Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-08, 11:04   #2731
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez malgogaj Pokaż wiadomość
Aranko ja wczoraj zrobiłam zapiekane z ziemniaków, bo chodziła za mną długo i tez bedę gruba świnia, bo zjadałam pół!
Ale ja to już profanacja...te frytki-zachciewajki to o północy jadłam...A potem lulu i niech się sadełko wiąże...

Olif - współczuje "prawa serii", oby teraz już było z górki i wszystko się super układało. W życiu tak jest zawsze, ze raz z górki, raz pod górkę. To jak z naturą - po nocy zawsze nastanie dzień! . pokazuj częściej Malwinkę bo tak jak kasia napisała - jej buziaka prawie u nas nie widać...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 11:23   #2732
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Garnuszki zdjecie Olafka z poduszka jest swietne, bardzo mi sie podoba!!!

Olif oj, rzeczywiscie sporo nieszczesc Cie naraz spotkalo, zycze Ci, zeby juz teraz bylo TYLKO DOBRZE!!! A Malwinka fajna dziewczynka i bardzo sie zmienila. Moja Antonowa tez wszystko je

Malgogaj widze, ze masz buggy Maclarena, fajny jest!!! Tez mi sie podobaja te wozki. A Olafkowi rzeczywiscie widac zebala, gratulacje. No i jak zwykle fajny z niego chlopak i jak zawsze na placu zabaw!!!


Marti zyczymy razem z Antonowka szybkiego powrotu do zdrowka. A i dziekuje za komplement!!


A ja Wam przedstawiam mojego smyka
1. No teraz dobrze widze!!
2. Zasnelo mi sie
3. Ogladam Teletubbies o poranku
4. Niewiniatko
5. Klockojad
6. Pomagam mamie z praniem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6821.JPG (68,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6828.JPG (87,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6835.JPG (72,3 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6839.JPG (60,5 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6842.JPG (89,0 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6845.JPG (87,4 KB, 42 załadowań)
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 11:24   #2733
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

I jeszcze jedno pt. Ciekawe co tam jest w srodku??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6848.JPG (51,8 KB, 36 załadowań)
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 11:28   #2734
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kamilko zdjecie nr 4 RULEZ!!!
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 12:15   #2735
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Olif - współczuję nagromadzenia nieszczęść, ale wiesz jak to jest - raz na wozie raz pod wozem, czyli teraz powinnaś mieć z górki. Buziaki dla Ciebie i Malwinki . Bardzo mi się podoba zdjęcie śpiącej Malwinki z misiem.
Malgogaj - fajne zdjęcia na tle liści. Tez się zastanawiałam nad tym maclarenem, ale skończyło się na i'coo. A jak się robi zapiekankę ziemniaczaną??
Kamilko - urocze zdjęcia Atomówki - ma sliczne okrągłe oczka. Ten pajacyk hello kity to H&M?

Widziałam na żywo te wózki stokke - wcale mi się nie pdobają , do tego są bardzo cięzkie
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 12:49   #2736
kasica74
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 86
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Olif Malwinka to super dziewczynka, rowniez wspolczuje nagromadzenia nieszczesc, ale jak to sie mowi co nas nie zabije to nas wzmocni, tylko z drugiej strony wytrzymalosc ludzka ma swoje granice, ale wierze,ze dasz rade. W kazdym razie mysle, ze masz tu wsparcie duchowe wszystkich dziewczyn, chyba sie nie myle, co? Moja mama tez ma teraz ciezki okres, zreszta wlecze jej sie to od jakiegos czasu, moj tata jest chory i ma z nim krzyz panski, do tego wszystko na jej glowie i duzo by jeszcze pisac, ale mowi, ze dla niej teraz Arturek jest takim promyczkiem ktory daje jej sile do zycia, mysle, ze dla Ciebie takim promyczkiem jest Malwinka. Trzymam kciuki zeby Ci sie jakos to wszystko poukladalo.

Kamilko tak jak zauwazyla Fibian Atomowki okragle oczeta sa niesamowite co nadaje jej twarzy szczegolny wyraz zdziwienia czasem, a czasem niewiniatka tak jak tutaj

Fibian pisalas ostatnio o zakupach fotelikowo, wozkowo, zabawkowych. Ile dalas za ten fotelik ? Anielka juz zaczela sie interesowac zabaweczka bardziej?
kasica74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 12:51   #2737
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Mam nadzieje ze to rzeczywiście koniec nieszczęść. Mam taką nadzieje
Dziękuję Wam wszystkim za wsparcie

Malgogaj ładne zdjęcia a co do prześwietlania twarzy to sprawdz sobie ustawienia balansu bieli. Może tez byc ustawiona za wysoka czułość zdjecia, sprawdz też lampę, moze być za mocna jak na warunki w ktorych robisz zdjecie. Mozesz też robić zdjęcie ze zbyt dużej bliskości. Dużo tego, eliminuj kolejo

Kamilka Antonia jest przesliczną dziewczynką, ma cudne wielkie oczka. Piękna jest.
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 14:12   #2738
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kasica - za fotelik zpłaciłam ok. 1400 zł. Co do nowego pchacza to Ciutka nie jest jeszcze nim zainteresowana, dalej pełza albo się turla.
Zabawką nr1 jest w dalszym ciągu frida zwana u nas w domu glutociągiem
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 14:59   #2739
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Witam

jakos odnosze wrazenie,ze moje posty sie nie wyswietlaja(wnioskowalam po braku odzewu),sprawdzam,a jednak sa!Na szczescie u Marti,Zabki i Eli tez sie wyswietlilydzieki za mile slowa,bo ogolnie dola mam z powodu choroby Maciusia i tego ,ze uciekam mu rano,a w
czensije futruja go lakami,on placze,ja sie zwijamMarti,Zabko
Elu dzieki za polecenie opakowan,ale mam jeden juz fajny karton,ale chetnie na te Nota-bene zerkne..

Olif to przykre,ze tak wiele na jedna osobe spada,ale pamietaj,ze zycie to mieszanka goryczy i miodu,zjadlas tyle goryczy,ze teraz bedziesz oblizywala sei po miodku,tego zycze Tobie i Twojej rodzinie

Olafek belgijski fajowy,ma fajna czapusie,uwieliam paski na chlopcachdo nas tez przyszla czapusia H&M świetna,bo fajnie nachodzi na uszka,ale my chwilowo spacery wylaczylismy z planu dnia..Macius goraczkuje..
ma zupelnie pokrecony rozklad jazdy,wczorja w nocy pospal godzine i brykal do 00:20..

Malwinka slodziutka i bardzo sie zmienila,chyba do mamy z avatarku podobna..??

no i Antonowka jak ta lala,a jak pomaga mamusi

a rajstopki mamy te z pszczola na pupce ,sa z frotty,cieple ,uciagliwe,swietne!poza tym wola i gatta sa fajne..

papa
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 15:52   #2740
kamilka23
Zadomowienie
 
Avatar kamilka23
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 1 353
GG do kamilka23
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko ja Cie bardzo przepraszam, ze nie przeczytalam, ale ostatnio u mnie entliczek - pentliczek - czytam co ktorys post. Brak czasu!! A dla Maciusia duuuzo duuuzo zdrowka ode mnie i Antonowki!!!
__________________
Antonia 13.12.2006
kamilka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 15:55   #2741
Olif
Raczkowanie
 
Avatar Olif
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 441
GG do Olif
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Wklejam zdjęcia Malwinki, na Wasze zyczenie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN4173.JPG (88,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4176.JPG (112,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN4185.JPG (52,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kopia DSCN4150.JPG (99,0 KB, 16 załadowań)
Olif jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 17:21   #2742
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Olif, fajne zdjęcie z kaczką
malgogaj zaczynasz konkurowac z Kasią w kwestii zjęć Olaf chłopczyk do zacałowania.
Kamilka, z Jasia takim sam SZop Pracz kiedys naszykowałam pranie, tylko wcisnąć start..., ale czyms się jeszcze zajęłam... ocknęła mnie długa cisza... ide do łazienki a szop pracz wywalił z pralki wszystko, do ostatniej skarpetki!
Tośka ma niesamowite oczyska!!! Widze ze klocki juz w pełnym ruchu i puzle macie identyczne jak nasze

A ja żyję... drapanie w gardle mi przeszło.
Dzis zjadłam pierwszy raz od niepamiętnych czasów pączka wiedńskiego i śledzie gajowego - odbija mi się jedno i drugie
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 17:44   #2743
Anulka33
Raczkowanie
 
Avatar Anulka33
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 332
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Elu,PACZKA I śLEDZIE ?hmm....czyzbysmy o czyms nie wiedziały ??bo takie kombinacje to by mogły swiadczyc o powiekszeniu rodzinki . ANTOSIA w tych jej oczetach to mozna naprawde sie zapomniec ,śliczne
Anulka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 19:42   #2744
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko, ja tez wiele razy musialam podac Tamci jakies lek/witamuny, wiec rozumiem jakie to moze byc dla obu stron okropne. Teraz przez tydzien dawalam Kocurowi na kupy nifuroksazyd 4 razy na dobe i witaminki, wczesniej bactrim na kupy i eurespal na kaszelek. Dziecko sie bronilo, plakala a ja musialam jej wlewac do buzi na sile- doslownie. Bylo mi strasznie przykro ze ja tak ,,mecze" i w jakis sposob robie jej krzywde, wiec Twoje odczucia sa normalne. Ale niestety leki trzeba podac. Tez, tak jak Ty, wiele razy pomyslalam ze dziecko mnie znienawidzi przez to.
Zycze Maciusiowi szybkiego powrotu do zdrowka.

Olif, Kasica madrze napisala, wiec pragne tylko dolaczyc sie do jej slow. Zobaczysz ze wszytsko sie ulozy, dasz rade! Ja mialam okropny okres w sierpniu/wrzesniu, mialam wrazenie ze nie wytrzymam psychicznie i fizycznie tego wszystkiego, a jednak jakos wszystko wrocilo do normy.

Dziewczyny, a ja mam problem, a w zasadzie dylemat. Jakby mi bylo malo atrakcji to zachcialo mi sie wyslac oferte pracy do konkurencyjnej firmy.Wyslalam z glupia frant, na moja poczte przychodza powiadomienia o stanowiskach pracy z pewnego poratlu z dziedziny w ktorej teraz pracuje, i tak sobie odpowiedzialam na jedna oferte. No i po powrocie z wakacji bylam napisac test ,,zawodowy", a pozniej na rozmowie. Dzisiaj mial byc 3 etap rekrutacji a tu mi pani mowi ze chca mnie zatrudnic. Kurcze, mam stresa i cykora. Mam im dac odpowiedz w przyszlym tygodniu.
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 19:58   #2745
marti86
Zakorzenienie
 
Avatar marti86
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: ostróda
Wiadomości: 5 294
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko nie wszedzie sa takie tanie.jest jeden sklep w ktorym wszystko jest tansze i miedzy innymi w ofercie maja rajstopki woli.ostatnio tesciowka kupila dla laury 4 pary.

Olifnie wiem co powiedziecnie znam Twojej historii(dosyc dlugo mnie nie bylo pewnie o tym pisalas ale nie mialam mozliwoscizapoznac sie z tym)napewno jest Ci ciezko.wiem ze latwo powiedziec jedz kiedy zupelnie nie ma sie na to ochoty-ale sprobuj.ja sie przelamalam i pomimo ogromnych problemow jakie mam postanowilam dbac o siebie w miere mozliwosci cieszyc sie zyciem i przedewszystkim przytyc(tez wazylam47kg)uwierz da sie odlaczyc od problemow i zyc szczesciem i miloscia do dziecka-jestem tego idealnym przykladem!!nie jest latwo ale z dnia na dzien coraz lepiej,wiecej usmiechu na twarzy, radosci z postepow corki ktore przedtem umykaly.
a nie moglabys odwiedzic rodziny??nabylabys nowej zyciowej energii odprezyla sie,odpoczela.
zycze powodzenia i zdrowka .Malwinka sliczna.a jakie rzesiska ma dlugie, koniecznie pokazuj ja czesciej

Malgogaj alez Olafek jest slodkia jaki kierowczyk-pierwsza klasa.slicznie mu w czerownym,wogole to strasznie mi sie podoba Twoj synus.ma piekna sniezna cere.

Kamilko widac Antonowka rwie sie juz do domowych porzadkowbedziesz miala pomoc w domku niedlugozdjecie nr 4 bomba!!

Anitko ja wczoraj sie tyle naprodukowalam na temat chorowbska a nie po-zyczylam Maciusiowi zdrowkaprzepraszam mam nadzieje ze juz mu lepiej

a ja sie relaksuje nalozylam maseczke, doprowadzm stopy do ladu a zaraz sie biore za pranie i sprzatanie(tez mi relaks )
__________________
Laura
4.01.2007

marti86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:14   #2746
garnuszki
Zadomowienie
 
Avatar garnuszki
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Norwegia, a pochodzę z Jaworzna
Wiadomości: 1 403
GG do garnuszki
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

HEj

Przede wszytskim na wstępie dziękuję Wam w imieniu Olafka za życzonka i komplementy

Anitko duuuuuuuużo dużo zdróweczka dla Maciusia

Olif Malwinka to taka duża dziewczynka, wygląda na dużo starszą, śliczna jest. Co do Twoich zmartwień to życze Ci aby wszystko się ułożyło jak najlpeiej. Trzymam kciuki.

Kamilko Antonówka bombowa. Fajnie usnęla u tatu na kolanach, gdzie by tam mój Olaf tak usnał-moje marzenie.

Malgogaj imiennik mojego synka rewelacyjny jak zawsze

Zarówno Kamilki, Anitki jak i Malgogaj fotki bardzo profesjonalne.

Simono no to gratuluję zaisteresoania Twoją osobą przez innych pracodawców. Ja o takiej sytuacji marzę, powysyłałam narazie 4 cv ale niestety bez odzewu
__________________
Olaf 07.02.2007
Ślub 27.08.2005
maleństwo
garnuszki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:26   #2747
Simona
Zadomowienie
 
Avatar Simona
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 1 412
GG do Simona
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Garnuszki, moze Ci sie akurat przyda : http://weblog.infopraca.pl/aplikuj/?=mailingaplikuj


nie wiem w jakiej dziedzinie szukasz pracy, sporo jest ofert do bankow teraz i ofert dla absolwentow Politechnik- wyksztalcenie inzynieryjne
__________________
Tamara
Tamiczka
Simona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:50   #2748
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko - dużo zdrówka dla Maciusia, oby jak najszybciej mu przeszło
Simona - no i co zaryzykujesz z nową pracą? Ja dziś dałam Anielce pierwszy raz mleko modyf. Nan HA 2, zjadła, jutro znowu da jej mama jak pojde do pracy - odpadnie mi jedno karmienie i może przestanę się spóźniać .
fibian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 20:51   #2749
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko -bij zabij, przeoczyłam posat, ze Maciuś chorusi...Życzymy mu z dziewczynami dużo, duzo zdrówka, a gorączka to dobry znak - widać, ze organizm walczy. Najgorzej jak maluch choruje bez gorączki - organizm się poddaje, nie wytwarza przeciwciał. Mi lekarka kazła zbijać dopiero powyżej 38,6 a jak kiepsko się zbija i jest bardzo wysoka to podawać na zmianę Ibufen i paracetamol co 4 godziny zamiennie.
Wiem co czujesz idąc do pracy i zostawiając go w domku. Ale dobrze, ze małym opiekują się fajne babcie - wszystko będzie dobrze!

Simono - gratuluje propozycji posady w nowej firmie, Jeśli tu, gdzie jesteś nie masz większych perspektyw na rozwój niż tam, a tam lepszą kasę i ogólnie warunki pracy to warto zaryzykować! Ja za rok chcę zacząć poszukiwania, no chyba, ze ktoś zaproponuje mi stanowisko za godziwe pieniądze wówczas poszukam Laurce kogoś do opieki. Już nawet naraiła mi się na spacerze jedna pani z okolicy - znam ją z widzenia, właśnie skończyla swoją 6 letnią przygodę z wychowywaniem jednej dizewczynki, która teraz jest już w szkole i ta babeczka okropnie za nią tęskni. Kupowała jej ostatnio drożdżówkę i mówiła, ze pójdzie do niej pod szkołę ją do domu odprowadzić i pewnie mala jest głodna...Więc w razie co niania by była. Ale wolałabym jednak posiediec z Laurką, w spokoju się obronić, wykończyć dom i dopiero szukać pracę...

malgogaj - chyba masz ten sam podkład co fibian - ona tez kupowała "efekt 10 godzin snu". A jak efekty?

Dziś też miałam mały maraton - Julkę zawiozłam na urodziny i miałam 2 godziny wolne więc poszlajałam się po sklepach. Zajechałam do Netto, w którym nigdy nie byłam i kupiłam Julce bawełniane rajtki (szkoda, ze tylko 1 para była) ze Snoopy za całe 3,99!!!! Do tego były uwielbiane przeze mnie świąteczne już płatki czekoladowe w posypce z kolorowych kuleczek więc kupiłam tak na konto świąt (ale jedno opakowanie już częściowo wszamałam...). W jakimś butiku upatrzyłam misia takiego nieziemsko miękkkiego z groszkiem w dupci, serduchem tam gdzie serce - bosk! I nie mogłam się oprzeć i Laurce kupiłam. Jak go dostała to go ukochała, non stop z nim chodziła i teraz z nim śpi!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-08, 21:19   #2750
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Anitko zyczymy Synkowi powrotu do zdrowia!
Dziekujemy za komplementy odnosnie Syna i zdjęć. Marti ta śnieżno jasna cera to właśnie to wkurzajaące mnie prześwietlanie zdjeć. Dzieki Olif za rady od jutro poćwicze.
Tak Aranko to chyba ten sam podkład. Według mnie super. Ale niestety nie wiem czy kłamie, bo nie pamiętam jak wyglada moja twarz po 10 h snu Ogólnie jest bardzo fajny tylko niezbyt kryjacy. Mi akurat to odpowiada.
Kamilko Atomówka do schrupania. Mała pomocnica. Olaf uwielbia patrzec na pralkę jak juz sie pierze. Tylko skubany dosiega do przycisków i musze kontrolować czy mi programu nie pozmienia.
Simona gratuluje. Przyjmiesz oferte czy nie? Oj trudna decyzja.....W kazdym razie mozesz prosic o podwyzke i zaszantazować szefa
Kasiu ten komiks moze byc nawet nawet. Ta dziewczyna jest prawie w moim wieku i klimaty prawie identyczne.
Fibian przepis na ziemniaczki:
Forme na gratin wysmarowac maslem, pokroic zabek czosnku i wlozyc na dno foremki, ulozyc polowe ziemniakow ; posolic. Ulozyc druga polowe ziemniakow ; posolic.
W rondlu zagrzac / prawie zagotowac/:
-ok 3/4 litra mleka ; jeden kartonik 20cl smietany /liquide/ ; sol ; pieprz i galke muszkatalowa/zetrzec na mini tarce - ilosc jak na czubku noza
-Zalac tym wszystkim ziemniaki / maja byc przykryte ta ciecza / polozyc na wierzchu kilka listkow masla wstawic do piekarnika na 200°; gdy zaczna sie gotowac zmniejszyc temperature do 150° lub mniej tak zeby gotowanie przebiegalo spokojnie bez kipienia mleka
-jesli na wierzchu gratin wytworzy sie skorka to rozgrzebac ja nozem
-pod koniec gotowania mozna rozsmarowac na wierzchu gratin 1 - 2 lyzki gestej smietany. Czas pieczenia zalezy od ilosci ziemniaków i ich rodzaju.
Powodzenia w kulinarnych wyczynach
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:28   #2751
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Simona, jesli firma zaproponuje ci lepsze warunki pracy, płacy i rozwoju to chyba super. No ale sama musisz rozwazyć co tracisz co zyskujesz.
Mi dziś wpadły 2 godziny tygodniowo korków, ciekawe jak to bedzie wygladalo z dobijającym sie do pokoju Jasiem... na spacer wyjśc z nim za pózno, bedzie musiał mu tatuś jakos ten czas uatrakcyjniać. A ja może chociaż na nianię zarobię

Mielismy dziś wizytę moich byłych uczniów, jedna z dziewczyn chciała Jasia zobaczyć więc wpadli na kawkę

Ania, pączka jadłam w południe a sledzie o 16 co ty, takiego mixu chyba bym nie przełknęła

Wtrącając sie do rozmowy o podkładzie, to ja baaardzo chwale sobie revlon colorstay, chyba kupie kolejny choć korci mnie wypróbowanie Max factora.
No i dziś dostałam perfumy z allegro, zaryzykowałam z kupnem ale jednak są orginalne!!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 21:44   #2752
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

A ja kupiłam jak wcześniej napsiałam na Allegro perfumy, potem babka jak pisałam dosłała maila, ze koszt przesyłki 10 zł za co ją ze śmiechem zrugałam, czekałam 3 tygodnie aż sie odezwała, ze ona mi wysyłała już mila, ze mi ich nie sprzeda "bo się uszkodziły" (łatwo się domyśleć, ze żadnego maila nie dostałam...). Normalnie śmiech na sali...Teraz poluję na kolejne...W końcu Mikołaj wielkimi krokami się zbliża...

Elu a co sobie kupiłaś za zapaszek?? Ja chciałabym Nine Ricci albo utrafić w Elio Fiorucci, które kiedyś miałam a teraz dostać je to wyższa szkoła jazdy...

Ja w domu..TZ sam poszedł na spotkanie..na moje pytanie 9wychodził między 19-20 o której wróci, rzuci hasłem 1 w nocy...jestem zła, smutna i 1000 myśli mam na minutę, ze podrywa jakieś lachy...
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:02   #2753
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko, kupiłam taki staroć... Hugo boss deep red, ale od dawna mi sie podobał a w mnogości perfum które miałam, nie było sensu kupowac kolejnych. No i teraz to właściwie mąż w ramach urodzin mi zafundował. I ta samą przesyłką dla kuzynki wzielismy hugo boss, hugo women. To są testery.
...a jeszcze marzy mi się Mania Aramaniego...
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:05   #2754
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

testery ponoć sa najlepsze - trwalsze od normalnych (takie wabiki na klienta).
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:06   #2755
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Aranko no i czemu nie poszłas? W sumie 1 jest za 2 h
Elu ja bardzo lubie perfumy Hugo boss, wszytskie mi sie podobaja.
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:10   #2756
yaira
Rozeznanie
 
Avatar yaira
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 630
GG do yaira
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

ja kupilam teraz na allegro revlon za 25,99 i powiem wam faktycznie przyszedl taki jaki mial byc
__________________
Zuziakowy świat
Faceci są z marsa ...wiec niech tam wracaja...
yaira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:12   #2757
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Cytat:
Napisane przez malgogaj Pokaż wiadomość
Elu ja bardzo lubie perfumy Hugo boss, wszytskie mi sie podobaja.
a mi wszystkie nie, wahałam sie pomiedzy deep redem a tymi https://ssl.allegro.pl/item261900972...ka_gratis.html
mam próbke Hugo Femme i są takie ok... nie powalają zapachem, nie przeszkadzają, powiedziałabym klasyka, nie dla młodych dziewczyn.
Hugo Intense mi nie podchodzą... juz chyba bardziej hugo meskie mi sie podobają niz z damskich

Yaira, kupiłas colorstay? Za taką cene to chyba ten co go wyprzedają? Mi się on własnie konczy, a jak kupie to kupie teraz ten nowy softflex.
Bardzo trwały jest, ładnie kryje ale bez maski. Kupiłam go na swój ślub.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:27   #2758
malgogaj
Zadomowienie
 
Avatar malgogaj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin/Warszawa
Wiadomości: 1 171
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

A mi sie Femme BARDZO podobaja. Zreszta miałam jak byłam w ciąży. A tych Intense to nie znam. Za to Mania meska to po prostu cudo!
__________________
Olafkowo 21.12.2006
Olaf
malgogaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:29   #2759
AnitaSuska
Zadomowienie
 
Avatar AnitaSuska
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 263
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

Kamilko,Garnuszki,Simonko ,Marti,Malgogaj,Fibian,Ar anko dzięki
dzis synus juz lepiej fika,wiec moze pozegnamy niedlugo chorobe,oby nie zeszlo nizej..Aranko uspokoilas mnie ta goraczka itd,wlasnie tak robilam co 5-6 godzin podawalam czopek,dzis temp,36.9,wiec spokojniej..

Simonko no widzisz Ty dawals Bactrim na kupy,a ja na przeziebienie,ma chyba szerokie zastosowanie,aa Maciek mial wlasnie dzis ogromna kupe luzna,,nie zmiescila sie w pamperku..potem jeszcze ze mna jak wrocilam z pracy,powtorzyl..pediatrz yca mowila,ze calcium rozrzedza kupki,wiec zmniejszylam jego dawke,a to moze ten Bactrim tak zadzialal...
no i powodzenia zycze Ci w glowkowaniu..mowia,ze prace powinno zmieniac sie co 5lat(albo siedem)wiec moze to nie jest zly pomysl..a ja z ciekawosci wpisalam w moim wojewodztwie logopedow i nie znaleziono..

zastanaiwam sie ,bo Zabka pisala,ze do Bactrimu nie podaje sie wit.c,a i pediatra kazala podawac 2x po 5kropelek..kurcze i co teraz...mowila,ze do bactrimu nie podaje sie czegos tam,le o wit.c nie wspominala,przeciwnie przepisala...


Aranko nie wkrecaj sobie,jakie lachony przeciez ma piekene i kochane laseczki i to trzy w domu!chlopu potrzebne bylo piwko i troche luzu w ramionkach,ale nie lachony!!!no no no nie wkrecaj sobie!

mialam tez napisac dwa zdania na temat kapciuszkow,kupilam Mackowi 19 Lemigo,ale jakas na styk byla,chcialam na 20 wymienic nie bylo(byly niskie w podbicu)wiec kupilam w innym sklepie Bafado,sa fajowe,ale tu 20 jest z zapasem,wiec rozmiarowka firm rozna..Befado w wykonaniu sa bomba i dla wysokiego podbicia odpowiednie,swietne!polec am!mi sie podobaja,a Macius wywalil je dzis za kanape

a tu dzisiejsze fotki ,reklama pszczoly
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rajtki.JPG (61,7 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chorutek1.JPG (53,0 KB, 15 załadowań)
__________________
Dziecko jest miłością, która stała się widzialna

http://b1.lilypie.com/Vk1Lp1.png
AnitaSuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-08, 22:36   #2760
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Dzieci grudniowo-styczniowe 2006/7 II

nie poszłam bo dzieci mam...a kto by z nimi został Pan Bóg ?? No niby mogłam siostrę nagonić ale jakoś sama z siebie się źle czułam, ze włosy czekają na fryzjera, ze ciuchy nie te...jakoś chciałam lśnić a nie miałam czym...

Anitko -rajtki zwałowe! U mnie w T jakoś takich nie widziałam...

A my jutro na echo do Bydzi to kciukasy trzymajcie!!!!!
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.