Mamy marzec 2016 - część 12 - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-15, 12:16   #1981
monikmi
Zadomowienie
 
Avatar monikmi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 604
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

32 będzie dobrze! masz ekstra obstawę, a zaraz dołaczy jeszcze Jureczek dawaj znać jak akcja postępuje jak będziesz miała możliwość sciskam Cię mocno i trzymam kciuki
__________________
mąż i żona 26.07.14
Marcelek <3 18.02.16


monikmi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:21   #1982
Szczeperka
Wtajemniczenie
 
Avatar Szczeperka
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Poznań/ Toruń
Wiadomości: 2 404
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

32 no to kciuki żeby ruszyło szybciutko! Trzymaj się tam i dawaj nam znać
__________________
Staś 10.01.2015

Ignaś 11.03.2016
Szczeperka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:25   #1983
lala_la
Rozeznanie
 
Avatar lala_la
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 556
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

32 i sowa kciuki zacisnięte
lala_la jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:29   #1984
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Na 12 miała być połozna.. Nie ma jej :-/
Mała śpi a raczej czuwa po 2h cycku. Zaczęłam karmić o 11 lewym, godzinę sobie cyckała, ogarnęłam się szybko, tylko włosy związałam i się "podmylam", znowu marudzila wiec dałam jej prawego i siedziała do 13.. I dalej cmoka wiec znowu smok do buzki bo by się rozpłakała na amen :-( i skąd ja mam wiedzieć czy ona głodna, czy tylko ciumkać jej się chce, czy mam otwierać butle? Moje poranione do krwi sutki juz tego nie ogarniaja :-(
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:31   #1985
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Dark a próbowałaś tych silikonowych kapturków na sutki?? mi położna mówiła żeby oszukiwać małą trochę smoczkiem żeby tak na cycku nie wisiała. z kapturkami może być trochę problemów że złapaniem ale potem dziecko się przyzwyczai.
A możesz zadzwonić do położnej i zapytać gdzie jest?
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:34   #1986
eeyesblue
Zadomowienie
 
Avatar eeyesblue
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 853
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

32
mocne kciuki! juz niedługo Jureczek będzie z wami oby szybko poszło!
__________________
M.
eeyesblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:46   #1987
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Sowa, 32 - kciuki!! Będzie dobrze!!
32, Ty to już w ogóle masz full serwis, tz, lekarz musi być dobrze. Jeśli mogę coś doradzić to zjedz DUYŻ obiad... Nie przewidzisz ile to może trwać a będzie Ci potrzebne dużo sił ;-)

Kurde ja jeszcze nie zrobiłam opisu porodu, ale trafiła mi się położna na porodzie... Anioł a nie kobieta. Była taka spokojna, mówiła mi co mam robić, jak oddychać, ciągle mnie chwalila i motywowała, że świetnie sobie radzę, że pięknie rodze, że widać główkę a ja tylko "'nie dam rady, już nie umiem" a ona "no coś Ty, Julia, dajesz" :-D

Przyszła druga położna która mnie przyjmowała na izbie, patrzy na mnie i mówi "ooo Pani juz rodzi?! Ekspresowo!!!" podeszła do mnie, na partych trzymała mi głowę, zatykała mi nos, "pięknie ci idzie".. No kobiety skarby.. Jak teraz o tym myślę to chce mi się ryczec, każdej życzę takiej pomocy i wsparcia. Nawet tz nie był potrzebny...

No i potwierdzam, że oddychanie bardzo pomaga.. Szybkie krótkie sapanie na skurczu jak pies, długie wdechy nosem w przerwach..
Ja to się zatykalam na amen, a ona ciągle do mnie "halo, panienko, oddychamy dla dziecka bo nam tętno spada"

Jak teraz o tym myślę to ja byłam w takim amoku, jakbym była na maksa upalona haha i wszystko działo się obok mnie
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 12:46   #1988
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
a to ja jestem 'wyrodna' matka bo nie wisze z cycem cały dzien tylko dokarmiam mm wtedy dluzej spi, wiem ze to dla niego dobrze bo jakbym tak wisiala i nie miala zywcem czasu dla siebie to zaraz bym sie wsciekała depresje cuda wianki i on by to odczuwał pokarmu przez stres było by jeszcze mniej, a tak mam czas zeby sie wyspac ogarnac zjesc SZCZESLIWA MAMA SZCZESLIWE DZIECKO, czasem po cycku spi 3h ale to rano wtedy kiedy mam pokarmu wiecej i cyce twarde bo na wieczor juz sa wydojone flaki i trzeba dokarmic
tylko, że ja karmię właśnie mm a ona i tak jakaś taka nie skora do spania od kilku dni.. Tylko by jadła i na mnie wisiała..

Może to faktycznie ten skok


32
jeszcze chwila momencik i będzie Jureczek z Wami
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:48   #1989
Darkanddark
Zakorzenienie
 
Avatar Darkanddark
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 3 319
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Gosiaczku, moja mała panna nie chce jeść z kapturkow ;-) cycka chwyta od razu a jak tylko wyczuje gumę to wypluwa, nie chce ciągnąć przez niego.


Gdzie ta położna....
__________________
"Wspinasz się, a lecisz w dół
Stawiasz sto, dostajesz pół
Zamiast rozbić bank rozbijasz bar.."
Darkanddark jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 12:54   #1990
trzydziescidwa
Zakorzenienie
 
Avatar trzydziescidwa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3 500
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Sowa, 32 - kciuki!! Będzie dobrze!!
32, Ty to już w ogóle masz full serwis, tz, lekarz musi być dobrze. Jeśli mogę coś doradzić to zjedz DUYŻ obiad... Nie przewidzisz ile to może trwać a będzie Ci potrzebne dużo sił ;-)

Kurde ja jeszcze nie zrobiłam opisu porodu, ale trafiła mi się położna na porodzie... Anioł a nie kobieta. Była taka spokojna, mówiła mi co mam robić, jak oddychać, ciągle mnie chwalila i motywowała, że świetnie sobie radzę, że pięknie rodze, że widać główkę a ja tylko "'nie dam rady, już nie umiem" a ona "no coś Ty, Julia, dajesz" :-D

Przyszła druga położna która mnie przyjmowała na izbie, patrzy na mnie i mówi "ooo Pani juz rodzi?! Ekspresowo!!!" podeszła do mnie, na partych trzymała mi głowę, zatykała mi nos, "pięknie ci idzie".. No kobiety skarby.. Jak teraz o tym myślę to chce mi się ryczec, każdej życzę takiej pomocy i wsparcia. Nawet tz nie był potrzebny...

No i potwierdzam, że oddychanie bardzo pomaga.. Szybkie krótkie sapanie na skurczu jak pies, długie wdechy nosem w przerwach..
Ja to się zatykalam na amen, a ona ciągle do mnie "halo, panienko, oddychamy dla dziecka bo nam tętno spada"

Jak teraz o tym myślę to ja byłam w takim amoku, jakbym była na maksa upalona haha i wszystko działo się obok mnie
dobrze Dark, że Ci się tak trafiło, miałaś i tak ciężko, a dobra położna to klucz do sukcesu
co do oddychania, to nam mówiła na to "sapanie", że to jest "szybkie dmuchanie świeczek" i faktycznie, jak mnie wczoraj dojeżdżały mocniejsze skurcze to sobie dmuchałam świeczki i pomagało trochę, gdzieś ten ból w tyle zostawał. Ciekawe jak będzie pod koniec

Dziękuje Wam za wsparcie, naprawdę każda wypowiedź z waszej strony podnosi na duchu, nawet nie wiedziałam, że to forum to taka cudowna sprawa

TŻ jedzie ze mną do szpitala, ale go chyba po jakimś czasie odeślę do domu, bo zanim ten cewnik coś wskóra to musiałby kukać na korytarzu, czy przy moim łóżku wiele godzin (a może się mylę, oby!!)... więc postanowiłam, że jak będzie częściej, gęściej i jakiś postęp to wtedy go wezwę i już, a tak niech chłopina sobie chociaż wygodnie w domu posiedzi (taaaa wygodnie... pewnie będzie biedak cały w nerwach...)
__________________
Jureczek
trzydziescidwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:00   #1991
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Daroloa, Sowa, 32, trzymam mocne kciuki za Was!

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Gosza, u mnie dopiero w czwartek.:P

Tz wrócił do domu, udało mu się wywinąć z tych ćwiczeń. idzie jutro do pracy i od środy ma wolne.
Super wiesci!

Cytat:
Napisane przez Abii84 Pokaż wiadomość
dziewczyny sory ze tak z innej beczki ale... seksu mi sie chce!!!... moge juz czy mam zwariowac przez kolejne 3 tyg?
Widzę, ze juz sobie ulzylas mi tez zakaz mocno ciaży, więc na razie działamy na inne sposoby, wizyta za 9 dni


U nas zaczal się 5 tydzien, czekamy na skok chociaz nie moge narzekac. Młoda marudzi tylko jak sie siluje z kupą albo chce odbić. A tak to je, rozglada się, cos tam zaczyna gugać

Wczoraj dzielnie zniosła podroż. Tylko ja ciemna matka nie zdjelam jej czapki w samochodzie i sie cala zgrzała

Przyszla dzisiaj poduszka do karmienia, boze jakie to wygodne! Dlaczego ja ją dopiero kupiłam?

Nadia
pytalaś o kota. Moja kolezanka zwinęla w mróz z ulicy bezdomniaka, fundacja wysterylizowala, ale nie mogła znalezc dla niej domu. W koncu moja tesciowa sie zdecydowala
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 13:13   #1992
gosza82
Rozeznanie
 
Avatar gosza82
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 885
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Wybaczcie ale mam chwilowy spadek formy moze ten 10 dzien po terminie tak na mnie dziala. Dzis zalozyli mi cewnik nie bylo tak zle myslalam ze gorzej to przezyje… niestety nic na razie sie nie dzieje zero reakcji jutro kroplowa z oksy. Probuje sie wylaczyc nie myslec tak wiec czytam Greya i Was podczytuje
Sowa widze ze Ty tez juz cewnikowana 32 nie boj sie to naprawde nic strasznego.
Dziewczynyn jestem z Wami caly czas myslami trzymam kciuki za Wasze kp i zycze duzo zdrowka z przeziebieniem
gosza82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:16   #1993
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Oby się dzisiaj porody posypały.

Ja czekam na kuriera, a później śmigam po zamówienie do apteki.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:25   #1994
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Darkanddark Pokaż wiadomość
Zaczęłam karmić o 11 lewym, godzinę sobie cyckała, ogarnęłam się szybko, tylko włosy związałam i się "podmylam", znowu marudzila wiec dałam jej prawego i siedziała do 13.. I dalej cmoka wiec znowu smok do buzki bo by się rozpłakała na amen :-( i skąd ja mam wiedzieć czy ona głodna, czy tylko ciumkać jej się chce, czy mam otwierać butle?
Przez całą godzinę słyszysz, że polyka mleko? Ja karmiłam do czasu kiedy piersi zrobiły się puste i dostawala smoczka. Wykonczysz się przez takie dlugie karmienie.


Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Przyszla dzisiaj poduszka do karmienia, boze jakie to wygodne! Dlaczego ja ją dopiero kupiłam?
Na jaką się zdecydowałaś?

---------- Dopisano o 14:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:22 ----------

Cytat:
Napisane przez gosza82 Pokaż wiadomość
Wybaczcie ale mam chwilowy spadek formy
za akcję!!!
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:28   #1995
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez sowa2806 Pokaż wiadomość
32- ja czekam na założenie cewnika, ale w karcie jest zapisane ze jak pojawia sie możliwości to dopiero założą ( tzn jak sie przeluzni na porodówce) mam nadzieje ze żadna rodząca z zewnątrz sie w tym czasie nie pojawi i to dzis nastąpi bo psycha mi juz klęka.
Trzymam kciuki

32, Gosza za was oczywiście tez zacisniete

Verrerie współczuję kłopotów z rana Oby szybko się zagoiła i usg wyszło dobrze

Ja mam kolejny dzień ze spadkiem formy Mega dół.... Wszystko i wszyscy mnie wkurzaja To pewnie hormony i po prostu już mam dosyć Ale muszę jeszcze jakoś tydzień wytrzymać do wizyty i mam nadzieję ze wtedy będą jakieś konkrety

Polly to niedzielne zamowienie juz jest w drodze?

Ja nie mogę wchodzic do neta bo pójdę z torbami ;-)
Niestety musialam odesłać staniko karmnik bo był za mały Mam inny model z tej samej firmy i ten sam rozmiar jest ok a karmnik sporo za maly i w obwodzie i w misce :-(
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:33   #1996
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez moonunit Pokaż wiadomość
Ja mam kolejny dzień ze spadkiem formy Mega dół.... Wszystko i wszyscy mnie wkurzaja To pewnie hormony i po prostu już mam dosyć Ale muszę jeszcze jakoś tydzień wytrzymać do wizyty i mam nadzieję ze wtedy będą jakieś konkrety

Polly to niedzielne zamowienie juz jest w drodze?

Ja nie mogę wchodzic do neta bo pójdę z torbami ;-)
Niestety musialam odesłać staniko karmnik bo był za mały Mam inny model z tej samej firmy i ten sam rozmiar jest ok a karmnik sporo za maly i w obwodzie i w misce :-(
Tak, szybko poszło.

Ja też muszę ograniczyć zakupy internetowe, bo inaczej będę musiała tż też karmić piersią.

dasz radę. zawsze możesz tutaj pomarudzić, wyżalić się.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:36   #1997
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Emma
o tą
http://allegro.pl/poduszka-do-karmie...521806964.html
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:39   #1998
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Gosza, Sowa, 32 trzymam za Was kciuki!!!

Ja idę w czwartek do ginekologa, żeby mnie obejrzał i zobaczył czy wszystko dobrze się zagoilo. Myślę, że tak, bo nic nie czuję, mogę zaraz znów rodzić

Mój synek waży już 3,4 kg i jest kochany. Ma lepsze i gorsze dni, czasami marudzi ale najważniejsze jest dla mnie to, że pięknie śpi w nocy. Budzi się co 3-3,5 h na jedzenie, zjada dość szybko i zasypia Nie chcę zapeszac, ale mam nadzieję, że będzie tak dalej.
Zadnymi szumisiami, i w ogóle szumami nie jest wcale zainteresowany.
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:41   #1999
Dorka__00
Zadomowienie
 
Avatar Dorka__00
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 920
GG do Dorka__00
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez eeyesblue Pokaż wiadomość
Dorka
do nas dziś przychodzi doradca laktacyjny, zapytam o te cyce i dam znać ja wyczytałam, żeby karmić tym cyckiem co pełny a co 3-4 karmienie drugim i tak robię dziś, jest ok póki co oprócz tego okladam lekko zmrozona pielucha tego cycka co wiecej się produkuje, jest ulga
ja wyczytałam żeby traktować oba cycki tak samo, niezależnie ile jest w którym pokarmu. Ciekawe co położna powie

32 i sowa kciuki za was!!!!
Dorka__00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 13:42   #2000
_emma
Zakorzenienie
 
Avatar _emma
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 422
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Moja mama powiedziała, że u niej na wywolanie porodu sprawdzał się taniec tak więc dwa razy już sobie potańczylam.

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Emma
o tą
Fajna
__________________
Córeczka
_emma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 13:59   #2001
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Kurier przywiózł nam mr B. śmieszny, oby Ninie przypasował. dodatkowo pełno ulotek i zostawię sobie tą, gdzie pokazują jak masować brzuszek przy kolce.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:01   #2002
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez gosza82 Pokaż wiadomość

Sowa widze ze Ty tez juz cewnikowana 32 nie boj sie to naprawde nic strasznego.
:

Czekam na ten cewnik jak na jakieś zbawienie. Podpytałam położna jak z miejscem, ale taka krowa dzis jest ze tylko warknęla ze nie ma miejsca na gorze i ona by sie nie spodziewała ze cos bedzie. Obstawiam ze wcale nawet sie nie zorientowała.
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:22   #2003
marta1986222
Zakorzenienie
 
Avatar marta1986222
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z naszego M.
Wiadomości: 6 436
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
mam ta sama polecam również
__________________

Zuzia
04.09.2012
g.3.20
3020g,52cm


Hania
09.03.2016
g.20.45
3000g 53 cm










marta1986222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:27   #2004
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

O co chodzi z tym cewnikiem jak on przyspiesza porod?
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:31   #2005
malinka9191
Zakorzenienie
 
Avatar malinka9191
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 15 708
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Przez tą moją przylepę zaczęłam myślec nad chusta bo ilez mozna tylko siedziec na kanapie z dzieckiem na klacie

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym cewnikiem jak on przyspiesza porod?
chyba szyjke rozwiera
poprawcie mnie jesli sie myle
__________________
malinka9191 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:35   #2006
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Tak, szybko poszło.

Ja też muszę ograniczyć zakupy internetowe, bo inaczej będę musiała tż też karmić piersią.

dasz radę. zawsze możesz tutaj pomarudzić, wyżalić się.
Hehe tz pewnie byłby zachwycony taka opcja ;-)

Dzieki miłe słowa jak już wam się wymarudze to jest mi lepiej


Cytat:
Napisane przez _emma Pokaż wiadomość
Moja mama powiedziała, że u niej na wywolanie porodu sprawdzał się taniec tak więc dwa razy już sobie potańczylam.
Hehe zrób mężowi wieczorem taniec brzucha potem seksy i zaraz na ip ;-)

Monia, Marta fajna ta poducha i w fajnej cenie chyba sie tez skusze ;-)

Przestałam brać wit d3 bo bałam sie to przez nia mnie brzuch swedzi (naczytalam się internetow) i znowu mam opryche za lekko się ubralam w niedziele :-( czulam wczoraj ze mi jakos zimno po kościach ale zrzucilam to na zmęczenie i niewyspanie :-( Idę jutro do dermatologa możne mi da ten heviran

Obiadek zjedzony czas na sjeste poobiednia
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:36   #2007
sowa2806
Rozeznanie
 
Avatar sowa2806
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 681
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez Bonku Pokaż wiadomość
O co chodzi z tym cewnikiem jak on przyspiesza porod?

Zwiększa rozwarcie
sowa2806 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:38   #2008
moonunit
Wtajemniczenie
 
Avatar moonunit
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 2 415
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

Cytat:
Napisane przez sowa2806 Pokaż wiadomość
Czekam na ten cewnik jak na jakieś zbawienie. Podpytałam położna jak z miejscem, ale taka krowa dzis jest ze tylko warknęla ze nie ma miejsca na gorze i ona by sie nie spodziewała ze cos bedzie. Obstawiam ze wcale nawet sie nie zorientowała.
Co za babol Zapytaj inna Masakra ze każą Tobie tyle czekać i tak bardzo dobrze to znosisz
__________________
01.04.2016 synek
moonunit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 14:44   #2009
Bonku
Wtajemniczenie
 
Avatar Bonku
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2 701
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

A bo ja myślałam o cewniku tym przy cc do cewki moczowej A to jakis inny tak kroplowa potocznie?
Bonku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-15, 15:09   #2010
fjolek
Zadomowienie
 
Avatar fjolek
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: poland
Wiadomości: 1 006
Dot.: Mamy marzec 2016 - część 12

ech ostatnio jak pisalam ze mala zasnela to pospala pol godziny ino .. a teraz dopiero zasnela o pietnastej i spi juz godzine w koncu cos zjadlam bo mi sie wglowie krecilo i mialam mroczki przed oczami..
zamowilam wlasnie tego rogala co tak chwalicie bo mi sie zle karmi na poduszkach mam nadzieje ze sie sprawdzi ten rogal
__________________
JESTEM MAMĄ : córka 29 luty 2016
fjolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-31 14:00:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.