NOWE KWC - wątek informacyjny :) - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne dla katalogu kosmetyków

Notka

Techniczne dla katalogu kosmetyków Forum techniczne - obszar katalog kosmetyków. Tutaj zajmujemy się obsługą techniczną katalogu kosmetyków: "Kosmetyk Wszech Czasów".

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 19:41   #511
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

A ja dziewczyny dodam tylko tyle, że nasza nadgorliwa Werka 89 wlepiła mi ostrzeżenie przez pw i przysłała wyjątkowo ohydną wiadomość w której grozi mi, ze nie jestem anonimowa w necie i mogą mnie namierzyć, ponieważ " atakuję redakcję".
O to treść:

Witaj czerwonapoziomka,

Moderator Forum Wizaz.pl przyznał Ci upomnienie za naruszenie regulaminu forum.

Powód:
-------
atak na redakcję

Prosiłabym o uspokojenie tonu wypowiedzi i brak wycieczek osobistych do szefowej KWC - nikt w internecie nie jest anonimowy i można namierzyć usera. W przypadku nie uspokojenia tonu będą kolejne punkty - póki co jest to ostrzeżenie. Proszę zaś o merytoryczną dyskusję o nowym KWC, a nie wycieczki osobiste.

Werka


Droga Werko, informuje zatem, że wyrażanie własnego zdania nt KWC nie jest atakiem na redakcję, coś ci się pomyliło. Informuję również, że usera owszem mozna namierzyć, ale do odtajnienia uzytkownika danego IP potrzeba zgłoszenia do prokuratury za popełnienie przestępstwa. Zdanie " chyba redakcję porąbało" nie jest przestępstwem. Na drugi raz zanim cokolwiek napiszesz do dorosłych ludzi, to się dobrze zastanów, bo się tylko osmieszasz.
A teraz możesz mi dać kolejne ostrzezenia, skoro poczułaś się tak dowartościowana. Ale wczesniej ja zgłoszę Twoje skandaliczne zachowanie jako moderatorki do adminów.
Skandal - to co się tutaj wyprawia i skandaliczne jest zachowanie moderatorki.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:43   #512
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Zaraz cię zbanują, bo treści PW nie wolno ujawniać w wątkach.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:48   #513
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomości: 10 227
GG do cuciola
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Chcialabym zglosic ze nie potrafie dodawac produktow do torebki, strona sie zacina, pozostaje czarne tlo
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:52   #514
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Żenada... A to podobno my nie potrafimy utrzymać poziomu.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:54   #515
rochelle_
Mów mi Rosia :)
 
Avatar rochelle_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 364
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dziewczyny, siedzę u lekarza, staram się nadążyć, ale jest mi ciężko. Bardzo proszę o uspokojenie emocji. Dajcie mi proszę czas na rozwiązanie tej sytucji, jak się wyśpię.

Problemy techniczne - wiemy, że torebkę wywaliło w kosmos i wiemy o innych, na bieżąco przez was zgłaszanych problemach. Nie odpisałam dzisiaj nic sensownego, bo nie miałam kiedy Was nadrobić, za co przepraszam. W przypadku błedów piszcie pw. Ja to zbieram, zgłaszam i po świętach, jak już wprowadzimy poprawki, o których pisałam w ostatnim poście, zrobię instrukcje obrazkowe i faq.

Trzymajcie kciuki za wyniki badań, bo lekarz ma nietęgą minę.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
__________________

Złap Rośkę w sieci!
nowy wpis! ---> www.rzeklam.pl
Instagram
Stream, czyli giereczki
rochelle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:55   #516
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

czerwonapoziomko - zatkało mnie, serio

co za buta i ... no w sumie nie wiem jak to określić, a mi rzadko słów brakuje
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 19:58   #517
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To niech przeczytają wątek. Na osobistym spotkaniu niczego nowego się nie dowiedzą. Ktoś się nabierze na tę zagrywkę: jesteśmy dla użytkowniczek, liczymy się z ich zdaniem, chętnie wysłuchamy ale i tak zostanie jak jest.

Wycieczki osobiste wobec KWC? Z tego co się orientuję KWC jest produktem, a nie osobą. Każda użytkowniczka tego produktu może wyrazić opinię na jego temat i nawet jeśli jest ona nieprzychylna, to w dalszym ciągu jest to opinia, a nie wycieczka osobista. Wiem, że każdy liczył na szał i zachwyt, nie wyszło, należy się z tym pogodzić.

W kwestii potraktowania mylengrave się nie wypowiem, bo aż brak słów. Dziewczyno, trochę więcej taktu na przyszłość.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 20:01   #518
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Rochelle, oczywiscie, że trzymamy kciuki
Jednak bardzo prosimy, abys swoją prośbę o wyciszenie emocji skierowała też do moderatorki Werki, bo ona wpadła tu jak burza, zrugała nas wszystkie a mnie przysłała PW z groźbami, ze jestem do namierzenia. Nie wiem czy Werka jest pracownikiem Edipresse, jesli tak to kompromituje firmę po całości i nie zdziwiłabym się, jakby się tym wkrótce zajęły branzowe portale np wirtualne media.
Bo skandalem jest też jej zachowanie wobec Mylengrave, którą publicznie obśmiała, że nie zostanie moderatorem ( a ona nim jest i czuje się bardzo wazna). Wiem, że zostały już wysłane skargi na jej zachowanie- ja przed chwila również wysłałam swoją na Twój PW i PW aniołka.
Niektórzy nie dorosli do funkcji moderatora i tylko przynosza wstyd firmie.
PS. I proszę o cofniecie mi tego groteskowego ostrzezenia.

Edytowane przez czerwonapoziomka
Czas edycji: 2016-03-22 o 20:23
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:04   #519
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 3 317
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Przepraszam , chodziło mi o Modki, które się wypowiadaly w tym wątku.
Z mojej wczorajszej wypowiedzi w tym watku tez wywnioskowalas, ze mi sie nowe KWC podoba?
d9dafda22031a08fb930d3c506630231eeee4640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:10   #520
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
A ja dziewczyny dodam tylko tyle, że nasza nadgorliwa Werka 89 wlepiła mi ostrzeżenie przez pw i przysłała wyjątkowo ohydną wiadomość w której grozi mi, ze nie jestem anonimowa w necie i mogą mnie namierzyć, ponieważ " atakuję redakcję".
O to treść:

Witaj czerwonapoziomka,

Moderator Forum Wizaz.pl przyznał Ci upomnienie za naruszenie regulaminu forum.

Powód:
-------
atak na redakcję

Prosiłabym o uspokojenie tonu wypowiedzi i brak wycieczek osobistych do szefowej KWC - nikt w internecie nie jest anonimowy i można namierzyć usera. W przypadku nie uspokojenia tonu będą kolejne punkty - póki co jest to ostrzeżenie. Proszę zaś o merytoryczną dyskusję o nowym KWC, a nie wycieczki osobiste.

Werka


Droga Werko, informuje zatem, że wyrażanie własnego zdania nt KWC nie jest atakiem na redakcję, coś ci się pomyliło. Informuję również, że usera owszem mozna namierzyć, ale do odtajnienia uzytkownika danego IP potrzeba zgłoszenia do prokuratury za popełnienie przestępstwa. Zdanie " chyba redakcję porąbało" nie jest przestępstwem. Na drugi raz zanim cokolwiek napiszesz do dorosłych ludzi, to się dobrze zastanów, bo się tylko osmieszasz.
A teraz możesz mi dać kolejne ostrzezenia, skoro poczułaś się tak dowartościowana. Ale wczesniej ja zgłoszę Twoje skandaliczne zachowanie jako moderatorki do adminów.
Skandal - to co się tutaj wyprawia i skandaliczne jest zachowanie moderatorki.
Swoja droga to podchodzi pod paragraf, takie przetwarzanie danych osobowych w sposob nielegalny, bez zgody i wiedzy tej osoby. Namierzanie kogokolwiek przez internet (jego adresu, danych osobowych) jest nielegalne jesli nie jest sie policja, wiec powodzenia modka
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:10   #521
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Dziewczyny kompletnie nie umiem sie odnaleźć w nowym KWC... dla mnie strona jest kompletnie nieczytelna i niewygodna w użytkowaniu, wizualnie jakby niedokończona wręcz. Mimo to chciałam dodać recenzję - klikam i nic... Nie wiem czy została zapisana czy nie, bo nic się nie dzieje, nie pojawia się żaden komunikat. Po wejściu w dany produkt - nie ma nic ode mnie. Az mi się nie chce korzystać z KWC a przez tyle lat już się przyzwyczaiłam do niego...
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 20:13   #522
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

rochelle serio? w temacie technicznym forum grasz karta pt: oh jestem taka biedna u lekarza, a wy podle baby jeszcze smiecie mi tu wypisywac jak koszmarny jest moj najnowszy projekt Zagranie niskich lotow i malo smaczne.
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:21   #523
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
rochelle serio? w temacie technicznym forum grasz karta pt: oh jestem taka biedna u lekarza, a wy podle baby jeszcze smiecie mi tu wypisywac jak koszmarny jest moj najnowszy projekt Zagranie niskich lotow i malo smaczne.
Zaraz dostaniesz ostrzezenie od Werki, ze " atakujesz redakcję" oraz groźby przez PW, że zostaniesz namierzona
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:22   #524
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
na wordpresie mozna postawic zgrabne szablony, ja mam do dyspozycji duzy serwer, ale moj osobisty programista nie ma czasu na takie zabawy bo po zmozdzaniu sie w miedzynarodowej korpo jedyne o czym mysli po pracy to mecz w mmo
w zwiazku z tym potrzebna bylaby osoba, ktora zlozylaby wstepnie szablon z baza i mozna startowac
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:23   #525
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
To, że modki się nie wypowiadają w tym temacie jeszcze nie znaczy, że im się podoba

Strach tu cokolwiek napisac żeby nie oberwac
A tak powaznie, to mi również nie podoba sie nowe KWC, ale ten watek tez niepotrzebnie nakreca sie w tej nienawisci
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:28   #526
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez rochelle_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, siedzę u lekarza, staram się nadążyć, ale jest mi ciężko. Bardzo proszę o uspokojenie emocji. Dajcie mi proszę czas na rozwiązanie tej sytucji, jak się wyśpię.

Problemy techniczne - wiemy, że torebkę wywaliło w kosmos i wiemy o innych, na bieżąco przez was zgłaszanych problemach. Nie odpisałam dzisiaj nic sensownego, bo nie miałam kiedy Was nadrobić, za co przepraszam. W przypadku błedów piszcie pw. Ja to zbieram, zgłaszam i po świętach, jak już wprowadzimy poprawki, o których pisałam w ostatnim poście, zrobię instrukcje obrazkowe i faq.

Trzymajcie kciuki za wyniki badań, bo lekarz ma nietęgą minę.


Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka

Rochelle
zycze powrotu do zdrowia

I wybacz ale ten temat zdrowotny jest tu troche nie na miejscu. To nie jest forum plotkowe, a techniczne. Niestety brzmi to bardzo nie profesjonalnie
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:34   #527
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Strach tu cokolwiek napisac żeby nie oberwac
A tak powaznie, to mi również nie podoba sie nowe KWC, ale ten watek tez niepotrzebnie nakreca sie w tej nienawisci
Obawiam się, że to wypowiedzi niektorych kolorowych nicków były na niższym poziomie i najbardziej podgrzały atmosferę
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:39   #528
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość

Strach tu cokolwiek napisac żeby nie oberwac
A tak powaznie, to mi również nie podoba sie nowe KWC, ale ten watek tez niepotrzebnie nakreca sie w tej nienawisci
Noo faktycznie strach, bo albo się PW dostanie z groźbami od modki albo publicznie się dowie, że nie zostanie się moderatorem
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 20:56   #529
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez czerwonapoziomka Pokaż wiadomość
Noo faktycznie strach, bo albo się PW dostanie z groźbami od modki albo publicznie się dowie, że nie zostanie się moderatorem
No i o tym wlasnie mowie - po co caly czas podkrecasz temat? Poszly ZP i na pewno odpowiednie osoby sie zajma sprawa, nie wiem po co to ciagnac.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 20:57   #530
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
A tak powaznie, to mi również nie podoba sie nowe KWC(...)
Ja na razie czekam na naprawę błędów technicznych, żeby zobaczyć jak to miało funkcjonować. Co nie znaczy, że mnie obecne KWC zachwyca
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:03   #531
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez teQiba Pokaż wiadomość
No i o tym wlasnie mowie - po co caly czas podkrecasz temat? Poszly ZP i na pewno odpowiednie osoby sie zajma sprawa, nie wiem po co to ciagnac.
Szczerze - nie tak jest odbierana Twoja pierwsza wypowiedź, nie tylko przez czerwonąpoziomkę

A ta, którą cytuję jest zupełnie niepotrzebnie pouczająco-niemiła. Też podgrzewa atmosferę, serio - moim zdaniem, jak się jest modem, to trzeba czasem odpuścić pisanie posta, szczególnie w konfliktowych sytuacjach
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:10   #532
teQiba
Moderator
 
Avatar teQiba
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 900
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja na razie czekam na naprawę błędów technicznych, żeby zobaczyć jak to miało funkcjonować. Co nie znaczy, że mnie obecne KWC zachwyca
Ja mam nadzieje ze jednak pomysla nad ta zmiana koloru, bo trudno mi sie polapac technicznie jak mi sie wszystko zlewa w calosc


Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Z reka na sercu - rozumiem urazenie

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
Szczerze - nie tak jest odbierana Twoja pierwsza wypowiedź, nie tylko przez czerwonąpoziomkę

A ta, którą cytuję jest zupełnie niepotrzebnie pouczająco-niemiła. Też podgrzewa atmosferę, serio - moim zdaniem, jak się jest modem, to trzeba czasem odpuścić pisanie posta, szczególnie w konfliktowych sytuacjach
Podejrzewam ze zabraklo emotki bo na pewno nie zamierzalam byc niemila
Chodziło mi tylko o to ze zrobil sie niesmaczny OT, nic poza tym.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
teQiba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:14   #533
Kociczka666
Raczkowanie
 
Avatar Kociczka666
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 69
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Nowe KWC to porażka po całości. Oczopląsu można dostać. Jeden wielki burdel. Co raz rzadziej chce mi się tu zaglądać.
Kociczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:14   #534
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
rochelle serio? w temacie technicznym forum grasz karta pt: oh jestem taka biedna u lekarza, a wy podle baby jeszcze smiecie mi tu wypisywac jak koszmarny jest moj najnowszy projekt Zagranie niskich lotow i malo smaczne.
Serio? Chyba troszkę nadinterpretowywujesz sytucję. Jakby Rochelle nie napisała, że czyta komentarze, ale nie może odpisać albo w ogóle by przemilczała i nic nie napisała jestem pewna, że pojawiłyby się pewne posty sugerujące, że nie ma kontaktu, więc Wizażanki są olewane.
I tak źle i tak niedobrze.

Edytowane przez Maguda_
Czas edycji: 2016-03-22 o 21:23
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:15   #535
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

[1=d9dafda22031a08fb930d3c 506630231eeee4640;5779615 1]Z mojej wczorajszej wypowiedzi w tym watku tez wywnioskowalas, ze mi sie nowe KWC podoba? [/QUOTE]
Moderacja prosiła o wyważenie emocji...
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:27   #536
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Serio? Chyba troszkę nadinterpretowywujesz sytucję. Jakby Rochelle nie napisała, że czyta komentarze, ale nie może odpisać albo w ogóle by przemilczała i nic nie napisała jestem pewna, że pojawiłyby się pewne posty sugerujące, że nie ma kontaktu, więc Wizażanki są olewane.
I tak źle i tak niedobrze.
serio?
a gdyby napisała, że czyta, ale z przyczyn osobistych nie może chwilowo odpisać to ręczę, że by była zrozumiana i obyłoby się bez komentarzy
a tak ... no cóż, ja nie skomentowałam, bo mój komentarz a priori byłby uznany za ... wycieczkę osobistą, ale jak widać moje odczucia co do nadmiernego rozpisywania się o zdrowiu + prośba o trzymanie kciuków były tożsame z odczuciami innych
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:31   #537
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość

Rochelle
zycze powrotu do zdrowia

I wybacz ale ten temat zdrowotny jest tu troche nie na miejscu. To nie jest forum plotkowe, a techniczne. Niestety brzmi to bardzo nie profesjonalnie
Podpisuję sie w calości.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:32   #538
Kociczka666
Raczkowanie
 
Avatar Kociczka666
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 69
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

I te wyskakujące reklamy...
Może jest/będzie szansa wyboru szaty graficznej i powrót do starej?
Kociczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:34   #539
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
serio?
a gdyby napisała, że czyta, ale z przyczyn osobistych nie może chwilowo odpisać to ręczę, że by była zrozumiana i obyłoby się bez komentarzy
a tak ... no cóż, ja nie skomentowałam, bo mój komentarz a priori byłby uznany za ... wycieczkę osobistą, ale jak widać moje odczucia co do nadmiernego rozpisywania się o zdrowiu + prośba o trzymanie kciuków były tożsame z odczuciami innych
Widzisz, uważam po prostu, że nie należy szukać złych intencji tam, gdzie ich nie ma i słowa Lady pod tym względem były krzywdzące. Nadmierne? Zauważyłam tylko 1 taki post, ale wątek tak się szybko rozrasta, że w ciągu dnia mogłam coś przeoczyć ;-) Tobie się nie spodobało wyjaśnienie o lekarzu, masz przecież takie prawo, inne osoby chciały trzymać kciuki, w końcu forum to pluralizm wypowiedzi ;-)
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 21:37   #540
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: NOWE KWC - wątek informacyjny :)

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Widzisz, uważam po prostu, że nie należy szukać złych intencji tam, gdzie ich nie ma i słowa Lady pod tym względem były krzywdzące. Nadmierne? Zauważyłam tylko 1 taki post, ale wątek tak się szybko rozrasta, że w ciągu dnia mogłam coś przeoczyć ;-) Tobie się nie spodobało wyjaśnienie o lekarzu, masz przecież takie prawo, inne osoby chciały trzymać kciuki, w końcu forum to pluralizm wypowiedzi ;-)
Odrożnij dwie rzeczy
-czym innym jest zyczenie powrotu do zdrowia
-czym innym nieprofesjonalizm przy użyciu niemerytorycznych argumentów
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Techniczne dla katalogu kosmetyków


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-23 10:57:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:12.