W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-18, 13:24   #811
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
My też mamy dobry jakościowo projektor, ale mnie i tak bardzo szybko męczy się wzrok od takiego oglądania.


I tak niestety nie wszyscy tego przestrzegają

Dodatkowo wiele osób ma błędne wyobrażenia na temat posiadania broni i nie wiedzą lub nie chcą wiedzieć, że nie każda sytuacja niebezpieczna wymaga i pozwala na użycie broni, a jeśli teoretycznie można jej użyć to nie strzela się gdzie popadnie. I takie osoby zdecydowanie nie powinny mieć do niej dostępu.

Wszyscy przestrzegają. Przed pozwoleniem na broń masz wizytację dzielnicowego w domu. Nie mówiąc o testach psychologicznych, z umiejętności posługiwania się bronią, itd.


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-...n-3080765.html


Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie o projektorach, a co myślicie o telewizorze z 3D?

Ja oglądałam filmy na takim ekranie w dodatku 4K i powiem że było to niezłe doświadczenie

Mam 3D i nie korzystam z tego Dla mnie zbędny gadżet.
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 13:42   #812
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57496161]

Mój święty Patryk wczoraj miał doła z powodu urodzin, "bo już niedługo 30-tka, a ja tak niewiele osiągnąłem". I co ja mam mu powiedzieć? [/QUOTE]

zeby nie pierdzielil glupot

---------- Dopisano o 14:42 ---------- Poprzedni post napisano o 14:31 ----------

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Acha, jeszcze coś mi się przypomniało, znacie lalki z tree change dolls?
To lalki odnawiane że starych barbie itp.
Zakochałam się w pomysle.
http://treechangedolls.tumblr.com/
https://youtu.be/lG-7e1vaB18
O matko, jakie sliczne
Zwlaszcza te z piegami
Nigdy by mi do glowy nie przyszlo ze te oczodoly pod tym orginalnym wstretnym makijazem, moga pasowac pod te nowe oczeta
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 13:46   #813
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Nie jest to dobry pomysł według mnie. Teraz mamy w mieszkaniu rzutnik i nie znoszę oglądać czegokolwiek w ten sposób, już wolę na małym ekranie laptopa.
A możesz napisac dlaczego? Miałam tak kiedyż przez krótki okres czasu i bardzo mi to odpowiadało Oglądanie gry o tron albo dokumentów - wow! Ale trzeba też dobrego nagłośnienia, wtedy faktycznie ma się poczucie że jest się niemal w kinie Puszczanie dźwięku z laptopa nie wchodzi w grę

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Czy u was w pracy/rodzinie tez głównym tematem rozmów sa święta i przygotowania do nich? Moja mama oczywiście olewa święta ale w robocie cały czas słucham o myciu okien i o tym kto jakie produkty ma ze wsi, a co kupuje w sklepie
Tak, w pracy, plus gadki o kupowaniu nowego płaszcza żeby było w czym pójść do kościoła w święta Ja się nie wtrącam, ale szczerze mówiąc nie przeszkadzają mi te rozmowy.
Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
"Najniższe wynagrodzenie, czyli pensja dla rozpoczynających pracę w sklepach Biedronka, będzie wynosić 2250 zł brutto i wzrastać w miarę wydłużania się stażu pracy. Dodatkowo, pracownicy sklepów mają możliwość otrzymywania miesięcznych premii do 350 zł miesięcznie. W ubiegłym roku średnio miesięcznie objętych premiami było ponad 80% zatrudnionych w sieci" – napisała spółka w komunikacie.
Z kolei pensje pracowników z 3-letnim stażem wzrosną do 2450 zł brutto.
Chciałabym tylko nadmienić że w urzedzie w moim mieście stawki zaczynają się od 2000 brutto
Ale tak w ogóle to bardzo mnie cieszy że w takiej Biedronce można zarobić jakieś pieniądze, a nie harować za minimalną.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard

Edytowane przez abiblabla
Czas edycji: 2016-03-18 o 13:48
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 14:12   #814
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Wszyscy przestrzegają. Przed pozwoleniem na broń masz wizytację dzielnicowego w domu. Nie mówiąc o testach psychologicznych, z umiejętności posługiwania się bronią, itd.


http://www.bankier.pl/wiadomosc/Jak-...n-3080765.html





Mam 3D i nie korzystam z tego Dla mnie zbędny gadżet.
Przed. Najczęściej tego, co się robi z bronią po nikt nie sprawdza. Nikt nie będzie przecież codziennie sprawdzał czy trzymasz broń powieszoną na ścianie czy w szafie pancernej. Dlatego tak ważny jest zdrowy rozsądek osób, które takie uprawnienia mają. I rygorystyczne testy wcale mnie nie dziwią.

Zdaję sobie z tego sprawę, interesuje się tym od dawna, chciałabym kiedyś zrobić uprawnienia do przeprowadzania testów.

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
A możesz napisac dlaczego? Miałam tak kiedyż przez krótki okres czasu i bardzo mi to odpowiadało Oglądanie gry o tron albo dokumentów - wow! Ale trzeba też dobrego nagłośnienia, wtedy faktycznie ma się poczucie że jest się niemal w kinie Puszczanie dźwięku z laptopa nie wchodzi w grę

Tak, w pracy, plus gadki o kupowaniu nowego płaszcza żeby było w czym pójść do kościoła w święta Ja się nie wtrącam, ale szczerze mówiąc nie przeszkadzają mi te rozmowy.

Chciałabym tylko nadmienić że w urzedzie w moim mieście stawki zaczynają się od 2000 brutto
Ale tak w ogóle to bardzo mnie cieszy że w takiej Biedronce można zarobić jakieś pieniądze, a nie harować za minimalną.
Ja się nigdy nie umiem wczuć w film wyświetlany na ścianie czy płachcie tak jak podczas oglądania na ekranie Zawsze widzę tą fakturę, która jest pod spodem, obraz wydaje mi się płaski i męczący oczy. Pewnie projektory też mają wielu fanów, ale przed kupnem najlepiej parę filmów obejrzeć w ten sposób by się przekonać I też brać pod uwagę, co przy przeprowadzce - TV zawsze się gdzieś postawi, a przy małych mieszkaniach może nie być miejsca na wyświetlenie filmu
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 14:28   #815
lanavera
Zadomowienie
 
Avatar lanavera
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 696
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
Dziewczyny, piszecie o projektorach, a co myślicie o telewizorze z 3D?

Ja oglądałam filmy na takim ekranie w dodatku 4K i powiem że było to niezłe doświadczenie
Dla mnie to też zbędny gadżet. Kupując telewizor z tż w zeszłym roku się zastanawialiśmy i po reserachu wyszło nam, że bez sensu - mało jest filmów i programów stworzonych do oglądania w 3D i tak raczej pozostanie, bo okazuje się, ze przemysł filmowy nie idzie w tym kierunku, raczej pracują nad rozwijaniem technologii związanej z jakością obrazu, teraz są full hd i 4k a potem pewnie będzie 5k, 6k... Kupiliśmy 4k i jesteśmy zadowoleni z tego wyboru skąd my byśmy brali filmy w 3D?? :-D

---------- Dopisano o 15:28 ---------- Poprzedni post napisano o 15:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
Przed. Najczęściej tego, co się robi z bronią po nikt nie sprawdza. Nikt nie będzie przecież codziennie sprawdzał czy trzymasz broń powieszoną na ścianie czy w szafie pancernej. Dlatego tak ważny jest zdrowy rozsądek osób, które takie uprawnienia mają. I rygorystyczne testy wcale mnie nie dziwią.

Zdaję sobie z tego sprawę, interesuje się tym od dawna, chciałabym kiedyś zrobić uprawnienia do przeprowadzania testów.


Ja się nigdy nie umiem wczuć w film wyświetlany na ścianie czy płachcie tak jak podczas oglądania na ekranie Zawsze widzę tą fakturę, która jest pod spodem, obraz wydaje mi się płaski i męczący oczy. Pewnie projektory też mają wielu fanów, ale przed kupnem najlepiej parę filmów obejrzeć w ten sposób by się przekonać I też brać pod uwagę, co przy przeprowadzce - TV zawsze się gdzieś postawi, a przy małych mieszkaniach może nie być miejsca na wyświetlenie filmu
Też mi się wydaje, że to średnia opcja, nigdy się osiągnie rzutnikiem takiej jakości i ostrości obrazu, głębi koloru jak na ekranie, no i ta faktura ściany... I jeszcze na dodatek zawsze trzeba rdlba mieć ciemność w pokoju przy oglądaniu - raz, że nie zawsze się da, a dwa że ja np. nie lubię oglądać filmów w ciemności.
lanavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 16:01   #816
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Kolejne bajkowe opowieści z serii co może robić służba zdrowia dobrze.
Oddawalam na ostatniej wizycie w szpitalu próbkę moczu do badania.
Ostatnio dostałam pocztą list z wynikami i recepta na antybiotyk. Magia, ale nie koniec jej.
Dziś pani ze szpitala zadzwoniła i zapytała czy list dostałam i czy zaczęłam brać antybiotyk bo mam lekkie zapalenie pęcherza (którego nie czuje wogole).
No magia...

Edytowane przez favianna
Czas edycji: 2016-03-18 o 16:12
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 16:48   #817
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez _alison Pokaż wiadomość
Też mamy rzutnik i nie wyobrażam sobie powrotu do oglądania czegoś na tv. Czy zmniejszony na mały obraz czy na całą ścianę, zawsze jest ok. Ale też rzutnik rzutnikowi nie równy i nie każdy się dobrze sprawdza.
Nam on akurat potrzebny też pracy gdzie potrzebna nam b.dobra jakość obrazu więc byliśmy wybredni przy jego zakupie ;]



U mnie normalnie praca jak co weekend, a wolne sobie nadrobimy pewnie w środku tyg
Napiszesz mi pw z tym gdzie kupowaliscie rzutnik, jakiej marki, parametry itd?

Byłam dziś na rozmowie o pracę (nie pisałam, żeby się nie nastawiać) i dostałam ją szkolenie od poniedziałku
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-18, 16:56   #818
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Byłam dziś na rozmowie o pracę (nie pisałam, żeby się nie nastawiać) i dostałam ją szkolenie od poniedziałku
Antonina gratulacje! Super!
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 17:38   #819
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

W kwestii broni - patrzę na to trochę z szerszej perspektywy.
Mamy niecałe 50 tysięcy żołnierzy wojsk lądowych, czyli osób, które potrafią się faktycznie tą bronią posługiwać. W przypadku wojny [a niestety patrząc na to, co się ostatnimi czasy dzieje biorę taką opcję coraz częściej pod rozwagę] ta ilość jest po prostu śmieszna. Nawet jeśli sprzętu jest więcej i przecięty Kowalski chciałby bronić siebie i swoich bliskich, to niestety, ale nie potrafi go obsłużyć.
Dlatego posiadanie broni powinno być powszechne [czyli idziesz i kupujesz - bez względu na to czy komendant ma dobry humor czy nie i podpisze Twoje podanie], a ćwiczenia obowiązkowe.
I nie przekonuje mnie to, że wtedy Ci źli ludzie, którzy broni nie powinni mieć, będą mieć do niej dostęp. Sorry - oni mają to już od dawna.
A już wyrok za to, że ktoś wtargnął do mojego domu, chciał zrobić krzywdę mnie i moim bliskim, a ja się broniłam to jedna z większych fars, które widziałam.
I wisienka na torcie : historia pokazuje, że z dość częstą regularnością państwa ościenne za przeproszeniem yebały nas w doopę na wszelkie możliwe sposoby. Nie wyciągnięcie nauki z poprzednich wydarzeń i nie posiadanie zaplecza i umiejętności, to nawet nie strzał w stopę, tylko headshot.

Zmieniając temat odkryłam selera naciowego po raz kolejny. Stosowałam go zazwyczaj do sałatek i koktajli. Ostatnio poszłam o krok dalej i wrzucam do zup - rewelacja . Dziś np. sprawdził się świetnie w szpinakowej .
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 18:23   #820
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Kusum Pokaż wiadomość
Mam 3D i nie korzystam z tego Dla mnie zbędny gadżet.
Dla mnie też ale ja nigdy nie pałałam miłością do 3d.

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Napiszesz mi pw z tym gdzie kupowaliscie rzutnik, jakiej marki, parametry itd?

Byłam dziś na rozmowie o pracę (nie pisałam, żeby się nie nastawiać) i dostałam ją szkolenie od poniedziałku
Oki
Gratuluję^^
Dziś już 3 osoba jak słyszę, że dostała prace, jakiś dobry dzień
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-18, 20:12   #821
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Napiszesz mi pw z tym gdzie kupowaliscie rzutnik, jakiej marki, parametry itd?

Byłam dziś na rozmowie o pracę (nie pisałam, żeby się nie nastawiać) i dostałam ją szkolenie od poniedziałku
Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Cindy28 Pokaż wiadomość
W kwestii broni - patrzę na to trochę z szerszej perspektywy.
Mamy niecałe 50 tysięcy żołnierzy wojsk lądowych, czyli osób, które potrafią się faktycznie tą bronią posługiwać. W przypadku wojny [a niestety patrząc na to, co się ostatnimi czasy dzieje biorę taką opcję coraz częściej pod rozwagę] ta ilość jest po prostu śmieszna. Nawet jeśli sprzętu jest więcej i przecięty Kowalski chciałby bronić siebie i swoich bliskich, to niestety, ale nie potrafi go obsłużyć.
Dlatego posiadanie broni powinno być powszechne [czyli idziesz i kupujesz - bez względu na to czy komendant ma dobry humor czy nie i podpisze Twoje podanie], a ćwiczenia obowiązkowe.
I nie przekonuje mnie to, że wtedy Ci źli ludzie, którzy broni nie powinni mieć, będą mieć do niej dostęp. Sorry - oni mają to już od dawna.
A już wyrok za to, że ktoś wtargnął do mojego domu, chciał zrobić krzywdę mnie i moim bliskim, a ja się broniłam to jedna z większych fars, które widziałam.
I wisienka na torcie : historia pokazuje, że z dość częstą regularnością państwa ościenne za przeproszeniem yebały nas w doopę na wszelkie możliwe sposoby. Nie wyciągnięcie nauki z poprzednich wydarzeń i nie posiadanie zaplecza i umiejętności, to nawet nie strzał w stopę, tylko headshot.

Zmieniając temat odkryłam selera naciowego po raz kolejny. Stosowałam go zazwyczaj do sałatek i koktajli. Ostatnio poszłam o krok dalej i wrzucam do zup - rewelacja . Dziś np. sprawdził się świetnie w szpinakowej .
Tylko, ze broń to nie pilot od telewizora i przeciętny Kowalski może nie mieć umiejętności (zarówno fizycznych typu celność, jak psychicznych predyspozycji) żeby się ta bronią posłużyć. Zwłaszcza, ze może mieć tendencję do przeceniania swoich możliwości, a reszta wyjdzie w praniu czyli jak coś się stanie.
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 06:47   #822
Kusum
Zakorzenienie
 
Avatar Kusum
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 9 822
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez antonina_bielska Pokaż wiadomość
Napiszesz mi pw z tym gdzie kupowaliscie rzutnik, jakiej marki, parametry itd?

Byłam dziś na rozmowie o pracę (nie pisałam, żeby się nie nastawiać) i dostałam ją szkolenie od poniedziałku
__________________
"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz - z wzajemnością" A. Hopkins
Kusum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 07:52   #823
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Czy u was w pracy/rodzinie tez głównym tematem rozmów sa święta i przygotowania do nich? Moja mama oczywiście olewa święta ale w robocie cały czas słucham o myciu okien i o tym kto jakie produkty ma ze wsi, a co kupuje w sklepie .

Moj plan wyjazdu na Wielkanoc nie wypalił, ale za to nadrobię czas z babcia i może troche rzeczy w domu powyrzucam.
U mnie w pracy nikt nie gada o świętach.

Ja umyłam okna w jednym pokoju Miałam myć resztę, ale remont mam kuchni i nie widzi mi się mycie ich teraz bo wszędzie tona kurzu i cementu
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:04   #824
antonina_bielska
Polka Ogarniaczka
 
Avatar antonina_bielska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: słoikowo
Wiadomości: 8 106
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Dziękuję za miłe słowa

Z prac porządkowych zostały mi jeszcze porządki w szufladach i dokumentach, będę musiała to robić na raty chyba
__________________
Lubię czytać

„Leć tam gdzie miłość głaszcze Cię dłonią, nie płacz za tymi, co miłość Twą trwonią”
antonina_bielska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 09:10   #825
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja nie robię specjalnie porządków na święta. Okna umyję jak będzie czuć wiosną i cieplej, wtedy aż chce się być przy otwartych oknach

Jedynie z okazji świąt zastanawiam się teraz jakie ciasto zrobić. Sernik odpada, a tak nie mam pomysłu. Chciałabym spróbować zrobić mazurek, ale nigdy nie robiłam i jadłam tylko raz w życiu, więc nie potrafię zdecydować się na żaden przepis, szukam jakiegoś the best, ale czuję że odpuszczę.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:11   #826
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

ja też nie sprzątam specjalnie na święta, mam sporo do ogarnięcia jeszcze po przeprowadzce. dzisiaj mam w planach wypełnić garderobę ciuchami bo dopiero wczoraj kupiliśmy wieszaki. trochę mnie przeraża trzymanie wszystkiego na wieszakach, zawsze miałam szafy a teraz pierwszy raz garderobę, zobaczymy jak to wyjdzie po powieszeniu
kupiliśmy z tż w lidlu sos tatarski, dokupimy jajka i to całe przygotowania na te święta w sumie nie wiem co się jeszcze je na Wielkanoc
navioe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:11   #827
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

antonina - gratulacje! Zazdroszczę, mam nadzieję że też będę mogła tu kiedyś coś takiego napisać.

A ja mam na weekend plan ratowania samochodu, padł mi akumulator jakieś dwa tygodnie temu Prostownik już mam tylko zupełnie nie wiem jak się za to zabrać.

A z innych życiowych problemów: od lat walczę z molami Robiłam już chyba wszystko, łącznie z wywalaniem ciuchów na minusowe temperatury tak by wszystko tam zdechło, praniem wszystkiego po kolei, używaniem sklepowych środków anty-molowych, myciem szaf i używaniem tego zioła Bagno, które wszyscy polecają. I tak zawsze mam na kilka miesięcy spokój, a potem znowu zmasowany atak Już nie wiem co robić zupełnie.
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:27   #828
201608160903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3 093
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie robię specjalnie porządków na święta. Okna umyję jak będzie czuć wiosną i cieplej, wtedy aż chce się być przy otwartych oknach

Jedynie z okazji świąt zastanawiam się teraz jakie ciasto zrobić. Sernik odpada, a tak nie mam pomysłu. Chciałabym spróbować zrobić mazurek, ale nigdy nie robiłam i jadłam tylko raz w życiu, więc nie potrafię zdecydować się na żaden przepis, szukam jakiegoś the best, ale czuję że odpuszczę.
http://www.mojewypieki.com/przepis/c...m-i-jajeczkami ? proste, pyszne i efektowne.

Antonina napisz coś więcej o pracy. Gratulacje!

Ja pierwszy raz od dłuższego czasu sprzątam sama mieszkanie i ledwo zipię, Ufff

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
201608160903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 10:44   #829
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
Mam go w zakładkach i na 80% to właśnie je zrobię

_____

Antonina, ja również gratuluję!!! Wymarzona praca?
Mnie za chwilę też czeka szukanie pracy...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-19, 11:00   #830
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja u nas ubrania w szafce też poskładałam. Bardziej dlatego, że już strasznie się wszystko rozrosło, a wcześniej egzaminy miałam i nie chciało mi się brać za rzeczy mało ważne.


My na święta jedziemy teoretycznie na gotowe. Bo na pierwszy dzień do moich dziadków i rodziców i wieczorem wracamy do siebie i dwie babcie tutaj na miejscu jeszcze..
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:22   #831
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez rise_against Pokaż wiadomość
http://www.mojewypieki.com/przepis/c...m-i-jajeczkami ? proste, pyszne i efektowne.

Antonina napisz coś więcej o pracy. Gratulacje!

Ja pierwszy raz od dłuższego czasu sprzątam sama mieszkanie i ledwo zipię, Ufff

Wysłane z mojego m2 note przy użyciu Tapatalka
Też robiłam z tego przepisu, zawsze wychodzi

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
Ja nie robię specjalnie porządków na święta. Okna umyję jak będzie czuć wiosną i cieplej, wtedy aż chce się być przy otwartych oknach

Jedynie z okazji świąt zastanawiam się teraz jakie ciasto zrobić. Sernik odpada, a tak nie mam pomysłu. Chciałabym spróbować zrobić mazurek, ale nigdy nie robiłam i jadłam tylko raz w życiu, więc nie potrafię zdecydować się na żaden przepis, szukam jakiegoś the best, ale czuję że odpuszczę.
Ten przepis, który rise podała możesz spokojnie zrobić
Ja chyba zrobię babkę w tym roku, bo nigdy jeszcze nie robiłam, więc jak macie jakieś ciekawe przepisy to chętnie przygarnę
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:32   #832
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

O rety jakie ciasto obśliniłam monitor ... smaka mi narobiłyście...
Ale musze umyć piekarnik zanim cokolwiek w nim upiekę...a nie mogę się zmotwować .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:39   #833
Jigoku
Zakorzenienie
 
Avatar Jigoku
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 984
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
O rety jakie ciasto obśliniłam monitor ... smaka mi narobiłyście...
Ale musze umyć piekarnik zanim cokolwiek w nim upiekę...a nie mogę się zmotwować .
Ja też, a jeszcze znalazłam to http://www.mojewypieki.com/przepis/b...iem-i-krowkami
__________________
After all this time? Always.


kosmetyki [urlhttps://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1170481][/url]
książki
Jigoku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 11:55   #834
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez Jigoku Pokaż wiadomość
T już nie moje klimaty ajerkoniak i krówki to zło.
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 12:52   #835
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja poza tym powyższym będę jeszcze robić gruszkowa chmurkę
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 13:50   #836
201604250957
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 9 369
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja jak co roku upieke kilka sztuk babki migdalowej z przepisu z kwestii smaku i obdaruje rodzine bo jest przepyszna a poza tym namowilysmy z Siostra Mame i zrobimy sernik z herbatnikami Chatka Puchatka bo to smak naszego dziecinstwa a lata juz nie robilysmy
201604250957 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:08   #837
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja nic nie pieke, bo nie mam do tego reki. Kupimy troche ciasta na wage w polskim sklepie. Bedzie nas tylko 3, wiec naprawde symbolicznie, zeby tego potem nie dojadac po swietach. Posprzatamy jak zwykle+ przetre okna, bo koty zapalcowały. Za to wpadam do Kash na kawe i kawalek babki midalowej

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2016-03-19 o 16:32
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 16:58   #838
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja tez nie piekaca, jesli jest wlasnej roboty ciasto to jest to sernik, albo babka zrobione rekoma meza.
Ja co najwyzej na urodziny dziecka robie Muffinki wedlug Nigelia Lawson.
Nie lubie piec, pewnie dlatego ze ja tego potem nie jem. od jeden kawalek i wystarczy. za to gotowac moge.
Ja jak zwykle pewnie zrobie salatke warzywna, ufarbuje w cebuli jajka. Pozniej na niedzielne sniadanko bedzie biala kielbasa i brezle prosto z piekarnika( kupuje te mrozone i trzeba je pozniej upiec) razem z dzieckiem lubimy jeszcze cieple palaszowac.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 17:24   #839
CptCook
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 556
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Ja będę leżeć brzuchem do góry to mój plan na święta, pożyczyłam książki więc będę czytać.

Dzisiaj w końcu wypastowałam wszystkie skórzane buty ( 4 swoje pary i 2 pary TŻ ale jego dwie są tak duże jak moje 4 ). Mam nadzieję że zima już się skończyła, bo schowalam wszystkie zimowe ciuchy i buty .
__________________
zapuszczam włosy dla fundacji Rak'n'Roll

2017 - rok oszczędzania, rok bez zakupów
CptCook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-19, 21:22   #840
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: W drodze do minimalizmu, czyli kiedy mniej znaczy więcej - cz. III

Cytat:
Napisane przez CptCook Pokaż wiadomość
Ja będę leżeć brzuchem do góry to mój plan na święta, pożyczyłam książki więc będę czytać.

Dzisiaj w końcu wypastowałam wszystkie skórzane buty ( 4 swoje pary i 2 pary TŻ ale jego dwie są tak duże jak moje 4 ). Mam nadzieję że zima już się skończyła, bo schowalam wszystkie zimowe ciuchy i buty .
ja już kurtki zimowe też poprałam i schowałam Po niedzieli musze buty wyczyścić i też upchać na strychu.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-28 18:56:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.