Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 10:29   #1
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19

Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)


Witam! Nie mogłam znaleźć takiego wątka wiec dodaje nowy w razie czego proszę o wyrozumiałość jestem nowa na forum chciałabym schudnąć do lata i mieć ładna figurę na wakacje niestety brak mi motywacji i szybko się poddaje czasem ćwiczę z ewa chodakowska i jej ćwiczenia na prawdę dają efekty ale trzeba jeszcze trzymać dietę czego mi brakuje ogólnie nie potrafię sobie odmówić słonych przekąsek tj chipsy Lubie ćwiczyć z ewa i nie tylko chciałabym stworzyć takie wyzwanie najpierw na 4 tyg ćwiczenia z ewa oraz racjonalne odżywianie po miesiącu przedstawiły bysmy swoje rezultaty a podczas trwania wyzwania motywowaly się nawzajem na forum i pisały na koniec dnia co i kiedy ćwiczymy oraz jak się odzywiamy kto jest chętny na takie wyzwanie ?
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:32   #2
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja dzisiaj chcę zacząć ćwiczyć z chodakowską Myślałam o skalpelu, a Ty? Też mam niestety problem z grzeszkami, typu kebab czy pizza wieczorem...
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 10:43   #3
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Znam te grzeszki ; ( ja dziś planuje zrobić kilera to mój ulubiony trening ale tylko dwie rundy 3 nie lubię nie podobają mi się te ćwiczenia wiec plan na dziś kiler dwie rundy plus jakaś szesciominotowka ewy to jak granica podejmujemy wyzwanie zaczynamy juz dziś ?
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 17:21   #4
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Cytat:
Napisane przez xewcia77x Pokaż wiadomość
Znam te grzeszki ; ( ja dziś planuje zrobić kilera to mój ulubiony trening ale tylko dwie rundy 3 nie lubię nie podobają mi się te ćwiczenia wiec plan na dziś kiler dwie rundy plus jakaś szesciominotowka ewy to jak granica podejmujemy wyzwanie zaczynamy juz dziś ?
Melduję się, zrobiłam skalpel, aż mi ręcę drżą z wysiłku
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 20:04   #5
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Podejmuję wyzwanie, wróciłam z pracy (od 9 byłam i padam) ale zaraz zabieram się za killera, za godzinę muszę zameldować, że zrobiłam i już :p ćwiczę od zeszłego tygodnia z Ewcią, jak ją mam wyciszoną i w tle leci moja muzyka to daję radę, bo już kiedyś z nią ćwiczyłam ale wtedy przestałam, bo nie dawałam rady jej słuchać chcę zgubić jakieś 7 kg, które mi przybyły od wakacji i mimo diety nie daję rady się ich pozbyć, słodycze to niestety moja zmora :/

Haha zrobiłam killera! Trochę się czuję jak schizofrenik robiąc te ćwczenia, bo moje myśli to na zmianę: 'nie dam rady, to za ciężkie!' i 'ale super, to jest łatwe, dotrwam do końca' :P

Edytowane przez dariaawaria
Czas edycji: 2016-03-14 o 21:01
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 21:48   #6
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

ja również melduje że zrobiłam kilera :P po ciężkiej pracy ponieważ pracuje po 12h od 9-21 ale kiler własnie zakończony i czuje się świetnie!!! dziewczynki jesteśmy dzielne pierwszy wspólny dzień za nami :-P a jak z dietą ? ja dzis dałam rade bez żadnych grzeszków proponuje sobie zrobić pamiątkowe zdjęcia przed ;-)
dariaawaria ja też kiedyś z nią ćwiczyłam i miałam to samo teraz jakoś mniej mi to przeszkadza ;-) jak byłam na studiach trzymałam diete i ćwiczyłam z ewa w 3 miesiace schudłam 10kg, cwiczyłam 6 czasem 7 razy w tyg niestety pozniej wrociłam do domu i juz trudniej mi było trzymac diete bowiem jadło sie to co było ugotowane za dużo z chłopakiem pozwalamy sobie na rzeczy typu pizza chipsy itd :/ a kilogramów przybywało :/ ale dziś powiedziałam dość raz dałam rade więc znów dam (mam nadzieje) ja obecnie waże 63kg przy wzroście 165cm chce schudnąć do 55 a wy ? ;-) pozdrawiam was :-*
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 08:02   #7
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

To ja sie do was dolacze.
Jako, ze juz jestesmy w polowie marca to czas sie za siebie wziasc aby do lata poprawic swoj wyglad.

Ile razy w tygodniu robicie trening?
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 11:50   #8
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Super! Ja planuje ćwiczyć 5 razy w tygodniu ale to się może zmieniać ponieważ pracuje po 12h i czasami w tyg mam dwa dni wolnego czasami 3 wiec to wszystko zależy od tego jaki będę mieć grafik na bieżący tydzień ale mam nadzieje ze wytrwam 5 razy w tyg ;-) jaki trening planujecie na dzisiaj ? ;-)
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:42   #9
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja też planuję 5 razy w tygodniu. Dzisiaj chyba zrobię sześciominutówki, ale to dopiero wieczorem po powrocie do domu
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:04   #10
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja też planuję 5 razy, chociaż po pracy przychodze po 20 już taka padnięta że ostatnie na co mam ochotę to trening. Ale 24 marca mam wyjazd na Teneryfę i muszę podciągnąć kondycję, bo będę pływać na kitesurfingu i ogólnie poprawić wygląd ciała. Mam jeszcze tydzień, może chociaż ten kilogram spadnie
Żeby nie poddać się dzisiaj już założyłam strój do ćwiczeń i zaraz się zabieram za turbo spalanie, trzymajcie kciuki :P
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 21:30   #11
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

ja jestem w domu 21:40 i również jedyne o czym myśle to łóżko :-D ale jak zaczynam ćwiczyć to automatycznie chce więcej, dziś zrobiłam kilera a jak reszta? dziewczyny trzymacie jakąś diete ? wypowiadajcie się może wymienimy się jakimiś poradami piszcie co jecie i ile
dariaawaria moją motywacją jest wyjazd na majówkę nad jezioro :-D
ale chce schudnąć i wyglądać szczupło to mi dodaje wiary w siebie pozatym za 1.5 roku mój ślub więc chce wyglądać pięknie
trzymam kciuki za was wszystkie mam nadzieje że również zrobiłyście trening dziś! czekam na relacje pozdrawiam
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-16, 14:25   #12
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja zaczynam się wprowadzać zdrowszą dietę, więcej warzyw, mniej węgli, zobaczymy jak mi to wyjdzie A dzisiaj skalpel już zrobiony.
Poleciłybyście mi coś bardziej cardio z ćwiczeń chodakowskiej? W sensie żeby ćwiczenia nie były aż tak statyczne
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 16:37   #13
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja mam teraz ten wyjazd, potem majowka- w Chałupach, rozpoczęcie sezonu kitesurfingowego i potem 6 mają rozdanie dyplomów, na którym też już bym chciała ładnie wyglądać no i potem wiadomo, wakacje wiec motywacja jest

Jeśli chodzi o jedzonko to tez trochę mniej węgli, ale kurcze ciężko mi to idzie jak jestem w domu, czyli 3-4 dni w tygodniu, jak wyjeżdżam do pracy to mi łatwiej. W domu wszędzie słodycze, chłopaki przy mnie na kilogramy jedzą, szafki pełne ciastek i chipsów i tylko do mnie wołają 'zjedz mnie! '. Poza tym stawiam na białko, w każdym posiłku pilnuję żeby była odpowiednia ilość, więcej warzyw i owoców. Najgorzej z podjadaniem, jak mi się tylko lekko nudzi to już myślę o jedzeniu, no masakra.

Dzisiaj już machnelam rano skalpel 2, po przyjściu z pracy planuje turbo wyzwanie i zobaczę czy coś jeszcze mi się będzie chciało.

Jeśli chodzi o cardio ewki to w treningu z gwiazdami jest więcej, no i wiadomo, turbo i killer to mega wycisk, chociaż bardziej pod interwaly podchodzą.
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 16:49   #14
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

ja staram się jeść dużo błonnika a raczej wybierać produkty które go zawierają, uwielbiam owsianki na śniadanie różne codziennie robie sobie inną
Ja dziś zrobiłam dietetyczną pizze na obiad z mozarelką, pomidorkami, kurczakiem, awokado i pieczarkami pyyyyszna!

Dziś wolne więc był czas na spokojny trening zrobiłam hit cardio 15minut + hit uda i pośladki 15minut+10minut brzuch z MelB
Z ćwiczeń cardio bardzo polecam hit cardio nie wiem czy masz ta płytke sukces ale jest super, po 15 minutach cardio jestem cała mokra ale coraz lepiej wykonuje ćwiczenia bo juz troszke je zapamiętałam i od razu przyjemniej się ćwiczy! lubię również ćwiczenia z MelB chociaż po ćwiczeniach ewy są lepsze efekty więc przeplatam ćwiczeniami z MelB czasem, polecam również 15minutowe cardio MelB
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 15:20   #15
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

I jak tam, dziewczyny?

Ja dzisiaj zrobiłam turbo spalanie, ale chyba póki co nie będę tego robić, bo nie daję rady w niektórych ćwiczeniach...
No i stwierdziłam, że muszę koniecznie zainwestować w matę do ćwiczeń, bo na ręczniku jest mega niewygodnie.

Aa, i zrobiłam dzisiaj sobie zdjęcia, żeby porównać czy będzie jakakolwiek różnica za miesiąc

Edytowane przez granica
Czas edycji: 2016-03-17 o 15:21
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 15:57   #16
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Hej dziewczyny ;-) jak wam mija tydzień ?
Ja dziś planuje zrobić kilera jak wrócę do domu chociaż nie wiem czy dziś nie odpuszczę bo jestem mega zmęczona ale mam nadzieje ze dam radę
Super ja też zrobiłam zdjęcia i zapisałam wymiary mata i buty sportowe to podstawa, ja kupiłam mate w jysku za 29.90 polecam bardzo dobra jest i się nie ślizga turbo spalanie jest troszkę dla zaawansowanych sama robiłam w zeszłym tygodniu i 8 rundy nie dałam rady zrobić w ogóle ;/ potrzeba wprawy do wszystkich ćwiczeń małymi kroczkami a za parę miesięcy taki trening to będzie pikuś ma ktoś z wam może ta nowa płytę bikini ?
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 21:59   #17
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

ja już po treningu, po 12h pracy dziś tylko hit cardio 15 minut choć i tak jestem zadowolona że chociaż tyle bo paaaadam po prostu na twarz! :-D
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 22:12   #18
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Cytat:
Napisane przez xewcia7x Pokaż wiadomość
ja już po treningu, po 12h pracy dziś tylko hit cardio 15 minut choć i tak jestem zadowolona że chociaż tyle bo paaaadam po prostu na twarz! :-D
superowo kobietko, że zrobiłaś cokolwiek - ja próbowałam wczoraj core hit zrobić i dotarłam do 2/3 i też padłam, ale zrobiłam.

Kiedy się gorzej czuje (TE DNI), to lepiej zrobić jest 5 minut czegokolwiek, lub bylejakie 30 minut czegoś niż nic wcale

ps. Nie przyzwyczajać się do lenistwa!!!! najlepiej ćwiczyć z rana, wieczorkiem się gorzej zabrać z workout. poczytajcie:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Prokrastynacja
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-17 o 22:14
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 13:44   #19
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Co to ten core hit? i to cardio co robicie?

Ja wczoraj machnelam skalpel2, rano, potem juz nic nie zrobilam bo wrociłam do domu kolo pólnocy po 4 h za kołkiem wracając z pracy. Dzisiaj killer, trochę mnie dobil, chyba jutro i pojutrze coś lajtowego będzie, bo czuję że przesadzam, a strasznie malo śpię i moj organizm tego nie wytrzymuje. do tego już ponad 2 tygodnie mam okres, mam zaburzenia i byłam wczoraj u gina, muszę przeczekać cierpliwie, dostalam leki, marzę żeby sie w końcu skończyl bo padam!
W środę wyruszam w podróż, bo w czw o 6 rano mam wylot z Krk, mam nadzieję że na wyjezdzie nie poddam się i nie zacznę wpierdzielać tony głupaot, wiadmo że dużo wina będzie, ale to glównie od słodyczy i slonych przękąsek tyję. I tych wszystkich wynalazków typu slodkie płatki śniadaniowe itp. Jak tylko będę miała neta to będę Was czytać żeby nie zaprzepaścić wszystkiego do czego do teraz doszłam.
Jeśli chodzi o mierzenie, to nie mam miarki, patrzę na wagę z przymróżniem oka- glupia w ogóle nie chce się ruszać, albo idzie w górę, ale widzę efekty w lustrze i po ciuchach, małe ale są
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 15:10   #20
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja dzisiaj znowu skalpel zrobiłam, ale jutro dla odmiany chyba pójdę pobiegać, o ile nie zawieje śniegiem
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 16:52   #21
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Cytat:
Napisane przez dariaawaria Pokaż wiadomość
Co to ten core hit? i to cardio co robicie?
CORE HIIT (high intensity interval training)- Interwałowe ćwiczenia na brzucha/korpus - masz np 5 minut lajtowego różnorakiego "brzuchowania" i 1 minutkę napierdzielania - pot leci strumeniami, i tak parę rundek zazwyczaj 20-30 minut.

poczytaj, w necie tego pełno.
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 19:49   #22
xewcia77x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 19
Smile Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja dziś zrobiłam kilera uwielbiam ten trening ale robie tylko dwie rundy z ćwiczeniami i Cardio z 3 bo ćwiczenia z 3 mi strasznie nie podchodzą ;/ ZGADZA się trening najlepiej zrobić z rana jednak nie zawsze jest taka możliwość ja jak idę do pracy na 12 godzin to wolę dłużej pospać a trening zrobić jak wrócę.
Daria musisz trochę przystopowac bo to przedłużenie okresu może być przez wysiłek fizyczny. Trzymamy za Ciebie kciuki na wyjeździe nie poddawaj się! przede wszystkim kup miarkę wyrzuć wagę na początku też tak miałam ze się ważyłam a to może nas tylko dolowac bo może się nie zmienić mimo iż schudniemy ;/ ja się mierze i to jest moja waga ze tak powiem
Hit Cardio to jest 15 minutowy trening Cardio z nowej płytki ewy sukces, polecam tą płytkę.
Ja juz mam wolne od treningów w tym tyg sobota niedziela pracuje wiec musze tez nabrać sił na następny tydzień piszcie ile razy wam udało się ćwiczyć juz nie długo pierwszy wspólny tydzień za nami nie wiem jak was ale mnie strasznie to motywuje do działania ponieważ wiem ze musze tu wrócić i napisać ze ćwiczyłam innej opcji nie widzę pozdrawiam was i życzę miłego weekendu ;*

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------

Cytat:
Napisane przez SaiFari Pokaż wiadomość
CORE HIIT (high intensity interval training)- Interwałowe ćwiczenia na brzucha/korpus - masz np 5 minut lajtowego różnorakiego "brzuchowania" i 1 minutkę napierdzielania - pot leci strumeniami, i tak parę rundek zazwyczaj 20-30 minut.

poczytaj, w necie tego pełno.
Dołączasz do naszego wyzwania ? ;-)
xewcia77x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-18, 20:45   #23
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Cytat:
Napisane przez xewcia77x Pokaż wiadomość
Hit Cardio to jest 15 minutowy trening Cardio z nowej płytki ewy sukces, polecam tą płytkę.
...

Dołączasz do naszego wyzwania ? ;-)
O kurcze, nawet nie wiedziałam, że Ewka publikuje taki zestaw Generalnie mam zamiar przed wakacjami się "wyigłować". Ewkę robiłam kiedyś, od niej w sumie zaczęłam - dla mnie to taki fitnesowy Bob Marley pomogła, zainspirowała, zachęciła do pracy nad sobą, też chcę pomagać Obcenie robię PiYo, zaliczyłam parę różnych programów i zachęcam do rozwoju. HIIT jest fajny, ale raczej nie lubię go w wersji cardio, brrrr - unikam wręcz i robię jogowanie wtedy (albo inne pilatesy)

No i pewnie, że dołączam, w sumie już dołączyłam


---------- Dopisano o 20:45 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xewcia77x Pokaż wiadomość
przede wszystkim kup miarkę wyrzuć wagę na początku też tak miałam ze się ważyłam a to może nas tylko dolowac bo może się nie zmienić mimo iż schudniemy ;/ ja się mierze i to jest moja waga ze tak powiem
Święta prawda Mam fajniejsze kształty, więcej siły, mniej centymetrów, waga raczej stała (owszem cieszę się, jak jest kg mniej, ale to raczej zależy od "cyklu babskiego"). Polecam zrobić sobie coś w rodzaju nieelastycznej tasiemki na której zaznacza się postępy - nie przejmować się kilogramami, a centymetry mierzyć nie częściej niż co 3-4 tygodnie w tym samym momencie cyklu, najlepiej 2-3 dni po "babskich dniach".

Bardzo fajne jest też robienie fotek (tylko dla siebie, nie do internetu - przód, bok i "ukos", też nie częściej niż 3-4 tygodnie) w tym samym miejscu, podobnym oświetleniu, w podobnej bieliźnie - jak raz tak zrobiłam to mi szczena opadła, mojemu też

spokojnie, do wakacji jeszcze czas -damy radę na lajcie
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-18 o 21:26
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 08:43   #24
granica
Raczkowanie
 
Avatar granica
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 136
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Ja mam 4 treningi za sobą, jutro będzie piąty, bo dzisiaj dzień leniucha chociaż mam wyrzuty sumienia, bo wczoraj wypiłam 4 piwa, a to tyle pustych kalorii
Mnie też mega motywuje ten wątek, bez niego pewnie bym się nie potrafiła zebrać
granica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-19, 09:55   #25
SaiFari
Rozeznanie
 
Avatar SaiFari
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 928
Talking Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Żeby nie było, napisałam, że dołączam do wyzwania - więc aby nie być gołosłowną zaliczyłam właśnie SECRET - bardzo fajnie mnie porozciągało, brzucha rozgrzało - bardzo miło - biłam sobie głośne brawo - hihihi trening troszkę przydługawy, ale mega fajny jak na leniwy sobotni poranek

Zauważyłam też, że po ćwiczeniach z Szalinką i jej cennych komentarzach nie boję się modyfikować kiedy potrzebuję (lepiej modyfikować niż odpuścić) i nie robię już workoutów tak strasznie poważnie - raczej na lajcie i robię sobie czasami z tego zabawę (staję się małą dziewczynką, która robi coś fajnego) - coś w tym musi być, bo odkąd zmieniłam nastawienie to mam lepsze rezultaty - np. cały pierwszy set sekretu trzyma się głowę na górze - nigdy mi to nie pasowało - zmieniam sobie po swojemu - w końcu ćwiczę mięśnie brzucha, a nie szyję czy kark - będę chciała szyję to sobie oriental dance porobię

a i bym zapomniała - podobnowate do sekretu - głównie core workout (z tego co działa i lubię):

- Bob Harper - Totally Ripped Core - bardzo lubię, dobrze pocący low-impact trening całego ciała z naciskiem na korpus.

- Leah Sarago - Core Ultimate Tummy Tightener - quasi baletowy workout na macie - po skończonych wygibasach człowiek czuje się jak w gorsecie, dobre przed "fajnie wyglądać" imprezami
__________________
MMA Fitness
Hula
Hoop

Edytowane przez SaiFari
Czas edycji: 2016-03-19 o 11:27
SaiFari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 16:54   #26
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Witam wszystkie kobietki biorące udział w tym wyzwaniu :-D :-* Jak wam minął weekend mam nadzieje że nie nagrzeszyłyście :-D ja zebrałam trochę sił chociaz weekend w pracy po 12h był ciężki ale przed nami święta to odpoczniemy i bedzie wiecej czasu na trening
Dziś zrobiłam hit cardio 15 minut + kiler dwie rundy paadam ale jestem happy :-D a wam jaki trening udało sie dziś zrobić ? pozdrawiam
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:07   #27
Malwina44
Przyczajenie
 
Avatar Malwina44
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 25
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Witam wszystkich

Jestem nowa ale mam nadzieję że mnie zdopingujecie i uda mi się choć parę kilogramów schudnąć. Ja dziś jeszcze nie ćwiczyłam ale jeszcze dzień się nie skończył. Hmm pomyślałam że jak z Wami poklikam i będę się dzielić swoimi wyczynami albo grzeszkami to może to coś zmobilizuje mnie do pracy nad sobą
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Malwina44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 17:47   #28
xewcia7x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 17
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

no pewnie! witamy w naszym wyzwaniu co prawda tydzien za nami ale możesz sie dołączyc ipochwalić sie efektami razem z nami juz za 3 tygodnie! wskakuj w dresik wybierz jakiś trening i podziel sie opiniami razem z nami ćwiczyłaś już kiedyś coś? lub z kimś ?
Powodzenia!
xewcia7x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:52   #29
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 189
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Dziewczyny, gratulacje, świetnie Wam idzie!
Ja słodyczowo strasznie grzeszyłam od piątku, ćwiczyłam w pt killer, w sb tylko spacer- rest, w niedz basen, a dzisiaj skalpel 2 i na więcej się nie zanosi, bo padam, cały czas latałam w pracy. Poza tym nie mogę też przesadzać, miałam 6 tyg temu skręconą porządnie kotkę, 2 tyg w gipsie i teraz troszkę ją czuję, więc wolę dmuchać na zimne przed wyjazdem no i trzeba o siebie zadbać przed wakacjami, dzisiaj małe spa
Jutro też pewnie tylko skalpel 2, zobaczymy
SaiFari może jutro po pracy wypróbuję coś z Twojej listy chociaż sama też mam porządny zapas tr eningów, w sumie ćwiczę już ze 4 lata z youtubem i duuuużo przerobiłam zestawów :P
dariaawaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 19:57   #30
bejbe12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Wrocław/Kożuchów
Wiadomości: 29
Dot.: Figura na lato! Podejmij wyzwanie z Ewa Chodakowska;)

Dzień dobry

jeśli można to dołączam się do wyzwania. Już jakiś czas temu postanowiłam coś ze sobą zrobić ale jakoś mi nie idzie ciągle coś wyskakuje, ale jak tak weszłam sobie na forum i zobaczyłam że jest taki wątek to postanowiłam do Was dołączyć może tym razem się uda
bejbe12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 21:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:05.