~~studniówka 2008~~ - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-11, 11:25   #1681
bb_gandzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 79
GG do bb_gandzia
Dot.: ~~studniówka 2008~~

No my płacimy 300 zł za parę chyba,że idziemy z osobą ze szkoły to każda płaci po 180 zł trochę głupie no ale cóż...

Dla mnie jest to trochę drogo,bo nie mamy tej studniówki w żadnej prestiżowej restauracji tylko jakiejś stołówce na Hucie Katowice ehh...
No,ale wliczony jest już w to DJ, orkiestra, jedzenie, kamerzysta, kwiaty i prezenty dla nauczycieli,a więc chyba styknie

Studniówkę mamy 11 stycznia,a już do końca miesiąca musimy powpłacać kasę i podać nazwiska partnerów ehh...

W ogóle klasy humanistyczne oprócz poloneza tańczą jeszcze walca angielskiego...Nie wiem kto to wymyślił,ale mnie się podoba,bo akurat skończyłam kurs tańca towarzyskiego,a więc luzik

Sukienkę lecę kupić do mamy do Anglii,albo będę szyła,bo znalazłam taką jedną idealną heh

Nad fryzurką jeszcze się nie zastnawiałam tak samo jak nad dodatkami i pewnie wszystko będę robić na ostatnio chwilę.

Ale kurcze..już się nie mogę doczekać
bb_gandzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:26   #1682
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
U mnie za parę jest 190zł, i wszystko w cenie. To mało więc mogę zaszaleć z resztą, a nawet nie wiem czy nie pójdę sama bo nadal nie mam pojęcia z kim iść. Jak to mówią: okaże się w praniu. Jednak trzeba do 2 tyg zapłacić i zdeklarować się. Muszę zacząć kombinować.
u mnie od pary płaci się dokładnie 256zł - w cenie zamyka się wszystko, jedzenie, kwiaty, kwiaty dla nauczycieli, zdjęcia, DJ i wszystko inne.
w dodatku zamiast tych plakietek 'studniówka 2008' czy coś takiego, chłopcy mają mieć w butonierkach malutki bukiecik kwiatów, a dziewczyny taki sam bukiecik na nadgarstku. widziałam to na zdjęciach i będzie super wyglądało

w sumie u mnie partner pewny na 96%, ale myślę, że w tym tygodniu uda mi się 'domknąć sprawę'

zapłacić i zdeklarować musimy się do świąt
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 11:50   #1683
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Wiecie co sama organizowalam studniowke w tamtym roku i powiem wam ze powyzej 300 zl to jest gruba przesada,to samo da sie zorganizowac za polowe mniej tylko trzeba sie wysilic! Najwazniejsze jest jedzenie i muzyka,na reszte mozna przeznaczyc mniejsze pieniadze. A co do sukienki to rozsadnie jest kupic taka ktora jeszcze kiedys bedziecie mogly wlozyc,bo wydac 400zl za ubranie na jedna noc to chyba strata kaski?
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:03   #1684
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez wiolka8989 Pokaż wiadomość
no tak fajna ta sukienka lecz teraz ogladajac dokladnie te uakcje spostrzeglam iz ona jest z trenem jest taka dluga z tylu.. porazka , wiec odpada. Dlatego tez chce zamowic ta:

http://cgi.ebay.de/50-Rabatt-eDressi...QQcmdZViewItem
po 1 jest tansza.. p 2 sliczny kolor, Wiem iz u nas na allegro sa tez te kiecki ale nie ma mojego rozmiaru
i na ebay sa tansze..


dzolk- bardzo ladna, smialo szyj i to nie jest prawda, ze dluga= niewygodna ( no chyba, ze z kolem to owszem)

Cytat:
Napisane przez gaaba_22 Pokaż wiadomość

..i jeszcze mam takie pytanie, co to z klamra?! bo ja mam strasznie mieszane uczucia co do nieg.. moze lepiej kokarda z boku, albo zwykly taki "pasek" bez niczego?

kupiłam juz ja i teraz nie wiem co robic
ta klamra jest walsnie ozdoba tej sukienki.. choc mozesz ubrac jakas tasiemke z duza broszka blyszczaca przykladowo..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 12:29   #1685
dzolk=)
Raczkowanie
 
Avatar dzolk=)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 114
Smile Dot.: ~~studniówka 2008~~

gaaba_22 mi tam z klamra sie podoba bardzo ale jak chcesz kokarde..tez pasuje

jak mowicie ze szyc to ok mysle ze jej dlugosc nie bedzie mi sprawiala wiekszych klopotow a z kolorem to pomysle.... dzieki za opinie
dzolk=) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:08   #1686
Sanaa
Raczkowanie
 
Avatar Sanaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
GG do Sanaa
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość
ja te buty przymierzałam są mega wygodne i stabilne. moą stopa jest chyba normalna na nią pasują. Sprawdz w sklepach Americanosa u mnie buty tej firmy sa u niech w sklepie. Czyli może u ciebie tez będą. W sklepie kosztują 139 zł
Hm,u mnie w mieście nie ma takiego sklepu,a w szczecinie niestety się nie orientuje.Jeśli bym je znalazła w normalnym sklepie to bede odrazu brac jak beda dobre.Z moją stopą to jest problem,bo nawet najwygodniejsze buty potrafią mnie obetrzec i na dodatek jest wąska ;/
__________________
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.



Gdzie podziały się moje włosy? - Zapuszczam
Odchudzam się,ćwiczę.
Sanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:30   #1687
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

martuska19_19 nie wiem mi ona za bardzo sie nie widzi ale to rzecz gustu


gaaba_22połączenie czerni zawsze jest piękne i trendy.. to klasyka
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 13:36   #1688
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

abercrombie&fitch taka che uszyc jak ma Fergie tylko zamiast paska chyba material jakos wszyje i takie same kolorki, i ta by byla z tafty albo si e zastanawiam nad satyna(chyba tak sie nazywa ten material) i taka jak na tej 2 fotce.. co myslicie ktora lepsza? ta z satyny tez z rozowa tasiemka pod biustem...a ty abercrombie&fitch tez taka chcesz szyc?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fergiemini.jpg (31,6 KB, 106 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg _5518544.jpg (63,8 KB, 96 załadowań)
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:38   #1689
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

kurcze... dalej nie wiem jaką zrobić góre do sukienki.. bo dół jużwiem taki jak w dd2
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 13:55   #1690
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez martuska19_19 Pokaż wiadomość
dziewczynki! szybko potrzebuje koslultacji.co myslicie o tej sukience?

zdjecia zamiescilam tak na szybko bo wlasnie zaczynam negocjacje co do jej ceny ale ciagle sie waham jeszcze;D
Krój ładny chocia zna zdjęciach nie do końca widać. Kolor to jak juz się tobie podoba.


Lele mam di ciebie pytenaie. Czy za sukienke płaciłas przez paypal"a pytam bo na amerkuanskim ebayju podoba mi sie pare rzeczyale nie wiem do kona na czyma polega ten system.

Sanaa pozszukaj w Szczecinie powinie być. Tam głownie mają sodnie u mnie w miescie tez są unich buty Fantasy.
angellka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:03   #1691
sylwiaa18
Rozeznanie
 
Avatar sylwiaa18
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 518
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
kurcze... dalej nie wiem jaką zrobić góre do sukienki.. bo dół jużwiem taki jak w dd2
jaki ten dół? co to jest dd2?
sylwiaa18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 14:13   #1692
_MarlenA_
Rozeznanie
 
Avatar _MarlenA_
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 547
Dot.: ~~studniówka 2008~~

witam no to pora na mnie zeby sie przyłączyć do szanownego grona:P ja tez w tym roku pisze mature no ale wczesniej ta przyjemna rzecz STUDNIÓKA. No więc mam ją 11 stycznia i za pare płacimy 240 zł chyba albo 320 nie pamiętam;p Chcialam sukienke dluuuga bez pleców wiązaną na szyje czarną najlepiej-szytą. Ale boję się że mi krawcowa spartoczy przyjemność więc nie mam zielonego pojęcia co zrobić;p dodatków tez nie mam bo sukienki brak, fryzura yyy mam wlosy do ramion więc nie za wiele można z nimi zrobić nie sądzicie? Makijaż hmmm sama? Przynajmniej jedą sparwe mam z głowy partenera bo idę z moim TŻ;p hehe trochę ciężko było Go namowic bo nie cierpi takich immprez no ale....i sie udało pozdrawiam dziewczynki
_MarlenA_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 14:28   #1693
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez angellka Pokaż wiadomość


Lele mam di ciebie pytenaie. Czy za sukienke płaciłas przez paypal"a pytam bo na amerkuanskim ebayju podoba mi sie pare rzeczyale nie wiem do kona na czyma polega ten system.
...
buty Fantasy.
te buty to tandetnie zrobione sa.. wczoraj je ogladalam an zywo.. a szkoda, bo maja ladne wzory.. tylko szpilki sa tak przymocowane, ze az strach czy nie odpadna w tancu..

tak, specjalnie sobie paypala zalozylam.. w sumie z mojej strony niczym sie nie roznilo od normalnego przelewu:P tylko, ze oni chyba szybciej aksy widzieli i nie numer konta a mail.. poczytaj o tym, tam jest wszystko napisane..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:11   #1694
Ol!
Raczkowanie
 
Avatar Ol!
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 245
GG do Ol!
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Co myślicie o takich sukienkach?
Widziałyście może gdzieś w Wawie takie?
Mam studniówke 12.01 i żądnej koncepcji co do stroju i partnera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 284bg_suntan.jpg (27,9 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 554696_hi.jpeg (7,5 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 592446_hi.jpeg (8,6 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lg_2643.jpg (28,4 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7870f.jpg (87,8 KB, 113 załadowań)
Ol! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:22   #1695
Samanthaa
Raczkowanie
 
Avatar Samanthaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 120
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
Co myślicie o takich sukienkach?
Widziałyście może gdzieś w Wawie takie?
Mam studniówke 12.01 i żądnej koncepcji co do stroju i partnera
pierwsza i dwie ostatnie są śliczne teraz chyba większość kupuje sukienki do kolan:P czyżbym została sama i miała jako jedyna długą suknie :??
__________________

Samanthaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:31   #1696
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez sylwiaa18 Pokaż wiadomość
abercrombie&fitch taka che uszyc jak ma Fergie tylko zamiast paska chyba material jakos wszyje i takie same kolorki, i ta by byla z tafty albo si e zastanawiam nad satyna(chyba tak sie nazywa ten material) i taka jak na tej 2 fotce.. co myslicie ktora lepsza? ta z satyny tez z rozowa tasiemka pod biustem...a ty abercrombie&fitch tez taka chcesz szyc?
Nie nie, tak tylko pytałam. Fajna ta kiecka i nawet ja ją w tym wątku wkleiłam jako pierwsza Ja mam wybraną i nie zmienię zdania raczej. Myślę że lepiej prezentowałaby się jeśli byłaby z tafty, bo satyny nie da się tak sztywno "wygnieść".
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:32   #1697
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

sylwiaa18 DD2 to Dirty Dancing 2 a sukienki już wklejałam ..dla przypomnienia wkleje jeszcze raz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jasny róż..jpg (10,2 KB, 108 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pomarańczowa dd sama.jpg (11,2 KB, 89 załadowań)
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:36   #1698
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

sylwiaa18nie wiem jak Ty ale ja bym sie bala że z tej czarnej mi wszystko wyleci taka pewniejsza sie wydaje ta od Fergi :P ale znowu ta czarna ma ładne te marszczenia.
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:38   #1699
zaglada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 17
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Dziewczyny powiedzcie mi ile kosztuje materiał a konkretnie satyna, która powinna wystarczyc na sukienke do kolan, taka bez zadnych udziwnien. Mam 170 cm wzrostu. Prosze doradzcie mi ile materialu i gdzie (mieszkam w Katowicach ) i ile by to wyniosło. Z góry dziekuje ze odpowiedź
zaglada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-11, 15:53   #1700
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Zaglada musiałabyś sie najpierw spytać krawcowej. na katowicach to sie nie znam ale w chorzowie są fajne sklepy z materiałami. Na ul. Wolności oraz Powstańców
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 15:56   #1701
Sanaa
Raczkowanie
 
Avatar Sanaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
GG do Sanaa
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez zaglada Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi ile kosztuje materiał a konkretnie satyna, która powinna wystarczyc na sukienke do kolan, taka bez zadnych udziwnien. Mam 170 cm wzrostu. Prosze doradzcie mi ile materialu i gdzie (mieszkam w Katowicach ) i ile by to wyniosło. Z góry dziekuje ze odpowiedź
to zależy czy bedzie choć troche marszczona,czy bedzie bez pleców,czy góra w formie gorsetu.Ja musiałam kupić 3,5 metra chociaz moja bedzie tez do kolan,Najlepiej jest się udac do krawcowej,narysowac bądz pokazac zdjęcie i ona powie ile i jaki materiał.Trzeba szukać w sklepach z maretiałami odzieżowymi.Niestety nie potrafie Ci doradzić gdzie bo nie znam twojego miasta,ale może ktoś inny Ci podpowie
__________________
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.



Gdzie podziały się moje włosy? - Zapuszczam
Odchudzam się,ćwiczę.
Sanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:18   #1702
olapisz
Raczkowanie
 
Avatar olapisz
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 51
Dot.: ~~studniówka 2008~~

A ja zastanawiam się nad taką sukienką Co myślicie? Kolor też chciałabym taki jak na zdjęciu. I muszę pomyśleć jak zrobić albo czym zastąpić te koralikowe zdobienia, bo one głownie tu dodają uroku.
Tylko nie wiem z jakiego materiału ją uszyć? Nie chcę niczego świecącego ani sztywnego i nie wiem nawet za jakim się rozglądać, bo zupełnie się nie orientuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _5481173.jpg (73,3 KB, 98 załadowań)
olapisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:33   #1703
wiolka8989
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 76
Dot.: ~~studniówka 2008~~

dziewczyny otoz nurtuje mnie jedno... chce sukienke gdzie plecy bda odkryte ,,wiec jaki stanik zalozyc?? hmm nie moge bez ,, poniewaz mam rozmiar 85c .. Qrde widzailam takie biustonosze sylikonowe ktore maja ramiaczka i tyl z sylikonu ale czy to bedzie ladnie wygladac? pomocy!!
wiolka8989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:36   #1704
Gosiaxx111
Rozeznanie
 
Avatar Gosiaxx111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 770
Dot.: ~~studniówka 2008~~

olapisz
bardzo ładna, kolor też fajny

wklejam parę propozycji z asos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image1xl.jpg (41,6 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl2.jpg (39,0 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl4.jpg (27,8 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl5.jpg (42,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image1xl6.jpg (43,6 KB, 37 załadowań)
Gosiaxx111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:41   #1705
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez zaglada Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi ile kosztuje materiał a konkretnie satyna, która powinna wystarczyc na sukienke do kolan, taka bez zadnych udziwnien. Mam 170 cm wzrostu. Prosze doradzcie mi ile materialu i gdzie (mieszkam w Katowicach ) i ile by to wyniosło. Z góry dziekuje ze odpowiedź
Cytat:
Napisane przez Sanaa Pokaż wiadomość
to zależy czy bedzie choć troche marszczona,czy bedzie bez pleców,czy góra w formie gorsetu.Ja musiałam kupić 3,5 metra chociaz moja bedzie tez do kolan,Najlepiej jest się udac do krawcowej,narysowac bądz pokazac zdjęcie i ona powie ile i jaki materiał.Trzeba szukać w sklepach z maretiałami odzieżowymi.Niestety nie potrafie Ci doradzić gdzie bo nie znam twojego miasta,ale może ktoś inny Ci podpowie
powinnaś zrobić tak jak radzi Sanaa, krawcowa najlepiej określi ile zużyje materiału do uszycia sukienki.

Co do cen satyny to wszystko zależy od rodzaju satyny, jest cieńsza i grubsza. One jakoś się odpowiednio nazywają np. satyna bluzkowa,krepa, opal. Ta bluzkowa jest najcieńsza, a z tego co pamiętam (ale mogę się mylić ) to opal była najcięższa i najgrubsza, miała taki perłowy połysk, a krepa to taka "pośrednia" wersja i taka bardziej metaliczny pobłysk i teraz tak...ja za metr tej krepy płaciłam 12zł a ten opal jest już droższy coś ok 20 zł kosztowała za metr. Cena też pewnie zależy od miejsca w którym się kupuje, także cena w Katowicach może inaczej wygłądać niż u mnie
Niestety nie mogę powiedzieć gdzie w Katowicach jest sklep z tkaninami, ale kumpela mi kiedyś mówiła, że w Sosnowcu na Modrzejowskiej (gdzieś na początku ulicy w placu) jest sklep czy hurtownia tkanin- bardzo dobrze zaopatrzona i niedrogo
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 16:59   #1706
Leila_1300
Raczkowanie
 
Avatar Leila_1300
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 344
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez olapisz Pokaż wiadomość
A ja zastanawiam się nad taką sukienką Co myślicie? Kolor też chciałabym taki jak na zdjęciu. I muszę pomyśleć jak zrobić albo czym zastąpić te koralikowe zdobienia, bo one głownie tu dodają uroku.
Tylko nie wiem z jakiego materiału ją uszyć? Nie chcę niczego świecącego ani sztywnego i nie wiem nawet za jakim się rozglądać, bo zupełnie się nie orientuję
sukienka bardzo ładna wykonana jest z szyfonu, tak przynajmniej pisze na stronie, na której moża ją znależć. Nie wiem czy miałaś samo zdjęcie czy masz namiary na stronkę, jeśli nie to proszę http://shop.nordstrom.com/S/2954532/...bo=6001766&P=4
A te zdobienia to cekiny i jakaś tak wyszywanka złotą nicią i myślę, że jeśli trafisz na dobra krawcową to bez problemu sobie z tym poradzi, trochę dłubaniny będzie, ale powinna Ci takie coś zrobić


Cytat:
Napisane przez wiolka8989 Pokaż wiadomość
dziewczyny otoz nurtuje mnie jedno... chce sukienke gdzie plecy bda odkryte ,,wiec jaki stanik zalozyc?? hmm nie moge bez ,, poniewaz mam rozmiar 85c .. Qrde widzailam takie biustonosze sylikonowe ktore maja ramiaczka i tyl z sylikonu ale czy to bedzie ladnie wygladac? pomocy!!
yyyy silokonowy tył biustonosza do sukni wieczorowej nie za bardzo pasuje, tak tandetnie to wygląda, może pomyśl o ty samonośnych (samoprzylepnych) miseczkach wykonanych z silikonu ?
__________________
" Nie znajdziemy piękna
nigdzie, jeśli nie
nosimy go w sobie"

-Ralph Waldo Emerson
Leila_1300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:13   #1707
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: ~~studniówka 2008~~

wiolka8989 ja miałam w zeszłym roku ten sam problem i polecam silikonowe miseczki przyklejane na biust.. świetnie się spisują ( ja mam 75 C :P ) i nic nie przeszkadzało. a staniki z silikonowym tyłem wyglądają bardzo tandetnie
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:17   #1708
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez Ol! Pokaż wiadomość
Co myślicie o takich sukienkach?
Widziałyście może gdzieś w Wawie takie?
Mam studniówke 12.01 i żądnej koncepcji co do stroju i partnera
ostatnia śliczna - zmieniłabym kolor i wolałabym, żeby miała trochę mniej falbanek, ale bardzo mi się podoba
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:27   #1709
Sanaa
Raczkowanie
 
Avatar Sanaa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 143
GG do Sanaa
Dot.: ~~studniówka 2008~~

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
wiolka8989 ja miałam w zeszłym roku ten sam problem i polecam silikonowe miseczki przyklejane na biust.. świetnie się spisują ( ja mam 75 C :P ) i nic nie przeszkadzało. a staniki z silikonowym tyłem wyglądają bardzo tandetnie
Nie miałaś wrazenia,że zaraz Ci spadnie?Wygodny jest?Bo ja się właśnie zaczełam zastanawiać nad takim stanikiem.Krawcowa kazała mi kupić do sukienki stanik który ma miski na prosto a nie po skosie z strone ramion i zastanawiam się czy w ogole ja to znajde
__________________
Wiara plus nadzieja to furtka dla możliwości.



Gdzie podziały się moje włosy? - Zapuszczam
Odchudzam się,ćwiczę.
Sanaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-11, 17:51   #1710
olusptcntz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4
Dot.: ~~studniówka 2008~~

olapisz :
Mysle, ze sukienka jest bardzo ladna, jednak nie do konca na studniowke. To jest jedyna taka impreza w zyciu, trzeba zablysnac, pokazac sie ja sama na codzien staram sie raczaj ginac w tlumie, jednak z tej okazji chce ciut się przemóc pomyslow niestety brak mi zupelnie, tak samo jak i partnera, a takze checi ;p mam nadzieje, ze to sie szybko zmieni

Ol ! :
mi rowniez podoba sie ostatnia sukienka. jednak z doswiadczenia wiem, ze czesto bywa tak, ze nawet w najprostszej sukience mozna wygladac sliczniej niz w tej najbardziej wykwintnej i wymarzonej dlatego wlasnie tak strasznie boje sie szycia..

;*

Edytowane przez olusptcntz
Czas edycji: 2007-11-11 o 18:17
olusptcntz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.