yss fajnie ze ju wolne załatwione 😊

My się do biedry wybieramy, trzeba jakieś słodycze dokupić itd.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 17:41   #1356
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez Lila_27 Pokaż wiadomość
Hej

Lenulka wszystkiego NAJ NAJ! Zdrówka,uśmiechu,radości !
Arletko ja też często wspominam poród i pierwsze chwile po Mój Natulek też lada moment 2 latka,kiedy ten czas zleciał


Ruda super domek
Jak kiedyś wpadniemy to chłopaki będą w nim szaleć
Jak zatoki?

Kasiu
myślę właśnie o neurologu.Czekam na bilans 2 latka i poproszę o skierowanie Wkręciłaś się w pazurki? Fajnie

Mysiu
próbowałaś tych migdałów na mdłości? podobno pomagają

Yss
jutro wolne,to zrelaksujesz się i odpoczniesz od wkurzających ludziFajny pomysł z tym kursem fotografii noworodkowej! Jeszcze Ty taka zdolniacha sama porobisz te wszystkie cuda do sesji na szydełku

Migotka oby ten dr coś wymyślił sensownego!

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:38 ----------

Ja chcę wiosnę! Znów jest taka beznadziejna pogoda,że nawet z domu nie chce się wychodzić
Ale jednak musiałam się zmobilizować i dziecię na spacer wziąć,żeby się dotlenił Potem obiad zjedliśmy,ciasto 3 bit zrobiłam na weekend,bo mamusia przyjeżdża i coś do kawy musi być
Teraz młody ma drzemę,a ja na all patrzam za prezentem dla chłopa na urodziny
A jaki masz pomysł na prezent?
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 18:17   #1357
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lenka dziś Twoje święto , chcialabym Ci życzyć wszystkiego najlepszego, duzo szczęścia, zdrowia , duża i zdrowa Rośnij

Nadrobie jak mała pójdzie spać .
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 19:26   #1358
Gianna M
Zakorzenienie
 
Avatar Gianna M
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 602
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Lenulko słoneczko śliczne! W dniu twoich urodzin życzę ci dużo uśmiechu samych radości magicznego dzieciństwa! Wszystkiego naj naj naj od cioci i Tulinki🎁🎂🌷🎉🌹😍😚
__________________
Nasz dzień 21.08.2010
II kreseczki na tescie 25.06. 13





Gianna M jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 20:37   #1359
arletka1313
Zakorzenienie
 
Avatar arletka1313
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 075
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Jeszcze raz pieknie dziekujemy za zyczenia, te tutaj i te na fb, jestescie wspanialymi ciociami, najlepszymi!
__________________
Nasz ślub 28.01.2012
27.04.2012-aniołek1.06.2013
Lenka 11.03.2014
Hania 6.09.2016


http://suwaczki.maluchy.pl/li-67603.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3i498u69fevq68l3.png
arletka1313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 21:24   #1360
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Głowa mi pęka. Nie wiem czy to ze zmęczenia czy z wkur.wienia. Wizyta na tyle chu.jowa, że to moja ostatnia iui w L. No mam przeczucie, że koniecznie chce mnie naciągnąć na ivf. Wg niego prolaktyna nie ma wpływu na pękanie pęcherzyków. Pytałam o inny zastrzyk niż ovitrelle to powiedział, że pregnylu nie stosują bo tak naprawdę nie wiadomo jaką dawkę podać. Natomiast producent ovitrelle przysięga, że dawka w ampulce jest idealna. A jeżeli ja chcę pregnyl to może mi przepisać. Wtf?! Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Z tego co czytałam na forach to dziewczyny, które miały wysoką prl to nie pękaly im pęcherzyki. Ten mi mówi co innego. No kuźwa jakas przyczyna musi być bo nie chce mi się wierzyć, że tak po prostu mam :/

Gianka właśnie Ty pewnie się orientujesz, ovitrelle i pregnyl to ten sam skład? Bo z tego co sprawdzałam to chyba nie, ale może się mylę, nie znam się.

Sorry, że tylko o sobie, ale nie dam rady więcej. Idę spać. Dobranoc
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."




Edytowane przez 89migotka
Czas edycji: 2016-03-11 o 21:26
89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-11, 22:02   #1361
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migocia fak skoro nie prolaktyna to co kurde? Dziwne to wszystko.

Kurde Kostek się nam obudził z płaczem, wlazl do łóżka i śpią razem z P ja na tv patrze. Zaraz go oddeleguje do siebie ☺nie ma spania z rodzicami 😉
Spadam, do jutra kobitki ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-11, 23:05   #1362
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

nadrobiłam po łebkach bo ki się oczy zamykają a chcialam jeszcze napisać

Lenko kochana zdrówka, szczęścia i beztroski

Kasiu a Tobie zdrowia, zdrowia zdrowia przede wszystkim by Wam się wszystko z powrotem poukładało

Yss zapamiętane Gdańsk?

Lila a wiesz, że mój brat taki był. rodzice się po lekarzach nałazili bo równo do 2 roku życia była pobudka co 30min lub częściej. a wtedy wracało się do pracy po 3 mcach od porodu to sobie wyobraź na Twoim miejscu pomyślałabym o diagnostyce i zajęciach SI. nic innego mi do głowy nie przychodzi no może jeszcze mak do ssania
z tymi sutkami jest masakra, wcześniej tego nie lubiłam ale teraz mam tak bolesne i wrażliwe, że po prostu nie mogę tego ugniatania, szczypała i ciągłego dotyku znieść

---------- Dopisano o 01:05 ---------- Poprzedni post napisano o 00:59 ----------

A i jeszcze coś. dziewczyny ja nie wiem, miałam ten brzuch nie taki zły. nie minęły nawet 2 tyg od testu a mam już giga! czy to od nienapinania mięśni, wiecznego wzdęcia czy puchnięcie albo i wszystko razem- ale wygląda to strasznie z puchnieciem mam duży problem bo codziennie nogi hak kłody po prostu, aż boli. martwię się czy to nic poważnego
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 01:14   #1363
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Ja dziś znowu nie mogę spać

Mysiu dobrze ze powiedzialas w pracy

Migotko ja juz tez zgłosiłam. Ja bym chyba zmieniał lekarza .

Kluska . Współczuję Ci z tymi cycami .
Mi na szkole rodzenia mówi ze w ciazy nke można pobudzać piersi .

Jejku nie wiem co komu miałam .

Dziś byłam u lekarza bo za uchem coś Wanessa ma . Jakaś górkę ( na początku myślałam że to węzły chłonne ale to nie to )
Dostalismy skierowanie do chirurga .
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 06:28   #1364
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hejz samego rana

Lila i ja wiosne chce! Chociaz na jakis spacer bym sie wybrala po pracy a tu leje, abo wieje, ciemno. Migdaly mam zawsze pod reka w torebce. Raczej nie dzialaj

Kasia matko tarta gruszkowa jadlabym!! Co to mezu odwalil takiego, co? Dzisiaj mam 8t2d

Migotka Ty juz wszystko wiesz mam nadzieje ze teraz przy weekendzie sie troszke zrelakszujesz kochana a wlasnie juz jakis czas temu mialam pytac. Jak sie miewa Twoja kochana przytulasna psinka ?

Basiu to na pewno nic powaznego kochana. Nie martw sie na zapas

Tz jeszcze spi,ja juz po sniadaniu, ogarnelam z gruba kurze w salonie i kuchnie. Na 12 z siostra i Szymkiem do groty a jutro do Ikeii ja raczej dla towarzystwa jade a ona cos tam ma w planach kupic.

Milego dni
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 06:50   #1365
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Mysia ja nie czaje jak to jest, że tak wcześnie wstajesz mimo że nie musisz

Basiu a co dr powiedział? tłuszczak pewnie? a u prokto byłyście już?
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 06:56   #1366
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hejcia

Mysiaku Kochana to dawajcie na tarte sa jeszcze rogaliki z morelowym dzemem Ale te tygodnie leca Niedlugo bedzie 38

Migotko kurde no ! Ale Ty wiesz juz co i jak

Basia bedzie ok.

Ewa jak nocka?

Kluska dziekuje

Lila a no wlasni popros o skieerowanie. Zrobia badania i bedziesz pewna.

Ide poaciel zmieniac Buziaki
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 07:16   #1367
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam


Cytat:
Napisane przez 89migotka Pokaż wiadomość
Głowa mi pęka. Nie wiem czy to ze zmęczenia czy z wkur.wienia. Wizyta na tyle chu.jowa, że to moja ostatnia iui w L. No mam przeczucie, że koniecznie chce mnie naciągnąć na ivf. Wg niego prolaktyna nie ma wpływu na pękanie pęcherzyków. Pytałam o inny zastrzyk niż ovitrelle to powiedział, że pregnylu nie stosują bo tak naprawdę nie wiadomo jaką dawkę podać. Natomiast producent ovitrelle przysięga, że dawka w ampulce jest idealna. A jeżeli ja chcę pregnyl to może mi przepisać. Wtf?! Już sama nie wiem co o tym wszystkim myśleć. Z tego co czytałam na forach to dziewczyny, które miały wysoką prl to nie pękaly im pęcherzyki. Ten mi mówi co innego. No kuźwa jakas przyczyna musi być bo nie chce mi się wierzyć, że tak po prostu mam :/

Gianka właśnie Ty pewnie się orientujesz, ovitrelle i pregnyl to ten sam skład? Bo z tego co sprawdzałam to chyba nie, ale może się mylę, nie znam się.

Sorry, że tylko o sobie, ale nie dam rady więcej. Idę spać. Dobranoc
No bez jaj jakie konowałySzukaj innej kliniki bo tym chyba tylko o kase chodzi.

Ja nie mam planów na dziš,zapowiada sie nudny dzień w domu.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:04   #1368
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej, u nas nocka jakas ch*jowa. Kostek wlazl do łóżka znowu nawet nie wiem kiedy 😡

Kluska nie daj się dotykać po sutkach, wiesz ze nie wolno. A z pchnięciem może zapytaj gina co i jak?

Mysia jak zawsze jak nie trzeba wstawać to Ty na nogach 😁juz 8tc? Niedługo brzuszek się pojawi 💜💜

Basiu a może jakiś kaszak czy coś?

Lecę się ogarnąć, spadam po torty i ciasta.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 08:17   #1369
89migotka
Zakorzenienie
 
Avatar 89migotka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 3 843
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Wczoraj przed snem zmierzyłam ciśnienie i wiadomo dlaczego głowa mnie tak bolała, skoczyło mi trochę do góry, a że ja zazwyczaj ledwo co 100 przekroczę to odczułam ten skok bólem głowy.

Mysia dokładnie już wszystko wiem Chyba też się dzisiaj skuszę na grotę solną A psinka dobrze się ma, taki wariat, jak zobaczy, że się ważę to leci szybko do mnie żebym go wzięła na ręce i waży się razem ze mną
Kochana, o której Ty dzisiaj wstałaś, że już tyle zrobiłaś?

Kluska martwisz mnie z tym Twoim puchnieciem nóg, kiedy masz wizytę u gina?

Basia nie martw się na zapas Będzie dobrze!

Kasia to ja też wpadnę na te rogaliki

Iza, a żebyś wiedziała, że konowały. Najbardziej to mi brakuje wizyt J. mimo, że tak mało mówił to od niego biło takie ciepło i dużo nadziei, że bez problemu uda mi się zajść w ciążę.

Ruda jak tam Kostuś? Spal spokojnie czy za dużo emocji było?

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Ruda już doczytałam jak Kosti. Wiesz pewnie przeżywał ten domek
__________________
"Ciesz się drobiazgami, a wielkie szczęście wejdzie w Twoje życie."



89migotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-12, 09:07   #1370
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Hej, u nas nocka jakas ch*jowa. Kostek wlazl do łóżka znowu nawet nie wiem kiedy ��

Kluska nie daj się dotykać po sutkach, wiesz ze nie wolno. A z pchnięciem może zapytaj gina co i jak?

Mysia jak zawsze jak nie trzeba wstawać to Ty na nogach ��juz 8tc? Niedługo brzuszek się pojawi ����

Basiu a może jakiś kaszak czy coś?

Lecę się ogarnąć, spadam po torty i ciasta.
Coś wspominała ze to kaszak ale pewna nie była . W poniedziałek idę zobaczyć .
Też mówiła ze to tłuszczak może być lub zadrapanie i się zbiera ropa
No nic zobaczymy

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość
Mysia ja nie czaje jak to jest, że tak wcześnie wstajesz mimo że nie musisz

Basiu a co dr powiedział? tłuszczak pewnie? a u prokto byłyście już?
Kluska nie byłam u prosto bo ostatnie badanie okropnie przeżyła .
Teraz od tygodnia moje dziecko się załatwia codziennie bez syropu . Jak będzie potrzebna wizyta u prostologa to pójdziemy ale zdaje mi się ze ona bała się robić kupę po tym lekarzu

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

No i mnie brzuch boli bo @sie zaczęła
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2016-03-12 o 09:05
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 09:25   #1371
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez b a r b a r a Pokaż wiadomość
Coś wspominała ze to kaszak ale pewna nie była . W poniedziałek idę zobaczyć .
Też mówiła ze to tłuszczak może być lub zadrapanie i się zbiera ropa
No nic zobaczymy

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------



Kluska nie byłam u prosto bo ostatnie badanie okropnie przeżyła .
Teraz od tygodnia moje dziecko się załatwia codziennie bez syropu . Jak będzie potrzebna wizyta u prostologa to pójdziemy ale zdaje mi się ze ona bała się robić kupę po tym lekarzu

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 10:02 ----------

No i mnie brzuch boli bo @sie zaczęła
Współczuje @Mnie tez juz brzuch boli bo mi sie zbliża.
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 12:31   #1372
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Dziewczyny mnie póki co nie będzie. Odezwę się jak goście pójdą a teraz biorę się za sprzątanie bo na 16ta mają wszyscy być.
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 14:02   #1373
Lila_27
Zakorzenienie
 
Avatar Lila_27
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 365
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Ruda to udanej zabawy

Kluska mi nogi nie puchły nawet pod koniec ciąży.Koniecznie zapytaj na wizycie gina

Mysiu to fajny rodzinny weekend się zapowiada W ikei jest mnóstwo fajnych rzeczy dla bobasków też

Basiu to na pewno nic poważnego,ale trzeba sprawdzić!

Iza coś z ubrań myślę mu kupić,jakąś fajną koszulę np

Dzisiaj rano joga,potem zakupy,obiad,sprzątanie,z abawy z maleństwem Teraz ma drzemę,zrobiłam sałatkę na kolację i czekam na mamę,ma być za godzinę
__________________
14.08.2011
1.08.2013, 5.08.2013 II kreseczki
12.08.2013 8,5 mm
28.08.2013 12 mm serduszko

07.04.2014 godz.11.25 urodził się Nasz skarb NATAN

Edytowane przez Lila_27
Czas edycji: 2016-03-12 o 14:04
Lila_27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 14:28   #1374
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Cytat:
Napisane przez RudaEwcia25 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mnie póki co nie będzie. Odezwę się jak goście pójdą a teraz biorę się za sprzątanie bo na 16ta mają wszyscy być.
Bawcie sie dobrze
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 17:56   #1375
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

O losie, goście się rozjechali. Gwar , krzyk ale wesoło było i ciesze się ze wszystko było dobrze, Kostek juz zmęczony. Umyje naczynia i bedziemy sie kąpać 😀
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 22:08   #1376
RudaEwcia25
Zakorzenienie
 
Avatar RudaEwcia25
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Okolice Włocławka
Wiadomości: 10 449
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Kostek zasnął, chyba dużo emocji miał dzisiaj bo się kręcił równo 😂

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Dobranoc ☺
__________________
13.03.2013R GODZ.16:05Zostałam Mamusią
> http://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09kwoztnmir.png
http://www.suwaczki.com/tickers/fdqgxqpkse5uzrmp.png
Run bitch!Ruuun!
RudaEwcia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-12, 22:52   #1377
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Migotko dr mam 18go czyli w najbliższy piątek.
zdanie moje na temat tych akcji z dr i prolaktyną znasz. wnerw! gin-endo albo dobry endo potrzebny. a J juz nie bywa w Lbl?
a psiak boski

Lila no właśnie z Hanią jak puchłam to lekko, nie aż tak. a to dopiero 6tc przecież. .. coś chyba mam z krążeniem bo też marznę bardzo wieczorami. teraz koldra i koc i zimno - jak nawet w mrozy kocha nie używałam
ale fajnie ze mama będzie

Ewciu staram się nie dawać cycków ale to nie proste. nie mam skurczy ani plamień więc póki co nie groźne, ale strasznie nieprzyjemne
ciesze się, że impreza udana

Iza jak mi się nudny dzień marzy nawet nie wiesz zazdrość!

---------- Dopisano o 00:52 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

spadam spać, dobranoc
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 05:30   #1378
mysia1986
Zakorzenienie
 
Avatar mysia1986
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10 560
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej.

Dziewczyny jezeli mnie wieczorsmi tak muli ze zasypiam kolo 19-20 to nie dziwne ze o 6 jestem juz wsypana. Mnie to nie dziwi i nie mam tym problemow. Tego co nie zrobilam dzien wczesniej rano robie elegancko z mega moca Zreszta mam nacudowniejszego faceta na Ziemi i jego pomoc i wsparcie jest niocenione

Kaska i jeszcse rogaliki no szkoda ze to dooiero dzisiaj odczytalam by nabank bysmy byli wczoraj jak bedziesz miala wolna chwilke to podrzuc ten przepis na tarte

Migotka pisnka kochana. Z sentymentm wspominam tego przytulasa Grote bardzo polecam! Wczoraj z mlodym bylysmy, w trakcie zabawa czas zapierdziela szybko.

Bylismy wczoraj u tz rodzicow na kawie, potem grota z sis a potem zakupy z tz. O 18 poszlismy zobaczyc nowe mieszkanie kolegi tz , kupil i sie wlasnie remontuje. Milego dnia dziewczyny
__________________
Kiedyś mieliśmy SIEBIE
potem stworzyliśmy CIEBIE
teraz mamy WSZYSTKO
Marcel <3

mysia1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 07:56   #1379
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Witam

Ewciu super ze impreza udana Kostek musiał miec mase emocji
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-13, 08:06   #1380
_Kluska_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kluska_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 6 369
Dot.: O dzidzię się staramy, na narodziny czekamy i dzieciaczki chowamy :) część XIX

Hej

Mysia ale Ty zawsze wcześnie wstawałaś i wtedy też mnie to dziwiło ja gdybym mogła to w weekend pospałabym do 10, jak kiedyś
__________________
24.09.2011

II kreski - 09.05.2013

23.12.2013 o godz. 2:35 urodziła się Hania



Pyza dorasta
_Kluska_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-19 21:22:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.