Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-22, 22:40   #961
ophelie_
Zero Osiem Wojna
 
Avatar ophelie_
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 109
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
Na A wynajmowalam 8 miesięcy mieszkanie. Nieee jednak na D większa, szczególnie w tym trzynastopetrowcu naprzeciw City Pionta 😂

Wysłane z mojego D5103
no tak, ten blok mnie przeraża. w szczególności windy wyjęte jak z starszych polskich kryminałów
ophelie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:41   #962
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Teraz taka moda - kolega, który ma firmę remontową mówi, że teraz wszyscy maziają ściany na biało i 'minimalizm' (wcześniej jeszcze dochodziła szarość). + podejrzewam, że ze względu na filmy i zdjęcia RLM chce mieć jasno, biało i czysto, coby się dziwne kolory (ścian, mebli) do nich nie wkradały.
nope, na bialo to nie lubie, ale planuje walnac w sypialni sciane na dosc w sumie ciemnoszaro i na tym wymalowac realistyczne drzewo biala farba, czarne liscie, tak w stylu dark woods bym chciala, ale nie wiem na ile mi sie uda
tapety mi sie nie podobaja, nie moge znalezc inspitacji, to chce sobie walnac polnocny las, cos z gatunku, jakby wilki mialy zaraz wyjsc zza niego
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:44   #963
Yoooko
Zadomowienie
 
Avatar Yoooko
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 201
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;57793746]O, jak dobrze wiedziec, ze robilas nos u Szczyta, informacje z pierwszej reki. Zadowolona jestes z efektu? Jaka korekte Ci robil? Ja nie mam garba, ale chce zwezyc czesc chrzestna. Myslalam o Skupinie w Poznaniu, ale czasem napotykam zle opinie i nie wiem.

[/QUOTE]

Jestem zadowolona bardzo, ale czytałam opinie, że niby różnie mu wychodzi. Niestety nie znam nikogo innego, kto robił u niego nos więc trudno mi się do tego odnieść. Wiesz to też trzeba dzielić przez 3 bo jak ktoś się spodziewa, że będzie nagle wyglądał jak Angelina, a później widzi w lustrze swoją twarz tylko z innym nosem to jest rozczarowanie. Muszę powiedzieć, że właściwie mam nos taki jak uzgodniliśmy na symulacji. Miałam korektę chrzęstno-kostną. Lekki garb, plus lekka asymetria. Ładnie mi złożył kości. Zapłaciła najwyższą cenę z widełek, które wtedy obowiązywały, ale to też już mi powiedziano podczas konsultacji. Warto było.
Yoooko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:52   #964
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez YaeRim Pokaż wiadomość
candycotton- ja sobie nałożyłam z testeru raz i po tym razie stwierdziłam ze nie bede jej kupować ... nie przyjemne uczucie na ustach. Niby sucho a jednak się kleją dziwnie ;/
chanel mi to samo zrobila
poki co wygrywa revlon, seria ta dlugotrwala,wysycha, ale jest taka staynowa, przyjemna, ale niestety malo kolorow
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:55   #965
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez ophelie_ Pokaż wiadomość
[no tak, ten blok mnie przeraża. w szczególności windy wyjęte jak z starszych polskich kryminałów [/COLOR]
Munia powinnas zwiedzić. Poczulabys się jak w Pitbullu 😎 [

Wysłane z mojego D5103
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:56   #966
201607131106
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 7 771
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nope, na bialo to nie lubie, ale planuje walnac w sypialni sciane na dosc w sumie ciemnoszaro i na tym wymalowac realistyczne drzewo biala farba, czarne liscie, tak w stylu dark woods bym chciala, ale nie wiem na ile mi sie uda
tapety mi sie nie podobaja, nie moge znalezc inspitacji, to chce sobie walnac polnocny las, cos z gatunku, jakby wilki mialy zaraz wyjsc zza niego

a na pewno dasz radę tak pomalować? z tapetą byłoby duuuużo łatwiej.
http://www.photowall.pl/photo-wallpaper/in-a-fog
http://www.photowall.pl/photo-wallpaper/fairy-forest-1
http://www.photowall.pl/photo-wallpaper/dusking
201607131106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 22:59   #967
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona bardzo, ale czytałam opinie, że niby różnie mu wychodzi. Niestety nie znam nikogo innego, kto robił u niego nos więc trudno mi się do tego odnieść. Wiesz to też trzeba dzielić przez 3 bo jak ktoś się spodziewa, że będzie nagle wyglądał jak Angelina, a później widzi w lustrze swoją twarz tylko z innym nosem to jest rozczarowanie. Muszę powiedzieć, że właściwie mam nos taki jak uzgodniliśmy na symulacji. Miałam korektę chrzęstno-kostną. Lekki garb, plus lekka asymetria. Ładnie mi złożył kości. Zapłaciła najwyższą cenę z widełek, które wtedy obowiązywały, ale to też już mi powiedziano podczas konsultacji. Warto było.
no wlasnie, jak to jest zobaczyc w lustrze inna twarz niz cale zycie, nie ma z tym problemu?

to jest jaskrawe jak zakreslacze, na zdjeciu nie widac

a to bardzo droga rzezba nowoczesna, rozjasniajaca przestrzen dookola, 2 miejsce w tegorocznej makabryle, bo tej galerii handlowej po prostu nie dalo sie przebic


---------- Dopisano o 23:59 ---------- Poprzedni post napisano o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość
sa szanse, ze nie, dzieki za linka
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 23:07   #968
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

macie trochę do pośmiania się

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 23:14   #969
201709190931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 223
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez jajajamajka Pokaż wiadomość

chcę wszystkie 3
201709190931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 23:16   #970
Adamantium01
Karo
 
Avatar Adamantium01
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: NA
Wiadomości: 2 391
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

boru jakie plamiszcza bronzerowe

__________________
Świat dookoła jest jak makowe pole, narkotyczna łąka




Adamantium01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 23:27   #971
201607131110
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 161
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez mangosteen Pokaż wiadomość
W temacie książek: polecacie "Najgorszego człowieka na świecie"? Chyba ktoś tu kiedyś pisał opinię, ale nie pamiętam, jaka była. Zastanawiam się, czy dorzucić do koszyka.
Polecam bardzo, bardzo, dla mnie świetna książka, a już szczególnie dla osób w dołku, uzależnionych lub żyjących z taką osobą na co dzień. Ładnie pisze o emocjach Gosia i o rozstawaniu się z nałogiem, ale i z partnerem - zaskoczyła mnie ta część książki tak bardzo, a od skończenia całej czekam na nową twórczość autorki.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201607131110 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-22, 23:38   #972
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Adamantium01 Pokaż wiadomość
macie trochę do pośmiania się

Kilka niebezpiecznych,ale reszta mega
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-22, 23:38   #973
00alusiek00
Przyczajenie
 
Avatar 00alusiek00
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 18
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Nie, na Helence może ze dwa razy w życiu byłam :< Ale celowałabym w Kopernik właśnie, jeśli chcesz wysoko i z kuchnią widną tylko no - to typowe blokowisko z płyty, przeciągi są iludzi masa, ale fajny basen otworzyli tam, blisko do kina, sklepy, ja lubię to osiedle, choć z rzadka mam okację bywać.
No albo Zaborze - na Porembie są wielkie bloczyska, niestety odmalowane, ale są. Zaborze jest super dzielnią! Tylko daleko trochę wszędzie, acz z Helenki też raczej
No i klocki wysokie koło dworca autobusowego - ale tutaj kuchnie raczej ślepe i mikroskopijne.
Ludzie chwalą sobie mieszkanie na Waryniolu, z tego co słyszę od znajomych
Jako mieszkanka tego pięknego () miasta, postanowiłam się wtrącić. Rzeczywiście, mieszkania na Waryniolu są ładne i przestronne I jest tak jak piszesz z blokami przy Barbary i Kowalskiej. Kuchnie szału nie robią, małe i ciemne Czytając Twoje wcześniejsze wypowiedzi, wcale się nie dziwię. Też chciałabym się przeprowadzić. Najlepiej do Katowic, ale myślę, że i Gliwice dają radę I odnośnie pastelozy powiem, że jakiś czas temu u mnie też robili termomodernizację i jest dalej szaro (jasno, ale jednak )
00alusiek00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 00:27   #974
Ms_E
Zadomowienie
 
Avatar Ms_E
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 326
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Zmona Pokaż wiadomość

Off top makijażowy: miałam się odezwać w sprawie pudru RCMA “No Color” Powder polecanego min. przez Katosu i Gossa

Używam od ok 2 tygodni, nie codziennie, na różnego rodzaju podkładach.
Mam cerę tłustą w strefie T, mieszaną na reszcie partii twarzy, wrażliwą, skłonna do wyprysków i zapychania. Potrzebuje zmatowienia właśnie w strefie T i tam tez go używałam. I tak - jest dobry, ale nie wiem czy lepszy od reszty pudrów w tym typie (np. ryżowy Paese). Matuje na długo, ale najlepiej sprawuje się na podkładzie matującym. Położony na inne podkłady już nie radzi sobie jakoś spektakularnie. Nie wysuszył mnie, ale nie stosowałam go codziennie. Trochę bieli skórę. Jak na razie sprawuje się okej, ale niczego nie urywa. Wg mnie można kupić, ale nie wiem czy trzeba koniecznie. Zobaczymy co będzie dalej.
A to ciekawe, bo po ich opiniach to spodziewałam się jakiegoś cudu
Ms_E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:19   #975
nerwussss
Wilk co zjadł babcie.
 
Avatar nerwussss
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 566
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez yunis3001 Pokaż wiadomość
Dobra obczailam Roziowego Insta 😊nawet bez filmików widzę że 😍😍😍😍
no i wystalkowałaś od razu innych
nerwussss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:21   #976
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez 00alusiek00 Pokaż wiadomość
Jako mieszkanka tego pięknego () miasta, postanowiłam się wtrącić. Rzeczywiście, mieszkania na Waryniolu są ładne i przestronne I jest tak jak piszesz z blokami przy Barbary i Kowalskiej. Kuchnie szału nie robią, małe i ciemne Czytając Twoje wcześniejsze wypowiedzi, wcale się nie dziwię. Też chciałabym się przeprowadzić. Najlepiej do Katowic, ale myślę, że i Gliwice dają radę I odnośnie pastelozy powiem, że jakiś czas temu u mnie też robili termomodernizację i jest dalej szaro (jasno, ale jednak )
Ooo, hejka na kuchnie na Kowalskiej jest sposób - przebicie ściany na ten wąski pokój - bardzo częsty zabieg tam lokalizacja jest świetna. Najlepsza tutaj chyba, dworzec jeden i drugi pod nosem, knajpy i sklepy też do ogarnięcia na piechotę. No i robią właśnie termomodernizację - pierwszy blok szary z czerwonym - to jeszcze do przeżycia. Ciekawe co będzie dalej, mam nadzieję, że nie walną kaźdego z innej parafii jeden przy Wolności, koło pętli tramwajowej na Zaborzu, też szaro-czerwony. Nawet okej to wygląda, lepsze to niż tęcze.

Do Gliwic w sumie też bym mogła się wynieść, szczególnie w okolice Zygmunta Starego czy Górnych Wałów, ooo albo na Szobiszowice. Ale wolałabym do Kato, jeśli na Śląsku i na Tauzen <3
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:45   #977
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Yoooko Pokaż wiadomość
Jestem zadowolona bardzo, ale czytałam opinie, że niby różnie mu wychodzi. Niestety nie znam nikogo innego, kto robił u niego nos więc trudno mi się do tego odnieść. Wiesz to też trzeba dzielić przez 3 bo jak ktoś się spodziewa, że będzie nagle wyglądał jak Angelina, a później widzi w lustrze swoją twarz tylko z innym nosem to jest rozczarowanie. Muszę powiedzieć, że właściwie mam nos taki jak uzgodniliśmy na symulacji. Miałam korektę chrzęstno-kostną. Lekki garb, plus lekka asymetria. Ładnie mi złożył kości. Zapłaciła najwyższą cenę z widełek, które wtedy obowiązywały, ale to też już mi powiedziano podczas konsultacji. Warto było.
Dzieki za odpowiedz Jesli pozwolisz, to jeszcze chcialam Cie zapytac czy dlugo trwala u Ciebie rekonwalescencja? W sensie, na ile dni po zabiegu zostalas w domu? Zastanawiam się jak to będzie z pracą i w ogóle (chociaż od biedy zawsze można pracować zdalnie). Dla mnie taka operacja wiąże się z wzięciem urlopu, ale no way, żebym operowała się w Anglii. Za te pieniądze mogę sobie kupić samochód.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 06:49   #978
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie szminkę w płynie z inglota matowa, piękna, ale trwałość zero, wystarczy ręką ruszyć i już jest na całej twarzy
Szkoda, słyszałam też że bardzo wysusza usta
Ja uwielbiam kredki i pomadki matowe Golden Rose W ogóle mat na ustach to to co kocham Możecie polecić jakieś warte uwagi matowe kredki?
__________________
F. Herbert Diuna

Edytowane przez ewwwa
Czas edycji: 2016-03-23 o 06:51
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:02   #979
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Miałam bardzo długi sen z Karoliną Zientek w roli głównej. Zdradzę wam jej największy sekret Pachniała delikatnie, ale bardzo ładnie. Jej sekretem nie były perfumy, ale nacieranie się mydłem


201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-23, 07:19   #980
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Dziołchy, czy któraś przyjmuje w jakiejś formie ocet jabłkowy dla jelit zdrowotności? Czy ma to sens? Jak najlepiej i ile? Kupiłam sobie, bo czytałam o oczyszczaniu chyba kiedyś w związku z tym, ale już sama nie wiem.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:20   #981
iwi_83
Zadomowienie
 
Avatar iwi_83
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 052
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ankieta - jaka jest najbardziej wstrząsająca, paraliżująca emocje książka, jaką przeczytałyście?
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/49744...wyznania-kathy książka to autobiografia
__________________
pachnę

Edytowane przez iwi_83
Czas edycji: 2016-03-23 o 07:32
iwi_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:23   #982
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Ooo, hejka na kuchnie na Kowalskiej jest sposób - przebicie ściany na ten wąski pokój - bardzo częsty zabieg tam lokalizacja jest świetna. Najlepsza tutaj chyba, dworzec jeden i drugi pod nosem, knajpy i sklepy też do ogarnięcia na piechotę. No i robią właśnie termomodernizację - pierwszy blok szary z czerwonym - to jeszcze do przeżycia. Ciekawe co będzie dalej, mam nadzieję, że nie walną kaźdego z innej parafii jeden przy Wolności, koło pętli tramwajowej na Zaborzu, też szaro-czerwony. Nawet okej to wygląda, lepsze to niż tęcze.

Do Gliwic w sumie też bym mogła się wynieść, szczególnie w okolice Zygmunta Starego czy Górnych Wałów, ooo albo na Szobiszowice. Ale wolałabym do Kato, jeśli na Śląsku i na Tauzen <3
Ja już nigdy nie zdecyduję się na kuchnię bez okna. Szlag mnie trafia za każdym razem, jak wchodzę do mieszkania, bo wszystkie zapachy wiszą w powietrzu. (Mieszkanie zorganizowane jest w ten sposób, że z mikroprzedpokoju wchodzi się od razu do "salonu" z aneksem kuchennym, od którego po obu stronach odchodzą malutkie pokoje. Mój pokój jest przez ścianę z kuchenką, więc mnie się bardziej obrywa zapachowo.) Wstyd mi czasami do ludzi wychodzić, bo mam wrażenie, że wszystkie moje ubrania są przesiąknięte zapachem jedzenia . "Wywiać" się tego nie da, bo wentylacja prowadzi wszystkie opary do łazienki .

zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:29   #983
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Ja już nigdy nie zdecyduję się na kuchnię bez okna. Szlag mnie trafia za każdym razem, jak wchodzę do mieszkania, bo wszystkie zapachy wiszą w powietrzu. (Mieszkanie zorganizowane jest w ten sposób, że z mikroprzedpokoju wchodzi się od razu do "salonu" z aneksem kuchennym, od którego po obu stronach odchodzą malutkie pokoje. Mój pokój jest przez ścianę z kuchenką, więc mnie się bardziej obrywa zapachowo.) Wstyd mi czasami do ludzi wychodzić, bo mam wrażenie, że wszystkie moje ubrania są przesiąknięte zapachem jedzenia . "Wywiać" się tego nie da, bo wentylacja prowadzi wszystkie opary do łazienki .

To fakt, układ okropny. Ja też mam ślepą kuchnię, ale przebita na pokój, a że mieszkanie małe to i szybko można wywiać zapachy. Chyba, że się coś w piekarniku przypali - wtedy lipa. Woski YC się czasem przydają, ale też mogę tylko chwilkę je palić, bo przy tum metrażu bym padła tam
Szukaj mieszkania! Mój znajomy ogłosił, że chce wynająć jakieś koło politechniki za 900 zł. Na zdjęciach całkiem okej.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:32   #984
MostlyAhhhs
Wtajemniczenie
 
Avatar MostlyAhhhs
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: lubię się przemieszczać
Wiadomości: 2 176
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Munkaa Pokaż wiadomość
Dziołchy, czy któraś przyjmuje w jakiejś formie ocet jabłkowy dla jelit zdrowotności? Czy ma to sens? Jak najlepiej i ile? Kupiłam sobie, bo czytałam o oczyszczaniu chyba kiedyś w związku z tym, ale już sama nie wiem.

Muniu - piszę to z troską i miłością - masz dużo pomysłów na eksperymenty, próbowanie z ciałem i zdrowiem, może najpierw powiedz, na czego konkretnie usprawnieniu Ci zależy, co szwankuje, co doskwiera. Wspominałaś o różnych przypadłościach w różnych wątkowych miejscach, boję się, że z powodu chaosu informacyjnego - i nadmiaru chęci naszych i Twoich - krzywda się jakaś może stać.
MostlyAhhhs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:32   #985
yunis3001
Raczkowanie
 
Avatar yunis3001
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 67
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez nerwussss Pokaż wiadomość
[COLOR="Silver"]no i wystalkowałaś od razu innych
większość już dawno wystalkowana 😊😉

Wysłane z mojego D5103

Edytowane przez yunis3001
Czas edycji: 2016-03-23 o 07:33
yunis3001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:33   #986
Takajakaya
Wtajemniczenie
 
Avatar Takajakaya
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 883
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Irytuje mnie u Aggie to mówienie - czarnOM, wezmOM.

Swoją drogą zastanawiam się czy faceci naszych "konsumpcjonistek" też są takimi konsumpcjonistami że z nimi wytrzymują...wiecie ciągle zakupy... Gadanie o zakupach, nowe ciuchy, pierdoły do domu, kosmetyki i tak ciągle.
__________________

Takajakaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:48   #987
Radzka
Zadomowienie
 
Avatar Radzka
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 730
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Irytuje mnie u Aggie to mówienie - czarnOM, wezmOM.

Swoją drogą zastanawiam się czy faceci naszych "konsumpcjonistek" też są takimi konsumpcjonistami że z nimi wytrzymują...wiecie ciągle zakupy... Gadanie o zakupach, nowe ciuchy, pierdoły do domu, kosmetyki i tak ciągle.
O taaak, bardzo drażliwe, wydaje mi się, że Kretka czasami też tak mówi.
DG jest, w sumie jest też bardziej stylowy od samej stylizacje
LewLew to też taki gadżeciarz, wielkie napisy: boss, lacoste i inne gdzie się tylko da.

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------


Nowa Gabi i jedna linia produkcyjna. Za dużo Madzika
__________________
Wołali na nią: hej, Słodka!

Woodstock 2013
Woodstock 2014
Woodstock 2015

Woodstock 2016

03.08.2013 <3
Radzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 07:52   #988
Munkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Munkaa
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 10 274
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez MostlyAhhhs Pokaż wiadomość
Muniu - piszę to z troską i miłością - masz dużo pomysłów na eksperymenty, próbowanie z ciałem i zdrowiem, może najpierw powiedz, na czego konkretnie usprawnieniu Ci zależy, co szwankuje, co doskwiera. Wspominałaś o różnych przypadłościach w różnych wątkowych miejscach, boję się, że z powodu chaosu informacyjnego - i nadmiaru chęci naszych i Twoich - krzywda się jakaś może stać.
Wiem, że to wszystko chaotyczne, ale jestem raczej z roztropnych, więc każdą informację zwrotną i tak biorę na filtr a rzucam pytaniami, bo zbieram sobie różne informacje -myślę, że od octu jabłkowego nic mi nie będzie doskwiera mi i szwankuje wiele, ale tutaj chodzi mi akurat o zebranie infosów luźnych.
Munkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:13   #989
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Cytat:
Napisane przez Takajakaya Pokaż wiadomość
Irytuje mnie u Aggie to mówienie - czarnOM, wezmOM.
Oj tak a jeszcze bardziej jak mówi, ze była w penysie
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-23, 08:38   #990
LineVekke
Raczkowanie
 
Avatar LineVekke
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 76
Dot.: Filmiki urodowe ( i nie tylko) na YT + offtopy część XLVIII

Ale pędzicie z tym wątkiem!
Dziewczyny, przeczytałam Wasze historie związane z depresją i - choć wiem, że jestem tutaj w sumie obca - to przesyłam Wam takiego wielkiego przytulasa!
Sam przez to przechodziłam, również z lekami i wiem, jak ciężko zrozumieć to osobom obok nas. Przede wszystkim - jak ciężko jest osobom chorym. Ja w sumie po 3 miesiącach sama zrezygnowałam z leków i wbrew temu znienawidzonemu (również przeze mnie) zdaniu "ogarnij się" - postanowiłam to zrobić.
W sumie nie wyszło.
Dopiero po jakimś roku, jak cały świat mi runął stanęłam na nogi. W życiu nie byłam taka silna ani taka szczęśliwa, jak teraz. Nadal mam jakieś swoje lęki, ale mam wrażenie, że stałam się zupełnie nowa osobą.
Wszystkim Wam zmagających się z tym stanem życzę wygranej.



PS. Hej, Róziu, tez chcę ujrzeć piękną kobietę!

Edytowane przez LineVekke
Czas edycji: 2016-03-23 o 08:45
LineVekke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-08 11:08:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.